PDA

Pogledaj cijelu verziju : O čemu sanjate?



Stranica : 1 [2] 3 4

meatdog
05-01-2009, 16:25
Ma pola tog se ja ni ne mogu sjetit ^^

Al eto, nastojat ću što više pisat o snovima mojim, vidim da vam je zanimljivio ^^

Nego u vezi ovog zadnjeg... Ma imam kažem pizdarija sad od vikenda, i sve ovo ima smisla za mene, jer mi stalno sve to prolazi kroz glavu, i taj Frend iz Ilače, i on je upleten, i ta treba i njen bivši, i to da su se svi protiv mene urotili...

Jedino ne kontam kako se tu uklapa spajdermen i oni ženski roboti? :?

Al eto, to je vjerojatno čisto plod gameinga i perverzija :D

"Frend iz Ilače" Ta Ilača ono selo u slavoniji, pokraj Tovarnika?

LorlonWarrior
05-01-2009, 16:35
"Frend iz Ilače" Ta Ilača ono selo u slavoniji, pokraj Tovarnika?

Da, točno tako :D
Zapadno od Tovarnika 3 kilometra. Istočno od Šidskih Banovaca 1.5 kilometara.

Mogu ti sad pričat svašta xD

Ako ideš iz Vukovara, imaš 2 puta: Preko Sotina, ili preko Negoslavaca. Preko Sotina (Vukovar-Sotin-Tovarnik-Ilača) imaš oko 25 kilometara, ali je cesta kolko tolko dobra i moš brzo pičit. Ako ideš preko Negoslavaca (Vukovar-Negoslavci-Orolik-Šidski Banovci-Ilača) imaš 22 kilometra, ali je cesta tako očajna da se ne isplati

A ako ideš iz Vinkovaca... Imaš samo jedan put (27 kilometara, Vinkovci-Mirkovci-Stari Jankovci-Srijemske Laze-Orolik-Šidski Banovci-Ilača)

Anything else? ^^

meatdog
05-01-2009, 16:41
Hehe netrebas mi nista pricat, zivim u Tovarniku! :D

LorlonWarrior
05-01-2009, 16:43
Hehe netrebas mi nista pricat, zivim u Tovarniku! :D

:rotfl:

Pa šta si me onda ispitivo dali je Ilača selo u Savoniji, bokte mazo po čistom danu možeš vidit Ilaču iz Tovarnika...

:rotfl: :rotfl:

meatdog
05-01-2009, 16:45
Hahaha :rotfl: znam samo me zanimalo jel mislis tocno na to selo! :D

Jesi ti iz Vu i ides u ekonomsku?

LorlonWarrior
05-01-2009, 16:49
Hahaha :rotfl: znam samo me zanimalo jel mislis tocno na to selo! :D

Ne jebote mislio sam na onu Ilaču pokraj New Yorka tamo, predgrađe New Yorka znaš...
:rotfl:

Ok aj dosta zajebancije i Ilače, BACK ON TOPIC PLZ!

Mirko L
08-01-2009, 15:25
Evo još jednog :rotfl:

Znači počelo je tako da je završio dan u školi... I ništa, idemo frend i ja kući, samo ne na ovu bližu stanicu, nego onu dalju di moramo preko pruge proći (ne znam zašt na tu dalju). I ništa, idemo preko pruge, kad ono - VLAK! I skoro nas zgazi. I niš, mi stanemo, opet krenemo, kad ono - OPET VLAK! xD
I tako jedno 5 puta smo probali proći i svaki put bi naletio vlak. A što je najžalosnije, ti vlakovi su nosili u vagonima zelene feferone i ja i frend u međuvremenu od dosade uzeli i gađali se s tim paprikama koje su ispale iz vagona. I tako jedno dosta vremena, i onda naiđe neki čobac, i gleda koji fuck mi radimo. I niš, one pređe preko pruge, aj a i frend izbediramo se onak kako je uspio? I niš, mi za njim, šta ćemo xD
I uspijemo preći preko pruge. I mi za tim čobcem nekih 100 metara, i on se sretne s nekim likom, i ode na lijevu stranu kući, a mi na stanicu desno... I kontam sad imam 10 kuna u đepu, ireko idemo si neš kupit. I frend se složi. I ja uđem u trgovinu, i uzmem onu košaricu (i nije bila košarica neko kao neka kantica crvena više) i krenem čopat stvari, tek frend kaže kao nemoj uzet košaricu, to se naplačuje 2 kune! I ja gledam WTF? I sad najjači dio... Brat uleti u sobu, i ja se probudim al onak još spavam... I frend se počne kao derat i viče NEEEEEEEE... I nekako prođe moment i ponovo se vratim u isti san, tek ono nema frenda. I odjednom se pojavi poruka, evo točno se sječam:

A Host of this dream left the dream. All other pepole from dream will be terminated

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

:rotfl: :pray:
kažu da snovi služe da probave ono šta si proživija ili spozna tjekon tog dana.
pitan se....

Samael
08-01-2009, 15:48
ja pokušavama ostvariti lucidne snove vođenjem dnevnika snova i lucidno sam sanjao jednom u ova tri mjeseca što pišem :(

LorlonWarrior
09-01-2009, 01:19
Moj svaki san je lucidni one :D

Snaga volje... Valda xD

Uff opet sam sanjo neke pizdarije:

Znači otprilike, ja sam se našo s nekim ljudima i jednom trebom koju znam u nekoj birtiji šta ja znam, i tamo je bio frend iz osnovne koji je inače luđak i kojeg nisam dugo vidio. I ja sam tamo sjedio sam u toj birtiji, dok su taj luđak i ta treba jedno 4 puta izašli van sami i ignorirali me što je mene užasno smetalo... I ja sam se nadrko, spizdio prvog kog sam vidio šakom ( :rotfl: ) i nasto rusvaj naravno. I sad svi se mlate, stolice lete, samo niko ne napada mene ( :? )
Jebo mater svi me ignoriraju... I niš, rusvaj završi, i treba ta i onaj luđak se opet vrate (negdje se sakrili sami) i ja opet popizdim i uzmem si pivo. I skontam da nemam para, i na podu nekako slučajno nađem 7 kuna, i pošto nisam imo sve pare (10 kn) konobarica mi da 70% napunjenu bocu piva ( :rotfl: )
I niš, ja to cugam i u tom trenutku dođe jedno 5 osoba iz mog razreda s kojima se eto nisam vidio 2 i po tjedna, pozdrave me i svako baci svoju spiku na svoju stranu i nastave me ignorirati... Niš, ja i dalje ispijam svoju cugu i blejim u tu trebu i frenda luđaka i ona dođe i obrati mi se neš kao: Eeeeee tako ti je to u životu... :thumbs2:

I tu se ja probudim...

:?

eddie2142
09-01-2009, 14:51
ja imam jako poremecenu podsvjest, ali ista nikako da se istakne!
drugim rijecima, nista ne sanjam ili se bar nesjecam toga
a u nekim rijetkim trenutcima kad sanjam sanjam 4 sna(ni vise ni manje)
pa nemam bas materijala za ovaj topic

@LorlonWarrior: nisi normalan

Mirko L
09-01-2009, 15:50
eddie, uvik sanjaš ali se nesičaš.
ovo šta kažeš da nekad sanjaš 4 sna je posve normalno jer se u prosjeku u jednoj noći sanja tako 4-6 snova.
LorLone, razočara si me, san ti je skoro pa ima smisla, jedino smišno mi je tu ono sa 70% pive :D
i razočara si me šta ne sanjaš više močvare :D

LorlonWarrior
10-01-2009, 16:45
Ma sanjo sam nedavno jako puno snova al se ne sjećam svih i ne mogu ih kompletirat.

Eto npr u jednom sam sanjo da sam bio u Borovu Selu, i da su me neki Srbi htjeli tući, i ja počeo bježat i kad sam pobjego iz sela oni su se pretvorili u majmune i razne životinje i odjednom smo se našli na početnoj špici Kralja Lavova :?

Ili kad sam sanjo da sam bio u starom hotelu u Opatiji di sam prije živio i da sam bio u kuhinji, i bile neke kutije i hrpa mačaka ispred sobe i ja se tamo igro s njima, i onda sam ukro staroj neki prah što se stavlja u kavu al fin ovak kad ga jedeš samog i ja to sve pojeo, dao malo mačkama i onda stara nije skontala da je zdjelica prazna xD

El eto neda mi se pisati te snove, pišem samo one kojh se baš kristlano sjećam, neke i zaboravim ^^

LorlonWarrior
12-01-2009, 00:29
Znači počelo je tako da sam bio u sobi s bratom, i izgubio trzalicu neku od Bodoma što sam imo i kad sam izgubio nju, izgubila mi se i pjesma "Roadkill Morning" na kompu. I cijelo vrijeme sam tražio i pjesmu i trzalicu, i nisam našo. Onda sam ošo s bratom u teretanu, gdje sam odlučio da ću uzimati steroide i bosti se. Ali kad sam došo, nisam već 2 tjedna bio u teretani i bio sam preslab, nisam mogo ništa tako da sam odusto od igle i svega. Onda je došo moj deda, neki lik i neka ženska sa jako velikim tricepsima i majstor koji mi je kuću radio. Onda smo ja i brat s majstorom pravili smjesu za malter, da bi majstor nešta malteriso, ne znam šta. Kad smo to napravili, ona treba s velikim tricepsima me je trebala ošišati pa sam dedu pito za mašinicu. Ali on je imo tu mašinicu samo što je bila u zapakiranim dijelovima, i svaki dio kad bi otvorio imo je u sebi zamku koju je samo on znao onesposobit. I nekako je on to sastvaio, i ta treba me počela šišat. I odsjekla mi 2 cm kose na mojoj desnoj strani, i onda odustala. Tu je došo moj brat i počeo pričat kako ima jedan svrtak na glavi, koji kontorlira sve ostale. Na to smo se ja i treba s velikim tricepsima tako nasmijali i počeli ga sprdati da na glavi ima poduzeče svrtak, koje upravlja svima ostalima na njegovoj glavi pomoču kontrolne ploče...
I ugl ja sam se tu naljutio jer me nije šišala, i pobjego van, nisam se planiro vratit kući. A neko mi je reko da sam dobio pismo, a pošto sam pobjego od kuće, bilo mi krivo i prvu kuću na koju sam naišo, razbio sam poštanski sandučić koji je izgledo ko petrolejska lampa, i počeo krast pisma. Onda sam malo stao i razmislio šta radim, i ipak odusto i vratio sve na mjesto. Zatim sam vidio neku ženu na prozoru, i popeo se gore da gledam šta radi. Pokraj prozora su bila 2 ogromna pakovanja K Plus šibica od 100 komada. Ja sam našo samo jednu kuticu punu. I onda sam i dalje gledo tu ženu, ona je spremala neke kolače šta ja znam. I kad je bacila pogled kroz prozor, ja se jedva sakrijem i počnem puzat ispod prozora, otpužem 3 metra ravno, i supstim se niz terasu dole i legnem, kao uteko sam joj. I na moju nevjericu, ona dođe na tu terasu, vidi me, i ja se izderem na nju ko lav, onako riknem, i ona se usere i počne zvat sve ljude. U tom trenu cijeli grad se počeo derat i trčat na mene, a ja sam njih gađo svime čime sam stigo, a to je bio Labelo crveni od Jagode što sam našo, kamenje, kutije šibica i druge stvari. I tako sam ja po toj terasi bježo od grada i kad sam došo do ruba, čak me je i neka mačka s zelenim očima vijala. I ja nju pogodim nečim, i ona kaže nešta otprilike: Mene gađaš, a od njih samo bježiš, a?
I ništa, ja skočim u zrak jedno 10 metara i počnem padat u neku šumu i dok sam pado, u mraku sam vidio oči od još 2 takve mačke. I naravno, nisam ih vidio, samo te oči i počeo ih gađati nečim na pamet, i one izlete, stanu me vijat, i ja se okrenem i počnem bježat, i taman sam se našo između one hrpe ljudi iz grada što me vijaju, i te 2 mačke... Onako, u sendviču... I tu se ja budim :D

Eto, još jedan san u Lorlonovoj nenormalnoj glavi...

eddie2142
12-01-2009, 07:36
:rotfl:

Mirko L
18-01-2009, 14:11
:pray: :pray: :pray: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

ovo je nešto najbolesnije šta san čua.
ka šta san u prošlon postu reka, sanjanje je zapravo ''probavljanje'' onoga šta si doživija tjekon dana.
ne želin se ni trudit razmišljat kakav je tvoj život...
ali ipak, nedostaju mi močvare :D

croat1gamer
18-01-2009, 14:22
:pray: :rotfl: :pray: :rotfl: :pray: :rotfl:
e, odakle ovo izvlacism preboleno, a i sto je mirko rekao, sada, posto su snovi povezani s podsvijescu a ona s dogadajima u zivotu, ne zelim znati sto si sve radio
jos jednom:
:pray: :rotfl: :pray: :rotfl: :pray: :rotfl:

LorlonWarrior
22-01-2009, 09:59
Opet :?

Znači... :D

Ne sjećam se točno svega ali većinu, pa ću reći čeg se sjećam:

Bili smo ja i frend, na nekom kolodvoru. I sad ja sam osjetio prisutnost nečega ili nekoga, i ništa, mi smo počeli bježat. I bježali smo od tog nečeg/nekog tako da smo unazat trčali po tračnicama jedno 80 km/h i gledali to nešto što nas lovi. Ali ništa nismo vidili. U tom je problem. Znači bježimo od nečeg a ni sami ne znamo od čega. I sad ja sam siguran da nas nešta lovi, i nađem neku limenku, čopim ju na brzinu i bacim tamo di mislim da je to nešta/neko. I stvarno, pogodim nekog lika duha, koji je u trenu kad sam ga pogodio počeo ispuštat gromove iz sebe i posto je malo vidljiviji... I ja i frend smo se pitali ko je taj gromoviti deda i zašto nas lovi? I kako smo trčali, pruga je malo skretala a mi smo trčali ravno u rikverc, tako da nam je pruga malo nestala pod nogama udesno. I ja vidim, kad nismo na tračnicama, on nas ne lovi, a kad jesmo, on nas lovi. I na kraju sam skonto ugl da je to neki deda kojeg je zgazio vlak, i on je zabrijo da je on kralj kolodvora i ide tako okolo i vija ljude kad gaze po tračnicama...
E sad ne znam kako, odjednom kad smo pobjegli, s te pruge sam uletio u neku prostoriju, di je bio moj brat, ja, i neka plava ženska koja liči na Paris Hilton. I niš, mi smo se upoznali, i vjerovali ili ne ja sam se onda pretvorio u tu žensku i brat me htjeo silovat :( :( :( ( :rotfl: :rotfl: )
I nekako ja njemu uteknem, i uđem u susjednu prostoriju (opet se pretvorim u klasičnog Lorlona) i tamo ugledam 3 crna kako igraju nogomet. I sad zovu oni mene da i ja s njima, kao 2 VS 2, taman im fali igrač. E al to nije bio klasični nogomet. To je bio neki nogomet u prostoriji od jedno 20m dugačkoj i 8 širokoj, i imala je gore plafon, oko 7-8 metara. Na sredini terena je bio prozirni zid pinky boje koji je na sebi imo vrata. Jedna velika u sredini, i 4 mala sa svake strane. I sad mi smo kao igrali nogomet tako da smo otvarali vrata i iznenada šutali loptu dok ova druga dva nigera ne vide to. Al mi smo na kraju ipak gubili, i ovaj moj crnjo je smislio plan. Uzeo je neke avijone, točnije 2 komada i svezo ih, stavio loptu na njih i htjeo kao poslat u njihov gol. Dao je meni da upravljam, al pošto ja naravno nisam pojma imo kako, ja sam to sjebo i on se naljutio na mene

Sad opet jedan dio kojeg se ne sjećam

I onda sam se odjednom stvorio negdje, di sam sa starom kupovo vino za cugat, al pošto ne volim vino uopće, ja kažem staroj nemoj, al ona je rekla ako neću ja, da će sebi uzet. I ništa, ode na neke stepenice dole, i ja se okrenem, i nađem se na terasi od hotela u kojem sam živio kao klinjo, u Opatiji... Samo što je bila sva neka živahna i mekana, od pijeska, i svaki korak mi je propado onak teško sam hodo. Svaki tren sam sam čeko da se sruši ta terasa, što na kraju se i je dogodilo. Ali prije neg se srušila, ja sam u zadnji tren vidio stare frendove na okupu tamo, i skočio kod njih i nisam se slomio. Svi su me fino dočekali, i družili smo se, dok nije došo moj deda... Htjeo je ubit i mene i brata koji se tamo stvorio od nikuda. Imo je revolver, i puco je po nama. Svi frendovi su se razbježali, osim mene i brata. I niš, ucmeka on brata, i ucmeka mene. Al pošto sam u snu, naravno ne mogu krepat i ja se pravim mrtav onak ležim u nekoj salati u koju sam pao, neke biljke šta ja znam. I sad čekam dedu da ode negdje i ujedno promatram, škiljim šta radi. On je za to vrijeme uzeo onog Pokemona, Caterpie - i svrsto ga u kategorije. Oni od 1.5 kile, od 2.5 kile, 4 kile i 4.5 kile. Na kraju se ispostavilo da su ovi od 1.5 kile najlošiji a ovi od 4.5 da su najbolji. I ništa, ja mislio da je deda ošo i da ja mogu polako nastavit, al ne - tu je on došo, strpo me u crnu vreću, odnio kod nekih ormara, polio benzinom i zapalio. Al ja nekako izletim, i on uvati revolver i krene me pucat - kad ono nema metaka. Ja reko uuuuuu deda sad si najebo i krenem ga maznit šakom u nos, al maune, deda se zna i tuči... I ugl fajtali smo se jedno 8 sekundi dok nisam skonto da mi je to deda i pomirili se, ošli naći bratov leš, ali pošto smo ga čuli da se dere tamo negdje i priča pizdarije, znali smo da više nije leš nego da je živ...

E sad u ovom trenu mi zazvoni alarm, i ja se probudim...

Al sam zaspo i kasnije sanjo još:

Ovog se jako slabo sjećam, al znam da sam ugl bio vjerovali ili ne - jedan od 12 Isusovih apostola... I vidio sam Isusa kako propovjeda, i priča... Čak smo bili ogladnili, pa je Isus skonto neku foru da pada kruh s neba i mi se svi nažderali. Onda sam ošo u neku štalu šta ja znam, i vidio da se tamo neki lik bradati sprema na neki put i je reko kao idem ja s tobom. Al kad mi je reko da smo mi u Jeruzalemu i da putuje pješke do Delte Nila u Egiptu i de će mu trebat jedno 6 mjeseci do tamo pješke, brzo sam odusto... I onda sam ošo tamo negdje sam, hodo između nekih planina šta ja znam u šorcu po vodi, malo se brćko i skonto da mi je mobitel u đepu a da sam ja do bokova u vodi. Onda sam se naljutio jednostavno i probudio...

__________________________________________________ __________________________________________________ ___

Toliko od Lorlona za sad, čitajmo se idući put kad neš zasanjam :D

:thumbs2:

eddie2142
22-01-2009, 20:12
morate me ispricati sto isti san stavljam u 2 teme, ali ovo je prvi u puno vremena:

Stari nesto podje srati da mu vratim sve pare koje mu duzim, i cifra je bila tocno 11, 562 KM
ja pod pritiskom kradem kljuce od auta i bjezim u neku vukojebinu
I vozam se ja, pijem jeger neznam sta cu na rubu sloma, kad vidim frenda kako prca kozu!
on udje iza sa kozom i nastave se karati![WTF?!]
I tako se mi vozili kad ja proleti niz provaliju, ali ja GTA 4 stajl ispadam iz auta i zatim sam se kotrljam u 100-metarsku provaliju, pokusavam se uhvatiti za ono sitno granje i za korjene nekih stabljika i onda samo vidim gomilu iskrivljena zeljeza :shock:
koza je proslost, bas kao i moj prijatelj
tako ja nastavim bjezati suprotno od doma po mrklom mraku i kad je sunce napokon doslo, odjednom imam sta vidjeti!
krajolik ko iz shivering islesa!
penjem se ja na nakvu terasu nalik na gljivu, dakle na stupu terasa
kad sam se napokon popeo vidim sva cuda i divim se...
odjednom skoci na tu platformu/terasu nakav carobnjak
proba on na meni castati par spellova, ali nista nisam osjetio
i ja ga stocem u nos 2-3 puta i on padne i raskrivi se, ali bas podje plakati ija ga onak podignem, ispricam mu se, kazem da necu vise i on me samo gurne dolje, i u padu od 50 m ja smrskam glavu.
probudio sam se s osmjehom i tek sam se sjetio sna za 2 dana, tj jutros

wiseguy
22-01-2009, 20:48
loron ima lajluđe snove,ja u zadnje vrijeme imam prilično bolesne i krvave samo što se nikako ne sjećam detalja :(

Ryd3R
22-01-2009, 23:40
Ovu noć sam sanjao zanimljiv san. Bio sam u zgradi od moje bake i ta zgrada ima podrum u kojemu nije ništa, samo par ljudi ostavlja bicikle i jako je mali. Već dugo nisam bio u tom podrumu, zadnje sam tamo bio negdje prije 10 godina kad sam još bio mali. Sjećam se da je taj podrum jako prašnjav, prljav, siv i onako bezbojan. I sad sanjam ja da sam ostavio nekakav šugavi potrgani bicikl tamo u podrumu i išao s frendovima negdje tamo oko zgrade, i vratim se ja unutra a kad ono, u podrumu je nekakvi kafić, onako samo šank i par stolaca za šankom, svira muzika, i sve puno ljudi moje dobi i malo stariji, a svi izgledali onak ko klošari i neki propalice, i čudno me gledali ko da me oće pretuči ili opljačkati, i ljudi su sjedili i po podu i tako, i još je bio kao put po stepenicama još jedan kat dolje (podrum ispod podruma) i tamo je bio kao neki plesni podij a isto sve ljudi sjede po podu, neke propalice i tako a muzika svira i svijetla su. I vratim se gore po bicikl i više ga nema a neki lik mi je nudio nekakve čudne sprave za otvaranje nečega da mi proda. Znam da kad sam izašao van da je sve bilo kao danas, a u tom podrumu je sve izgledalo kao da je negdje 1997-98. Čudno jer tako negdje sam zadnje i bio tamo dolje. Ujutro kad sam se probudio, ne samo da sam shvatio ne samo da sam se sjećao podruma, nego i kafića i ljudi koji su bili tamo :shock: :o malo sam razmišljao, i nemogu se sjetit jesam li isti san sanjao i prije 2-3 dana, ili se toga svega sjećam od negdje drugdje.

