PDA

Pogledaj cijelu verziju : O čemu sanjate?



Stranica : 1 2 [3] 4

Chappi
09-03-2010, 21:42
Ja nemogu ležat na leđima...Jednostavno zatvorim oči i nakon dvije minute mi nešto kao u lupi u glavu pa skočim....Svaki put kad se to dogodi dodje bijela svjetslot(zapravo nije uvjek svjetlost) ali uvjek drugi zvuk dodje(ne ne vidim isusa)...Pa zato moram spavat na trbuhu da mi se to ne dogadja...Bartuc mi je ja mislim o tome pričao kako je to normalno,da se tijelu spava a ja da mislim na neke gluposti...

cham3leon
09-03-2010, 23:46
Jebemu, tek sad uđem u temu.
Vidim da cham3leon je fellow lucid dreamer.

Imaš li account na LD4all forumu?


Imam, ali možda sam jednom postao, i to je to. I nisam baš lucid dreamer, samo wannabe :roll:

Doduše, otkrio sam da mogu. Jednom sam uspio doći u hipnagogičko stanje i približiti se lucidnosti ponovo, ali sam skužio da mi trebaju perfektini uvjeti:

- Mora bit apsolutna tišina, da se ne čuje ali baš ništa
- Soba mora biti potpuno zamračena, RGB= {0,0,0}

LorlonWarrior
10-03-2010, 13:05
Aj budem probo ja

Nisam spavo kako treba 2 dana (bio budan cijelu noć za kompom) pa sam danas samo 2 sata u školi odspavo tako da sam sad zombi s efektima

Budem javio svakako ako se dogodi šta ^^




Ok, sanjo sam da sam se spremo za neku utakmicu nogometnu a znam i sam da nisam baš neki ekstremni nogometaš tak samo znam da nisam htio da dođe taj dan. I onda kad je došo, pobjego sam kod nekog lika koji je radio zgrade u tom gradu i sakrio se kod njega. On je bio zanimljiv i neš smo se glupirali ugl završilo je da sam mu ja silovo sestru pa se on naljutio na mene jer mi je dao utočište i onda me izbacio van na ulice pa sam se ja jadnik siroče šeto po tom gradu sam dok pada kiša i kisnio (najkraće mogu opisano, bez detalja)

E sad ako je ovo lucidno :rotfl:


FAIL

Aral
10-03-2010, 13:20
Ja pak da u drugoj garaži do one di imam auto se dogodila neka eksplozija malih vatrenih obruča koji su mi skršili auto, srezali pol garaže, uništili dobar dio kuće a sve to samo jer je bilo ljeto i oni nisu smjeli bit na toplom.

Bolje da odmah prestanem sa gamingom.

Mirko L
10-03-2010, 13:50
Naravno da možeš, cham3leone.
Mogu svi.

Evo da ti kopiram ono što sam rekao tamo na forumu:

http://www.ld4all.com/forum/viewtopic.php?t=36975

I ima miljun metoda, ne moraš koristiti WILD.
Na primjer, meni dođu spontano...nekad samo zaželim i eto, dođu mi.

Paran0a
10-03-2010, 13:54
Sanjao sam da me golemi kukuruz htio silovat :(
Tog se jedinog sjecam u zadnjim par dana

cham3leon
10-03-2010, 14:04
Naravno da možeš, cham3leone.
Mogu svi.

Evo da ti kopiram ono što sam rekao tamo na forumu:

http://www.ld4all.com/forum/viewtopic.php?t=36975

I ima miljun metoda, ne moraš koristiti WILD.
Na primjer, meni dođu spontano...nekad samo zaželim i eto, dođu mi.

Znam da mogu, ali trebam dosta vježbe. A kao što sam rekao za to mi trebaju perfektni uvjeti, inače si samo uzrokujem nesanicu. Znam da postoji mnogo metoda, ali WILD i tome slično je jedino što mi je dovoljno praktično za vježbanje. A ni za to u zadnje vrijeme nemam vremena, gotovo sam cijeli dan na faxu i imam obaveze ovakve, onakve, tako da rijetko kada uopće dobro odspavam a kamoli da još stignem inducirati LD.

Nastavit ću pokušavati, naravno, ali imam drugih prioriteta i njih ne mogu zapostaviti kako bih vježbao.

Raz
11-03-2010, 11:04
Sanjao sam da sam ponovo bio sa društvom iz škole...

... i šećem tako sa jednim, svaki ide iz škole prema vlastitim kućama, a odjednom se iz mraka pojavi čudovište (identično ovom (http://c3.ac-images.myspacecdn.com/images02/6/l_8c8bc26bdd834e6682fd97b8c7f68a2e.jpg)) i zakolje ga, dok ja nekim čudom uspijem izvući živu glavu. Taj se proces u snu zatim ponavlja desetak puta, svaki puta na drugoj meni poznatoj lokaciji, sa drugom meni poznatom osobom i svaki završava isto... krvoprolićem i mnome kako luđački trčim negdje na sigurno. Na kraju je samo ostao jedan prijatelj iz djetinjstva koji mi je onako ležerno prišao i kad sam mu objasnio što se dešava mi nije ništa vjerovao, no onda smo primjetili da se nešto u mraku miče te da nam je za petama. I trčimo tako i mislimo ići jednom prečicom, no sjetimo se da tamo nema rasvjete te da bi bili laka meta pa pođemo okolnim putem gdje ima svijetla i nekim čudom uspijemo doći do moje kuće. Vadim nervozno ključeve iz džepa, ruke mi se sve tresu, srce brzo kuca, pogledam odostraga i vidim kako sjena nečeg meni nepoznatoga raste i približava se i u zadnji čas *klik*... uspjevam ključ ugurat u ključanicu. Brzo ulazimo unutra te se zabarikadiramo, a kada sam se uvjerio da je sve zatvoreno odlazim na neku internet stranicu pronaći informacije o tome stvorenju... i tu se budim, neznam što se dalje trebalo desit.

Fora je da se to sve tako realno činilo da ono... I shat bricks (http://www.atalude.net/wp-content/uploads/2008/05/shat_bricks.jpg)S :|

Delirium
11-03-2010, 14:40
Naravno da možeš, cham3leone.
Mogu svi.

Evo da ti kopiram ono što sam rekao tamo na forumu:

http://www.ld4all.com/forum/viewtopic.php?t=36975

I ima miljun metoda, ne moraš koristiti WILD.
Na primjer, meni dođu spontano...nekad samo zaželim i eto, dođu mi.


Ja nemogu se natjerat da sanjam osim ako ne koristim WILD (uglavnom subotom)
samo sto korsitim "personaliziranu" verziju, sa par mojih promjena

LorlonWarrior
11-03-2010, 22:29
E ja ne znam koji k sada, ali ja sam lego oko 3 ujutro i spavo sve do sada. Skoro jedan cijeli dan

Probudiš se negdje oko podne, i taman ono imaš snage da se digneš, ali ako nastaviš spavat, gotov si. Onda dobiješ efekte u glavi, vrti ti se u glavi i sanjaš svako malo i spavaš slatko ko beba. Sanjo sam doslovce sve što sam mogo sanjat. Kako sam tuko nekog lika jer mi je srao, onda kako sam skupljo komadiće metala koji vrijede puno i onda su se na kraju pretvorili u školjke, kako sam skako po zgradama ko Prince of Persia i bježo od bijesnih kerova, pa sam nagovaro baku da mi kupi harpu, onda kako mi je deda oživio i svi su mi rekli da zapravo nije ni umro nego je ošo negdje na par mjeseci, da su fejkali smrt pa kao da vide moju reakciju...

Al ugl fak šta sanjam, to mi se više puta dogodi tako. Kad odem spavat nakon što se naspavam već. Teško zaspiš al ako zaspiš jbte nećeš se probuditi još 4 godine. Tako da sam sada definitivno poremetio sve i dobio "vampirizam" - pojavu koju ja tako zovem, jer si budan po noći a po danu spavaš i skorz si poremetio sve...

angel eye
11-03-2010, 22:33
Omg :O do sada si spavao? Nije ni čudo da tako puno sanjaš.
Praksom do savršenstva ;D

LorlonWarrior
15-03-2010, 19:57
Danas good one san. Možda neću moći dobro ispričati ko što je bilo, al budem probo

Počelo je tako da je bio odmor u školi, i meni je neka nova ženska iz razreda (koja je bila jako visoka, viša od mene, preko 182-183 cm) dala svoje dijete da joj čuvam na odmoru dok se ona karta s frendicama iz razreda. Aj dobro, pristo sam. I išo ja tako s to bebom po školi i svi onak buci buci bebaaaaa *.* ovo ono i ja reko da da sve je to kul, i sad zvonilo za kraj odmora i dijete počelo vikat "mama, mama", odem ja u razred i da vratim ovoj bebu onak stanem pokraj nje i čekam da me doživi, a ona i dalje karta i ne doživljava me. I ja njoj kao evo ti dijete, donio sam ga nazat i ona meni otpili nešta tipa "ma dobro šta me nerviraš, pusti ga tu dole i prestani me zajebavat, vidiš da se kartam". Ja reko a ono sorry jebote ispričavam se kužiš, možda malo manje kave pij i puši cigareta i puši malo kite više pa ćeš se manje nervirati nadrkana PMS nisi-kitu-3-mjeseca-dobila stoko. I sad ona mene napala, a bome nije mi bilo svedno jer kažem, jako je visoka bila i velika, puno veća od mene. Lupila mi neki šamar ne znam ni ja šta i ugl ja znam da sam poludio i uzeo stolicu iz razreda, krenio da je marnem s njoj i bacim na nju i ona taman pobjegne iz razreda i zatvori vrata tako da je stolica u vratima završila. Vratila se s pedagoginjom valda ili nekim nadležnim i počela kenjat kako sam ja nju napo tra la la... Ugl neka svađa je tamo bila i napokon kraj nastave, ajmo svi kući. Golijat ženi i njenom djetetu ni traga ni glasa a ja idem pješke kući. E sad fora je što sam moro kroz neku vraški opaku močvarnu prašumu kući koju nikada prije nisam sreo na putu kući. I ok, nije baš bila prašuma ali je bilo pretežito močvarno područje i drveća jako puno, da se nije gotovo nebo vidjelo. Ne znam koje je doba dana bilo ali sve je blo u laganoj magli i sve u nekim zeleno-plavo-sivim tonovima. I ugl tu sam ja išao tom šumom-močvarom, i promatrao okolo. Bilo je jako puno olupina od brodova u toj močvari i onak, sablazno izgledalo. I tako sam išo svjestan neke opasnosti od ne znam ni ja čega, ali ono, išo sam dalje, nisam se obaziro. I tako ja kroz jedno šipražje pogledam i vidim mjesto gdje trebam doći, ali je između mene i tog mjesta bila močvara ogromna i duboka tak da sam moro okolo po kopnu. I idem dalje i popnem se onak ko na neku uzvisinu, i tamo nađem nekog malog patuljastog čoveka i Oblivion DVD u original pakiranju (?? pitam te ja). Pokraj DVD-a i tog patuljka ležala je lešina neke crknute ogromne ptičurine veličine čovjeka, koja je djelovala ko onaj Cliff Racer iz Morrowinda. Već se bilo onak na nju grana navatlo i praktički se počela u zemlju pretvarat kolko je upekla ta njena lešina u zemlju. I ja sam pito tog patuljka šta koji k izvodi tu sam pokraj DVD-a od Obliviona i on mi reče da mora pojest tu lešinu i da će onda dobit neku moć pa će postat neki badass motherfucker pa nam se svima na*ebat mame i onda će bit glavni. Ja reko adje dobro, samo daj. I on uzme tu lešinu, nekako je izvuče tako već napola upeklu u zemlju, i počne je jest onako od glave. Fuj bokte! Znam da su muhe onak zujale i da mi se zgadio život kako mogu tako šta sanjat. Al ugl, kad je on to pojeo jednim dijelom, počeo se jadnik grčit i stiskat i rekao nešta da osjeća neku zlu silu i da je probudio neke mračne ne znam ni ja šta, i tako je crko s tim zadnjim riječima (vjerojatno od trovanja užeglom lešinom). Tu se ja popnem malo gore i pogledam iza nekog brdašca od kojeg se nije vidjelo dalje, i imam šta vidjeti. Znači tako nešta odrvratno, nešta tipa ko Elephant Graveyard u Kralju Lavova. Sve puno kostiju, onih ogromnih bodljikavih biljki ljudožderki, nekih drugih bodljikavih i trnavih biljki, sve neke osušene i crne boje, neki odvratan prizor (par kilometara površina). I gledam to tamo i odjednom vidim kako se stvaraju neki crni krugovi od dima i iz njih počnu izlaziti svakakva stvorenja u toj odvratnoj trnavo-kostavoj površini. To su bili neke takve ptice poput te lešine (Cliff Raceri), neki kerovi bijesni (neka mješavina psa-lisice-velikog štakora) i ugl svi najednom na mene počeli preko tog brda. A bili su udaljeni možda stotinjak metara od mene i dijelilio nas samo to brdo koje se lako moglo pretrčat. I ništa, ja uvatio šprintulju i bježi gdje te noge nose. Trčim kroz to močvarno područje, svako malo udarim u neko drvo, izbjegavam šipražje i kako trčim, put se sve više i više smanjuje tako da sam praktički išo na kraju po možda 5 metara širokom putu a oko mene skroz močvara i ništa ne vidim. Tu kad je završio taj puteljak, ispred mene su odjednom bili otočići na koje sam moro skakati s jednog na drugog. Bili su površine šta ja znam, 10-15 metara dugačak svaki tako da je to bilo ono, tipa zaletim se, skočim na jednog, trčim tih 15 metara, pa onda opet na drugi itd. Ali na svaki kad bi skočio taj otočić, tu bi odjednom iz različitih strana skočili ti kerovi koje sam moro izbjegavat i te ptičurine usrane, tak da sam to nekako trčo naokolo i bježo od njih i ujedno preskako te otoke. Na kraju je nestalo puta i ti otoci su bili sve manji i manji tako da sam na kraju već bio do koljena u močvari i skako sam onak s otočića od 30cm kvadratnih na drugi koji je koji metar udaljen dalje i ono, bili su dovoljno veliki tako da ti jedna noga stane na njega. I tako ja bježim od tih stvorenja, već duboko u močvari i do koljena u vodi i bježim i ono, ne vidim nigdje kopna oko sebe nego samo to što je kojih po metra ispod vode dovoljno da stanem na to. I ništa, bježim ja i dalje i taman kad si kontam da sam došo do kraja i da više nema ničega, čujem neki zvuk motora kako iz magle ide. Pogldam malo bolje i onak svjetla raščiste maglu, kad ono moj brat sa Škodom Favorit 136L maslinasto zelene boje koja PLIVA po močvari traži mene zajedno sa starom i kroz prozor mi se dere i sere mi šta radim tu, da me traže već pun k i da je 13:10 minuta i da sam zakasnio u školu u drugu smjenu

E onda samo iduće što znam da sam se probudio u 6:34 i da sam fakin prespavo, i da mi bus za školu ide u 6:40 nastava u 7 počinje, ujutro sam smjena) tako da sam onak još napola u snu izletio iz kreveta, u WC leće staviti u oči, spremio knjige i izletio van, nisam ni jeo i naravno zaksnio na bus i prvi sat...

Loodnica ^^

GDra
15-03-2010, 20:02
Opet sanjaš močvare. :rotfl:

LorlonWarrior
15-03-2010, 20:08
Vid stvarno, nisam ni skotno jbte :D

Ali bome priznajem ovaj put je bila jedna stvarno badass močvara koja me vijala zajedno sa svojim stvorenjima :?

Sve u svemu, upamtio sam san jer me se dojmio i ono, ja sam to i vizualno doživio tak da sam tipa ono, vau jbte, ko da mi se to stvarno dogodilo a kad bi ti se ovako šta stvarno dogodilo definitivno bi to zapamtio ^^

SkunK
18-03-2010, 16:56
Najčešće osobe suprotnog spola :D


Nekidan sam sanjao da pijem crno mljeko iz tetrapaka i da ga zatim bacam i kad se okrenem novo je opet tu i opet pijem.

Prije toga sam sanjao da sam otišao kod starog i stare i kad sam ušao u kuću plesali su valcer, ja zovem oni me ignoriraju. Ulazim u svoju bivšu sobu - unutra sve puno kutija od cigareta i tetrapaka od mljeka. Nakon toga samo nešto odbljesne i pojavim se kao u nekom parlamentu, idem nešto govoriti na binu no što god probam reći ne čuje me se, nakon nekog trenutka "sabornici" me gađaju škaricama. Prvo me promaše - jedna me pogodi ravno u srce...par trenutaka šutim i onda opet počmem pričati kao da nije ništa bilo. I na faci imam neki čudni smješak, anglosaksonci bi rekli"Banana-Grin" :). Nastavljaju me gađati i na kraju me čak pogode no svaki put se podignem opet na binu i tako u krug.


Još jedan od onih kojih često sanjam je da idem prema svojoj staroj kući i pogledam je sva je ista no kad dođem unutra zapravo ulazim u svoju "novi" dom/stan.


Jeezz... :/

SrpskiRatnikBroj2
18-03-2010, 21:08
/Kat,pingvinko, kat.|
Druži se s prijateljima iz skole, nedostajuti.

tija
18-03-2010, 21:33
Sanjam o odlasku u Ameriku

rudeboy95
18-03-2010, 22:13
Jučer prvi put nakon dugo vremena da se sjećam sna. Uglavnom hodam ja (ili sam se vozio na nečemu, nisam siguran) nekom cestom i sve oko mene šuma, i uglavnom ta cesta zakrivljena, i s ove vanjske strane, meni lijeve, ogromno brdo sa šumom i sve. I tako hodam ja... i hodam. Pjevušim nešto i samo hodam. I sad, pogledam ja na vrh brda. Kad ono, izlazi ogromni divovski pedobear (bio je u 3D-u :)) visine zgrade od 7 katova. A ja umislio da je taj pedobear jedan debeli iz mog razreda kojeg uvijek zajebavam. I ja se počnem derat njegovo ime ovo ono i stojim i gledam u njega. A ovaj samo hoda prema meni i pod se trese. I sad ugl. ja počnem bježat i ono šta se uvijek u snu dogodi, na traci ste za trčanje. Trčite i trčite, al se nemožete pomaknut s mjesta. I nakraju nekako uspijem pobijeć, i pričam nekom tu priču i nevjeruje mi.

E, kad sam se probudio, samo sam ustao iz kreveta, kleknuo na pod i ovo: :pray: :pray: .

Brate mili, kako volim snove, e.

Mirko L
18-03-2010, 22:25
To ti je od droge.

