PDA

Pogledaj cijelu verziju : problem - bendovi otkazuju svirke u našoj zemlji...



Baldrick
06-06-2008, 16:55
...zbog sasvim nezaslužene loše reputacije kod glupih amera. prvo kiss, pa slayer, pa bon jovi... kako to sprečiti?

Jerry
06-06-2008, 17:41
očito da ne
i zašto loše reputacije,pa sami ste si ju stvorili...

Outmind
06-06-2008, 18:23
Kod nas je danas Madonna otkazala... bzvz, mislim nisam neki madonna fan, ali madonna je madonna.

Neven <R>
06-06-2008, 19:17
Zašto bi riskiralu i išli uzemlje gdje nisu sigurni kolko će karata prodati/kakva će organizacija biti itd. Kad mogu nastupiti u 2-3 grada više u zemljam u kojima su sigurni da će biti dobro posjećeni i da će sve biti dobro organizirano. Krivci su ponajviše oni koji kod nas organiziraju koncerte, a koji su se dosta često pokazali nesposobnima.

unknown
06-06-2008, 20:39
jel nije maddona ponovno rekla da će doći

pimp
06-06-2008, 20:41
glavno da mejdeni , whitesnkake i đudasi dolaze , meni dosta

tko im je kriv sto ne dolaze , neznaju sta propustaju

MoNDi
06-06-2008, 23:04
Ma valjda je opet lova glavna tema. -.-

olio
06-06-2008, 23:33
pa nije to do bendova .. band napravi uvjete koji su potrebni za njihov konc i onda se organizatori javljaju njima i daju ponude ..

valjda...

Baldrick
07-06-2008, 15:29
Zašto bi riskiralu i išli uzemlje gdje nisu sigurni kolko će karata prodati/kakva će organizacija biti itd. Kad mogu nastupiti u 2-3 grada više u zemljam u kojima su sigurni da će biti dobro posjećeni i da će sve biti dobro organizirano. Krivci su ponajviše oni koji kod nas organiziraju koncerte, a koji su se dosta često pokazali nesposobnima.
uglavnom netačno... ok za slejer, prodato samo 300 karata, organizatori retardi, ali kiss i vajsnejk su otkazali, ne zbog para, nego zbog američke propagande (zemlja divljaka)... a vajsnejk ide u albaniju, pa vi vidite...

Jerry
07-06-2008, 15:36
Šta fali albaniji?I te vaše fore kosovo je srbina,albanci su govna,etc zadržite za neki drugi forum,jer mi se čini da izravno ciljaš na to

Baldrick
07-06-2008, 15:48
pa fali to što albanija ima daleko lošiju reputaciju, od srbije, a ovi idu tamo... a ovamo, nećemo u srbiji da nas ne pokolju... nema smisla.

Sgt. Bull
07-06-2008, 16:53
Hmm, koliko je meni poznato, Srbija ima ExiT festival tako da tamo mogu da idu da sviraju bez straha. Koliko mi je poznato prije dvije(malo vishe mybe) godina Mtca i Seal su otkazali da bi Santana došao u zg i na koncertu mu bude 300 ljudi, eto zašto nitko neće. Prije par godina i u BiH se pojavila organizacija koja je tako najavljivala koncerte, uzimala pare i onda šššššš nikom ništa a oni puni para kao brod. Dakle ne radi se o otkazivanju koncerata već i o samom dogovoru. Primjer da se sve može dogovoriti vam je i James Blunt koji ubrzo svira u BiH. Iako bih ja rekao da će mu doći par ljudi na koncert, ipak već u prvih 7 dana prodano je preko 1000 karata...

Baldrick
07-06-2008, 17:11
U Srbiju da te pokolju?Garantujem ti da te u Srbiji i Crnoj Gori niko nebi takao,bez obzira jesi li Hrvat...
pa znam ja to, al' tako misli kiss (retardirani ameri). trebalo je da stavim navodnike...

ChR0NoS
07-06-2008, 18:21
samo da maideni ne otkažu, za ostalo me boli kita

Baldrick
07-06-2008, 18:25
Hmm, koliko je meni poznato, Srbija ima ExiT festival tako da tamo mogu da idu da sviraju bez straha. Koliko mi je poznato prije dvije(malo vishe mybe) godina Mtca i Seal su otkazali da bi Santana došao u zg i na koncertu mu bude 300 ljudi, eto zašto nitko neće. Prije par godina i u BiH se pojavila organizacija koja je tako najavljivala koncerte, uzimala pare i onda šššššš nikom ništa a oni puni para kao brod. Dakle ne radi se o otkazivanju koncerata već i o samom dogovoru. Primjer da se sve može dogovoriti vam je i James Blunt koji ubrzo svira u BiH. Iako bih ja rekao da će mu doći par ljudi na koncert, ipak već u prvih 7 dana prodano je preko 1000 karata...
exit je jedna sramota, nego to nije tema... uglavnom i jesu krivi retardirani organizatori, ali ponekad (kao što se zbilo sa kiss) krivi su retardirani bendovi...