LorlonWarrior
23-01-2009, 16:47
:D

Opet čudno svašta

Znači počelo je tako da smo bili ko u nekoj igri, ne znam ni ja kojoj al kao zaprave i imali smo svi puške, i kao pucali jedni po drugima. Bilo je to u nekom hotelu ugl i mene je neko ubio, i znam da sam se respawno na nekom mjestu u hotelu i da sam krenio dalje tražit ove ljude da se ubijamo. Nešto poput Team Deathmacha. I sad tu di sam se stvorio, iza mene je bio jedan malo prazniji dio hotela koji je mene zanimo i želio sam vidit šta ima gore. Nekako teško sam se popeo na stepenice, i došo gore očekivajući da neće bit nikog kad ono neki likovi bradati cugaju i bleje u mene :?
I ja kao da sam došo s nekim drugim razlogom, počnem gledat u neki poster pokraj njih s gay pozama (bio je roze i plave boje)... Kao da ne ispadne da sam zaluto
I ugl vratim se tamo di sam bio, i sakrijem se na neko mjesto i čekam neko da dođe da ga ucmekam. Točno se sjećam, bio sam obučen ko specijalac i imo sam SPAS-12 Automatski Shotgun u koji je stalo točno 100 metaka. I ja napunim, i bila je fora da si za svaki metak moro jednom nategnit ono, kao reload. I tako ja to napravim 100 puta, dosta dugo mi trebalo :D

I stojim ja tako sakriven kad ono ide neka plava mala treba (isto s puškom), i taman skrene s puta i krene u tu udubinu u hodniku u mraku di sam ja bio. I ja ju onak čopim, preko usta ruku stavim da ne vrišti, i prirjetim joj da ću joj prerezat vrat :rotfl:

I ona kao nemoj ovo ono, ja tebe volim, meni je stalo do tebe... Ja onak WTF?
I u tom trenu taman prolazi druga neka treba i ja opet ovu malo ušutkam što je držim za taoca tako da nas ona nije skontala. I u tom trenu, od tog mjesta di sam ja držo tu trebu za vrat i prijetio joj da ću je zaklat, odjednom sam se stvorio na WC-u kako serem kod jedne ženske koju znam ovak, di se ona obućena kupala u kadi 2 metra od mene. U tom trenu je došlo još jedno 7 ljudi u WC i pričalo ovo ono, dok ja serem pred njima!
I ok, ja se iserem, i sad se trebam ustat i obrisat šupak a da niko ne vidi :rotfl:
A unutra ih 7 :?
I ja nekako na sjedeći probam te failam i umočim ruku u govno... I onda su ovih 7 ošli a ostala ta što praka u kadi i srala mi što sam umočio ruku u svoj drek. I ja pitam jebote šta se događa, šta ja radim ovdje? I onda meni objasni da je bio party, da smo se napili ko pičke i da smo sjeli u auto, ja i frendovi i da smo se vozili iz Vinkovaca do Nuštra (ta treba je iz Nuštra inače) i da smo bili pijani i doživili prometnu. Da sam ja jedini kao preživio i da me je ona našla i odvela me kod sebe kući. U tom trenu ja popizdim i kažem "E idem sad kući!"
I krenem kući (a još zujim ko pička) i pošto nisam nikad u Nuštru baš previše bio, malo se pogubim al nađem pravi put i krenem. No moro sam preći preko rijeke neke. A bio je most, tj točnije neka platforma koja se micala vamo tamo s obale i nosila ljude. Ali su se neki klinci bili zajebavali s njom tako da se sjebala. I sad ja dođem što sam bliže mogo do obale da vidim dal mogu preplivat, a stojo sam na nekom fosu drvenom. I sad neki lik počeo skakat po tom fosu i svaki put kad on skoči, voda nak malo zapsljusne taj fos i onak on se počne raspadat. I sad neki lik što je bio metar i po od mene, počne srati malo žešće tom liku kao da je taj fos od drveta a da je ta voda slana i da nagriza. Na to se ovaj smirio. I ništa, onda mi se opet presječe sječanje i probudim se na stolu kod one ženske kod koje sam srao i oko mene rigotina i kolači od kokosa i čokolade. Onda su mi ona i njena stara rekli da su mi dali jesti kolače i da sam ja jeo pa sam se izrigo po stolu...

Tu se ja budim...

Znači evo upravo sam spozno da i u snu mogu bit pijan :D

serijski samoubojica
24-01-2009, 12:05
Ajd Lorlone umjesto da tu nama free pišeš svoje snove, napiši knjigu i obogati se :) Ionako je sad recesija pa će dobro doć pare :D

LorlonWarrior
24-01-2009, 12:33
Ajd Lorlone umjesto da tu nama free pišeš svoje snove, napiši knjigu i obogati se :) Ionako je sad recesija pa će dobro doć pare :D

A vidiš već jednom jesam počo to radit al mi se nije dalo ubrzo. To sam piso u neki blokić tamo i kad mi je frend došo u kuću i onak cunja po stvarima i slučajno nađe to i počne čitat - kakvu je on zbunjenu facu složio i izgubio se sav ja sam bio onak :rotfl: :rotfl:

Al ugl, budem ja još piso vamo malo da ne bude dosadno :D

Al pamtite da ja uvijek sanjam, samo što pišem one snove koji su mi baš zanimljivi i kojih se kristalno sjećam

Evo sad am se probudio i sanjo sam nešt, al eto ne znam šta, zaboravio :cry:

LorlonWarrior
24-01-2009, 12:59
Sorry na double postu al evo sad sam se sjetio sna:

Hmmm ovaj mi je bio dosta upečatljiv jer bio bio "opasan"

Znači došli smo ja i brat u Osijek... Onim putem preko zaobilaznice kod groblja. I sad brat je išo u neki hotel, a ja sam išo u Megamuziku Fender Shop po torbu od gitare koju mi gamad duguju već 4 mjeseca (Beš mi mater ako ih neću tužit). I sad šetamo mi do tamo i razgledavamo, kad ono skoro nas zgazi neki mali narančasti tramvaj - hodali po stazi za pješake, ali zamisli na njima tračnice i tramvaji se voze po njima. I ugl došli mi do te Megamuzike, kad ono - nema uopće više Megamuzike, nego su tu prostoriju pretvorili u neku birtiju! I ja onak zbunjeno ljut ( :? :-x ) gledam i ne vjerujem. I sad ovi likovi što su cugal iz birtije vide da ja neš gledam okolo i ne vjerujem. I ja kao pitam de jebote pa šta je ovo, di je Megamuzika? I oni mi onako ljubazno objasne, kažu ideš do centra ovo ono kao nije uopće daleko... I ja reko jbte polako malo, ne živim tu ne snalazim se baš najbolje :D
Nato se jedan niži od tih likova složi da me odvede tamo (bilo ih 6 mislim). I mi krenemo, i šetamo nekih 100-200 metara i dođemo do neke druge birtije putem. Kad su ti likovi vidili druge ljude iz te birtije, jednostvno su se onak uskomešali i počeli bježat. I taman stane onak jedan žuti taksi ko iz New Yorka, i oni svi navale na njega ko da bježe. I dok su ulazili u auto, dođe neka treba u zelenoj haljini tamo do njih i nešta im sere. Tek nato ovaj jedan iz birtije kod koje smo bili, uzme metalnu onu barsku stolicu, vrati se i da pukne nekog od tih likova, promaši i spizdi tu trebu po pola glave. Jebemu mater znam da je san i sve al meni je to tako brutalno bilo ko da sam stvarno to doživio. I sad u tom trenu kad je on tu trebu spizdio - ne da je nasto kaos nego je jebote nasto kaos! 2 murjaka izađu iz auta, počnu PUCAT po tim likovima (zvuči niš spešl al meni je to tako realno bilo da sam se iskreno usro jebote) i sad trče ljudi naokolo, bježe svi, čak se sjećam i da je murjak pogodio jednog od onih likova, i ja onak u trku kako bježim pitam nekog isto što je bježo kao ko su ti likovi i taj neko mi kaže da su to neki Srbi iz Trpinje koji su došli radit sranja... I ugl mi se odvojimo ja i taj neko, i onak kako trčim, trčim prema murijaku koji puca al nismo onak u ravnoj liniji da bi me pogodio nego jedno 1 metar sam ja onak sa strane. I trčim i taman me blokiraju 2 parkirana auta. I ja šta ću, jednog nisam mogo preskočit, pa sam zaobišo i taman se našo ispred murijaka koji troši rafal na one Srbe i na svu sreću taman je radio reload i ja nisam htjeo pokraj njega nego se zaletim i ko u GTA1 onak preskočim ovaj drugi auto (Plavi Fićo, sjećam se točno :D) odletim sa mjesta i otrčim nekako do brata u onaj hotel di je on ošo. Tamo su još i par likova pobjegli ko ja pa smo malo popričali šta je bilo ovo ono...

Ukratko to je bilo to :D

E sad bilo je tu još snova...

Njih se baš ne sjećam previše al u jednom sam dobio nekog zelenog Jacksona RR3 pa sam ga dao nekom Fincu da ide kući jer se njemu neš njegova gitara sjebala... Tako nešta

A u drugom mi je neki lik pokazivo svoj auto, neki đipac i kako mu trebamo felge promjenit. I ugl odemo tamo negdje iza di on drži te felge rezervne i na putu do tamo vidim neki crveni nešta polu mustang-porše. I pitam ga kao čije je to, a on kaže pa naravno moje. I priča mi kako ima evo točno se sjećam - 4.5 motor, 715 konja (!!!), 2 V8 motora (Nešto kao Bugati Veron). I ja onako jebote pa to je pila ipo. I tek pogledam na krov kad ono na krovu volan :?

Ugl odemo po te felge kad ono felge nabacane na hrpu i svaka različita... ONda mi je dodo jednu da je probam stavit i ja probam, i nije odgovarala i točno se sjećam kako je polako počela mjenjat oblik i odgovarat tom okviru... I tu se ja buuuudiiiim :D

Bara
26-01-2009, 19:45
E pa, ovaj san i nije tako čudan, ali je opet san. Ovo se dogodilo neposredno prije sna: " Lalalala, aahh , sada kada sam oprao zube idem spavati, huh, samo nisam siguran da li će mi biti lagodno nakon što sam igrao Silent Hill: Homecoming cijeli dan, ali u redu, pokušati ću...", i onda sam zaspao. Pogodite o kojoj sam igri sanjao... :D

Mirko L
26-01-2009, 20:09
bilo je čudno, ne bi to nazva snon.
nisan ništa sanja, ali u ton stanju u kojem san bija, samo san razmišlja o(nekoj određenoj temi) i šta je najgore i zamišlja san to
o čemu san razmišlja ko da san budan, samo nebi nikad svjesno tako manijakalno razmišlja o tome, bilo je bolesno.
sada se više ni nesičan ničega, ali kad san se tek ''probudija'' svega san se siča

Bara
26-01-2009, 20:18
lol, mogan si ti to i malon lipšen opisatn :) Slušajte ovo, bila je subota, i ja sam se htio dignuti što prije da iskoristim subotu što više, i onda mi se u glavi prikazao dok sam sanjao jedan veliki crni ekran, na njemu su bile poredana vremena: 9 sati, 10 sati, 11 sati, 12 sati, ja sam odabrao 10 sati, zatim sam se dignuo iz kreveta, pogledao na mobitel, i bilo je 10:00, fora zar ne?

Sonic_Moronic
27-01-2009, 20:01
Sanjao sam da su me uvukli u nekakav Dnevnik, jer sam bio svjedok događaja. Nešto sa piscem koji je slučajno slomio leđa dječaku... Dali su mi tekst koji moram pročitati, i on je sadržavao komentare na njegove knjige... Baš sam krenuo memorirati tekst kad sam se probudio.

XD

01-02-2009, 23:27
Ja sam neki dan sanjao neki weird san. bio sam bio na igralištu kraj moje škole (moja škola ima 4 košarkaška igrališta kao spojena u u četverokut) i bilo je ful mračno a na nebu su bili gusti crni oblaci. Ulglavnom ja sam stajao u sredini tog četverokuta igrališta i kao beskućnik se grijao iznad neke kante u kojoj je gorljela vatra čak sam bio i obučen kao beskučnik poderane rukavice ,stara otrcana odjeća i slično. Stalno sam razmišljao kako je hladno i tada sam pogledao moju školu sa lijeve strane i bila je totalno razrušena (moja škola je građena kao velika tvrđavau istoj zgradi su gimnazija[my school]Sindustriska i obrtnička) kao da je bila granatirana mijesecima, djelovi su još bili čitavi i vidio sam u razrede gdje je sve bilo na mijestu klupe i stolice. Kasnije sam skužio da se ustvari zgrada urušila zbog starosti, i grad oko mene je bio sav u ruševinama.Ulice puste i samo zvuk hladnog vijetra, weird.


Fallout 3 loše utijece na snove. :hangin:

Aerial
02-02-2009, 00:31
Još prije par mjeseci imao sam jedan od najboljih snova ikad. Fucking awesome.

Gadno je bilo to što je cijeli setting u snu potpuno odgovarao stvarnosti, pa je san bio totalno uvjerljiv.
Sanjao sam da spavam u svojoj sobi, sve izgleda potpuno isto kao u stvarnosti.
Bilo je kasno ljeto, pa su mi vrata od sobe bila do pola otvorena da koliko-toliko prolazi zrak. Prozor otvoren, ima zastore (tj. ono što mi u Dalmaciji zovemo grilje, negdje kažu škure) i svježi, pomalo prohladni zrak ulazi u sobu. Ja sam u nekakvom polusnu (sanjam da sam u polusnu, jelte), pokriven samo nekom tankom dekom.
Nije bio potpuni mrak, nego se moglo vidjeti po sobi, u nekakvim plavo-crnim siluetama.

I sad, budim se (u snu) i nešto ne valja. Osjećam nekakvu prisutnost u blizini, ali ne mogu odrediti o čemu se radi. Znam da su mi starci negdje u stanu, ali oni vjerojatno spavaju.
Shvatim da je to nešto/netko vrlo vjerojatno na vratima, i da se radi o Franku (http://i27.photobucket.com/albums/c171/sgt_franko/Donnie_Darko.jpg), onom prokletom zecu.
Stvar je u tome što ga ne vidim (ili možda ne želim pogledati prema vratima), nije tu fizički, ali imam užasan osjećaj neugodne, gotovo zle prisutnosti.
Ukočeno se uspravim u sjedeći položaj na krevetu, ne želim pogledati prema vratima, i čujem nekakvo tiho, nedefinirano šaputanje u zraku.
Prolaze me trnci, strah me, ta *nešto* je kraj mene, jebeno me strah... i onda čujem kraj uha kao da netko glasno uzdahne i naglo se probudim.
Ali sranje - soba je ista, ja sjedim (!) na krevetu, i ta prokleta poluovorena vrata desno, iza mene. Iako više ne sanjam, sve se čini tako surealistično.. doslovno se tresem ko me puca struja, strah me i dalje osjećam da je ta spodoba negdje, ali ne želim pogledati prema vratima.
Feeling je trajao 10-tak sekundi, onda sam shvatio da je ok, da sam budan i da u sobi vjerojatno nema nikoga osim mene .. :)

Ali, e... isusa ti, koji osjećaj, onako nekakva ukočena panika, strah i taj osjećaj nedefinirane ali gotovo jebeno opipljive prisutnosti. Prejebeno :pray:
Jest da mi je srce skoro stalo, ali sad kad gledam predobro je bilo, jedna od onih situacija koje se teško ponavljaju :shock: :)

nosferatu25
02-02-2009, 00:34
:pray:

LorlonWarrior
02-02-2009, 15:25
Aerial

To se i meni događa kad nešta sanjam i napadne me neki strah odjednom, srce počne loopat i nemoš više izdržat i probudiš se. To mi je baš sad ovaj zadnji san bio

Recimo da sam znao tu priču, ali ne znam ni sam kako

Znači... Bila je neka mala klinka... Inače neki psihopat šta ja znam i bila je uvijek bježala u neka polja od tate svog... Tata je bio debel i bradat i sjećam se da je mala klinka imala neke moći... I bježala je u to neko polje od njega, i kad bi ju on taman dograbio, ona se okrene i onako zavrišti i tatu neka sila odbaci 2 metra dalje u zrak i lik zagine kad padne na pod. Onda odjednom se ja sad nađem pokraj nekog vagona, gdje Mulder I Scully istražuju neko ubojstvo (vjerojatno tata od te klinke) šta ti ja znam. I sad ispod vagona je bila hrpa krvi, i oni su to gledali onak istraživali te su pronašli nešta, ne znam ni ja šta. I onda s tim nečim, počeli su shvaćat o čemu se radi u vezi te glupe klinke i Scully kaže (eo točno se sjećam, citiram): I hope this happening doesen't affect us all. I tu ona onak sva razočarana padne na pod onak i bedira se. A sjećam se da je imala minić i neke ružičaste mrežaste čarape :?
Ugl, sad onak pojavi mi se ipred mene neki fleševi, i opet onaj isti prizor. Neka klinka trči, a za njom ide Mulder. Ja stojim iza i promatram. I isto se dere na nju i neda joj da bježi. A ja budući da se sjećam šta je bilo onom prvom liku, vičem Mulderu da ne ide za njom da će najebat. No u trenu kad taman da ju dovati, ona se opet okrene, opet vrisne i Mulder poleti u zrak, složi se na pod... I ja kontam ona ista početna scena, kad ono Mulder se okrene, pogleda mene nekim opakim pogledom, mahne rukom i ja poletim u zrak od te neke slie i razjebem se cijeli polomim se ko čačkalica. I u tom trenu vidim Scully kako mi se smije, i ja onda zaključim da se taj proces odvija stalno, neko ko se uplete da otkrije šta se događa, dobije tu moć neam pojma ni ja šta i onda traže novu žrtvu koja sam bio ja, i onda kad bi neko istraživo moje ubojstvo vrlo vjerojatno bi i on tako poginio od nekog uglavnom znam da sam se usrko i zaključio da će se to tako dovjeka ponavljat i da sam ja odgovoran za to. Onda me uvatila ona panika i tu se ja budim

Čudno... :?

doktor_martinovic
04-02-2009, 12:56
sanjam o golim zenama sa savrsenim lijepim sisama, vrlo vrlo lijepe i socne

Arbiter of Change
04-02-2009, 13:00
Koji gadovi... mora da mi kradete snove jer ja se apsolutno ne sjećam nijednog sna već nekoliko godina ako ne i više. :)

LorlonWarrior
07-02-2009, 03:11
Sajno dva komada

Prvi:

Sve je počelo u mojoj dvorani za tjelesni iz osnovne škole, gdje sam ja šuto lopte neke po zidovima i povremeno bi ušo neko i pogledo me šta radim. Bilo je neko natjecanje, ali sam samo je bio unutra... WTF te ja pitam sad? :?
Bilo je neka onak natjecateljska atmosfera, ali sam ja bio sam. I na pola dvorane je bio onak stakleni zid, ali samo pola tog zida s desne strane. I ugl to natjecanje je završilo, i sad svi smo dobili nagrade. Došla je neka žena, i meni dala hrpu nekih papira, točnije 2 hrpe. Rekla jeda u jednoj hrpi svaki papir vrijedi 2 dolara, a u drugoj svaki 5 dolara (USD). A bilo je jako puno tih papira i osjećo sam se onak bogato i sretno. Eo točno se sjećam bili su onak jedno 40 cm dugački i jedno 10 cm široki, zavezani onim ko novčanice u banci. I ništa, ja sam spremio to u torbu i krenio van. Ušo u svlačionicu i ni više ni manje stvorio se u nekom frizerskom salonu ili nečem ne znam ni ja šta je to bilo, u nekom nepoznatom gradu. Imalo je staklene velike prozore, gotovo kao zidovi nešta di se cijeli grad vidio vani... Svi su ljudi prolazili i onak mrmljali nešta čudnim jezikom koji ja nisam razumio unutar tog nečeg... I ja pitam neku trebu u toj staklenoj prostoriji kao vota fak je ovo, i ona ipak uspije nešta meni na Hrvastkom objasnit jer ga je pričala malo. I skontam jbte da se nalazim ni više ni manje nego u Mađarskoj, u nekom gradu ne znam ni ja kojem... :?

