PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zastavice na autima



Lord Jambrek
11-06-2008, 12:18
Evo već par dana auti imaju te retajne zastavice, kako je počeo euro, počelo je i masovno debiliziranje nacije, razumijem šalove i ostale stvari, ali ove zastavice su prevalile sve granice gluposti i kretenizma. Slovenci svakog ko prođe s takvim nacionalnim obilježjem kazne sa 49€ kazne jer je kod njih zabranjeno imati bilo kakva nacionalna obilježja na vozilima. Inače bi to smatrao pre glupim zakonom, ali u ovom slučaju sa tim uber debilnim zastavama mislim da je zakon fenomenalan.

la50
11-06-2008, 12:26
pa nemoj tako govorit o hrvatima(o naškim a)

Rex Regis.cro
11-06-2008, 12:27
Evo već par dana auti imaju te retajne zastavice, kako je počeo euro, počelo je i masovno debiliziranje nacije, razumijem šalove i ostale stvari, ali ove zastavice su prevalile sve granice gluposti i kretenizma. Slovenci svakog ko prođe s takvim nacionalnim obilježjem kazne sa 49€ kazne jer je kod njih zabranjeno imati bilo kakva nacionalna obilježja na vozilima. Inače bi to smatrao pre glupim zakonom, ali u ovom slučaju sa tim uber debilnim zastavama mislim da je zakon fenomenalan.
Da, malo je čudno. Znam da je nogomet najpoznatiji sport i ja ga volim gledati/igrati IRL i na igrama ali ovo je malo smješno, u ostalom imam neki feeling da nečemo pre daleko doči :D
E sad, da je svaki građanin republike Hrvatske dobio trajno povečanje plaća i mirovine za 50% ili da su barem cijene naftnih derivata pale na stare cijene od oko 6kn, i s njima pale cijene hrane, struje itd. onda bi stavio zastave na auto, po sobi i po mojoj zgradi, nosio bih kapu, hlače, majicu pa čak i boxerice na šahovnicu. Ma i kučište mog kopa bi bilo na šahovnicu.

streetrace777
11-06-2008, 12:40
Evo već par dana auti imaju te retajne zastavice, kako je počeo euro, počelo je i masovno debiliziranje nacije, razumijem šalove i ostale stvari, ali ove zastavice su prevalile sve granice gluposti i kretenizma. Slovenci svakog ko prođe s takvim nacionalnim obilježjem kazne sa 49€ kazne jer je kod njih zabranjeno imati bilo kakva nacionalna obilježja na vozilima. Inače bi to smatrao pre glupim zakonom, ali u ovom slučaju sa tim uber debilnim zastavama mislim da je zakon fenomenalan.

To ti je kad cjerujes HR medijima. Osobno znam 10 frendova koji su isli preko slovenije na svakom prozoru su imali zastavicu a veliku su stavili na krov. i slovenci im nisu rekli ni rijec _:)

flander
11-06-2008, 13:47
meni nimalo ne smeta, doduše fora je za vidit ^^

kikl0p
11-06-2008, 14:22
i mene to iritira
kaj su sad odjednom svi postali veci hrvati ako se igra nogomet?
i sad samo najveci hrvati mogu ic na stadione urlikat i derat se ko debili da bi dokazali da vole hrvatsku

Arbiter of Change
11-06-2008, 14:28
i mene to iritira
kaj su sad odjednom svi postali veci hrvati ako se igra nogomet?
i sad samo najveci hrvati mogu ic na stadione urlikat i derat se ko debili da bi dokazali da vole hrvatsku
Pa mislio sam da je do sada već jasno da se u nas nogomet poistovjećuje sa religijom i nacionalizmom, ili bar trpa u isti koš ali to nije tema, tako da me ovo nimalo ne čudi.

Inače na to sve... bar će država uloviti koju paru na zastavicama kad već ima onih koji su ih voljni kupiti.

pimp
11-06-2008, 14:46
ala , i meni ti likovi idu na kurac....
tak me iritiraju te zastavice do bola..

Lord Jambrek
11-06-2008, 15:17
Još mi je manje jasan taj kreten koji se uopće sjetio takve debilne ideje koju, vidi vraga, hrpa ljudi prihvati. Onak čim je neki veći event ili tak nešt odma kreće uber debiliziranje, pa kaj će bit kad će rukomet bit kod nas? Oćemo barjake u auspuh gurat?



