PDA

Pogledaj cijelu verziju : O čemu sanjate?



Stranica : 1 2 3 [4]

CrazySmurf
12-01-2011, 17:25
Na kojim si ti to supstancama

blood4me
12-01-2011, 17:36
Danas sam imo cudan san...ono neka bitka je pocela,na jednoj strani je dobro opremljena vojska,vitezovi na konjima,vecina vojnika je u plate armoru i uglavnom su dobro pripremljeni a na drugoj malo slabije opremljena vojska,uglavnom chainmail i leather al ih ima vise,prljaviji su i imaju malo duze kose ono izgledaju ko barbari osim konjice koji su u plate armoru i imaju maljeve.Poceo pokolj,masakr na sve strane i ono vidim jedan ratnik sa maljem i stitom obucen i chainmail jurisa na nekog vojnika u plate armoru bez sljema i malo duze kose,jedva do ramena.Kad ono to neka zena O.o.Bore se oni al nista ovaj izmice napade,ova brani stitom i kasnije kad su se vise umorili poceli se hrvati i ova zenska uspije srusiti lika i padne na njega.Drzi mu ova ruke jedva,ono trudi se i tijekom toga gledaju se u oci.I ono pocnu se zvaliti odjednom i ljubiti O.o.Bitka bruji,ljudi umiru,lete glave,ono vidim neke likove nabijaju kopljima dok neke maljem po glavi a ovo dvoje dok se to oko njih odvija,,nastavljaju i..bas se jebeno uzivljavaju u to kao da nemam nikakve bitke oko njih.Neki vojnik ih ponekad zacudjeno pogleda al samo na trenutak jer..ono..jebena je bitka..ljudi se bore..a ovi se ljube,diraju,ovaj nju prebaci na ledja i jos se vise hvataju..valjda joj ovaj pokusava skinuti plate (jebiga mora da je zajebano)....i onda mi jebeni sat pocne zvoniti...fudge
:pray: :pray:
Snimi film, molim te.

sickpetey
12-01-2011, 19:19
Koji žanr :wink: ?

hrčak
12-01-2011, 19:42
Akcijski film. Nije važno kakva je akcija.

Sonic_Moronic
13-01-2011, 19:06
kat

Di bi ja bio da se u ovolike detalje sjećam snova, znam samo generalnu ideju ono. >_>

rudeboy95
13-01-2011, 22:58
Napravi si dnevnik snova. Zapisuj snove odma kad se dignes (ako se nemos sjetit nicega pisi kako si se osjećao kad si se probudio) i vec nakon par dana ces vidit kolika je razlika.

Constantine
16-01-2011, 10:20
sanjao sam da sam ofarbao kamion sa salsa umakom :?

hrčak
16-01-2011, 22:53
Zadnje što sam sanjao je sljedeće:
Polako se budim, dižem iz kreveta i odlazim negdje. Nakon toga se scena prebacuje u moju sobu gdje se nalaze 1 ili 2 djevojke te lagano krenemo sa razgovorom o ljubavi, što koga zanima, ima li tko dečka/curu te se odjednom dotaknemo pitanja sexa i svega vezanog. Što više razgovaramo i izmjenjujemo iskustva i slično, polako skužim da mi su ženske sve bliže i da su se krenule skidat pod iznimkom da im je vruće, a vani je zima. Ja, kavalir kakav jesam, sam ponudio da im pomognem raskomotiti se nakon čega ostanu samo u doljnjem rublju te i mene nagovaraju da se skinem. Zatim se radnja miče sa toga i baca se u krevet gdje te dvije djevojke (17,18 godina) i ja vodimo ljubav satima, možda čak i danima s time da je u pozadini nekakva strana muzika zbog čega smo svi bili uzbuđeniji. Na kraju sna završavamo sa našim druženjem, cure se opraštaju, dogovorimo se da ćemo ostati u kontaktu te da će me uskoro dočekati nagrada, a za to se nadam da će mi se posrećit u stvarnom životu. Čudan san nadasve.

etejid
19-01-2011, 06:04
I ja sam imao san, onako interesantan. U biti, ja sam na nekom čudnom mjestu i tu dolaze ljudi i ja idem okolo. I svugdje je izmaglica neka ili mi je samo san u magli.

CrazySmurf
19-01-2011, 08:15
Zanimljiv neki san

Kid A
27-01-2011, 20:48
Da sad ne pisem gluposti, hrpa stvari se izdesavala u toku sna i u jednom trenutku se nadjem kako se vracam s autobuske stanice (pjeske) i u trenutku pjesacenja dolazim sebi, ne sjecam se gdje sam bio i sta sam radio, samo znam da mi je bilo predobro. Samo sam dosta siguran da je bila neka festa/zurka u pitanju
Tad se probudim.
Kontam si ono, kako prerula san, ode napisat ukratko na forum. Komp upaljen, u istom stanju kako sam ga i ostavio prije spavanja...palim dvd i nastavljam gledat Franklyna (kojeg sam pauzirao tacno na 1:00:00) otvaram forum, ovu temu, krecem pisati.
I tad se probudim.

hrčak
27-01-2011, 20:57
Imam jedno pitanje oko spavanja. Jeli moguće da tijekom spavanja namjerno izazovemo nočnu moru u nekom prelijepom snu?

blood4me
27-01-2011, 21:15
Sanjo sam da imam rak i da mi je ostalo mjesec dana zivota ali da me mama svim silama oce ubit i rijesit me se, zvala je grobare i tako te stvari... san je zavrsio tako da sam na fejsbuku napiso vaki status "zbogom ljudi, vidimo se gore :)" najgora nocna mora u zivotu... :S

majstoro
27-01-2011, 22:07
Da meni dijagnosticiraju rak,rekao bih raku da ima mjesec dana da zivi

CrazySmurf
28-01-2011, 13:11
Sanjao sam da ja i mama bojamo stan sprejem koji se zvao Zelena banana

Devil Dog
03-04-2011, 11:06
Imam jedno pitanje oko spavanja. Jeli moguće da tijekom spavanja namjerno izazovemo nočnu moru u nekom prelijepom snu?

Je. Lucidni snovi.

Cid
13-06-2011, 21:43
Prije nekoliko dana imao sam valjda najjeziviji san ikad. IKAD. Već sam ga bio skoro zaboravio, dok sad nisam naletio na temu (hvala ljudi :) )
Ovaj smajl sam ubacio bezveze jer me čak i sad kad se prisjećam trnci prolaze, a dok opisujem suze mi se nekako kupe u očima. Tako mi svega. Uglavnom, ide ovako nekako:

Oko 10 sati je u noći i sjedim u dnevnom boravku na fotelji i kao gledam televiziju, a do mene na fotelji spava stari (on inače ima običaj zaspati dok navečer gledamo kakav film). Ja se osjećam cijeli nekako izgubljeno, ko zombi pred televizijom, samo onako bezveze buljim u ekran. Sve je tiho i djeluje jezivo ko sam vrag. Mislim si u sebi da je vrijeme da polako idem spavati. Odjednom se probudi moj stari. (mislim da mi je mater bila na suprotnoj fotelji ali to nije sad važno). On se polako razbuđuje i gleda oko sebe, onda me primjeti i stane me nekako čudno gledati.
- Ivane (to mi je ime), šta ti radiš ovdje? - kaže pomalo ljutito i zbunjeno, još uvijek pospan. - Koliko je uopće sati?
Gledam ja koji mu je prozor da je tako ljut. - Valjda negdi oko 10ipo. - kažem.
- Daj nemoj me zajebavat. - kaže on i digne se s kauča, sad već razdragan, da pogleda na zidnom satu koja je ura. - Pa jel ti vidiš da je već 6 sati ujutro!
- Ne može bit. - kažem ja i okrenem se da vidim na zidu koliko je sati. Stvarno je pokazivao na 6 . Sad mi je sve bilo potpuno nejasno, pa se okrenem prema vratima balkona, i primjetim da se vani već lagano sviće. Odjednom me obuze nekakva jeza. Ništa mi nije bilo jasno.
- Šta si radija cilu večer? - pita me zabrinuto mater koja je nekako već bila budna. Ja nisam imao pojma što da joj kažem. Pokušao sam se sjetiti što se dešavalo tijekom te večeri.
Dok sam sjedio tu u polumraku, odjednom mi se na trenutak vratilo sjećanje. Sjetio sam se svega. Gledao sam televiziju na fotelji, kada sam vani ugledao nekakav bljesak. Izašao sam na balkon da vidim što se zbiva. I tada sam na nebu nekoliko metara od sebe primjetio blješteći objekt. Došli su po mene..
Obuzeo me takav osjećaj užasa i panike da sam stao vrištati kao lud, iz svega glasa.
Starci su me pokušali smiriti, ali uzalud. Derao sam se i plakao kao budala, i govorio sam kako su me oteli Oni...

Tad sam se otprilike probudio.

CrazySmurf
02-07-2011, 07:17
Sounds like a bad sci fi :P

Sonic_Moronic
20-07-2011, 08:52
Sanjao sam da mi je stara na heroinu, wtf.

Devil Dog
21-07-2011, 09:59
Sanjao sam da sam na lutriji (koju ne igram) osvojio 10 000 000 €. Taman su počela pijančevanja i sponzoruše, a onda se probudim :(

SharpDressedChevap
22-07-2011, 00:47
Sanjao sam nekakav spot, kao cijela rulja sa mnom pjeva i svi su nešto veseli, refren je išao nešto kao "Polar bear, polar bear, why do you care".