I ugl u tom trenu dođe moj brat, onak sav sretan i kao ono eeeej pa deeeeesi ovo ono i fura neku putnu torbu na leđima jebote izgleda ko skaut :?

I on meni kao ovo ono nešta ne znam ni ja šta i ode. Meeep! :sljeganje ramenima:

I tu mi on kad je odlazio dao kapu svoju novu što je kupio, da je ja nosim. I ja je stavio na stol neki i zaboravio, i taman kad sam izlazio ona treba me za rame i podsjeti me. Ja joj se zahvalim, i odem :D

I sad došo ko na neki kolodvor, i tamo neki lik čudno gleda u mene. I ja ga ne doživljavam. Al on mene i dalje čudno gleda jeboga i to mene nadrka i ja njemu počo srat nešt tek on meni kao počeo nešta na češkom pričat da je on iz Čekše ovo ono al sam ga napola razumio i mi se tu skompali. I tak, nakon bacanja spike ja ošo negdje u ulice tog grada i razgledam, gledam kolko je velik ovo ono... I ni više ni manje, tamo sretnem jednu žensku, frendicu inače sa njenim frendom iz Velike Gorice kako se šetaju. Al kad sam ih sreo, onako je već mrak pao i cijeli je grad odjednom bio prazan. I ništa, ja s njima šetam, pričamo o nečem, uključujući i bijelu čokoladu i dođemo do neke nizbrdice koja je vodila u tunel di auti prolaze. I sad nismo trebali tu ići u taj tunel, al ja nisam mogo odolit a da ne uzmem neku stolicu sa strane, i spustim se na njoj u taj tunel. I ja se zaletim na toj stolici, i onako klizim jedno 100 metara nizbrdo u taj tunel i uletim onak unutra. Sjećam se da je sve bilo onak karamel boje svjetla unutra. I sad kad sam uletio unutra, uopće nije bilo autiju. Tek kad sam se počeo vraćat, auti odjednom navalili i nisam mogo izaći iz tog tunela od tolko prometa. Sačeko sam, i onda izašo, ali ovo dvoje više nije bilo tamo di sam ih zadnji put vidio... I tu se budim :D

Drugi san:

Sve je počelo tako da sam ja išo posljepodne u školu, i frend me nazove u 3 ujutro i kaže kao "Aj ideš s nama na maturalac!"
I ja reko ajd, i ja došo tamo kod škole, kad ono cijeli frendov razred razoačaran, neko otkazo maturalac. I sad šta ćemo, i neko se sjeti ajmo napraviti tulum od tih para što imamo :D

I mi napravili tulum, al prije toga je došo neki Srbin po prezimenu Sremac i gurnio me te optužio da sam ga ja napo i reko da će me tužit. I došla murija, odveli nas kod pedagoginje na ispitivanje i ispituje ona nas a ovaj Srbin poveo prijatelje kao svjedoke da sam ga ja gurnio a jebote nisam, majke mi! I ja se branim al ne, niko mi ne vjeruje te mi kaže pedagoginja da moram neke formulare ispunit. I sad ono osnovno, ime prezime, adresa, i sad bila su dva red kao moji interesi. Ja reko WTF? Kaže ona moram napisat koji su tvoji interesi u formular. I ja reko pa ono, nemam baš previše interesa, kao ajd piši sviram gitaru i bildam šta ja znam i tak to, što je ona i napisala. Al nije bilo dosta. Trebo sam u drugi red isto još neke interese. Točnije 5 komada u drugi red. I ja ne znam šta da kažem, i kažem aj piši igram nogomet i izmisli nešta. I onda ona tako napravi, i tako bi.

Tu sam se ja vratio frendovima, di smo tulumarili ko nenormalni i bilo nas je tolko puno da smo se svi bili pipkali kolko nas je puno bilo u malom tom razredu u školi, točnije ležali smo i svi smo skakali jedni po drugima urokani od cuge... Onda smo ošli do grada, i htjeli pravit sranja, te sam ja izvadio dimnu bombu koju sam imo (ne ona petarda, već prava dimna bomba ko iz CoD-a). I mi kao ko će bacit, i javi se ovaj jedan frend da će on. Al je problem što sam ja slučajno kad smo otišli iz škole, nisam obuko svoje patike nego neke papuče te nisam mogo trčat :?

I ništa, ja njemu dam bombu, i on makne osigurač, baci je, kad u tom trenu jedno 11 murijaka naskoči kod nas, svi se razbježe i svi počnu trčat kroz taj dim, niko ništa ne vidi, svi bježe, a ja malo spor jer imam te papuče... I kad je nestalo dima, uvatili su frenda koji je bacio bombu i većinu. Mene neiko nije.

Tu sam ja ošo kući mrtav umoran nakon tulumarenja, samo što sam došo kući sa sjeverne strane grada, ne sa južne kako bi inače došo. Nemam pojma kako je to moguće. I tu sretnam 2 frenda i kao pitaju me diću ja. Ja reko pa evo idem kući. I niš, oni odu, a ja pogledam na sat kad ono 12:02, a nastava u 13:10. Ja mrtav umoran i prljav. Kontam šta ću, ma reko idem spavat, jebeš nastavu, odem kući i zaspim... I eto, tu se u stvarnosti probudim :D

Eto... To je bilo juče i prekjuče što sam sanjo al nisam imo prilike naspiat pa sam zapamtio jer se jako kristalno sjećam tih dvaju snova :D

croat1gamer
07-02-2009, 14:29
Lorlon,ne trebas vise izmisljat,vjerujemo da si mladludkul.
covjek mora biti na jako teskim drogama da ovako nesto bolesno izmisli









ili jednu intimnu noc s kenanom :oops:

Sonic_Moronic
07-02-2009, 16:56
Ne treba biti na teškim drogama, samo ultraufuranikuler. :(

07-02-2009, 19:00
Sanjao sam da pišem ispit iz povijesti ali ne ono klasika da se podjele ispiti i odgovaraju pitanja nego je svatko dobio knjigu pitanja i iz nje izvlačio pitanja koja je htio. Trebalo je sve skupa skupiti min 80 bodova savko pitanje je nosilo određeni broj npr laka jedan bod ali ih trebaš 80 riješit, a neka teška i do 50 ali si trebao napisati mali esej o nekim uzročno posljedičnim vezama uglavnom sjecam se naslova te knjige.
"Volley and musket fire in the nineteenth century". (voleji i pucnjava mušketama u devetnaestom stoljecu)
knjiga je bila prepuna taktika kako postavljati ljude i topništvo i pre puna screenshotova iz empire:TW
i takvih stvari kao da sam na nekoj vojnoj akademiji.

Uglavnom iz testa sam dobio 1032 bodova od 80.

Aerial
08-02-2009, 10:55
Uglavnom iz testa sam dobio 1032 bodova od 80.

:rotfl:

LorlonWarrior
08-02-2009, 15:15
Lorlon,ne trebas vise izmisljat,vjerujemo da si mladludkul.

De dobro je... Izmišljam... Ise dragi ovo je žalosno :?

Jbte i danas sam sanjo jedan dobar al eto neću ga ispričat da nebi ispalo da "izmišljam"

PIS AUT

LorlonWarrior
09-02-2009, 04:35
A ono... Niko te ne tjera da čitaš moje postove iz ove teme...

LorlonWarrior
12-07-2009, 16:48
Aj dugo nisam niš piso a baš sam juče reko da ću probat što više zapisivat pa ajd da bacim koji san... ^^

E sad budio sam se 76 puta i sanjo 45 puta al aj probaću nekako sve u jednom napisat


Znači ne znam ni ja kako, počelo je tako da sam se odjednom našo na satu računovodstva, kojeg mi je predavala profa iz trgovinskog zapravo... Aj doro. I najgore, to smo imali samo jedan sat sad ovako preko ljeta, ne znam ni sam zašto. I sad svi su zapislivali šta je ova diktirala, al ja nisam, nije mi se dalo. Meni je bilo zabavnije gledat neki lavor u kojem je bila neka crvena vrećica i u njoj se koprcala neka bodljikava riba. I to tamo kod ploče na sred učionice, da se usereš - pomislim. I aj doro, sad zvonio bio sat za odmor i ja ošo tamo to promatrat malo i skontam da se nalaze pokraj tog na podu 2 vrećice sa posnim sirom (!!??) i ja uzmem jednu, ne znam zašto ^^

Sad zvonilo je za idući sat, i došo je profa iz geografije koji mi više ne predaje, samo što mi nije došo predavat geografiju nego neki predmet gdje smo svi svirali gitare električne :?

I ugl nekom iz razreda stvorila se mikrofonija, i profo se sav uzburka i počne pizdit tamo ja kažem de alo čoeče smiri se sviram dosta dugo znam u čemu je problem jbte, da mi on nebi uopće vjerovo. Kaka pič**! I ugl problem je bio što je ovaj jedan specoš iz razreda došo preblizu pojačalu, pa se počela stvarat mikrofonija ;D

I tako je završio i taj čudni sat, i izađem van na odmor. Vani u školskom dvorištu bio je neki party di je bila neka ogromna lončina di se kuvala hrane za sve ljude i u kojem su zrna graška koji se kuvo bila ogromna ko šljive jbte. Aj doro, odem i prošetam se malo tamo okolo i sretnem ovog specoša iz razreda na cesti ispred zgrade. Neš počnemo pričat, kad odjednom iz fakin čista mira na njega naleti neki ofucani bijeli karavan, pregazi ga bokte mazo i nastavi ravno. Što je najgore od svega, u autu nije bilo vozača (!!). I niš, pregazi taj karavn njega i nastavi ravno. I vidim da ide ravno na ovu glavnu cestu di ga auti mažu 190 km/h i kontam biće kirbaj ako izleti tamo de idem ga ja probat nekako pogurat sa strane da stane. I nekako ga ja zaguram da se on zabije u drvo sa strane i stane. I aj doro, valda spasim situaciju kad mi dođe neki klinjo (možda nekih 6-7 godina) i počne mi žešće srat zašto sam to napravio, i pokaže neki komad papira di je njemu mama napisala da pošalje taj auto u Osijek da ona može doći po njega i da bi auto sam došo do tamo jer ima autopilot. WTF te ja pitam sad??? :?

Niš, zajebem klinca i vratim se u zgradu škole kad ono to više nije bila ni nastava ni škola nego se održavalo natjecanje iz odbojke u holu. I to su igrali razred iz gimnazije (di je moja jedna dobra prijatljeica ^^) protiv ovih ekonomista iz moje škole. I baš im je falio igrač. I baš mene zovu da ima ja pomognem. I baš ja pristanem. I taman kad smo krenuli igrat, utakmica završi. :facepalm:

Izađem van da popričam s tom frendicom, i kad sam izašo, skontam da se vrijeme vratilo oko godinu dana u nazat i da mi je kosa upola kraća i da se zapravo u to vrijeme nismo tolko dobro ni znali tako da nismo imali ni šta pričat. Svašta :?

Sad opet neke gluposti, ne znam ni kako ugl nađem se odjednom u teretani u koju idem di smo ja i jedan frend iz Vinkovaca kupili potpuno iste Jackson RR3-ce crne boje i neki Behringerov usrani X-V-amp koji je meni već 2 puta riknio samo je ovo bila neka bolja verzija. Frend se bio nadrko kad je skonto da na gitari fali neki šaraf, al ja sam mu dao moj budući da sam ja imo viška, ne znam kako. Onda smo tamo bili svirali isprobavali sve te zvukove dok se frend nije skroz nadrko na sve, ne znam zašto, i jednostavno se popeo na neki krevet na kat i zaspo, u po teretane. Tu sad dolazi moj jedan good ol' friend koji zapravo pojma nema svirat gitaru al mi kaže da je naučio svirat neki riff od nekog lika s Youtube-a kojeg smo bili gledali. Ja reko aj baš da vidim, i on uzme gitaru, prvo se zapetlja u onaj remen nekako i kad smo ga otpetjali on to nekako njubarski odsvira al bilo je dobro. I onda mi kaže da ima snimka di je on sviro na nekom koncertu, i ja reko aj da vidim. I stvarno lik sviro na koncertu i sve super sviro, bilo super divljački, jedino mi nije bilo jasno ono na kraju kad ga je natjeralo srat i nije mogo izdržat tako da se u po solaže usro pred 523454658 ljudi na pozornici i ostavio govno da stoji tamo...

Tu ja primim neki drkavi poziv za neki party, koji ne znam ni ko ga je pravio ni ko će sve bit tamo, ni DI je taj party al bitno da sam ja pristo. I krenem tamo negdje di sam krenio na taj party, uz prugu, i šetam fino kad ono naleti vlak i čujem neke ženske glasove na vrhu vagona kako me zovu imenom. I nekako ja skontam da te ženske (ko god da su bile) išle na taj isti party samo su ubole prijvez tako što su se popeli na taj vlak. Aj sad probam se i ja nekako popet, al ono kuiš budući da vlak pići jedno 100 km/h a ja idem pješke nisam baš uspijo najbolje ;D

I sad opet se tu ne sjećam ničeg, ugl i onda se nađem u nekom drugom stanu od te ženske neke koja je parvila taj party. Samo problem je što ja tamo nisam smjeo bit i kad bi me neko vidio ispalo bi da sam provalio unutra. Al bilo je kul ^^

Našo sam neki laptop di je bio upaljen GTA San Andreas i malo se zabavljo, iako nije bilo miša uopće nego sam moro preko onog laptopovog "touch screena" pipkat tamo, sve dok nisam čuo da neko otključava vrata. Tu sam se usro ko usro i počo tražit negdje da se sakrijem, otvorim ormar da probam uletit, al kad sam skonto hrpu grudnjaka od te ženske i gaća tamo reko de neću se gužvat s grudnjacima i gaćama pa pustim da uđe i nek me vidi jebga šta drugo da radim xD

I ona uđe, i sva sretna kao oooo pa di si ti nismo se vidili ovo ono reko ma da da da i ja isto kažem sve to. I tako mi bacili spiku ovo ono i sad došo red da se ode kupit cuga. Ja ošo s ovim frendom, i u pokušaju da si kupim Red Bull, nekak zabunom kupim Red Bat, pročitam na njemu da u cijeloj toj konzervi ima 0.007 mg koefina, kontam malo, al popijem ga reko ko ga je*e i poćnem se svima prijetit kako ću napravit sranje xD

I sad ne znam kako, nađem se u kadi opet kod te ženske u tom njenom 2. stanu, pitam kolko je sati, bilo oko 5 ujutro valda, izađem iz kade, uđem u dnevni tamo kad ono jedno desetak ljudi meni aaaaaaaaaaa vida ga ovo ono i ugl CUT THE CRAP, skontam da je party završio, da sam se ja napio opet ko stoka (od jednog Red Bata-a -.-') i cijeli sam po jakni bio izrigan, skinem ju, bacim u kantu za smeće i krenemo svi kući na noćno kupanje do neke plaže prljave, i tamo bilo još ljudi na noćnom kupanju, i taman počela kiša padat i svi se razbježali ko sise kući. Ja reko aj dobro baš fino godila ta kiša malo i osto s još nekolko ljudi ^^

Tu smo se sakrili pod neki krov di su bili tuševi i di su se neke ženske tuširale, kad odjednom uleti moja baka sa fiš-paprikašom kako ona to zove i počne nudit sve da jedu na što su se svi razbježali ko da je donjela nuklearnu granatu. Al doro, ja sam pristo i počeo jest to čudo i odjednom počele dolazit neke babe bijesne njene frendice bokte mazo osjećo sam se ko u staračkom domu pokraj njih. Samo najgore što su me sve te babe onda počele nudit nekim svakakim hranama na što sam ja ždero. I kad sam zaprvo skonto da nebi uopće smjeo jest take gluposti zbog prehrane i treninga i kad sam skonto da sam se u tih 15 sekudni udebljo ko svinja, probudim se fala ti Đizusu...


I de nemojte me optuživat da izmišljam više, jbte stvarno sanjam take pizdarije xD

TimeLord
12-07-2009, 16:55
aj se lječit!

r0rschach
12-07-2009, 17:03
Tu smo se sakrili pod neki krov di su bili tuševi i di su se neke ženske tuširale, kad odjednom uleti moja baka sa fiš-paprikašom kako ona to zove i počne nudit sve da jedu na što su se svi razbježali ko da je donjela nuklearnu granatu.
Onak, :pray: .
Neznam odakle ti takva sranja ulaze u snove, ali bar nisam dva puta pao sa stolice dok sam ovo čitao.

LorlonWarrior
12-07-2009, 17:18
Vjeruj mi i ja bi bio sretan kad bi znao :?

Već se počinjam plašit samog sebe :?

blondvampire
12-07-2009, 17:26
potraži stručnu pomoć, Lorlone ... :P
ju ar sik madr fakr :rotfl:

Raz
13-07-2009, 09:02
Lolz Lorlone.

A dobro nisam ni ja ništa bolji, jedino što skoro svaki puta zaboravim što sam sanjao :)

Zadnjeg takvog što sam sanjao (a da se sjećam) je bila kombinacija watchmena, hellboya i serije lost premiješane sa putovanjem kroz vrijeme :rotfl:

LorlonWarrior
13-07-2009, 23:47
Ma jooooj i danas opet sam sranje sanjo al po tog se ne sjećam tak da ću ukratko neš...

Ugl putovo sam u Sloveniju u Maribor (pojma neam zašto) u busu koji je kreto iz Borova Naselja kojeg je vozio tata od frenda. U tom busu bilo je svašta jbte. Bio je moj smeđi mačak koji je samo ždero hranu za mačke i vozač mi je srao da ću to morat čistit kasnije, onda bila je neka debela kuja koja mi se nabacivala koju sam moro odfakat, onda neki cigan crni koji mi je reko da pozdravim neku žensku i da mu je drago to što je tako kako sad je šta god to bilo (:?)

I ugl kako smo se vozili, na po puta na toj autocesti bila je naka (hah neam pojma kako da to opišem sad) aj recimo ogromna uzbrdica (namjerno napravljena činilo mi se) i tako jedno ša ja znam u visinu 100 metara i onda poslje tog isto tolka nizbrdica. Bila je tabla i pisalo da je to "Ludvikova [nešta, ne znam šta sad, ne sjećam se ]". I ugl tu se mi popeli s tim busom, i onak zaletio se niz zu nizbrdicu i bilo loodo ^^

I ugl mi smo došli u taj grad, koji je na čudo izgledo potpuno identično ko onaj u kojem sad živim i neam pojma šta smo tamo radili i zašto smo bili ugl ovo je sve čeg se sjećam :?

r0rschach
14-07-2009, 00:16
Nemam riječi. :pray:

guessWhosback
14-07-2009, 00:31
Ovaj fakat sanja čudne snove...ali ne čudnije od mojih...ja sam sanjao cijelu noć da sam sa svojom bivšom(da barem jesam)...probudim se ja ...i fakat mislio da je to stvarno....

croat1gamer
14-07-2009, 09:04
:pray:
Odakle sve to uzvlacis.

Ali ozbiljno.
:pray: :pray:

Delirium
14-07-2009, 14:44
ugl sanjam besmislice... sanjam sebe kak hodam kroz park i probudim se...

Sonic_Moronic
14-07-2009, 16:47
:pray:
Odakle sve to uzvlacis.

Ali ozbiljno.
:pray: :pray:

It's the shrooms.

mortician
14-07-2009, 16:52
:pray:
Odakle sve to uzvlacis.

Ali ozbiljno.
:pray: :pray:

It's the shrooms.

:)
http://www.imagesforme.com/out.php/i592155_normalMushroomDreams.jpg

LorlonWarrior
14-07-2009, 19:48
Ne znam ni ja di to izvlačim jbte, samo mi se muva po glavi :?

I eto danas opet...

Nisam siguran, po tog se ne sjećam al ajd opet u crtama nekim

Znači bio sam kod frenda u Australiji... I trebali smo spavat kod njega al nije bilo mjesta, pa je mama od tog frenda skontala kao foru neku sad. Ima neka životinja, koja mjenja oblik. To je neka bodljikava morska životinja i kad je mirna, pretvori se u krevet, al kad ju zajebavaš postane bodljikava i mala. I sad mi smo trebali spavat na toj životinji, ali uvjet je bio da se ne smijemo mrdat jer će se ona onda nakostriješit i izbost na s dok spavamo. I ja se nikako nisam usudio al aj pristo sam na kraju. I legnem na to sranje, i počnem se mrdat i eto to govno bodljikavo se pretvori u to bodljikavo stanje i izbode me po dupetu i nogama. I tu se ja nadrkam i počnem svima redom srat, i odjednom neki ogromni ker jbte od 2 metra sa medvjeđim krzom stane lajat na mene i počne me grist tamo đizsufakinkrajst :?

I onda opet neki fleševi, i sad se ja odjednom nalazim u trgovini i gledam šta da si kupim... I vidim neke umjetne ogromne kobasice (plastinčne, gumene-pojma neam ugl znam da su bile umjetne) i ukradem jednu. Šta sam s njom htjeo pojma neam, al znam da sam onda ošo za nekom ženskom i pratio je tamo di god je ona to išla. Na kraju sam došo kod nje negdje tamo, i mene natjera pišat i pokušam ući u njen WC al nisam mogo jel sam bio preširok :?

