PDA

Pogledaj cijelu verziju : Denyati ili ne pitanje je sad?



Macolla
10-06-2008, 11:13
ajde sad malo mi pojasnite kako efikasno denyati i jeli istina da mozes denyat svog heroja ako je ispod 25% hp? :kill:

Rang€r
10-06-2008, 12:13
možeš denyat, treba denyat, heroja možeš kad je na jako low hp neznam točno al na 25% ga još uvjek nemreš...

Teon
10-06-2008, 13:26
Heroj mora bit ispod 25% HPa (ovdje me ispravite, mislim na Sysa itd.) no na sebi mora imati i damage over time spell (tipa shadow strike).

Wade
10-06-2008, 14:00
denyaj uvijek kad mozes, ne mozemo ti reci kako da "efikasno" denyas to ti dodje sa iskustvom, a sto se tice denyanja heroja na pubu (ggc) nemoj to raditi jer je velika sansa da ce te likovi napasti i bannati jer su glupi i njubovi :boohoo:

"omg wtf???"
"ban him RETARD"

itd :roll:

Macolla
10-06-2008, 15:37
da ja znam adrese od takvih kretena zapalio bi ih odma... :twisted: :twisted:

Macolla
10-06-2008, 19:08
installiro sam program garena ali nemogu vidit servere kad se prikljucim!!
u user guideu pise da moram podesit setting no ja sam sve to uradio ali sam primjetio da na client polju pise GG a meni neki dug broj.
jeli problem u tom clientu i kako ga mijenjat??

Teon
10-06-2008, 19:49
Ne nije, nego kad udjes u room, pise ti ko je kreirao zar ne?

Ako da, onda klikni na ime tog lika u chatu i odmah ce ti ga selectirat u windowu sa strane, e onda desni klik na njega i stisni GG Tunnel i Ping!, mislim da bi onda trebao vidjet onog koji je hostao igru

RIPtheREAPER
11-06-2008, 07:41
Puno je lakse last hitati i denyati sa meele herojima.
Zato mi je davion najdrazi :P

Wade
11-06-2008, 14:09
najjaci su roof i lucifer :P

Teon
11-06-2008, 14:27
Puno je lakse last hitati i denyati sa meele herojima.
Zato mi je davion najdrazi :P

Lol, al ak igras protiv rangeda il nekog koj te owna u laneu onda je puuno lakse sa ranged herojima.

No istina npr da uzmemo solo situaciju kad nikog nema u igri lakse ces napravit last hit sa melee posto oni obicno imaju veci dmg

Karlo_from_Bjelovar
11-06-2008, 14:58
veci dmg i, khm, prije ce udarit... (kak da se izrazim xD )

BeHolder
11-06-2008, 20:39
Puno je lakse last hitati i denyati sa meele herojima.
Zato mi je davion najdrazi :P

Lol, al ak igras protiv rangeda il nekog koj te owna u laneu onda je puuno lakse sa ranged herojima.

No istina npr da uzmemo solo situaciju kad nikog nema u igri lakse ces napravit last hit sa melee posto oni obicno imaju veci dmg

ovo mi bas nema logike da melee heroji imaju veci damage najbolji heroj za denajat ti je sf
za one koji neznaju (Shadow Fiend izgleda kao crni firelord) on dobiva na damage-u kad ubije cripa,
kad ih ubije 30 dobije +60 u damage.
Jedino ti ne valja denajati protiv cristaliza npr. ako si ti blizu nekog creepa kojeg je on udario zadnji i ima pojacan onaj explosion te ga ti denajas onda taj explosion ce ti napravit damage tako da se pazis.
Jos nesto ako ti dodjes blizu creepa koje zelis denajati sa range herojem isto ti je koda imas melee heroja tako da range > melee. (sniper roks ako ima lothar :P)

NoNCoNFoRMiST
11-06-2008, 22:48
koji izljevi :D

RIPtheREAPER
11-06-2008, 23:08
Ranged heroji u vecini slucajeva imaju slabiji dmg od meele heroja.
Ako me tu i tamo pikne strijelom dok pokusavam denyat/ last hitat zahilat cu se tangosima...

KI KI
12-06-2008, 05:57
meni su isto drazi melee heroji za denay! ali svi range koji imaju ponus dmg ilii tako nešto(sniper onu trecu, never trecu, trax trecu, luna trecu...) su mi isto kao i melee jer imaju imba dmg ili extra dmg... i sa agility herojima mi je 3 puta laske denaya zbog att speeda

Systematic Reverse
12-06-2008, 10:53
MELEE > RANGED

Uvijek bilo, i uvijek che biti.

Nije samo zato shto melee imaju veci dmg, nego imaju brzi att speed i animaciju...........

KI KI
12-06-2008, 11:11
MELEE > RANGED

Uvijek bilo, i uvijek che biti.

Nije samo zato shto melee imaju veci dmg, nego imaju brzi att speed i animaciju...........
ali nije uvijek isto!!!
uvijek ima nekih slabih heroja koji su puno slabiji od ranged!

recimo traxer koja ima veliki dmg i brzo napada a pogotovo poslije ulti...
traxer > geomancer

geomancer napocetku ima 40 dmg ako i tolko :?

Systematic Reverse
12-06-2008, 13:29
Rijetke iznimke (...)

Ja sam rekao vecinski gledano.

Karlo_from_Bjelovar
12-06-2008, 15:19
[quote="Systematic Rewerse":2uq5ad7f]MELEE > RANGED

Uvijek bilo, i uvijek che biti.

Nije samo zato shto melee imaju veci dmg, nego imaju brzi att speed i animaciju...........
ali nije uvijek isto!!!
uvijek ima nekih slabih heroja koji su puno slabiji od ranged!

recimo traxer koja ima veliki dmg i brzo napada a pogotovo poslije ulti...
traxer > geomancer

geomancer napocetku ima 40 dmg ako i tolko :?[/quote:2uq5ad7f]

a ti isto trazis iglu u balu sjena...

AVGstar
14-06-2008, 23:16
sniper>>>all melee
razor>all melee
sf>all melee
itd itd

Stryder
15-06-2008, 00:27
Techies <<< all melee :D

Marcellius09
15-06-2008, 11:23
sniper>>>all melee
razor>all melee
sf>all melee
itd itd

troll pwna sve te u melle modu

Karlo_from_Bjelovar
15-06-2008, 12:00
hmmm troll melle vs jednog sf-a ili snipera sa buildom long shoot+ministun?
i dont think so...

Systematic Reverse
16-06-2008, 00:30
A jbg sad, lako sa skillovima creepat >_<

KI KI
16-06-2008, 05:51
pa da se ovdje razgovara o skillovima
Techies <<< all melee :Dovo nebi bilo dobro... jer miner bi se lijepo creepao dok melee nebi dosao zbog mina...

BeHolder
15-07-2008, 15:20
[quote="Systematic Rewerse":6rwmp064]MELEE > RANGED

Uvijek bilo, i uvijek che biti.

Nije samo zato shto melee imaju veci dmg, nego imaju brzi att speed i animaciju...........
ali nije uvijek isto!!!
uvijek ima nekih slabih heroja koji su puno slabiji od ranged!

recimo traxer koja ima veliki dmg i brzo napada a pogotovo poslije ulti...
traxer > geomancer

geomancer napocetku ima 40 dmg ako i tolko :?[/quote:6rwmp064]
nek mu dodje tratexsica kad je na 16 lvl pa da vidis kako onda ce tratexsica pasti ako imas imalo micra sa mepotima.
Ja sam bio u krivu istina je da melee rade veci dmg od range ali ima iznimaka ali stanes blizu kripa pa ti dodje isto kao da imas melee heroja :)

thonchek
11-01-2009, 00:12
meni isto, ali kako ćeš se nahilat ako ti je u laneu npr. razor koji sa aurom napocetku jedan od najopasnijih heroja.npr. da te lik stalno gađa pošto ima brzi as i ms nebi se bas lako mogo hilat sa tangosima

