PDA

Pogledaj cijelu verziju : cabal problem pomagajte



Al Bundy
06-06-2008, 17:40
evo skinuo sam cabal i instalirao i kad pokrenem dobijem ovo


http://img74.imageshack.us/my.php?image=cabavk9.jpg


molim vas pomozite

SkunK
06-06-2008, 17:45
Skinuo si?
Mislim da nemamo o čemu onda pričati.

Al Bundy
06-06-2008, 17:54
pa skinuo sam sa sluzbene stranice ne sa torrenta ili tako nesto

kolko znam to je free to play

SkunK
06-06-2008, 19:16
@LL21 Covjek nije napisao source odkud je skinuo igru ( znam da je Cabal free MMO ili šta već). Problem je u tome što 90% ljudi koje poznam su tu i slične igre skidale s Torrenta radi veće brzine i sve do jednom nisu radile, bolje malo sporiji DL na službenoj stranici nego polovni proizvod.

@Al Bundy probaj ponovo skinut instalaciju ali s sluzbenog servera, napravi unisntall i ponovo instalirat. Vidiš da ima problema s update.exe fileom, možda je koruptan. Ako ne onda kontakt na sluzbenoj stranici vjerovatno imaju i forum pa ce ti 100% pomoci.

Sretno!

Jerry
06-06-2008, 20:29
reiko aj bar priznas jednom uzivotu istinu a ne se izvlaciti,mislio si da je cabal piratija i gg....
što se tiče torrenta,ja uvijek igre skidam preko torrenta nikad direkt link,i sve do jednog je radila,tak da neznam sta ti tvoji prijatelji rade..

goki06
07-06-2008, 14:50
Kvragu i cabal ovaj screenshot sto si kazao i ovakav srni ekran dolje upitnici. Isti vrag se meni dogodio. Igra je bila instalirana gore oko pola god :D 150 lv i tako dosadilo mi to vec i cuo sam da seliju servere u njemacku i od onda nikako nemou u igru i sad kad ju uinstal pojavljuje mi se isto ovo.

goki06
11-06-2008, 15:34
Kvragu i cabal ovaj screenshot sto si kazao i ovakav srni ekran dolje upitnici. Isti vrag se meni dogodio. Igra je bila instalirana gore oko pola god :D 150 lv i tako dosadilo mi to vec i cuo sam da seliju servere u njemacku i od onda nikako nemou u igru i sad kad ju uinstal pojavljuje mi se isto ovo.

Skini opet igru s sluzbenog weba. Nema veze ako imas istu instaliranu na PC skini novo i nece biti onog problema s upitnicima i updata se no to malo duze potraje kojih 5-10 min.

eddie2142
13-06-2008, 09:51
moze li na novom pcplayu cabal ili silkroad?
i ja imam slican problem al ga opet skidat necu

jvukosav
05-07-2008, 20:30
oja...al bundy....bas si bundy.....

slusaj.....ne pokreces igru dvoklikom na "cabalmain.exe".... prikazat će ti se error....

PRVO pokreneš "update.exe" kada ono "apdejtira" samo klikneš na "start cabal" :hangin:

budi siguran da ti je firewall isključen tokom uključivanja update.exe....

javi ako bude problema.

P.S ja sam tek nedavno počeo igrat, i već sam lvl. 30 blader, jupiter server. nick: Croat.....btw zna li itko za ikakav Cabal Hrvatski Guild?????