Dalje se ničeg ne sjećam :hangin:

r0rschach
14-07-2009, 20:05
A da ti počneš pisati knjigu prema ovim snovima? Brijem da bi bila hit ljeta. :pray: :pray:

Maloki
14-07-2009, 20:42
Pred par tjedana sam sanjao da sam umro od smijeha.

megalodon
14-07-2009, 20:43
I kako izgleda smrt? Jesi konacno dobio 72 djevice?

Electromaster
14-07-2009, 21:13
Sinoć sam sanjao da sam se bario sa nekom shemale. Jej. Jebi se Sonik, tebe krivim za ovo. :(

Sonic_Moronic
14-07-2009, 21:38
<3

Ti bar imaš takve snove. Ja nikad nisam sanjao da nešto barim.

Wishmaster
14-07-2009, 22:39
Tak se čudite Lolronovim snovima ko da vi opće na sanjate.
Ja nekad sanjam još gluplje snove s totalno nepovezanim događajima ali je problem kaj ih nakon otprilike sat vremena nakon kaj se probudim, jednostavno - zaboravim.
Najjači su oni "interaktivni" kad već polubudan oću s rukom nekaj dohvatit ili se trznem da nekaj izbjegnem. :)

LorlonWarrior
15-07-2009, 20:33
Tak se cudite Lolronovim snovima ko da vi opce na sanjate.


Fala đizuskristi da je neko nešta pametno reko :thumbs2:

A danas evo hah... Bar nešta dosta zanimljivje iako nije tolko čudno više manje

Znač počelo sve da sam igro stolni tenis s trenerom nekim, koji tolko predobro igra da kad mi je jedan bod dobio da je odma odusto i reko da neće igrat samnom jer sam preloš za njega. Znam da je poslo neki svemirski felš tako da kad sam ja lupio lopticu da je ona bokte odletila 4 metra od stola. I ugl, tu sam ja krenio trenirat da bi mogo igrat protiv njega al budući da sam osto jedno 3 minute tamo i treniro naravno nisam niš naučio novo tako da sam ošo kuci. Tu sam bio umoran i lego sam spavat. E sad... Kad sam lego spavat, čuo sam kako je neko pozvonio na kuću i oće ući, i samo sam čuo da je taj neko ušo da ga je moj brat pustio unutra. I tu je on ošo u sobu s bratom. I sad meni u snu onak taman di idem spavat prođe kroz glavu strašna ideja da bi taj lik mogo ubit mog brata, al ono, to mi samo prošlo kroz glavu. Tek sisu ti opalim čuješ stvarno pucnjeve u sobi. Točnije 4 komada. Ja se ustanem iz kreveta i otrčim u tu sobu kad ono brat tamo leži ucmekan i taj lik taman kako sam otvorio vrata ispali još 2 metka u mene. Imo je neki revolver glupi, crni šešir i plašt ko betmen. I on tu sad počne bježat nekako al ja ga čopim za noge rukama (jer me pogodio u noge i nisam mogo hodat) i stisnem ga ko konj. Sad kako sam ga držo, ne znam kako je to moguće al brat se onako izrešetan usto, i uvati tog lika. Tu je i meni odjednom bilo bolje i više ko da me nije ni pogodio zapravo ^^

I onda... Naslonili smo tog frajera na zid, i tako ga isprebijali i išaketali po faci i izgazili da mislim jbte da je mene bilo to bolilo. I sad moj brat tu ode po policiju, al ja reko zajebi policiju, vidiš da te htjeo ubit, poslaće nekog drugog iz zatvora. Ja sam bio za da ga isprebijamo do smrti ^^
Što sam i počo radit kad je brat ošo, stao ga lemat šakam po faci al govnaru ko da niš nije bilo i tu on uzme meni iz kuće onaj Glade Micro Spray (kako već se zove) na detektor pokreta i pošprica mi ga u oći. Tu sam i ja u tom trenu dovatio neki drugi sprej i stao njega špricat u oči tako da je ispalo da se borimo sprejevima i špricamo po očima :?

Taj lik nekako mi zbriše, a brat dovede nekog frenda koji nam je ispičo sve šta je bilo. Na kraju je ispalo da je moj brat posto prepopularan (iz čista mira), i da je neko naručio njegovo ubojstvo jer je nekom to smetalo. Taj lik što ga je propuco predstavio se kao da je iz FINA-e i da je došo neš raspravit u vezi neke hipoteke pojma neam...

Ugl onda se ja odjednom nađem u nekom selu, na nekom balkonu koji je bio napravljen od isprepletenog bambusa iz kojeg je rasto suncokret ^^
I sad ti suncokreti koji su na rubu bili, ja probam ubrat jednog kad se ono odroni rub i ja jebeno padnem s nekih 15 metara dole u polje kukuruza na dupe i nabodem se na drkavi kukuruz. Tu sam bio tako ljut što se to dogodilo, da sam sav prašnjav onako krenio prema centru tog sela, i htjeo otić jednoj frendici srat jer sam bio uvjeren da je ona za to kriva. Ali tu na po puta me sretnu frendovi koju su skontali da sam pao, i ispričali mi da su i oni pali jer se i njima odronilo to sranje. Tako mi tu bacimo spiku kad ono pogledam na stanicu i vidim ekipu i frenda kako motaju pljugu i krenili oni pljugat. Tek ni više ni manje (nego srednje xD, ok nat fani -.-') skonta nas murija i stane trčat prema nama. Al u tom trenu frend koji je imo pun k pljuge kod sebe, baci je na pod, izgazi tako jako da je nestala tako da murija nije imala nikakve dokaze da smo pljugali. Tu se svi pokupe i odu, i ja ostanem sam tamo oko te stanice da probam naći ostatke pljuge, al sam našo sam praznu rizlu.

I onda buđenje ^^

Wishmaster
15-07-2009, 21:19
Pucaju na njega, pada s 15 metara i ne probudi se...
Pronalazi praznu rizlu: poof! budan.

Fak, zakaj uvijek u ekspresnom roku zaboravim kaj sanjam. A isto sanjam nebuloze kojima se, kad se probudim, znam smijati ko budala, a malo kasnije kad se oću sjetit kaj sam sanjal - blokada.

Mirko L
16-07-2009, 10:34
Bokte Lorlore, šta ti jedeš :pray: :pray:

Jeli imaš neki dream journal ili nešto slično?

LorlonWarrior
16-07-2009, 17:06
Bokte Lorlore, šta ti jedeš :pray: :pray:

Jeli imaš neki dream journal ili nešto slično?

Jedem 250 grama proteina na dan zbog treninga, a dream journal upravo pravim ovdje :D

A evo sad sam se opet probudio... I opet sanjo... I opet pizdarije... Al ovaj put se svega sjećam jbte ne znam dal da uopće počnem pisat jer bi bilo ogromno...

Al aj budem probo nekako u kratkim crtama, neću u detalje sve one

Al sve je nepovezano i puno ima čudnih događaja...

Znači jedna draga meni frendica doživila je nesreću u autu i poginula ( :cry: ) i tu sam ja došo na to mjesto na toj cesti di se to dogodilo i sve druge upozoravo da paze kako voze da se to i njima ne dogodi njoj u spomen valda. Tu mi je nekaka baba glupača izletila iz auta i srala da je gorivo u Hr skupo na što sam ja reko nabijem ti ja Obamu to ste vi krivi Amerikanci tamo barel nafte stalno skuplji. Tu se ona pokupi i ode u nekom bijelom autu. Ja sad sav očajan odem u neku birtiju i sjednem tamo uvalim se očajan. Nađem neki papir na kojem piše reklama za tu birtiju i jebote na njoj pisalo da je to kršćanska birtija ovo ono. I Bio je kao slogan "Ako volite Boga i Alkohol, na pravom ste mjestu". Papir je bio neke plave boje... I ugl tu je sad počela neka utamkica, između Arsenala i još nekog na plazmi i svi se ono okupili puna birtija svi cugaju sretni samo ja očajan i sav onako odašiljem mrak i tugu. I sad završi utakmica s 1:0 za Arsenal, ali kad je utakmica završila, ovaj igrač iz tog drugog kluba uzme loptu, dotakne je rukom, na što sudac svira i i kaže da mora izvest taj slobodni udarac al ne Arsenalov igrač, nego od tog kluba iako je igrač iz tog kluba diro rukom loptu. I sad izvede on taj udarac, i opet dotakne rukom, i opet ista stvar. I to je radio sve tako do gola dok nije došo, puco 3 puta, prvi put promaši pokraj gola pa mu publika vrati loptu, drugi put mu obrani golman Arsenala, i treći fakin put napokon zabije gol na šta se cijela rulja sa stadiona sleti na teren i stanu se veselit... Tu znam da je komentator počo vikad kako je ovo pri puta u povijesti da se događa ne znam ni ja šta... I ugl ja tu odem kući opet nesretan, dođem kući i jebeno imam šta vidit :?

Ta frendica, odjednom nekako je živa, i u kući se ljubaka s mojim bratom, iako je od brata cura tamo pokraj njih. Ja uđem, vidim taj prizor, izbacim čvalje do poda i jebeno NE VJERUJEM još me ta cura od brata pogleda slegne ramenima i kaže nešta kao "A jebiga"... Ja tu izgubim razum (koji nisam ni imo), odem u drugu sobu, počnem urlikat, grist zidove, grebat gitaru, čupat kablove... Iskreno tako se futavo nikad nisam osjećo u životu :?

Tu se sad dogodi par nebitnih sranja, i ugl ja uzmem moj bicikl, odvezem se na neku poluplaninu di su bili svi frendovi. Bio je to onak strmi brežuljak, sa puno šuma okolo, na vrhu je bio ko neki hram... I sad ja dođem gore, i svi se počnu tornjat u taj hram jedino neke 3 ženske ostanu pokraj mene. I sad jedna mi strpa ruku u gaće i uvati me za dupe, druga mi se počne unosit u facu a za treću pojma neam šta je bilo. I sad ja tu malo alo alo de stani jbte i nekako ih smirim. Tu jedna od tih ženski predloži da se mi natječemo u nečem (ne znam ni ja čemu al ugl sastojalo se to nešta od spuštanja biciklom niz taj brežujljak i vračanja nazat, kao ko će prije). Al to je bilo tako strmo i kamenito i šumovito da ono, nebi se svako usudio. I sad ona se zaleti dole, i ja uvjeren da ću je ownat pustim je jedno pola minute prednosti. Tu se ja zaletim ko pravi, preletim sve živo i neživo, i stignem ju na po puta dole. I sad taman kad smo se krenili vraćat uzbdro odakle smo došli, na moje čudo ona postane uber brza i tu i tamo me stigne al se i dalje nisam ja nisam dao. Vozimo se tako i ownamo se, malo ja prvi, malo ona al na kraju smo oboje odustali kad se njoj otkopčo grudnjak. Tu smo stali, i dok smo stojali dok je ona to naštimavala prođe jedan frend isto koji se trko s drugim frendom. Samo što je ovaj jedan bio na motoru, a drugi na biciklu (baš pošteno jbte). I ugl tu ova sredi taj glupi grudnjak, i mi nastavimo pješke negdje, neam pojma di, i kad smo došli tamo di god da smo došli, to je kao bio kraj i ona je pobjedila...

Opet se neki šitovi nebitni dogode kojih se ni ne sjećam... Mislim čak da je ovo novi san

Ne znam kako ni šta ni gdje, al našo sam se god zubara, i imo sam neku bolest te mi je taj zubar trebo ubrizgat 2 deci nečeg plavog u dupe preko šprice od 1.2 mm. Sjećam se da sam reko da bi bilo bolje da mi po litre kole ubrziga u dupe nego tog (jer očito sam znao da će ovo plavo bolit iako sad neam pojma šta je to bilo). Ugl, on je to meni roknio u dupe, ne sjećam se jel bolilo il ne ugl i sad se ja fino vraćam kući putem iz osnovne škole, zašto baš tamo, pojma neam. Prolazim pokraj frendove kuće kad od jebeno jednom počnu padat 2 ogromne plave jabuke u obliku šake na mene. Ja ih nekako izmaknem, al svaki put kad se pomaknem, one skoče i opet na mene idu. Čak mislim da me je jedna i opalila u facu. I ugl sad frend izađe iz te kuće di je živio, da mi neku normalnu jabuku i mi ugl ustanovimo da ja imam nuspojavu onog plavog sranja i da su mi vrhovi prstiju bili radioaktivni kao i jedan dio ispod prsa te da sam zbog tog mogo upravljat metalnim predmetima i jabukama. Također sam sazno da mogu pojačat taj radioaktivni efekt tako da jedem neko okruglo malo crno voće. Tu smo probali testirat to tako što je neki klinjo mali prolazijo kući tom stazom, i mi mu dali jabuku. I sad kad je ošo nekih 30 metara od nas, ja mu istrgnem tu jabuku i počnem ga po faci lupat s njom dok se nije raspala (preko te radioaktivne moći) i dok on nije počo plakat. Sad opet neš se dogodi... I ugl ja sam bio potpuno izgubio tu moć... Al bila je neka dobra osoba, koja mi je donjela neku zdjelu s puno nekog sitnog okruglog voća različitih boja. Tu sam skonto da se nalze i one crne od kojih dobivam tu moć tako da sam odma njih počo žderat. U tom trenu dođu 4 ženske osobe, i počnu jest zajedno samnom iz te zdjele na što ja popizdim i ovu jednu roknem šakom u trbuh di ona počne plakat. OPet sam dobio tu moć, al sam htjeo još tako da sam krenio u potragu da saznam di raste to crno voće. Na kraju kad sam ipak skonto da ga nigdje malte ne nema, došo mi je neki čobo i počo u šifriranim forama pričat da sam ja neki odabrani, da postoji neka crkva, da trebam čekat znakove da mi se ukažu, da se 4 ta znaka već pokazala...

Ma i ugl buđenje

Dosta zajebano je bilo ovo, ni meni po tog nije jasno :?

The Great Duck
16-07-2009, 17:23
Noćas sam sanjao da je na naslovnici novina pisalo da je poginula Lepa Brena...Onda sam se probudio. :(

Raz
16-07-2009, 20:40
Zakon Lorlone :)

Da se bar ja sjećam što sanjam...

LorlonWarrior
16-07-2009, 20:53
Zakon Lorlone :)

Da se bar ja sjećam što sanjam...

Pa gle nekad se ni ja ničeg ne sjećam, a nekad se sjećam tolko detalja da pamtim citate i brojeve neke iz sna... Zanimljivo ^^

Al stvarno ne znam ni ja odakle mi sve to u glavu dolazi...

Od ovog današnjeg jbte bio sam sretan kad sam se probudio kolko sam se bio uživio u situaciju :?

Medolina
16-07-2009, 20:55
Sanjala sam sebe u suton.
Stojim ispred kuće u kojoj sam provela većinu svog života. Do mene dopiru glasovi iz kuće. Okrenem se i pogledam- unutra je zabava. U tom trenutku vidim neki kombi kako prolazi cestom i nestaje u tami koja se sve više spušta oko mene. Ulazim instinktno unutra, svjesna opasnosti koja vreba. I onda me dočeka šok. Glasovi su utihnuli u nekom od brojnih hodnika koji su se odjednom stvorili oko mene. Labirint. U jednom od njih zatječem čovjeka kako pere podove. I on nestaje iz ugla.
Svjetla se ugase. Ostajem potpuno sama. Disanje mi se ubrzava, a strah obuzima svaki komadić moga bića.
Vraćam se ponovno do ulaznih vrata, a pogled na njih me osupne. Bila su otvorena.... U istom trenutku začujem krik, udaljen i prigušen... Opasnost je tu.


Evo, to je moj san. Ponavlja se u redovitim razmacima od par dana, a nekada i češće ako sam nervozna ili imam problema.
Općenito me živcira kada sanjam vrata, koja, koliko god ih pokušavala zaključati, kada ponovno pritisnem kvaku, ona se otvore.... Što znači da imam problema koje ne mogu riješiti.... Ali dobro....

LorlonWarrior
16-07-2009, 21:10
Zanimljuivo :D

Al gle ne moraš baš sad u pjesničkom stilu pisat, daj malo žargona :D

Tipa...


Stojim ispred kuće u kojoj sam živila jbte. Čujem neka urlikanja glupa. Okrenem se i pogledam - unutra parti, jeeeej! U tom trenu neki kombi projuri pokraj mene po cesti i nestane u mraku koji se sve više razmnožavo oko mene. Uđem unutra, svjesna opasnosti od pijanih napaljenih kretena (parti je unutra, da ne zaboravimo). I onda se saserem. Urlikanje nestane o jednom od 657 894 hodnika koju se se od fakin niotkuda pojavili. Labirint. U jendom od njih skontam frajera koji glanca podove ali ima neku moć s kojom nestane iz čista mira. Lusteri pregore. Ostajem sama.
Stenjem ko na porodiljnom, izlgeda da sam se usrala ko grlica. Idem nazat do futavih otvorenih vrata i skontam da su fakin otvorena. U tom trenu neko zaskiči, tamo negdje dalje malo. Nije tu baš sve čisto

Raz
16-07-2009, 21:21
Heh, sad sam se sjetio jednog kojeg sam nedavno sanjao... bio sam sa djedom na brodu koji tone i oba smo bili zarobljeni u jednoj malenoj prostorijici na kojoj su bile kao zatvorske rešetke. Pokušao sam izaći van no nešto je blokiralo vrata. Razina je vode odjednom počela naglo rasti te smo obojica znali da su nam to posljednji trenutci života. Namjeravao me zagrliti, no odjednom kao da nisam mogao već sam se okrenuo ili nešto. Odjednom mi je došlo u glavu što sam učinio, no već je bilo prekasno jer nijedan nije više uspio doć do zraka da bi se približili jedan drugome iako smo pokušali. Tama... :(

... i zatim buđenje.

Vjerojatno ima veze sa time da sam ja bio kod kuće dok je moja obitelj u međuvremenu svratila do djeda i bake u trenutku prije njegove smrti.

guessWhosback
16-07-2009, 22:42
Ma ovi snovi od Medoline su noćni terori...ja to često imam...važno je prije spavanja se totalno opustit...Medolina...budem ti poslao stranicu sa uputama kako se riješiti takvih snova...

str1k3r
16-07-2009, 22:46
Nebih rekao da je to noćni strah. Kao prvo ona sanja da joj se disanje ubrzava, osim ako ja nisam nešto pobrkao. Drugim riječima --> Check it out (http://en.wikipedia.org/wiki/Night_terror)

guessWhosback
16-07-2009, 22:53
ne...još imaš da joj je strah veći koliko ja mislim...sada ne znam da li Medolina živi kod roditelja...ili ima dečka...no ako ima barem cimera...neka cimer je pokuša probuditi...ako se ne može probuditi...onda je noćni teror...

str1k3r
16-07-2009, 22:56
Umm... ona se sjeća tog sna, no budući da se noćni strah odvija van REM faze, teško je da ga se uopće može sjećati, mada je moguće.
No dobro, nemamo niti ti niti ja doktorate, pa to samo možemo pretpostavljati.

guessWhosback
16-07-2009, 23:00
Da...ali ovo je mali test...no opet se neki fragmenti tog noćnog terora mogu zapamtiti...bio sam ja kod psihologa zbog toga...

str1k3r
16-07-2009, 23:05
Ajde pročitaj onaj odlomak "Comparison to nightmares" u onom linku kojeg sam stavio.

guessWhosback
16-07-2009, 23:15
Jesam,pročitao sam...ista stvar koju sam i ja pročitao ranije...no subjekt se može sjećati nekih fragmenata...jako mali dio...čak su i šanse u tome male...

Medolina
17-07-2009, 19:23
Jesam,pročitao sam...ista stvar koju sam i ja pročitao ranije...no subjekt se može sjećati nekih fragmenata...jako mali dio...čak su i šanse u tome male...

Dosta često mi se događalo i da imam lucidne snove...

blondvampire
18-07-2009, 16:13
Kako uspiješ imati lucidne snove?
Ja svaki put kad sam svjesna da sanjam , probudim se. Nikako da mogu kontrolirati i ostati u snu.

Medolina
18-07-2009, 16:18
Kako uspiješ imati lucidne snove?
Ja svaki put kad sam svjesna da sanjam , probudim se. Nikako da mogu kontrolirati i ostati u snu.

Zapravo se ne moram puno kontrolirati, dođe samo od sebe... Jednostavno poželim da se ne probudim, pogotovo ako mi se u tom snu događa nešto dobro..... :thumbs2:

A što se tiče samog sanjanja... nekad imam tako komplicirane snove, da mi se događa kako sanjam da sanjam i u tom snu sanjam da sanjam.... :D Totalna ludnica!!!!