Jopax
18-03-2010, 22:49
Ja sam imao jedan čudan jučer, zapisao sam natuknice prije nego sam ga zaboravio, sad sam ih našao.
Uglavnom, ne znam ni kako ni zašto ali sa prijateljima idem u Čapljinu(gradić nizvodno od Mostara) gdje je pao snijeg, i to je tri dana, ili se bar tako sijećam.Većinu vremena sam u nekoj ogromnoj zgradi koja je nekakva kombinacija skladišta i muzeja, trenutno je neka vrsta sajma u njoj, nešto pravo kul sa hovercraftima sa raketama i sličnim stvarima.Sjećam se da svako malo u nekoj prostoriji koja sliči na pozorišnu dvoranu ljudi održavaju neke prezentacije, među njima su i Jamie i Adam iz Mythbustersa.Sjećam se također dosta djece, imaju oko desetak godina, jedan mi je zapeo za oko, izgleda mi poznato, sliči na jednog dječaka iz Međugorja, zatim se sjećam jedne velike terase, sjedim na rubu, ima dosta ljudi pokraj mene, nekakav je prolaz ispod, sa druge strane nekakva druga terasa, bez ograde.Pričam sa nekom djevojkom, zatim se smijemo nečemu i sve to nestaje, nalazim se na krovu, kako silazim u nekakav zatovreni balkon srećem profesora iz računalstva, soba je puna zelenja i ima neke staze po podu, puna je alarma i pokušavam ih zaobići, u jednom trenutku profesor se sjeti nečega i isključi ih sve.Zatim se nalazim u dvorištu, sada sam u majici kratkih rukava(čudno ali istu tu majicu sam nosio jučer), par likova iz razreda hoda samnom, osjećam da mi je hladno, pozdravljam se sa ljudima koji izgleda odlaze, mislim da je ovo treći dan, snijega je manje.Odjednom se nalazim kod rođaka u Međugorju, svađam se sa tetkom oko toga dali bi mi najmlađi rođak smio jesti meso na čistu srijedu ili ne(opet čudno ali rođak mi se zove Patrik), u pozadini se ostali rođaci gađaju slatkišima koji izgledaju kao M&M-si ali nekakve prljave sive boje, na kraju sa rođakom jedem hrenovke, tada nekad se budim.

System
19-03-2010, 02:40
Upravo sam sanjao da me ganjaju serijske ubice po sumi.

streetrace777
19-03-2010, 09:17
nisam sanjao jako jako jako dugo :D

Grammar nazi
19-03-2010, 10:27
Hvala Mirko što si ono napisao na LD4all forumu, mada nema šanse da me ne bude strah.

parkour boy from zagreb
19-03-2010, 12:02
neki dan sam sanjao da sam genetski modificirani krpelj i da sam pobio sve ljude koji mi se nisu sviđali :twisted: :kill: :hangin: :evil: :-x :pray:

Grim
19-03-2010, 12:38
http://brainshavings.com/images/facepalm.jpg

Delirium
19-03-2010, 19:37
mislim da piccard facepalm nije dovoljan...
http://touchcream.com/wp-content/uploads/2009/08/jesus-facepalm.jpg

Mirko L
19-03-2010, 20:53
Hvala Mirko što si ono napisao na LD4all forumu, mada nema šanse da me ne bude strah.
Hm, ali ne znam čemu to?

Hm, bilo te je strah jer si još uvijek sanjao iako si mislio da si budan?
To je false awakening i vrlo je uoibičajeno.

Dobro, kad gledam s tvog stajališta, možda bi i moglo biti zastrašujuće...
Lucidni snovi nisu strašni ako ih ti ne učiniš strašnima.

Ja sam već navikao, pa kad bi u tvojoj situaciji postao lucidan, otišao bi uživati.

Dobro, znam, iako znaš da ti se ništa nemože dogoditi, ipak se moguće bojati.

Ja sam bio prestravljen da ne dobijem halucinacije od WILDa.
Ali ako ne očekuješ ništa strašno, ništa strašno nećeš ni iskusiti, znaš?

SkunK
19-03-2010, 22:13
A kad se želiš probuditi a nemožeš? :)

angel eye
19-03-2010, 22:26
Noćas sam sanjala nešto tako lijepo... Da sam zaspala pred televizijom i onako polubudna "pravim se" da spavam, dođe mi frend pokrije me dekicom i da mi pusu u obraz, stisne mi ruku i nešto šapne, neznam šta ali je bilo lijepo... Jedan od ljepših snova... Ah xD

rudeboy95
19-03-2010, 22:30
Awwww... mwica... <33

Arbiter of Change
19-03-2010, 22:43
Pff, smrdi više na astralni PM koji nisi dobro primila. :)

angel eye
19-03-2010, 23:04
Ha?

AoC to je samo san..ništa više

SkunK
19-03-2010, 23:12
Noćas sam sanjala nešto tako lijepo... Da sam zaspala pred televizijom i onako polubudna "pravim se" da spavam, dođe mi frend pokrije me dekicom i da mi pusu u obraz, stisne mi ruku i nešto šapne, neznam šta ali je bilo lijepo... Jedan od ljepših snova... Ah xD

Erotski snovi :D

Oćeš se učlaniti u moj klub erotskih sanosanioca?

McPingvin_v2.0
19-03-2010, 23:42
Noćas sam sanjala nešto tako lijepo... Da sam zaspala pred televizijom i onako polubudna "pravim se" da spavam, dođe mi frend pokrije me dekicom i da mi pusu u obraz, stisne mi ruku i nešto šapne, neznam šta ali je bilo lijepo... Jedan od ljepših snova... Ah xD
Nisi sanjala i normalno da sam te pokrio s dekicom kad meni Nije vrijeme za deku.™, a ne volim da drugi ispaštaju.

angel eye
19-03-2010, 23:43
Erotski snovi :D

Oćeš se učlaniti u moj klub erotskih sanosanioca?
Ne.
I nisu bili tAkvi snovi...
Samo je lijepo kad te neko pokrije dekicom xD

@Pingu rofl... awwwich

Bartuc
19-03-2010, 23:56
U zadnje vrijeme sanjam da ja, Jessica Alba (Max Guevara), Kristin Kreuk (Lana Lang), Sarah Michelle Gellar (Buffy Summers) i čitava njena družina (Willow, Xander i Giles) lovimo vampire. S time da je Lana također iz Manticorea, isto kao i Max, a ja da sam vrhovni majstor triju borilačkih vještina te majstor Parkoura pa briljiram u klanju demona i vampira.


Naravno, Jessica mi je cura u tim snovima i začudo ne varam je sa Lanom :D Još je uvijek nisam zaskočio, danas je tek Epizoda 7, ali zaskočiti ću je definitivno između 10-14 epizode 8)




Bože dragi, al sam geek xD Ali su zato snovi pre zakon xD

Mirko L
20-03-2010, 18:37
A kad se želiš probuditi a nemožeš? :)
Zna se desiti.

SkunK
20-03-2010, 19:19
A kad se želiš probuditi a nemožeš? :)
Zna se desiti.

Jel tako da je jebeno?


Inače, san sa škaricama i sabornicima se ponovio :) Zaboravio sam reći da u snu svira ova pjesma: -5XFBmUW6To

I cijelo vrijeme i nemogu si je izbit iz sna... Fakin pjesma ne prestaje niti kad me pogode škaricom. Pokušavam se sjetiti pojedinosti. Znam samo da imam obučene čizme ali bez vezica i da sam u trapericama...drugo niš, ne sjećam se niti u što su obučeni ti zastupnici koji me gađaju (valjda u odjelima) :D

Mirko L
20-03-2010, 19:51
Ne, eventually se svi probude.
Ali naprimjer čuješ zvukove iz pravog života.

Razgovor, vikanje i što god se događa okolo.
Čak i da te bude.

Grammar nazi
20-03-2010, 21:33
Dogodilo mi se to kad sam bio dijete.
Gadna stvar.

SkunK
20-03-2010, 21:44
Da...nasty...

Mirko L
20-03-2010, 21:46
Bjež', mene bi to obradovalo :)

SkunK
20-03-2010, 21:47
Mnogo se puta dogodi da u tom trenutku sam vičeš ili nešto da bi se probudio.

Grammar nazi
20-03-2010, 22:21
To bi značilo da si budan.

SkunK
20-03-2010, 22:29
To bi značilo da si budan.

Nebi, još si u REM fazi :)

gothic45
21-03-2010, 09:43
Zadnje čega se sjećam da sam sanjao je kako sam naletio na najboljeg prijatelja i jednu curu s kojom sam htio hodat kako se žvale.

A u rl su na dobrom putu za to. :D

Mirko L
21-03-2010, 14:05
Meh, to sam ja danas...samo što sam se ja žvalio :)

Onako, počeo lucidan san, ja debil, naravno, žurio pa je kratko trajalo.
Inače, išao sam jednu određenu žensku spawnati, onako, stavio sam je na poziciju, ali očito spawn nije bio dobar jer je bila kao duh, prolazio sam kroz nju i bila je statična :)

Jebiga, žurba.
Al srećom, bila je taman tu neka druga pa...
I tako.

Paran0a
21-03-2010, 16:05
Jel moguce da sam se probudio iz sna a oci su mi bile otvorene ?
Prilicno sam siguran da mi se to dogodilo.

angel eye
21-03-2010, 16:26
Jel moguce da sam se probudio iz sna a oci su mi bile otvorene ?
Prilicno sam siguran da mi se to dogodilo.
Sigurno... A jesi vidio rakuna?

Sonic_Moronic
21-03-2010, 16:39
A svisca, jesi li vidio svisca?!?!

Paran0a
21-03-2010, 17:51
Svizac je uvijek tu.

cham3leon
21-03-2010, 21:32
@mirko: Iako sam ovaj vikend imao dobre uvjete za WILD-anje, nisam uopšte probavao :( Al ako si i ti uspio doći do LD-a, pa što ne bi i ja.

Što se tiče "straha" ne bojim se uopće LD-anja, nego sam samo preuzbuđen kad dođem blizu.

Jopax
23-03-2010, 08:02
Sanjao sam da imam mogućnost mjenjanja između čovjeka, predatora i aliena, kasnije proširim, ovo samo da ne zaboravim

Lord Ragnarok
23-03-2010, 10:00
danas sam sanjao kako sam isao u pekaru jesti dvostruku pizzu trokut, stavljenu 1 prek druge. pizza iz pekare. samo sam pola mogao pojesti. bilo je strasno

kresho123
23-03-2010, 23:06
odavno nisam imao san da me isprepada.... fale mi
inace sve neke perverzije sanjam u zadnje vrime.......

zadnje sam sanao njemacki vlak kako ulazi u tunel.....

Jopax
23-03-2010, 23:12
Dakle, što se tiče sna, nalazim se u nekakvom gradu, čovjek sam i u grupi sam sa drugim ljudima, jedna ženska liči na Ripley, zajedno smo i pokušavamo nešto postići, ne znam što, i nakon nekog vremena se jednostavno pretvorim u predatora i svi se isprepadaju i pođu pucati na mene, bježim u nekakvom Prototype stilu skačući po zgradama i penjući se po zidovima, počinjem ih uhoditi, vratim se u ljudsko obličje i opet sam sa njima, zatim se pretvaram u predatora opet, borba sa tom ženskom, hrvanje u nekoj zgradi, odjednom poplava koja brzo čitav grad potopi, mi smo pod vodom, čujem nekakvo upozorenje ili alarm i nekakvi crvi su u vodi, smrtonosni samo za mene, pokušavam pobjeći, iz nekog razloga dosta brzo plivam, tada se budim.Bilo je još detalja ali sam većinu zaboravio

McPingvin_v2.0
23-03-2010, 23:14
U zadnje vrijeme imam proklete noćne more vezane uz tipografiju, a prošao sam ju (dvojka je odlična ocjena) :(

FaTaL_mRkvA
24-03-2010, 00:14
O jednoj curi.
Damn, jel ću to ikad prerast? :(

McPingvin_v2.0
24-03-2010, 00:15
Mokre snove ne možeš prerasti, samo preplivati.

FaTaL_mRkvA
24-03-2010, 00:26
Ja to nemogu imat.

CrazySmurf
25-03-2010, 18:59
Pa ja sam sanjao da me rođak trebao negdje vozit pa sam ja sjeo, ali je on krenuo dok je meni jos noga bila vani. Išao je pod full gasom. Došli smo do igrališta u mom kvartu, probili ogradu, probili ogradu od crkve u blizini. Ja sam ispao iz auta, a on je odskočio od zida i odletio na drugi kraj grada gdje se zabio u rasvjetu. Kad sam došao on je tu bio u boli, noga mu je zapela. Pojavila se i moja rodica, nejgova sestra. Mi smo prošetali dok su njega vukli iz auta. Poslje kad su ga izvukli ja i moja obitelj smo otišli u njihov stan na ručak, a ja sam se poslje našao ispred one crkve i prepričavao prijateljima događaj s autom. Poslje smo se zajebavali oko crkve, a naišla je jedna cura iz mog razreda, a ja sam se našao kako je prosim (da se zna, ne sviđam se ja njoj niti ona meni). Ona je pristala. U crkvi smo radili pripreme, a meni su dali nekakvu tradicionlanu kinesku masku koju sam ja glatko odbio. Poslje kad smo se trebali vjenčati, otkantala me. Ja sam otišao u Joker s prijateljiuma utopiti tugu, gdje me uhitila policija jer nisam gledao izloge. U policijskoj stanici sam se igrao s puknutim kablovima pomoču kojih sam palio vatru. Dok sam to radio, pao sam kroz razbijeni prozor. Policija je to prepoznala kao pokušaj bijega pa je počela pucati po meni. Na kraju su me saslušali i pustili na slobodu. To je najčudniji.

angel eye
28-03-2010, 16:35
Sanjala sam da je ljeto i da sam u dućanu, čekam red i pored mene neke 2 cure. Jedna nešto mlati sa rukama i svaki put me pukne laktom, po rebrima, pa po rukama, pa po trbuhu... meni dopi*dilo i gurnem ja nju u frižider sa sokovima, opsujem joj mater i kažem joj da je retardirana i da prekine više. To je sve gledala policajka koja nam je napisala kaznu od 30 k kn svakoj. Okrenem se a ono mama iza mene, posramljeno gleda u pod. Meni bed radi mame i pitam je :"Hoćeš me ošamarit kada dođemo doma?" ( ...xD)

*/cut/prekid sna/*
Nalazim se na nekom mostu koji lebdi u zraku, a pogled dolje je kao pogled iz aviona.. sjedim na cesti i držim taj papirić sa kaznom i razmišljam kako da dođem do 30 000 kn...
Pogledam si noge i skužim kako su potamnjele od sunca i padne mi ideja da budem Marilyn Monroe, jer je ona bila slikarica i voljela je umjetnost, ja sva sretna:DAA! Bit ću glumica i plesat ću....to mi ideSi onda se sjetim da neznam pjevat, tako da ništa od Merlinke xD ... Samo sam nastavila razmišljat kako da dodem do para i onda sam se probudila :D

Too freakin' weard... :|

Maloki
28-03-2010, 16:51
Sanjala sam da je ljeto i da sam u dućanu, čekam red i pored mene neke 2 cure.
Dalje od ovoga nisam čitao, bojim se da ćeš uništit podlogu za odličan san.

rudeboy95
28-03-2010, 16:52
/cut
baš nemaš mašte, e.

LorlonWarrior
28-03-2010, 19:27
Imo sam 2 zanimljiva sna u zadnjih nekoliko dana

(tj imo sam puno više ali il mi se neda pisat ili se ne sjećam kako treba)

Prvi je bio pridi mač kratak. Išo sam na bus kući subotom iz birtije kako to već ide i ugl vidim neki metež na stanici. Dođem malo bliže i vidim kako 2 frenda iz teretane pucaju pištoljima jedan po drugome. Ja utrčim u bus na prednja vrata i oni zamnom i nastave se pucati u busu. Svi počeli vrištati i bježati a oni se i dalje pucaju ali nikako da se pogode. I sad ja se sakrio tamo negdje ispod sjedala i taj jedan frend koji je bio bliže stražnjem kraju busa izađe na zadnja vrata van, i uđe u bus iza ovoga koji je taman došao. I sad kako sam ja osto u tom busu gdje je taj drugi frend, mogo sam vidjeti ovog prvog kako ulazi u taj drugi bus. I skonto sam samo kroz šoferšajbu da su u tom busu bili murjaci i da su ga počeli mlatit tamo i privodit. Kasnije kad sam porazgovaro s ovim koji je osto u istom busu ko i ja skonto sam da ima par rana od metaka, kod bubrega negdje i na ruci valda. I ugl ispalo je da su se nešta zakačili u novoj birtiji koja se otvorila u gradu i neko je nekome šakom izbijo zube pa je onda neko treći izvadio gan i tako su se počeli pucat jedni po drugima. Svašta ^^


E a sad drugi san je bio danas, i to točnije bilo ih je jedno jedno 8 najmanje. Razlog tome je jer sam lego u 5 ujutro spavati i stavim si sat u 12 da mi zvoni, ali onda svaki put bude ono, ajde još 15 minuta i tako do 5 sati posljepodne. Tako da taman zaspim u tih 15 minuta, sanjam neš kratko i budim se, pa sve ponovo. Al u ovom roku od 5 ujutro do 12 sam fino sanjo