Dreamer Deceiver
22-07-2011, 13:01
Sanjao sam da sam išao u raj, živ naravno, tako da sam otvorio vrata raja( do tih vratiju su bila vrata pakla) i da sam ušao unutra. I da nema interneta u raju. Osim ako želiš skidat titlove za filmove sa švarcenegerom, onda možeš koristiti internet. I da, nema paulaner pšenićne pive. makar je anđeo rekao da nema uopće piva, ja sam naišao na par piva(ožujsko). I dam raj izgleda ko supermarket u kojem je sve besplatno.

croat1gamer
22-07-2011, 13:03
Pardon my french, but UJEBATE. :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))

Dreamer Deceiver
22-07-2011, 14:23
neznam koji je kurac ovih dana, sve neke čudne snove imam :D

System
22-07-2011, 14:46
Nolq5EPpOcA

:rotfl: :rotfl:

Devil Dog
04-09-2011, 13:21
Sanjao sam da je Wiking stavio globalnu obavjest da se zahvaljuje svim forumašima, čitateljima časopisa itd na vjernosti i da se forum gasi D:

vukopas
04-09-2011, 20:46
Ocito je da sanjas buducnost.

Kid A
04-09-2011, 20:51
:D

Paran0a
04-09-2011, 21:02
Sanjao sam da me neki lik propucao. I taman kad sam umirao krenem razmisljat dal idem u pakao il raj. I onda sam probudim. ZAKON!

Devil Dog
05-09-2011, 11:08
Ocito je da sanjas buducnost.



Inace kazu da ono sto sanjas nebus bash tako skoro vidio :(


http://www.prlog.org/11310326-success-kid.jpg

Dania
16-04-2012, 16:13
Znam da ovo nitko neće pročitati jer je ogromno, al' moram negdje zapisati. :)
NEGO, zaspem ja jutros i usnuh, majke mi moje rođene:

Gabe Newell ima debelog sina koji izgleda kao on, samo za kojih 10 cm niži i nije otmjeno obučen nego fura trenirku. Al' znači, klonovi.
Sjednem ja kraj tog sina u nekom bolničkom hodniku (koji predstavlja Valve čekaonicu) i čekamo vlak koji, eto, tamo prolazi. Gabeov sin dolazi u moj grad (gdje Valve ima sjedište) jer tu studira i stari mu ima firmu. Iza nas neki njegovi frendovi, nešto kalkuliraju i promatraju nas.
Kažem ja njemu: "Što, čujem da izlazi HL3?" i on napravi užasnutu facu, razrogači oči. Kao, ne smijem ja znati zato, popustile su im neke security šeme, alarmantno stanje. Faca mu se izobliči.
Krenem se ja ispričavati, žao mi je što sam to spomenula, možda je slučajno leakano. Znam da ništa nije slučajno, al' pravim se blesava, neugodnjak. Smijem se da izbjegnem neugodnu tišinu. "Ma, to sam ja možda krivo pročitala, sigurno nitko nije kriv za to."
http://steamunpowered.eu/wp-content/uploads/2011/10/Gabe-Newell-Valve.jpg
Jump cut.
Radim u nekoj firmi, zgrada ima svega par katova, svaki kat je dio moje prošlosti (tipa: faks, prvi posao, drugi...) i ja počinjem raditi na najvišem katu, gdje se rade neke aplikacije i glupe igre. Ništa nema veze s Valveom, u Hrvatskoj smo. Budući da nisam odgovoran radnik, siđem ja na kat niže i pričam sa ljudima s bivšeg posla.
Oni svi veseli, sjede za kompovima i telefoniraju, vidim sve ljude koje poznajem, čudim se kako sada ovdje rade i frendovi iz osnovne i sl.
Dođe Gabe sa sinom. Sin počne flertati samnom. Neugodno mi je i pokušavam ga izbjeći, al' prođe njega to za par minuta.
Zadivljeno gledam Gabea jer je on meni super kul, zanima me šta radi ovdje u zgradi gdje radim. Sjedne on pred monitor u obliku slova "L".
Kažem ja njemu, u šali "-Haha, pa naravno da si sjeo za taj najveći monitor", on se nasmije.
Jump cut.
U podrumu sam, gdje je neka ogromna faks kantina. Pod je ljepljiv, sve je tamno. Srećem ljude koje ne poznajem, mašu indeksima i pričaju: "Mah, nitko od nas nije testirao indekse ovih dana. Mi samo kupimo novi kad nastavimo s faksom." WTF. Smijem se.
Odem u wc pogledati kak izgledam, kosa mi čupava, popravim to. Okrenem se i u kutu odvratnog vlažnog wc-a stoji mala djevojčica, visine djeteta od dvije
godine, s plavom kosom u ružičastoj haljinici. Kaže ona meni nešto prižajući malenu ruku prema meni. Ništa je ne razumijem.
"Gdje su ti mama i tata, hajde dođi samnom d ih nađemo" -kažem ja i uhvatim je za ruku.
Ona nestane kao isključeni hologram.
Na hodniku vidim policajca, izgleda kao u nekoj parodiji, apsurdni brkovi, glupa uniforma.
Kaže on "Ne diraj to, to je reklama. Nemaju spam filtere."
WTF.
Jump cut.
Zadnja scena, stojim s frendicom ispred ogromne zgrade u viktorijanskom stilu. Na nebu samo jedan mali oblačić.
"Hehe, gle ga" -kažem joj. "Ajmo ga dovući ovdje!"
I dovučem ja s nekom niti taj oblak, on padne na pod vrlo malen i izgleda kao probušeni balon. Kraj nas iz auta izlaze baba i djed. Baba, obučena damski, kaže nešto u stilu "Nemojte to raditi, pokupite to s poda". Trčim gore po zgradi, ne mogu se sjetiti gdje točno živim i kak moja vrata izgledaju.

I probudim se.
WTF.
Ako uzmemo u obzir da sam ovdje izostavila još hrpu detalja, ovako opširan i vivid san nisam sanjala barem godinu dana.
Hahaha.
Eh, više nikad ne igram dnd u 6 ujutro prije spavanja.

The Boz
16-04-2012, 16:32
Otkad ti igraš DnD?

Dania
16-04-2012, 16:51
Od jedno 2002., znači skoro deset godina. Zašto? :)

Aerial
16-04-2012, 19:18
Znam da ovo nitko neće pročitati jer je ogromno, al' moram negdje zapisati. :)
NEGO, zaspem ja jutros i usnuh, majke mi moje rođene:

Gabe Newell ima debelog sina koji izgleda kao on, samo za kojih 10 cm niži i nije otmjeno obučen nego fura trenirku. Al' znači, klonovi.
Sjednem ja kraj tog sina u nekom bolničkom hodniku (koji predstavlja Valve čekaonicu) i čekamo vlak koji, eto, tamo prolazi. Gabeov sin dolazi u moj grad (gdje Valve ima sjedište) jer tu studira i stari mu ima firmu. Iza nas neki njegovi frendovi, nešto kalkuliraju i promatraju nas.
Kažem ja njemu: "Što, čujem da izlazi HL3?" i on napravi užasnutu facu, razrogači oči. Kao, ne smijem ja znati zato, popustile su im neke security šeme, alarmantno stanje. Faca mu se izobliči.
Krenem se ja ispričavati, žao mi je što sam to spomenula, možda je slučajno leakano. Znam da ništa nije slučajno, al' pravim se blesava, neugodnjak. Smijem se da izbjegnem neugodnu tišinu. "Ma, to sam ja možda krivo pročitala, sigurno nitko nije kriv za to."
http://steamunpowered.eu/wp-content/uploads/2011/10/Gabe-Newell-Valve.jpg
Jump cut.
Radim u nekoj firmi, zgrada ima svega par katova, svaki kat je dio moje prošlosti (tipa: faks, prvi posao, drugi...) i ja počinjem raditi na najvišem katu, gdje se rade neke aplikacije i glupe igre. Ništa nema veze s Valveom, u Hrvatskoj smo. Budući da nisam odgovoran radnik, siđem ja na kat niže i pričam sa ljudima s bivšeg posla.
Oni svi veseli, sjede za kompovima i telefoniraju, vidim sve ljude koje poznajem, čudim se kako sada ovdje rade i frendovi iz osnovne i sl.
Dođe Gabe sa sinom. Sin počne flertati samnom. Neugodno mi je i pokušavam ga izbjeći, al' prođe njega to za par minuta.
Zadivljeno gledam Gabea jer je on meni super kul, zanima me šta radi ovdje u zgradi gdje radim. Sjedne on pred monitor u obliku slova "L".
Kažem ja njemu, u šali "-Haha, pa naravno da si sjeo za taj najveći monitor", on se nasmije.
Jump cut.
U podrumu sam, gdje je neka ogromna faks kantina. Pod je ljepljiv, sve je tamno. Srećem ljude koje ne poznajem, mašu indeksima i pričaju: "Mah, nitko od nas nije testirao indekse ovih dana. Mi samo kupimo novi kad nastavimo s faksom." WTF. Smijem se.
Odem u wc pogledati kak izgledam, kosa mi čupava, popravim to. Okrenem se i u kutu odvratnog vlažnog wc-a stoji mala djevojčica, visine djeteta od dvije
godine, s plavom kosom u ružičastoj haljinici. Kaže ona meni nešto prižajući malenu ruku prema meni. Ništa je ne razumijem.
"Gdje su ti mama i tata, hajde dođi samnom d ih nađemo" -kažem ja i uhvatim je za ruku.
Ona nestane kao isključeni hologram.
Na hodniku vidim policajca, izgleda kao u nekoj parodiji, apsurdni brkovi, glupa uniforma.
Kaže on "Ne diraj to, to je reklama. Nemaju spam filtere."
WTF.
Jump cut.
Zadnja scena, stojim s frendicom ispred ogromne zgrade u viktorijanskom stilu. Na nebu samo jedan mali oblačić.
"Hehe, gle ga" -kažem joj. "Ajmo ga dovući ovdje!"
I dovučem ja s nekom niti taj oblak, on padne na pod vrlo malen i izgleda kao probušeni balon. Kraj nas iz auta izlaze baba i djed. Baba, obučena damski, kaže nešto u stilu "Nemojte to raditi, pokupite to s poda". Trčim gore po zgradi, ne mogu se sjetiti gdje točno živim i kak moja vrata izgledaju.

I probudim se.
WTF.
Ako uzmemo u obzir da sam ovdje izostavila još hrpu detalja, ovako opširan i vivid san nisam sanjala barem godinu dana.
Hahaha.
Eh, više nikad ne igram dnd u 6 ujutro prije spavanja.

