PDA

Pogledaj cijelu verziju : Vicevi na Njemačkom?Help



Ubizec Corporation
30-05-2008, 19:21
Pozz svima!Evo danas nam profa rekla da za ponedljak napisemo neki vic/eve na njemačkom hmm...Ja sad u banani jel njemački bas i neznam jos da i viceve napisem malo pre velki pothvat :shock: Rekla je kad napravimo te vic/eve ili sale da to slozimo u powerpoint e sad ak bi mi neko mogo pomoc da mi napise par dobrih sala /viceva na njemačkom i prevo ih na hrvatski(tak kad me pita da znam o cemu brijem)pa cu ja to slozit u jednu prezentaciju nmolim vas pomognite vazno mi je to pls :roll: !Unaprijed zahvaljujem! :friends:

K4ciga
30-05-2008, 22:18
Blondine in einem Boot Distanzscheibe Es gab eine Blondine, die hinunter die Straße ein Tag fährt. Sie blickte rechts ihr flüchtig und beachtete ein anderes blondes Sitzen in einem nahe gelegenen Feld, Rudersport ein Boot ohne Wasser im Anblick. Die Blondine zog verärgert ihr Auto vorbei und kreischte an der Rudersportblondine, " Was Sie you' denken; Rehandeln? It' s-Sachen mögen dieses, die uns Blondinen ein schlechter Ruf geben. Wenn ich schwimmen könnte, I' d kommen dort heraus und treten Ihren Kolben! "

Ubizec Corporation
31-05-2008, 01:02
Mojs mi prevest to pls puno bi mi znacilo :pray: :pray:

Ubizec Corporation
31-05-2008, 15:56
Oce ko treba mi to do sutra pljiz??

DragonSoul
31-05-2008, 18:07
Stehen zwei Zahnstocher bei einer Straße. Kommnt ein Igel vorbei, sagt der eine Zahnstocher: "Ich wuste garnicht dass hier ein Bus kommt".

Stoje dvije čačkalice kraj ceste. Naiđe jež, a kaže jedna čačkalica drugoj: "Nisam znao da ovdje prolazi bus."

-----------------
Stehen zwei Zahnstocher, kommt eine Nadel vorbei. Sagt die eine: "Wooow, da ist Terminator!".

Stoje dvije čačkalice, te naiđe igla. Kaže jedna: "Wooow, Terminator!".

Ne znam, sjetio sam se samo ova 2 vica. Napiši ti viceva na HR, pa ti prevedem (ako se sjetim ovog threada).

Ubizec Corporation
31-05-2008, 20:25
E care svakat ti cast stvarno si mi pomogo ak se sjetim jednog dobrog vica pa ces mi preves jos imam cajta sutra poz tnx!

Ubizec Corporation
31-05-2008, 20:43
Šeta baba kroz groblje i pita grobara:
- Znate li gdje je grob 154A?
- Pa šta si se dizala kad se ne znaš vratit'!

e buraz molim te ovo mi prevedi pls pls
:D

DragonSoul
31-05-2008, 22:43
Šeta baba kroz groblje i pita grobara:
- Znate li gdje je grob 154A?
- Pa šta si se dizala kad se ne znaš vratit'!

e buraz molim te ovo mi prevedi pls pls
:D

Läuft eine Oma zum Friedhof unt fragt:
- Wissen sie wo das Grab 154A ist?
- Wieso sind Sie dann weggegengen wenn sie den Weg nicht züruck finden!?

Samo mala izmjena zbog u vicu da sjedne u duh jezika:
Zadnje pitanje:
"Zašto se onda otišli ako ne znate put nazad naći" je doslovno, a u duhu Hrvatskog jezika je:
"Zašto ste Vi otošli od tamo ako ne možete naći put nazad."

Općenito se sa pitanjima za njemački možeš meni obratiti (da se ne hvalim da sam bio na državnom S:rotfl: ).

Ubizec Corporation
01-06-2008, 11:36
Šeta baba kroz groblje i pita grobara:
- Znate li gdje je grob 154A?
- Pa šta si se dizala kad se ne znaš vratit'!

e buraz molim te ovo mi prevedi pls pls
:D

Läuft eine Oma zum Friedhof unt fragt:
- Wissen sie wo das Grab 154A ist?
- Wieso sind Sie dann weggegengen wenn sie den Weg nicht züruck finden!?

Samo mala izmjena zbog u vicu da sjedne u duh jezika:
Zadnje pitanje:
"Zašto se onda otišli ako ne znate put nazad naći" je doslovno, a u duhu Hrvatskog jezika je:
"Zašto ste Vi otošli od tamo ako ne možete naći put nazad."

Općenito se sa pitanjima za njemački možeš meni obratiti (da se ne hvalim da sam bio na državnom S:rotfl: ).


Läuft eine Oma zum Friedhof und fragt: jel tak mozda treba i jos jedno pitanje kaj ovo znaci weggegengen

Ogg The Dogg
01-06-2008, 12:41
to bi ti bila složenica vrlo smiješna. a značila bi: dolaziti odavde, otići nekud drugdje



EDIT: jel nije weggegangen?? :?

keko
01-06-2008, 12:45
lauft ti znači trčati,ako se dobro sjećam njemačkoga

DragonSoul
02-06-2008, 14:39
Ma da, weggegangen, od gehen, perfekt s prefiksom. Tipfeler :D

Ubizec Corporation
13-06-2008, 23:05
Pozz Molim vas ak bi mi neko mogo preves(Dragon :D )ovaj tekst na slici trebam onaj doljnji teks brod s motorom koj ne dimi pls Hvala!

Ubizec Corporation
16-06-2008, 16:49
evo rijesio sam prolem netreba pomoc!