Znači počelo je tako da sam ja bio u gradu u kojem sam prije živio i šeto se normalno po stazi, ali zapravo nisam skonto da hodam po cesti tako da me skoro neki auto zgazio pa sam se maknuo na stazu. Skrenuo sam tamo desno negdje kod hotela jednog i sad tu mi fali cijela scena u glavi ali kroz maglu nešta se sječam da sam s nekom bakom pričo o nekim mačkama i mazio ih tamo i ugl. Krenuo sam pješke kući u grad u kojem sad živim (koji je ujedno jedno 700 kilometara udaljen od ovog prvog, po cesti ako računaš) i ugl ne znam kako ali došo sam više manje brzo tamo. E ali problem je bio što je cijeli grad bio poplavljen s Dunavom (e, aj pogodi u kojem gradu živim ono) tako da je sve bilo puno komaraca i vode koja je ličila na močvaru. I puno žabokrečine i šašova. I sad ja znam da sam došo tamo da se nađem sa ženom i da vidim dal je živa, ali je nisam našo tako da sam krenuo onda kući. Imo sam 3 km do kuće i šeto sam se kroz tu močvaru koja je bila taman skoro moje visine tako da sam jedva nekako na prstima hodo a da mi voda ne pređe razinu glave. Konto sam si i da mogu plivati ali nisam htio, ne znam zašto. I znam da sam točno osjetio kako gazim po cesti po podu dole. I ugl tako sam išo kući, sve je bilo napušteno, samo je komaraca bilo pun k i tako kad sam došo do jednog dijela koji zapravo u stvarnosti ne postoji u tom gradu, neki onako strmi brežuljci s borovima i prašnjavim putem (al sve bilo mirno i tiho, jedino se ptičice čule kako cvrkuću, ugl lijepo mjesto ^^)ugl, tamo gore desno sam vidio na nekoj visini jedno 6-7 ljudi kako pričaju o meni nešta i jedu neki grah valda, nešta iz velikog lonca. Prepozno sam dvoje od njih, to su bili mama od frenda i susjed moj jedan. I sad kao pričali su da vlada neka bolest na mesu i kao da ako pojedeš to zaraženo meso da će doći neki državni službenici i ukokat te i kao da su stavili namjerno to meso na neko drvo tamo u blizini da ga ja pojedem pa da vide jel to istina. I stvarno, ja pogledam na neke poslagane trupce sa strane i vidim super uber finu kobasicu kako mi se smije. I pošto sam bio gladan, nisam uopće vjerovo u priče ovih gore da će doći neko i ukokat me. I tak se ja fino najeo i ništa ofc. Krenem dalje jedno 50 metara kad odjednom ispred mene iskoče 2 neka lika s nekim čudnim pištoljima koji svjetle. Ja reko bok dečki kako ste, kad ovaj jedan ispali neku malu raketu gore u zrak. Ja nju gledam di će ona kad odjednom promjeni smjer i ravno na mene i pogodi me u vrat. Tu mene to sranje paralizira i dok sam se polako kočio, ovaj drugi opali i ista stvar, samo što me ovaj put ta druga raketa bacila na pod. Strpali su me u neki kombi (ali zanimljivo da sam ja sve to gledo iz trećeg lica, otkad su me onesposobili) i tako gledam kako me trpaju u kombi i bježe negdje samnom. Nisu dugo vozili po tim brežuljcima kad odjednom odroni se zemlja na rubu i cijeli kombi propadne dole u neku provaliju, izlomi se i zgužva. Tu su ta 2 lika poginula a ja sam nekako osto živ. I odjednom, dođe po mene moja žena (a tu si bila cijelo vrijeme pi*da li ti materina) i odvuče me u neku kolibu koja nije bila daleko. Neka drvena, jadna, ofucana kolibica. I ugl to se ona počne brinuti o meni jer sam još paraliziran i retardiran od raketa i objasni mi kako furam neku boleščugu zbog koje sam opasan i da me sada državni službenici traže da me ucmekaju ali kao ona zna kako to izlječiti samo treba malo vremena tako da ću se morati sakrivati u toj kolibi s njom dok ona ne napravi ljek za to. I bome nije dugo prošlo kad sam vidio kroz prozor kako me neki lik snajperom cilja ali nisam mogo se mrdat. Reko sam ženi kad crknem da ću je čekati u raju ili paklu i čak joj dao adresu u kojem ću dijelu raja/pakla biti da i ona dođe tamo jer će vrlo vjerojatno i nju ubrzo ubiti ^^
I tako ja sam dobio metak u čelo i crko navodno a ona je počela bježati kad taman na vrata kolibe uleti taj snajperist i na nju. A zanimljivo da sam ja mrtav ali opet sve gledam iz svog tijela i vidim šta se događa. I tako taj snajperist počeo nju smirivat i kao govorit joj da je to moro al kad je skonto da je ona seski žena i da je sam s njom, počeo ju vatat tamo i šamarat. E sad ja sam si tu konto jbte pa reko vidim šta radi, čujem ga, i onak mogu razmišljat - pa reko ja uopće nisam niti mrtav niti paraliziran, to sam ja neš zabrijo. I tako se ja od bijesa ustanem, zaletim se na ovoga i kad sam taman došo po metra od njega, i žena i snajperist slože facu ko da su duha vidili ali ja ne stanem već opalim tom kretenu taku šamarčinu da je proletio kroz zid kolibe. Tu ja i wajfi pobjegnemo negdje ko zna gdje i to je zadnje čeg se sjećam

Jedino što me je fasciniralo u ovom snu je zapravo, ne znam iz kojeg razloga, ali je bio toliko realan da sam se stvarno usro i stvarno sam mislio da sam gotov kad mi je rekla ova da me ti neki državni oćedu ubiti. Uopće nisam imo osjećaj da sanjam i bio sam uvjeren da je za mene kraj. Al eto, očito da nije i tu sam živ i zdrav više manje ^^

Od ovih ostalih snova se nešta malo sjećam, znam da je bilo neke veze s nekim brodom, da sam trebo na neki otok otići ali nisam mogo jer je frend ošo već s brodom i neki vlak u kojem sam šeto di je bilo puno govana i sve je smrdilo

FaTaL_mRkvA
28-03-2010, 21:14
Ti si u prozoru. Al majkemi.
:D

Lord Ragnarok
28-03-2010, 21:24
pusti ga, mentalno ga je poremetio skok sa 10 metarske litice/pad u saht/nes trece u kojem je dobio samo ogrebotinu na lijevoj ruci

Alepić
28-03-2010, 21:28
sanjam zenske, igrice i zenske

Mirko L
28-03-2010, 22:03
/cut
:pray: :pray:

Anyway...I OPET sanjaš močvare!

cham3leon
28-03-2010, 22:12
Ti čitaš te epopeje? gg...

LorlonWarrior
29-03-2010, 06:43
Ti si u prozoru. Al majkemi.
:D

A šta da ja radim. Pišem to što sanjam, nisam ja kriv


pusti ga, mentalno ga je poremetio skok sa 10 metarske litice/pad u saht/nes trece u kojem je dobio samo ogrebotinu na lijevoj ruci

PP


Ti čitaš te epopeje? gg...

Kopliment nadam se...

cham3leon
29-03-2010, 07:44
Ne znam je li kompliment ili nije, ali da su ti tekstovi dugački, itekako.

LorlonWarrior
29-03-2010, 08:57
Ne znam je li kompliment ili nije, ali da su ti tekstovi dugački, itekako.

Ma krivo sam ja neš shvatio onda, nevermind :D

A čuj, nastojim što bolje opisati ono što sam sanjo (ili meni osobno potpuno isto ko da sam vidio i doživio) a sad bude dugo kolko bude dugo, šta da ja radim... Mogo sam to napisat i u 5 rečenica al ono, zašto da to radim kad se sjećam puno opširnije i mogu bolje dočarat sve to s više teksta? ^^

Wishmaster
29-03-2010, 12:04
Da sam na tvom mjestu i da tak detaljno mogu zapamtiti san ja bi sve to bilježil i skupljal na jednom mjestu.
Arhiviraj!
Nikad se ne zna...

LorlonWarrior
29-03-2010, 12:09
Da sam na tvom mjestu i da tak detaljno mogu zapamtiti san ja bi sve to bilježil i skupljal na jednom mjestu.
Arhiviraj!
Nikad se ne zna...

Pa kontam si da jedino te snove imam zapisane vamo na forumu... Tak da molio bi modove da ne brišu moje postove :D

Ajde idem baš sad danas ili sutra uvatit par minuta pa da kopiram sve to da imam za svaki slučaj ^^

Chupacabra
29-03-2010, 12:48
Sanjam što god hoću.
LD lol.

TeraBajt
29-03-2010, 18:40
pusti ga, mentalno ga je poremetio skok sa 10 metarske litice/pad u saht/nes trece u kojem je dobio samo ogrebotinu na lijevoj ruci

ne nego je umro pa ga je sotona vratio na zemlju pa mu sad salje poruke preko snova

Mirko L
29-03-2010, 22:27
Ti čitaš te epopeje? gg...
Inače ne čitam nikad, ali pročitao sam ovaj komentar da je lud pa išao čitat :)

CrazySmurf
30-03-2010, 10:06
Danas sam sanjao da s prijateljem moram u neku šaolin/kršćansku školu koja se nalazila na vrhu 5 kilometara visokog stupa na koji si se morao popeti. Problem je što tu na njemu nije bilo nikakvih skala pa si morao old fashion way. Mi smo par puta probali i ništa. Otišli smo na plažu gdje sam ja sreo Moju najdražu grupu. Pričali smo, zajebavali smo se, i poslje smo ja i prijatelj išli pokušati ponovo. Zaboravio sam spomenuti da se stup nalazi usred mora. Na pola puta do stupa, naišao je njegov otac u nekom dawn of war style cruzeru. U njemu se nalazio Gene Simons (onaj luđak iz kissa). Kad smo došli do stupa nekako smo se popeli. Na vrhu smo našli neku crkvu s discipliranim svečenicima. U crkvi je bilo nekako mračno, ali ne sasvim. Mogao si vidjeti sve one jezive ukrase i ostatak. Tu su nas par puta išibali zbog nekih pogrešaka i neposluha. Nakon toga smo izašli van i sanzali da je oko stupa naraslo more, pa smo se mi odlučili okupati, ali kad smo uskočili, ustanovili smo da ispod površine leži ono pravo more, pa smo mi propali i pljusnuli na leđa, što bi u stvarnom životu slomilo naše kosti. Poslje toga ja sam se našao na koncertu Tokio Hotela gdje je publika masovno orgijala, a tu je bilo puno cura pa sam se ja bacio na posao. Nedugo zatim sam se našao na super talentu s čudnom frizurom. Tada sam se probudio.

FaTaL_mRkvA
30-03-2010, 15:49
Ček ti stvarno slušaš tokio hotel?
Dosad sam bio uvjeren da je TeraBajtov sig neka zajebancija...

CrazySmurf
30-03-2010, 16:40
Da, slušam ih, jel problem?

sickpetey
30-03-2010, 18:32
Ponovo sanjao da padam cijelo vrijeme sa ogromne visine..tome nema kraj

cham3leon
30-03-2010, 18:36
Da, slušam ih, jel problem?

Da. Ali ne brini, ima i gorih ukusa. Mnogo gorih.

Arbiter of Change
30-03-2010, 18:38
Pff, vi možda imate lude i zabavne snove, ali ja sam iz svog naučio kako krekirati igre prije pun prozor godina.
Doslovno, upload znanja u mozak ala Matrix. :)

sickpetey
30-03-2010, 18:40
Pff, vi možda imate lude i zabavne snove, ali ja sam iz svog naučio kako krekirati igre prije pun prozor godina.
Doslovno, upload znanja u mozak ala Matrix. :)

Cuo sam za te stvari,sreckovicu XD,meni samo neke nebuloze padaju u snovima

Cookie monsta
30-03-2010, 21:55
Ja sanjam sam neke ratove jučer sam sanjo da me pogodila granata i raznjela mi nogu, kolko se meni čini sliči mi kao mješavina 2 sv. rata i nekog rata iz budučnosti... neznam al znam da se svaki put kad to sanjam probudim užasnut

System
30-03-2010, 22:00
Danas sam imao u skoli jedan kratak. Izmedju ostalog, imao sam neku sjekiru i sa njom sam trebao da udarim neki kamen, medjutim promasio sam, i kako sam promasio tako sam se trgnuo i udario frenda pored mene. WTF?

Chappi
30-03-2010, 22:02
To su kao polusnovi ili sta ja znam kako se vec to zove...Inace zadnje sto sam sanjao su tramvaji...

LorlonWarrior
01-04-2010, 18:50
Sanjo sam u jednom čudnom snu (kojeg se ne sjećam) između ostalog i kako su neka ženska i neki lik pjevali neku prefakinuberjebenokul melodiju koju nažalost nisam zapamtio :(

Jopax
04-04-2010, 23:10
Sjećam se samo jednog dijela, sjećam se da sam barem dvaput tijekom sna zaboravio obući hlače, jednom posilje tijelesnog, i tako u boksericama izašao na hodnik koji je iz nekog razloga bio bun ženskih, i nije mi bilo neugodno, samo sam se počeo smijati svojoj senilnosti i vratio se da obučem hlače dok me profesor zajebaje

Macolla
04-04-2010, 23:14
sanjah da sam zaklo nekog covjeka na cesti jer mu je ispao smoki, nesto kao ja eko osvjesten bio .... :S

LorlonWarrior
05-04-2010, 03:51
Ok bio sam kod tete za uskrs i spavo kod nje u drugom gradu na drugom mjestu u drugom krevetu i majkemi mioje, ovako čudno nikada nisam sanjo

Vjerojatno ću biti optužen za izmišljanje ali zaboli me

Ali ugl meni iskreno evo najčudnji san u neko vrijeme, i skratit ću ga

Znači počelo je da je bila utakmica Vukovar-Hajduk na nekoj plaži na Dunavu gdje su svi bili sretni jer je Hajduk vodio samo 4:2 a Vukovarcima je bio cilj da što manje izgube. Ja sam tu u međuvremenu našo neku lopticu veličine zrna graška koju kad metneš u vodu ona nabubri tolko velika tako da moš s njom igrat pravi nogomet zapravo. Ošo sam dole na obalu Dunava na neki fos i sreo nekog Njemca koji mi je pričo neš na švabski o toj lopti i reko da zapravo može poslužiti kao žvakaća isto. Tu je prošo neki brod i odjednom su se stvorili valovi na Dunavu i cijeli se taj fos počeo mrdat. Odjednom se stvrio i moj frend koji je upo u Dunav i potonuo u valovima. Odjednom je počela i kiša padat i oluja rokat i ugl nevrijeme navalilo. Ja sam skočio za frendom da ga spasim i nekako ga izvuko ugl na taj fos al kad smo izašli već su svi pobjegli jer su valovi bili ogromni i cijeli se treso i ono, stvarno je vrijeme bilo užasno. Jedni ko je bio na tom fosu je neka ženska obućena u neki čudan kupaći u kojem je polugola bila i ja joj počeo srati da se tera s tog fosa jer će poginut ako ostanei a ona se meni nasmije i kaže da je tek sad svjesna zašto je to Svjesno more (valda je na Dunav mislila) svjesno. Svašta. Tu smo ja i frend pobjegli negdje gore i našli se s trećim. Odjednom smo skontali neke stolove pokraj nas i tamo vani di smo bili i skontali da je to zapravo neka birtija. Sjeli smo i naručili svijetlo točeno pivo za 6 kuna ali si dobio zapravo 0.4 litre a ne po litre ko inače. Tu sam ja nakon nekog opijanja ošo pišati iza u kut neke zgrade ali kad sam došo tamo, zapleo sam se u paučinu i počeli su pauci po meni skakat. Ja sam se tu usro i nekako ih otreso i zvao frendove da dođu vidit. Na kraju smo skontali da je taj pauk koji me zaskočio veličine ljudsk šake. E sad valda sam se napio, al ugl znam da sam samo htio otići u neki stan koji je mama imala ali je rijetko išla u njega. Htio sam ići u njega jer me tjeralo srat. U tom stanu je zapravo bio živio Hitler i tamo su bili svi njegvi zapisi, knjige i stvari. Ona je to držala kao muzej taj stan i puštala tamo posjetioce i tako zarađivala. Ugl ja sam nekako ušo u taj stan i počeo tražiti WC. Stan je bio jako uzak i klostrofobičan zapravo. Našo sam WC gore na katu i kad sam ušo, nije bilo WC šolje već je bilo samo na po prostorije onak rupa na podu. Konto sam si nema mi druge, morat ču čućit i iskenjat se. E sad ne znam zašto, al sam skinuo čarape i odjednom sam vidio na podu na pločicama scenu kako se biljke iz Plant VS Zombies bore protiv Black Dragona iz Heroesa 3. Black Dragon se nekako namjerno raskomado na pun k dijelova koji je svaki posebno napado te biljke kojih je bilo puno. Al meni se taj prizor nije svidio tako da sam tim bosim nogama počeo gaziti taj prizor koji sam vidio na podu samo što nisam više vidio noge kako treba nego sam vidio svoj kostur od nogu, ko da sam imo rengen pogled. Ugl kad je to prošlo, taman me tolko jako natjera srat da se userem jednim dijelom u gaće. Ništa, skinem ja tu i gaće i skinem se cijeli gol i onak čućnem i počnem kenjat proljevčinu koju sam imo. I taman kad krenem, neko dole ulazi na vrata i ja se izbediram. Čujem kako se penje kad ono počne otvarati vrata od WC-a i uđe jedna ženska i vidi me golog poluusranog kako čućim i serem. Ja ju nekako otjeram napolje iz WC-a i skontam da je vani njih jedno 7 ženski koje oće provalit vrata i gledat me kako serem da me sprdaju. Ja tu nekako uspijem držati vrata onak gol da ne provale i tu dođe onaj frend s početka sna i rastjera ih. Ja ga zamolim da mi pričuva ulaz dok se ne iserem i on se složi. I tako on meni čuva ulaz i odjednom ode, al ja to nisam znao. I u tom trenu odjednom uleti nih 7 ženski i stanu gledat u mene a ja se skamenio i kako sam čućo samo sam osto skamenjen tako gol - usran. I sad jedna od njih je rekla nešta kao da izgledam ko lik koji je izmislio Švicarski Sat (Rolex valda) i svi si se složili. Odjednom je počela dolaziti masa ljudi i gledati mene u tom muzeju-Hitlerovom stanu i svi su komentirali kako sam ja isti ko taj lik i svi su me počeli zvati "Švicarski Sat". Od onda ja stojim skamenjen u tom muzeju i služim kao kip "Švicarskog Sata" za atrakciju ljudi a zapravo čućim gol i usran u pozi taman da počnem srat.

Sanjo sam stvarno svašta, vidjeli ste i sami al majkemi ovakvu neboluzu još nikada nisam bokte mazo

croat1gamer
05-04-2010, 04:04
:pray: :pray: :pray: :pray: :pray:
Ako je san odraz podsvjesti, nemam pojma sto se tebi mota po glavi.
To covjek ne moze izmisliti, previse nasumicno je.