'Beš me ako se nisam par puta glasno odvalio dok sam čitao ("Dođe Gabe sa sinom" i "Nemaju spam filtere" npr) :rotfl:

Dania
16-04-2012, 20:49
Smijala sam se i ja nakon što sam se probudila :D

The Boz
16-04-2012, 21:01
Eto, nisam pojma imao da igraš, a to mi je interesantna informacija za ljude...

Dania
16-04-2012, 21:07
Pa da, nije da sad svaki mjesec novi session, al' ono, kad nas se skupi, uvijek sam za :) Jedino što već par godina nisam DM bila, heh.

GDra
16-04-2012, 21:10
Dania :pray: :pray: :pray:
Konkurencija Lorlonu :)

Mirko L
16-04-2012, 22:58
Lol, Dania.
Ali ipak, fale mi LorLon i njegovi muzejski kipovi i scene na podu dok sere na WC-u :(

GDra
17-04-2012, 11:55
Nemoj zaboraviti močvare. :)

Mirko L
17-04-2012, 13:56
:)
Je li tko u kontaktu s njim?

GDra
17-04-2012, 14:08
Ne koliko ja znam.
Bio je na forumu zadnji put 11 vel 2012.

Constantine
18-04-2012, 07:16
sanjao sam da putujem u svemir preko privatne kompanije, a put se plaćao kockama za juhu :rotfl: .

Dania
18-04-2012, 12:47
:D

Dania
02-05-2012, 14:42
Sanjala grim ripera (iliti Smrt) polulucidno. Bit' će da je loše vino utjecalo. Probudim se ujutro (fizički samo) i pogledam kroz prozor i eno ga, stoji u potrganom robeu, drži kosu i ne vidim mu glavu od zastora. I razmišljam si "daj, pa nije valjda već stigla po mene"; ono - malo me puca strah, ali skroz opuštena. I stoji on tako i ja si razmišljam kako ga ne mogu pustiti da dugo čeka, nije fer od mene (*ebem se u karakter, čak i smrti želim udovoljit prije nego sebi) i ne znam da li da zaklopim oči ili ne.
I nakratko zatvorim oči, otvorim ponovno on još tamo. Nakon jedno 2 minute sam se skontala, kao baš me briga, neću sad umrijet. I probudim se.
Haha, nice try Death.

Aerial
04-05-2012, 17:21
Popodnevni naps su zakon :D

Prolog
Stara i ja stojimo na ulici, mrak je, ja sam obučen potpuno casual, a trebamo ići na (moju?) pričest.
Kažem staroj "koji racku, pa neću ovakav na pričest"... Ok, uzimam neku šuškavu jaknu i idemo do crkve.
Na putu skrenemo do kuće od jedne frendice.

Cut!
U njenom smo stanu, ulazimo u dnevni boravak. Užasno mali boravak, skoro će me ppolica obezglaviti koliko je tijesno.
Stara ima s njom nešto za popričati, valjda treba od nje uzeti i nekakvu kesu s namirnicama.
One stoje i gledaju u prazno, ništa ne rade. Wutufu.
Kažem ja "Ajd, brže malo, sredite to što imate pa da možemo ići".
Onda se sjetim da je večeras koncert od Let 3Su MaraschinaS(što zbilja jest) i pitam frendicu jel bi htjela ići (računam, možda i ubodem nešto). Kaže ona "Heh, ma ne hvala, imam nekog posla večeras."
Odjednom u kuću ulazi onaj kreten iz Big Brothera, Cuni, Danijel (iVQt83ytFJ4)Sili kako su ga zvali (lik živi u istom gradu ko' ja) jer mu kao trebaju repeticije iz talijanskog (računam, jok, ševiti će se).
Niš, popušio, odlazimo iz kuće.

Cut!
Izađemo iz njenog stana; nađem se na Throat of the World (http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Throat_of_the_World). Dan je, sunce sija, a planina je pokrivena zelenom travom i stablima. Popenjem se na vrh, a tamo neka druga frendica i Link iz Zelde grade nekakvu drvenu ogradu O_o
Kao, ima ideju kako da učenike bolje nauče engleskom jeziku.
Naprave nekakvu polugu i policu iznad njihove glave i onda puste drvene balvane da padaju pored učenika. O_o
Kako to točno poboljša učenje, pojma nemam. Al ajd ok.
Odlučim se popeti još samo malo da vidim ostatak Skyrima i poskliznem se. Phew, srećom uspijem se zadržati i ne padnem dolje.

Cut!
Okrenem se, ali nema više ni Linka ni frendice. Ummmmm O_o

Epilog
Pogledam oko sebe i shvatim da sam kraj nekakve litice u WoW-u, a kraj mene gori mala logorska vatra.

Buđenje.
Mačak spava kraj mene.

Dania
05-05-2012, 00:57
Eh, popodnevni :D

Aerial
21-05-2012, 09:07
Sanjao sam sinoć da je Sonic Moronic režirao neki film (ili možda predstavu u kazalištu, nisam siguran).

Detalja se, na žalost, ne sjećam :(

GDra
09-07-2012, 11:27
Sanjao sam da sam bio na treningu juda i trener nas je učio kako da ispaljujemo metke iz ruku. Kasnije sam se vozio po nekakvim planinama (ne znam s kojim vozilom).
Jednog djela se ne sjećam, a nakon toga sam išao u kuću od bake gdje je cijeli moj razred radio neki projekt. Nakon nekog vremena su se svi počeli gađati staklom.
Nisam htio da me pogode pa sam stavio zimsku kapu na oči, čudno je da sam i dalje sve vidio. Izlazio sam iz dvorišta i zaustavio me neki čovjek s malim naočalama i dalekozorom.
Rekao mi je da nikom ne kažem što on radi. Išao je po ulici i otključavao i otvarao vrata. Išao sam doma i stao u nekom dućanu. Ulazio sam u WC u dućanu, a tamo je pisalo Black Sabbath.
Kasnije sam došao doma i vidio na internetu da je onaj čovjek s dalekozorom lik iz Skyrima koji radi potione od Nirnroota. Vratio sam se u kuću od bake, a tamo su se borili Companioni iz Skyrima
i oni monkovi koji imaju Elders Scroll iz Obliviona. Onda sam se probudio.
To je sigurno nešto najčudnije što sam ikad sanjao. :D

Sonic_Moronic
09-07-2012, 12:21
Imao sam erotski san :shock:
Holy shit ja to nikad nemam. Valjda prvi put u 5 godina.

Maja
09-07-2012, 17:55
Awww

Aerial
09-07-2012, 21:25
Pfff tell me about it.
Ja sam prije 5 dana imao erotsku noćnu moru.
Kao, po svemu sudeći neka savršena treba me želi poševiti, ali stalno mi ona stvar opada u flacidno stanje. Na kraju je prekinula sa mnom (valjda smo bili u nekoj vezi štajaznam) jer nisam bio dovoljno potentan za nju.

Apsolutno grozno :(

GDra
09-07-2012, 21:36
Nauči lucidne snove. :)

Mirko L
09-07-2012, 21:41
Nauči lucidne snove. :)
Ja svaki put kad idem jebat, izgubim kontrolu i san lol.
Jednom mi je samo uspjelo, iako nakratko.

Aerial
14-07-2012, 15:14
Sanjah da sam otišao u Zagreb gledati Dark Knighta, al kad sam se našo s frendom i društvom tamo, primjetio sam da nemam hlača/gaća (fucking typical).
Onda sam potegnuo potkošulju malo niže, čisto da se ne vidi "dućan".
Na putu do kina sam pomislio da bi možda mogo otići do nekog dućana s odjećom i kupiti si hlače. Pogledam tramvajske linije, kad ono sve izmješano, svaki tramvaj vozi svukud. Reko, ne da mi se zajebavati, idem pješke.
Idem pjehe, kad doleti ekipa bad blue boysa u nekom autu i organizirano me trollaju; bacaju nekakve boce punjene ne-znam-čime po meni, a iz boca izleći pluteni čepovi i gađaju me u slow motionu (ja ih odbijam nekakvim kung fu uadacima).
Ok, izbjegnem ih nekako, pobjegnem među zgrade i rješim ih se...

Napokon nađem dućan s odjećom, odem u njega i kupim si... zeleni prsluk.
Zašto ne hlače? Pojma nemam. Izađem ja tako s novim zelenim prslukom i pridružim se ekipi da krenemo u kino.

Došli u kino, počne film.
4 sata traje.
Užas, ništa se ne događa, smeće totalno i katastrofalno. Nisam pogledao zadnjih 15 minuta kad je kao navodno postalo dobro.

Dođem doma i idem na Rotten Tomatoes. Vidim da mu je ocjena 0% i da ga je Emanuel Levy totlano popljuvao.

Probudio se u depresiji.

Phew, tek je 14.07.

Maja
14-07-2012, 23:24
Imala sam erotski san sa sobom, what the fuck.

Macolla
15-07-2012, 00:37
Self fisting?

Aerial
15-07-2012, 10:09
Imala sam erotski san sa sobom, what the fuck.

nastavi...

Carp
15-07-2012, 11:56
Self fisting?

:pray: :pray:

Aerial
17-07-2012, 00:47
Imala sam erotski san sa sobom, what the fuck.

nastavi...

Alo, e, si živa?
Nisi dovršila :P

Mirko L
17-07-2012, 14:15
Or I guess you could say...SVRŠILA http://www.hcl.hr/forum/Smileys/Alpha/HIHA.png

Sonic_Moronic
17-07-2012, 14:16
Majo please respond

Maja
17-07-2012, 16:55
Radije ne bi. U svakom slučaju, bilo je vrlo zabrinjavajuće!

Sonic_Moronic
17-07-2012, 19:15
Meni to baš kul zvuči, tko ne sanja da jebe svog klona http://www.hcl.hr/forum/Smileys/Alpha/HIHA.png
Još bi ga poslao da gleda/igra stvari koje ja ne stignem pa mi kaže jel' valjaju. Čijem ukusu vjerovati ako ne svojemu?! Savršena ideja.