FireFaith[CLF]
11-01-2009, 10:35
denyaj uvijek kad mozes, ne mozemo ti reci kako da "efikasno" denyas to ti dodje sa iskustvom, a sto se tice denyanja heroja na pubu (ggc) nemoj to raditi jer je velika sansa da ce te likovi napasti i bannati jer su glupi i njubovi :boohoo:

"omg wtf???"
"ban him RETARD"

itd :roll:

ne bih se slozio s tobom. ovako nesto ces vidjeti jedino u low skilled gejmovima i roomovima.
cak i taj "pub" aka ggc (koje si naveo za primjer) ima normalnije igrace. ovo ne znam gdje si igrao da su te banali jer si odigrao timski i dinajao heroja koji bi u suprotnom bio dodijeljen protivnickoj ekipi...

Lord Ragnarok
11-01-2009, 12:33
dogodilo se vec... cro room 1 i 2, te random eu room. dok mi se to na ebnetu ni u noob game ovima nije dogodilo, a kamlo u pro gameovima :s

S1nn3R
11-01-2009, 12:48
ne mozes denijat svoje heroje ako su na malo hpa kriste isuse :DDDDDDDDDDDDD
mos ih denijat samo ako ne sebi imaju negativni buff (shadow strike, doom, shadow word) i to ih mos lupat cak i ako su na punom hpu...
i inace, kolko god vama melee heroji izgledali superkul na liniji i to da oni odmah udare kripa i sve to, to vam pali samo u cro dota room 2 i europe dota roomovima 3 - 29 jer inace kada naletite na boljeg igraca, i odete mu denijat kripa, vi cete popusit pola hpa samo dok dodjete do kripa.
Troll u melee formi nemoze nista sniperu, niti fiendu, a niti razoru oO
Ne mozete pricati o kripanju bez skillova, to nije dota, to je ko da igrate single player i idete vidjeti ko moze ubiti vise kripova u 10 minuta, dota vam je di heroji na liniji bacaju spellove da sprijece druge heroje da lasthitaju, ili da lasthitaju.
Kunka je jedini melee koji moze solidno soloat protiv slabijih igraca ...

Lord Ragnarok
11-01-2009, 13:21
niko nije ni spomenuo da ih samo lupas kad su an malo hp-a.... ja sam mislio da se zna da se moze jedino uz posion/doom/etc..

i inace nije kunkka jedini melee, i brood je tu :p

FireFaith[CLF]
12-01-2009, 09:48
dogodilo se vec... cro room 1 i 2, te random eu room. dok mi se to na ebnetu ni u noob game ovima nije dogodilo, a kamlo u pro gameovima :s

cro 1 i cro 2 te random eu roomovi su low skilled roomovi. Tutek je sve lijepo objasnio post ospid tvog.

druga stvar - da li bnetom smatras original blizzardov server battle net ili onaj poljski pvpgn (aka xpam) bnet? jer ako je xpam tamo jedini gejmovi koji se mogu kvalitetno odigrati su oni u ss kanalu. iako su u zadnje vrijeme i takvi gejmovi postali upitni posto je xpam hack free server.

sto se tice hackova mi smo u doba starcrafta imali jedan koristan tool. zvao se penguin plug i ne znam da li postoji mogucnost da se takav tool (skripta) pridoda warcraftu no uvjeravam te da bi svaki drugi ili treci covjek na xpamu bio pozitivan na hack. ista stvar i na gareni u pojedinim roomovima, ista stvar i na original serveru blizzarda.

treca stvar - ako ti nije problem molio bih te da mi definiras pojam "pro". u kratko.

Systematic Reverse
12-01-2009, 10:30
]
treca stvar - ako ti nije problem molio bih te da mi definiras pojam "pro". u kratko.

evo budem ti ja definirao u kratko "pro" pojam

$

:)

FireFaith[CLF]
12-01-2009, 11:03
[quote="FireFaith[CLF]":70ggqa9t]
treca stvar - ako ti nije problem molio bih te da mi definiras pojam "pro". u kratko.

evo budem ti ja definirao u kratko "pro" pojam

$

:)[/quote:70ggqa9t]


polovicno sys polovicno :) ali nadam se da je ekipa shvatila.