I bokte, koji jebeni kraj. :pray: :pray: :pray:

Raz
05-04-2010, 09:35
Ok bio sam kod tete za uskrs i spavo kod nje u drugom gradu na drugom mjestu u drugom krevetu i majkemi mioje, ovako čudno nikada nisam sanjo

Vjerojatno ću biti optužen za izmišljanje ali zaboli me

Ali ugl meni iskreno evo najčudnji san u neko vrijeme, i skratit ću ga

Znači počelo je da je bila utakmica Vukovar-Hajduk na nekoj plaži na Dunavu gdje su svi bili sretni jer je Hajduk vodio samo 4:2 a Vukovarcima je bio cilj da što manje izgube. Ja sam tu u međuvremenu našo neku lopticu veličine zrna graška koju kad metneš u vodu ona nabubri tolko velika tako da moš s njom igrat pravi nogomet zapravo. Ošo sam dole na obalu Dunava na neki fos i sreo nekog Njemca koji mi je pričo neš na švabski o toj lopti i reko da zapravo može poslužiti kao žvakaća isto. Tu je prošo neki brod i odjednom su se stvorili valovi na Dunavu i cijeli se taj fos počeo mrdat. Odjednom se stvrio i moj frend koji je upo u Dunav i potonuo u valovima. Odjednom je počela i kiša padat i oluja rokat i ugl nevrijeme navalilo. Ja sam skočio za frendom da ga spasim i nekako ga izvuko ugl na taj fos al kad smo izašli već su svi pobjegli jer su valovi bili ogromni i cijeli se treso i ono, stvarno je vrijeme bilo užasno. Jedni ko je bio na tom fosu je neka ženska obućena u neki čudan kupaći u kojem je polugola bila i ja joj počeo srati da se tera s tog fosa jer će poginut ako ostanei a ona se meni nasmije i kaže da je tek sad svjesna zašto je to Svjesno more (valda je na Dunav mislila) svjesno. Svašta. Tu smo ja i frend pobjegli negdje gore i našli se s trećim. Odjednom smo skontali neke stolove pokraj nas i tamo vani di smo bili i skontali da je to zapravo neka birtija. Sjeli smo i naručili svijetlo točeno pivo za 6 kuna ali si dobio zapravo 0.4 litre a ne po litre ko inače. Tu sam ja nakon nekog opijanja ošo pišati iza u kut neke zgrade ali kad sam došo tamo, zapleo sam se u paučinu i počeli su pauci po meni skakat. Ja sam se tu usro i nekako ih otreso i zvao frendove da dođu vidit. Na kraju smo skontali da je taj pauk koji me zaskočio veličine ljudsk šake. E sad valda sam se napio, al ugl znam da sam samo htio otići u neki stan koji je mama imala ali je rijetko išla u njega. Htio sam ići u njega jer me tjeralo srat. U tom stanu je zapravo bio živio Hitler i tamo su bili svi njegvi zapisi, knjige i stvari. Ona je to držala kao muzej taj stan i puštala tamo posjetioce i tako zarađivala. Ugl ja sam nekako ušo u taj stan i počeo tražiti WC. Stan je bio jako uzak i klostrofobičan zapravo. Našo sam WC gore na katu i kad sam ušo, nije bilo WC šolje već je bilo samo na po prostorije onak rupa na podu. Konto sam si nema mi druge, morat ču čućit i iskenjat se. E sad ne znam zašto, al sam skinuo čarape i odjednom sam vidio na podu na pločicama scenu kako se biljke iz Plant VS Zombies bore protiv Black Dragona iz Heroesa 3. Black Dragon se nekako namjerno raskomado na pun k dijelova koji je svaki posebno napado te biljke kojih je bilo puno. Al meni se taj prizor nije svidio tako da sam tim bosim nogama počeo gaziti taj prizor koji sam vidio na podu samo što nisam više vidio noge kako treba nego sam vidio svoj kostur od nogu, ko da sam imo rengen pogled. Ugl kad je to prošlo, taman me tolko jako natjera srat da se userem jednim dijelom u gaće. Ništa, skinem ja tu i gaće i skinem se cijeli gol i onak čućnem i počnem kenjat proljevčinu koju sam imo. I taman kad krenem, neko dole ulazi na vrata i ja se izbediram. Čujem kako se penje kad ono počne otvarati vrata od WC-a i uđe jedna ženska i vidi me golog poluusranog kako čućim i serem. Ja ju nekako otjeram napolje iz WC-a i skontam da je vani njih jedno 7 ženski koje oće provalit vrata i gledat me kako serem da me sprdaju. Ja tu nekako uspijem držati vrata onak gol da ne provale i tu dođe onaj frend s početka sna i rastjera ih. Ja ga zamolim da mi pričuva ulaz dok se ne iserem i on se složi. I tako on meni čuva ulaz i odjednom ode, al ja to nisam znao. I u tom trenu odjednom uleti nih 7 ženski i stanu gledat u mene a ja se skamenio i kako sam čućo samo sam osto skamenjen tako gol - usran. I sad jedna od njih je rekla nešta kao da izgledam ko lik koji je izmislio Švicarski Sat (Rolex valda) i svi si se složili. Odjednom je počela dolaziti masa ljudi i gledati mene u tom muzeju-Hitlerovom stanu i svi su komentirali kako sam ja isti ko taj lik i svi su me počeli zvati "Švicarski Sat". Od onda ja stojim skamenjen u tom muzeju i služim kao kip "Švicarskog Sata" za atrakciju ljudi a zapravo čućim gol i usran u pozi taman da počnem srat.

Sanjo sam stvarno svašta, vidjeli ste i sami al majkemi ovakvu neboluzu još nikada nisam bokte mazo

Koji mindfuck, e :pray: :pray: :pray:

Grim
05-04-2010, 12:25
Što se tebi mota po glavi. :pray:

Inače, kada pišeš ovakve stvari, lupi par puta enter da tekst bude ugodniji oku za čitati. :)

Mirko L
05-04-2010, 19:18
Inače, kada pišeš ovakve stvari, lupi par puta enter da tekst bude ugodniji oku za čitati. :)

Ovo.
Nekad se zagubim pa čitam isti red dvaput.

Vidiš valjda kako ja uvijek (over)useam enter.

E, da, :pray: :pray:

LorlonWarrior
05-04-2010, 19:32
Inače, kada pišeš ovakve stvari, lupi par puta enter da tekst bude ugodniji oku za čitati. :)

Okej, budem imo na umu :D

Al onom kontam si da ću stvarno ići psihijatru zbog ovakvih snova :(

Jest da mogu sve povezati nekako

Utakmica - gledo sam neki dan par utakmica
Vukovar i Dunav - dobro, to je očito da živim tamo
Frendovi - i njih gledam svaki dan
Hitler - gledo dan prije "pad berlinske čevabđinice"
WC i sranje - tjeralo me srat dok sam spavo
Plants VS Zombies - igram to (jedino za Heroes 3 nemam poveznice, o njima nisam niti razmišljo već godinama niti radio išta vezano uz njih)
Pauci - mrzim ih i uvijek se bojim kad pišam tako u rubu zgrade da mi ne skoče na mene jer su ih te zgrade vamo pune
Pivo - bio Usrks, s rodbinom popijo neš sitno piva

Itd...

Ali opet jebemu jel nije mogla doći neka normalna kombinacija nego ovako... :(

Btw i danas sam sanjo jedan čudni ali je suviše povezan s mojim osobnim problemima i nebi ga uopće shvatili tako da bolje da šutim :D

Mirko L
05-04-2010, 20:33
Znaš...često u snovima kad sanjaš da pišaš/sereš to zapravo i radiš u pravom životu...

Hm, hm....

LorlonWarrior
05-04-2010, 20:39
Znaš...često u snovima kad sanjaš da pišaš/sereš to zapravo i radiš u pravom životu...


:D

EDIT: :oops:

Azer
05-04-2010, 20:46
Ok bio sam kod tete za uskrs i

/cut
:pray: :pray:

Aral
07-04-2010, 10:41
Ove noć je bila u stilu MW2, al sa nekim novim misijama...imam dobre ideje za developere za MW3.

@LorlonWarrior: Umro sam, čisti mindfuck :rotfl: :pray:

edit: pročitao po drugi put, sad se valjam po podu mamuti :rotfl: A tek stil pisanja :pray:

GDra
07-04-2010, 12:04
@LorlonWarrior

Prije mi se nije dalo čitat, ali sad sam pročitao cijeli. :pray: :pray: :pray:

croat1gamer
07-04-2010, 12:05
Zamislite Psychonauts u Lorlonovoj glavi.

LorlonWarrior
12-04-2010, 02:35
Evo odlučio sam početi voditi dream journal. I bome svaki dan imam pun k za pisati. Kopirati iz njega neću jer je on napravljen strogo za mene i moju dušu tako da tamo sve u full detalje pišem i spominjem imena osoba koje sretnem u snu tako da vamo nebi imalo ni smisla. Nisu mi svi snovi onako :pray: :pray: :pray: ko ove koje stavljam vamo. Al eto odlučio sam da vamo samo pišem nanovo one koje smatram da su mindfuck ili slični. Tako da već od 50 kilobajta teksta i 10 dana razmaka i 15-ak snova (sanjam više u danu), imam 2 kul sna al ovaj drugi je tako dugađak i kopliciran da ću napisat ovog samo jednog i to ću probat što kraće


Znači počelo je da sam bio u sobi s bratom i bakom. Nekako sam znao da je Predator došo na zemlju i da me oće ubit. Bio je otvoren prozor i brat je stavio neki alarm da znamo kad se neko približi 100 metara prozoru ali nismo mogli vidjeti ko/šta je to jer je bila plava zavjesa na prozoru. I tako mi dežuramo kad ono zapišti alarm. Mi stisnemo šake i pripemimo se (da, mi smo šakama očekivali tući Predatora zajedno s bakom :( ). Očekujemo da uleti predator kad ono u sobu kroz prozor uleti Blastoise (pokemon). Ja sam ga se tako uplašio da sam ga refleksno šutnio desnim koljenom u glavu. Tu se brat tako odvalio smijat i počeo mi objašnjavat kako je presmješnio bilo kako sam ga nokautiro koljenom u glavušu. Inače taj Blastojs je bio oko 70 cm visok, taman da ga fino klepiš koljenom. Ok nakon tog prvog susreta, Balstojs je negjde nesto a mi smo dalje nastavili dežurat. Bilo je oko 3 sata ujutro.

I sad odjednom dok dežuramo i čekamo Predatora, mene baka uvati, stavi me njoj u krilo (ko bebu) i malo mi prigovori jer sam težak. E sad kako sam ja njoj u krilu bio ona mi počne pjevat neke dječje pjesme i počne me onako tresti i pušta zvukove kao da jašem konja. Bokte. Ja očekujem da mi dođe Predator i da ga tučem, malorpije mi Blastojs uletio kroz prozor a ti meni bako pjevaš neke dječje pjesme i pružaš simulaciju jahanja konja jebemu mislim stvarno nisi normalna. Tu sam se ja njoj nekako istrgnuo iz krila i opet smo čuli alarm. Znač neko je bio u blizi on 100 metara. Opet se nabrijemo ja i brat za fajt kad ono uleti neka mačka u sobu...

Tu je već svanulo i kontali smo da Predator po danu neće ni doći. Tu sam si ja konto da zapravo Predator uopće ne postoji i da sam glup što sam se bezveze bojo tako da me sav onaj strah odjednom prošo. Izašo sam van na ulicu i vidio neku žensku kako drži neki željezni cilindar koji ima neke srebrne tragove na sebi i proućava ga. Pitam je šta koji k radi i kaže kao da je na toj cijevi našla tragove nekog metala (rekla mi je i formulu i naziv al se ne sjećam) koji su podrijetlom iz neke druge galaksije. također mi kaže da je vjerojtano otpalo s broda s kojim je Predator došo na Zemlju. Tu mi se vrati sav onaj strah i aj u ku*c žensko, sad me opet strah svega.

Opet je pala noć i odlučili smo ja, brat i baka pitat tu žensku da nam se pridruži da dežura s nama pa da dočekamo Predatora i ownamo ga. Pristala je. I sad opet ona ista situacija, mi u sobi, alarm se pali, ja očekujem da mi opet neki pokemon ili životinja uleti kad ono uleti ni više ni manje nego Predator himself. Kako je uletio, odma je neki kombo napravio s prozora, zaletio se na tu žensku, prvo joj je jednju onu kljovu zabijo u prsa a drugu u usta. Bome bio je brutalan prizor. Onda ju je podigo na zid i zakuco nekako na zid. Izvadio joj je ovu kljovu iz usta i nekako šakam počeo rastvarat glavu koja se već bila rasvjetala i bilo je jako gadno. Taman završi sa sakaćenjem nje, okrene se prema meni i pogleda me nekim nevinim pogledom. Ja si kontam a u kura*, oću bježat ljevo il desno kad ono on se odvali smijat i kaže nešta tipa kao "a de neću vas zajebavat" i uzme i namontira nazat facu toj ženskoj i vratu je sve normalno kako je bila.

Od onda je Predator posto naš prijatelj i mi ga bili pozvali u neku šetnju. Išli smo na neko brdo u nekoj šumi gdje je dole bila cesta. E sad kako smo se penjali, neko je slučajno lupio Predya ili mu opsovo nešta ugl on je poludio i počeo se vrtit ko Barbarian iz Diabla 2 (Whirlwind) i sve nas ponovo klat.

Et, i tu se ja probudim





A što se tiče drugog sna, možda ga i budem zapiso ali je stvarno predugačak. Sad mi se nikako neda :D

Al neć ga zaboravit no voriz, imam zapisano sve sada ^^


EDIT: Evo lupam sada enter da bude ugodnije oku čitat :D

sickpetey
12-04-2010, 06:09
Sanjo sam dow2 i kako idem zubaru a tramvaju neki...neznam ni ja šta al su slinili i grizli...no more playing till 3.30 ughhh

Aral
12-04-2010, 06:12
@LorlonWarrior: A u prozor, ti si lud :rotfl: :pray: Piši obavezno sve kaj sanjaš :D

Nego, sanjao sam da je Konzum prvi dobio shipment Starcrafta2 ispred svih u cijelom svijetu, i ono dođem ja tam a gle fakat, onaj normalni i onaj drugi s onom većom kutijom. Ekipa gleda, svi se dive, ja brzo zgrabim svoj primjerak, koštao je 420kn, jurim doma, slikam kutiju i brzo postam sliku na pcplay forum da ownam sve. I onda mi je zvonio sat u 6h :(

LorlonWarrior
05-05-2010, 04:16
Ajde evo ovako

Nisam posto jako dugo ali se navatalo snova. Vodim i zapisujem sve u svoj Dream Journal. Budući da mi se neda prepisivati sve ponovo jer ima stvarno gigantskih snova, uzet ću samo i kopirati i izmjeniti detalje koji vas ne zanimaju (imena i prezimena osoba koje sanjam)

I još jedna napomena, budući da ovo pišem čisto za sebe, stil pisanja nije baš najkomičniji jer sam se najviše usredotočio na radnju

Aj pa da počnem s nekima:

Znači. Ja sam bio sa svojom ženom u centru grada i ona je išla kući. Zanimljivo da je išla šinobusom (kojeg inaće nema u centru). Ušla je u šinobus koji je kreto za par minuta tako da sam osto s njom na vratima. Ona je tu skinula čarape i počela ići nogama na moju facu. Imala je one ostatke od čarapa među noktima. I naravno, ja sam pokušo izbjeći taj kontakt jer iskreno, ne privlači me baš da trljam lice o nečije papke...
I sad kad sam onak više manje odbio ponudu, ona je se nadurila i odjednom se pokraj nje stvorio neki lik. Ona je onda njemu dala noge da joj vadi te ostatke od čarapa iz noktiju i pustila da ju pipka po nogama jer kao, ko ti kriv ako ti nećeš, onda će neko drugi. Taman kad sam izbacio čvalje do poda i složio facu tipa D:, šinobus krene i ja gledam kako taj lik nju mazi po nogama dok ona uživa (FFFFFFFUUUUUU-). Kontam da mogu stići šinobus i počnem trčati za njim. Pruga je išla u polukrug na početku tako da sam mogo presjeći prugu i probati stići šinobus što sam i probo ali nisam uspio kme. Tu se stvorio frend iz razreda s kojim sam popričo o tom problemu ali ne znam šta točno.

Tu mi se izgubi scena i odjednom se stvorim u ludnici. Tamo su svi bili jebeni retardusi socijalni. Prvo me je neki doktor pregledavo. Kad me je pregledo, ja sam se otišo pogledati u ogledalo dok je druge pregledavo. Skonto sam da mi je nos nateko i da imam kljuku. Stalno sam se gledo iz profila i nevjerovo kako mi kljukast nos loše stoji. Tu sam se izbediro i išo okolo do svih i pokazivo im to.
Tu se odjednom i stvorio neki ogromni pas kojem sam moro puštati glazbu koju on voli ili bi me napo u suprotnom. Tu mi je to dopizdilo nakon nekog vremena to tako da sam mu namjerno pustio krivu glazbu i suprotstavio mu se. Tu mi je došo i unio se u facu i počeo režat dok mi je njuškom diro moj otekli nos.
Odjednom dođe onaj doktor i kaže da će pregledati neku luđakinju a da se mi za to vrijeme igramo. Stavili su nas iza zavjesa i pustili glazbu. Tu bi neko viknuo neka 2 imena i to dvoje bi moralo izaći iz tih zavjesa i plesati pred svima. Zavjese su bile možda do visine koljena i bilo ih je više. Ja sam bio iza jedne te zavjese s nekom drugom luđakinjom. Kontam ja foru kao pošto nam vide samo noge da ja nju podignem pa da misle samo da sam ja ispod (ne znam stvarno čemu to). Kad sam ju podigo, bila mi je preteška pa sam se zanio i srušio neki ormar koji me ogrebo po ljevoj ruci.
Tu je napokon prošlo to sranje s plesom i doktor je pregledo onu prvu luđakinju koju je pregledavo. Tu se odjednom stvorila profa iz vjeronauka koja je imala rengensku sliku njene maternice na kojoj je bila bijela fleka. To je značilo da je trudna. Svi smo bili zapanjeni vau, luđakinja koja je zatrudnila bez seksa. Seksi jbte. Ugl iduća scena je ta da smo mi svi luđaci na hrpi i uspjeli smo prokrijumčarit neku drogu koja je bila plava tekućina u nekim špricama. Svi smo bili sretni i na hrpi i baš složna ekipa (jedno 10-ak nas) i djelili bi okolo te šprice i rokali se tim plavim. Ja sam roknuo 12 komada u sebe dok su drugi po 9. Znam da mi se odjednom počelo spavat od tog ali ovima ostalima se odjednom bježalo van iz te ludnice.
Među njima je bio i [Jedan Frend]. Svi smo pobjegli van ali ja sam zapravo odjednom bio pušten jer je meni isteko rok koji sam trebo bit u toj ludnici. I tako mi bježimo i odjednom se ispred nas stvore 2 stražara i ova sva hrpa pobjegne nazat. Ja ostanem a jedan stražar onak mahne mi pendrekom i kaže kao "ajde za njima nazat". Ja mu pokažem taj karton na kojem piše da sam slobodan i on se izbedira jer sam ga owno i pusti me kući. Bio sam gol i na sebi sam furo samo neku plavu deku. Ludilo jbte

EDIT: Opsrbljivat ću vas još kako mi se bude dalo, imam preko 100kb teksta samo trebam kopirati i izmjeniti imena likova u "moj frend"

croat1gamer
05-05-2010, 06:39
Ne zelim znati. Standardni lorlon snovi.

gothic45
07-05-2010, 14:09
Ja sam kao klinac stalno sanjao da svemirci dolaze. :scared:

Sad kad neki pametnjaković uleti: To nije bio san, oni su te oteli. :rotfl:

CrazySmurf
07-05-2010, 18:45
To nije san oni su te oteli :wink:

LorlonWarrior
07-05-2010, 21:47
To nije san oni su te oteli :wink:

Fali ti "bio"

EDIT: I zarez

EDIT 2: I točka

Mirko L
07-05-2010, 22:02
[quote="LorlonWarrior"Tu mi se izgubi scena i odjednom se stvorim u ludnici.[/quote]

Bogami, tu bi i trebao biti :)

sickpetey
08-05-2010, 10:01
Sanjo sam da sam u pečenjarnici od đavla,lik se stalno smijo i prico sa mušterijama ali se svako trebo držati za pult jer ponekad iz zajebancije povuče nekog naglo nevidljivom silom prema fritezama..meni je skurio bradu

hacker
08-05-2010, 11:16
O ogromnim, brzim paucima koji se mogu kamuflirati :scared:

Jopax
12-06-2010, 10:21
Imao sam dosta čudne snove sinoć, buđenje svako malo nije pomoglo, san je bio neka čudna kombinacija prijašnjih snova, nekakve katastrofe, stalkera i splinter cella, u jednom trenutku se jasno sijećam ulaska u menu spašavanja sna, da bi zatim nastavio sa drugim snom i poslije se vratio na taj.Također se sjećam jedne slatke plavuše sa naočalama, i nekakvog dječijeg igrališta koje je više ličilo na kavez za hrčka sa tonom onih prozirnih cijevi, bježanje od nekoga kroz dosta čudnu zgradu u kojoj sam morao prolaziti kroz različite stanove, balkone, čudna vrata, barikade i ostale gluposti.