Xero
17-07-2012, 19:18
Ako jebeš svog klona peder si.

Sonic_Moronic
17-07-2012, 19:18
Ne samo autoseksualan.

Maja
18-07-2012, 22:49
Nije bio moj klon, samo ja

Sonic_Moronic
22-07-2012, 08:59
Sanjao sam da me George Clooney pita za dating advice ili nešto... Okej.

Bit će da mi je Batman & Robin u glavi, rekao sam si da sam završio repriziranje i pravim se da taj film ne postoji, PRESTANI ME PROGONITI U SNOVIMA.

Aerial
25-07-2012, 13:45
Sanjao sam da sam pronašao nekakvu odličnu muziku od benda koji se zove "Masgurin", a pjesma se zvala "Gilica". Pojma nemam.

Računam možda je to neka pjesma koju sam čuo tko-zna-kad pa se brzo probudio i zapisao na papir da ne zaboravim do jutra.
Malo prije skužim papir na stolu i vidim da to piše. Onak, očekujući nekako otkrivenje i proročanske snove guglam te pojmove.


...
tantantantan
....


Ništa, smeće besmisleno.

:(

Dania
25-07-2012, 14:06
hahaha, čuj možda ima veze s dalekom budućnosti, ostavi ti sebi taj papir

Ja sam sinoć sanjala neko ogromno kino na sred oceana, koje funkcionira slično kao oni mehanizmi iz zabavnih parkova: podigneš se u onim sjedalicama, ispred sebe se pojavi golemo mehaničko platno i kad završiš s filmom dropa te dolje sa 100 kmh. Al' sam što se film nije pojavio. Ostalog se ne sjećam. Najgluplje sjećanje ikad.

_O1hM-k3aUY

Usput, jel' netko mjesečari i/ili priča u snu?

Chupacabra
25-07-2012, 15:42
Usput, jel' netko mjesečari i/ili priča u snu?


My boyfriend frequently talks in his sleep, and I write whatever he says down so I don't forget, and he never remembers it in the morning.
Some gems:
"I want you to strictly call me Hank Venom"
"Whiskey sounds like something you would feed to cats, who have whiskers"
"I love you as much as a bald eagle flies over a mountain"
"What do you think about sweater vests on guys? Independent or dependent colors?"


When my younger brother was around 12 and I was in my mid twenties, I came home from a night out and he was sleeping on my couch. He stood up, looked at me, and said very forcefully, "Stop wasting the science." Then whispered, "Keep it safe."
--Words to live by.

Courtesy of Reddit.

beba nema zvečku
25-07-2012, 15:59
mislim da je pitanje bilo namjenjeno samo za članove foruma , a ne dal na internetu postoji osoba koja mjesečari.

Mirko L
25-07-2012, 16:03
Moja rodica se davi kabelima, zaziva duhove i pokušava ubiti članove obitelji.

Jednom je u sred noći došla u boravak i pitala brata koji je tamo bio sam ima li žlicu da ga ubije :(

Sonic_Moronic
25-07-2012, 17:54
Fun times.

GDra
25-07-2012, 19:42
Meni su rekli da sam tražio čokoladu u snu.

loo
25-07-2012, 21:19
Moja rodica se davi kabelima, zaziva duhove i pokušava ubiti članove obitelji.

Jednom je u sred noći došla u boravak i pitala brata koji je tamo bio sam ima li žlicu da ga ubije :(

9VDvgL58h_Y

Mirko L
27-07-2012, 22:22
Da, znam taj video, luđa :)

Wishmaster
07-08-2012, 16:53
Jel' se neko od vas ikad probudio tokom one paralize?
Ja danas to iskusio. Bilo je poprilični jezivo i sablasno. Najprije sam čuo korake kako netko hoda u hodniku pokraj, zatim se soba lagano osvijetlila kao da je netko u hodniku upalio svjetlo i stalno sam imao osjećaj da se netko nalazi tamo ili u sobi. Uz sve to, bio sam potpuno paraliziran, tako da nisam mogao pomaknuti niti prsta, a glava mi je bila okrenuta prema plafonu i nisam je mogao okrenuti prema vratima da bolje promotrim situaciju. Bio sam svjestan da se radi o toj paralizi, ali svejedno sam lagano paničario. Pokušavao sam i dozivati bilo koga ko bi mogao biti u hodniku, ali jednostavno nisam uspio izgovoriti više od prvog slova.
Mislim da mi se već prije dogodilo da se probudim tokom paralize, ali nikad nije bilo toliko intenzivno i nisam čuo korake ili neko prisustvo, nego sam jednostavno nastavio spavati.
Kul.

Duke of Earl
07-08-2012, 19:24
Par puta. Sjebano, ali zanimljivo iskustvo. Mada ga nebi više nikad htio iskusiti :D

Aerial
22-11-2012, 21:33
Sanjao sam da se vozim na trajektu s Donaldom Gloverom i da se odlično zabavljamo, dok ga nisam slučajno nazvao "niggerom", na što se čovjek evidentno naljutio i ignorirao me :(

Maloki
22-11-2012, 21:51
Ja sam sanjao da mi se grči list.
Ujutro se probudio i skužio da mi se zbilja zgrčio sav. Jedva sam hodao danas.

Aerial
23-11-2012, 01:37
Možda te netko dirao preko noći i gladio ti nogu pa se pojavio automatski refleks :O :O

Carp
23-11-2012, 18:47
Ja sam sanjao da mi se grči list.
Ujutro se probudio i skužio da mi se zbilja zgrčio sav. Jedva sam hodao danas.

To je nesto najgore sto sam do sad imao. Jednom sam se probudio, i poceo se derat ko konj, probudivsi sve ukucane. Al je bilo veselo.

Anyhow, sanjao neke totalno random trebe, vani smo s njima, ja brat i kum. I onda su najednom osle, pa se vratile, drugacije obucene, i onda sam se probudio.

God dang it.

Duke of Earl
23-11-2012, 19:17
Joj nema ljepšeg od buđenja s grčem, pogotovo ak je to negdje oko 4 ujutro.

Windwalker
23-11-2012, 21:24
Ak ste u krevetu kad vas uhvati, još je dobro.
Zamislite kako je kad vas uhvati grč, a sjedite na školjci.

Kad me uhvati grč, obično šakom lupam po tom mjestu u nadi da će 'ublažit bol'.

Ontopic.
Ne sanjam već dugo, dugo.
Ili možda sanjam, ali nikad mi ništa ne ostane u sjećanju.

sickpetey
24-11-2012, 18:52
Mene vise iritira kad me uhvati grč dok se rastezem.

Carp
02-12-2012, 00:38
Imao sam najcudniji san ikada. I bio je san u snu dok sanjam, da to tako objasnim.

Prvo se sjecam da sam sanjao o nekakvim ratovima i borbama, i onda sam se probudio potpuno paraliziran, nisam se mogao uopce pomaknut, i jedva da sam disao. Cuo sam eksplozije i viku, ali se jednostavno nisam mogao pomaknut. Onda sam se probudio za prave, znojan kao svinja.

Wierd shit! :|

StormCr0w
02-12-2012, 07:56
Tvrtko ima PTSP! Manje FPSova igrati.

Carp
02-12-2012, 12:06
Ne igram fpsove. Nemam sta igrat na lapu. :/

Aerial
05-12-2012, 08:45
Depra :(

Sanjam malo prije da mi je uginuo kućni ljubimac (ne mogu se sjetiti koja je točno životinja bila u snu). Čujem zvono na vratima i probudim se. Neki lik na parlafonu pita gdje mi je stari, kaže da je našao našeg mačka mrtvoga, kao auto ga pokupilo. Ja onak gledam oko sebe jel još uvijek sanjam ili koji kurac.
Ne sanjam, nažalost. Odem do obližnje ulice i nađem čupavca mrtvoga :(

godfuckingdamnit :( :(

MasaKrisT
05-12-2012, 09:01
Imao sam najcudniji san ikada. I bio je san u snu dok sanjam, da to tako objasnim.

Prvo se sjecam da sam sanjao o nekakvim ratovima i borbama, i onda sam se probudio potpuno paraliziran, nisam se mogao uopce pomaknut, i jedva da sam disao. Cuo sam eksplozije i viku, ali se jednostavno nisam mogao pomaknut. Onda sam se probudio za prave, znojan kao svinja.

Wierd shit! :|

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR3efohXnijA1LWYdRXL2XsueXhTxd1H PsE5krCRcWTsa-DrNtUFEMdeOi2

Više slavonske rakije i bit će sve ok. Pogotovo sada, Božić dolazi.

Carp
05-12-2012, 10:46
Taman ova koja se pekla u 9om mjesecu ce bit dobra za pit. :D

Dania
12-03-2013, 15:29
Sanjam kako sjedim u sred neke svatovske sale za stolom sa par ljudi i Kevinom Smithom. Kraj nas neki jersey shore douchebagovi prave sranja i Kevin Smith se ustane i vikne na njih. Oni se useru od straha. Ja se okrenem frendu i kažem "hahaha, jesi vidio, Kevin Smith ih uplašio"
Poslije toga svi ćaskaju i ja pitam Kevina "Clerks 2, ha?". Kaže on "Nee, nemam sad energije za to". Pomislim ja, moram ja to napisati na forumu, da sam upoznala Kevina i da ništa od Clerksa. I probudim se. Wtf.

TeraBajt
12-03-2013, 17:29
bar nisam sanjo najbolju pankobilly stvar ikad napravljenu, tolko je bila dobra da sam svrsavo na usi i sad se nemrem kurca sjetit kak je isla

GDra
12-03-2013, 23:20
Ja sam jednom svirao neku melodiju u LD-u na gitari, i kad sam se probudio sam se sjećao, još znam to odsvirat.

