PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pomoć!



!XtReMe.
12-06-2008, 21:59
često na nekim serverima dobijem ban automatski, ni nespojim se na njega a dobijem ban, u cemu je problem? :-x :twisted:

NITROS
12-06-2008, 22:38
Vjerojatno key u igri (da i et ima cdkey, ali to je onaj hash key ili kako se vec zove) ili update punkbustera.

Update punkbustera napravis u samom folderu gdje je punkbuster imas ikonu na koju stisnes i tam ti je to za update.
Nadalje ako je ovaj cdkey, zatrazi nekoga da ti posalje svoj key i samo ga prekopiras preko svojega i trebalo bi se sve promjeniti nakon sto sljedeci put posjetis server.

Nadalje pogledaj da ne ulazis sa prevelikim pingom i lagom, neki serveri imaju protection pa te odmah banaju pri pokusaju ulaska.

Blek_Stena
13-06-2008, 08:49
Nije cdkey nego etkey.. neterba ti ga nitko slati vec samo ga obrisi i ET ce ti stvoriti novi (etkey se nalazi u etmain folderu).
Napravi uprade PBa (u PB folderu pokrenu pbweb).
Obrati pozornost da li ti javlja neke warninge kad udes u igru.. Recimo da ti neki cvar ili tak nesto ne valja.
Ne mozes biti banan u ETu vec temporary ti bana etkey.. Obrises ETkey i restartas router i mozes natrag na server.



Nadalje ako je ovaj cdkey, zatrazi nekoga da ti posalje svoj key i samo ga prekopiras preko svojega i trebalo bi se sve promjenitiSnakon sto sljedeci put posjetis server.


Ovo ne kuzim.. Sta se to SVE promjeni? Etkey pamti samo postavke koje dobis u igri (kao sto je recimo protected user na nekom serveru i takve stvari). Zato meni recimo javlja kad se spojim na barabu sa .rebel warning da mjenjam ime jer je to registrirano. To pamti taj etkey a posto sam ga obrisao, server vidi da nije isti i neda mi da imam taj nick..

!XtReMe.
13-06-2008, 12:35
a ako taj etkey promjenim oce mi se promjenit guid?

niqqless
13-06-2008, 13:52
a ako taj etkey promjenim oce mi se promjenit guid?
ne, guid se moze promijeniti jedino mijenjanjem hardwarea (legalno) ili hackom (ilegalno).

!XtReMe.
13-06-2008, 14:46
0000001002200804100017668523Qz ĆŔô¤Ôę·ą
ËşQy'ĆaÇë¦Đő±· É˝Ts&ÎoÔĺ

evo to mi pise u datoteci "etkey", i sad sta od tog treba obrisat?

prasinar
13-06-2008, 16:11
valjda cijelu datoteku...

Blek_Stena
14-06-2008, 07:42
..vec samo gaSobrisi..
Nisam rekao da brises nesto u njemu nego da ga cijeli obrises i da ce ga ET sam stvoriti.. Ajde citaj malo...