PDA

Pogledaj cijelu verziju : speech



Ivan_87
01-06-2008, 18:08
poz ljudi,imam jedno jako teško možda i nemoguće pitanje ...

treba mi neki program sličan onome u contrlo panelu pod speech koji kad napišeš nešto to i izgovori al kad bi bar postojao nešt malo preciznije nego li u ovim windowsima jer mi treba i za hrvatske riječi ne samo engledke

nemoguća misija,al ako netko zna sličan bolji program nek pomaže :pray: :pray:

Lord Jambrek
01-06-2008, 18:47
Ne znam za program, ali znam za ovo i dosta dobro improvizira hr

http://www.expressivo.com/

Snake
01-06-2008, 19:29
uf... za hrvatski neznam, ali na visti imaš razvijeno prepoznavanje govora i stvar radi ok samo moraš imati točan izgovor engl. riječi. imaš i ugrađene vježbe koje pomažu i tebi i windowsima da se nauče na tvoj glas i izgovor. ipak kako kažu ta je tehnologija još u razvoju tako da ne vjerujem postoji neki program za hrvatski jezik, a i da postoji sigurno nije jeftin.
ipak nije da se ne može napisati nešto na hrvatskom u wordu putem glasovne naredbe u visti, potrebno je samo slovkati, ili naredbom press p press c i tako dalje. prepoznavanje engleskih riječi radi solidno, ali daleko od savršenog jer kao što sam rekao ta je tehnologija još u razvoju

Lord Jambrek
01-06-2008, 21:13
uf... za hrvatski neznam, ali na visti imaš razvijeno prepoznavanje govora i stvar radi ok samo moraš imati točan izgovor engl. riječi. imaš i ugrađene vježbe koje pomažu i tebi i windowsima da se nauče na tvoj glas i izgovor. ipak kako kažu ta je tehnologija još u razvoju tako da ne vjerujem postoji neki program za hrvatski jezik, a i da postoji sigurno nije jeftin.
ipak nije da se ne može napisati nešto na hrvatskom u wordu putem glasovne naredbe u visti, potrebno je samo slovkati, ili naredbom press p press c i tako dalje. prepoznavanje engleskih riječi radi solidno, ali daleko od savršenog jer kao što sam rekao ta je tehnologija još u razvoju

ma ne treba njemu speech recognition, njemu treba nešto u stilu microsoft speech u control panelu (nekaj napišeš i on ti to izgovara)

Ivan_87
02-06-2008, 16:50
hvala jambrek probat ću heh