Electromaster
19-07-2009, 10:07
Sanjao sam da sam na nekakvim pripremama za maškare, [bilo je naglašeno negdje]Siako se sve događalo na pozornici nekog kazališta, i izgledalo kao pripreme za predstavu. Ja sam se trebao obući u kostim viteza, ali kad sam ga išao potražiti, shvatio sam da mi je on iz nekog razloga na gredi, visoko gore uz strop kazališta, do koje sam mogao doći jedino penjući se po blesavo visokom kamenom stupu koji se, eto, našao na pozornici. I sad, što se može, popnem se ja na vrh stupa i obučem si kostim. Nakon kratkog sjedenja, počeo sam tamo uvježbavati svoju ulogu, nadajući se da nitko neće primjetiti da me trta sići.
Za to vrijeme Angie [smartass, jel]Sje bila na pozornici, u kostimu nekakvog princa/viteza, koji bi u predstavi trebao svrgnuti zlog starog kralja. [Da, iako je bilo rečeno da su maškare. ]STakođer, iako je bila obučena kao dio postave te ''predstave'', glavni akter čak, bilo je rečeno da ona ne ide na maškare, nego na maturalnu večer. Vježbala je svoju ulogu, te smo se pritom ona i ja [još na stupu]Snešto međusobno dovikivali i mahali mačevima. U predahu se žalila kako joj se starci nisu potrudili naći nikog za maturalnu, pa mora ići s Medolinom, koja je bila tu u kostimu princeze, nekakvoj tamnoplavoj svečanoj haljini. [?]
Tad su na pozornicu došli dva lika iz Korčule koji mi idu na živce. Jedan je izvodio svoju ulogu zlog starog kralja, a drugi mu je bio nekakav podanik, te mi je nešto govorio i cerekao se. Pošto sam odlučio da mi se ne da to slušati, natjerao sam se da se spustim sa stupa, te sam pobacao svoju opremu na pozornicu, da mi bude lakše spustiti se. I tako se ja spuštam po stupu, da bi se na pola puta sjetio da mi je dio opreme ostao gore. Opsujem nešto, i počnem se penjati natrag, te u tom trenutku mi sine tko mi je sve to gore smjestio- Dale. [?!]SUz ljuto mrmljanje, penjem se na vrh stupa, te bacam ostatak opreme na pozornicu.
Spuštam se dolje, te shvaćam da mi je pola opreme [koja se, iz nekog razloga, svaki put kad ju ispustim, smanji na veličinu Lego kockica]Spropalo izmađu dasaka na pozornici. Ostatak sna provodim puzajući po pozornici te provlačeći se ispod nje u potrazi za opremom, da bi se, kad sam naposlijetku pronašao mač, probudio.

Sad, ovaj moj san možda nema wtf efekt kao Lorlonovi, ali mi je svejedno bio totalni lolwut što su se Medolina i Dale pojavili u njemu, čak i dok sam sanjao čudio sam se tome... Za smartass još shvaćam, nju ipak poznajem u rl...

croat1gamer
19-07-2009, 10:27
Problem u tome je sto se iz sna zakljucuje da ti smartass vise zamjecujes, well, kao da je ona musko. :rotfl:

Srsly.
:pray:


EDIT:
Ok, sada je jos bolje:


PR3DAT0R says:
da su gledao Strawberry Panic, kontao bi
PR3DAT0R says:
Amane i Hikari
PR3DAT0R says:
Amane je najpopularnija ženska u školi, jahačica, ide na natjecanja blablabla
PR3DAT0R says:
ima titulu princa, iako je škola za ženske
PR3DAT0R says:
jej
PR3DAT0R says:
a Hikari je njena princeza
:pray:
Hikari- Medolina
Amane- Smartass

Malo si previse yuri hentai gledao? :D

Electromaster
19-07-2009, 10:40
Nije hentai, ali ok. Brijem da pretjerujem s yuri stuff. :P

Inače, zaboravio sam spomenti da sam dio vremena proveo sjedeći na stupu, nekako blesavo naslonjen na onu gredu. To se doduše može objasniti činjenicom da sam spavao u nekakvom blesavom položaju, tako da mi je zbog toga ruka potpuno utrnula.

Medolina
19-07-2009, 20:53
Sad, ovaj moj san možda nema wtf efekt kao Lorlonovi, ali mi je svejedno bio totalni lolwut što su se Medolina i Dale pojavili u njemu, čak i dok sam sanjao čudio sam se tome... Za smartass još shvaćam, nju ipak poznajem u rl...


Ok... jel se moram brinuti? Kada sam ja već bila u snu, to ti automatski znači da si imao noćnu moru...S:D :rotfl:

Mr Vercetti
23-07-2009, 12:15
Sad, ovaj moj san možda nema wtf efekt kao Lorlonovi, ali mi je svejedno bio totalni lolwut što su se Medolina i Dale pojavili u njemu, čak i dok sam sanjao čudio sam se tome... Za smartass još shvaćam, nju ipak poznajem u rl...


Ok... jel se moram brinuti? Kada sam ja već bila u snu, to ti automatski znači da si imao noćnu moru...S:D :rotfl:
Ne nužno.

r0rschach
23-07-2009, 14:36
I tako se ja spuštam po stupu, da bi se na pola puta sjetio da mi je dio opreme ostao gore. Opsujem nešto, i počnem se penjati natrag, te u tom trenutku mi sine tko mi je sve to gore smjestio- Dale. [?!]SUz ljuto mrmljanje, penjem se na vrh stupa, te bacam ostatak opreme na pozornicu.
Opet je Dale za sve kriv. :(

Electromaster
23-07-2009, 17:11
I tako se ja spuštam po stupu, da bi se na pola puta sjetio da mi je dio opreme ostao gore. Opsujem nešto, i počnem se penjati natrag, te u tom trenutku mi sine tko mi je sve to gore smjestio- Dale. [?!]SUz ljuto mrmljanje, penjem se na vrh stupa, te bacam ostatak opreme na pozornicu.
Opet je Dale za sve kriv. :(
Actually, mislim da sam to sanjao baš zbog toga jer sam taj dan govorio nekom s foruma kako dale nemože biti za sve kriv. :(

TeraBajt
23-07-2009, 18:27
sanjaš pcplay forum.













































okej, sad sam uvjeren da ne jebeš.

proceed.

TeraBajt
23-07-2009, 18:31
luk4 g4m3r. taj mora jebati.

Electromaster
23-07-2009, 18:42
luk4 g4m3r. taj mora jebati.
Ovo je bilo nisko. :(
Onak, goni se, tu retajnu adresu imam godinama, i neda mi ju se sad mjenjati. :(

Mr Vercetti
24-07-2009, 12:30
Sanjao sam kako se Rider on the storm naguzio i kako sam ga ja kickao sa foruma xD

Raz
24-07-2009, 12:39
Sanjao sam da me Wedran benao sa foruma zbog toga jer sam rekao da pirati ne štete PC gamingu... ili tako nešto :rotfl:

TeraBajt
24-07-2009, 12:44
ono, sanjate jebeni forum.

ono :(

Raz
24-07-2009, 12:45
A tko tebe nebi želio sanjat *shy*

r0rschach
24-07-2009, 14:45
Ja sam danas sanjao Terabajta. shy:

LorlonWarrior
27-07-2009, 08:54
Sanjo sam dosta pis of šitova dok nisam piso al po tog se ne sjećam tako da ipak nisam piso

Eo jedan jučerašnji al kratki

Na biciklu, išo sam kod frenda da se okupimo (taj frend drži pekaru) samo što je ovaj put ta pekara bila smještena u nekoj mračnoj slijepoj ulici. I došo ja tamo da njega tamo nebi bilo, zapravo da nebi ničeg tamo bilo. Došlo mi da se pitam zašto sam ja uopće i išo tamo?

Bila neka trava i neki mali osvjetljeni dio i ugl tu ja dok zujim, dođu ovi ostali frendovi i tu se mi skupimo. Dogovorimo se da odemo opljačkat tvornicu šuza "Borovo" i tako i bi. Došli tamo pred ulaz i sad gledamo dal ima stražara, rasporedili se fino svako na svoju stranu ko ninđe smo izgledali, po mraku se šuljali kad odjednom skonta nas neki opaki čuvar tamo i počne trčat prema nama. Mi se tu svi naguramo na jednu hrpu i on prolazi sad pokraj nas. Al ono mi kao mislimo da on nas ne konta (a jedno 2 metra od nas samo što smo mi u mraku) i tu on priča nešta prijeti nam se i pravi se glup kao da nas ne vidi i u jednom trenu uvati ovog našeg i zavrne mu ruku, složi ga na pod (taj se zvao Josip, iako ne poznam ni jednog Josipa koji je ličio na tog što ga je ovaj složio) i ugl tu se po ovih naših sasere. Taj čuvar nas razoruža (kažem bio neki opaki), meni uzme M-16 iz ruku (sve do tog trena nisam ni bio svjestan da ga imam u rukama) al moj brat nekako sačuva neku kuburu koja je izgledala ko iz Pirata S Kariba. I tu lik počne srat da smo najebali ovo ono i moj brat uzme upaljač dok ovaj nije gledo, zapali fitilj od te kubure (pitaj Isusa na kojem je to principu radilo) i dođe uperi ovom u glavu s leđa, i taman kad se taj čuvar okrene, kubura opali al se ništa ne dogdi ( :? )

Bila je to pomalo "Epic Fail" situacija za brata al ugl taj čuvar onda kaže mom bratu da se to ne radi tako i čak mu pokaže kako se puca iz te kubure (Zamisli jbte)

I ugl tu moj brat ode a meni taj čuvar da plastični pištolj i neke kožnate papuče krem boje u vrećici (broj 44, točno se sjećam jbte ko da sam ih evo sad u rukama držo) i mislim da je reko nešta tipa "na, evo ti da imaš"...

I sad od svih nas tu smo ostali ja i jedan frend koji ide za muriju (samo što je on bio samo u gaće obućen, ne znam zašto) i taj glupi čuvar koji nam je počeo pričat kako je on tolko jak, da kad je jednog lika lupio u rame da ga je tako bolilo da je urliko, možda čak da mu je slomio rame a čak je i postoja mogućnost da mu je otpala ruka. Tu je taj frend "budući murjak" reko kao da zna da se i on tuko s drugima dok sam sam ja samo sjedio i piljio u njih kako pričaju nebuloze :?

:cry:

Fireblade
27-07-2009, 09:22
:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

LorlonWarrior
27-07-2009, 09:25
:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

A šta sad? xD

A Isuste ovaj je još kolko tolko bio normalan xD

Mirko L
27-07-2009, 10:08
Jebote rasplakao si me malo... :rotfl:

Jesi ikad posjetio psihijatra...ono samo pitam? :D

Mr Vercetti
27-07-2009, 12:38
@Lorlon- Jel taj frend koji drži pekaru možda Maloki?

LorlonWarrior
27-07-2009, 20:52
@Lorlon- Jel taj frend koji drži pekaru možda Maloki?

Iz Albanije podrijetlom, imenom Patrik, drži pekaru

GotovoSsve 3 stvari odgovaraju Malokom al nije to taj :D

Eto zanimljivo al ima jedan drugi vamo u mom gradu koji odgovara tom opisu ^^

r0rschach
27-07-2009, 21:02
Ajme ideje, opljačkati Borovo. :pray:

Wishmaster
27-07-2009, 22:17
Ajme ideje, opljačkati Borovo. :pray:
Pa da...ukradeš kamion borosana i prodaješ tetama na placu :rotfl:
Mani'z in di er...

Mr Vercetti
28-07-2009, 11:04
Sanjao sam kako smo ja i moja cura... ček, to nije bio san 8)

Constantine
12-08-2009, 14:19
Danas sam imao neki cudan san,zapravo,nije to cudno zato sto mi je svaki san čudan.
Uglavnom,bio sam na toj nekoj plazi,bila je hrpa ljudi na plazi,a preko puta je bio neki otok,otok se zvao Miami Vice(wtf :? ) i uglavnom kao preko noci bi sijevale tamo munje crvene boje i izgledao je kao pakao a preko dana je izgledao normalno i ono,znanstvenici su slali tamo robote zato sto se niko nije usudio ic,ali niti jedan robot nije poslao neke slike.Onda sam se jao kupao na toj plazi i naletio je morski pas,ali kao,bezopasan je.Zatim su ovi koji nadgledaju plazu poceli masovno ubijat sve ali sam ja sa jos par likova uspio pobjec i dosao u neku spilju te se penjao stepenicama do nekog odasiljaca na vrhu planine iznad te plaze,dalje se ne sjećam :(

Medolina
18-08-2009, 09:43
Ja sanjam Wekija.. :oops:


Ja sam sanjala jako čudan san. Sanjala sam da sam u Kutini, ali u isto vrijeme je zbog nekih detalja izgledao kao Zagreb. Bila sam sa frendom i krenula kući, ali se nikako nisam mogla popeti ulicom do doma. Stalno me nešto sprječavalo. I onda sam završila u nekoj trgovini odjećom.. U amadeusu, mislim... :D (gdje bi žena drugdje mogla završiti) i kada sam izašla van, opet sam bila u nekoj ulici, koja mi je izgledala kao zagrebačka... I onda sam se rasplakala i probudila se. Slinava...

Tyrion
18-08-2009, 09:53
Sanjao sam da upravljam sobom kao herojem u DotI i da moji creepovi i ja napadamo neke patuljke u nekoj utvrdi pod zemoljom.

Oh brb, idem igrat Dotu.

McPingvin_v2.0
18-08-2009, 10:21
Ja sam sanjala jako čudan san. Sanjala sam da sam u Kutini, ali u isto vrijeme je zbog nekih detalja izgledao kao Zagreb. Bila sam sa frendom i krenula kući, ali se nikako nisam mogla popeti ulicom do doma. Stalno me nešto sprječavalo. I onda sam završila u nekoj trgovini odjećom.. U amadeusu, mislim... :D (gdje bi žena drugdje mogla završiti) i kada sam izašla van, opet sam bila u nekoj ulici, koja mi je izgledala kao zagrebačka... I onda sam se rasplakala i probudila se. Slinava...[/color]
Eh, pa nisi trebala ići Crkvenom gore. Puno bi ti bolje bilo da si nastavila prema domu zdravlja pa da si onda išla gore, manji ti je uspon.

Medolina
18-08-2009, 11:22
Ja sam sanjala jako čudan san. Sanjala sam da sam u Kutini, ali u isto vrijeme je zbog nekih detalja izgledao kao Zagreb. Bila sam sa frendom i krenula kući, ali se nikako nisam mogla popeti ulicom do doma. Stalno me nešto sprječavalo. I onda sam završila u nekoj trgovini odjećom.. U amadeusu, mislim... :D (gdje bi žena drugdje mogla završiti) i kada sam izašla van, opet sam bila u nekoj ulici, koja mi je izgledala kao zagrebačka... I onda sam se rasplakala i probudila se. Slinava...[/color]
Eh, pa nisi trebala ići Crkvenom gore. Puno bi ti bolje bilo da si nastavila prema domu zdravlja pa da si onda išla gore, manji ti je uspon.

Ah... baš mi se dalo iz centra, tam kod robne, povuć skroz do ambulante, pa onda popreko do vinogradske... totalno ne.... :D

Btw. bio si u Kutini?S:D

LPFireDog
18-08-2009, 11:24
sanjao sam medolinine dojke :oops:

Medolina
18-08-2009, 11:28
sanjao sam medolinine dojke :oops:

:rotfl:

To je baš.... da......

LPFireDog
18-08-2009, 11:34
pa imas dobre sise
sta..
nema te sta bit sram

ja da imam takve gol bi hodo

McPingvin_v2.0
18-08-2009, 11:35
Ah... baš mi se dalo iz centra, tam kod robne, povuć skroz do ambulante, pa onda popreko do vinogradske... totalno ne.... :D

Btw. bio si u Kutini?S:D
Pa rekla si da si išla uzbrdo... Kažem, Crkvena je jako strma, a i imaš hupsere.

Da bio... Rodbina i sl. :)

megalodon
18-08-2009, 11:52
sanjao sam medolinine dojke :oops:
Fuj.

TeraBajt
18-08-2009, 13:16
firedog pederu.

M3T4L1C4
18-08-2009, 21:49
moj san je bio jakoo čudan...kao i vasi xD...
pocinje sve na nogometnom turniru koji je osnovao neki tam oblivion xD
meni zbog necega dopizdi i ja mu otmem kcer...san nebi bio cudan da mu kcer nije sexy plavusa
:rotfl: :rotfl: i na kraju prijatelj me iyda s spravom koja ispaljuje pisma...
stvarno cudan san :oops:

Medolina
18-08-2009, 22:59
Ah... baš mi se dalo iz centra, tam kod robne, povuć skroz do ambulante, pa onda popreko do vinogradske... totalno ne.... :D

Btw. bio si u Kutini?S:D
Pa rekla si da si išla uzbrdo... Kažem, Crkvena je jako strma, a i imaš hupsere.

Da bio... Rodbina i sl. :)

Ma da? Names? Možda poznajem?

Jopax
18-08-2009, 23:04
Ne sjećam se svega, znam da je bilo poprilično čudno ali mi je jedan dio ostao urezan u pamćenje.
Dakle ja šišam sam sebe dok hodam uokolo, uzimam šakom busene kose i kidam ih makazama, kada sam pogledao u ogledalo kosa mi je bila duga, i zadnje čega se sjećam je gledanje na šaku odsječene kose koja uopće nije bila kosa nego slama.
Ovaj san možda ima veze sa mojim šišanjem danas :o

LPFireDog
18-08-2009, 23:10
sanjao sam medolinine dojke :oops:
Fuj.

firedog pederu.
i ja vas volim :oops:

Wishmaster
19-08-2009, 13:36
Ok. Danas sam imal deja-vu s snom. Kad sam se probudil bil sam uvjeren da sam to već sanjal.
Nadalje, da stvar bude čudnija nekoliko puta sam se probudil ali sam odma natrag zaspal samo da bi nastavio taj isti san. Probudil sam se ma sigurno jedno 4-5 put i uvijek kad sam zaspal nastavil sam točno tam di sam prethodno stal.
Ima toga još, sanjal sam da su me naganjali Njemci (najvjerojatnije su bili nacisti ali nisam siguran), na početku su me proganjali po nekvoj strmoj šumi (šuma na planini), pa su me natjerali na sam vrh planine (bilo visoko u 3 p.m.). Onda, sam razmišljal dal da skočim dolje (zakaj? neznam...), pa sam naposljetku ipak skočil ali na nekvi susjedni zid i tam sam se primil za cijevi od radijatora(!), pa sam polako nekak došel dole. Kad sam došel dolje sam shvatil da sam u nekvoj nacističkoj tvrđavi i moram van. Tam sam srel neke ljude koje poznam i onda počinje tortura (avantura) izlaska van. Ovo bi mogel opisivati dva sata (svakakve zgode i nezgode prilikom šuljanja van, čak smo slagali ručak u nekoj prostoriji :D ), no uglavom kad smo skoro bili vani onda sam razmišljal kak da dojdemo do prvog naseljenog mjesta jer je ta "tvrđava" bila u džungli negdje u Aziji (karta Azije mi se prikazala i prostor oko Mongolije).
Kasnije, ujutro smo već izašli van pa smo potrčali k nakakvom avionu/vozilu/nečemu i tu se opet budim ali više nemam ideje za nastavak sna pa sam počel sanjati nekaj drugo (neznam kaj).
Ovak nekaj ne sanjam baš svaki put ali je bilo ludnica....
Ali stalno kad sam se probudil imal sam taj osjećaj da znam kaj slijedi i zbog toga sam išel odma spavat jer je bilo jako zanimljivo.

Arbiter of Change
02-12-2009, 09:31
Danas sam čitavu noć sanjao o tome da sam podnosio izvještaj nekoj Cthulhu-like kreaturi o tome kako napreduje invazija Zemlje. Kako znam? Jer se 90% sastojalo od logističkih informacija do te mjere da mi je san postao dosadan... fak, koje ja potisnute želje moram imati. :)

Aral
02-12-2009, 09:45
Ja inače ne sanjam baš često al već tri-četiri dana za redom jedna te ista sranja, svako jutro kad se zbudim izgledam kao da me netko mučio cijelu noć, fakin poludi ću više. Moram prestat igrat taj DA il šta već.

Sjećam se samo da sam se vozio u Range Roveru Sport, negdje dolje na moru na staroj cesti uz more, i da su me naganjali neki likovi u autima.

Paran0a
02-12-2009, 10:13
Nema boljeg budjena od budjenja iz nocne more :D

rudeboy95
02-12-2009, 10:51
Nema boljeg budjena od budjenja iz nocne more :D
najljepsi osjecaj, al ozbiljno. kad dodjes do spoznaje da je to sve bio samo san...

McPingvin_v2.0
02-12-2009, 10:52
Sanjao sam da sam bio Niko Kranjčar i dok sam trčao za Jadrankom kosor sam pao u lokvu punu piranja.

Jebo me pas ako me netko ne drogira dok spavam...

rudeboy95
02-12-2009, 11:41
Sanjao sam da sam bio Niko Kranjčar i dok sam trčao za Jadrankom kosor sam pao u lokvu punu piranja.

Jebo me pas ako me netko ne drogira dok spavam...
lažeš. nekuzim kako mozes sanjat da si neko drugi? sta se gledas iz 3. lica ili sta?

McPingvin_v2.0
02-12-2009, 11:48
lažeš.
Kako obožavam ovakve ljude <3

Ti si bio u mojoj glavi noćas pa znaš što i kako sam sanjao? Znaš li kako se osjećam? Znaš li hoću li dobiti 5 iz kolokvija koji sam pisao danas? Znaš i pitanja za sutrašnji kolokvij?

Bio sam u Kranjčarovu tijelu, a dio sna je bio i iz trećeg lica. Osim toga, ne moraš vidjeti nešto da znaš da je tako, to možeš i osjetiti.

Paran0a
02-12-2009, 12:13
Osjetio je Kranjcara su sebi

McPingvin_v2.0
02-12-2009, 12:15
Moj život je konačno ispunjen :>

mortician
02-12-2009, 12:22
Znaš li hoću li dobiti 5 iz kolokvija koji sam pisao danas?

Ne verjem :D

Sonic_Moronic
02-12-2009, 12:42
Sanjao sam da sam bio Niko Kranjčar i dok sam trčao za Jadrankom kosor sam pao u lokvu punu piranja.

