PDA

Pogledaj cijelu verziju : The hardest thing



D4MB4
01-06-2008, 01:29
Toše Proeski nikad ga prije nisam slušo niti ništ al ono što je da je pjesme su onak ko da utječu na čovjeka jednostavno imaš baš onak takav feeling,a ova njegova nova pjesma the hardest thing što je na engleskom mi je sasvim dobra,dugo nisam vidio da čovjek tak može utjecat dosta na sve ljude u pozitivnom smislu,skidam kapu za njega ljudi ga zovu anđelel naš,ljudi ga smatraju i velikim svecem i legendom,ja ga smatram legendom šta vi mislite dali će on ostat zapamčen jako dugo uči u hodnike slavnih kak bi se reklo kao legenda?

Babitz
01-06-2008, 01:53
Prije bi reko da će pasti u zaborav uskoro...

Ne mislim niš loše, al tak to biva.

King tiger
01-06-2008, 02:29
vec je pao u zaborav, bar ovdje kod nas IMO.
Pjesma je sad pobudila sjecanje na njega al ce se opet brzo zaboraviti.

Lord Jambrek
01-06-2008, 04:42
Ne onak, nikad nitko nije gotovo ništ trubio o tošeu, ali kad je umro, odma mu je popularnost porasla za četverostruko i sad još ova "nova" stvar koja izlazi dok je mrtav, pa onak, još će i 2Pac-a napravit iz njega pa će na kraju ispast da će više albuma izdat mrtav neg živ.

Death By Sexy
01-06-2008, 09:15
točno to kolko ljudi umre na cestama pa se na njih potroši jedan redak u novinama.. a i njegova muzika mi je preloša, a ne sviđa mi se taj tip muzike

Aerial
01-06-2008, 09:19
Sjoš će i 2Pac-a napravit iz njega

Vidiš, možda tu ima istine...
Možda je Toše izašao sasvim živ i čitav iz auta, tek ONDA su došla dva afroamerikanca s pištoljima i upucali ga.

Ovaj, što se tiče samog Toše kao pjevača, meni osobno ništa posebno ko' ni većina domaće scene.

Dreadlock
01-06-2008, 09:25
iskreno mislim da je sramota sto rade iz njega.
U svojoj zemlji ce napravit strip o njemu (super tose koji se bori svojim glasom),ljudi nose majice s njegovim likom...
Mislim,to je uzasno.Neznam kako mu obitelj gleda na sve to,ali ako sve to odobravaju,onda je to ziva katastrofa.
Jos citam da je na onom hrfu dosla nova nagrada "tose proeski".To je isto uzas.Nije u redu sto rade iz njega.Cini se da se mozes proslavit jedino ako umres prijevremeno...a to je uzas.

I da ne spominjem kako svi sad slusaju tosu,odjednom su svi uz njega i stalno placu za njim i zovu ga legendom (sry damba)...

TeraBajt
01-06-2008, 09:55
nisu moji posli, nije me briga.

Maja
01-06-2008, 11:31
ni prvi ni zadnji pjevač koji je poginuo mlad na vrhuncu slave. ništ posebno.

mronki
01-06-2008, 15:39
Uvi u njegovoj izdavačkoj kući sigurno trljaju ruke kak im se njegova smrt isplatila

D4MB4
01-06-2008, 17:39
hmm misliš jel idu njima pare,možda ide nešt novaca i njegovim starcima a još je iskreno više sad popularniji negpo kad je bio živ

Korpse
01-06-2008, 18:08
nisu moji posli, nije me briga.

Dreadlock
01-06-2008, 19:14
pa onda njegove starce moze bit sram ako zaraduju na mrtvom sinu pare

Snake
01-06-2008, 19:46
normalno da će past u zaborav. već danas sve rijeđe tinejdžeri znaju tko je bio curt kobain i koliko je nirvana utjecala na glazbu devedesetih, do 2020. za nirvanu će znati samo oni s 30+ godina, a do 2060. toše se nitko živ neće sjećati

mronki
01-06-2008, 20:08
normalno da će past u zaborav. već danas sve rijeđe tinejdžeri znaju tko je bio curt kobain i koliko je nirvana utjecala na glazbu devedesetih, do 2020. za nirvanu će znati samo oni s 30+ godina, a do 2060. toše se nitko živ neće sjećati

A kak se onda mi danas sječamo ljudi poput Elvisa Preslya, Bob Marleya, Jim Morrisona itd. Ok Toše ne spada u taj rank, ali Cobain da.

Kenyi
01-06-2008, 20:09
za cobaina je cuo cijeli svijet, za tosea su samo ovi prostori.

Dreadlock
01-06-2008, 20:21
ma katastrofa...sad sam gledao slike na indexu,dosla hrpa tosetovih obozavatelja...svi sa smjeskom od uha do uha slikaju se...
sad reci dal je to u redu

Snake
01-06-2008, 20:25
za cobaina je cuo cijeli svijet, za tosea su samo ovi prostori.

to je samo + više za teoriju da se toše za nekoliko godina nitko neće više sjećati, on nije postavio nikakav standard već samo ostavio mali utisak na glazbenoj sceni, možda je i bio velik čovjek no ne može se tvrditi da ga imamo po čemu pamtiti. nitko ne voli živjeti od prošlosti pa će i ta priča oko toše ubrzo završiti.

