PDA

Pogledaj cijelu verziju : ADSL-problem sa povezivanjem [REŠENO]



RIDER32
13-06-2008, 19:33
Sinoc u 11h nestalo struje i kad se vratila nemogu se pono spojit na internet.
Resetiro sam modemi opetnece.
Pomagajte. Trebami internet a nemogu nista.

RIDER32
13-06-2008, 21:17
Pisi RIJESENO...
Kad mi je nestalo struje resetirao mi se router.
Sad sam prico sa nekim likom iz T-com-a i sve smo rijesili osim jedne stvari.
Sad mi je namjesten da mi se automatski poveziva i nakon sto smo to sve rijesili ja sam mislio da mi treba biti ona ikonica kod sata da sam povezan a nisam znao da trebam otic na neku stranicu i vidjeti da je sve ispravno tako da je sad prijavljen kvar na routeru pa bi ga trebali doc otklonit.
Evo dok sam ovo piso odjavio sam kvar i sve 5.

Hvala likovima iz T-com-a :bravo: :pray:

unknown
15-06-2008, 10:42
Pisi RIJESENO...
Kad mi je nestalo struje resetirao mi se router.
Sad sam prico sa nekim likom iz T-com-a i sve smo rijesili osim jedne stvari.
Sad mi je namjesten da mi se automatski poveziva i nakon sto smo to sve rijesili ja sam mislio da mi treba biti ona ikonica kod sata da sam povezan a nisam znao da trebam otic na neku stranicu i vidjeti da je sve ispravno tako da je sad prijavljen kvar na routeru pa bi ga trebali doc otklonit.
Evo dok sam ovo piso odjavio sam kvar i sve 5.

Hvala likovima iz T-com-a :bravo: :pray:

-.-' (te likove treba streljati koliko su nesposobni)

SkunK
15-06-2008, 15:12
Nista, sad ti router radi na UPNP principu i stalno si online, pošto imaš ADSL to nebi trebao biti problem, meni je cak tako puno bolje nego da moram ručno radit connect. Ovo što si prije imao zove se Bridge način.

RIDER32
15-06-2008, 19:58
A neznam dal da vratim da mi bude ko prije jer mi sestra stalno visi za vratom da ce mi uci neki dailer.
Jel mi moze neko objasnit kako se to mjenja pa cu vidit s vremenom kako ce mi vise odgovarat.

EDIT: De pomagajte kako da vratim da se movezujem manualno.
Vec sam danas 2 puta morao resetirati cijeli komp jer mi veza...ocito se prekine jer mi nista neotvara.

streetrace777
15-06-2008, 21:25
Dailer neces dobit jer imas ADSL :)

RIDER32
15-06-2008, 21:29
wat? daileri se neljepe za ADSL? :shock:

Karlo_from_Bjelovar
16-06-2008, 08:28
wat? daileri se neljepe za ADSL? :shock:

a lol lik...
ajde googlaj princip rada dailera... sigurno na wikipediji imas...

SkunK
16-06-2008, 18:40
Dialer-i koriste obične modeme da zovu skupe brojeve. Tako ti nabiju ogromni račun (zovu recimo neke prekooceanske zemlje). Kod ADSL-a tog nema pošto nije dial-up a i ne plaćaš net po minutama nego po prometu.

RIDER32
16-06-2008, 23:37
ADSL :pray: :P

e sad ko zna ko da naoravim ono sto sam naveo prije 2 posta?

SkunK
17-06-2008, 08:28
Gle, niti neznamo koji router imap, mod ti je stavio [RIJEŠENO]... najbolje da zoveš T-com i oni ti to brzo srede i daju ti upute preko telefona pa neces zajebat.