Jebo me pas ako me netko ne drogira dok spavam...
lažeš. nekuzim kako mozes sanjat da si neko drugi? sta se gledas iz 3. lica ili sta?

Očito nemaš mašte, ja sam sanjao da sam Lara Croft. I bilo je iz trećeg lica.

Wolfwrath
02-12-2009, 15:10
Evo,baš sam sanjao žensku iz razred u cvjetnim štramplama... Koje inače ni u ludilu ne bi nosila... Probudio sam se i opalio smijati... :D

TeraBajt
02-12-2009, 15:23
o cvijecu

skilz
02-12-2009, 15:26
http://cellar.org/2009/thisman.jpg

angel eye
03-12-2009, 12:06
sanjala sam da sam prodavačica robe u nekom malom dućanu. Dolazi klijentica, neka poznata hrv. ličnost-pjevačica ili sl., zgodna žena, kao rodila prije 3 dana, nemože sjedit, a pokupovala je sve dobre majice od kašmira bordo boje koje joj pašu uz hlače ,,,
WTF???!!
:)

skilz
03-12-2009, 13:27
Snemože sjedit, a pokupovala je sve dobre majice od kašmira bordo boje koje joj pašu uz hlače ,,,
WTF???!!
:)

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :pray: :pray: :pray:

Electromaster
03-12-2009, 14:16
;(

Raz
03-12-2009, 14:18
Sanjao sam da sam bio u nekom tajnom školskom klubu, no uskoro je zazvonilo zvono i morao sam na sastavu. XD

Sonic_Moronic
03-12-2009, 14:25
SOS Brigade!

Wolfwrath
03-12-2009, 14:43
Sanjao sam da sam bio u nekom tajnom školskom klubu, no uskoro je zazvonilo zvono i morao sam na sastavu. XD

Da,čak ni ultimativni desničarski anarhisti ne mogu propustiti sat matematike...

gothic45
03-12-2009, 20:57
U svojih 17 godina sanjao sam svega i svačega, od najnormalnijih situacija do totalnih bizarnosti.

Prije sam često imao noćne more ali sam se počeo koristiti onom metodom autosugestije prije spavanja ''Ako se nešto loše događa to je samo san i probudit ćeš se'' i pomoglo mi je u 95% slučajeva. Ne znam zašto ali često sam sanjao kako me vanzemaljci otimaju i ganjaju i sl. nebuloze.

A tu i tamo bih sanjao kakvu lijepu curu i taman kad dođe do akcije uvijek bi me netko/nešto probudilo -.-'

A često mi se i događa i Deja Vu.

Nego da vas pitam, jeste li ikada imali lucidne snove?

McPingvin_v2.0
03-12-2009, 21:04
Ne znam zašto ali često sam sanjao kako me vanzemaljci otimaju i ganjaju i sl. nebuloze.
To ti samo misliš da si sanjao...

gothic45
03-12-2009, 21:15
To sam sanjao sa 10-13 godina, i još sam sanjao da vozim auto i bježim od njih, ne čini se relano jel da :P

skilz
03-12-2009, 21:34
uvjek zenske i samo zenske i rjetko kad nesta drugo :wink:

rudeboy95
03-12-2009, 21:48
Prije sam sanjao svakakve stvari... da bijezim od nekih cudnih ljudi... da sam u nekom totalno drugacijem svijetu i takve stvari... ovo prvo me prije dosta mucilo al nazalost sad se vise nikad nemogu sjetit niti jednog sna kad se probudim ujutro :( :( e da, par noci zaredom sam prije sanjao da sam usao u auto, dodao gasa i nisam znao di je kocnica pa sam morao jurit po cijelom gradu i tako...

forumski_user
04-12-2009, 11:19
Prije sam sanjao svakakve stvari... da bijezim od nekih cudnih ljudi... da sam u nekom totalno drugacijem svijetu i takve stvari... ovo prvo me prije dosta mucilo al nazalost sad se vise nikad nemogu sjetit niti jednog sna kad se probudim ujutro :( :( e da, par noci zaredom sam prije sanjao da sam usao u auto, dodao gasa i nisam znao di je kocnica pa sam morao jurit po cijelom gradu i tako...
Ček, ček...ti hoćeš reći da si imao... NOĆNU MORU?????


TAM DAM DAM!

rudeboy95
04-12-2009, 11:35
ne. normalan san kao i uvijek.

System
04-12-2009, 14:24
Jedne prilike sanjam curu neka ekstra picketina i u snu ja sa njom... hebacina, ona lafo zatrudni i njen otac nesto se istresa na mene i bila neka zurka gdje su mene ispolivali kafom i onda ona dodje po mene i tako se vozimo u limuzini i vozimo i vozimo i vozimo.... probudi se ja, i nista ono mocan san, bacim koji put, kad jebotebog sutra vidim tu istu curu... fazon je sto je nikad u zivotu nisam vidio. Mozda to nesto znaci...???

Mirko L
04-12-2009, 14:56
Nije to sudbina ili nešto tako ako si pomislio.

Događa se, znam ponešto o snovima.
Čuo sam i druga takva iskustva.

Iako je prilično čudno.

Chupacabra
04-12-2009, 17:27
Ja sam preksinoć sanjao da Pingu, Raz, Xero, Voightkampf (???) i TeraBajt idu na ribičiju ali su umjesto toga išli na kolinje. Pingu zabio nožinu u pajceka a krv šiknu na Terabajta. Ekipa malo bolje pogleda, kad ono nije krv nego vino. Svi ga počeše oblizivati (terabajta), kad se ovaj naljuti i sve ih pobije pajcekovim papkom.

Imao sam noćne more sljedeće noći.

skilz
04-12-2009, 18:46
:rotfl: :rotfl:

TeraBajt
05-12-2009, 12:15
Ja sam preksinoć sanjao da Pingu, Raz, Xero, Voightkampf (???) i TeraBajt idu na ribičiju ali su umjesto toga išli na kolinje. Pingu zabio nožinu u pajceka a krv šiknu na Terabajta. Ekipa malo bolje pogleda, kad ono nije krv nego vino. Svi ga počeše oblizivati (terabajta), kad se ovaj naljuti i sve ih pobije pajcekovim papkom.

Imao sam noćne more sljedeće noći.

:(

angel eye
05-12-2009, 12:16
Ja sam preksinoć sanjao da Pingu, Raz, Xero, Voightkampf (???) i TeraBajt idu na ribičiju ali su umjesto toga išli na kolinje. Pingu zabio nožinu u pajceka a krv šiknu na Terabajta. Ekipa malo bolje pogleda, kad ono nije krv nego vino. Svi ga počeše oblizivati (terabajta), kad se ovaj naljuti i sve ih pobije pajcekovim papkom.

Imao sam noćne more sljedeće noći.

:(


hahahahahaa!!!!! :rotfl: :pray:
:rotfl:

McPingvin_v2.0
05-12-2009, 12:21
Ja sam preksinoć sanjao da Pingu, Raz, Xero, Voightkampf (???) i TeraBajt idu na ribičiju ali su umjesto toga išli na kolinje. Pingu zabio nožinu u pajceka a krv šiknu na Terabajta. Ekipa malo bolje pogleda, kad ono nije krv nego vino. Svi ga počeše oblizivati (terabajta), kad se ovaj naljuti i sve ih pobije pajcekovim papkom.

Imao sam noćne more sljedeće noći.
Mene samo zanima zašto ti imaš homoerotske snove koji uključuju forumaše.

TeraBajt
05-12-2009, 12:22
sanjat forumase je ono, kao da si napises na celo "FORUM MI JE SVE STO IMAM :(" i prosetat se disko klubom :(

McPingvin_v2.0
05-12-2009, 12:25
Daj, nećemo se sad vrijeđati :(

Kostolomac
05-12-2009, 13:37
Ali kad ima pravo :(

angel eye
08-12-2009, 11:41
Noćas sam sanjala susret sa jednim forumašem :oops:

la50
08-12-2009, 13:06
Noćas sam sanjala susret sa jednim forumašem :oops:
lol,je bilo uzbudljivo :rotfl:

angel eye
08-12-2009, 13:12
pa,,,hm :oops:

je :)

Feanor
08-12-2009, 13:13
pa,,,hm :oops:

je :)

Hvala, hvala, al nemoj sad u javnosti o tome.... :D

angel eye
08-12-2009, 13:17
@Feanor :rotfl:

pa nitko nezna tko mi je bio u snovima! :oops:

Feanor
08-12-2009, 13:25
Nightmare????
http://www.imagesforme.com/thumb/thumb_2f796117.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/771173_PA170032.JPG)

angel eye
08-12-2009, 13:30
:D
:rotfl:
:D

hahaahaa!
nee nije bio predator, i nije bila noćna mora!

McPingvin_v2.0
08-12-2009, 16:22
Bilo je puno divljeg, znojnog seksa i bio je sa mnom.


I felt it to, yes.

angel eye
08-12-2009, 18:17
McPingvin- in your dreams,,, :)

but not in my dream =)

la50
08-12-2009, 18:18
Znam ja ali nikom neću reći....xD

McPingvin_v2.0
08-12-2009, 18:27
McPingvin- in your dreams,,, :)
Usuu-xu75dI

fear
08-12-2009, 20:03
Mkay,da vam skratim muke sanjala je mene 8)

majstoro
08-12-2009, 22:42
ajde vise reci :D

loo
08-12-2009, 22:43
Sanjala je starog jebača C-a :rambo:

Kid A
08-12-2009, 22:47
E ode spavat.Aj laku noc
I usput da isprobam novi smajli kojeg je Boz spomenuo u casopisu
<3
edit
hm,ne radi

angel eye
09-12-2009, 11:40
@Ostali znatiželjnici

Neću vam reći tko mi je bio u snovima, možete se samo nadati da ste to bili vi! :P
hihihihhii! :)

McPingvin_v2.0
09-12-2009, 12:35
Da, stvarno, nadam se tomu. Aha.

Chupacabra
09-12-2009, 15:51
Sanjao sam nemoguć san; sanjao sam da spavam... i da spavam... i da spavam... i da spavam... i da spavam do beskonačnosti. Da se bar snovi mogu ostvariti.

@EVERYBODY: Angel eye je sanjala mene.

majstoro
09-12-2009, 19:45
hajmo peticiju napraviti da angel eye kaze koga je sanjala :D

McPingvin_v2.0
09-12-2009, 20:12
Ajmo ne :D

GeraltofSmeg
09-12-2009, 23:05
hajmo peticiju napraviti da angel eye kaze koga je sanjala :D
I tako se vecina ovog foruma sprda ljudima "bez zivota"

Norther
10-12-2009, 00:21
kako rula kad dodje nova p icka na forum, svi popizde.

angel eye
06-01-2010, 13:12
XD

No, da nastavim. Inače sanjam ful puno i ful čudne snove, gdje se samo kidam ujutro. Evo prije kojih par minuta, sanjala sam da se idem nać s frendicom, tako mi po korzu šetamo, a kad odjednom se stvori- McPingvin (?!) i kaže "Bok. Ja sam došao iz Zagreba u Rijeku".Ja kažem: "Dobro,i?". P:"I ništa, tako...". Pozovem ga da ide s nama na kavu, ipak je došo čovjek iz Zgb-a, pa da nije došao bezveze. I tako mi na kavi, kad odjednom on počne njuškati moju frendicu (? :? ?), pronjuškao joj je facu ... (joj, još se smijem) ... zacrvenio se i nešto prokomentira, nesjećam se šta, nešto počne bljezgarit :D i tako on mene počne njuškati- ja: "ma daj pingu, šta ti je, koji me prozor njuškaš?!" On: "Pa, tako, došao sam iz Zagreba..." XD, hahahaahaaa

Kostolomac
06-01-2010, 15:41
Eto, ako ti zatreba savjet o novom deziću/parfemu, znaš kome se možeš obratiti :eyebrows:

angel eye
06-01-2010, 18:22
:D haha, ma on je u snu bio kao neki fetišista, njuška cure okolo. Sick :D

Chupacabra
07-01-2010, 23:18
Čudno, ja sam sanjao da jašem sa 4 jahača apokalipse; Kugom, Smrću, Glađu i Ratom. Ujutru sam se probudio i spoznao kako sam se baš lijepo naspavao.

McPingvin_v2.0
08-01-2010, 16:51
Bolje da ništa ne kažem.

OH SHI-

TeraBajt
08-01-2010, 17:48
ja jucer nisam spavo.

disi suki shy

Chupacabra
13-01-2010, 11:28
E da sanjao sam angel eye,
WIN
Samo se nadam da sam u snu pogodio njen izgled ^^

McPingvin_v2.0
13-01-2010, 11:42
E da sanjao sam angel eye,
WIN
Samo se nadam da sam u snu pogodio njen izgled ^^
Da si pogodio ne bi se hvalio s tim po forumu.

rudeboy95
13-01-2010, 23:33
zadnja 3 dana nemogu nikako zaspat sve tamo do 4. :( Neznam šta mi je. :(

wavefunct
13-01-2010, 23:52
E da sanjao sam angel eye,
WIN
Samo se nadam da sam u snu pogodio njen izgled ^^
Da si pogodio ne bi se hvalio s tim po forumu.

EPIC WIN EPIC WIN EPIC WIN!

brate mogu li te addat ko frenda na faceu plzzz?

Aral
13-01-2010, 23:53
Zadnjih dana sanjam gameplay od Mass Effect 2. Nisam kroničar.

r0rschach
14-01-2010, 00:03
Zadnjih par dana sanjam ananase.

Jopax
14-01-2010, 00:08
Zadnji par dana snovi su mi bili čudni sa dozom uznemirujćeg, sjećam se dijelova od sna jučer.
Nalazim se u nekoj letećoj ruševini koja me podsjeća na neki platformer, ispred mene sjedi stara od Obamine žene i objašnjava Mr. Incredibleu u velikom prugastom ogrtaču kako je njezina kćerka ukrala par olovki i gumicu iz nečije kuće.Naime Obama i žena mu su se napalili i dok su se prašili uz neki stol, polica iznad stola se zatresla i to je palo u njezin dekolte.Nakon toga počinje mlatarati rukama objašnjavajući nekakvu ludu seksualnu pozu.U tome trenutku nešto prolijeće iza i sa toga na pod skače Joker uz nekakvu izjavu tipa:"Hello there my failing son".U tome trenutku Mr. Incredible skače sa te ruševine i pogled ga prati dok pada u razrušeni grad slijećući u neku fontanu koja je prekrivena nekim zelenim staklom koje podsjeća na veliki okrugli prozor na crkvi.U tome trenutku u snu mi se čuje pištanje i budi me alarm na mobitelu.

Medolina
17-02-2010, 12:09
Sanjala sam kosti svog pokojnog tetka... sjećam se da sam točno vidjela njegov grob i spomenik. I da su rebrene kosti izašle van, a na njima je bilo trulo meso. I da sam rekla svojoj mami to i ona je onda stavila te kosti kuhat u neki veliki lonac, jer je rekla da ih tek nakon toga možemo vratiti nazad. Osjećao se odvratan smrad i htjela sam povratiti koliko me smetao zadah. Plakala sam i govorila da mi je žao. Onda sam se probudila i ujutro sam pročitala u sanjarici kaj to znači. Evo...

Vidjeti kosti - budite jako oprezni da vas ne snađe siromaštvo, bolest, nesreća čak i smrt. Ljudske kosti - teška bolest. Glodati kosti - teške brige. Paliti kosti - žalost.

To mi je definitivno najstrašniji i najrealniji san koji sam ikada imala, jer sam bila svjesna da sanjam, ali je svejedno bio tako realan.

Čekam....S:(

GDra
17-02-2010, 12:27
:shock:
Isuse, kakve stvari sanjate.

Kid A
17-02-2010, 12:32
Ocigledno nisi citao Lorlonove postove

Wishmaster
17-02-2010, 13:20
Danas imal epic san: makar pol toga se više ne sjećam...
Jedan od najdužih kaj sam ikad sanjal.
Glavnina sna je bilo bježanje od policije (bar mislim). To bježanje je bilo tolko realno, svaki kamen svako drvo, sve ali baš sve se moglo razaznati u snu. Bježali smo prvo iz šume (bil je mrak) pa smo došli do nekog naselja, popeli se na neki manji drveni toranj (još se sječam kak sam se penjal po etažama tornja). Tam smo gore bili neko vrijeme u mrklom mraku i razgovarali kaj dalje. Zatim je neko od nas svjetlil s ručnom svetiljkom. Onda smo bili izdani od strane nekog starca/čovjeka.
E da, bilo je i nekaj povezano da je neko od nas izdal pročitavši neku poštu ili tak nekaj, znam da niti u snu nisam skužil u čem je fora s tim pismima i poštom.
Nakon toga slijedi drugi dio: ostali smo samo dva. Sjećam se da je frend počel trčati uz neku rijeku a ja za njim. Trčali smo kroz razne prepreke i krajolike (čak sam i more videl i mislil preplivati dio da pobjegnem) i u stilu parkoura sve to svladavali a za nama je trčal neka gromada od čovjeka (90% da je bil nekakav crnac ali nisam siguran).
I tak nakon duuuugog naganjanja nas je ulovil i onda je bilo nekaj u stilu flashbacka di je bilo objašnjeno zakaj nas je lovil: navodno je lovil Billl Gatesa pa je mislil da je moj prijatelj Bill Gates i nakon podužeg objašnjavanja smo razriješili situaciju...
Milijun stvari se izdogađalo kroz san ali sam većinu zaboravil.
San je bil jaaako dug i ne sjećam se da sam ikad tak dugo sanjal.

LorlonWarrior
17-02-2010, 13:56
Ocigledno nisi citao Lorlonove postove


Vjeruj mi da sam sanjo oko preko 50 nenormalnih snova sigurno od mog zadnjeg posta, ali jednostavno nisam imo komp da postam tako da je sve propalo (stvarno je bilo svega). Sad sam si napokon sastavio svoj komp i tak da ću zapisivati sve čega se budem sjetio kada se probudim ^^

Kid A
17-02-2010, 13:59
Ok,zeljno iscekujem tvoje postove :D

Jopax
18-02-2010, 00:19
I ja bi ih trebao početi zapisivati ali sam prelijen, i većinu ih zaboravim, ali okej treba vremena za to

Wishmaster
18-02-2010, 01:40
Trebali bi nekakav Dream-o-matic izmisliti koji bi u vizualnom i audio obliku pamtil sve kaj sanjam. Jednostavno su neki snovi preawesome i žao mi kad ih zaboravim.
Npr. sejvam san u Dream-o-matic i kasnije kad pošelim pustim tokom spavanja da se još jedno odvrti.
:D
Oh wonders of science...




...fiction :(

Kid A
18-02-2010, 01:43
Opet si igrao Psychonauts

Wishmaster
18-02-2010, 01:53
Nope. Nisam uopće igral.
Jel sam nekaj potrefil?

Kid A
18-02-2010, 02:03
Pa to za Dream machine,manje-vise

Wishmaster
18-02-2010, 02:06
A ne ozbiljno. Kog vraga ne zmisle nekaj takvoga. Pa ak već mogu čitati sve te vražje alfa, beta, eta, zeta moždane valove kaj onda ne slože nekaj kaj bi vizualiziralo to sve...
Halooooooooooooo.

Chappi
18-02-2010, 02:08
Bilo bi jebeno...snimis svoj san i dan poslje ga gledas ko film...Jebeno :)

McPingvin_v2.0
18-02-2010, 10:17
Sanjao sam da je bivša došla kod mene doma, malo smo pričali o stvarima nakon prekida. Onda sam pomagao svojoj profesorici iz uvoda u uredsko poslovanje smjestiti ljude kojima su se urušile kuće zbog situacije slične Kupskoj (pretpostavljam) u hostele koje grad posjeduje (očito je profa bila gradonačelnica). Za nagradu sam dobio Logitechov miš (ko fol neki najbolji, ali bože mili kako je bio oduran, ljubičaste boje i izgledom vuče na Razere) i Logitech sluške (kombinacija zlatne, zelene i ljubičaste boje). Zatim sam morao preurediti članak o cajkama za neki časopis.




Halovi? Halovi.

LorlonWarrior
18-02-2010, 13:06
"kombinacija zlatne, zelene i ljubičaste boje"

Vau, pa to ni u cirkusu nisam još vidio

Enivjes, evo već je počelo kod mene...