Aerial
18-03-2013, 12:30
Sanjao sam neki bućkuriš kojeg se parcijalno sjećam, ali najjača stvar je bila da je neka ženska intervjuirala Boza u mom stanu xD
Nosio je nekakvu crnu košulju i imao groznu perut pa kad je zatresao glavom zezali smo se da je castao Cloudkill jer se perut raspršila oko njega. Ova novinarka je nakon toga išla snimati nekakav erotski photosession, a ja sam se joinao nekom random timu koji je napucavao bad guyse po garažama koristeći oružja iz novog Tomb Raidera. Boz je negdje nestao u međuvremenu... O-o

StormCr0w
18-03-2013, 14:42
Boz je otišao na forosešn :D

Čux
19-03-2013, 10:21
O tome da sam sanjo nešto (something to do with babies) i onda došo to postat tu u topic. Brže bolje se našo neko pametan i počeo srat da zaš je slika tak velika u postu pa troši bandwith bezveze na to.


the fuck xD

StormCr0w
19-03-2013, 16:11
Zašto svi sanjate forum? :|

cham3leon
19-03-2013, 16:14
Zato jer su neki od nas ovisni o forumu.

Dania
29-06-2013, 09:45
Evo mene sa sanjanjem foruma i najrandom stvari ikad.
Sanjam dakle forum okupljanje u nekom ogromnom hangaru. I svatko sa sobom donosi psa i na ulasku reže metal od ogromnih vrata garaže da napravi svom psu pseća vratašca. I krene neka ogromna oluja i neki avion se zabije na krov. I neka ogromna gljiva govori ljudima "tak ti je to".
WTF.
Oh well.

GDra
29-06-2013, 10:57
I neka ogromna gljiva govori ljudima "tak ti je to".


:))))))))))))
Drago mi je da si revivala ovu temu, bilo je dobrih postova ovdje.

Čux
29-06-2013, 10:59
hahahaahahahahahahahahaha

Carp
29-06-2013, 12:18
Ja sam sanjao da sam se probudio u 10:47, i kad sam se probudio bilo je 10:47.

I freaked the fuck out.

McPingvin_v2.0
29-06-2013, 14:01
Nakon jako dugo vremena sam imao san gdje sam u snu umro i da sam se odmah nakon toga probudio. Riganje krvi <3

SharpDressedChevap
29-06-2013, 14:10
I ja u posljednje vrijeme sanjam neke totalne ludosti, ali evo zaboravim sve.
Aj nek netko izmisli neki stroj za pohranjivanje snova. Save, load i to je dosta.

Sonic_Moronic
29-06-2013, 14:12
Ne pamtim ni ja. Imaj bilježnicu pokraj kreveta i zabilježi čim se probudiš ako ti je toliko stalo.

SharpDressedChevap
29-06-2013, 15:03
Ne pamtim ni ja. Imaj bilježnicu pokraj kreveta i zabilježi čim se probudiš ako ti je toliko stalo.

Pokušao sam to ali mi je retardirano bilo odmah zapisivat. Jer mi se obično piša ujutro :(

Sonic_Moronic
29-06-2013, 17:35
Zapravo, vjerojatno je lakše imati mob pri ruci pa stavit par natuknica. Mene više zaboli za snove pa sam odustao od svega toga.

Windwalker
29-06-2013, 17:44
Ja sam sanjao da sam gledao novi SW, da je Darth Vader bio živ i nitko nije pitao kako i zašto, da je sve bila neka drama bez akcije i s vrlo malo SF-a. Ukratko, da je sranje.
Onda sam se probudio i sjetio se da ga Abrams radi pa postoji šansa da bude dobar.

Sonic_Moronic
29-06-2013, 18:21
Ja bi samo htio da se više odmaknu od likova iz originalne trilogije i bave se nekim drugim razdobljem.
Ovako će samo fanovi rejđati, a već je dosta likova uništeno prequel trilogijom.

Windwalker
29-06-2013, 21:45
A i ja bi.
Možda nekad u budućnosti.

Makar, ima relativno dobrih priča koje se nastavljaju na trilogiju (tipa Thrawn trilogy, Dark Empire trilogy).
Pa nek njih uzmu kao referencu.
Iako, u njima su Luke i ekipa još mladi.

Aerial
02-07-2013, 14:29
Sanjao sam jutros da sam uspio zbariti neku žensku.

:(

Sgt. Bull
02-07-2013, 14:31
Hahahah aha ha
Ja čak više ni ne sanjam
:(

Dania
02-07-2013, 14:39
Uvijek sanjaš, samo što se ne sjećaš

Aerial
02-07-2013, 14:51
Mislim da je konkretno mislio da barenje u snu, ne na sanjanje općenito? Jes'li? :D

Sgt. Bull
02-07-2013, 14:59
Yup :D

Dania
02-07-2013, 15:06
Aha, ups :D

Aerial
06-07-2013, 12:24
Sanjao sam da me Ron Swanson dočekao na usmenom ispitu iz geografije. Pitao me nešto, mislim, u vezi Australije, što sam uglavnom znao. Na kraju me pitao kako se zvala rijeka u prošlosti između Azije i Australije preko koje su aboridžini došli u Australiju. Nisam to znao, ali mi je svejedno upisao pozitivnu ocjenu i rekao "pazi ovo je opće znanje, srami se da to ne znaš".

Dania
06-07-2013, 15:03
:rotfl:

Aerial
08-08-2013, 16:43
Ovaj, sanjao sam da sam u nekakvom parku. Budućnost je, po svemu sudeći mada ništa high-tech.

Za nekakvim štandom lik prodaje čaj od iguana. I to nekakvih specijalnih iguana koje se uzgajaju zapravo kao biljke, rastu na nekakvoj stabljici i onda od toga naprave čaj i prodaju alienima. Apparently, u toj budućnosti ljudi su došli u kontakt s alienima, a oni iz nekog ralzoga obožavaju čaj od iguane, gotovo kao da im je droga.

Kad, elem, u tom trenu u scenu uleti neka crnkinja odjevena kao neki rastafarijanac i počne se derati na prodavača da zašto prodaje alienima iguane, da je to jeftina politika, da rastafarijanci više mogu prodavati svoj normalni čaj, da je izdao vlastitu rasu, da to treba odmah prekinuti i slično. Ona je kao purist koji smatra da se čaj smije samo raditi od nekakvih trava. Onda kaže da brzo netko dograbi bacač plamena i uništi biljke iguana kraj štanda.

Par ljudi u blizini navija, alien jadan konfuzno gleda što se događa dok čeka svoj čaj, netko dograbi bacač i ja se probudim.

Možda nekakav proročanski san O_o

Windwalker
08-08-2013, 16:55
:pray:

GDra
08-08-2013, 19:26
Ovo je nešto najbolje ovdje od Lorlona :pray: :pray: :pray:

StormCr0w
08-08-2013, 19:59
Nek netko linka te postove od Lorlona pls. Stalno čitam a nikako nać.

Azer
08-08-2013, 20:10
viewtopic.php?p=1189828#p1189828 (http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?p=1189828#p1189828)

viewtopic.php?p=1040304#p1040304 (http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?p=1040304#p1040304)

viewtopic.php?p=1029133#p1029133 (http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?p=1029133#p1029133)

viewtopic.php?p=1030156#p1030156 (http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?p=1030156#p1030156)

viewtopic.php?p=1030790#p1030790 (http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?p=1030790#p1030790)

viewtopic.php?p=1026865#p1026865 (http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?p=1026865#p1026865)

viewtopic.php?p=889192#p889192 (http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?p=889192#p889192)

viewtopic.php?p=889749#p889749 (http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?p=889749#p889749)

viewtopic.php?p=898575#p898575 (http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?p=898575#p898575)

viewtopic.php?p=902194#p902194 (http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?p=902194#p902194)

viewtopic.php?p=877853#p877853 (http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?p=877853#p877853)

viewtopic.php?p=880626#p880626 (http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?p=880626#p880626)

viewtopic.php?p=879244#p879244 (http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?p=879244#p879244)

viewtopic.php?p=887988#p887988 (http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?p=887988#p887988)

Ima još tamo negdje od 10. d0 20. stranice ove teme (čitaš stalno moj kurac).

Aerial
08-08-2013, 20:39
http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?p=1189828#p1189828.


mother of god :pray: :pray:

StormCr0w
08-08-2013, 21:20
@Azer
Mislim čitam stalno u tuđim postovima Lorlon ovo, Lorlon ono...

Azer
09-08-2013, 00:14
http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?p=1189828#p1189828.


mother of god :pray: :pray:

Juha :D

Aerial
12-08-2013, 12:07
Ugh, slabo se sjećam, ali sanjao sam da je izašo Justice League film i da ga je režirao Werner Herzog. Film je bio nevjerojatno loš ofc :D

StormCr0w
12-08-2013, 12:08
Ja otkad sam pročito one Lorlonove snove svaki dan sanjam neki mindfuck :(

Constantine
30-10-2013, 22:56
Sanjao sam da mi je jedna cura s faksa poslala kornjaču poštom koja je kao trebala biti mrtva, međutim, kad sam odmotao prozirnu foliju u koju je bila zamotana, kornjača je prohodala. Ostatak sna sam pokušavao skužiti kako kornjača nije umrla putem i došao sam do zaključka da je vjerojatno išla hpekspresom ili nekom sličnom poštom.
:S

Maloki
31-10-2013, 00:33
Ja sam ovo ljeto sanjao da sam igrao za Miami protiv Spursa iako sam navijao za Spurse, Will Smith mi je bio trener i dok sam si stavljao zavoje na koljeno zbog problema s patelom govorio je suigračima da mogu puno naučit od mene jer sam ja iz Hrvatske. Kad je počela utakmica neki frajer u full american football opremi je došao do mene i lupio me jer sam mu bario curu pa sam ja izvukao nunčake i počeo zazivat bogove transformera. Tu sam se probudio.

Sonic_Moronic
31-10-2013, 00:52
Sanjao sam da sam zakasnio na vjenčanje u crkvu, wut.

Aerial
31-10-2013, 11:00
Ok, ummm.

