PDA

Pogledaj cijelu verziju : litl help



dabl eM
23-04-2006, 10:39
po main questu sam dost daleko...
ali kod spašavanja onog grada kvatch ili taka nekak kak otvorit ona vrata???uzo sam neki kljuc i sta sad....

i ostali koji ste ko ja pisite tu pobleme...

23-04-2006, 11:15
daj pojasni...prešao sam taj quest,ali reci di si i po mogućnosti daj mi sejvgejm ;)

dabl eM
23-04-2006, 12:05
daj pojasni...prešao sam taj quest,ali reci di si i po mogućnosti daj mi sejvgejm ;)

ovak,srusio sam prvi portal obliviona i pristo pomoc onim ljudima koji su branili cestu...uso sam u grad,preso kapelu i doso do dvorca...sad?...

Da_killah
23-04-2006, 12:19
počistiš dvorac, nađeš counta i to je to
ako nemožeš uć, vrati se u kapelu kod onog tipa po neki ključ, pa izađi iz kapele kroz glavni ulaz i onda za njim

dabl eM
23-04-2006, 13:46
daj pojasni...prešao sam taj quest,ali reci di si i po mogućnosti daj mi sejvgejm ;)

daj mail i ja šaljem...

Glass
23-04-2006, 14:33
daj pojasni...prešao sam taj quest,ali reci di si i po mogućnosti daj mi sejvgejm ;)

ovak,srusio sam prvi portal obliviona i pristo pomoc onim ljudima koji su branili cestu...uso sam u grad,preso kapelu i doso do dvorca...sad?...

Ako se sjećaš s jednim si tipom pričao u onoj crkvi i vrlo vjerovatno ti je on poginuo na putu do dvorca, e pa on ti ima ključo od dvorca i moraš se vratiti do njegova tjela i s njega uzeti ključ.

dabl eM
24-04-2006, 14:24
ma preso ja sve to,fala...

nego imam one 4 knjige,sta sad...?

Lord of Darkness
24-04-2006, 14:36
Koliko si ih našao?

dabl eM
24-04-2006, 16:04
Koliko si ih našao?

sva 4 voluma...sta sad?

ona gusterica kaže da su rezultati prve rijeci svakog paragrafa,ali mi to nema smisla..
sta sad???

Wizard
24-04-2006, 16:43
[quote="Lord of Darkness":2snh5avi]Koliko si ih našao?

sva 4 voluma...sta sad?

ona gusterica kaže da su rezultati prve rijeci svakog paragrafa,ali mi to nema smisla..
sta sad???[/quote:2snh5avi]Sma samo se trebas vratiti u nje nakon jednog dana i onda ces dobiti q za dalje i ja sam pokusava citati prve rijeci paragrafa dok se nisam vratia do nje i ona mi dala q

MarkaN
24-04-2006, 17:03
ajme pa kolko ima već takvih topic-a!? Daj molim te LOCK-aj i postavi pitanje u odgovarajućem topicu! S :killyou:

dabl eM
25-04-2006, 12:40
[quote="Lord of Darkness":dn2wuquz]Koliko si ih našao?

sva 4 voluma...sta sad?

ona gusterica kaže da su rezultati prve rijeci svakog paragrafa,ali mi to nema smisla..
sta sad???Sma samo se trebas vratiti u nje nakon jednog dana i onda ces dobiti q za dalje i ja sam pokusava citati prve rijeci paragrafa dok se nisam vratia do nje i ona mi dala q[/quote:dn2wuquz]


da,al svaiki put kad dođem uvijek kaže da je procitala prva dva i kaže da dođem sutra,uvijek....