Znači budući da mi treba stići danas HD 4870 poštom, cijelo jutro samo to jedva čekam i o tome razmišljam pa se tako valda opet i oblikovao san

Znači eto počelo je tako da sam ja dobio poruku od da odem do centra grada dogovorit se s nekim gdje da primim grafu. I ošo ja tako do grada da bi tamo sreo 2 ženske iz razreda koje mi kažu da ipak neće stići grafa na moju adresu XXXXXXX 87, nego na XXXXXXX 80. I sad se ja pitam zašto na tu adresu i na kraju saznam da su se moji u međuvremenu preselili na tu adresu. Ja reko ajde dobro, i krenem pješke kući iz centra na tu novu adresu dok sam razgovaro s te 2 ženske na mobitel i dogovaro se s njima kako da one budu tamo da ja vidim dali je to točno što one kažu na šta su one me nekako ignorirale i spustile slučalicu. Reko ništa, idem ja tamo vidjeti šta se događa (a ta nova adresa je jedno 5 km od centra grada) i tako ja idem, i sad prolazim jednim djelom i vidm neka 3 klinca u zelenim odijelima kako se dodaju nekom žutom lopticom. A na tom dijelu je malo veća nizbrdica (6% je znak stajo) i kao kako su šutali tu loptu ona je padala dole. I tako nakon nekog šutanja, na kraju su slučajno pogodili nekog lika u ljubičastom odjelu i odjednom se stvori jedno 10 tih klinaca u zelenim odijelima i jedno 15 tih likova u ljubičastom. I sad taj koji je bio pogođen u ljubičastom odijelu, uvati tog klinca koji ga je pogodio i počne mu srat tamo dok ja prolazim i gledam, i kako sam se ja okrenuo čujem kako ga je počeo šamarat i lemat tamo. I ja si kontam da su ti u ljubičastim odijelima banda neka usrana i dam si šnjuru vatat i počnem bejžat da nebi najebo jer onak ima ih 15 najmanje. I sad kako bježim, jedan od tih ljubičastih (neki malo deblji) stane ispred mene i ja onak pokušam pokraj njega proči i on me uvati za dupe u tom trenu kad sam prolazio. Ja onak mislim si de koji WTF al reko ajde kao našalit ću se i ja onak njemu "Ahhhhhh, nemoj, napaljuje me to :P" kao zajebavam se. Tek on meni "PEDERČINAAAA" i svi se ti ljubičasti okrenu i zamnom. A u kur...! I tako bježim ja jedno 3 km od njih i sad sjetim se da na jednom dijelu ima prečica do tog naselja di je ta nova adresa ali preko neke šume mračne (bio mrak). Ma ja reko bolje i to nego 15 pederčina u ljubičastom da me vijaju. I skrenem u tu šumu i zbrišem im i idem tako nekih sto metara kad odjednom izleti neki lik ispred mene s nekom lampom i počne mio mahat ispred face. Ja reko štaje, on meni kao ajde prati me. I ja njega pratim do neke kolibe i uđemo. Unutra je bila neka ženska njegova a ta koliba je bila veličine moža 1.5m x 1.5m, i možda 2.5 m visine, jedva da 3 osobe stanu unutra dok stoje. I sad ja stojim tamo s njima i gužvam se dok se oni počnu drpati i žvaliti. Ja reko sori što vas ometam ali ono, ja moram ići negjde i uostalom, how the fuck uspjete živiti u ovoj kutiji?! I on meni tamo ne znam ni ja šta kad odjednom kucaju na kolibu jedno 7 oboba, većinom ženske koje su partijale ispred kolibe i bacale se i tu jedna moja frendica koju sam jedinu znao od njih. I ja pozdravim i ona odjednom odšeta negjde i ja za njom reko jbte bježim iz ove ludnice. I ona trči kroz šumu i ja je vijam al nikako da je stignem i na kraju kad mi je pobjegla i nestala, ja oko sebe malo i skontam da sam se našo ispred te moje nove kuće. Bokte mazo bila je velika i kul, ali je bila na nekom močvarnom području u šumi i izgledalo je onako u stilu Petak 13. ko na onom Crystal Lake. Maglovito, gusarski i smrdljivo. I ugl uđem ja tu unutra i odjednom počne oluja neka i kiša padat. Tu odem u kao moju sobu navodno i vidim kaos. Kuća je kul izvana ali izunutra je definitivno trebalo počistit ju. I sad, zanimljivo da među svim mojim stvarima u sobi, bile su na podu aktivirana Plasma Mine i Frag Mine (da, iz Fallouta, vjerojatno jer ga igram previše). I ja kao dođem i deaktiviram ih i moj brat se odjednom stvori i kao VAUUUUUUUUUU kako si to uspio. Ja onak pa nije teško. I odjednom onda skoči neki pauk veličine šake na pod i počne prema meni. A ja onak ne znam šta ću i uzmem i roknem ga šakom i kontam da ću ga zdrobiti al sam stavio onako rukav preko šake da ga ne diram i ugl kako sam ga razvalio ostane mi ona ljigotina neka na rukavu i ja fuj fuj ovo ono i okrenem se kad odjednom mama kuha neku juhu. Aj dobro. A ova oluja vani već divlja i kiša upada onak u kuću jer baš u mojoj sobi nije bilo stakla na prozoirma. I sad mama i brat odu negdje kad odjednom uđe ovaj frend i onak gurne ruku u taj lonac u kojem ona to kuha i počne jesti tu juhu rukama onak. Ja reko glupaaaneeee de koji ti je, pričekaj da skuha pa ćemo svi jesti, nemoj tu prste turat gdje će mi svi jesti iz toga. I ugl on tu isto ode i naljuti se. Pogledam ja kroz prozor, i moj prozor je baš gledao na neko more ili močvaru, ne zna ni ja šta. I točno vidim kako od ove oluje sve divlja i kako raste razina vode. Već se bila popela možda 40 cm ispod prozora a ja nemam stakla fak. I ništa, okrenem se kad ono odjednom ova mamina juha počela kipit i prosipat se iz lonca ali izgleda da je moglo tako dovjeka jer se već cijela soba napunila tom juhom meni do koljena. I ja onak praktički plivam u toj juhi u sobi i kontam, pa idem malo pojest. I onak uzmem žlicu idem po sobi i jedem juhu u kojoj sma do koljena ( :? ). I tu brat i mama otvore vrata, i kako su otvorili vrata ta juha se pomješa s nekom vodom koja je ušla iz druge prostorije i smanji se okus onak i ja njima počnem srat da mi sad ta juha nije fina. I ugl ona kao la la la nešta i ode gledat na prozor. I pogledam i ja šta gleda kad ono razina vode u milimetar u ravnini s mojim prozorm. I pogledam u daljinu te močvare (na kojoj su valovi, ne znam kako moguće) i vidim plimni val kako dolazi i onak kontam najebo sam ako ostanem tu, potopit će me cijelog. I ugl mi svi stanemo bježati, ja trčim i plačem i derem se "aaaa moja gitaraaaa, moj kooooomp" i nabrajam tamo šta će bi sve propast... I ugl pobjegli mi negjde neam stvarno pojma gdje, i ugl dok smo tamo bili, prođe moja profesorica iz engleskog i pita me kao šta je bilo. I ja počnem pričati i ona kao ajde odi vamo da drugi ne slušaju, I doemo tamo negdje iza i počnem joj pričat kad odjednom dođu one 2 iz razreda iz početka sna i još par njih i počnu pričat s njom a ja onak ko da zidovima pričam, uopće me ne doživljava. Tu se ja razočaram i odem se šetat po tom mjestu i vidim neki avijon kako leti i sleti na pod i to mi bilo fascinanto. I kako sam se šeto, tu sretnem ovu neku 56. iz razreda koja mi objasni nešta u vezi grafe (na koju sam potpuno zaboravio u tom trenu) i ja kao shvatim o čemu se radi (ali ne mogu se sad sjetit) i probudim se jednostavno

Evo sada sam tu za kompom i čekam da mi više glupi HP Express poznovi na kuću ali nikako :/

Nadam se da me neće nazvati i reći da odem na drugu adresu :/

angel eye
18-02-2010, 13:16
/
OMG! :pray:
Predugo za čitat, al se isplatilo :D
Previše igraš igrica i gledaš filmova :P

A ljubičasti pederi :rotfl:
...a grah! :pray: wuahahaha

GDra
18-02-2010, 13:20
:pray: :pray:
Nešto najluđe što sam u ovoj temi pročitao!
:pray: :pray:

:rotfl:

LorlonWarrior
19-02-2010, 22:34
Danas samo bome kratko spavo zbog državne mature tako da sam malo sanjo

Ugl ništa posebno, bio sam s nekim likom u nekoj katakombi i u kojoj su u svakom kutu bile neke rupe. I taj lik je bio kopo po tim rupama (jako mračne i onak full horror, samo čekaš da nešta izleti i čapi te iz te rupe) dok sam mu ja držo svjetlo. I ja njemu držim i kao kaže mi da bolje uperim i ja onak stavim lampu na pod da mu svijetli dok on tamo nešta kopa a ja cijelo vrijeme osjećam prisutnost nekim mrtvaca i nečeg sablaznog. I ugl odem ja malo istraživat, kojih 10-15 metara u mrak od tog mjesta di on kopa po toj rupi i ugl ja promatram okolo u mrak i čujem kako taj neki lik (valda mi je frend bio) izađe iz rupe i krene prema meni ali ja i dalje gledam u mrak i istražujem. I tako kako se on približavo meni s leđa, razgovaramo o nečem ali ja ga ne gledam. I ugl kad mi se približio na nekih 2-3 metra ja se okrenem kad ono on neki zombie-ghoul i počne onako urlikati na mene monstrumskim glasom i znam da sam ja tu počeo ko pičkica onako vrištati njemu nazat u facu i tako smo se derali jedan na drugog jedno 3 sekunda i tu se ja probudim

Užas :/

Korpse
19-02-2010, 22:58
Nije mi jasno kako svaki san tako detaljno opišeš. Ja od svojih mogu samo glavne detalje opisati. :(

LorlonWarrior
19-02-2010, 22:59
Nije ni meni vjeruj mi. Sve što sanjam ko da sam doživio mi bude. Vjerojatno zato. Najjače mi bude kad se sjećam citata ili nekih tekstova iz sna. Čudna je ta nesvjesna strana mozga ^^

Horny Devil
19-02-2010, 23:00
san o ljubicastim homicima

Isuse, Lorlon, neki dan sam gledao Lost i mislim da ih tvoji snovi siju u svakom pogledu. Jesi li ikad razmisljao da zapises ove stvari i objavis ih kao zbirku misterioznih horror prica?

GeraltofSmeg
19-02-2010, 23:02
Nije mi jasno kako svaki san tako detaljno opišeš. Ja od svojih mogu samo glavne detalje opisati. :(
:wink:

Chappi
19-02-2010, 23:06
Jučer sam sanjao neku curu da je dosla u Hrvtasku od Njemačke ali da joj se Hrvatska nije svidjela i odjedanput se stvorila na Krku i tamo je nasla neku plažu i da joj se tu svidja...naravno dosli su KKK i plesali ko indijanci,koji k?

A danas sam sanjao da sam se našao kod frenda usred Amerike ali da je tamo usred amerike bilo more...Naravno mi smo trebali ić putovat sa gumejakom ali mi je pao mp3 u more i onda sam ga moro ronit i doso odjedno na dubinu od 5000-6000 metara i tamo me zdrmala ona riba..neznam kako se zove,kuja.

cham3leon
19-02-2010, 23:38
Nije ni meni vjeruj mi. Sve što sanjam ko da sam doživio mi bude. Vjerojatno zato. Najjače mi bude kad se sjećam citata ili nekih tekstova iz sna. Čudna je ta nesvjesna strana mozga ^^

Tekstova se sigurno ne možeš sjećat jer u snovima nijedan tekst nije čitljiv, što je poznata činjenica. Kao što ne možeš začepit nos i slično.

Inače, neki mogu pamtiti snove, neki ne, ali to se sve da istrenirati, vjerovali ili ne. Trening je sljedeći: imajte bilježnicu kraj sebe dok spavate, i čim se probudite, ali baš ISTI čas, zabilježite što ste sanjali. Ako se ne probudite direkt iz REM faze, nećete se sjećati odmah sna, nego će vam trebati koja minuta. Tad ga zapišite. Nakon nekoliko puta ćete se sjećat svakog sna, sa mnogo detalja, pa i po dva, tri sna u jednoj noći, i skužit ćete koliko ljudi zapravo sanjaju.

Također, Lorlone, tebi bi dobro išlo lucidno sanjanje. Si probao kada?

Wishmaster
19-02-2010, 23:44
Tekstova se sigurno ne možeš sjećat jer u snovima nijedan tekst nije čitljiv, što je poznata činjenica.
Nije istina.

Chappi
19-02-2010, 23:46
Neki kažu da nemožeš..ali ja se dobro sijećam da sam pamtio nekad nešto napisano..ali to je vrlo rijetko...

cham3leon
19-02-2010, 23:49
Moguće je da se sjećate da je negdje neki tekst bio, pa da ste podsvjesno znali šta na njemu piše, ali čitati tekstove u snu nije moguće. Tamo gdje bi trebao biti tekst je uvijek zamućenje.

Kid A
19-02-2010, 23:50
I svi prekidacu u snu ne rade.

cham3leon
19-02-2010, 23:50
I to. Ima još nekih karakteristika, ali sam zaboravio.

Wishmaster
19-02-2010, 23:51
Zamućenje je jer smo u snovima većinu vremena kratkovidni.
Ali znam da sam čital neke naslove ili nekaj kad sam sanjal.
Normalno da font 10 - 12 nebreš čitati u snu...

LorlonWarrior
20-02-2010, 01:52
Nije ni meni vjeruj mi. Sve što sanjam ko da sam doživio mi bude. Vjerojatno zato. Najjače mi bude kad se sjećam citata ili nekih tekstova iz sna. Čudna je ta nesvjesna strana mozga ^^

Tekstova se sigurno ne možeš sjećat jer u snovima nijedan tekst nije čitljiv, što je poznata činjenica. Kao što ne možeš začepit nos i slično.

Inače, neki mogu pamtiti snove, neki ne, ali to se sve da istrenirati, vjerovali ili ne. Trening je sljedeći: imajte bilježnicu kraj sebe dok spavate, i čim se probudite, ali baš ISTI čas, zabilježite što ste sanjali. Ako se ne probudite direkt iz REM faze, nećete se sjećati odmah sna, nego će vam trebati koja minuta. Tad ga zapišite. Nakon nekoliko puta ćete se sjećat svakog sna, sa mnogo detalja, pa i po dva, tri sna u jednoj noći, i skužit ćete koliko ljudi zapravo sanjaju.

Također, Lorlone, tebi bi dobro išlo lucidno sanjanje. Si probao kada?


E gle sad... Ja vrlo često puta sanjam lucidne snove i u zadnje vrijeme mi se često događa da sam svjestan da sanjam i da karakterima u snu objašnjavam kako znam da sanjam. Da, vjerovao ili ne. Jednom prilikom sam sanjo da pljačkam neku banku i ugl kad me je murija stala vijati, ovaj moj partner neki se usro i ja sam njemu lijepo sve objasnio kako znam da sanjam, da se sada nalazim u svom krevetu na toj i toj adresi i tako sam ja njemu sve ispričo. Od tog trena san skroz promjeni svoj tijek i događaje.

A to što si rekao o zapisivanju, pa ja to i radim zapravo :D

Ali ne za snove. Naime, postoji jedna vrsta mišljenja (Autističko mišljenje) koje ne služi nikakvoj svrsi i nema konkretnih ciljeva. To je ono razmišljanje kada ste mrtvi umorni i legnete spavati i onda vam svakakve "randomly " misli padaju na pamet i u jednom trenu se trgnete iz čista mira. Vjerovao ili ne, uspio sam upecati par citata iz tih randomly misli (ja to čujem kao hrpu glasova kako pričaju i pokušavam razaznati šta koji glas govori)

I evo, istog trena sam se nasilu razbudio i još dok mi je odzvanjalo u glavi zapisao ovo:

Svaki car ima svoju vlastitu vezu da pobjedi u nedoličnosti

i

...igrali pištolja na plaži i jeo mrave



Totalno nema smisla i ne znam kako su se te rečenice i ti glasovi stvorili u mojoj glavi, ali jednostavno se od nekud stvore i ja ih čujem. Samo vrlo vjerojatno sam ja nekako već nesvjesno razvio tehniku da pamtim takve stvari

BTW da, ta 2 citata nemaju ni malo smisla kao što rekoh, ali su čisti nerafinirani primjerak one druge nesvjesne strane mozga, o čemu ona razmišlja ^^

Wishmaster
20-02-2010, 02:02
Sad se sjetih jednog starog ali odličnog sna.
Gural/vozil sam bicikl i išel po nekom putu (zapravo podsjećal na jedan zavoj na cesti kroz selo) i vjerojatno zbog velike brzine izletio s mosta (most u selu) ali ovaj most je bil puno viši i većinu sna sam padal i kak sam padal tak sam sjedio na biciklu i uporno pokušaval podići prvi kraj bicikla da ne udarim u veliki kamen ispod. Zanimljivo kak se nisam probudil tik prije pada na kamen nego negdje možda koju sekundu nakon udara, s time da mi nije nikaj bilo kad sam udaril.
DO WANT MOAR OF THOSE!

LorlonWarrior
20-02-2010, 13:14
Eo ga opet...

Sad stvarno ne znam ni ja dali je to jedan san ili više, al ugl sjećam se jedno 50% tako da ne mogu poredati radnju kako je išla

Sjećam se jednog dijela di sam ja pokušavo otići kod nekog i brat mi nije dao (moro sam se popet na nešta i on me je stalno spušto). Na kraju sam tolko poludio da sam pokido svoj monitor (koji je bio u blizini u toj ulici). Onda sam se ošo žalit mami kojoj kad sam reko da mi brat neda da idem negdje, ona je uzela onaj gusti koncentrat soka i utrljala mi u kosu. Tu sam ja poludio i počeo njij sipati Vim (jer sam ošo u WC da se siperem i to prvo našo). Tako smo se ja i stara makljali jedno 5 minuta i utrljavali si u kosu kojegagve svakakve stvari i ok, kad smo szavršili, pogledam se ja u ogledalo da vidim na šta ličim i onak očekujem da ću izgledati ko čudovište kad onak odjednom mi kosa kratka i imam frizuru na ježa. Ajde dobro. I odjednom stara meni izvadi neki crni odpakirani kondom i da mi ga (WTF). Stvarno ne želim znati šta je htjela s njime da radim

Par Blackouta, ne sjećam se ništa i onda iduće je da sam se našo negdje ispred nekog buse koji je crko ispred trgovine i ja sam ga onda nekako popravio pa je meni taj vozač se zahvalio i otišao (samo tog se sjećam iako mi je "na vrhu jezika" šta se tu još dogodilo)

I onda zadnji dio kako se ja nalazim u svojoj osnovnoj školi i idem u 8. razred iako sam ja star sada koliko jesam. I onda je bio onaj odmor di svi idu u kuhinju žderat, i ja idem tamo i na pola puta mi ova neka ženska dođe i gurne neku pitu od jabuka u ruku. Reko ajde dobro, odem tamo u tu kuhinju i žderem neki Kinder Pingu s još nečim, ne znam čime i tamo sretnem ovog frenda jednog koji je tako ljut na nešta/nekog bio da mi je samo onak odmahnuo glavom kad sam ga išta pito. Tu kako je još odmor trajo izađem ja van iz škole i vidim svu ovu ekipu koju sada gledam pod odmorom. I znam da smo se bili sprdali nešta, i ovaj jedan od njih je imo svjetleću bijelu kosu. I svi su nešta pričali o kosama i ugl njima je došla fora da odjednom svi imaju duge kose i nekako im se stvore duge kose a ja reko ajd ja ću kao imat kratku kosu i meni se stvori kratka kosa. I tako mi krenemo u školu kad odjednom ja se probudim jer mi uleti frend u sobi i dere se "ajde buđenjeeee da mi prodaš grafu sad pa da to dogovorimo"

Da, to je bilo sada prije 10 minuta

Popizdio sam, mrzim kad mi san neko prekine :(

cham3leon
20-02-2010, 16:35
@Lorlon: Ti "glasovi" koje čuješ prije spavanja su hipnagogičke slike. Mogu biti vizualnog, zvučnog ili nekog drugog oblika, često su glupe, ali ako naučiš manipulirati njima, možeš uskočiti u lucidan san ili OOBE instantno. Pogotovo ti kojem to lako ide.

LorlonWarrior
20-02-2010, 16:44
@Lorlon: Ti "glasovi" koje čuješ prije spavanja su hipnagogičke slike. Mogu biti vizualnog, zvučnog ili nekog drugog oblika, često su glupe, ali ako naučiš manipulirati njima, možeš uskočiti u lucidan san ili OOBE instantno. Pogotovo ti kojem to lako ide.

Je stvarno, ponekad su slike, a ponekad zvuk. Ali skonto sam da čim postanem svjestan toga da su to gluposti da se to polako počne gubiti. Tj čim počnem razmišljati o tome. Tako da zasad jedino što mogu je zapamtiti tu neku rečenicu ili sliku i onda je ponvaljati u sebi kad se malo razbudim pa je tako zapišem sa strane ^^

Zanimljivo je kakve sve gluposti možeš naći ^^

cham3leon
20-02-2010, 16:46
Da, ali manipuliranje njima ne uključuje razmišljanje, nego interakciju. Samo ih počni mijenjati i igrati se s njima, ne razmišljajući.

LorlonWarrior
20-02-2010, 17:04
Da, ali manipuliranje njima ne uključuje razmišljanje, nego interakciju. Samo ih počni mijenjati i igrati se s njima, ne razmišljajući.

To je ko da ti neko kaže da probaš uzeti čašu bez da je diraš :|

Well, telekineza ftw!

cham3leon
20-02-2010, 17:57
Ma ovako nekako: Recimo da ti se pojavi neka random slika, tipa, iguana koja drži sladoled s okusom banane. Onda napraviš nešto s time, primjerice, zamisliš kako joj uzmeš joj sladoled i pojedeš ga, ili joj obučeš majicu na kratke rukave.

LorlonWarrior
20-02-2010, 18:53
Ma ovako nekako: Recimo da ti se pojavi neka random slika, tipa, iguana koja drži sladoled s okusom banane. Onda napraviš nešto s time, primjerice, zamisliš kako joj uzmeš joj sladoled i pojedeš ga, ili joj obučeš majicu na kratke rukave.