Sanjao sam da se Dania na kratko preselila u ZD, odmah zgradu pored mene. Pošto je tu tek par dana, nema nikavih oznaka na ulazu zgrade da je njen stan. Naručila je bila nekakvu knjigu s ebaya, ali s obzirom da poštar pojma nije imao u kojem točno stanu živi, jednostavno je ostavio paket na livadi ispred zgrade. Ja prođem pored i vidim paket, uzmem ga i reko' idem joj javiti da je kod mene.
Kaže ona da se negdje nađemo na kavi pa joj to predam. Ok, može. Na kavu idemo na otok (a ulazi su nam udaljeni 10 metara).

Stigne svatko od nas dole na otok, ali odvojeno. Pojma nemam gdje je ona. Ja sam u jednom selu, a ona valjda u drugome. Neki pijani lik mi se prišteka i traži od mene da mu nađem nešto za je*ati. Ja se pokupim i odem brzo bez njega u susjedno selo na trajekt.

Trajketom se vratim u ZD i ispred zgrade sretnem Heisenberga kako nešto pokušava ugurati u kontejner za smeće. Netko ga još vidi i ode prijaviti policiji, nakon čega se u roku od par minuta stvori nekoliko policijskih auta i Hank s njima. Walt brzo zasjedne u svoj terenac i konopom veže za svoj auto neki motor na kojem je posjeo nekog (mrtvog?) lika i krene bježati kroz grad od policije.
Ja se valjda nađem u jednom od tih policijskih auta i pratimo Walta kako bježi. Na TV se prenosi potjera i kažu da je "Hrvatska po uzoru na SAD počela prenositi spektakularne potjere automobila". Vidim helikoptere kako prelijeću iznad nas, auti šibaju po širokim trakama, totalni hot pursuit. Ja se pitam kao jel ovo baš bilo potrebno, ali onda zaključim da zapravo dobivamo fondove od EU i ovako u biti dokazujemo kako jaku policiju imamo.

Kad dođemo do kraja potjere, ja, frend (koji se stvorio niotkud) i jedna žena s poremećenim djetetom krenemo kroz poljski put pronaći nekakvu top secret research facility u kojoj se sakrio Walt (Danie nema, ona se valjda negdje izgubila tamo na otoku, nadam se da je onaj pijanac nije dohvatio). Stignemo tamo, uđemo unutra i pronađemo nekakve tankove s eksperimentima. Waltu ni traga. Ona žena s djetetom pogleda jedan od eksperimenata i počne plakati, a ja kao zaključim da su radili na njoj eksperimente prije par godine pa joj je zato dijete poremećeno.
Pronjušamo po laboratoriju i dođemo do living quartersa, gdje nađemo hrpu slatkiša, gaming konzola, igara i videotokeu s enormnim brojem pornića. Frend zaključi da su ti znanstvenici bili toliko izolirani da praktički ništa nisu radili osim žderali čokolade i gledali porniće.

Blackout,
buđenje...

Dania
31-10-2013, 11:41
:pray:
'Bemti poštara, na sred livade ISPRED zgrade? The fuck? I kako je fer da ja nisam došla do living qaurtersa di su slatkiši i other goodies?!
Idući put pošalji sms, a ne me ostaviti na otoku.

Hahahha.

E, a funny thing...sinoć sam do 5 ujutro browsala neke knjige na e-bayu.

Sh4m4n
31-10-2013, 14:35
"Hrvatska po uzoru na SAD počela prenositi spektakularne potjere automobila".

Sviđa mi se kako snovi mogu biti satirični, humoristični i pametni čak i kada to ne skužiš :)

Čux
31-10-2013, 19:19
Ahahaahahahaaa, one for the records :D Šta si jeo prije spavanja xD :pray: :pray: :pray:

Paran0a
31-10-2013, 22:51
Sir ocito.

Čux
08-11-2013, 20:50
Bili smo na infu, skupila se mala banda forumaša. I odlučili smo ić u sljedeći paviljon pošteno se zabavit jer je Flaška opet došla. Taman izađemo van, al evo Čupa izletava i viče: "Daj brzo nazad, Pingu je skurio komp na štandu." I stvarno nutra oblak dima oko kante. Nakon toga je sve magla, ili dim možda :D

Dania
08-11-2013, 21:00
Hahahaha :D Pa to će i biti na infu, just you wait. Jedva čekam Flašku.

Chupacabra
08-11-2013, 22:39
:D

McPingvin_v2.0
09-11-2013, 00:01
Bili smo na infu, skupila se mala banda forumaša. I odlučili smo ić u sljedeći paviljon pošteno se zabavit jer je Flaška opet došla. Taman izađemo van, al evo Čupa izletava i viče: "Daj brzo nazad, Pingu je skurio komp na štandu." I stvarno nutra oblak dima oko kante. Nakon toga je sve magla, ili dim možda :D
Kaj? oO

McPingvin_v2.0
09-11-2013, 00:02
Isuse bože, nisam skužio koji je topic... Još gledam kad sam ja to skurio komp na sajmu i na koju foru je Čupa bio tamo kad smo se upoznali tek ovo proljeće. Brain fart.

StormCr0w
18-12-2013, 08:08
Teška su vremena došla kad se sanja pisiplej forum.
Ovo je vjerojatno najgluplji san koji sam sanjao u životu, iako imam dojam da je ovaj nakon njega bio još gluplji, samo sam zaboravio :(


Znači san se odvija u Hrvatskoj, pedesete godine prošlog stoljeća, s tim da sve liči na Ameriku tog razdoblja.
U snu se ja vozim limuzinom do obližnjeg dućana s namjerom da kupim PS3. I sad, iziđem van i sretnem Vedrana ko ji stoji pred vratima dućana i izgleda ko neki klošar. On mi neš govori da nisam dostojan da posjedujem PS3 :) Pokuša me nokautirat high kickom ali ja se obranim u Matrix stilu i slomim mu nogu, na što njemu health padne na 10%. Odjednom se okolo stvore ljudi koje znam IRL i hitna, i odnesu ovog na nosilima dok vrišti u agoniji. Mene sad ti ljudi počnu hvatat s namjerom da me namlate i plakat ko da sam im ubio voljenog vođu (sjetio sam se onih Koreanaca nakon smrti Kim Jong-Ila). Odjednom iz mase izlazi Bartuc, u obliku Dark Souls invadera. Svi utihnu a ovaj mi prigušenim tonom obećaje da ću platiti što sam digao ruku na njegovog brata. I ništa, vedran na nosilima ode u bolnicu praćen vjernim sljedbenicima, a ja ulazim u dućan u kojem radi Windwalker. On mi objašnjava da nema PS3 na lageru i daje mi onu CIA-like slušalicu i govori mi da pratim njegove upute, ne znam ni sam. Izlazim iz dućana i Windwalker mi objašnjava da moram pronać Vedrana koji će me uputit do mjesta na svijetu gdje se još prodaju plejke (valjda je bila neka post-apokaliptična nestašica). Dolazim u bolnicu, Vedran je na samrti i onaj doktor iz Metastaza mi objašnjava da ako želim doći do konzole moram pronaći Systema, koji je njegov kreator, da promjeni njegovu sudbinu i spasi ga od smrti :|
Flashback
Dolazim doma i stari mi javlja kako je naručio plejku i platio 3 tisuće kuna, i da je mogu očekivat za par dana. Super, ja izlazim van i do lokalne trgovine i hvalim se WW kako ću napokon igrat MGS. Međutim, on ispod pulta vadi krvnu sliku mog starog (?????) i smije mi se u facu. Stari je, naime, platio 3k kuna zakurac, i kako ima povišen bilirubin zakonski ne može kupit konzolu.
Tu padam s kreveta i budim se :(

Nakon toga sam sanjao još debilniji san ali ne mogu se sjetit o čemu je bio.

cham3leon
18-12-2013, 08:14
Ne mogu vjerovat da si to sanjao...

StormCr0w
18-12-2013, 08:39
:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

McPingvin_v2.0
18-12-2013, 09:18
Stari je, naime, platio 3k kuna zakurac, i kako ima povišen bilirubin zakonski ne može kupit konzolu.
Skoro sam vrisnuo od smijeha.

Dania
18-12-2013, 09:53
:pray: to je i meni najdraža rečenica

Čux
18-12-2013, 11:08
:rotfl: :rotfl: :rotfl: Nice

Niko Bellic
18-12-2013, 11:56
Ne mogu vjerovat da si to sanjao...
+1

Vjerojatno je sanjao super sexy blizankinje kako mu strpljivo oblizuju hrenovku i jaja, a sad tu izmišlja bijesne gliste.

StormCr0w
18-12-2013, 12:05
Pa neću o tome pisat na gejmerskom forumu!

Windwalker
18-12-2013, 12:29
:pray: :pray: :pray:

Niko Bellic
18-12-2013, 12:44
Pa neću o tome pisat na gejmerskom forumu!
Pravila su da se krše!

5W0vHRUf_uo

GDra
18-12-2013, 14:10
Pa neću o tome pisat na gejmerskom forumu!
Ovo je obiteljski forum.

Čux
19-12-2013, 14:36
Bio je prije nego je odlučeno prebacivanje na novi engine :D

StormCr0w
19-12-2013, 14:45
Kad će?

Sonic_Moronic
19-12-2013, 15:18
Samo što nije.