CrazySmurf
12-06-2010, 14:09
A što si ti igrao tu noć

Jopax
12-06-2010, 16:40
Ništa, možda Titan Quest ali to je bilo više sati prije nego što sam otišao spavati

Jopax
27-06-2010, 15:27
Opet čudan san, ovaju put sam par sati zakunjao, pred nekom random kladionicom sam sreo dosta ljudi koje znam, s kojima sam prije ili ternutno idem u školu.Pričam s jednim likom s kojim baš i nisam bio u najboljim odnosima, iza te kladionice je stara napola izgrađena kuća, pričamo o tome kako smo se prije mogli penjati tuda bez problema ali smo ostarili.Nešto se desi u sada sam sa dosta prijatelja i ljudi koje ne znam(ima par likova iz Scrubs) na putu za nekakav zabavni park ili odmor, sve je u tome parku od čokolade, tu sam spavao valjda dok su drugi radili gluposti, i spomenuli rollercoaster od čokolade, imam nekakvu igračku od čokolade, počinjem je jesti i tada me probudi vriska jer su Njemci dali gol :(

CrazySmurf
07-07-2010, 06:57
Ok ovo što sam ja sanao je bilo totalni mindfuck :shock:

Sanjao sam da sam s prijateljima bio oko Dioklecijanove palače. Penjali smo s epo njoj i zezali. Kad je bilo vrijeme za ić ja sam se jedva dovukao do vrata, znate ono ne možete hodat i vrti vam se. Kad sam uspio, našli smo se u nekom hodniku sa stepenicama. Spustili smo se i na dnu ugledali neku djecu kako igraju Magic. Prošli smo pokraj njih a oni su nama počeli govoriti uvrede. Ja sam im pokazao srednji prst i odjednom se nađem u nekom uredu na Rivi. Tu su me počeli ispitivati zbog srednjeg prsta. Bio je i moj otac. Odjednom se tu stvorila pizza. Ja je pojeo i pustili me dalje. E ovdje postaje čudno. Na televiziji sam gledao neki dokumentarac o nekom spin offu Isusa Krista. Uopče mu nije sličio. Nalazio se u nekom gradu gdje su neke tamo razapinjali. Nitko ga nije primječivao dok on nije krenuo otići. Uhvatio ga je neki vojnik i počeo se derat zašto nije rekao slava Bogu ni jedan put. On je šutio. I tako su ga razapeli. Tu je bila njegova cura koja mu je iz nekog razloga kopala rane. On se derao kao lud i tu sam ja izgasio televizor. U to nas je zvao neki moj rođak (koji ne postoji) da su mu dali tjelo onoga s križa da ga zakopa, ali nam nije rekao gdje. Mi smo se odjednom našli u Đakovu u moje prabake. Ispalo je da je tu zakopano tjelo. Ja sam se tu gadio biti a svi su se čudili. Poslje smo mi s tim rođacima otišli orat njivu. Tu smo razgovarali o tom tipu. Kad smo se počeli vračat kući, ja sam se probudio.

Objašnjenje porfavor

cham3leon
07-07-2010, 10:05
Manje Tokio Hotela

:P

CrazySmurf
07-07-2010, 10:06
Dajte ljudi prešao sam na Slipknot

Paran0a
07-07-2010, 10:15
AUKURAC :pray: :pray:

Mirko L
07-07-2010, 13:12
[quote="Strmi"... o nekom spin offu Isusa Krista. Uopče mu nije sličio.[/quote]
A ti si vidio original Isusa, jeli? :)

Inače, kakvo objašnjenje?
Svaki san je bar u nekom djelu čudan.
Ako misliš da su tvoji čudni, odskrolaj malo nazad i pročitaj one od gospodina LorLona :)

Konšiljer
07-07-2010, 13:22
Ja često imam snove koji sadrže elemente iz neke igre,ako sam ju igrao 4/5 sati prije spavanja,to zna biti ludilo.
Prije nekoliko dana sam tako igrao Battlefield 1942...tu večer su svi u snu imali napisana imena plavom bojom iznad glave :rotfl:

Lord Ragnarok
07-07-2010, 18:41
ne sanjam. ja spavam

Marvin OCX
07-07-2010, 19:26
Ona furka kad ne mozes vristati u snu a neko te goni itd.. Svezani smo ja neki lik u nekom wc-u, lik, koji za razliku od mene moze da vristi,i tako poce debata izmedju nas dvojice zasto je to tako dok obojica nismo skontali da sanjamo :D

Mirko L
07-07-2010, 20:16
...Ili kada bježiš od nekog bića,a nemožeš trčat, nego si veoma usporen.
Yup, to su dvije najčešće dogodovštine :)

Marvin OCX
07-07-2010, 20:28
Znam :) il sprintas a klizis... jos samo da sanjam nesto urnebesno smijesno a ne mogu se smijati :)

Konšiljer
07-07-2010, 20:36
...Ili kada bježiš od nekog bića,a nemožeš trčat, nego si veoma usporen.
Yup, to su dvije najčešće dogodovštine :)

baš to...uvik te neki kurac vata a ja uspaničen ka u slowmotion-u se vučen

EDIT:zašto ne piše kuracc nego prozor

Mirko L
07-07-2010, 20:41
To je cenzura, nać ćeš je kod još nekih riječi...

Ma nije to samo nama, to je inače tako.

CrazySmurf
07-07-2010, 20:44
Meni se dogodda padam na pod i nemam snage hodati niti gledati okolo.

sickpetey
07-07-2010, 21:13
Uglavnom prvo sanjam neku igru koju sam upravo igro
Onda malo nes iz zivota al totalno preokrenuto i cudno
Onda najduze vrijeme 1-3 serije cudnih gluposti XD
I pri budjenju eroticni sanovi XD

tako je u 70% slucajeva
u ostalih 30% je sve u kurcu i nemrem se sjetiti nicega

Paran0a
08-07-2010, 00:21
Zamislite one efekte koji se vrte u wmp i dodajte neke glasove.
Tako nekako.Ne znam zasto no to su mi nocne more i mrzim ih >(

TeraBajt
08-07-2010, 12:12
Dajte ljudi prešao sam na Slipknot
:pray:

Korpse
08-07-2010, 15:50
Uglavnom prvo sanjam neku igru koju sam upravo igro
Onda malo nes iz zivota al totalno preokrenuto i cudno
Onda najduze vrijeme 1-3 serije cudnih gluposti XD
I pri budjenju eroticni sanoviSXD

tako je u 70% slucajeva
u ostalih 30% je sve u prozoru i nemrem se sjetiti nicega
Snovi jebote.

Konšiljer
08-07-2010, 15:56
nepostojano a hater...

CrazySmurf
08-07-2010, 16:44
Dajte ljudi prešao sam na Slipknot
:pray:
Imam osječaj da je Terabajt na ovom forumu da trolla na moj izbor glazbe

Silvery
10-07-2010, 14:03
Dakle, prošao si pubertet pa ti Tokio Hotel više nema smisla?

CrazySmurf
10-07-2010, 18:08
Meh slušam ih odne dopizdili su mi

Lord Ragnarok
11-07-2010, 11:27
Dakle, prošao si pubertet pa ti Tokio Hotel više nema smisla?

upravo suprotno.
prosao je pubertet, odlucio nauicit njemacki, naucio ga i sad slusa th sa razumjevanjem

CrazySmurf
11-07-2010, 17:09
Ja nez rijeć od njemačkog :P

Lord Ragnarok
11-07-2010, 17:30
kaze se ja no hable ingles kada neznas njemacki

McPingvin_v2.0
11-07-2010, 17:31
Que?

Lord Ragnarok
11-07-2010, 17:35
ke?

TeraBajt
13-07-2010, 01:46
Dajte ljudi prešao sam na Slipknot
:pray:
Imam osječaj da je Terabajt na ovom forumu da trolla na moj izbor glazbe

ja sam imao osjeČaj da ti trollas nas svojim izborom glazbe. onda sam skuzio da si samo glup.

CrazySmurf
13-07-2010, 06:33
Teabajt ti na svak spomen glazbe dođeš i počneš trollat na ono što ja slušam

McPingvin_v2.0
13-07-2010, 10:55
Nada se da će ti zatrolati uši i spasiti te. Iskreno, i ja se to nadam :(

Niko Bellic
13-07-2010, 11:30
Dečki totalno ste offtopic. Pišete tu čet materijale umjesto da se usredotočite na konstruktivnu raspravu o snovima i ostalim stvarima koje su usko vezane uz njih.

Lord Ragnarok
13-07-2010, 12:04
na kakvom jastuku najbolje sanjate?
pernati ili vise perferirate anatomske/spuzvaste?

Niko Bellic
13-07-2010, 12:13
Krevet ima tri povišene bočne stranice tak da nabijem jastuk između glave i gornje stranice. U takvom položaju redovito sanjam blizanke...

croat1gamer
27-07-2010, 04:35
Oke, sad mi se nastavio san od prije par dana, tako da me opet zainteresirao.

Ukratko, nije bas previse jasno:
Prvi dio sna:
Pocinje nekakvim citatima o smrti da bi sve iznenadno zapocelo da sam umro. Zavrsih u sestom krugu pakla (heretici, grad Dis, izgledom slicno jednom Vivec cantonu), susret i kratak razgovor s Luciferom (tako se predstavio), dolazak u nekakvu sredisnju prostoriju (opet, slicno Vivec libraryu) ima mnostvo knjiga, takoder je puna svakojakih osoba, ima ih i par sa onom fratarskom odjecom, ima i nekih bica slicnim goblinima, ali mnogo se inteligentnije doimaju, mislim da sam vidio i Newtona/Einsteina, nisam se na to previse obazirao jer mi je odmah upala u oko neka smedokosa cura (jos uvjek pokusavam skontati po cijem modelu je stvorena),prilazi mi i zapocinjemo razgovor. Upoznajemo se kao totalni stranci, ali svo vrijeme imam osjecaj da ju odavno poznajem. Govori kako je ona zapravo mrtva 300-500 godina (tho, vizualno/inteletkualno spada u danasnje vrijeme) i jos par stvari kojih se ne mogu sjetiti, nakon par minuta razgovora (iako mislim da je sati, mozda i dana; takoder se ne sjecam nikakvog konteksta iz tog dijaloga) razgovaramo kao najbolji prijatelji mi otkriva kako je moguce da se vrati na svijet. Pokusavam malo procitati sto ima u nekim knjigama, ali me ona odvlaci natrag na svijet.

~ Otprilike mi je tu prekinut san, onda sam se probudio. Sad, neznam ako se drugi dio iste noci dogodio ili sljedece.

Drugi dio sna:
Otprilike se budim u nekakvoj kuli/svjetioniku na kraju lukobrana, te mi govori kako sam i dalje mrtav, ali mogu biti na ovome svijetu u fizickom obliku i jos par stvari (slicno seriji Dead Like Me). Kako se secemo uz obalu ne razgovaramo, ali i dalje razumijemo ono sto se zeli "reci", osjecam simpatiju prema osobi. Srecem par prijatelja iz rl, i pozdravljam se, oni rade isto, poznajemo se, ali nemam osjecaj da kako razgovaraju samnom ne shvacaju da sam to ja. Setnja bez razgovora se nastavlja, ja preispitujem kako mi se svida osoba koju jedva poznajem (iako imam suprotan osjecaj). Onda mi govori kako se moramo vratiti jer se ne moze biti stalno na ovome svijetu, ali napominje da nije za stalno. Sada se vracam "hodajuci" u "knjiznicu", okolis grada Disa je naizgled cudan. Impresionira me, sama velicina istoga (sad je slicniji nekom LOTR gradu), sve je obasjano tamno crvenim svjetlom od mnostva vatri (nisu tako inteznivne, otprilike ove boje) sa par letecih kreatura, podsjecaju na gargoyle, vjerovatno demoni. I blizini je rijeka Stiks, rekao bih da se sastoji od krvi (vise manje mi je sav okolis imao svjetlost od onih vatra, tako da ne mora biti krv) sa par manjih vatri uz obalu rijeke. Djeluje smirujuce na mene. Nasao sam se u "knjiznici", ovaj put je mnogo manje ljudi, ali se doima da je ista prostorija mnogo veca. Pokusavam pitati tu curu nesto vise o njoj, ali me preduhitri i zeli mi nesto reci.

~Ulijece moja stara u sobu i budi me, radim facu kao ovaj crnac (DiB8cjgui6o).
Impresioniran sam tom misterioznom curom.

Treci dio, najkraci, posto se dogodio za vrijeme 15min sna na stolici, ali se povremeno iskljucim i vratim u isti:
Ne moze se bas nazvati nastavkom ovih snova vec odraz mojih pokusaja da se sjetim tko je ta cura iz sna.
Vise-manje je samo ona u fokusu (mislim da se sve dogada na setnici uz obalu, kasna je noc, nema ljudi ili ih samo ne zamjecujem) te ju pokusavam usporediti sa osobama iz rl, ali mi ne uspjeva, jer svaki put kad ju s tom namjerom pogledam lice ne vidim nista ili nekakvu kacigu (slicna kao onom glavnome od the knights who say ni, rogovi od jelena mi upadnu u oci). Izuzev tih pokusaja mi je bio krati replay zadnje scene iz drugog sna te mi ona govori "Odraz tebe", usput se pojavljuju slike iz prijasnjih snova (6. krug, lucifer, grad Dis, cura, rijeka Stiks, knjiznica, razgovor s "frendovima", Python tribute i jos par stvari kojih se ne mogu sjetiti). Takoder, u ovome snu imam krace flashbackove u vezi sa okolisem, tako da su prvi i drugi san doradeni sa dijelovima iz treceg.


Ovak, ovo pisem 50ak minuta, sa povremenim gasenjem mozga te nastavljanjem treceg sna.
Ima filozofskog brainfuckanja na dosta mjesta.

CrazySmurf
27-07-2010, 08:19
Ovo je hebeno čudno, kao da gledam neki horror

Niko Bellic
27-07-2010, 10:08
Sanjao sam nedavno da sam negdje pokupio mladu super građenu mulatkinju. Dofurao sam ju u stan i maznuo je 10 puta za redom bez vađenja. Nakon tog sam jako mnogo puno ogladnio i pošaljem ju po sendvič. Ona mi kaže "Kako da ti složim sendvič kad nemaš u stanu ni kuhinje, a ni frižidera?!", a ja se izderem "Ajde kujo prošeći se do Tifona po Montana sendviče, oni rade cijelu noć! Uzmi mi i Schweppes Tangerine da zalijem sendvič!"...

Probudio sam se jebeno gladan i žedan. Glupa kuja nije bila dovoljno brza...

Raz
27-07-2010, 10:10
Sanjao sam nedavno da sam negdje pokupio mladu super građenu mulatkinju. Dofurao sam ju u stan i maznuo je 10 puta za redom bez vađenja. Nakon tog sam jako mnogo puno ogladnio i pošaljem ju po sendvič. Ona mi kaže "Kako da ti složim sendvič kad nemaš u stanu ni kuhinje, a ni frižidera?!", a ja se izderem "Ajde kujo prošeći se do Tifona po Montana sendviče, oni rade cijelu noć! Uzmi mi i Schweppes Tangerine da zalijem sendvič!"...

Probudio sam se jebeno gladan i žedan. Glupa kuja nije bila dovoljno brza...


:pray:

Niko Bellic
27-07-2010, 10:21
Aj zamisli nakon takvog sna probudit se gladan i žedan, a moraš još i na posao. Bio sam ljut k'o kastrirani ris u vrijeme parenja!

Bolje da sam sanjao kak perem svoj nikad prežaljeni bicikl, koji su mi ukrali mutavi cigani iz zaključanog haustora. Mamicu im **bem šiljatom toljagom u suhi **pak!

Constantine
27-07-2010, 17:06
sanjao sam da sam bio u nekakvoj mjesavini između coda i bf-a,ali bas bio u igri,ne igrao.I onda ja dođem doma,a tamo je neki soboslikar,kreči on kuću i doveo je nekakvog malog krizanca između smeđeg i polarnog medvjeda sa sobom.

Niko Bellic
27-07-2010, 17:14
Ček malo. Jel nakraju bio medvjed ili Ledo medo sladoledo?

Constantine
27-07-2010, 21:42
medvjed,mladunac,onako,sivkasti.

Niko Bellic
27-07-2010, 22:55
Ode sanjat ovo...

http://www.pornstarbook.com/logos/oliviadelrio2.jpg

CrazySmurf
28-07-2010, 06:44
Ne vid se slika

antonio96
28-07-2010, 07:12
u jebot* koji san,

Sanja san neku sotonu kako mi kolje cilu obitelj i prijatelje, onda mi neko(samo sam ja osta) odjedamput reče da se počnem molit i kada san se počeja molit odmah sam se probudija,

sada mi se spava ali se neusudin leć :D :D

Lord Ragnarok
28-07-2010, 17:53
to ti jer si torcidas

antonio96
28-07-2010, 20:16
to ti jer si torcidas

:D :D a što si ti? :D :D

Lord Ragnarok
28-07-2010, 23:42
pickin dim

Cookie monsta
04-08-2010, 13:39
ja sam sanjo nedavno Drugi svjetski rat!

Niko Bellic
04-08-2010, 21:22
Sr3qU7vLVXg&feature=related

McPingvin_v2.0
07-08-2010, 11:38
Koja fakin' noćna mora...

Sanjao sam da je Freak postao moderator :o

Raz
07-08-2010, 11:48
xD

Ni moj nije bio daleko od toga...

samo što su svi postali global admini i forum se pretvorio u kaos

Mirko L
07-08-2010, 11:54
Global admini? :)

Raz
07-08-2010, 11:55
lol, mislio moderatori. :)

croat1gamer
07-08-2010, 12:27
Koja fakin' noćna mora...