Meni se jednom dogodilo da sam zaspo dok sam slušo pjesmu i kad sam ušo u tu randomly fazu vidio sam tetrapak sa sokom od paradajza koji je bio ta pjesma zapravo kako pada na pod a pokraj njega stoji naranča

Još jedan randomly šit ali nisam baš mogo ništa tu poduzet :/

Tj nisam ni znao šta da napravim xD

Da stisnem tipku koja je u međuvremenu letila u zraku i onda da pozove White Gandalfa koji bi ih ponudio Čunga Lungom?

Damn, treba bit kreativan

cham3leon
20-02-2010, 18:55
Da stisnem tipku koja je u međuvremenu letila u zraku i onda da pozove White Gandalfa koji bi ih ponudio Čunga Lungom?


Pa normalno, šta drugo? :D

Ma napraviš s time prvu glupost koja ti padne na pamet.

majstoro
20-02-2010, 19:32
o jednoj curi...

LorlonWarrior
20-02-2010, 19:55
Da stisnem tipku koja je u međuvremenu letila u zraku i onda da pozove White Gandalfa koji bi ih ponudio Čunga Lungom?


Pa normalno, šta drugo? :D

Ma napraviš s time prvu glupost koja ti padne na pamet.

Ajde budem probo svakako večeras (ako se ukaže prilika) pa javim ^^

LorlonWarrior
21-02-2010, 16:42
Danas isto sanm pun rupa, ne sjećam se svega

Neke od scena su bile:

-Opet kako ja deaktiviram Frag Mine iz Fallouta :(
-Neka velika rijeka i neke pomične trgovine na brodovima
-Neka vještica s mačkom

I onda sam se probudio pa nastavio spavat i sanjo sljedeće:

Sanjo da mi profesorka iz Hr čita u sobi u mom krevetu dok ja ležim neku lektiru :cry: :cry:
U toj lektiri se radilo o nekoj bebi koja se rodila u nekoj socijalno poremećenoj obitelji i opisuje događaje koji su se događali oko nje. Ti događaji su bili neke tuče u obitelji pun k nasilja kako je tata tuko mamu i deda baku, onda kako je sin bio navijač huligan i tuko se s policijom, kako je drugi dilo drogu i bio lopov i niko nije doživljavo tu bebu koja je na kraju umrla od gladi kako ju niko nije doživljavo.

Znam da sam imao slike sve kako mi je ona čitala tu knjigu, znači što ona pročita, ja to vidim. Tako da sam vidio puno nasilja i svega. I ugl kad mi je pročitala knjigu, došo moj brat u sobu i pito tu moju profu da i njemu pročita. I tu se budim


@ cham3leon

NIsam uspio ono :(

cham3leon
21-02-2010, 16:47
Practice makes perfect. Ja pokušavam tom tehnikom lucidno sanjati, ali još mi ne polazi za rukom :( Također, za to moram imati savršene uvjete spavanja...

Grammar nazi
03-03-2010, 12:06
E čujte.
Ja sanjao da su svi forumaši stjerali Mirka nam dragog u kut i počeli ga vrijeđati i udarati. Iscipelarili su ga, i ubili.
Na sprovod je došao samo xarabas. I ja.

LorlonWarrior
03-03-2010, 15:00
E čujte.
Ja sanjao da su svi forumaši stjerali Mirka nam dragog u kut i počeli ga vrijeđati i udarati. Iscipelarili su ga, i ubili.
Na sprovod je došao samo xarabas. I ja.

Vau, fasciniran sam :shock:

Negooo... Baš sam se malo prije probudio i sanjo 2 super uber kul sna

Sanjo sam ih kroz ovaj tjedan jako puno ali svi su bili neki polovični i nejasni tako da nisam odlučio pisati njih

Prvi san:

Znači ne znam kako je počelo i s kojom svrhom, ali ja i 2 ženske iz razreda smo bili smješteni u neku vikendicu ili hotel, šta li već, koji je djelovao presablazno. Svo je bilo izrušeno i puno poderanih zavjesa i svega i samo si čeko da ti izleti duh neki i zakolje te. I ugl mi smo tamo bili kao grupa (nas tri, ja + ženska1 +ženska2 iz razreda) s nekom voditeljicom te gurpe, neka časna sestra. I mi smo navodno u tom ukleom i prokletom horror mjestu dobili smještaj u nekoj sobici koja nije vrata imala. Mislim da smo bili kao na nekoj ekskurziji ili tako nešta... I sad u početku smo se samo šetali i bili istraživali šta ima tamo ali kad smo čuli neko urlikanje duhova i sotona i pitaj sve čega ne, znam samo da smo svo troje zbrisali u tu sobicu bez vrata i sakrili se u krevet svo troje pod istu deku dok je časna stojala tamo i molila se. Čujte, ne mogu nikako reći da je loše s 2 ženske u gaćama ispod iste deke u isto vrijeme ( :D ) ali opet kad ispred tebe nema vrata i čuješ iz tog hotela urlikanja, grovlanja i korake, opet ipak radije biram, da sam sam u krevetu al da nema toga ( :( ). Enivejs, mi smo se tu zgužvali pod taj krevet i onak zagrlili se svi jer smo se usrali ko grlice, al ja naravno iskoristio priliku pa počeo pipkat ovo ono ^^
A ko nebi ono kontam si saće mi doći sotona iz poda i ubiće me i njih ko mrave, pa reko makar da umrem sretan ^^
Ali kao to što biva, ain't gonna happen. Kad sam počo pipkat ovu jednu, ladno me je odjebala i prešla sama u drugi krevet koji je bio kojih par metara dalje a ova druga isto za njom dok je časna i dalje molila ( :cry: )
Enivejs, mislim da smo svi zspali i probudili se sutra dan. Bilo je naravno mirnije i nije bilo sotonskih zvukova i koraka i tako ja izađem van iz tog hotela/kuće whateva i malo se prošetam da uvatim zraka. Kolko sam skonto, ove 2 su ošle kući bez mene zajedno s časnom sestrom. Tu sam se ja šetao i sve je bilo onako tiho/mirno/lijepo, cvrkuti ptičica, jutarnja zraku sunca mi umivaju lice ah u prekrasnom cvatu proljetnih ljubučica ah ah (ok ajde dosta gejiziranja), ugl bilo je lijepo sunčano i to, i tu sam ja našio na odjednom ovog frenda koji se stvorio od niotkuda. Tu je on meni nešta pričao kako je njemu rođendan štali ja znam i kako je meni bio prije par dana i ko zna šta, nisam ga ništa skonto ugl. I tako smo se mi šetali i nekako došli s neke druge strane te zgrade /hotela/velike kuće i vidjeli kroz prozor nekog lika s dugom kosom unutra kako sjedi s puškom na stolici. Mi ušli unutra i onak prostorija bila puna prepariranih jelenovih glava, tepih od medvjeda, puno piva na stolu (lik samo što ne sluša Korpiklane jbte)... I ja njemu nešta ne znam ni ja šta, ne sjećam se točno razgovora ali ugl na kraju izmuzem iz njega šta je to tako ukleto u vezi tog hotela. Tu on meni prizna da je to neki njegov eksperiment krenuo krivo. On se naime bavio prepariranjem ljudi (da, bio je bolesnik) i sve ljude koje je ikad ubio (njihove duše su i dalje bile u njihovim tijelima) preparirao ih je i furo u jednoj prostoriji kao trofeje, isto ko i medvjede/lisice/jelene. I sad reko je da je prilikom jednog prepariranja došlo do neke nesreće ugl da je duh od tog lika nekako pobjego i poćeo ga ganjati. Od tog onda on sjedi s puškom na toj stolici i skuplja hrabrost da ode i ubije ga (znao je da je duh u toj prostoriji sa svojim lešom poluprepariranim) ali je bio zaključan. I naravno, nikada nije još skupio hrabrosti da ode i ubije ga. Ja sam njemu reko aj ti meni daj ključ, i on mi ga da. Ošo ja otključo prostoriju, ušo unutra i na po prostorije nađem iskasapljeno tijelo napola napunjeno slamom i pokraj toga hrpu slame u obliku čovjeka gdje su organi bili poslagani na mjestima gdje bi inače trebali biti u čovjeku. Ja sam samo to zamjenio, vratio organe u iskasapljeno tijelo i slamu iz tog tijela na ovu hrpu slame u obliku čovjeka i to je navodno riješilo problem :?

Drugi san:

Počelo je tako da je bilo ljeto, i ja sam nekako završio s jednom određenom ekipom na moru negdje gdje smo se kupali. Sjećam se da smo se bili bacali u more tamo radili ariale i backflipove i frontflipove i svašta nešta i zabavljali se. I ne znam zašto, ali svi su mene smatrali kul i zabavnim i dolazili mi i pričali samnom (to je samo u mom snu moguće naranvo ^^). Ugl i tako se mi kupamo kad ono sretnemo neki tanker kako pliva uz obalu odlučili ja, brat i još dvojica (ne znam koji) otplivati do njega i popeti se: I tako se mi popeli na njega a na njemu je bio oooooooogromni bazen dimenzija jedno 3 metra širok i jedno 300-400 metara dugačak. Izgledo je tipa ko jako dugački pravokutink. I ugl mi smo bili gore na tom tankeru i niko se nije usudio skočiti u taj bazen jer nismo znali koliko je dubok. I tu ova trojica skoče i na kraju ispadne da je bio dubok kojih 10 cm ( :? ). I skočio i ja u njega kad ono pokliznem se i padnem. I to je bila neka tako kliska površina da si se mogo zaletit i klizati punom dužinom od tih 300-400 metara. I tako se dogovorimo nas 4 da se kao trkamo. Znam da smo legli na leđa, otišli na rub i onak naslonili se nogama na taj rub. Dali znak i samo se odgurnuli sva četvorica i klizali tih 300-400 metara na leđima do kraja ali u tom klizanju se naguravali, šutali i svašta nešta naravno jer svako je htio biti prvi (izgledalo tipa ko oni kad se spuštaju na ledu samo oni sami ko onaj bob sled tim ili kako se to već zove, nemam pojma). Prvi puta ne znam ko je bio prvi ali kad smo drugi puta ponovili jer je bilo prezabavno, znam da smo se opet odgurnuli i klizali tako i da sam ja počo sve njih šutat i lemat ali sam fejlo kad se odjednom stvorila neka izbočina na rubu u koju sam ja zviznuo i napola se slomio. Ok nakon tog skijanja, svi smo završili u nekom hotelu u kojem smo bili valda, i kako sam se šeto jednim hodnikom, vidio sam hrpu te ekipe s kojom sam bio kako se svađaju u kutu kodnika. Ošo ja tamo da vidim šta se događa, i ugl skontam da je neko nabavio neki fotoaparat s kojim kad slikaš nekog, izradiš sliku i onda on bude gol na toj slici. I sad odjednom ne znam odakle stvori se tamo meni draga frendica (čitaj - cura) i neko nju slika s tim sranjem, u pola sekunde izradi sliku i da ovom jednom liku. Ja tu dobijem rogovre i pocrvenim od popizditisa i taj lik sa slikom kad me vidio, počne bježati. Ja sam tu uvatio šprintati za njim da mu uzmem tu sliku i sjećam se da sam ga vijao kroz cijeli taj hotel (čak mislim da smo na nekom brodu bili, da nije bio hotel u pitanju) i znam da kako sam trčo da sam šuto sve samo da ga dovatim i da mu seskam mamu i svašta nešta ali znam da kad sam ga skoro uvatio i kad je on uletio u neku prostoriju pa ja za njim, da sam se odjednom našo u prostoriji punoj Ninđa ( :?) koje su se odjednom sletitle na mene zajedno s tim likom. E sad, poptuno ista situacija s vijanjem samo što ovaj puta ja bježim od tog jata Ninđi zajedno s tim likom. I tako su oni mene protjerali s tog broda/hotela di sam ja ošo kući žaliti se mojoj mami sav u suzama šta su mi radili ali ona je bila pijana (!!!) i samo mi je odgovorila neku glupost koja nije imala ni malo smisla. Ja tu više nisam znao šta da radim i jednostavno sam se probudio :(

TeraBajt
04-03-2010, 10:38
cool story bro.

la50
04-03-2010, 14:36
U zadnje vrijeme sanjam svoju smrt...neznam ništa samo vidim sebe kako umirem :D.

LorlonWarrior
09-03-2010, 12:44
Mrzim snove u kojima sanjam da sanjam!

Onda se stvarno pobunim sav i miješam stvarnost i san. I to mi je danas bilo

Nije bilo nikakve konkretne radnje, ali znam da sam u snu "sanjo" kako jednostavno šetam po sobi i gledam stvari (u DX 11) i divim se jer znam da sanjam. Ne znam zašto ovo s DX11 ali šeto sam se po sobi i gledo svaku stvar kako je oštra, dobro izglda slika i sve. Ali jebeno najfascinantije mi je dok tako sanjam i čačkam po stvarima, kad uzmem knjigu neku. Budući da imam puno bilježnice iz škole u sobi, znam da sam uzeo ovu jednu, otvorio je u snu i u njoj je pisalo SVE ono što piše u njoj zaprave i ja sam ladno mogao čitati sve što se u njoj nalazi. Nevjerojatno kako je mozak uspio to zapamtiti i sačuvati. Također sam uzo onda neke druge stvari i čito po njima, ali to ne volim kad se dogodi, gledam neka slova i svaki puta kada bi trepnuo u snu (da, trepćem u snu) ono bi se promjenilo. Ne znam šta sam točno uzeo, ali sam uzeo nešta na čemu je pisao neki model, nešto tipa SR-2000-X (primjer). I znam da svaki puta kad bi ono, trepnuo kažem ili trznio, ta slova bi se promjenila. To mi se dogodilo već jednom kad sam zaspo na nastavi ( :D ) pa sam sanjo da šetam po učionici i čito knjige. Tako da svaki puta kada bi imo prilike u snu pipkat stvari, nastojim tražiti nešo gdje ima teksta jer stvarno budeš fasciniran od tog što pročitaš ^^

Jednom mi se dogodilo isto tako da sam čito neku poeziju što mi je neki lik u snu pokazo, i to je bila tako savršena neka rimovana ne-znam-ni-ja-šta, da mislim kad bi sad to napiso da bi nobela dobio. Ali eto, u snu u tom trenu dok čitam to znam, a za 2 sekunde to onda zaboravim. Šteta :(


Ugl danas sam doživio taj jedan istraživački san i bilo je pred do jaja :D

LorlonWarrior
09-03-2010, 18:55
Evo sad došo iz škole, opet mi se dogodilo da sam sanjo pod nastavom ^^

Dosad mi se to 3 puta dogodilo pod nastavnom, evo ovo je treći :D

Ne znam kako sam uspio ali sam si pregrizo jezik dok sam spavo i zaspo i nisam skonto tak da me sada boli :(

Ugl sanjo sam nešta o ovom jednom frendu kako mi je pokazivo neko nauružano postolje za govor predsjednika koje je imalo bacač plamena i svakakve neke fore u slučaju atentata :?

Eksplojter
09-03-2010, 19:10
Evo sad došo iz škole, opet mi se dogodilo da sam sanjo pod nastavom ^^

Dosad mi se to 3 puta dogodilo pod nastavnom, evo ovo je treći :D


To se zove razmisljanje...ako je rijetko ne znaci da je san.

LorlonWarrior
09-03-2010, 19:13
Evo sad došo iz škole, opet mi se dogodilo da sam sanjo pod nastavom ^^

Dosad mi se to 3 puta dogodilo pod nastavnom, evo ovo je treći :D


To se zove razmisljanje...ako je rijetko ne znaci da je san.

Pa ono... Praktički vidim šta se događa, sve nešta što nema smisla, i da, znam da sanjam a ne razmišljam :D

Nije teško razlikovat san od razmišljanja y'know...

Eksplojter
09-03-2010, 19:14
Evo sad došo iz škole, opet mi se dogodilo da sam sanjo pod nastavom ^^

Dosad mi se to 3 puta dogodilo pod nastavnom, evo ovo je treći :D


To se zove razmisljanje...ako je rijetko ne znaci da je san.

Pa ono... Praktički vidim šta se događa, sve nešta što nema smisla, i da, znam da sanjam a ne razmišljam :D

Nije teško razlikovat san od jave y'know...
Ako nisi naviknut, nije lako razlikovati san od vizualne misli.

cyberangel
09-03-2010, 19:20
Za sve one koji nestrpljivo očekuju da što prije iskuse lucidni san, najefikasnija je tehnika za brzu quick indukciju lucidnog sna. Ona nije zamjena za vođenje dnevnika i rad na snovima ali može dati omogućiti određeni stepen lucidnosti. Svi koji žele postići da po volji i neograničeno budu svjesni u snovima, trebaju sistemski, od temelja graditi sve elemente budnog sanjanja. Instrukcije za ovu "brzinsku" tehniku indukcije (bez ulaženja u objašnjenje zašto se treba raditi upravo na takav način) su slijedeće:

1. Pođite na spavanje između 22 i 01 sat, te planirajte buđenje nakon približno 6 sati spavanja. Prije spavanja, ležeći na leđima, zatvorite oči, i radite koncentraciju na prostor između obrva (treće oko), kroz zatvorene kapke. Za to vrijeme mentalno i sa osjećajem, ponavljajte autosugestiju poput: "Noćas ću postati svjestan/svjesna da sanjam". Ako um počne lutati, ponovo usmjerite pažnju na treće oko i nastavite sa autosugestijom sve dok ne utonete u san.
2. Nakon otprilike 6 sati spavanja, ustanite iz kreveta i budite budni 1 - 1.5 sat (po mogućnosti čitajte ili razmišljajte o lucidnom sanjanju). Važno je potpuno se razbuditi za to vrijeme.
3. Vratite se u krevet i ponovo radite tehniku koncentracije na treće oko uz autosugestiju. Moguće je da ćete imati problema da ponovno zaspete, što može potrajati i do 1 h, ali nakon što konačno zaspete, počinje zabava. Da ne bi bili iznenađeni rezultatima ove tehnike, ovako je moguće pored lucidnog sna, izazvati i svjesno iskustvo astralne projekcije kao i iskustvo tzv. "lažnog buđenja", kada je osoba uvjerena da je budna i počinje obavljati svoju svakodnevnu jutarnju rutinu a da u stvari još uvijek sanja. U svakom slučaju, možete imati zanimljivo iskustvo.

Hope it works.

Aral
09-03-2010, 19:33
Sanjam lovu.

Mirko L
09-03-2010, 20:05
Jebemu, tek sad uđem u temu.
Vidim da cham3leon je fellow lucid dreamer.

Imaš li account na LD4all forumu?

Isto Lorlon spominje snove s niskom lucidnošću i false(lažne, jel'te) lucidne snove.
Nije isto.

Naprimjer, false lucidni snovi su ono što spomeneš, da misliš da si lucidan, ali zapravo nisi.
I kad sanjaš (normalno) o lucidnim snovima.

Ali ako baš znaš da sanjaš...nije važno koliko kontrole imaš, to je lucidan san.
Dakle, ako znaš da sanjaš i ipak radiš gluposti i nastaviš dalje storyline sna, opet si bio lucidan.

Samo sam mahom čitao koju rečenicu, ako sam što propustio, izvjesti me.

LorlonWarrior
09-03-2010, 21:08
Za sve one koji nestrpljivo očekuju da što prije iskuse lucidni san, najefikasnija je tehnika za brzu quick indukciju lucidnog sna. Ona nije zamjena za vođenje dnevnika i rad na snovima ali može dati omogućiti određeni stepen lucidnosti. Svi koji žele postići da po volji i neograničeno budu svjesni u snovima, trebaju sistemski, od temelja graditi sve elemente budnog sanjanja. Instrukcije za ovu "brzinsku" tehniku indukcije (bez ulaženja u objašnjenje zašto se treba raditi upravo na takav način) su slijedeće:

1. Pođite na spavanje između 22 i 01 sat, te planirajte buđenje nakon približno 6 sati spavanja. Prije spavanja, ležeći na leđima, zatvorite oči, i radite koncentraciju na prostor između obrva (treće oko), kroz zatvorene kapke. Za to vrijeme mentalno i sa osjećajem, ponavljajte autosugestiju poput: "Noćas ću postati svjestan/svjesna da sanjam". Ako um počne lutati, ponovo usmjerite pažnju na treće oko i nastavite sa autosugestijom sve dok ne utonete u san.
2. Nakon otprilike 6 sati spavanja, ustanite iz kreveta i budite budni 1 - 1.5 sat (po mogućnosti čitajte ili razmišljajte o lucidnom sanjanju). Važno je potpuno se razbuditi za to vrijeme.
3. Vratite se u krevet i ponovo radite tehniku koncentracije na treće oko uz autosugestiju. Moguće je da ćete imati problema da ponovno zaspete, što može potrajati i do 1 h, ali nakon što konačno zaspete, počinje zabava. Da ne bi bili iznenađeni rezultatima ove tehnike, ovako je moguće pored lucidnog sna, izazvati i svjesno iskustvo astralne projekcije kao i iskustvo tzv. "lažnog buđenja", kada je osoba uvjerena da je budna i počinje obavljati svoju svakodnevnu jutarnju rutinu a da u stvari još uvijek sanja. U svakom slučaju, možete imati zanimljivo iskustvo.

Hope it works.


Aj budem probo ja

Nisam spavo kako treba 2 dana (bio budan cijelu noć za kompom) pa sam danas samo 2 sata u školi odspavo tako da sam sad zombi s efektima

Budem javio svakako ako se dogodi šta ^^