Čux
19-12-2013, 15:35
Immortal transfer

Aerial
20-12-2013, 13:22
Teška su vremena došla kad se sanja pisiplej forum.
Ovo je vjerojatno najgluplji san koji sam sanjao u životu, iako imam dojam da je ovaj nakon njega bio još gluplji, samo sam zaboravio :(


Znači san se odvija u Hrvatskoj, pedesete godine prošlog stoljeća, s tim da sve liči na Ameriku tog razdoblja.
U snu se ja vozim limuzinom do obližnjeg dućana s namjerom da kupim PS3. I sad, iziđem van i sretnem Vedrana ko ji stoji pred vratima dućana i izgleda ko neki klošar. On mi neš govori da nisam dostojan da posjedujem PS3 :) Pokuša me nokautirat high kickom ali ja se obranim u Matrix stilu i slomim mu nogu, na što njemu health padne na 10%. Odjednom se okolo stvore ljudi koje znam IRL i hitna, i odnesu ovog na nosilima dok vrišti u agoniji. Mene sad ti ljudi počnu hvatat s namjerom da me namlate i plakat ko da sam im ubio voljenog vođu (sjetio sam se onih Koreanaca nakon smrti Kim Jong-Ila). Odjednom iz mase izlazi Bartuc, u obliku Dark Souls invadera. Svi utihnu a ovaj mi prigušenim tonom obećaje da ću platiti što sam digao ruku na njegovog brata. I ništa, vedran na nosilima ode u bolnicu praćen vjernim sljedbenicima, a ja ulazim u dućan u kojem radi Windwalker. On mi objašnjava da nema PS3 na lageru i daje mi onu CIA-like slušalicu i govori mi da pratim njegove upute, ne znam ni sam. Izlazim iz dućana i Windwalker mi objašnjava da moram pronać Vedrana koji će me uputit do mjesta na svijetu gdje se još prodaju plejke (valjda je bila neka post-apokaliptična nestašica). Dolazim u bolnicu, Vedran je na samrti i onaj doktor iz Metastaza mi objašnjava da ako želim doći do konzole moram pronaći Systema, koji je njegov kreator, da promjeni njegovu sudbinu i spasi ga od smrti :|
Flashback
Dolazim doma i stari mi javlja kako je naručio plejku i platio 3 tisuće kuna, i da je mogu očekivat za par dana. Super, ja izlazim van i do lokalne trgovine i hvalim se WW kako ću napokon igrat MGS. Međutim, on ispod pulta vadi krvnu sliku mog starog (?????) i smije mi se u facu. Stari je, naime, platio 3k kuna zakurac, i kako ima povišen bilirubin zakonski ne može kupit konzolu.
Tu padam s kreveta i budim se :(

Nakon toga sam sanjao još debilniji san ali ne mogu se sjetit o čemu je bio.

AAaaaa, ovo treba pretočiti u scenarij i napraviti neku Lynchovsku izdrkotinu :pray: :pray:

Nego, sinoć sam sanjao da sam se ljubakao sam sa sobom.
Samo se detalja prisjećam, tipa da smo ja i ja (?) prislonjeni uza zid i da si grickam uho (mislim, ja onome drugome ja). Ako se ne varam, bili smo goli.

Dalje se ne sjećam, niti se želim ičega prisjetiti :shock:

Kostolomac
20-12-2013, 13:40
7YYENGftaK4

Sh4m4n
20-12-2013, 13:45
Nego, sinoć sam sanjao da sam se ljubakao sam sa sobom.
Samo se detalja prisjećam, tipa da smo ja i ja (?) prislonjeni uza zid i da si grickam uho (mislim, ja onome drugome ja). Ako se ne varam, bili smo goli.

Dalje se ne sjećam, niti se želim ičega prisjetiti :shock:

Svakim novim postom mislim sve više i više da se trebaš liječiti.

Aerial
20-12-2013, 14:12
yep :S

Čux
03-02-2014, 00:10
U gejmu sam, doslovno, glavom i bradom, Quake 3 "igram" 1v1, al čudna neka pravila, mapa je radar iz Enemy Territorya. Al još bolje, bar ima ravnih dionica i fino se strafe jumpa ak niš drugo, powerupovi divlji doduše neki, dobiješ nekakve šešire kao boost, sombrero čak, a umjesto megahealtha se pretvoriš u nekakve plišance or some shit. Back and forth se ganjamo sa fragovima, al na 8:8 zaključimo da smo tu negdje i ne igramo dalje tak da niko nije dobio. Koji kurac.

croat1gamer
03-02-2014, 00:34
Sesiri?

Pauziraj malo TF2.

Dania
03-02-2014, 02:09
Ja mislim da se prije treba Čuks lječit nego Aerial :D

Čux
03-02-2014, 12:51
Sesiri?

Pauziraj malo TF2.Nisam ga ni tako već dugo bome, valjda me faking withdrawal hvata. I should seek help...

EDIT: e krenulo me jutros isto, onak polubudan, a iz druge sobe TV urla, aircrash investigation se vrtio, al sam ja onak nekak u polusnu neku svoju twisted verziju toga složio u glavi. Kamere na avionu, snimaju kuhinju ?!, nutra cijela povampirena posada tulumari, a iz ormarića i svih uglova vire Cacodemoni i feštaju svi skupa. Zaključak je bio da je to srušilo avion.

GDra
03-02-2014, 15:32
Ja sam jedino od igara jednom sanjao da sam u Minecraftu i ljeto prije Skyrima sam sanjao da dolazim u Riverwood. :D

Dylan11
03-02-2014, 17:45
Ja sanjam valjda svaku igru koju igram 5+ sati dan prije.

Sinoc sam sanjao kako pratim skidanje torrenta, a vrhunac je bio kad se pojavio onaj info u donjem desnom kutu "file has just been downloaded" a u zelenom prostoru se ispisalo "seeding".

Pa jebemu sve.

SharpDressedChevap
03-02-2014, 20:02
Ja baš nedavno sanjao neki stan/hotel, sjedim s nekim meksikancem/španjolcem. Ulete dva nigera, meni kažu da mi neće ništa samo da stojim mirno, a ovog drugog počnu kao nešto ispitivat gdje je lova itd. Odjednom se lik uputi do frižidera, otvori tajni prolaz u njemu (odozgo, jel) i počne bježat, a ja za njim. Završimo u nekom modernom tunelu gdje su razne rampe i slično, znam samo da je bilo fantastično a da su nas ova dva nigera hvatala. I taman dođem pred kraj tunela i probudim se.



Uz to, dosta često sanjam kako vozim auto, međutim auto nikako da ide u ravnoj crti već krivuda uokolo i ja pokušavam to unormaliti :( Interesantno mi je da se u snu ne bojim da ću se ja slupati, već da ću nekome drugom sjebat retrovizor u prolazu.

Aerial
04-02-2014, 00:05
Kako me to s autima nervira u snovima :(

SVAKI jebeni put auto pleše po cesti. Često se događa da volan zakreće samo u jednu stranu pa lupaš stalno ili da ti nešto ne valja s kočnicom/gasom ili da cijela stvar može samo unazad ići... Mislim da baš nikad nisam sanjao da auto kojeg vozim radi normalno O_o

Dania
04-02-2014, 02:29
Nisam nikad sanjala da vozim auto, ali se sjećam da sam kao mala sanjala da vozim bicikl valjda svaku noć. Sanjala sam i ja igre, dok sam bila opsjednuta avanturama, znao mi je cijeli san biti da buljim u jednu zagonetku tipa povuci ovaj plug, klikni ovo i tako to i nikad nisam ništ rješila.
I jednom samo sam sanjala Silent Hill, al' neku moju verziju gdje pišem pismo s početka SH2 i kao postavljam ga na neko mjesto ispod auta gdje će ga neki moj ko fol muž naći dok ga popravlja al' moram paziti da ga ne nađu crvi iz subwaya, hahahaha, mislim da je tak nešt bilo. :D
A naravno da i TF sanjam, redovno nakon svakog maratona ako traje duže od 6,7 sati, ali to nije toliko detaljno, nego onako onaj polubuncajući san gdje se vrtiš i mučiš ko da imaš PTSP..."neee, soldier lijevi flaaank, aaa, uber" :D
To je stres vjerojatno hahah.
Ali sad mi fale takvi, jutros se probudim iz noćne more gdje sam sanjala da idem kod doktora zbog jednostavnog zahvata, on mi kaže da bolujem od nekog opakog raka i da operacija košta onak hrpu love, probudim se na trenutak dok sam se bedirala što ću umrijet jer nemam love.
Mislim da suosjećam sa svojim dying kompjuterom :(

Dylan11
15-02-2014, 22:37
Izmislio dobar punchline sinoc u snu. A mozda sam ga odnekud podsvjesno zapamtio, ne znam.

Uglavnom, radilo se o tome da sam trebao opaliti neku zgodnu milficu. I sad ja onako sav navaljujem, a ona mi dobacuje nekako s podsmjehom "Mogla bi ti bit mater." Ja odgovaram "Pa dobro, ako te to napaljuje." Jao, momentalno razoruzavanje.pray:

Slender Man
16-02-2014, 01:49
Nadam se da shvaćaš da to nije sexy nego creepy.

Dylan11
16-02-2014, 13:15
Vidio sam ti zadnje postove u smijesnim slikama pa sam upoznat s razmjerima tvog shvacanja. Samo cu reci da nisam ni spominjao flert, nego punchline, tako da je sam ton odgovora bio podređen komicnom efektu.

Slender Man
16-02-2014, 13:44
oh, komičan ton odgovora, što nisi odmah tako rekao.

Dylan11
16-02-2014, 13:50
da, cisto da izruga njenu mini-provokaciju. Priznajem da je pomalo nespretno formulirano, na engleskom bi to recimo zvucalo nesto poput "o-okay, darling, whatever turns you on" :D

Slender Man
16-02-2014, 16:34
Bio sam sarkastičan al whatever floats your boat :)

Aerial
27-02-2014, 22:51
Bože mili.
Opet jedan od onih u kojem forumaše sanjam koje nikad ni nisam vidio.

Ok, dakle sinoćne epizode u nekakvim paragrafima (koje su naravno u snu bile sasvim logično povezane na bogznakojinačin)

Fade in:
Kafić, bijeli zidovi, stakleni prozirni stol. Za stolom nas sjedi nekoliko, uključujući Kostolomca, Daniu, Kida A i mene (ispričavam se ako je bio još tko, ne sjećam se). S nama je i neka sramežljiva cura, prištava, stoji sa strane i Dania je pokušava nagovoriti da počne sudjelovati u raspravi. Kostolomac i ja nešto pričamo, Kid sjedi i šuti. Nekome padne ideja da odemo na izlet.