E sad, da je svaki građanin republike Hrvatske dobio trajno povečanje plaća i mirovine za 50% ili da su barem cijene naftnih derivata pale na stare cijene od oko 6kn, i s njima pale cijene hrane, struje itd. onda bi stavio zastave na auto, po sobi i po mojoj zgradi, nosio bih kapu, hlače, majicu pa čak i boxerice na šahovnicu. Ma i kučište mog kopa bi bilo na šahovnicu.

Ni onda ne bi, opet bi ispalo debiliziranje, kaj moramo nosit zastave da bi bili hrvati/bosanci/srbi/iračani...?!

Rex Regis.cro
11-06-2008, 15:38
Ne, nego bih to nosio pošto bi se naša vlada napokon opametila. Ali ne bih sada pričao o bajkama :rotfl:

Maja
11-06-2008, 19:36
isse te zastavice... svaka šuša stavila taj racku na fiću ono. vidjeli smo čak i par auta tu u slatini koji imaju po 4 ili 6 zastavila na autu :?

to sve treba zapalit, i aute i zastavice i ljude

eddie2142
11-06-2008, 19:44
najmocnija mi je zuja reklama u kojoj se neki predozirani debil moli
religija+zuja=????
tim su vec malo presrali

pimp
11-06-2008, 19:47
nemoj dirati žujine zakone , dobio sam 2 pive na njima :)

ZorgTheBorg
11-06-2008, 22:04
i mene to iritira
kaj su sad odjednom svi postali veci hrvati ako se igra nogomet?
i sad samo najveci hrvati mogu ic na stadione urlikat i derat se ko debili da bi dokazali da vole hrvatsku

Danas je predivno bojat se u crveno i bijelo i pokazivat okolo kako smo mi najbolje hrvatine, kako smo ubervjerni navijači i kako smo sve u svemu super narod. Svugdje samo Hrvati ovo Hrvati ono... euro... zastavice... opće gluposti. Šta smo mi sad posebni u odnosu na druge.... ali ofc najvažnije je da se koncentriramo na sebe i svoj iznimni nacionalni ponos. Prekrasno.

eddie2142
11-06-2008, 22:05
nemoj dirati žujine zakone , dobio sam 2 pive na njima :)

ee, da ti mogu dati good post, dao bi ti

RIPtheREAPER
11-06-2008, 23:03
zuja saka, zastavice sakaju, reprezentacija nam saka

eddie2142
12-06-2008, 08:16
sad jos reci da ti ne sakas pa se mos bacit sa zgrade

Joco
12-06-2008, 08:24
Ako za vreme Evropskog prvenstva nije vreme da se istake nacionalna zastava, kad jeste? :?

eddie2142
12-06-2008, 09:00
Ako za vreme Evropskog prvenstva nije vreme da se istake nacionalna zastava, kad jeste? :?

potpis

Lord Jambrek
12-06-2008, 11:36
Ako za vreme Evropskog prvenstva nije vreme da se istake nacionalna zastava, kad jeste? :?

Daj čovječe ni na faking dan državnosti se ne stavljaju hrvatske zastave.

Korpse
12-06-2008, 13:24
Ja sam sada u hrvatskom dresu, zastavica mi stoji na biciklu, idem bezo gledati Hrvatska - Njemačka, tako da mi to nije glupo.

Rex Regis.cro
12-06-2008, 16:14
Daj čovječe ni na faking dan državnosti se ne stavljaju hrvatske zastave.
Točno.

MoNDi
12-06-2008, 19:52
Pa.... ja sam si obukla trikot sukera od svijetskog '98 na prvoj utakmici protiv austrije... :oops: Ali bila sam doma, ne na cesti. I nebi s NIKADA NEVER NEVER EVA na svoj bicikl (nemam auto) stavila nekakvu zastavicu ili obukla one kapice. Koma :rotfl:

streetrace777
12-06-2008, 20:03
Evo otislo 3 litre pive, vani i litra vina a tek je 9 sati :D
BTW nabavio sam onu veliku zastavu sa skole pa sam sada ko superme




MI HRVATI :)

bezimeni
12-06-2008, 21:16
Te zastavice su seljački mentalitet.

eddie2142
12-06-2008, 21:19
ma kakva zastavica, ja sam barjak u ruke i hit da road, jack!

Rex Regis.cro
12-06-2008, 22:14
ma kakva zastavica, ja sam barjak u ruke i hit da road, jack!
E to je već drugo.

Joco
13-06-2008, 02:37
Te zastavice su seljački mentalitet.
:o
porke? :?

Ako ljudima pricinjava zadovoljstvo to sto ce istaknuti zastave svoje drzave i tako pokazati koliko je vole...sto da ne?


Da li bi to rekao i za ljude koji su na stadionu?
Mozda bi i ovi isli ali ne mogu...

Em vredjas te ljude, em vredjas ljude sa sela . :nonono:

:wink:

Herr Schnitzel
13-06-2008, 08:18
zuja saka, zastavice sakaju, reprezentacija nam saka


Prve dvije tvrdnje istinite, treca brutalno pobijena jucerasnjom utakmicom. :)

eddie2142
13-06-2008, 08:39
zuja saka, zastavice sakaju, reprezentacija nam saka


Prve dvije tvrdnje istinite, treca brutalno pobijena jucerasnjom utakmicom. :)

LAZEEES!zuju je fino za popit ali kupujem ajniken odkad su stavili one debilne reklame

medusa
13-06-2008, 11:23
mene to apsolutno NE živcira. jednostavno ne mogu razumjeti ljude kojima to smeta...
usput, postoji razlika između nacionalizma i patriotizma ;)

Wasteful
13-06-2008, 13:29
mene to apsolutno NE živcira. jednostavno ne mogu razumjeti ljude kojima to smeta...potpis
zas bi me zivciralo omg.... lijepo je za vidjet

*Fila*
13-06-2008, 20:59
mene to apsolutno NE živcira. jednostavno ne mogu razumjeti ljude kojima to smeta...
usput, postoji razlika između nacionalizma i patriotizma ;)
men isto ne smeta,vidio sam auto sa 4 zastavice i velikom zastavom na krovu i baš fora
avi koji ni neznate kad igra hrvatska,kurčite se okolo kako smo loši i kako će nas tuć njemci jebite se lijepo sada!i ne serite po našim navijačima jer su ljudi legende i daju svaku lipu d abi ošli na stadion i bodrili naše
naši nebi bili dobri ovoliko da nemaju ovakvu podršku!
i uostalom što vam te zastavice smetaju što dal je nekom neka iskopala oko ili neznam zapela ga?nije e pa onda
pusite ljude d arade ša oće,oni tako izražavaju svoju želju da naši pobjede
u krc neznam više što sam sve sad napisa
ove tablete su jake :hangin:

Sterpo
13-06-2008, 22:08
stvarno, neznam zašto vam smetaju te zastavice??
osobno ih ne koristim, ali baš fora izgledaju pa ipak igra hrvatska :)

kulamasta
14-06-2008, 00:24
Evo imam zastavicu na autu, a ako nekome to smeta saljem mu broj mobitela na PM pa mozemo uzivo raspravit o njegovim problemima sa hrvatskim zastavama u Hrvatskoj

kikl0p
14-06-2008, 02:28
neki dan kad je igrala hr protiv njemacke dok sam iso kroz grad vidio sam par likova u crveno bjelom dresu i onak nijedan mi nije izgledo ko da ima IQ veci od 95
e da i jos nekoliko siptara s standovima kak ih prodaju

kulamasta
14-06-2008, 02:38
neki dan kad je igrala hr protiv njemacke dok sam iso kroz grad vidio sam par likova u crveno bjelom dresu i onak nijedan mi nije izgledo ko da ima IQ veci od 95
e da i jos nekoliko siptara s standovima kak ih prodaju

A ovo je argument za sta?

Ja sam vidio neki dan hrpu djecurlije u gradu a u rukama im brojevi Pc Playa, Buga, Vidia i izgledali su kao da do kraja zivota ne budu sisu vidli...

Dali bi trebao nesto zakljucit iz vidjenog?

Po tvom izgleda da bi...