Dreadlock
01-06-2008, 20:27
e vidis,ja mislim da nece tako brzo...isto kako je drazen umro (rip drazen) pa jos zivi,tako ce i tose

Maloki
01-06-2008, 20:38
Petrović?
Ne možeš usporedit Dražena i Tošu. Jednostavno ne možeš...

Snake
01-06-2008, 20:42
Petrović?
Ne možeš usporedit Dražena i Tošu. Jednostavno ne možeš...

upravo tako. a dražen je bio puno poznatiji i u svijetu, dražen je svjetski talent, a toše je imao samo glas i par albuma. mislim svaka mu čast i pokoj duši, ali da nedajbože umre jacques houdek mislim da bi ista stvar bila i s njim.

mronki
01-06-2008, 21:08
Za par godina ćemo za njegovo ime ćut samo na Tvkalendaru, ako i tamo

Dreadlock
01-06-2008, 21:26
Petrović?
Ne možeš usporedit Dražena i Tošu. Jednostavno ne možeš...

ne usporedujem ih,samo kazem da je situacija slicna...

gledajte,nece bit zaboravljen tak brzo kak mislite.Pojavilo se sve vise Tosinih obozavatelja,proglasavaju ga svecem itd itd...tako da ce njegove pjesme definitivno ostati tu,a tako i sjecanje.

a sto se Drazena tice,prema njemu imam postovanja definitivno...


toše je imao samo glas i par albuma
i ima vise obozavatelja sad nego prije.

Maja
01-06-2008, 22:01
e vidis,ja mislim da nece tako brzo...isto kako je drazen umroS(rip drazen) pa jos zivi,tako ce i tose

ELVIS PRISLI?!

King tiger
02-06-2008, 12:57
neki imaju krivu predodzbu, ono imam makedonku u razredu, za njih je on bog.
zasto ?

on je tamo izgleda bio veliki dobrocinitelj, pomagao bolesnoj djeci, sirotistima itd. pa zato i toliko tuge za njim.

mronki
02-06-2008, 13:49
neki imaju krivu predodzbu, ono imam makedonku u razredu, za njih je on bog.
zasto ?

on je tamo izgleda bio veliki dobrocinitelj, pomagao bolesnoj djeci, sirotistima itd. pa zato i toliko tuge za njim.


Puno to slavnih radi.

medusa
02-06-2008, 20:22
ja nisam ni čuo za njega prije nego što je umro. kao ni većina ljudi oko mene, bilo da slušaji hip hop, rock ili metal.
njegova smrt je čista medijska senzacija na kojoj su neki izvukli debele pare. one fore sa svecem su mi retardirane, vraga se on ponašao ko isus kada je bio okružen estradom gdje je sve prepuno droge, lakih žena i čega sve ne. svi pokleknu tome u takvom društvu.

mronki
02-06-2008, 20:48
Bio je odlican momak,bez ikakve sumnje...

To ne možeš znat. Možda su ga samo mediji plasirali kao takvog.

Cthulhu
19-06-2008, 16:29
iskreno mislim da je sramota sto rade iz njega.
U svojoj zemlji ce napravit strip o njemu (super tose koji se bori svojim glasom),ljudi nose majice s njegovim likom...

ah,lol

nosferatu25
19-06-2008, 16:45
znam mnogo ljudi koji ga uopšte nisu slušali dok je bio živ, a sad odjednom svi slušaju njegove pesme i svima je bio najbolji pevač i to me mnogo nervira :-x , iako znam da je imao (i još uvek ima) mnogo fanova. mislim, čini se da mu je popularnost veća sada nego dok je bio živ :(

The Great Duck
19-06-2008, 18:34
Ma Toše je najbolji pjevač u zemlji! :D
Mislim da Toše možda čak i nije mrtav,nego je lažirao smrt kako bi mu se povećala popularnost,i sada s drugim imenom i izgledom kupi pare.

777_IK7_777
19-06-2008, 20:39
To mi je tak islo na k.... s tim tošeo proeskim... dok je bio ziv niko ga nije sluso i sl, a kad je poginio odmah afera oko njega i te njegove smrti, koliko ljudi pogine na autocestama u prometnim nesrecama, pa za njima neplace toliko ljudi i nenose majice s njegovim likom...

Jopax
19-06-2008, 21:45
Jest da su pretjerali sa njegovom smrću i svime, ne sumnjam da je bio dobra osoba ali mi je retardirano i debilno osobu mjesec dana od smrti proglasiti svetcem, sad mi je na pamet pala teorija zavjere, njegova izdavačka kuća je namjestila njegovu nesreću i sredila da ga proglase svetcem da bi zgrnuli ogromnu lovu na njemu :rotfl:
Al opet past će u zaborav kao i većina ljudi

smartass
25-06-2008, 09:40
ma ajde više mi je dosta njegovog prikazivanja na televiziji ... nek ga se okane .. nek počiva u miru .. al ono ne bi ga sad trebali prikazivat kao sveca