Cut to:
Nacionalni park Krka. Po putu se izgubila većina ljudi, ostala Dania, a od nikud se pridružio jedan moj IRL frend i cura mu. Dania nas odvede do svog stana (kraj Krke?) da pokupi valjda neku jaknu, a onda odemo u kuću od frenda (koji u stvarnosti naravno živi 100 km od Krke). Tamo pokupimo njegove neke rođake, klinci od valjda 7-8 godina i odemo s njima na Krku. U međuvremenu padne mrak, Dania se negdje izgubi (opet! stalno se gubi), a ova djeca se totalno zapiju.
Dok prelazimo neki most preko rijeke, oni se svi spotaknu i padnu u rijeku. Pri padu u rijeku (pad visine cca 1 metar) totalno se unište; klinci polome noge, skrše koljena i popadaju u nesvjest. Pijani, polomljeni i u nesvjesti plutaju u Krki, a ja stojim na mostiću i mislim koji vrag da sad radim.
Potrčim natrag u kuću od frenda i dohvatim telefon da ću nazvati hitnu, ali se ne mogu sjetiti broja. Onda krenem nazvati informacije, ali se ni tog broja ne mogu sjetiti, pa pitam nekog klinca u kući da mi kaže broj.. naravno broj je nešto epski komplicirano i ja to ne mogu upisati u telefon. Počnem već odustajati i prihvaćati činjenicu da će mi se frend i ona djeca utopiti u rijeci, kad se odjednom u kući stvori neki Park Ranger. Lik doslovno ima Downov sindrom. Uđe u kuću i kaže da je našao nekoliko likova u rijeci i spasio ih. Pitam ga ja kako je skužio da je netko upao, a on kaže da je primjetio kako se mrvicu povisila temperatura vode u rijeci pa je tako skužio da je netko upao u nju.

Bilo je još nekakvih nebuloza tipa nekakva ogromna dodjela glazbenih i filmskih nagrada kraj moje kuće, ali se toga slabo sjećam :(

McPingvin_v2.0
27-02-2014, 23:01
S nama je i neka sramežljiva cura, prištava, stoji sa strane i Dania je pokušava nagovoriti da počne sudjelovati u raspravi.
Calling Maja. Maja, please pick up the phone.

Čux
27-02-2014, 23:44
Bože mili.
Opet jedan od onih u kojem forumaše sanjam koje nikad ni nisam vidio.

Ok, dakle sinoćne epizode u nekakvim paragrafima (koje su naravno u snu bile sasvim logično povezane na bogznakojinačin)

Fade in:
Kafić, bijeli zidovi, stakleni prozirni stol. Za stolom nas sjedi nekoliko, uključujući Kostolomca, Daniu, Kida A i mene (ispričavam se ako je bio još tko, ne sjećam se). S nama je i neka sramežljiva cura, prištava, stoji sa strane i Dania je pokušava nagovoriti da počne sudjelovati u raspravi. Kostolomac i ja nešto pričamo, Kid sjedi i šuti. Nekome padne ideja da odemo na izlet.

Cut to:
Nacionalni park Krka. Po putu se izgubila većina ljudi, ostala Dania, a od nikud se pridružio jedan moj IRL frend i cura mu. Dania nas odvede do svog stana (kraj Krke?) da pokupi valjda neku jaknu, a onda odemo u kuću od frenda (koji u stvarnosti naravno živi 100 km od Krke). Tamo pokupimo njegove neke rođake, klinci od valjda 7-8 godina i odemo s njima na Krku. U međuvremenu padne mrak, Dania se negdje izgubi (opet! stalno se gubi), a ova djeca se totalno zapiju.
Dok prelazimo neki most preko rijeke, oni se svi spotaknu i padnu u rijeku. Pri padu u rijeku (pad visine cca 1 metar) totalno se unište; klinci polome noge, skrše koljena i popadaju u nesvjest. Pijani, polomljeni i u nesvjesti plutaju u Krki, a ja stojim na mostiću i mislim koji vrag da sad radim.
Potrčim natrag u kuću od frenda i dohvatim telefon da ću nazvati hitnu, ali se ne mogu sjetiti broja. Onda krenem nazvati informacije, ali se ni tog broja ne mogu sjetiti, pa pitam nekog klinca u kući da mi kaže broj.. naravno broj je nešto epski komplicirano i ja to ne mogu upisati u telefon. Počnem već odustajati i prihvaćati činjenicu da će mi se frend i ona djeca utopiti u rijeci, kad se odjednom u kući stvori neki Park Ranger. Lik doslovno ima Downov sindrom. Uđe u kuću i kaže da je našao nekoliko likova u rijeci i spasio ih. Pitam ga ja kako je skužio da je netko upao, a on kaže da je primjetio kako se mrvicu povisila temperatura vode u rijeci pa je tako skužio da je netko upao u nju.

Bilo je još nekakvih nebuloza tipa nekakva ogromna dodjela glazbenih i filmskih nagrada kraj moje kuće, ali se toga slabo sjećam :(

Ajme odlično :pray::pray::pray:

Dylan11
28-02-2014, 00:06
Calling Maja. Maja, please pick up the phone.
Ja sam pretpostavio da je Predo, al' ajd'.

Imam ja jedan sto sam odsanjao prije par tjedana dok je medijima kruzila ona afera s Merzelicom. Zapamtio jer sam ga citav iduci dan odmotavao u glavi. Sad, radilo se o tome (u snu, jel) da je doticna gospođa potajno rukovodila ilegalnu produkciju pornografije, i to kao bjese ogroman biznis, jos je SDP preko toga prao novac i sta sve ne. Međutim desilo se to da se jedna undercover novinarka infiltrirala u tu organizaciju i, kako bi citav taj slucaj razotkrila, snimila je lezbijski pornic s Merzelicom (i to prilicno eksplicitan) i valjda prodala nekoj novinskoj kuci koja je isti cas razglasila to gdje god je mogla, i tako kao razotkrila citavu aferu, dok je ova novinarka postala nacionalni heroj, odjednom bila popularnija od Gotovine (al ono novinarka uopce nije uzivala vise od ove druge), i sve tako. Fora je bila u tome da je pornic bio objavljen u novinama (nesto poput onih novina iz Harry Pottera, samo jos bolje), tako da su ga ljudi gledali ono ujutro pijuci kavu. A ispod pornica je stajala napomena da HD verzija nije dostupna radi zastite identiteta (znaci u uratku glume samo njih dvije, ova sto je razotkrivena, i jebena nacionalna heroina, tako da ne kontam ciji su identitet cuvali). I u cijeloj jebenoj aferi taj detalj je izazvao najvise negodovanja u javnosti, sto nije bilo HD verzije. Nemam pojma jel to nekakva suptilna satira ili koji bog, ali bilo je urnebes.

Aerial
28-02-2014, 00:25
a ispod pornica je stajala napomena da hd verzija nije dostupna radi zastite identiteta (znaci u uratku glume samo njih dvije, ova sto je razotkrivena, i jebena nacionalna heroina, tako da ne kontam ciji su identitet cuvali). I u cijeloj jebenoj aferi taj detalj je izazvao najvise negodovanja u javnosti, sto nije bilo hd verzije. Nemam pojma jel to nekakva suptilna satira ili koji bog, ali bilo je urnebes.

:) :)

Slender Man
24-06-2014, 13:13
Sjećam se samo pred kraj sna kad su bila 2 Pudgea, jedan zombie pudge, jedan normalni i derao sam se ovom normalnome da ga hooka ali ovaj je rekao da neće još jer je tu policija. I kad je policajac u zelenom golfu otišao ća, hookao ga je i zakačio za glavu i otkinio mu je. Slijedeće čega se sjećam je da sam uzeo neki ogromni prozirni balun da zgnječim sve zombije u kolibi koju sam našao. Međutim, kad sam otvorio vrata, koliba je bila puna malih djevojčica koje se igraju na podu.
Bacio sam balun i skašio njih par, onda sam stavio C4 i raznio ih sve i digao mi se na to i počeo sam drkati. Onda sam se probudio. Slightly unnerving.

Čux
18-02-2015, 10:44
đđđđ

Čux
18-02-2015, 11:06
U heliću nas je, negdje 4-5 sve skupa i bacamo sve van odma iz nekog razloga. Svako ima poseban dropzone tak da svi na svoju stranu odlete. Ja sam iznad svog kvarta, otvaram padobran i ciljam landing. Sletim u parkić, ravno u žbunje, točno gdje sam i trebo bit xD Vrebam iz žbunja i gledam kaj se dešava, cijeli kvart okupiran stražom nekakvom. Sad nastupa metal gear style od parkića do doma, čak i MGS muzika svira. Van iz grmlja pokraj prve grupice stražara i lagani regroup sa ostatkom ekipe iza nekog brda (valjda je svako u jedan parkić sletio). Zatim ide neka spika o internetovima i kojeg operatera najbolje uzet, ali nema previše vremena za zajebanciju pa idemo dalje, opet svako prema svom objektivu. Soldata je ko kenje svugdje, ali srećom imaju fiksne patterne kretanja i, u pravog duhu cijele priče, ćoravi su ko i u MGSu tako da je piece of cake. Stižem do zgrade bez ikakvih alertova, ispred je gužva, sve puno. Potegnem iza zgrade i nema niš, nigdje. Ko da sam otišo izvan mission area pa nema ničega, ali bez onih glupih "return to combat zone" natpisa. Varam tako i dolazim do haustora kojeg sad odjedom čuvaju 2 klinca ?! (7-8 godina il tak neš, ali uniforma i sve, the real deal. Ostatak je valjda potegnuo u neku patrolu tako da su solo. I nakon tolko picajzlanja još od parkića, sad sam nestrpljiv pa samo uletavam do vrata. Prvi me skuži al ga fatam i zadavim ispred vrata odma. Vadim ključeve i otvaram haustor, bacam ga nutra i kolega mu dolazi vidjet kaj se dešava pa moram i njega riješit isto dok nije počeo meketat okolo. Naslažem ih samo nutra pokraj vrata da se kao nevide (iako su vrata staklena, mutna reinforceana žicom, al se siluete ipak vide) i pičim doma. Ulazim u stan, tražim šlape, uuuu gle i pive ima u friđu. THE END