Joco
14-06-2008, 02:53
:rotfl: :rotfl: :pray: carina




sorry , morao sam

Sickmanno1
14-06-2008, 13:10
Meni isto defitinvno ne smetaju zastavice...i stvarno ne vidim razlog zasto nekom to smeta :/

Jopax
14-06-2008, 13:42
Ima slučajeva, mogu shvatiti to nositit na dan utakmice ali ovaj cijeli tjedan dobar dio auta je nosio zastavice, još debilnija situacija je bila nakon utakmice zadnje u gradu, jest da je bilo veselje ali neki likovi su se čisto debilno ponašali, primjer je jedan golf koji je imao par 10 ako ne i više ljudi u sebi/na sebi, zadnji branik mu je bio kojih 10-ak centimetara od asfalta, sad zamislite da su naletili na rupu, još ti isti debili su mene i par frendova dok smo išli u jedan kafić gađali bocom :o

unknown
14-06-2008, 14:09
stara pokušala staviti na svoj bmw zastavicu.... ono pa ne možeš toliko mutav biti

Jopax
14-06-2008, 23:42
Srećom bili su toliko pijani da je boca zavrišila kojih pet šest metara od nas, nerazbijena

v4MP1r3
15-06-2008, 00:08
nek ljudi rade sto hoce
al stvarno ne podnosim licemjerje. dodjes iz npr, ono bezveze kazem, bosne, i pljujes po hrvatskoj i hrvatskome narodu naseres svu svoju rodbinu u centar grada imas vilu na pantovcaku i zivis na teret drzave. il si sljakao u njemackoj na bausteli a tvoju rodbinu socijalnom pomoci odgajala hrvatska. i sad si veliki hrvat. jebote ajde nemoj.

zato kazem. jedno je voljeti hrvatsku cijelo vrijeme, a drugo je voljeti hrvatsku u ovo doba pobjede.

kulamasta
15-06-2008, 00:21
a to ima veze sa zastavicama kakve?

kikl0p
15-06-2008, 00:25
ti ne kuzis kaj te zastavice simboliziraju
supernacionalizam povezan sa sportom,o tome pricamo

Arbiter of Change
15-06-2008, 00:44
mene to apsolutno NE živcira. jednostavno ne mogu razumjeti ljude kojima to smeta...
usput, postoji razlika između nacionalizma i patriotizma ;)
Moj izbor riječi nacionalizamSnije bio slučajan, ali to već ide u političke vode tako da neću o tome dalje.

Poanta zašto ja ne podnosim zastavice je u tome što većina to vidi samo kao isticanje onog hrvatskog (da, svi su Hrvatine dok im reprezentacija pobjeđuje) dok ja tu vidim, isto kao i u dobrom dijelu javnog djelovanja općenito u "lijepoj našoj", slijepo busanje u prsa idealima o kojima ništa ne znaju i koji su sada iskrivljeno do neprepoznatljivosti ("U boj, u boj, za narod svoj!" upotrebljeno u nogometno-navijačkom kontekstu? Molim lijepo...)

eddie2142
15-06-2008, 07:42
nisi normalan :shock:
salim se, i meni su glupi ti izrazi kao u boj u boj, ili tako nekako


Poanta zašto ja ne podnosim zastavice je u tome što većina to vidi samo kao isticanje onog hrvatskog
a sta bi ti volio da hrvati isticu?
ono sto imaju iza mantila?

Edi Sm187
15-06-2008, 11:13
Malo mi je tragikomično da u svojoj državi moramo na krivi način isticati svoju nacionalnost.

Ma čitav hrvatski mentalitet mi je tragikomičan. Za vrijeme nogometnih utakmica ekstremno ističemo da smo Hrvati, kako volimo svoju domovinu, a ostalih 300 dana u godini šutimo i zatvorimo se u dosadno svakodnevlje, u kojem nas baš svatko može prevariti.

eddie2142
15-06-2008, 11:18
ali najvise me izivcirala ona zuja reklama:
"Najljepse je biti Hrvat, kad igra Hrvatska"
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
:killyou: someone is gonna eat hot lead for lunch

prasinar
15-06-2008, 12:20
ma glupost su mi sve te navijacke zastavice i ostala sranja. Mislim, kuzio bi ono da covjek ide na utakmicu, da je u austriji, ali ovo mi je jednostavno bezveze.
E da, reklame od ozujskog su najvece sranje ikada :yuck: ma bljuje mi se dok to vidim.

EDIT:
Malo mi je tragikomično da u svojoj državi moramo na krivi način isticati svoju nacionalnost.
evo to sam htio reci (tek sam sad skuzio da je vec napisano)

eddie2142
15-06-2008, 12:28
bljuje mi se od zujinih reklama vise nego kad popijem 15tak zuja

Herr Schnitzel
15-06-2008, 13:23
Mozes ti komenirati sve dok je pametno, argumentirano, i najvaznije, pristojno.