Sanjao sam da je Freak postao moderator :o
Ako se povijest ponavlja imam losu vijest za tebe.

ot:
Imao neki 10min san, ugl. pola vremena pokusavam nagovoriti tipa da mi da broj od jedne frendice, a on to nabrzaka promrlja. Kad sam uspio zvati je bilo nekakvo dogovaranje u vezi nekog turnira iz saha. Onda sam se probudio.
Funfact: Poprilicno je slicila onoj curi iz onog 3-part sna, a uz to je i sahistica. :)

antonio96
10-08-2010, 22:17
ja sam sanjo nedavno Drugi svjetski rat!


puno igraš igrice.... :rotfl: :rotfl:

croking1994
11-08-2010, 12:11
jucer sam sanjao da mi je ona starica iz svedske nes u rodu i da je umrla, a ja nasljedio 40 Gb/per sec. brzinu interneta i bas kad sam krenuo na internet sam se probudio.bilo bi dobro imat takvu brzinu 8)

Wishmaster
11-08-2010, 16:42
Ojebemti :pray:
____
Ovu noć imal dosta zanimljiv san.Zapravo bila su dva relativno povezana s tim da sam između bil neko vrijeme polubudan.

U prvom snu smo ja i još dva ili tri bili u nekom dvorištu/parku i do nas dojde neki momak i kao odabere jednoga od nas da bude ga strijeljal (mislim da je strijeljanje bilo u pitanju). Ovaj počne bježat i nekak je nadmudrival ovoga naj ga je naganjal ali mislim da ga je ipak na kraju uhvatil bla bla. Tada taj isti momak dolazi do mene i ovoga kaj je bil s menom i nekaj nas pita u stilu koji oće biti sljedeći. I sad kao mi se nekaj dvoumili i na kraju ovaj odluči odabrati prijatelja ali odmah nakon toga odabere mene jer sam ja odmah napomenul da sam brži :D
I sad taj počne mene ganjati (sad je bil u plavo obučen) i ja ko lud počnem bježati kroz ulice (mislim da je u pitanju bil neki manji grad kod Zadra) i trudil sam se ne zalutati i mislim da sam čak izbjegaval pitati za smjer da me to ne bi odalo kam idem.
Uglavnom, trčal sam ko Usain Bolt kroz sve zivo. Bila su tu polja, šumarci, ceste, nekakvi rubovi sela... Čak sam se šuljal između onih brazda/redova u poljima :rotfl: kad sam se približil cesti.

Trčal sam tak mislim da dva dana (taj podatak se kasnije u snu spominje) i došel blizu nekakve šume/šikare i tu je bila nekakva ograda. Prvo sam gledal dali mogu prijeći ogradu ali je bila visoka i imala je bodljikavu žicu na vrhu (dva reda).
Onda sam iza sebe ugledal nekoga u plavome kak s psom trči u mojem smjeru (bilo jako daleko). Ja sam još nekih 100 m trčal i onda sam stal da se predam (jer sam mislil da je to ovaj kaj me ganja s pištoljem) pa sam se nadal da bude me taj kaj me naganja poštedil jer sam se jako dugo odupiral i pružil pošteni izazov za njega.
Kad je došel bliže shvatil sam da je to nekakav maratonac (plava jakna, plave hlače (sve dugo) i s psom trči maraton).
Nakon njega je došla poveća grupa takvih maratonaca i ja se samo ubacil među njih i s njima trčal i zadnje kaj se sjećam je bilo kolko do nekog većeg grada ili Zagreba. (Uglavnom, pretrčal sam dobar komad Dalmacije i nekaj Gorskog Kotara. Bar je tak to ispalu na kraju sna...)


Malo kasnije sanjal sam sličan san ali ovog puta sam bil blizu kuće i isto tak zbog nekog razloga sam se s poznanikom dogovoril da bude me on lovil (obadva smo imali pse sa sobom). Sjećam se da sam trčal uz rijeku (obližnja rijeka) i čak skakal u nju jer kao on nije išao u vodu. To je trajalo neko vrijeme dok nisam došel do neke betonske ograde/zida i ja sam preskočil ali je pas ostal dolje. Tu sam stal i pričekal prijatelja koj je rekao da mora ugristi psa pa sam ja ga ipak nagovoril da nek ga pusti na miru itd.. I tak kak smo razgovarali počel sam mu pričati kak sam danas baš sanjal ovo kaj sam gore prvo napisal i kak je baš velika slučajnost i sličnost.

DI END!

Inače sam u oba sna bil u borbi za goli život i bilo je napeto, a ne ovak bezazleno kak sam ja to napisal.
Jej.

croking1994
11-08-2010, 16:54
SAW :D

Dania
15-08-2010, 19:15
Sanjala sam gameplay novog Deusa (opsjednuta sam!!!), pa Oracle iz Matrixa (wtf)...pa neke random idiotarije kao muffine i mini krokodile :( i onda nekog seksej tipa, pa neki kaos, jurnjava, tipična akcija (bla, bla dosadno) i onda kao cutscene samo što sam i sebe vidjela; pa neko ružno narančasto svijetlo i...brrr...nemam pojma. Onda sam se probudila i ošla popit čašu vode i nastavila sanjati ispočetka! :o To je prvi put, koliko se ja sjećam, da ponovno sanjam u istoj noći. To je bilo preksinoć, otad se ne sjećam, jer spavam po danu :)

CrazySmurf
15-08-2010, 19:20
Nije to ništa. Ja noć prije nego što ću ce razboljeti sanjam da radim istu radnju ispočetka cijelu noć. Npr uđem u neku sobu s nekim popričam i onda se prekine i ispočetka i tako opet i opet i opet

Dania
15-08-2010, 19:33
Joj, znam znam na što misliš. Meni se prije par godina ponavljalo da sanjam neke ordinary stvari koje radim (čaša vode, cigara, fotelja, izlazak van na zrak) i tako u krug...ali, ovakve "fiction" snove nisam još :S

sickpetey
15-08-2010, 19:41
Ja sam jednom sanjo o tome kako sam u nekoj kuci uskih zidova i kad sam doso na kraj sve se promijenilo i odjednom mi je kroz glavu islo kako blademaster i 4 peona iz warcrafta3 bjeze iz istih tunela dok neke strijele idu na njih,na kraj se izvuku njih dvoje i nadjem se u nekom pustinjskom gradu i pratim neku plavu zensku po putu kad ona pocne trcati ne neke bestije i hobiti ju pocnu napadati a ona se pocne verati po drvecima ko nekakva ninja,nakon sto je poskocila na nekih 5 stabala pocne bjezati u mom smjeru a za njom ostale bestije.Onda sam se ponovo naso u gradu al ovaj put su nekakvi spartanci sa zlatnim sljemovima ludovali tu i klali se a Sean Connery je sa nekim Arapom pokazivo neku knjigu i pizdarije O,o.Nakon toga sve se prebaci na scenu iz Indiane Jones kod one spilje sa gralom al umijesto pjeska je okolo snijeg a spilja puna židova pa im ovi bacaju kruh vanka da ih otjeraju na snijeg...i to je jedan od mojih..normalnijih snova

Dania
15-08-2010, 20:09
O i ti ih imaš šarenolike, eh? Kul, kul...al' ta ninja, to ti je lik mog rangera iz davnog d&d sessiona, kad su nas napali :P (btw, ŠON KONERI :pray: )

GeraltofSmeg
15-08-2010, 20:11
Sanjao sam da se tjelesnome odvija natjecanje za utltimativnog muzjaka, te da svi muskarci iz skole moraju sudjelovati. Dozvoljena je samo borba mačevima, zadnji prezivjeli je ultimativni muskarac. I tako, borb traje, ja se drzim po strani, nekolko sam ih pobjedio, sve dok sam jedan od 3 prezivjela momaka...tada sam se valjda u snu udario u glavu, jerbo sam osjetio udarac nekakav...probudio sam se. Cini se da nisam dovoljno muzevan.

sickpetey
15-08-2010, 20:13
O i ti ih imaš šarenolike, eh? Kul, kul...al' ta ninja, to ti je lik mog rangera iz davnog d&d sessiona, kad su nas napali :P (btw, ŠON KONERI :pray: )


Uf nemas pojma..ovo je jedan od onih rijetkih kojih se sjecam XD

TeraBajt
16-08-2010, 19:07
nisam sanjao nista vec par mjeseci. obicno imam sture i nerazumljive snove al sad bas nista.

Jopax
19-08-2010, 18:55
Imao sam čudan san sinoć, ili jutros, nisam siguran.Sjećam se da je izbila zombi apokalipsa, i ja sam valjda sa prijateljem i rođakom u neko gradu, nisam siguran kojem, pokušavamo preživjeti i bježimo konstantno.Zatim se lokacija mijenja, kao da sam prošao kroz vrata i odjednom sam u selu nedaleko od Mostara, mislim da su se i ljudi s kojima sam bio promjenuli.Zabrinut sam za rodbinu dolje te idemo da provjerimo ima li preživjelih, čitavo vrijeme mi se mota nekakva djevojka po glavi, mislim da je znam.Došli smo dolje i otkrivamo da je iza jedne kuće čitav kamp preživjelih, dosta ih znam, ali nekako osjećam da je ovo krivo dok im se primičemo, mislim da imaju nekakav koncert unutra, ulazim, pričam sa nekim poznanicima, pokazuju mi da imaju dovoljno hrane i da jedna kapija vodi na totalno drugio dio grada koji je nekoliko kilometara udaljen od kampa, pada noć.Ja i dalje mislim na tu djevojku, nešto mi govori da je idem tražiti, ali druga strana mi govori da je mrtva i da je to sve uzalud, da ne riskiram život radi toga, mislim da počinje padati kiša, ja predlažem nekim prijateljima da je idemo tražiti, izbija velika svađa i tu se budim.

otac
19-08-2010, 21:51
Polako ustajem iz kreveta, blago ošamućen. 08:15. Pogledam u krevet, skontam da je desna strana također razbrkana. Zbunjen, polako došećem do wc-a. Popišam se, operem ruke i obavim jutarnju higijenu. Pogledam se u ogledalo, ali ne raspoznajem svoj odraz. Krenem prema kuhinji, a tada ugledam nju. U bijeloj potkošulji i i gaćicama kako sjedi i pije kavu. Na stolu stoji i jedna šalica za mene. A na radiju tiho svira ''Kings of Leon - Use somebody''. Priđem joj s leđa i poljubim joj vrat, a zatim sjednem na stolicu i polako opipam šalicu. Ona se nasmiješi. Gledam u nju. Pjesma je sve glasnija...


Tada sam se probudio, točno u 08:15, a na budilici svira Use somebody.
Desna strana složena, jastuk stoji ravno.

System
19-08-2010, 23:31
ronreyfag is ronrey

Razzarach
20-08-2010, 00:11
Polako ustajem iz kreveta, blago ošamućen. 08:15. Pogledam u krevet, skontam da je desna strana također razbrkana. Zbunjen, polako došećem do wc-a. Popišam se, operem ruke i obavim jutarnju higijenu. Pogledam se u ogledalo, ali ne raspoznajem svoj odraz. Krenem prema kuhinji, a tada ugledam nju. U bijeloj potkošulji i i gaćicama kako sjedi i pije kavu. Na stolu stoji i jedna šalica za mene. A na radiju tiho svira ''Kings of Leon - Use somebody''. Priđem joj s leđa i poljubim joj vrat, a zatim sjednem na stolicu i polako opipam šalicu. Ona se nasmiješi. Gledam u nju. Pjesma je sve glasnija...


Tada sam se probudio, točno u 08:15, a na budilici svira Use somebody.
Desna strana složena, jastuk stoji ravno. kurac stoji okomito.

LorlonWarrior
20-08-2010, 00:46
Polako ustajem iz kreveta, blago ošamućen. 08:15. Pogledam u krevet, skontam da je desna strana također razbrkana. Zbunjen, polako došećem do wc-a. Popišam se, operem ruke i obavim jutarnju higijenu. Pogledam se u ogledalo, ali ne raspoznajem svoj odraz. Krenem prema kuhinji, a tada ugledam nju. U bijeloj potkošulji i i gaćicama kako sjedi i pije kavu. Na stolu stoji i jedna šalica za mene. A na radiju tiho svira ''Kings of Leon - Use somebody''. Priđem joj s leđa i poljubim joj vrat, a zatim sjednem na stolicu i polako opipam šalicu. Ona se nasmiješi. Gledam u nju. Pjesma je sve glasnija...


Tada sam se probudio, točno u 08:15, a na budilici svira Use somebody.
Desna strana složena, jastuk stoji ravno. PROZORSstoji okomito.

FAIL :rotfl: :rotfl:

Lord Ragnarok
20-08-2010, 01:07
ti doma imas vodoravne prozore inace?

McPingvin_v2.0
20-08-2010, 01:17
Ja imam.

TeraBajt
20-08-2010, 01:18
hasomanu

McPingvin_v2.0
20-08-2010, 01:20
Slikam ti ujutro, ne da mi se sad tražit libelu.

Electromaster
20-08-2010, 01:21
ti doma imas vodoravne prozore inace?
Svi prozori mogu biti vodoravni, ovisno o tome što je referentno tijelo. :)

TeraBajt
20-08-2010, 01:22
Slikam ti ujutro, ne da mi se sad tražit libelu.

usput slikaj i d.ilera 8)

LorlonWarrior
20-08-2010, 01:23
ti doma imas vodoravne prozore inace?

A jesi baš imo potrebu?

Lord Ragnarok
20-08-2010, 01:27
jesam

LorlonWarrior
20-08-2010, 01:31
http://www.wordofsouth.com/myblock/images/smilies/facepalm.gif

Aral
20-08-2010, 20:08
Ok bio sam kod tete za uskrs i spavo kod nje u drugom gradu na drugom mjestu u drugom krevetu i majkemi mioje, ovako čudno nikada nisam sanjo

Vjerojatno ću biti optužen za izmišljanje ali zaboli me

Ali ugl meni iskreno evo najčudnji san u neko vrijeme, i skratit ću ga

Znači počelo je da je bila utakmica Vukovar-Hajduk na nekoj plaži na Dunavu gdje su svi bili sretni jer je Hajduk vodio samo 4:2 a Vukovarcima je bio cilj da što manje izgube. Ja sam tu u međuvremenu našo neku lopticu veličine zrna graška koju kad metneš u vodu ona nabubri tolko velika tako da moš s njom igrat pravi nogomet zapravo. Ošo sam dole na obalu Dunava na neki fos i sreo nekog Njemca koji mi je pričo neš na švabski o toj lopti i reko da zapravo može poslužiti kao žvakaća isto. Tu je prošo neki brod i odjednom su se stvorili valovi na Dunavu i cijeli se taj fos počeo mrdat. Odjednom se stvrio i moj frend koji je upo u Dunav i potonuo u valovima. Odjednom je počela i kiša padat i oluja rokat i ugl nevrijeme navalilo. Ja sam skočio za frendom da ga spasim i nekako ga izvuko ugl na taj fos al kad smo izašli već su svi pobjegli jer su valovi bili ogromni i cijeli se treso i ono, stvarno je vrijeme bilo užasno. Jedni ko je bio na tom fosu je neka ženska obućena u neki čudan kupaći u kojem je polugola bila i ja joj počeo srati da se tera s tog fosa jer će poginut ako ostanei a ona se meni nasmije i kaže da je tek sad svjesna zašto je to Svjesno more (valda je na Dunav mislila) svjesno. Svašta. Tu smo ja i frend pobjegli negdje gore i našli se s trećim. Odjednom smo skontali neke stolove pokraj nas i tamo vani di smo bili i skontali da je to zapravo neka birtija. Sjeli smo i naručili svijetlo točeno pivo za 6 kuna ali si dobio zapravo 0.4 litre a ne po litre ko inače. Tu sam ja nakon nekog opijanja ošo pišati iza u kut neke zgrade ali kad sam došo tamo, zapleo sam se u paučinu i počeli su pauci po meni skakat. Ja sam se tu usro i nekako ih otreso i zvao frendove da dođu vidit. Na kraju smo skontali da je taj pauk koji me zaskočio veličine ljudsk šake. E sad valda sam se napio, al ugl znam da sam samo htio otići u neki stan koji je mama imala ali je rijetko išla u njega. Htio sam ići u njega jer me tjeralo srat. U tom stanu je zapravo bio živio Hitler i tamo su bili svi njegvi zapisi, knjige i stvari. Ona je to držala kao muzej taj stan i puštala tamo posjetioce i tako zarađivala. Ugl ja sam nekako ušo u taj stan i počeo tražiti WC. Stan je bio jako uzak i klostrofobičan zapravo. Našo sam WC gore na katu i kad sam ušo, nije bilo WC šolje već je bilo samo na po prostorije onak rupa na podu. Konto sam si nema mi druge, morat ču čućit i iskenjat se. E sad ne znam zašto, al sam skinuo čarape i odjednom sam vidio na podu na pločicama scenu kako se biljke iz Plant VS Zombies bore protiv Black Dragona iz Heroesa 3. Black Dragon se nekako namjerno raskomado na pun k dijelova koji je svaki posebno napado te biljke kojih je bilo puno. Al meni se taj prizor nije svidio tako da sam tim bosim nogama počeo gaziti taj prizor koji sam vidio na podu samo što nisam više vidio noge kako treba nego sam vidio svoj kostur od nogu, ko da sam imo rengen pogled. Ugl kad je to prošlo, taman me tolko jako natjera srat da se userem jednim dijelom u gaće. Ništa, skinem ja tu i gaće i skinem se cijeli gol i onak čućnem i počnem kenjat proljevčinu koju sam imo. I taman kad krenem, neko dole ulazi na vrata i ja se izbediram. Čujem kako se penje kad ono počne otvarati vrata od WC-a i uđe jedna ženska i vidi me golog poluusranog kako čućim i serem. Ja ju nekako otjeram napolje iz WC-a i skontam da je vani njih jedno 7 ženski koje oće provalit vrata i gledat me kako serem da me sprdaju. Ja tu nekako uspijem držati vrata onak gol da ne provale i tu dođe onaj frend s početka sna i rastjera ih. Ja ga zamolim da mi pričuva ulaz dok se ne iserem i on se složi. I tako on meni čuva ulaz i odjednom ode, al ja to nisam znao. I u tom trenu odjednom uleti nih 7 ženski i stanu gledat u mene a ja se skamenio i kako sam čućo samo sam osto skamenjen tako gol - usran. I sad jedna od njih je rekla nešta kao da izgledam ko lik koji je izmislio Švicarski Sat (Rolex valda) i svi si se složili. Odjednom je počela dolaziti masa ljudi i gledati mene u tom muzeju-Hitlerovom stanu i svi su komentirali kako sam ja isti ko taj lik i svi su me počeli zvati "Švicarski Sat". Od onda ja stojim skamenjen u tom muzeju i služim kao kip "Švicarskog Sata" za atrakciju ljudi a zapravo čućim gol i usran u pozi taman da počnem srat.

