PDA

Pogledaj cijelu verziju : Croatian Starcraft Portal



SkunK
06-06-2008, 11:10
Kolege Starcraft gameri diljem Hrvatske, htio bih vas obavjestiti da smo ja i još jedan kolega ( kao u struci pa tako i što se tiče naše najomiljenije igre ) - Thunda.cry - počeli s izradom Hrvatskog Starcraft portala kojem je cilj da skupi sve Starcraft i Starcraft 2 buduće igrače pod jednim krovom. Smatrajte to kao "kućom" svih Starcraft igrača u RH. Site je zasad u test fazi, i duboko u izradnji, ali pozvani ste da dođete na sajt i testirate ga kroz pisanje na našem custom-made forumu, te isprobavate linkove sajta, funkcionalnosti i sve ostalo. Site će biti spreman i u potpunoj funkciji do izlaska Starcrafta 2.
Molimo vas da ne spamate po forumu, nego više da doćete i malo prošvrljate po samoj stranici.
Ako vidite kakav bug, propust ili grešku molio bi vas da mi ovdje na PCPlay forumu pošaljete P.M. ili na moj mail : ReiKo.cry@gmail.com


http://www.sc-balkan.net

EDIT : [b]SWebsite je pri kraju izrade, promjenili smo ime u sc-balkan radi nekih razloga koje možete saznati na budućem forumu koji će okupljati sve Hrvate u novoj, i nadamo se uspješnoj Starcraft/Starcraft 2 zajednici.

Ako imate bilokakvih pitanja slobodno me kontaktirajte putem P.M.-a ovdje na PCPlay forumu.

Uživajte, zajedno smo jači! ;)
:ekipa:

tigerija
24-06-2009, 09:52
Bem te ja vidio 2009ta godina ovaj post kao xD. haha