Generalno se slazem s Arbiterom. U Hrvatskoj se previse negativnih stvari veze uz nogomet. Optereceni smo s onim sto je bilo, i to se vjecno mora gurati u sve aspekte zivota, pa tako i u nogomet. Dok se ne okanimo toga, nema nista od napretka.
Ljudi takodjer cesto povezuju nacionalizam s patriotizmom, sto je ogromna greska. Mrznja prema drugima i ljubav prema domovini su dvije potpuno razlicite stvari. Ali, kao sto rekoh, to je ocito dio naseg nogometa i tome nema bijega.

Arbiter of Change
15-06-2008, 13:44
a sta bi ti volio da hrvati isticu?
ono sto imaju iza mantila?
Mislim da si me krivo shvatio.

Nisam ja rekao da mene iritira ta sama činjenicaSšto ljudi vijore zastave (život nam je u komi pa svugdje tražimo bijeg iz zbilje, ma kako mali bio i kad bi trebali čuvati svaku kunu, ali whatevah)) već ono što je često maskirano pod tim tzv. "slavljem uspjeha reprezentacije". Inače, kao što je rečeno već, naš problem je što ne znamo odvojiti stvari te stalno dolazi do mješanja osjećaja iz rata i drugih stvari, prvenstveno nogometa koji dolazi kao odličan ventil (i to ne mislim u pozitivnom smislu) za bagru koja ne zna kud će sa sobom proizašle iz "tatine škole".

Ali kvragu, tema je o zastavicamaStako da neću više o ovome...2x.

eddie2142
15-06-2008, 13:54
imas pravo, to sve ovisi s koje perspektive gledas
bas kao u boljim rpgovima!

Arbiter of Change
22-06-2008, 14:58
Anyway, danas kao da je sve te zastavice vjetar pomeo - možda sam vidio 2-3 po gradu od prijašnjih n.

Maloki
22-06-2008, 16:31
e da i jos nekoliko siptara s standovima kak ih prodaju
I, jesi ih išo razbit da dokažeš svoju madmoć nad njima jer ti ipak više vrijediš od tamo nekog Šiptara, jel tako?
:|


Ma čitav hrvatski mentalitet mi je tragikomičan. Za vrijeme nogometnih utakmica ekstremno ističemo da smo Hrvati, kako volimo svoju domovinu, a ostalih 300 dana u godini šutimo i zatvorimo se u dosadno svakodnevlje, u kojem nas baš svatko može prevariti.
Za vrijeme tih 300 dana većina samo sere po Hrvatskoj državi, kako ništa ne valja, kako je to sve jadno i slične gluposti. Ali lijepo kad igra reprezentacija i hrpa ljudi izleti na cestu sa "MI HRVATI" spikom. Jej.

I da, Pseto, bit ću kratak i jasan - ti si debil. Čujemo se kad ti prođe ban. :*

Cthulhu
22-06-2008, 17:02
te zastavice mi idu na jetru.drago mi je sto smo izgubili na euru,barem ih vise nece bit na svakom jebenom autu u hrvatskoj.

Sterpo
22-06-2008, 18:17
ja i dalje ne razumijem zašto vam smetaju....

DrunkyDuck
22-06-2008, 18:43
Ako nekom nije jasno da je vozac Hrvat iako su na autu hrvatske tablice i nalijepnicu "HR/CRO/RH", a auto se nalazi u Hrvatskoj cije su stanovnistvo vecinom Hrvati, tu uletavaju zastavice.

S druge strane, nalijepnice tipa "Imam losiji auto ali sam ispred tebe" samo pomazu odrediti da je vlasnik automobila s Balkana.

bezimeni
22-06-2008, 19:06
Pitam se zašto kopletnu godinu nemaju te zastavice po autima :hangin: .

Neven <R>
22-06-2008, 19:09
Zato što ih ne dijele cijelu godinu u Jutarnjem i Večernjem. :(

bezimeni
22-06-2008, 19:14
OK ,ali sad kada su podjeljene zašto ih skidati sa auta? Trebalo bi to non stop imati na vratima,krovu ,anteni....Jer netko bi mogao pomisliti da si stranac ili možda da nisi navijač ako se ne obilježiš kao takav.

