PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem Pitanje



Barathrum
25-04-2006, 12:57
Neg zanima me nest u oblivionu. Sav nadr*an sam ga poceo igrat i kako to biva nije ni 10 minuta proslo od kad sam izasao iz kanalizacije i zatvora, i vec sam ubio neku nevinu dusu.
Hebiga bolje da u igrama lijecim frustracije nego u stvarnom zivotu.
i sad me zanima. Vampir sam, pobio sam cijelo utociste Dark Brotherhood-a, radim direktno za Black Hand (Silencer sam).
Nego ovako.Bilo mi je wierd kad me jednorog napao, drugo mi je jako cudno sto se nakd dimim po danu a nekad ne. Pritom ne mislim kad je oblacno, smao kad je vedro, podne me satire :rotfl:
Sad zast je mene napao jednorog a pokazala mi s eikona da ga mogu jahat? jer ako je zbog vampirizma ubit cu se. :kill:
i da li bas svaku vecer moram bar jednoj osobi ispit krv da bih iduci dan normalno funkcionirao?! :rotfl:
inace lik mi ponekad izgleda ko kost i koza jer stalni posao za black hand ne daje bas previse vremena za posladit ce(hocu rec lijen sam provaljivati da bih nekom ispio krv samo) :rotfl:

eto i ak mi tko moze rec kad zavrsavaju ti vrazji quaestovi za black hand?
vec mi ide na nerve, sve same gluposti dobivam za ugovore, tojest narudjbe.


(nadam se da topic nece bit zakljucan) :)

T.N.T.
25-04-2006, 13:02
(nadam se da topic nece bit zakljucan) :)


hoće...

imaš Oblivion podforum...

Barathrum
25-04-2006, 13:29
(nadam se da topic nece bit zakljucan) :)


hoće...

imaš Oblivion podforum...¸

ma da?!

aajd onda nek moderator tam prebaci topic

hvala unaprijed

toncha
25-04-2006, 13:49
Jedan veliki LOL! :rotfl:

Barathrum
25-04-2006, 14:19
Jedan veliki LOL! :rotfl:

sorry..stari ljudi ne vide dobro. vampiri pod anu nikako :rotfl:

ajd daj odgovor.
nije me se nest posebno dojmio oblivion pa me zanimaju te 3 stvari. jer te me ocito zanimaju jedine u igri, kako biti ultimativno zlo bice i sklopit evil paktove kao u balduru ak se moze :rotfl:

Cassious Vexx
02-05-2006, 12:12
*spoiler*
nece ti questovi još dugo, kasnije krkneš luciena, pozoveš dark mother i onda si the glavni.Mislim da ih ukupno ima 10-ak. Zabavno je kasnije vodit asassine sa sobom :killyou: