PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dječak genijalac??



R@pt0r
13-06-2008, 03:35
24sata, Dječak - genijalac (12) tvrdi da je živio na Marsu (http://www.24sata.hr/index.php?cmd=show_clanak&tekst_id=52783)

YouTube, Project Camelot Interviews Boriska (y7Xcn436tyI)

Otvaram temu radi čiste radoznalosti.
Nekima će bit zanimljivo. Pa da vidim mišljenja...

Joco
13-06-2008, 06:18
hmmmm...ne znam sta bi rekao, nemam bas protoka tako da sam na preskakanje odgledao film,mozda 5min.
Sve je moguce, pogledajte novi iPhone 3G...pa sto ne bi bilo i ovo :wink:

Dreadlock
13-06-2008, 07:49
neznam sto da kazem stvarno...ipak vec sam cuo ovo o nestanku svijeta kasnije...

al opet,evo vidite i ovog koji je rekao da ce biti kraj svijeta
http://www.tportal.hr/funbox/funtime/fset.html

flander
13-06-2008, 08:32
ma neznam za ovog lika Borisa...

I onaj Nostradamus je isto predvidio kraj svijeta bla bla bla

A bože moj zdere nas meteor velka stvar

Sad bum se i zbog kraja svijeta išal brinut, imam semonar za predat danas...

^^

edit: lik igra previše WoW

Maja
13-06-2008, 09:25
dread, ne valja ti link :rotfl:


on informacije prima preko "misterioznih kanala" jer su ga nekoliko puta ulovili kako "komunicira s nekim" Smislim da je očito da dečko pa pobenavio :?

Dreadlock
13-06-2008, 09:38
ok,onda ovaj link valja

http://www.24sata.hr/fun-sexy/clanak/la ... o_browse=1 (http://www.24sata.hr/fun-sexy/clanak/lazni-prorok-predvidio-je-smak-svijeta-za-12-lipnja/66337/?&_no_browse=1)


nek vas ovaj fun-sexy ne preplasi

Maja
13-06-2008, 09:51
valja ^^

gle, lik je poremećen. piše da je već predviđao par smakova svijeta pa očito ništ. ne može ništ zbarit, pa izmišlja neke teksaške fore 'n' shit, al očito da pale, pa samo kažem JADNE TE 24 ŽENSKE :(

Constantine
13-06-2008, 10:01
Svi kažu da će smak svijeta biti 2012 :(

Maja
13-06-2008, 10:09
neće. neće 200%

Luka
13-06-2008, 10:47
Svi kažu da će smak svijeta biti 2012 :(

točnije 21.12.2012. :D

lol nuklearni rat na marsu ... kako mrzim kad novine (pogotovo 24h) rade senzaciju od gluposti

Maloki
13-06-2008, 10:57
Ja više mrzim kad nečiji roditelji zabriju da im je dijete izrazito inteligentno jer mjesečari, poput ovog Borisa :(

MoNDi
13-06-2008, 11:04
24sata, Dječak - genijalac (12) tvrdi da je živio na Marsu (http://www.24sata.hr/index.php?cmd=show_clanak&tekst_id=52783)
Opet nekakvo razmazeno djete koje si sada nesto umislja da je nesto strasno specijalno. :kill:

Svi kažu da će smak svijeta biti 2012 :(
Kao sto su i rekli za 01.01.2000 ... kakvo cudo, jos zivim... -.-

http://www.24sata.hr/fun-sexy/clanak/lazni-prorok-predvidio-je-smak-svijeta-za-12-lipnja/66337/?&_no_browse=1

He is definetively horny.

Maloki
13-06-2008, 11:07
Lik je predvidio smak svijeta za moj rođendan :)

MoNDi
13-06-2008, 11:15
O, sad bi trebao imati brigu. To mora nesto znaciti. lol

Maloki
13-06-2008, 11:17
Znači da sam ja Antikrist :(

Maja
13-06-2008, 11:32
moramo pobacat sve shiny things iz kuće i napravit sjajni kip teleta bez glave i njemu pod nogama žrtvovat malokija da se spasimo

-.-'

Korpse
13-06-2008, 11:47
Ajmo bez tih điđa miđda, nego ga jednostavno žrtvovati :D

_ZlayA_
13-06-2008, 11:49
ma jah smak svijeta kao i 1.1.2000. i 6.6.2006.
i slicni mindfuckovi... inace ako bude smak svijeta odlucio sam da prezivim...

unknown
13-06-2008, 12:11
ja sam indigo djete i između 2000 i 3000 će se desiti kraj svijeta.... -.-

MoNDi
13-06-2008, 13:39
Sorry, ali Maja i ja imamo vec gospodara. :rotfl:

Constantine
13-06-2008, 14:48
Ja sam po horoskopu isto što i taj klinac.

pimp
13-06-2008, 14:51
bravo za tebe

Aerial
13-06-2008, 15:41
Hahaha, indigo dijete s Marsa... :rotfl: How apropriate.

To dijete je savršeni spoj stvari koje mrzim:
1) indigo djeca
2) opsjednuti roditelji
3) izvanzemaljci
4) 2012. godina

m777
13-06-2008, 17:55
Mali je vjerojatno autist.

Korpse
13-06-2008, 18:08
Ja sam antikrist i kažem vam da će smak svijeta kada se pakao smrzne i ja budem davao besplatne vožnje saonicama.

R@pt0r
13-06-2008, 18:31
Što se tiće datuma 21.12.2012. ili 23.12.2012. Negdje piše jedno, negdje drugo...
Maje su u svome kalendaru zacrtali 21.12.2012. godine kao zadnji dan.
Napisali su da će se tada desiti kosmička katastrofa.

unknown
13-06-2008, 18:41
Što se tiće datuma 21.12.2012. ili 23.12.2012. Negdje piše jedno, negdje drugo...
Maje su u svome kalendaru zacrtali 21.12.2012. godine kao zadnji dan.
Napisali su da će se tada desiti kosmička katastrofa.


ili se ovima više nije dalo pisati :rotfl: .... odbijam predviđanja budućnosti... jer koja svrha živjeti ako nam je budućnost već predodređena

Maloki
13-06-2008, 18:54
Sorry, ali Maja i ja imamo vec gospodara. :rotfl:
Pa sad, nisam vam ja baš gospodar, mislim, ja se ne vidim kao vaš gospodar.

Teon
13-06-2008, 18:55
Nadasve zanimljivo, neki ljudi zbilja imaju maste ...

No kaj ak je istina :shock: ma no way man no way

Anyways, meni se javili nekim misterioznim kanalima Mar Saaranci i rekli mi da ce kraj svijeta bit 13.13. izmedju 2008. i ∞ (znak beskonacnosti)

_ZlayA_
13-06-2008, 19:11
da upravo 13.13.
23.12.2012. dan prije mog rodjendana :(


Ja sam po horoskopu isto što i taj klinac.
kao i ostala dvanaestina ljudi na planeti...

Maja
13-06-2008, 19:19
Sorry, ali Maja i ja imamo vec gospodara. :rotfl:

hahahaha čru, čru! :D

gospodaru :pray: :pray: :pray:

btw, smak svijeta će bit kad Zemlja ode u 3 p.m. :?

m0dkayZ
13-06-2008, 20:27
De kaki mars... Dete kreten... Oce pozornost ko onaj mali sto ga đekson silovo...

MoNDi
13-06-2008, 20:35
Ja sam mjeseceva ratnica inace koja je zapravo prije bila stanovnik na mjesecu. Zar sam sada i indigo djete?
------------------------------------------------
Long live our gospodar! :rofl:

Nodakim
13-06-2008, 20:50
čim čujem indigo djete i roditelji i genijalac..... :yuck:

Arbiter of Change
13-06-2008, 21:55
E znate koliko mi je stalo do toga? Evo ovoliko: I-I

Mislim, jesu li pitali majčicu je li ona konzumirala što dok ga je nosila? Taj pojam sa krajem svijeta i njegovim stalnim odgodama je već do bola isfuran zajedno i sa tzv. "indigo djecom".

BlackDCRO
14-06-2008, 00:48
Smak svita :gitara: :gitara:

kikl0p
14-06-2008, 02:20
ak lik zna neke stvari koje mu niko nije reko il nije naucio onda ima neceg u ovome
inace indigo djeca imaju drugaciju auru od ostalih ljudi koja se moze slikat tak da se to moze dokazat

RIPtheREAPER
14-06-2008, 07:00
Ma moze se on slikat kolko oce, nece nista dokazat
osim da izgleda ko marsovac

unknown
14-06-2008, 08:18
ak lik zna neke stvari koje mu niko nije reko il nije naucio onda ima neceg u ovome
inace indigo djeca imaju drugaciju auru od ostalih ljudi koja se moze slikat tak da se to moze dokazat

pomoću čega se slikaju te "aure" ?

Lord Jambrek
14-06-2008, 08:39
ak lik zna neke stvari koje mu niko nije reko il nije naucio onda ima neceg u ovome
inace indigo djeca imaju drugaciju auru od ostalih ljudi koja se moze slikat tak da se to moze dokazat

pomoću čega se slikaju te "aure" ?

pomoću digitalca i fotošopovog outer glow efekta

Aerial
14-06-2008, 08:56
ak lik zna neke stvari koje mu niko nije reko il nije naucio onda ima neceg u ovome
inace indigo djeca imaju drugaciju auru od ostalih ljudi koja se moze slikat tak da se to moze dokazat

U užim medicinskim kuloarima, postoji jedan stručni naziv za ljude koji vide i čuju stvari koje nitko drugi ne čuje.

Zovu ih šizofreničarima.

unknown
14-06-2008, 12:05
ak lik zna neke stvari koje mu niko nije reko il nije naucio onda ima neceg u ovome
inace indigo djeca imaju drugaciju auru od ostalih ljudi koja se moze slikat tak da se to moze dokazat

pomoću čega se slikaju te "aure" ?

pomoću digitalca i fotošopovog outer glow efekta

:rotfl:

Dreamer Deceiver
14-06-2008, 12:07
šta serete, mali je s marsa... pa šta ne vidite da je pao s njega ? :rotfl:

m0dkayZ
14-06-2008, 12:15
šta serete, mali je s marsa... pa šta ne vidite da je pao s njega ? :rotfl:
ma iz 3 piksle marmelade je... kao sto sam reko dete kreten,... :evil:

kikl0p
14-06-2008, 13:34
ak lik zna neke stvari koje mu niko nije reko il nije naucio onda ima neceg u ovome
inace indigo djeca imaju drugaciju auru od ostalih ljudi koja se moze slikat tak da se to moze dokazat

U užim medicinskim kuloarima, postoji jedan stručni naziv za ljude koji vide i čuju stvari koje nitko drugi ne čuje.

Zovu ih šizofreničarima.
shizofrenicar nece imat drugaciju auru od obicne osobe a ovi klinci oce :wink:

Neven <R>
14-06-2008, 13:49
shizofrenicar nece imat drugaciju auru od obicne osobe a ovi klinci oce :wink:
I kako slikati tu auru objasni nama laicima?

IMO indigo djeca su proizvod bolesno ambicioznih roditelja ili onih koji su razočarani svojom djecom pa traže opravdanja da su ona "posebna", jednostavno ne mogu prihvatiti da je njihovo kao i svako drugo. Ili još gore njihova djeca imaju problema sa hiperaktivnošću čak su i "zločesta", a oni to ne mogu prihvatit kao problem.

Moj pas je dosta hiperaktivan i zaigran, bit će da je indigo pas.

Nodakim
14-06-2008, 13:53
ak lik zna neke stvari koje mu niko nije reko il nije naucio onda ima neceg u ovome
inace indigo djeca imaju drugaciju auru od ostalih ljudi koja se moze slikat tak da se to moze dokazat

U užim medicinskim kuloarima, postoji jedan stručni naziv za ljude koji vide i čuju stvari koje nitko drugi ne čuje.

Zovu ih šizofreničarima.
shizofrenicar nece imat drugaciju auru od obicne osobe a ovi klinci oce :wink:



aj ne seri.....ajde daj mi sliku aure njegove i obicnog covjeka....
indigo djeca se furaju na istu foru kao isus i religije....ako ne vidiš to sigurno je tamo....i ako ne vidiš to je jer nisi prosvjetljen...

Angel
14-06-2008, 13:54
Ma moze se on slikat kolko oce, nece nista dokazat
osim da izgleda ko marsovac

Zar ti znas kako izgleda marsovac ?? :?

Slazem se sa kiklopom.. Sta sve postoji na ovom svijetu..nismo ni svjesni !
Glupost ili ne, barem prihvatite mogucnost da je mali u pravu..

Nodakim
14-06-2008, 13:57
ja tebe molim da prihvatiš mogućnost da je mali shizofreničar....hvala

Neven <R>
14-06-2008, 13:57
Some paranormalists assure us that these emissions are the basis of the aura; nevertheless, they do not explain the reason of its total invisibility, and the fact that only certain people, with some type of mental powers, can perceive them.
:rotfl:

Aha da kikl0p, to polje se može slikati i dokazati, da da da.

Znači imamo roditelje čija djeca imaju poremećaj u ponašanju. Njihovo dijete nije savršeno kako su ga zamišljali pa ga vode psiholozima. Oni utvrđuju neki poremećaj, ali roditelji ne mogu vjerovati da bi njihovo savršeno dijete moglo biti takvo. Roditelji vode dijete "stručnjaku" koji može čitati auru. "Stručnjak" potvrđuje ono što nepogrešivi roditelji već znaju, njihovo dijete ne samo da je posebno već je i bolje od većine djece - njihovo dijete je Indigo dijete!!!

Angel
14-06-2008, 14:09
Vidim ja..Smrdi mi nesto na indigo djete xD

The Great Duck
14-06-2008, 14:12
Ne mora biti stručnjak da bi poznavao Mars i prastare civilizacije (na Zemlji),to je lako mogao pročitati iz knjiga,a ovo ostalo je vjerojatno izmislio.
Vidi se da je razmaženo derište koje treba naučiti pameti. :twisted:

kikl0p
14-06-2008, 17:51
ovo sam naso na netu o ovome uglavnom ima nesto tu i da se dokazat slikanjem aure tak da..

Koncepcija indigo djece temelji se na metafizičkoj koncepciji boja. Sredinom 70-tih Nancy Ann Tappe, učiteljica i savjetnica istraživala je boje ljudske aure i moguće značenje i utjecaj na nas. Ona je posložila određene tipove ljudskih osobina i obrazaca ponašanja koji se izgleda podudaraju sa bojama elektromagnetskog polja koje okružiuje sva živa bića. Jedna od novijih boja je i duboko plava boja koju je ona nazvala indigo, 80-tih godina dogodio se pravi bum u pojavi indigo djece, preko 80% djece koju je ona gledala imala su tu boju.

Kako znati jeste li vi ili vaše dijete Indigo?

Postoje mnogi nadareni ljudi koji mogu vidjeti boje ljudskog elektromagnetskog štita,no ako želite biti stvarno 100% sigurni postoji Kirlian fotografija na kojoj se vidi aura.
Svi mi imamo osjećaj tko smo, kakve su naše veze s nečim i kakva je naša uloga na Zemlji, samo to trebamo definitivno utvrditi.

10 najčešćih osobina Indigo djece (prema Lee Caroll & Jan Tober)

1. Oni dolaze na svijet osjećajući se kraljevski (a tako se i ponašaju)
2. Imaju osjećaj da zaslužuju biti tu i iznenađeni su ako se drugi s time ne slažu.
3. Samoprocjena nije velika stvar. Oni često kažu roditeljima tko su oni u stvari.
4. Imaju problema sa apsolutnim autoritetom (autoritetom bez objašnjenja ili izbora)
5. Neke stvari jednostavno neće učiniti (npr. čekati u redu je vrlo teško za njih)
6. Frustrirani su sustavom koji je šabloniziran i ne zahtjeva kreativnost.
7. Često vide bolji način da se nešto napravi i u školi i kod kuće, što čini da izgledaju poput buntovnika (nonkonformisti su)
8. Izgledaju nedruštveno, osim ako se ne druže sa svojom vrstom. AKo nema drugih njihovog nivoa svijest, okrenu se sebi osjećajući kako ih nitko ne razumije. Škola je često vrlo teška za njihov društveni život.
9. Ne odgovaraju na disciplinu osjećaja krivnje (npr. čekaj dok ti otac dođe doma i vidi što si napravio)
10. Ne srame se reći što im treba.

Indigo dijete je osoba sa slijedećim karakteristikama:

1. Snažne volje
2. Tvrdoglav
3. Kreativan, sa umjetničkim osjećajem za glazbu, nakit, poeziju isl.
4. Sklon ovisnostima
5. Stara duša sa 13 djeluje poput 40 godišnjaka
6. Intuitivan ili vidovit, moguće viđenje anđela ili preminulih ljudi
7. Odvojen ili zbog napadaja agresivnosti ili zbog krhke introvertiranosti
8. Nezavisan i ponosan, čak i ako vas stalno traže novac.
9. U njima je velika želja da učine velike stvari za svijet
10. Kreću se između niskog mišljenja o sebi i grandioznosti
11. Lako se dosađuju
12. Vjerojatno im je dijagnosticiran poremećaj pažnje i hyperaktivnosti
13. Skloni nesanici, nemirnom spavanju, noćnim morama ili strahu od zaspivanja
14. Imaju povijest depresije ili čak suicidalnih misli pa i pokušaja
15. Traže prava, duboka i trajna prijateljstva
16. Lako se vežu za biljke i životinje

I još neke karakteristike:

1. Preferiraju individualni sport, ako uopće uživaju u njemu
2. Čvrsto se vežu za roditelja suprotnog spola (sin za majku, kćer za oca)
3. Preferiraju društvo starijih ili puno mlađih ljudi (djece)
4. Imaju duboka trajna prijateljstva sa suprotnim spolom. Njihov vlastiti spol ih često čini nesigurnim i neshvaćenim
5. Imaju svoj duboki vlastiti svijet koji je ili stvoren u umu, kroz glazbu, umjetnost, fantaziju ili kompjutor.
6. Emocionalna inteligencija im je puno jače razvijena ako su smireni, opušteni i sigurni u sebe.
7. Vrlo jako su povezani s duhovnim svijetom, neki vide i aure, anđele, vodiče ili energiju
8. Pokupe emocije od svakog i to im često donosi zbunjenost jer ne znaju s čijim se problemima suočavaju, svojim vlastitim, svojih roditelja ili nekog drugog iz njihovog prostora
9. Oni se prilagođavaju univerzalnom zakonu, ne društvenom
10. Vrlo su duboko povezani sa spiritualnom dimenzijom, ulaze i izlaze iz tog svijeta, s lakoćom poput disanja. Često nisu svjesni toga da drugi ne doživljavaju život na takav način.

Constantine
14-06-2008, 18:05
Imam jako puno osobina indigo djece :(

unknown
14-06-2008, 18:06
ovo sam naso na netu o ovome uglavnom ima nesto tu i da se dokazat slikanjem aure tak da..

Koncepcija indigo djece temelji se na metafizičkoj koncepciji boja. Sredinom 70-tih Nancy Ann Tappe, učiteljica i savjetnica istraživala je boje ljudske aure i moguće značenje i utjecaj na nas. Ona je posložila određene tipove ljudskih osobina i obrazaca ponašanja koji se izgleda podudaraju sa bojama elektromagnetskog polja koje okružiuje sva živa bića. Jedna od novijih boja je i duboko plava boja koju je ona nazvala indigo, 80-tih godina dogodio se pravi bum u pojavi indigo djece, preko 80% djece koju je ona gledala imala su tu boju.

Kako znati jeste li vi ili vaše dijete Indigo?

Postoje mnogi nadareni ljudi koji mogu vidjeti boje ljudskog elektromagnetskog štita,no ako želite biti stvarno 100% sigurni postoji Kirlian fotografija na kojoj se vidi aura.
Svi mi imamo osjećaj tko smo, kakve su naše veze s nečim i kakva je naša uloga na Zemlji, samo to trebamo definitivno utvrditi.

10 najčešćih osobina Indigo djece (prema Lee Caroll & Jan Tober)

1. Oni dolaze na svijet osjećajući se kraljevski (a tako se i ponašaju)
2. Imaju osjećaj da zaslužuju biti tu i iznenađeni su ako se drugi s time ne slažu.
3. Samoprocjena nije velika stvar. Oni često kažu roditeljima tko su oni u stvari.
4. Imaju problema sa apsolutnim autoritetom (autoritetom bez objašnjenja ili izbora)
5. Neke stvari jednostavno neće učiniti (npr. čekati u redu je vrlo teško za njih)
6. Frustrirani su sustavom koji je šabloniziran i ne zahtjeva kreativnost.
7. Često vide bolji način da se nešto napravi i u školi i kod kuće, što čini da izgledaju poput buntovnika (nonkonformisti su)
8. Izgledaju nedruštveno, osim ako se ne druže sa svojom vrstom. AKo nema drugih njihovog nivoa svijest, okrenu se sebi osjećajući kako ih nitko ne razumije. Škola je često vrlo teška za njihov društveni život.
9. Ne odgovaraju na disciplinu osjećaja krivnje (npr. čekaj dok ti otac dođe doma i vidi što si napravio)
10. Ne srame se reći što im treba.

Indigo dijete je osoba sa slijedećim karakteristikama:

1. Snažne volje
2. Tvrdoglav
3. Kreativan, sa umjetničkim osjećajem za glazbu, nakit, poeziju isl.
4. Sklon ovisnostima
5. Stara duša sa 13 djeluje poput 40 godišnjaka
6. Intuitivan ili vidovit, moguće viđenje anđela ili preminulih ljudi
7. Odvojen ili zbog napadaja agresivnosti ili zbog krhke introvertiranosti
8. Nezavisan i ponosan, čak i ako vas stalno traže novac.
9. U njima je velika želja da učine velike stvari za svijet
10. Kreću se između niskog mišljenja o sebi i grandioznosti
11. Lako se dosađuju
12. Vjerojatno im je dijagnosticiran poremećaj pažnje i hyperaktivnosti
13. Skloni nesanici, nemirnom spavanju, noćnim morama ili strahu od zaspivanja
14. Imaju povijest depresije ili čak suicidalnih misli pa i pokušaja
15. Traže prava, duboka i trajna prijateljstva
16. Lako se vežu za biljke i životinje

I još neke karakteristike:

1. Preferiraju individualni sport, ako uopće uživaju u njemu
2. Čvrsto se vežu za roditelja suprotnog spola (sin za majku, kćer za oca)
3. Preferiraju društvo starijih ili puno mlađih ljudi (djece)
4. Imaju duboka trajna prijateljstva sa suprotnim spolom. Njihov vlastiti spol ih često čini nesigurnim i neshvaćenim
5. Imaju svoj duboki vlastiti svijet koji je ili stvoren u umu, kroz glazbu, umjetnost, fantaziju ili kompjutor.
6. Emocionalna inteligencija im je puno jače razvijena ako su smireni, opušteni i sigurni u sebe.
7. Vrlo jako su povezani s duhovnim svijetom, neki vide i aure, anđele, vodiče ili energiju
8. Pokupe emocije od svakog i to im često donosi zbunjenost jer ne znaju s čijim se problemima suočavaju, svojim vlastitim, svojih roditelja ili nekog drugog iz njihovog prostora
9. Oni se prilagođavaju univerzalnom zakonu, ne društvenom
10. Vrlo su duboko povezani sa spiritualnom dimenzijom, ulaze i izlaze iz tog svijeta, s lakoćom poput disanja. Često nisu svjesni toga da drugi ne doživljavaju život na takav način.

kakve gluposti.....-.-

Maloki
14-06-2008, 22:56
Evo slika Indigo djeteta, čak se i aura vidi:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/9/92/Indogochild.png

JEL SADA VJERUJETE HERETICI JEDNI??!?!!?!?!

unknown
14-06-2008, 23:10
Evo slika Indigo djeteta, čak se i aura vidi:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/9/92/Indogochild.png

JEL SADA VJERUJETE HERETICI JEDNI??!?!!?!?!


super sayin :rotfl:

Neven <R>
14-06-2008, 23:15
Kak izgleda taj aparat za slikanje i gdje ga mogu kupiti? Fala.

MoNDi
14-06-2008, 23:16
super sajajin... loooool

Jej,to mora biti indigo djete. Ima majcu od "bob the builder" na sebi. :rotfl:

kikl0p
14-06-2008, 23:53
da svojim sjajnim argumentima ste me uvjerili i stvarno moram povuc ono kaj sam reko
ne nepostoji fotoaparat kojim se moze slikat aura
i da djeca za koju se misli da su indigo boluju od shizofrenije

unknown
15-06-2008, 00:18
da svojim sjajnim argumentima ste me uvjerili i stvarno moram povuc ono kaj sam reko
ne nepostoji fotoaparat kojim se moze slikat aura
i da djeca za koju se misli da su indigo boluju od shizofrenije

a tko ti je uopće vjerovao da ti vjeruješ da postoje indigo djeca

Jopax
15-06-2008, 00:25
Hej pa ja sam indigo djete, jeeeeej.







I što sad, neki bonus dobivam ili što, neku moć, dar, talent, nešto, bilo šta?
Meh ostajem u neznanju isto mi je ko i prije :D

Neven <R>
15-06-2008, 09:53
da svojim sjajnim argumentima ste me uvjerili i stvarno moram povuc ono kaj sam reko
ne nepostoji fotoaparat kojim se moze slikat aura
i da djeca za koju se misli da su indigo boluju od shizofrenije


In controlled experiments, those aura observers, without any previous connection to each other, never agree in that sense. In some “psychic fairs” in the United States, supposed photos of the human aura can be obtained. In this case the photographers use an intricate procedure that requires first snapping a photo of the subject whose hand is on a sensor plate, something that is done by inducing an electrical current to the hand of the customer. They then take a measurement of the intensity of the current, which is then computer translated to a liquid crystal electronic display screen, enabled to produce colors, located inside the camera. The colors, arbitrarily selected, are then projected to the contour of the body of the subject, in accordance to their acupunctural distribution, and the copy is then printed. An investigation made by Joe Nickell, the expert in fraud detection, showed that the same individual will obtain two very different auras, made just minutes apart with the same camera.

A gdje su tvoji dokazi kikl0p? Gdje su linkovi na rezultate znanstvenih studija koji potvrđuju postojanje te indigo djece? Mi ne moramo ništa argumentirati, argumente mora postaviti onaj koji nešto dokazuje, a ako ti misliš da je neki tekst pronađen kao 1. rezultat googlanja ikakav argument, onda me stvarno ne čudi što si takva naivčina i ne preispituješ malo ono što pročitaš na nekim kvazi-stranicama.

Meni je pogotovo žao te djece čiji im glupi roditelji mogu uništiti ili otežati život uvjeravajući ih da su indigo djeca. To me podsjeća na idiote koji piju koloidno srebro (koje je dokazano štetno) pa im se desi ovo (http://youtube.com/watch?v=3XV0I6Q70Yw)

Aerial
15-06-2008, 10:09
Kak izgleda taj aparat za slikanje i gdje ga mogu kupiti? Fala.

Naručiš jednog na http://www.indigo-profit.comS:)

Dreadlock
15-06-2008, 12:46
cek,sto postanu indigo djeca...?

indigo...muzjaci i zene il sto?

R@pt0r
15-06-2008, 12:52
da svojim sjajnim argumentima ste me uvjerili i stvarno moram povuc ono kaj sam reko
ne nepostoji fotoaparat kojim se moze slikat aura
i da djeca za koju se misli da su indigo boluju od shizofrenije


In controlled experiments, those aura observers, without any previous connection to each other, never agree in that sense. In some “psychic fairs” in the United States, supposed photos of the human aura can be obtained. In this case the photographers use an intricate procedure that requires first snapping a photo of the subject whose hand is on a sensor plate, something that is done by inducing an electrical current to the hand of the customer. They then take a measurement of the intensity of the current, which is then computer translated to a liquid crystal electronic display screen, enabled to produce colors, located inside the camera. The colors, arbitrarily selected, are then projected to the contour of the body of the subject, in accordance to their acupunctural distribution, and the copy is then printed. An investigation made by Joe Nickell, the expert in fraud detection, showed that the same individual will obtain two very different auras, made just minutes apart with the same camera.

A gdje su tvoji dokazi kikl0p? Gdje su linkovi na rezultate znanstvenih studija koji potvrđuju postojanje te indigo djece? Mi ne moramo ništa argumentirati, argumente mora postaviti onaj koji nešto dokazuje, a ako ti misliš da je neki tekst pronađen kao 1. rezultat googlanja ikakav argument, onda me stvarno ne čudi što si takva naivčina i ne preispituješ malo ono što pročitaš na nekim kvazi-stranicama.

Meni je pogotovo žao te djece čiji im glupi roditelji mogu uništiti ili otežati život uvjeravajući ih da su indigo djeca. To me podsjeća na idiote koji piju koloidno srebro (koje je dokazano štetno) pa im se desi ovo (http://youtube.com/watch?v=3XV0I6Q70Yw)
Jao što mrzim kad neka tema krene na ovako neš!!!
Zašto? Upravo zato jer postoje neki ljudi koji uporno dokazuju (kao ti nevene) da nešto ne postoji i onda mi dođeš sa ovako nečim kao "Mi ne moramo ništa argumentirati, argumente mora postaviti onaj koji nešto dokazuje, a ako ti misliš da je neki tekst pronađen kao 1. rezultat googlanja ikakav argument, onda me stvarno ne čudi što si takva naivčina i ne preispituješ malo ono što pročitaš na nekim kvazi-stranicama."
A šta je ovo:


Some paranormalists assure us that these emissions are the basis of the aura; nevertheless, they do not explain the reason of its total invisibility, and the fact that only certain people, with some type of mental powers, can perceive them.
:rotfl:

Aha da kikl0p, to polje se može slikati i dokazati, da da da.

Znači imamo roditelje čija djeca imaju poremećaj u ponašanju. Njihovo dijete nije savršeno kako su ga zamišljali pa ga vode psiholozima. Oni utvrđuju neki poremećaj, ali roditelji ne mogu vjerovati da bi njihovo savršeno dijete moglo biti takvo. Roditelji vode dijete "stručnjaku" koji može čitati auru. "Stručnjak" potvrđuje ono što nepogrešivi roditelji već znaju, njihovo dijete ne samo da je posebno već je i bolje od većine djece - njihovo dijete je Indigo dijete!!!
To kao nisi izvukao iz googlea!

I prestanite sa Jeeeee ja sam Indigo djete bla bla bla... i slično.
Ako imate šta pametno za reč izvolite al takve gluposti nam ne trebaju.

Cut the crap!

Dreadlock
15-06-2008, 12:56
jeee ja sam indigo djete :P

sorry morao sam

al eo sad katam krep

Maloki
15-06-2008, 13:00
Ja više mrzim kad ljudi kao ti i kikl0p idu dokazivati nešto na temelju nečega što je reko neki lik koji se dosjetio da bi mogo zaradit masne pare na naivčinama koji nemaju pametnijeg posla nego čekat kad će neko prdnut pa tako izazvati smak svijeta jer je neki klinac koji je mjesečario reko "Zemlja će doživjeti katastrofu u razdoblju između 1970. i 2450. i tada će svi krepat, samo će rijetki preživjeti" pa su starci poludjeli jer su shvatili da im je dijete posebno :(

Bemti al je ova rečenica duga.

R@pt0r
15-06-2008, 13:03
Ja više mrzim kad ljudi kao ti i kikl0p idu dokazivati nešto na temelju nečega što je reko neki lik koji se dosjetio da bi mogo zaradit masne pare na naivčinama koji nemaju pametnijeg posla nego čekat kad će neko prdnut pa tako izazvati smak svijeta jer je neki klinac koji je mjesečario reko "Zemlja će doživjeti katastrofu u razdoblju između 1970. i 2450. i tada će svi krepat, samo će rijetki preživjeti" pa su starci poludjeli jer su shvatili da im je dijete posebno :(

Bemti al je ova rečenica duga.

Ma shvačam ja to... Ne vjerujem ni ja u to... Nevjerujem u ono što ne vidim... zato sam i otvorio temu da vidim vaša mišljenja... a ne da neko tvrdi da je on uvijek u pravu!

Herr Schnitzel
15-06-2008, 13:08
Meni je takav bullshit postao izrazito dosadan. Sto se tice ovog malog... Da, a ja predvidjam da ce Zemlja implodirati 2.5.2009, a uzrok ce biti prdac mog susjeda. Zovite novinare, brzo! Meni nitko nije rekao da postoji planet Laksativsamnat, ali ja sam zivio tamo, i uzrok njegovog nedostatka zivota je svadja izmedju Misica, koje su zapocele cat-fight koji je obuhvatio citav svijet.

Gdje je mozak njegovim roditeljima (ako ga imaju), jer njemu nitko nije rekao za tu i tu civilizaciju, pa mora da je komunicirao s alienima, jelda? Da je procitao knjigu, to je nemoguce? Ajde molim vas. Moguce je da je sizofrenicar, i trebali bi sto hitnije poduzeti nesto... Moguce je da samo ima bujnu mastu, pa je htio malo pozornosti...

U svakom slucaju, roditelji koji nemaju pametnijeg posla, i koji su pomalo razocarani svojim djetetom (ili je hiperaktivno, asocijalno, ili jednostavno geekasto/cudno), cekaju priliku da nadju izliku za takvo stanje (kojem nije dijete krivo), pa je ili indigo dijete, bivsi alien ili vidovnjak ili nesto sasvim deseto. Uglavnom, jako lijep, jednostavan nacin da se oslobodite nedostatka samopouzdanja i malo popunite medijski prostor. GG.

Neven <R>
15-06-2008, 13:08
Nitko ne tvrdi da je u pravu osim kikl0pa koji nam govori da su stvari "dokazane" (i onda to potkrepljuje 1. rezultatom googla na search indigo djeca) iako očito nisu. Ja kao i svako drugi imam pravo reći da su mi indigo djeca smješan i glup koncept i da o tako tako nečem kao razumna osoba ne mogu razmišljati na ozbiljan način.

kikl0p
15-06-2008, 22:44
dokazano je to sve al neda mi se sad tu nes raspravlajt bmk za vas i vasa uvjerenja
ja se necu inkarnirat u biljku ko vi tak da me nije briga

Kenyi
15-06-2008, 22:56
da, samo se vi smijte njemu, on ce lijepo 12.12.2012 lijepo otici sa alienima i indigo djecom u space ship i otici u svemir, u petu dimenziju, istrazivati svjetove i upoznavati bica cetvrtog dezinteta :(

kikl0p
15-06-2008, 22:57
21.12.2012

Kenyi
15-06-2008, 22:58
a da izvini, kasno je u noci pa sam se zajebo :(
inace ovi likovi odavde sada uzivaju u alienskim tijelima i novom zivotu http://www.rickross.com/reference/heave ... ate42.html (http://www.rickross.com/reference/heavensgate/gate42.html)

kikl0p
15-06-2008, 23:59
da ovaj slucaj je stvarno dobra usporedba s mojim vjerovanem u nefizicko i druge aspekte postojanja koji nemaju veze s nase 3 dimenzije

unknown
16-06-2008, 08:21
ako je nefizičko kako se može dokazati?

Kenyi
16-06-2008, 11:56
ne ti ne kontas SVE JE TO DOKAZANO!!!11111111

Neven <R>
16-06-2008, 12:11
da ovaj slucaj je stvarno dobra usporedba s mojim vjerovanem u nefizicko i druge aspekte postojanja koji nemaju veze s nase 3 dimenzije

Stvar je u tome da ti nama svoje vjerovanjeSprodaješ pod nešto što je dokazano.v

kikl0p
16-06-2008, 13:44
vi trazite fizicki dokaz necega sto je nefizicko a to je nemoguce izvest
mozda ovako, ima ljudi koji tvrde da mogu vidit karmu oko covjeka sad to naravno neko moze interpretirat kao halucinacije ili nesto.a sto je s onom klinkom iz rusije koja ima rengenski vid i vidi kosti covjeka golim okom,isto tako neko moze vidit karmu

MoNDi
16-06-2008, 13:51
Hej pa ja sam indigo djete, jeeeeej.
I što sad, neki bonus dobivam ili što, neku moć, dar, talent, nešto, bilo šta?
Meh ostajem u neznanju isto mi je ko i prije :D

Imas malo vise midiklorianca u tvom tjelu i evo ti moc. Jedni ih zovu Indigo-djeca, drugi Jedi.

unknown
16-06-2008, 13:54
vi trazite fizicki dokaz necega sto je nefizicko a to je nemoguce izvest
mozda ovako, ima ljudi koji tvrde da mogu vidit karmu oko covjeka sad to naravno neko moze interpretirat kao halucinacije ili nesto.a sto je s onom klinkom iz rusije koja ima rengenski vid i vidi kosti covjeka golim okom,isto tako neko moze vidit karmu

:rotfl: super girl XD

Dreamer Deceiver
16-06-2008, 14:41
vi trazite fizicki dokaz necega sto je nefizicko a to je nemoguce izvest
mozda ovako, ima ljudi koji tvrde da mogu vidit karmu oko covjeka sad to naravno neko moze interpretirat kao halucinacije ili nesto.a sto je s onom klinkom iz rusije koja ima rengenski vid i vidi kosti covjeka golim okom,isto tako neko moze vidit karmu

černobil ftw

unknown
16-06-2008, 15:00
vi trazite fizicki dokaz necega sto je nefizicko a to je nemoguce izvest
mozda ovako, ima ljudi koji tvrde da mogu vidit karmu oko covjeka sad to naravno neko moze interpretirat kao halucinacije ili nesto.a sto je s onom klinkom iz rusije koja ima rengenski vid i vidi kosti covjeka golim okom,isto tako neko moze vidit karmu

černobil ftw


ona mala iz F.E.A.R-a

R@pt0r
16-06-2008, 18:51
vi trazite fizicki dokaz necega sto je nefizicko a to je nemoguce izvest
mozda ovako, ima ljudi koji tvrde da mogu vidit karmu oko covjeka sad to naravno neko moze interpretirat kao halucinacije ili nesto.a sto je s onom klinkom iz rusije koja ima rengenski vid i vidi kosti covjeka golim okom,isto tako neko moze vidit karmu

Nope :D
Evo JAKO jednostavan primjer... Radiovalovi recimo spadaju pod nefizičko, mi ih golim okom nevidimo, ali opet znaš/vjeruješ da postoji.

"Poričemo li postojanje takvih stvari kao što su sila teže, magnetizam, elektricitet ili radiovalovi samo zato što ih ne možemo vidjeti? Ne, mi ne poričemo njihovo postojanje jer možemo vidjeti njihove posljedice."

la50
16-06-2008, 19:01
evo da iskreno kažem boli me k**** šta taj mali prognozira pa makar i umro na dan "apokalipse"

ssalG
16-06-2008, 20:29
ja se necu inkarnirat u biljku ko vi tak da me nije briga

Ljudi pa mi napredujemo, zadnji put smo se trebali reinkarnirati u kristale.

kikl0p
16-06-2008, 20:30
vi trazite fizicki dokaz necega sto je nefizicko a to je nemoguce izvest
mozda ovako, ima ljudi koji tvrde da mogu vidit karmu oko covjeka sad to naravno neko moze interpretirat kao halucinacije ili nesto.a sto je s onom klinkom iz rusije koja ima rengenski vid i vidi kosti covjeka golim okom,isto tako neko moze vidit karmu

Nope :D
Evo JAKO jednostavan primjer... Radiovalovi recimo spadaju pod nefizičko, mi ih golim okom nevidimo, ali opet znaš/vjeruješ da postoji.

"Poričemo li postojanje takvih stvari kao što su sila teže, magnetizam, elektricitet ili radiovalovi samo zato što ih ne možemo vidjeti? Ne, mi ne poričemo njihovo postojanje jer možemo vidjeti njihove posljedice."te stvari koje si ti naveo se lako mogu izmjeriti pa se tako mogu i dokazati dok ovakve stvari tipa postojanje nefizickih bica i sve ostalo sto ne spada pod znaost je jako tesko dokazat

Kenyi
16-06-2008, 20:33
da, zato jer ne postoje.

Maloki
16-06-2008, 20:46
A gle Kenyi, nemoš ni uporno tvrdit da ne postoje, jer nema dokaza ni da postoje ni da ne postoje.
Ja držim otvorenu mogućnost da postoji nešto više, al ništa slično Ickeovim reptilima ili indigo djecom krajnje mutavih roditelja.

MoNDi
16-06-2008, 23:16
btt please.

kikl0p
17-06-2008, 00:57
A gle Kenyi, nemoš ni uporno tvrdit da ne postoje, jer nema dokaza ni da postoje ni da ne postoje.
Ja držim otvorenu mogućnost da postoji nešto više, al ništa slično Ickeovim reptilima ili indigo djecom krajnje mutavih roditelja.
po teoriji evolucije covjek je nasto od majmuna odnosno sisavaca
niko nemoze sa sigurnoscu tvrdit da se ista stvar nije desila na nekom drugom planetu u nekom drugom vremenu samo sa gmazovima?

R@pt0r
17-06-2008, 06:46
vi trazite fizicki dokaz necega sto je nefizicko a to je nemoguce izvest
mozda ovako, ima ljudi koji tvrde da mogu vidit karmu oko covjeka sad to naravno neko moze interpretirat kao halucinacije ili nesto.a sto je s onom klinkom iz rusije koja ima rengenski vid i vidi kosti covjeka golim okom,isto tako neko moze vidit karmu

Nope :D
Evo JAKO jednostavan primjer... Radiovalovi recimo spadaju pod nefizičko, mi ih golim okom nevidimo, ali opet znaš/vjeruješ da postoji.

"Poričemo li postojanje takvih stvari kao što su sila teže, magnetizam, elektricitet ili radiovalovi samo zato što ih ne možemo vidjeti? Ne, mi ne poričemo njihovo postojanje jer možemo vidjeti njihove posljedice."te stvari koje si ti naveo se lako mogu izmjeriti pa se tako mogu i dokazati dok ovakve stvari tipa postojanje nefizickih bica i sve ostalo sto ne spada pod znaost je jako tesko dokazat
Znam, teško je za dokazat al nemora znaćit da ne postoji...
Dok se nije znalo za radiovalove, šta ti ja znam koje godine, da si ljudima govorio da postoji takvo što nebi ti vjerovali... Tako je danas s raznim nefizičkim stvarima postojali oni ili ne. :)

unknown
17-06-2008, 08:34
Radio valovi spadaju pod fizičko...

R@pt0r
17-06-2008, 09:06
Radio valovi spadaju pod fizičko...
Objasni...

Kenyi
17-06-2008, 09:34
A gle Kenyi, nemoš ni uporno tvrdit da ne postoje, jer nema dokaza ni da postoje ni da ne postoje.
Ja držim otvorenu mogućnost da postoji nešto više, al ništa slično Ickeovim reptilima ili indigo djecom krajnje mutavih roditelja.
po teoriji evolucije covjek je nasto od majmuna odnosno sisavaca
niko nemoze sa sigurnoscu tvrdit da se ista stvar nije desila na nekom drugom planetu u nekom drugom vremenu samo sa gmazovima?

da, ali ti gmazovi, sigurno nisu onakvi kako ih je david icke i kompanija opisala ^^

unknown
17-06-2008, 10:24
Radio valovi spadaju pod fizičko...
Objasni...


Mjerna veličina (stariji naziv fizikalna veličina) je svojstvo objekta (pojave, tvari ili tijela) koje se može kvalitativno razlikovati i kvantitativno odrediti. Izražava se kao umnožak brojevne vrijednosti {M} i mjerne jedinice [M]

tj. možemo je izmjeriti

R@pt0r
17-06-2008, 10:35
Radio valovi spadaju pod fizičko...
Objasni...


Mjerna veličina (stariji naziv fizikalna veličina) je svojstvo objekta (pojave, tvari ili tijela) koje se može kvalitativno razlikovati i kvantitativno odrediti. Izražava se kao umnožak brojevne vrijednosti {M} i mjerne jedinice [M]

tj. možemo je izmjeriti
Za koju godinu ćemo možda moć mjerit, dokazat, vidjet... neke nefizičke stvari. Tako da...

unknown
17-06-2008, 11:08
-.-' ti to mene zaj.... ili.... vrati se u osnovnu i nauči neke osnovne stvari

R@pt0r
17-06-2008, 11:30
-.-' ti to mene zaj.... ili.... vrati se u osnovnu i nauči neke osnovne stvari
Izostavi mjerit! Sjeb* sam se... Jel sad dobro? xD

Lord Ragnarok
17-06-2008, 11:45
oh noes, opet cemo svi izginuti.
here we go again...
ako cemo svi izginuti u roku od 1-5 godina, ja ja cu si odrezati ruku i dat ju tom malom

MoNDi
17-06-2008, 12:13
Ovako. Kada dalje diskutirajte u off-u zatvorit cu temu.

Aerial
17-06-2008, 16:24
ako cemo svi izginuti u roku od 1-5 godina, ja ja cu si odrezati ruku i dat ju tom malom

Ali taj mali će biti mrtav dok ti ruku sebi otpiliš/otkineš/odgrizeš... :(


Ovako. Kada dalje diskutirajte u off-u zatvorit cu temu.

Ummm, nije off (barem ovo što ja vidim).

Toxic
17-06-2008, 17:12
Mali je....kako da kazem....šmokljo?

Maloki
17-06-2008, 18:51
oh noes, opet cemo svi izginuti.
Pa oćemo.

blood4me
18-12-2008, 14:41
1. Oni dolaze na svijet osjećajući se kraljevski (a tako se i ponašaju)S8)
2. Imaju osjećaj da zaslužuju biti tu i iznenađeni su ako se drugi s time ne slažu.
3. Samoprocjena nije velika stvar. Oni često kažu roditeljima tko su oni u stvari.
4. Imaju problema sa apsolutnim autoritetom (autoritetom bez objašnjenja ili izbora)
5. Neke stvari jednostavno neće učiniti (npr. čekati u redu je vrlo teško za njih)
6. Frustrirani su sustavom koji je šabloniziran i ne zahtjeva kreativnost.
7. Često vide bolji način da se nešto napravi i u školi i kod kuće, što čini da izgledaju poput buntovnika (nonkonformisti su)S8)
8. Izgledaju nedruštveno, osim ako se ne druže sa svojom vrstom. AKo nema drugih njihovog nivoa svijest, okrenu se sebi osjećajući kako ih nitko ne razumije. Škola je često vrlo teška za njihov društveni život.
9. Ne odgovaraju na disciplinu osjećaja krivnje (npr. čekaj dok ti otac dođe doma i vidi što si napravio)
10. Ne srame se reći što im treba.

1. Snažne volje
2. Tvrdoglav
3. Kreativan, sa umjetničkim osjećajem za glazbu, nakit, poeziju isl.
4. Sklon ovisnostima
5. Stara duša sa 13 djeluje poput 40 godišnjaka
6. Intuitivan ili vidovit, moguće viđenje anđela ili preminulih ljudi
7. Odvojen ili zbog napadaja agresivnosti ili zbog krhke introvertiranosti
8. Nezavisan i ponosan, čak i ako vas stalno traže novac.
9. U njima je velika želja da učine velike stvari za svijet
10. Kreću se između niskog mišljenja o sebi i grandioznosti
11. Lako se dosađuju
12. Vjerojatno im je dijagnosticiran poremećaj pažnje i hyperaktivnosti
13. Skloni nesanici, nemirnom spavanju, noćnim morama ili strahu od zaspivanja
14. Imaju povijest depresije ili čak suicidalnih misli pa i pokušaja
15. Traže prava, duboka i trajna prijateljstva
16. Lako se vežu za biljke i životinje

Ovo boldano su moje osobine(bar drugi tako kazu)...
Am I indigo? Naah, im just a gam0r 8)

Plexihack
18-12-2008, 20:11
1. Oni dolaze na svijet osjećajući se kraljevski (a tako se i ponašaju)S8)
2. Imaju osjećaj da zaslužuju biti tu i iznenađeni su ako se drugi s time ne slažu.
3. Samoprocjena nije velika stvar. Oni često kažu roditeljima tko su oni u stvari.
4. Imaju problema sa apsolutnim autoritetom (autoritetom bez objašnjenja ili izbora)
5. Neke stvari jednostavno neće učiniti (npr. čekati u redu je vrlo teško za njih)
6. Frustrirani su sustavom koji je šabloniziran i ne zahtjeva kreativnost.
7. Često vide bolji način da se nešto napravi i u školi i kod kuće, što čini da izgledaju poput buntovnika (nonkonformisti su)S8)
8. Izgledaju nedruštveno, osim ako se ne druže sa svojom vrstom. AKo nema drugih njihovog nivoa svijest, okrenu se sebi osjećajući kako ih nitko ne razumije. Škola je često vrlo teška za njihov društveni život.
9. Ne odgovaraju na disciplinu osjećaja krivnje (npr. čekaj dok ti otac dođe doma i vidi što si napravio)
10. Ne srame se reći što im treba.

Ovo boldano su moje osobine(bar drugi tako kazu)...
Am I indigo? Naah, im just a gam0r 8)

Ovo boldano su moje osobine,koje se lako da vidjeti nakon 2-3 dana provedena samnom :D

Nisam indigo,samo inteligentan

Nodakim
18-12-2008, 21:18
Kada ste već zapeli za te Indigo stvari....
Većina tih je "retajni klinac s mamicom koja je uvjerena da je on bolji od drugih"...uostalom zašto svi žele bit idioti,ljudi nesposobni za normalnu komunikaciju?

Hellboy
18-12-2008, 21:20
jer takvi mogu biti pokriveni do nosa i šaptati da vide mrtve ljude... :yuck:

unknown
19-12-2008, 00:11
jer takvi mogu biti pokriveni do nosa i šaptati da vide mrtve ljude... :yuck:


baš me zanima jel vide big foota XD

.:JuRa:.
19-12-2008, 00:22
24 sata vjerujem ko osama bin ladenu....ako su za Pukanića napisali da je eksplodirao autoSToyota LexusSonda mozgu mislit da je ovo istina...

D.E.M.O.
19-12-2008, 01:35
vidim mrtve ljude.

Hellboy
19-12-2008, 10:00
i ja...dolaze smrvljeni iz kombajna...ah wait...that never happened...

MasaKrisT
19-12-2008, 10:09
hellboy de mi digni maga na 47 lvl sam,nemam vremena:P

ot,osobono su mi smjesne te vijesti,naravno da postoje drugaciji ljudi,no ta indigo djeca,joj.