Sgt. Bull
07-06-2008, 20:22
Hmm, koliko je meni poznato, Srbija ima ExiT festival tako da tamo mogu da idu da sviraju bez straha. Koliko mi je poznato prije dvije(malo vishe mybe) godina Mtca i Seal su otkazali da bi Santana došao u zg i na koncertu mu bude 300 ljudi, eto zašto nitko neće. Prije par godina i u BiH se pojavila organizacija koja je tako najavljivala koncerte, uzimala pare i onda šššššš nikom ništa a oni puni para kao brod. Dakle ne radi se o otkazivanju koncerata već i o samom dogovoru. Primjer da se sve može dogovoriti vam je i James Blunt koji ubrzo svira u BiH. Iako bih ja rekao da će mu doći par ljudi na koncert, ipak već u prvih 7 dana prodano je preko 1000 karata...
exit je jedna sramota, nego to nije tema... uglavnom i jesu krivi retardirani organizatori, ali ponekad (kao što se zbilo sa kiss) krivi su retardirani bendovi...
Zašto ExiT nije tema? ExiT treba biti tema, ExiT je jedan primjer savršenog organizatora, mlati pare a svi sretni i zadovoljni. Vjeruj voliobih i to veoma da je ExiT u BiH

Outmind
07-06-2008, 21:01
Kod nas je danas Madonna otkazala... bzvz, mislim nisam neki madonna fan, ali madonna je madonna.

Si ti Crnogorac? :D

Pa trebala je u zg pjevat, a sad ide u budvu.

pimp
07-06-2008, 21:06
sta je whitesnake otkazao koncert u osijeku?

Jerry
07-06-2008, 21:09
ne :S
jedva cekam
btw,dolazis becks ?

Joco
07-06-2008, 22:59
I u Srbiji...ma briga me,puca mi k*rac za Whitesnake...jedina njihova pjesma koju znam je Here I go Again...
Pa imali su koncert pre godinu dana, mozda godinu i po...sta sad treba ko Deep Purple svakih 2 godine koncert? Ovde stanovnistvno nema taj standard da ide na 5 koncerata godisnje.


exit je jedna sramota, nego to nije tema... uglavnom i jesu krivi retardirani organizatori, ali ponekad (kao što se zbilo sa kiss) krivi su retardirani bendovi...

Iz tebe govori ljubomora i zavist.
Probaj da se licno uveris u te glasnije za koje smatras da su istinite pa komentarisi.


U Srbiju da te pokolju?Garantujem ti da te u Srbiji i Crnoj Gori niko nebi takao,bez obzira jesi li Hrvat...
U Srbiji je tako vec godinama...

Sgt. Bull
07-06-2008, 23:26
Deep Purple bio je i u Bosni, prije cca godinu dana, bilo je puno(prema tajgerovim recima) i ostalo je raje vani. To znaci da ima potencijala za kulturne bandove na balkanu. Sto se tice ExiTa meni je to prejako i volio bih da sam ove godine isao radi NW ali imam obaveza tako da dogodine aBd. To sto bendovi otkazuju je i cinjenica da je na Madoninom koncertu karta 200€ pa ti skontaj ko je lood ta toliko plati... ono 200€... mozda samo politicari i sportasi ostali bi prste cuclali... koncerti se ne otkazuju vec se uopste ne dogovaraju.. to je najveci problem... ja bih volio da vidim NW, Mtcu, Irone, NK i ostale ovde ali i doubt it... samo veliki festivali poput ExiTa samo to ce ih dovesti jer znaju da imaju publiku 100% ostalo je tesko...

olio
08-06-2008, 00:42
Deep purple u Split kad je bia bilo je ludilo sve puno..

važan je dobar organizator
zasad je ok Lupa promotion

Joco
08-06-2008, 02:07
Deep Purple bio je i u Bosni, prije cca godinu dana, bilo je puno(prema tajgerovim recima) i ostalo je raje vani. To znaci da ima potencijala za kulturne bandove na balkanu. Sto se tice ExiTa meni je to prejako i volio bih da sam ove godine isao radi NW ali imam obaveza tako da dogodine aBd. To sto bendovi otkazuju je i cinjenica da je na Madoninom koncertu karta 200€ pa ti skontaj ko je lood ta toliko plati... ono 200€... mozda samo politicari i sportasi ostali bi prste cuclali... koncerti se ne otkazuju vec se uopste ne dogovaraju.. to je najveci problem... ja bih volio da vidim NW, Mtcu, Irone, NK i ostale ovde ali i doubt it... samo veliki festivali poput ExiTa samo to ce ih dovesti jer znaju da imaju publiku 100% ostalo je tesko...
Polako ali sigurno me hvata frka i uzbudjenje od EXIT-a :D jos samo da nije hebenog fakulteta i ispita do dana pred EXIT.

Evo bice koncert The Police-a na Ushcu, bas me zanima koliko ce "raje" da bude. :)

olio
08-06-2008, 10:23
U Srbiji je tako vec godinama...