Sanjo sam stvarno svašta, vidjeli ste i sami al majkemi ovakvu neboluzu još nikada nisam bokte mazo

Morao sam ovaj san quotat, svaki put umrem kad ovo pročitam :rotfl: :rotfl: :pray:

LorlonWarrior
20-08-2010, 20:37
Gle, imam preko 500 kilobajta (60+ stranica) zapisanih snova vamo u Wordu, samo sam lijen kopi pejstat ih i malo preurediti :D

Ako se nekom da žicat me, aj budem uvatio vremena pa stavim neke najbolje ^^

CrazySmurf
20-08-2010, 20:46
Stavljaj bokte

LorlonWarrior
21-08-2010, 02:40
Aj evo otvorio sam file, i randomly srcollao svih 60+ stranica i evo kopirat ću prva 2 koja sam našo (enivejs, tekst je pisan za mene i moju dušu tako da ono, nemojte se čuditi stilu pisanja. Također gramatika namjerno saka da mi bude kulije kad čitam ponovo):

Uff ovo je bio jedan napeti. Znači počelo je tako da sam bio u trgovini. Yep, bio u trgovini. Imo sam 1kn i htio sam kupit žvakaću. Biliv it or nat, kupio sam je. I sad nije mi se dalo čekat da izađem iz trgovine i odma sam je strpo u usta. A iste takve su bile i na blagajni. I dođem ja prodavaču i dam kunu i kažem "ovo je za žvakaću" i on izvadi neki veliki komad žvakaće, ko šaka ljudska. Izmjeri ga pogledom i uzme nožom i odsječe kolko misli da košta za kunu (nešta tipa ko da kupuješ žvakaću na kile iz jednog velikog komada). Ja mu kažem da je krivo shvatio i pokažem mu da je to za žvakaću koju već imam u ustima i žvaćem ju. Tu se on iznenadio mojoj iskrenosti i dao mi 9 kuna za nagradu zajedno s tom drugom žvakaćom koju je već odsjeko pa da ne baci kao.
Također mi je reko da ću dobiti veliki popust na neko meso za roštiljanje i reko mi je da slobodno kupim 6 komada. Ja sam mu reko da imam samo tih 9 kuna koje mi je dao i da to neće biti dosta ali on je i dalje inzistiro da ja to kupim. Ništa, kupim ja tih 6 paketa mesa njemu u čast, dođem na blagajnu. Tu ova teta s blagajne uzme i pogleda cijenu s onim laserom i iznenadi se kad je vidila koliku je taj šef trgvoine cijenu meni dao. Izračunala mi je cijenu svih 6 komada i na kraju je ispalo da je svaki komad 15 kn došao tako da je sve skupa bilo 90kn. Ja naravno nisam imo te pare ali sam samo uzo to meso i pokupio se i ošo i niko se ništa nije žalio. Tu kad sam izašo iz trgovine, ispred mene je bio prizor Yu-Gi-Oh duela. Joey protiv Yugija. Yugi je u 5 karata koje je vuko prve dobio 3 identične trap karte i 2 Nobleman of Crossout karte. Pošto je Joey prvi igro i već je stavio nekog u Face Down Defense, Yugi mu ga je razvalio s Noblemanom i tako očistio cijeli Deck od te karte. Iz Joeyevog Decka su izašle 3 te karte dok iz Yugijevog jedna.
Ja sam to sve promatrko ispod nekih svodova od izlaza iz te trgovine. Tu je sad odjednom neko od njih stavio neku kartu, nekog moćnog zmaja koji je odjednom počeo rasti u veličinu. Narasto je tolko ogroman da je pocrvenio i počeo goriti u vatri. Bio je stvarno ogroman, ko neboder neki jebote. Počeo je lupat po podu od bijesa, pokazivajući nam svima da smo najebali blago rečeno. Duel je izmako kontorli i odjednom svi koji su gledali počeli su bježati od tog zmaja koji nas je sve vijo. Ja znam da sam odjednom ušo u Fiata (moj autić) i da sam vozio cijelu obitelj od tog zmaja i da smo bježali. Dok sam vozio, pogledo sam iza i vidio kako je neki lik summoniro nekog drugog monstera pomoću Yu-Gi-Oh karte ali ovaj zmaj ga je samo ladno ošamario a taj se summonirani monster razljepio u neku kuću. Taj summonirani je bio neki žuti s repom, ko onaj Sandshrew pokemon. Ugl ja sam tu bježo s autom od njega po nekoj ravnoj cesti koja je vodila u šumu. Odjednom sam nešta krivo stiso kvačilo/gas/kočnicu i izgubio kontorlu nad autom.
Počeli smo letit s autom kroz šumu i neke kanale ali ja sam reko nešta tipa "pazi sad ovo" i samo čeko tren da se prestanemo odbijat i da padnem nekako zgodno kao da ispadne da sam to namjerno htio. Tu kad smo se izudarali i pali na cestu nazat, brat me otjero iz auta i reko da više nikad neću vozit i da nemam pojma voziti auto (nije da uopće neam položeno al ajd XD). Reko je da će on nastavit vozit. Ja sam se tu naljutio i reko da ću pješke bježat od tog čudovišta. Odjednom sam kako sam krenuo pješke stvorio se u ulici iza [ima jedne gradske birtije ide ovdje]. Kako sam se penjo gore, bila je sve uža i uža i odjednom sam ušo u neku prostoriju koja je bila povezana s tom ulicom ali je bila soba zapravo. Nekako čudno uvrnut geografski prostor. Ugl tamo je bio neki visoki lik koji je bio peder. Srušio me je na pod (bio je visok i ogroman) i počeo me vatat. Ja sam se tu rito i psovo mu sve po spisku. Maltretiro me tako neko vrijeme dok odjednom nije došo brat s nekim u tu sobu-ulicu kojeg sam očekivo. Ja sam bio tipa "bilo je i vrijeme" i onda sam se probudio odjednom na svu sreću.


NEXT


Ok ovo je onaj jedan koje bi ja stvrsto pod „Epic“. Samo sam vakvog čeko ^^. Znači kapitalac:

Počelo je tako da smo ja, brat i [frend S]Spenjali se na nešta što je bilo visoko, neki bržeuljak ili ko zna šta u nekom gradu na moru. Penjali smo se gore i ja znam samo da je meni bilo strašno teško penjat se gore al da sam prije mogao. Imo sam osjećaj kao da nosim jedno 120 kila na sebi i radio sam mravlje korake. Frendu S to nije bilo jasno i da bi mi pokazo kolko je to lagano, spustio se dole to malo što se popeo i počeo neportrebno trčati okolo. Meni i dalje nije bilo jasno kako može. Tu odjednom u pola tih mojih muka s hodanjem, dođu neki Srbi i počnu se kačiti. Odjednom se stvorilo 434345 ljudi i svi su se htijeli tući jedni s drugima. Među njima je bio i frend K koji je odjednom bio ubildan (inače je mršav), predobro je izgledo.
Ugl nakon toga kad su se svi smirili i razišli, ja sam mogo normalno hodati i sve je bilo kul. Odjednom sam skonto da se nalazim u Big Brother kući. Mogo sam ići ravno pa desno skrenuti i onda na neke stepenice gore. Fora je što sam vidio nekog crnca tamo da je ošo i reko nekom frendu da ode vidjeti šta se događa. Frend je ošo tamo i taj crnac ga je zaklo. Ja sam se usro i počo bježati di me noge nose. Popeo sam se negdje gore u tom gradu i ušo u bus. Bus je vozio i bio je jedan dio na cesti di je onak radio nepotrebno krug bus.
Ja sam slučajno izašo jednu stanicu ranije nego što sam trebo tako da sam zapravo vijo taj bus do iduće stanice. Taman sam ga uvatio i ušo unutra. Tu mi je došo neki ženski kondukter i pito me za kartu. Ja sam pokazo pokaznu al ona je počela srati da to ne valja i da moram van. Ja sam se nadrko i reko „ma ajde izbaci me, onak, evo gledaj me kako neću van i šta ćeš mi napraviti?“ (neš na tu foru).
Ona je jadna bespomočna šutila i ja sam samo ošo iza na zadnja sjedišta busa. Tamo je bio frend B. O nečem smo pričali i došla je ta kondukterka i pridružila nam se. Ona je meni počela pričati kako ona odgaja svoju djecu i ja sam totalno zaključio da to krivo radi i počeo joj davati savjete kako da bude dobra majka. Ja sam tu htio izvaditi svoj mobitel i umjesto nove Nokije izvadim ovu staru plavu. Kontam si da mi je u drugom džepu nova kad ono opet i iz drugog izvadim staru. Stanem onak koji fak? tipa i frend B mi objasni problem da sam zapravo taj drugi našo i da sam oba ta ista ponio zapravo.
Nismo dalje ništa pričali, samo smo se vozili. Vozili smo se do ZG-a i što je najgore, vozili smo se busom kroz neke zgrade. Onak, prolazili kroz urede i sobe, kroz kolodvor i kroz vrata (sve u busu, da, jako čudno). Na kraju kad sam došo tamo di sam došo, ošo sam samo u neki neboder. Tamo gore je bila mama s nekom ženom. Fora je što je atmosfera bila onak, fina nekako. Bila je odjednom uber zima vani, i prozor je bio otvoren. Vjerat je puho nekako hladno i baš je bio ono, nokturnalni neki filing, baš onak, hladna zimska noć i vjetar taj ^^. Ugl užvio sam se.
I tak, ja došo gore u tu sobu i pogledam dole. Bili smo odjednom u nekom malom gradiću u kojem su bili samo neboderi i visoke zgrade. Sve po podu je bilo snijega i sve je bilo nekako čarobno mirno i tiho i onak zimsko puno snijega.
Zanimljivo da se odjednom frend M i onda kondukterka stvorile u toj sobi s nama. Ja ne znam zašto ali odjednom sam htio raditi zgibove na nekoj kuki na zidu da se kurčim. Ali nisam mogo, bio sam preslab. Tu je ova kondukterka počela raditi to bez problema i ja sam se tako jadno osjećo. Zbog tog sam joj dao nošene čarape i korištenu žvaku. Svi su kasnije izašli van i ostala je samo neka nepoznata baba unutra (ona „neka ženska“ što sam reko). Taman sam ispratio frenda M i kondukterku i vraćo se nazat i jedina scena koju vidim je kako ta baba gura mamu kroz prozor. A bili smo u nebodru, jako visokom na visokom katu, kakvih 100 metara visine.
Ja sam tu babu htio išamarat al sam skonto odjednom da je ona iz neke sekte i da nije normalna tako da sam se više orijetniro na to da spasim mamu ako je ikako moguće. Pogledo sam kroz prozor i vidio dole kako leži razljepljena u lokvi krvi dok je sve mirno i tiho i snijeg lagano pada po njoj. Nije mi se dalo stepenicama spuštat tako da sam jednostavno skočio dole kroz prozor ali sam se nekako odbijo preko verandi tako da sam polako pao i dočeko se na noge bez da sam se slomio. Dole se odjednom skupilo puno ljudi.
E sad odjendom, znam da sam se našo tamo dole točno 6 dana kasnije. Bio je to dan sahrane i moj deda je bio tamo. I žena moja (cura) je trebala doći. Đeda me je pito jel imam žensku a ja sam lago i reko ne, na šta me opet počeo zajebavat da sam peder. Ja sam se tu nadrko i vidio taman ženu kako je došla iz vlaka.
Bili smo zapravo na glavnom kolodvrou u ZG-u i sahrana je bila baš tamo. Pop je počo govoriti nad škrinjom sve ono kako ide i ja vidim kako neki brzi vlak juri iz daljine. Kontam si reko idem se ubiti i onak taman se zaletim da se bacim pod njega i svi su bili onak tipa „neeeeeeeeeeeeeee, staniiiiiiiiiii“ i ja naglo stanem i kažem „haha a jesam vas zajebo!“. Tu je sahrana završila i ja sam se okrenuo i skonto da je žena moja s frendom J na klupici i maze se. Ne da sam popizdio nego sam poletio kolko sam ljut bio. Počeo sam tući frenda J i onda sam uzo ženu i poslo je kući. Vuko sam je za kosu na neki vlak i slučajno sam se izgubio i uletio u neki kokošinjac na kolodvoru.
Tamo je bila moja mama i svi moji koji su zapravo samo priredili kao foru da ispadne da je ona mrtva da vide kako ću ja reagirat. Tu sam se pogotvo nadrko.
Došlo mi da je stvarno ubijem jbte. Ok aj nije. Ugl. Tamo malo dalje je bio neki vlak gdje su bili samo skijaši u njemu i ja sam trebo s njim otići s ženom nazat za Vukovar. Strpo sam nju unutra i ošo samo pozdraviti svoje kad ono vlak krene. Ja ga počnem vijati ali nikako da ga stignem. Pobjego mi je ladno i strojovođa je vidio kako ja zapravo vijam taj vlak. Reko mi je da se ne brinem i pito me ako imam snimku na mobu kako mama leti sa zgrade da mu je dam pa da će je on staviti na Jutub i da će se obogatiti tako i dati meni dio novaca da i ja budem bogat.

CrazySmurf
21-08-2010, 06:07
Ovi drugi je... čudan

Constantine
21-08-2010, 14:40
neki dan sam sanjao da sam si odrezao obiteljske dragulje,kao,narast će ponovno :shock: .Onda sam shvatio da tu nesto nije uredu i da to mora bit san pa sam odbrojavao sekunde do buđenja

sickpetey
21-08-2010, 14:44
O.o ok ja imam cudne sanove al do sad si nikad nisam to...rezo..isuse kriste jesi se probudio instant u znoju il XD?

Constantine
21-08-2010, 14:49
ne,ali sam ono ostao zbunjen.

sickpetey
21-08-2010, 14:51
Brain is a strange place

LorlonWarrior
21-08-2010, 15:00
Obiteljski dragulji? A to bi bilo... :?

sickpetey
21-08-2010, 15:03
_ozSSseCh3U

Sugar lumbs,balls,cajones,family jewels..get it?

Lord Ragnarok
21-08-2010, 15:04
znas, ono sto mi imamo, a ti nemas? u gacama, 1 par.

7YUuyzQDmjY

LorlonWarrior
21-08-2010, 15:18
Pitaj mamu dal imam

EDIT: Molio bih nekog od modova da zabrane osobi iznad mene da mi se obraća u postanju. Hvala

Mirko L
21-08-2010, 15:23
To nemogu učinit, ali zato ga ti moš stavit na ignore listu pa je sve rješeno.

Lord Ragnarok
21-08-2010, 15:24
al onda iams gumbic koji tetjera da procitas sto sam napisao. ne radi kak je zamisljeno

Mirko L
21-08-2010, 15:28
Tko vam je kriv kad se ne znate kontrolirat.
Btw, mislim da je to stvarno glupo.

Kad ne bi bio taj botun da pokaže post od ignorirane osobe, ignore lista bi bila daleko efektivnija.

LorlonWarrior
21-08-2010, 15:31
Pa sori što of topikiram ali Đizs Fakin Krajst, prvo me je uvatio i počo govorit da trambonjam u temi "kile" i opet počeo spominjati moj pad iz Orbite emlje, onda me u "Rispekt" dovatio i sada svako malo di postam ko da me uhodi i samo zeza. Daj Ragnarok jebote smiri se malo. Mogo si mi to lijepo objasniti i bez tog "ono sto mi imamo, a ti nemas".

U ostalom da, potpuno sam zaboravio na tu opciju. Hvala na podsjećivanju ^^

Lord Ragnarok
21-08-2010, 15:32
al onda nebi znao dal sam rekao nesto super-mega-jako vazno ili samo neku glupost

LorlonWarrior
21-08-2010, 15:34
Pa kad bi se nastavilo po prosjeku, više ovo drugo :cry:

Jer stvarno koliko sam postova od tebe Ragnaroče vidio, nijedan nije konkretan i ne sadrži više od jedne rečenice. I dapače, većina ih je totalno suvišna i nebi pravila nikakve razlike da se ne nalaze tamo di se nalaze. Mislim da si i sam toga svjestan

Lord Ragnarok
21-08-2010, 15:54
totalno

Mirko L
21-08-2010, 17:11
Pa kad bi se nastavilo po prosjeku, više ovo drugo :cry:

Jer stvarno koliko sam postova od tebe Ragnaroče vidio, nijedan nije konkretan i ne sadrži više od jedne rečenice. I dapače, većina ih je totalno suvišna i nebi pravila nikakve razlike da se ne nalaze tamo di se nalaze. Mislim da si i sam toga svjestan

Ništa, samo udri ignore za bolji život.

CrazySmurf
23-08-2010, 09:30
Evo prvi iz mog dream journala

Ne sječam se svega, samo od sredine sna. Sanjao sam da sam se našao u susjednom kvartu gdje se odražavalo nekakvo natjecanje. Stigao sam u sred discipline gdje je trebalo nešto odvidat i nitko nije zano što. Ja sam se popeo na nešto što je izgledalo kao dizalica. Na platformi je bilo dvoje troje ljudi.
Odvidao sam to a ljudi su pali s platforme. Pobjedio sam u tome. Našao sam se u nekoj sobi gdje su poredali nas natjecatelje. Tu je bio neki čovjek u trenerci i čovjek u odjelu. Čovjek u odjelu je rekao da tko pobjedi ovdje da će biti premijer u saboru. Sljedeče se nalazim na nečemu što izgleda kao mp nekog fpsa. Imam strojnicu i pištolj. Strojnicom sa uspio ubiti jednog, ali mi je onda ponestalo metaka. Izvlačim pistolj i ulazim u skladište gdje pokušavam ubiti nekog ali otkrivam da nemam čak ni puni saržer. Čini da su meni dali ultra malo metaka. Nalazim neku pušku ali opet imam malo metaka. Odjebem pušku i krečem šakama. Sljedeče se nalazim u svom razredu gdje me razrednica tješi jer sam izgubio. Gledam neku sliku. Opet warp i sad hodam kraj mora s prijateljem. Odjednom mi se u ruci nađe lak za kmosu kojim napravim neku retardiranu frizuru. Malo šetamo po gradu i tu se budim.

keko
23-08-2010, 09:53
I ja sam imao čudne snove. Prvo sam sanjao da sam na nekoj vojnoj konferenciji. Ne znam kako, ali po nekom detalju sam zapamtio da je to bila konferencija meksičke vojske. Nakon toga sam sanjao da se u moju kuću može doći samo kroz balkon i da je do balkona postavljena ogromna daska. Na balkonu su bila dva tipa koja su držala dasku, ali kad sam se pokušao popeti, otišli su do mog susjeda i daska se slomila, a ja pao. Nakon toga sam sanjao da sam u kući na moru i da vidim kako neka zraka s neba pada u daljini i nakon toga ogromna eksplozija. Nakon toga sam sanjao da sam član CSI (New York) tima, a laboratorij nam je bio kod mene doma. Sanjao sam kako goloruk hvatam nekog tipa jer mi nisu dali oružje. Nakon toga sam se malo bavio istraživanjima dokaza pa sam se nakon toga prebacio na san u kojem idem na maturalac avionom, a stvar je u tome da mi je jedino profesorica bila poznata, ostale uopće nisam prepoznao jer to nije bio moj razred. Nakon toga sam se probudio. Sve u svemu, vrlo čudno ali i zanimljivo iskustvo za mene.

