PDA

Pogledaj cijelu verziju : koje autozvučnike



Jack v2.0
08-06-2008, 11:46
trebaju mi neki ne preskupi ali neznam od koliko centimetara(kako da izmjerim) i kakva je razlika između jednosistemskih i 2-sistemskih-trgovine vemil,svijet medija...

Jack v2.0
08-06-2008, 16:26
daj prebacite u pomagaj brate,ovdje u hardweru nikad nikog nema

nick praskaton
08-06-2008, 16:44
nije da nema nikog, nego jednostavno pitanje nije za ovu grupu, mozda bi prije odgovor dobio da trazis na nekom odgovarajućem forumu, npr. cice.com

Jack v2.0
08-06-2008, 19:03
znam par koji su se kužili ali su ih administratori i moderatori otjerali

zoky
08-06-2008, 19:06
znam par koji su se kužili ali su ih administratori i moderatori otjerali

Ajde ti meni lijepo reci koga su to oni otjerali??? :shock:

Sickmanno1
08-06-2008, 19:07
znam par koji su se kužili ali su ih administratori i moderatori otjerali

ajd se smiri malo...da ne bi moralo biti Jack v3.0 :wink:

tema prebacena....

Dyslexia
09-06-2008, 16:21
trebaju mi neki ne preskupi ali neznam od koliko centimetara(kako da izmjerim) i kakva je razlika između jednosistemskih i 2-sistemskih-trgovine vemil,svijet medija...


Ugl za centimetre uzmes metar i izmjeris promjer rupe cm normalno.

Jednosistemski zvucnik sama rijec po sebi znaci jedan sistem ili jedan zvucnik znaci imas samo ili visoki ton, ili subwoofer(bass,dubokotonac kako oces) ili srednji ton.

Dvosistemski zvucnici su ti zvucnici koji na sebi imaju dva zvucnika jedan od ovih koji sam nabrojo, najcesce je to duboki ton i visoki ton.

Imas jos i trosistemce po meni najbolja opcija jer oni sadrze sve i duboki,srdnji i visoki ton. Kolko vidim ti trebas za auto zvucnik stoga ti preporucam uzmi trosistemce e sad gdje ces ugradivat na policu odozada ili na vrata. Jer imas ovalne i okrugle zvucnike. Ovalni su bolji i kvalitetniji. E sad na tebi je da biras.

Samo prvo reci mjeru i gdje ugradujes na policu ili vrata.

Jack v2.0
09-06-2008, 20:40
e ovako,ovi stari zvučnici otraga(kod bunkera) su u obliku elipse tj.nisu okrugli i duljina između šerafa je 15 cm,pričvršeni su sa 4 šerafa

Naprijed nisam gledao kakvi su,ali ove prve mislim skroz maknut i stavit samo 2 nova otraga; Da li bi zvuk bio dovoljno dobar?

pa mi preporuči neke iz svih kategorija(1,2,3-sistemskih) ali da nisu skupi

Dyslexia
10-06-2008, 14:13
Ti imas znaci odozada rupe za ovalne zvucnike, e ovako ja ti preporucam ove jer ja to imam u svom autu i preludi si zvucnici kvalitetna marka, kvalitetan zvuk lupaju ko ludi. Imas sve u njima i ljepi su jako.Meni su ove zvucnike preporucivali ljudi iz autosounda tako da nema greske.
Kenwood KFC-E6935
http://img376.imageshack.us/img376/6614/kfce6935ff4.jpg (http://imageshack.us)

Full snaga 220 wata svakog a kostaju samo 300 kn u vemilu ih imas.

Jack v2.0
11-06-2008, 08:13
u vezi centimetara,sad nije baš točno razlika 15 cm,malo je više 15.5,ovisi kako se uzme,samo rupe ili malo dalje od šerafa,pa neznam od koliko da tražim onda,ili su svi ovalni takvi?

Pogledao sam i ove naprijed,tu su nekavi mali okrugli sa rupanma na 11,11.2cm