PDA

Pogledaj cijelu verziju : iPod pitanja



bornathepicek
12-06-2008, 21:45
Samo drag-as pjesme izvan svog i-poda pomocu i tunesa znaci isto kako i stavljas pjesme tako ih i vadis van...
Ili mozes iskljucit i-tunes(pomocu ctrl-alt-delete tj. Task-Manager-a) i uc u sam i-pod (kao kako ulazis u neki mp3-mp4) i zbrisat ih manualno

Tsumetai Ryujin
13-06-2008, 08:36
Ne mozes "manualno" brisati i dodavati glazbu na iPod, barem kolko ja znam.

@LL21
Kad spojis iPod na komp, otvori ti se novi tab u ljevom izborniku. Udes u to i onda odes na "Music" i maknes kvacicu sa "Sync music" i onda ce te iTunes pitati esi li zicer i da ce ti se zbrisat sva glazba ak nastavis.

bornathepicek
13-06-2008, 13:37
Ne mozes "manualno" brisati i dodavati glazbu na iPod, barem kolko ja znam.

@LL21
Kad spojis iPod na komp, otvori ti se novi tab u ljevom izborniku. Udes u to i onda odes na "Music" i maknes kvacicu sa "Sync music" i onda ce te iTunes pitati esi li zicer i da ce ti se zbrisat sva glazba ak nastavis.
Pod ovo "manualno" sam mislio da isklucis procese, i-tunes helper, i-pod-service, te na kraju I-tunes exe. Te izvadis usb prikljucak iz kompa te ponovo ukljucis i ipod ti se otvori ko normalni mp3 il mp4 al mozes samo brisat dodavat nemres al ajde ko sam ja da se protivim moderatoru...


Sad da se vratim, ovak kao prvo LL21 jel imas I-Tunes?
Ako imas pjesme se micu tako da kad ukljucis svoj i-pod na komp, otvori ti se I-tunes u kojem bi trebalo biti ime I-poda na sredini pod Devices, udes u to i one pjesme koje oces brisat samo kliknes na njih desnim klikom i delete i to je to, ako to nemres problem je il u I-tunesu ili u samom i-podu.

Tsumetai Ryujin
14-06-2008, 10:02
Ako imas iPod seste generacije, onda ne mozes ni tako obrisati pjesme sa iPoda. Dok si recimo na iPod shufflu prve generacije mogao tako brisati. Za druge iPode ne znam.

streetrace777
14-06-2008, 15:52
Hmm ali postoje hackovi i za novije Ipode da se moze brisat i dodavat manualno :)