DrunkyDuck
22-06-2008, 19:18
Jucer sam vidio da tip sa 6 zastavica govori tipu sa 5 da se vrati u Tursku.

Ne zapravo.

Joco
22-06-2008, 19:35
Jucer sam vidio da tip sa 6 zastavica govori tipu sa 5 da se vrati u Tursku.

Ne zapravo.
BUAAHAHHAHAHAHa :rotfl: :rotfl: :pray:

koji lik...ovo treba u provale :rotfl:

Edi Sm187
24-06-2008, 13:44
te zastavice mi idu na jetru.drago mi je sto smo izgubili na euru,barem ih vise nece bit na svakom jebenom autu u hrvatskoj.
Čekaj, sad će Olimpijada.

seahawk37
24-06-2008, 18:36
koji k**** vam smetaju zastavice? bzvz ga serete...

pimp
24-06-2008, 19:54
koji k**** vam smetaju zastavice? bzvz ga serete...

zato što je retardirano , ljudi prave budale od sebe , s svim tim navijačkim hypom... idem na kupalište i vidim neku babu (cca50god) kako nosi smeće i obucena u hrvatsku haljinu u kockicama cijela , pa to mi ide na kujac do bola , svi su odjednom hrvati neki veliki ,

Sterpo
24-06-2008, 20:37
koji k**** vam smetaju zastavice? bzvz ga serete...

zato što je retardirano , ljudi prave budale od sebe , s svim tim navijačkim hypom... idem na kupalište i vidim neku babu (cca50god) kako nosi smeće i obucena u hrvatsku haljinu u kockicama cijela , pa to mi ide na kujac do bola , svi su odjednom hrvati neki veliki ,

ajde molim te, pa to se svugdje događa, u cijelom svijetu ljudi imaju zastavice i navijaju kad je neki veći događaj, kad igra njihova repka, šta je tu čudno

Sonic_Moronic
25-06-2008, 20:38
Čudno je to što isti ti ljudi konstantno prigovaraju o našoj zemlji, plaćama, porezima, poskupljenjima... A kad igra reprezentacija, onda su svi u "TKO NE NAVIJA ZA HRVATSKU MORA UMRIJETI!11111!11" raspoloženju. Čast ostalima, as always. Nemojte me ni pokušavati uvjeriti u suprotno...
Ako nisi zadovoljan državom u kojoj živiš, budi faca pa ne gledaj utakmice SAMO KAD NAŠI IGRAJU.

DrunkyDuck
25-06-2008, 22:01
Soniče... osoba koja voli svoju drzavu ce kritizirati stvari koje ne valjaju, ne zbog mrznje nego bas zbog te ljubavi i zelje da stvari idu na bolje.

Ipak, daleko sam ja od patriota (vidi tekst iznad avatara), ne podnosim nacionalizam.


Ako nisi zadovoljan državom u kojoj živiš, budi faca pa ne gledaj utakmice SAMO KAD NAŠI IGRAJU.
Ovo nema smisla. Znam sto si htio reci ali utakmice ne pasu u taj argument.

Maloki
26-06-2008, 09:16
Ovaj, patak, a kaj uopće znači civis mundi? :oops:

DrunkyDuck
26-06-2008, 19:36
Gradjanin svijeta.

Sav ljudski rod jedna je ljudska vrsta.
-Johann Gottfried Herder

medusa
27-06-2008, 15:11
Čudno je to što isti ti ljudi konstantno prigovaraju o našoj zemlji, plaćama, porezima, poskupljenjima... A kad igra reprezentacija, onda su svi u "TKO NE NAVIJA ZA HRVATSKU MORA UMRIJETI!11111!11" raspoloženju. Čast ostalima, as always. Nemojte me ni pokušavati uvjeriti u suprotno...
Ako nisi zadovoljan državom u kojoj živiš, budi faca pa ne gledaj utakmice SAMO KAD NAŠI IGRAJU.
kroz kritiku tjeraš državu da se poboljša.

ZorgTheBorg
30-06-2008, 17:20
Ili je to jednostavno mentalitet ovca - pastir, kakav se svugdje može naći. Barem tamo gdje postoje brainwash reklame i politika.

medusa
06-07-2008, 18:07
Ili kroz revoluciju,u ekstremnijim slucajevima...
revolucije samo zamjenjuju jedan problem s drugim, često još većim.