Systematic Reverse
12-01-2009, 16:24
btw drago mi je da si dosao tu na forum

treba vise igraca :ekipa:

FireFaith[CLF]
12-01-2009, 19:11
btw drago mi je da si dosao tu na forum

treba vise igraca :ekipa:


ljudi smo hvala bogu (:
probati cu nagovoriti svoje iako cisto sumnjam posto jedino Joka i ja pratimo forum. No tko zna.
ako sto treba stojim na raspolaganju (sto se tice dote)

thonchek
12-01-2009, 21:48
imam ja pitanje, jel znaš kada će već jednom daj CGT?

Lord Ragnarok
12-01-2009, 22:08
pod pro smatram sve high skilled igrace, jednostavno mi ej navika pisati pro jer svugdje svi pisu pro >.<

FireFaith[CLF]
13-01-2009, 09:40
imam ja pitanje, jel znaš kada će već jednom daj CGT?

nisam ovlastena osoba za informacije vezane uz taj turnir. pitaj prawnika ili zhusa


pod pro smatram sve high skilled igrace, jednostavno mi ej navika pisati pro jer svugdje svi pisu pro >.<

ma mislio sam da ste mozda krivo shvatili pojmove no dobro. glavno da znamo o cemu pricamo.
iako svi vole vecinom taj izraz "pro". mi koristimo ili hs (high skill) ili known.

Lord Ragnarok
13-01-2009, 10:04
known je retardiran izraz na ggc-u xd, kad se samo sjetim known igraca iz cro dota rooma sam se pokidam iz smijeha. hs bi se trebao koristiti ali eto na bnet/ebnetu se koristi pro kad se traze kvalitetni igraci

Systematic Reverse
13-01-2009, 11:44
Neznam kako sad stoje stvari na GGCu, ali prije su known igraci bili known zato sto su to zasluzili svojim igrama, tocno se znalo ko je ko... Sad je tu masa ljudi i brijem da ima known* hrvata vise nego sto je prije bilo u cijeloj europi na ggc tt

* citaj wannabes :P

AVGstar
14-01-2009, 19:33
pa known znaci poznat right?onda po tome meni je pero_pro known vama nije

Systematic Reverse
15-01-2009, 00:35
pa known znaci poznat right?onda po tome meni je pero_pro known vama nije

tebe se nepita x(

AVGstar
15-01-2009, 13:57
ma znam ali samo kazem

Systematic Reverse
17-01-2009, 14:53
Pala je jucer prva dota sa AVG-om..

Dobar si (i vise) :P

Ali ne dovoljno dobar da zasluzis moju meku i death pulse xDDDDD

Paran0a
17-01-2009, 15:40
Ccc..A nas koji nismo uber proovi ne zovete :D

AVGstar
17-01-2009, 17:26
Pala je jucer prva dota sa AVG-om..

Dobar si (i vise) :P

Ali ne dovoljno dobar da zasluzis moju meku i death pulse xDDDDD
ali nisam nikad uzivotu vidjeo nekog da je ovako zao. covjek stoji pored mene i kaze cekaj(meka na cd) i ja sada sav happy cekam meku(imo red hp)i samo odjednom se pomakne od mene i baci meku i pulse i sve me fula i tako cijeli game :( jos sam mu koku sharo :( i jos mi autoram nije tio dat :(

Systematic Reverse
17-01-2009, 17:35
bwahahahah

Necro ti je zla osoba, nije to do mene x(

a ti si jos zlobniji, unistio si sk-u blade i banao te skoro x(((

AVGstar
17-01-2009, 20:37
a to sam vama share dao vi ste krivi! :(

Lord Ragnarok
17-01-2009, 20:43
vi ste pre pro za ovaj forum :( gtfo na cro dota sa sinnerom i uzivajte u cro dota roomovima >.<