A vidi,ovdje svi pricaju kako ih siluje Torcida i granicari kad idu u Hrvatsku...ko je u pravu :D
u vezi torcide to je vrlo moguće split je pun debila

pimp
08-06-2008, 10:32
ne :S
jedva cekam
btw,dolazis becks ?

naravno... cut cemo se
:)
nadam se da imaš krevet viška za prijatelja po oružju da prespavam noć jer nemam vlaka do 6-7 ujutro :)

Jerry
08-06-2008, 11:17
imam bratov :DDD
ma snaćemo se :)

pimp
08-06-2008, 12:18
ma mogu ja i na klupici spavati :)
ne bi bilo prvi ni zadnji puta :)

Joco
08-06-2008, 14:42
U Srbiji je tako vec godinama...

A vidi,ovdje svi pricaju kako ih siluje Torcida i granicari kad idu u Hrvatsku...ko je u pravu :D

Za situaciju u Hrvatskoj ne znam jer nisam boravio,samo sam prolazio kroz. Cuo sam dosta prica, ali zanemarivsi njih, uzmimo u obzir samo hrvatske medije (Nova no.1) koji bez imalo beda pljuju po Srbiji i stvaraju sliku kod ljudi kao da Hrvati imaju neki kompleks, a sad da li je to istina ili ne, ne znam,niti je tema.
A za Vojvodinu i krajeve gde zivim i boravim (studiram) ti tvrdim da cinjenica sto je neko Hrvat, ne vuce sa sobom niti jednu manu ni prednost.
Zivim u delu blizu granice i od procenta ljudi koje poznajem i sa kojima sam jako dobar su oko 40% Hrvati.
A kad je vec spomenuto...na Exitu npr. kad upoznas nekog(sto ne mozes izbeci jer je takva atmosfera :D ), draze mi je upoznati nekog Makedonca,Hrvata,Slovenca,Bosanca ili Crnogorca nego tamo nekog usranog Engleza.
Kako bi ljudi rekli: "Isto s*anje, drugo pakovanje". :wink:

Baldrick
08-06-2008, 16:09
[quote="Sgt. Bull":3mqhv1d2]Hmm, koliko je meni poznato, Srbija ima ExiT festival tako da tamo mogu da idu da sviraju bez straha. Koliko mi je poznato prije dvije(malo vishe mybe) godina Mtca i Seal su otkazali da bi Santana došao u zg i na koncertu mu bude 300 ljudi, eto zašto nitko neće. Prije par godina i u BiH se pojavila organizacija koja je tako najavljivala koncerte, uzimala pare i onda šššššš nikom ništa a oni puni para kao brod. Dakle ne radi se o otkazivanju koncerata već i o samom dogovoru. Primjer da se sve može dogovoriti vam je i James Blunt koji ubrzo svira u BiH. Iako bih ja rekao da će mu doći par ljudi na koncert, ipak već u prvih 7 dana prodano je preko 1000 karata...
exit je jedna sramota, nego to nije tema... uglavnom i jesu krivi retardirani organizatori, ali ponekad (kao što se zbilo sa kiss) krivi su retardirani bendovi...
Zašto ExiT nije tema? ExiT treba biti tema, ExiT je jedan primjer savršenog organizatora, mlati pare a svi sretni i zadovoljni. Vjeruj voliobih i to veoma da je ExiT u BiH[/quote:3mqhv1d2]
pa, i nije baš. uslovi na exitu, za publiku su očajni - prvo, ako ne živiš u novom sadu, i hoćeš da kampuješ u exitovom kampu, to će da te izađe mnooogo. dalje, ljudi se tretiraju kao stoka (obeležavaju se)... treće, moraš da kupiš kartu za ceo dan, a ako 'oćeš da gledaš samo jedan bend prs'o si... ono, znam da je ranije bilo bolje, što se odnosa prema posetiocima tiče, ali prošle godine je bio očaj.

Joco
08-06-2008, 17:45
pa, i nije baš. uslovi na exitu, za publiku su očajni - prvo, ako ne živiš u novom sadu, i hoćeš da kampuješ u exitovom kampu, to će da te izađe mnooogo. dalje, ljudi se tretiraju kao stoka (obeležavaju se)... treće, moraš da kupiš kartu za ceo dan, a ako 'oćeš da gledaš samo jedan bend prs'o si... ono, znam da je ranije bilo bolje, što se odnosa prema posetiocima tiče, ali prošle godine je bio očaj.
:rotfl: :pray: :rotfl:

Imas ti svoj JMBG pa se nisi smatrao stokom dok te organizatori EXIT kampa nisu obelezili da ne bi slucajno neko usao ko nije platio.

LOL i to kakav.
Bilo je puno rasprave oko toga da puno placaju oni koji zele da vide jednog izvodjaca, a ja te pitam koliko bi platio ulaznicu da ides na koncert Sex Pistols-a ili Manu Chao-a ili Nightwish-a.... i koje su ti mogucnosti da vidis jos nekoga, sem mozda jedne ili 2 predgrupe za koje niko nije cuo. A koliko placas ulaznicu za 1 dan EXITA? Ja sam za 450kn platio 4 dana.
I ne razumem ovo "to ce da te izadje mnooogo"? Sta oces, da ti se servira svedski sto na sred kampa? Koliko bi platio izdavanje hotelske sobe?ajde molim te... :|