PDA

Pogledaj cijelu verziju : Profesori



RayDX
04-06-2008, 21:42
Evo otvaram ovu temu danas u čast profesorici informatke iz moje škole. Ženska je danas počela srati o "igricama", kako one zatupljuju ljude i kako ih samo "neandertalci" igraju te da su to primitivne stvari... Pa kad mi nije digla tlak na 49 * 10^99, uf, jedva sam se suzdržao! Jednostavno nisam mogao ostati postrance i slušati te njene gluposti, prvo sam je ispravio da se kaže igra, a ne "igri.ca", na što je ona onako, pih na neki način rekla... Onda sam joj počeo nabrajati istraživanja od strane Rochester Universitya koji kaže da poboljšava vizualnu percepciju, njena replika na to je bila da su to izmislili proizvođači igara. A onda je počela srati o članku iz Jutarnjeg kao nekog provjerenog izvora da igre zatupljuju (danas bilo vjerujem). No ništa me nije udarilo u živac nego kad je rekla da su te igre primitivne i da ih svi mogu napraviti, a mene optužila da samo igram igre... A onda sam pukao i rekao da je stvarno nekorektna i da ako mi zna odgoriti na pitanje što je to BSP, octrees, LoD, BSSRDF, sub surface scattering, bilo što od toga, kako i pomoću kojeg APIa se rade igre, koji talenti su za realiziranje istog potrebni, ja ću pojesti svoje svjedodžbe i napustiti gimnaziju, nakon čega je ustupila kratka tišina i opet krenula srati svoje... Ja stvarno ne mogu vjerovati koji kreten sa FERa/FOIa njoj dao diplomu bilo kakvu... Neću ju verbalno vrijeđati jer to jednostavno ne ide tako... Ali stvarno me razočarala ova gimnazija, po milijunti put!

Ima li tko sličnih iskustava s ovako "stručnim" ljudima koji ne znaju ispravno if statement postaviti u Pascalu?

Constantine
04-06-2008, 21:57
Sram je bilo,treba dobit otkaz.Ne želim ni pomišljat što bi joj ja napravio da sam bio na tvom mjestu. :-x :-x :-x

K4ciga
04-06-2008, 22:25
Ajmo gameri,progutajte ponos na 15 sekundi i izgutajte to,nije vrijedno toga.Sjetite se,ona je ta o kojoj vam ovisi ljeto,možda i cijeli život.Ona ima moć ^_^

la50
04-06-2008, 22:37
Ajmo gameri,progutajte ponos na 15 sekundi i izgutajte to,nije vrijedno toga.Sjetite se,ona je ta o kojoj vam ovisi ljeto,možda i cijeli život.Ona ima moć ^_^
da da,istina(je okrutna)
al šta je tu je,bar nisi pobro komad što si joj proturiječio(jer da sam npr ja neš tako reko nekom od profa nebih baš lijepo prošao)

ZorgTheBorg
05-06-2008, 07:34
Treba se samo nasmiješiti i reći "Dobro, dobro, kako god vi želite" i sjesti. Barem Bog i gameri znaju da nije u pravu.

Electromaster
05-06-2008, 11:43
Jao što me takvi ljudi živciraju... al što ćeš, neandertalci...

Evo nešto što sam našao u tekstu ''igre bez granica'' na cd-u udžbenika informatike i računalstva za 1 razred srednjih škola, citiram:
Za kraj nešto vrlo ozbiljno
Znanstvenici i stručnjaci pokušavaju dati odgovor na pitanje da li dozvoliti djeci da (toliko) igraju računalne igre. Odgovori su često oprečni. Jedni upozoravaju da pretjerano igranje računalnih igric.a [da, da, piše IGRIC.A op.ja]Sotuđuje, drugi pronalaze da igranje pojedinih igric.a (posebice strateških) potiče logičko razmišljane i metode za rješavanje problema, treći ističu da računalne igre razvijaju agresivnost itd. Međutim, jedno je sigurno- djeca uče kroz igru tj. igrajući se. To je njihov prirodni način učenja. -kraj citata.

KingTomy
05-06-2008, 15:54
Međutim, jedno je sigurno- djeca uče kroz igru tj. igrajući se. To je njihov prirodni način učenja
Jedno je sigurno, ja učim kroz GTA. :d
"Ne mama, nisam ja ukrao auto, razbio ga, prebio bakicu na mrtvo ime i opljačkao trgovinu. Ne. Nisam."

:D
A i u nekim emisijama na TVu prikažu samo najgore od najgorih igara mislim.... neka smeća puna krva di je samo mindless killing...

nosferatu25
06-06-2008, 19:38
kao gears of war u onoj emisiji, ne znam kojoj, bio je postan link u nekoj temi. što nekad ne prikažu igre tipa myst, pes, trackmania, witcher itd itd.
a što se tiče profesorke, nek umre glupa.

ZorgTheBorg
07-06-2008, 17:33
kao gears of war u onoj emisiji, ne znam kojoj, bio je postan link u nekoj temi. što nekad ne prikažu igre tipa myst, pes, trackmania, witcher itd itd.

Ma da, da im se smanji senzacionalnost. Da su otkrili postal, sada bi nas glupa, medijskim govnima utovljena nacija "normalnog" brainwashed svijeta i "moralnih dušebrižnika" još više osuđivala kao nerazumne, potpuno divljačke ubojice ljudi i živog svijeta. A da netko pokuša razmislit svojom glavom, to ne bi...