Constantine
23-08-2010, 11:20
Sanjao sam da sam bio kao neki policajac i onda dosao u neki stan sa nekom obitelji koju su napadali neki klinci.Pobjegli su i lovio sam ih do nekog kvarta,ali onda su najedanput bili mačke,obične kućne.Priblizio sam se jednoj,ali sam onda skuzio da je to zapravo ogromni tigar koji spava,a pored njega je bio dio odgrizene ljudske šake.Od straha sam skocio u rijeku koja je bila odma par metara dalje,nisam mogao preplivat na drugu stranu i onda sam skuzio da je malo dalje zapravo ogroman slap koji vodi do riječne mreže koju sam vec prije sanjao,tada sam se probudio.


Osim toga sam sanjao jedan vrlo čudan san u kojem sa igrao Wii verziju stalkera :O.Bila je ono totalno čudna,sve je bilo šareno i sunce je sijalo i vozio sam se u nekoj olupini od broda koja je unutar imala ogromni kompleks bazena unutar.Probudio sam se kad su se bazeni zatvorili.

CrazySmurf
25-08-2010, 06:41
Evo novi unos u Dream Journal.

Bio sam u nekom samostanu gdje su redovnici prakticirali hopa cupa. Odveli su nas u neki hodnik u kojem se nalazila kučica i tu nas sparili s našim partnerima. Nisam dobio onu koju sam želio nego babu od 81 godinu. Pobunio sam se i rekao da odbijam biti s njom i da želim drugu. Redovnici su em protjerali iz samostana.Odjednom se nalazim u dvorcu i ulozi Harry Pottera. Osječam se kao da igram igru. Prvo smo putovali nekim podrumima, onda sam tražio nešto po metlobojskom igralištu i na kraju smo se našli na nekim brdima. Sada se nalazim u kući moje tete i tetka s ocem. Kaže da je našao dvosoban stan koji dođe 1800 kn i da se selimo. Ja sam bio oduševljen jer je inaće moja soba mala. Opet warp i sad se vozim autobusom i stižem na stanicu kraj Jokera u Splitu gdje me autom pokupila rodica. Odvela me na nešto što izgleda kao korzo u Đakovu ispred golemog Burger Kinga. Tu sjedimo i čekamo. Osim nas tu je bijelac i malo dalje crnac. Konobarica dolazi i donosi nam naruđbu i uzima od bjelca. Na crnca se ne obazire. Kad je bijelcu donijela naruđbu, crnac se diže i odlazi a ona ga pokušava zadržati. Tu se budim

CrazySmurf
27-08-2010, 06:39
Oprostite na double postu al opet moj

Opet sredina. Sad se sječam da sam došao do nobog školskog igrališta igrati košarku. Nakon par rundi, stvorio sam se u močvari punoj zmija. Sjedio sam u drvenom kajaku s nekim ljudima koje neznam. Rekli su mi da hvatamo zmije veslima, pa sam ih i ja krenuo uhvatit. Uhvatio sam ih 3 ili 4. Sad se nalazim u mojoj ulici s prijateljima. Sjedimo na nekom ulazu.
Dolazi nam kineska policajka i pita nas jesmo li možda vidjeli neku curu koja je nestala. Naravno nismo je vidjeli i policajka je krenula dalje. Odjednom mi ugledamo malo dalje kako na jednom mjestu stalno udaraju munje i mi ko mi krenuli do tu. Odjednom se nađem u svojoj sobi gdje mi tata daje neke slusalice. End of dream

Dania
27-08-2010, 14:39
E, jučer....28 sati svih faza, do lucidnosti. Onda još par sati i deep sleep. Nisam apsolutno ništa sanjala, al' taj polu rl je bio fenomenalan, jedno vrijeme.
Also, počela (pisati "also" :rotfl: ) pisati dream journal, nakon par godina, novi.

antonio96
08-09-2010, 21:16
najgori mi je san kad sam odjedanput počeja trčan(bez ikakvog razloga) i ispred mene se stvori kamen i ja naravno zapnem,padnem i probudim se cili mokar :(

hrčak
08-09-2010, 21:36
Dakle, već me par dana jebe te jedan te isti san.
San počinje tako da se nalazim u nekakvoj ekspediciji po nekakvoj špilji u kojoj odjednom počinju nestajati moji suputnici. Odjednom se radnja prebacuje u neki drugi dio špilje gdje se polako budim i vidim kako nekakve osobe slične vukodlacima/vampirima zubima ubijaju i jedu moje nestale suputnike u kojima se nalaze i neki od mojih frendova. Odjednom shvaćaju da sam se probudio i počinju skakati na mene kada se "počnem buditi". Nakon svega toga imam osjećaj kako sam budan i kako se sve oko mene događa u stvarnosti ali isto tako odjednom počinju nestati moji najbliži frendovi i članovi obitelji, a pojedini odlaziti tako da odprilike znam što je s njima ali na kraju ostajem sasvim sam. Odjednom shvatim da se nešto čudno događa jer se odjednom na radiju čuju krici i vijesti o tome kako se hitno evakuiraju pojedini gradovi koji su napadnuti od vukodlakih stvorenja ali iz nekog razloga ja se jednostavno nemogu za pravo probuditi te shvaćam kako je ovo samo san te se pomalo smirujem. Zatim se kao ponovno budim i uviđam da sam u strahu od prethodna sna pobjegao u drugi san gdje se nalazim sa frendovima na obali nekog mora gdje se istraživanjem teleskopa shvaća da smo sposobni uz pomoć njega dolaziti u prošlost i budućnost. Zbog svoje znatiželje odlazimo u prošlost u zimu 1960 i neke te shvaćamo da je u na mjestu teleskopa zapravo prije bila neka drvena kuća. I opet se pojavljuju ista vukodlaka stvorenja ali se prije nego što doću pred tu kućicu prekida san i napokon prestaje taj pakao.

CrazySmurf
09-09-2010, 11:59
Upravo si mi dao ideju za knjigu :o

Dania
10-09-2010, 01:30
Iskreno, sad sam čitala iznova ovo, opet preskakala dosadne stvari...ali, došla je inspiracija za knjigu, ponovno :D

sickpetey
24-09-2010, 08:19
Sanjo sam da sam u kampu po noci i odjednom je neki pas poceo lajati i buditi ostale..svi smo izasli i onda sam gledo duel Bloodthristera i Keeper of Secrets O.o.Zadnji put da citam warhammer stiva prije spavanja >.<..makar tbh izgledalo je kul :D

Chupacabra
24-09-2010, 11:01
Sanjao sam da sam fajtao Boza i Kroatija sa Dragon Tooth swordom :D

sickpetey
24-09-2010, 12:14
Lol why XD?

Chupacabra
24-09-2010, 13:49
previse igram deus ex.

Ne, da se ispravim-

Ne smem igrati deus ex prije spavanja (deus ex NIKAD nemozes previse igrat)

The nameless Mod :pray:

Rang€r
24-09-2010, 18:44
danas sam sanjo da sam žensko i da me neko jebe. kako sam orginalan.

Chupacabra
24-09-2010, 18:46
danas sam sanjo da sam žensko i da me neko jebe. kako sam orginalan.

Jesi siguran da si sanjao?

LorlonWarrior
20-10-2010, 00:37
Ok, ja sam danas sanjo najodvratniji san i najgadniji i sve najlošije o njemu u svakom smislu.

Majke mi moje, nemojte se ljutiti i stvarno ne izmišljam ali bilo je ovako:

Znači ja sam bio neki lik koji je imo kitu jedno 35 cm i brat me je doveo u šumu ispred nekog nabildanog crnca koji je bio samo u gaćama. I sad ni pet ni šest nego mi je počeo drkat tu ogromnu prozorčinu i reko da moram svr'št po tom crncu jer on to voli i da nam je već platio u naprijed. Nakon vrlo kratkog vremena što je moj brat to meni radio ( fejspalm fejspalm fejspalm ), ja sam počo svršavat i to je počelo špricati na sve strane ko iz šmrka tako da sam ih na kraju obojicio pošprico na što je moj brat bio ljut a ovaj crnac sretan.

Eto, napokon priznajem, ja ću potražiti liječničku pomoć u vezi mojih snova. Ovo me već stvarno brine :cry:

Niko Bellic
20-10-2010, 02:30
Potraži pomoć liječnice, po mogućnosti pripravnice... :)

CrazySmurf
20-10-2010, 06:40
Amen to that

Ja sam sanjao da ja i Oliver Dragojević pjevamo po Splitu :o

Jašar
20-10-2010, 18:09
Ja sam inače profesionalni tumač snova pa ću početi.


Ok, ja sam danas sanjo najodvratniji san i najgadniji i sve najlošije o njemu u svakom smislu.

Majke mi moje, nemojte se ljutiti i stvarno ne izmišljam ali bilo je ovako:

Znači ja sam bio neki lik koji je imo kitu jedno 35 cm i brat me je doveo u šumu ispred nekog nabildanog crnca koji je bio samo u gaćama. I sad ni pet ni šest nego mi je počeo drkat tu ogromnu prozorčinu i reko da moram svr'št po tom crncu jer on to voli i da nam je već platio u naprijed. Nakon vrlo kratkog vremena što je moj brat to meni radio ( fejspalm fejspalm fejspalm ), ja sam počo svršavat i to je počelo špricati na sve strane ko iz šmrka tako da sam ih na kraju obojicio pošprico na što je moj brat bio ljut a ovaj crnac sretan.

Eto, napokon priznajem, ja ću potražiti liječničku pomoć u vezi mojih snova. Ovo me već stvarno brine :cry:

Ti si prikriveni peder. Crnac predstavlja tvoju pedersku stranu a smatraš da te brat ne bi prihvaćao kao homoseksualca (zato se i ljuti).



Amen to that

Ja sam sanjao da ja i Oliver Dragojević pjevamo po Splitu :o

Ti voliš Dragojevića i još uvijek ne mogu zaključiti jesi li peder.

Devil Dog
20-10-2010, 18:12
Peder prepoznaje pedera.

CrazySmurf
20-10-2010, 18:25
Ja sam inače profesionalni tumač snova pa ću početi.


Ok, ja sam danas sanjo najodvratniji san i najgadniji i sve najlošije o njemu u svakom smislu.

Majke mi moje, nemojte se ljutiti i stvarno ne izmišljam ali bilo je ovako:

Znači ja sam bio neki lik koji je imo kitu jedno 35 cm i brat me je doveo u šumu ispred nekog nabildanog crnca koji je bio samo u gaćama. I sad ni pet ni šest nego mi je počeo drkat tu ogromnu prozorčinu i reko da moram svr'št po tom crncu jer on to voli i da nam je već platio u naprijed. Nakon vrlo kratkog vremena što je moj brat to meni radio ( fejspalm fejspalm fejspalm ), ja sam počo svršavat i to je počelo špricati na sve strane ko iz šmrka tako da sam ih na kraju obojicio pošprico na što je moj brat bio ljut a ovaj crnac sretan.

Eto, napokon priznajem, ja ću potražiti liječničku pomoć u vezi mojih snova. Ovo me već stvarno brine :cry:

Ti si prikriveni peder. Crnac predstavlja tvoju pedersku stranu a smatraš da te brat ne bi prihvaćao kao homoseksualca (zato se i ljuti).



Amen to that

Ja sam sanjao da ja i Oliver Dragojević pjevamo po Splitu :o

Ti voliš Dragojevića i još uvijek ne mogu zaključiti jesi li peder.
Ovaj ja ne volim Dragojevića, I'm a metal head

Jašar
20-10-2010, 18:27
Peder prepoznaje pedera.

Imamo mi svoje znakove.



Ja sam inače profesionalni tumač snova pa ću početi.


Ok, ja sam danas sanjo najodvratniji san i najgadniji i sve najlošije o njemu u svakom smislu.

Majke mi moje, nemojte se ljutiti i stvarno ne izmišljam ali bilo je ovako:

Znači ja sam bio neki lik koji je imo kitu jedno 35 cm i brat me je doveo u šumu ispred nekog nabildanog crnca koji je bio samo u gaćama. I sad ni pet ni šest nego mi je počeo drkat tu ogromnu prozorčinu i reko da moram svr'št po tom crncu jer on to voli i da nam je već platio u naprijed. Nakon vrlo kratkog vremena što je moj brat to meni radio ( fejspalm fejspalm fejspalm ), ja sam počo svršavat i to je počelo špricati na sve strane ko iz šmrka tako da sam ih na kraju obojicio pošprico na što je moj brat bio ljut a ovaj crnac sretan.

Eto, napokon priznajem, ja ću potražiti liječničku pomoć u vezi mojih snova. Ovo me već stvarno brine :cry:

Ti si prikriveni peder. Crnac predstavlja tvoju pedersku stranu a smatraš da te brat ne bi prihvaćao kao homoseksualca (zato se i ljuti).



Amen to that

Ja sam sanjao da ja i Oliver Dragojević pjevamo po Splitu :o

Ti voliš Dragojevića i još uvijek ne mogu zaključiti jesi li peder.
Ovaj ja ne volim Dragojevića, I'm a metal head

Voliš Dragojevića, bez obzira za koju si se vrstu glazbe opredijelio. Vjerojatno si ga kao dijete slušao pa ti je ostalo.

CrazySmurf
20-10-2010, 20:34
Vjerojatno

Interceptor
20-10-2010, 20:37
F1LOG-FN24o

Ko nije :wink:

osvetnik_sch3l3
20-10-2010, 20:50
u trgovini lezi ubijen covjek, a kolega krade orbit zvakace ?!?!

sickpetey
21-10-2010, 10:27
u trgovini lezi ubijen covjek, a kolega krade orbit zvakace ?!?!

Daj zasto ja nemama takve snove =(,meni moji nemaju nikakvog smisla a i dobro je ak se uopce sjecam njih ujutro XD

CrazySmurf
21-10-2010, 13:10
Ja sam sanjao da s Weird Al Yankovicon biježim od par luđaka s puškama

sickpetey
18-11-2010, 17:34
Danas sam imo cudan san...ono neka bitka je pocela,na jednoj strani je dobro opremljena vojska,vitezovi na konjima,vecina vojnika je u plate armoru i uglavnom su dobro pripremljeni a na drugoj malo slabije opremljena vojska,uglavnom chainmail i leather al ih ima vise,prljaviji su i imaju malo duze kose ono izgledaju ko barbari osim konjice koji su u plate armoru i imaju maljeve.Poceo pokolj,masakr na sve strane i ono vidim jedan ratnik sa maljem i stitom obucen i chainmail jurisa na nekog vojnika u plate armoru bez sljema i malo duze kose,jedva do ramena.Kad ono to neka zena O.o.Bore se oni al nista ovaj izmice napade,ova brani stitom i kasnije kad su se vise umorili poceli se hrvati i ova zenska uspije srusiti lika i padne na njega.Drzi mu ova ruke jedva,ono trudi se i tijekom toga gledaju se u oci.I ono pocnu se zvaliti odjednom i ljubiti O.o.Bitka bruji,ljudi umiru,lete glave,ono vidim neke likove nabijaju kopljima dok neke maljem po glavi a ovo dvoje dok se to oko njih odvija,,nastavljaju i..bas se jebeno uzivljavaju u to kao da nemam nikakve bitke oko njih.Neki vojnik ih ponekad zacudjeno pogleda al samo na trenutak jer..ono..jebena je bitka..ljudi se bore..a ovi se ljube,diraju,ovaj nju prebaci na ledja i jos se vise hvataju..valjda joj ovaj pokusava skinuti plate (jebiga mora da je zajebano)....i onda mi jebeni sat pocne zvoniti...fudge

Constantine
01-01-2011, 17:51
neki dan sam imao skroz čudan san.Hodao sam sa starim prema trgu,a on je bio na mom biciklu.Na rubu trga je bila kao neka starinska ulična lampa visoka 2 metra a moj stari se popeo na to kao na jarbol,sjedio na vrhu lampe poput majmuna i promatrao neko događanje usred trga.To je bila kao neka utrka paraolimpijaca na livadi usred trga,ali nitko od njih nije imao dio tijela ispod pupka i kretali su se samo s rukama :o

Systematic Reverse
01-01-2011, 18:25
zadnja 3 sna kojih se sjecam su bili onako... wtf..

1. susjedina kuca je bila kuca od sotone, i bio sam unutra i vidio ga. (htio me je ubit :<)
2. totalno cudni smak svijeta
3. stari mi je sa sjekirom odrezao ruku:D

highlightsi moja 3 sna.

inace kad sanjam takve snove probudim se totalno izbediran, i izbediran sam jos iducih sat - dva. :E

Electromaster
12-01-2011, 16:21
Isuse wtf. >_>
Sanjo da se vozim s 2 tipa, nekim mamlazom i skiperom u plastičnom kanuu i da plovimo s nekog otočića ka obali. Skiper je naređivo, ovaj veslo- ja gledo. Onda došli na rivu i ukrco se još jedan tip, pa skiper kaže da će ovaj što je veslo sad držat ritam, a mi svi veslat- ali rukama. To je tako sakalo da je kanu actually potonuo pol metra pod more, skupa s nama u njemu. Onda sam u moru vidio zmiju omotanu oko neke morske biljke, i onak prolazimo kraj nje, ja se lagano usro a ona skočila i ugrizla me za vrat.
Onda sam popizdio, uhvatio ju i rastegnuo joj rukama čeljust, pa je onda opet stisnuo, te otrčao u bolnicu na hitnu pomoć. I došo tako ja tamo u kupaćem, potkošulji [?]Si držeć zmiju za glavu te odmah s ulaza pitam "Ovo me ugrizlo jel otrovno?"Spa mi kaže glavni bradati doktor da jest mnogo otrovno i ide mi pogledat ranu al meni ispadne zmija te ugrize i njega pa on ode sebe liječit a meni dođe neka mutava doktorica. I onak, odjednom se hrpa ljudi u hitnoj počne cerekat da sam to ja sigurno dao da me ugrize zmija kak ne bi moro ić u školu do 12og [danas lol]Sal sam se zajebo jer će mi sad to odma riješit. Bila je tam i neka patuljasta žena u bolničkom krevetu a po njoj su se penjale 2 bebe ali nvm.
Onda me blesava doktorica pozvala, ja dobio odma neki loš filing al reko- paranoičan sam. Posjede me na krevet i uzme neki kuhinjski nož da će mi izvadit otrov iz vrata, a uto mi još uleti i jedan lik iz škole i počne brijat kak to nije niš strašno i da ću dobit lizalicu i mali poklon. A ova smotana samo što mi ne probode desno oko nožem, ja se usro skroz kad mi odjednom poče svirat nekaj na mobu. Ova se smete, ja izgasim, ona mi se nastavi približavat s nožem. Mob opet zvoni, pada po podu, ja se saginjem po njega, paf- probudio se.

Lulz je što mi je tek nakon što sam se probudio počela zvoniti budilica na mobu [različita melodija od one u snu], a osjećo sam i probadajuću bol u desnom oku. >_>