Maja
07-06-2008, 17:55
Ajmo gameri,progutajte ponos na 15 sekundi i izgutajte to,nije vrijedno toga.Sjetite se,ona je ta o kojoj vam ovisi ljeto,možda i cijeli život.Ona ima moć ^_^

:ekipa:
ko ima njenu adresu? :killyou:


:rotfl: :rotfl:

nosferatu25
08-06-2008, 12:56
možda je i profesorka lečeni ovisnik :rotfl:

smartass
08-06-2008, 17:51
sjećam se nastavnika biologije iz osnovne koji se maza s labelom.. svak bi zrkava u našem razredu... a u srednjoj odakle da počnem..

pimp
08-06-2008, 17:53
veliš profa informatike , to je lagan predmet , naštrebaša ga do bola i možeš profi sve reći u facu...

777_IK7_777
10-06-2008, 19:38
Moj profa iz informatike je bio puno bolji... covjek je igrao diablo 1 i 2, a na satu smo mogli igrati preko lana conter-strike, naravno i protiv njega... covjek je uvijek uzimo teroriste... ipak ima i ljudi koji zasluzuju da im se digne kapa... :D

Maloki
10-06-2008, 21:04
Evo otvaram ovu temu danas u čast profesorici informatke iz moje škole. Ženska je danas počela srati o "igricama", kako one zatupljuju ljude i kako ih samo "neandertalci" igraju te da su to primitivne stvari... Pa kad mi nije digla tlak na 49 * 10^99, uf, jedva sam se suzdržao! Jednostavno nisam mogao ostati postrance i slušati te njene gluposti, prvo sam je ispravio da se kaže igra, a ne "igri.ca", na što je ona onako, pih na neki način rekla... Onda sam joj počeo nabrajati istraživanja od strane Rochester Universitya koji kaže da poboljšava vizualnu percepciju, njena replika na to je bila da su to izmislili proizvođači igara. A onda je počela srati o članku iz Jutarnjeg kao nekog provjerenog izvora da igre zatupljuju (danas bilo vjerujem). No ništa me nije udarilo u živac nego kad je rekla da su te igre primitivne i da ih svi mogu napraviti, a mene optužila da samo igram igre... A onda sam pukao i rekao da je stvarno nekorektna i da ako mi zna odgoriti na pitanje što je to BSP, octrees, LoD, BSSRDF, sub surface scattering, bilo što od toga, kako i pomoću kojeg APIa se rade igre, koji talenti su za realiziranje istog potrebni, ja ću pojesti svoje svjedodžbe i napustiti gimnaziju, nakon čega je ustupila kratka tišina i opet krenula srati svoje... Ja stvarno ne mogu vjerovati koji kreten sa FERa/FOIa njoj dao diplomu bilo kakvu... Neću ju verbalno vrijeđati jer to jednostavno ne ide tako... Ali stvarno me razočarala ova gimnazija, po milijunti put!

Ima li tko sličnih iskustava s ovako "stručnim" ljudima koji ne znaju ispravno if statement postaviti u Pascalu?
Trebo si joj samo reć "i ja vas volim" i gotovo :(

mronki
10-06-2008, 21:11
Mi smo u osnovnoj igrali UT s profesorom

Constantine
10-06-2008, 21:16
Ja imam profesoricu :(

Pudli
01-08-2008, 18:27
Ma nas profesor je najjaci nikad nismo nista ucili samo smo igrali igre :)

Nightyx
01-08-2008, 23:47
Mi smo u osnovnoj igrali UT s profesorom
mi smo u osnovnoj igrali sraz (onaj najstariji), imali smo kante kake se nisu ni koristile nikad.
Al ono dobili smo nove kompove kada je konzum počeo darovati :thumbs2:

Electromaster
01-08-2008, 23:57
Mi smo se u osnovnoj odlično zabavljali, igrali smo sve po redu, kompjuteri nisu bili niš posebno, ali su bili ok.
Sada u srednjoj nemamo odvojene kompove, nego jedan server, čija se snaga onda dijeli na 16 terminala(jel to naziv) što u konačnici rezultira time da jedan taj terminal nemože pokrenut Warsow, a na Max Payne (prvi) mi nakon dvije minute bloka s porukom ''memory too low'' :(

Sickmanno1
02-08-2008, 00:19
Nista cudno...ja sam u srednjoj imao profesora koji je manje znao od mene opcenito...

A tako je u dosta skola...

Kod nas u Bjelovaru je bila jedno vrijeme Zimska Skola Informatike...mozda jos uvijek postoji nemam pojma...al evo to dajem za primjer. Prvo da objasnim...to je bila skola koja je trajala u vrijeme zimskih skolskih praznika. 2 tjedna je trajala skola i bilo je mnogo predmeta za izabrati...kao npr. Pascal za napredne, za pocetnike, pa CorelDraw, pa Basic itd...za napredne i za pocetnike...predavaci su bili volonteri sa faksova...decki od dvadesetak godina....sjecam se da sam u 2 tjedna naucio na Basicu za napredne vise nego u cijeloj godini na informaticarima gdje smo upravo samo i vjezbali basic. Problem je nacesci kod tih profesora informatike sto su oni potkovani u teoriji, koja je dosta nevazna u srednjoj skoli....

Mirko L
02-08-2008, 09:18
i vi kažete da su vaše nastavnice glupe....
nemate vi pojma