PDA

Pogledaj cijelu verziju : Časopis Gameplay



smartass
30-05-2008, 18:32
taj časopis za igrice je....za nevjerovat loše napravljen..od dizajna do igrica koje predstavljaju..sve neke japanske...znala san ga uzeti kad nisan imala para za pc play :(
nema nama do pc playa...najbolji časopis u cjeloj galaksiji...

flander
30-05-2008, 18:36
za igre, a ne za i.gr.ice kao prvo ^^

taj Gameplay sam jednom kupio i to među prvim brojevima, onak čist radi znatiželje, prije sam kupoval onaj PSX

Sonic_Moronic
30-05-2008, 19:16
taj časopis za igrice je....za nevjerovat loše napravljen..od dizajna do igra koje predstavljaju..sve neke japanske...znala san ga uzeti kad nisan imala para za pc play :(
nema nama do pc playa...najbolji časopis u cjeloj galaksiji...

Ja se ne bih čudio... Većina konzola dolazi iz Japana, zar ne? Također, tamo su konzole mega popularne jer prosječni japanac nema u kući mjesta za PC...

Nije toliko i loš časopis, ali ima premalo stranica.

Bara
30-05-2008, 20:33
Jako loš časopis. U jednom broju recenziraju 50 igara i to govori samo jedno. Muljatori koji ništa ne igraju. Ja sam ih čitao godinu dana i dopi***li su mi zato što tako muljau eeejjjj. 2 strane teksta odvlače od teme i onda na kraju kažu super igra. Muljatori su i zato što bi nekada pisali totalno neistinite činjenice o igri. Izmišljaju bezze sranja i preseravaju se. Jako loš časopiso. Prije je bio dobar.

Constantine
30-05-2008, 21:06
Ja ga čitam samo zbog vijesti i nekih najava.

ScorpiuS
30-05-2008, 21:23
Nije samo časopis sheban nego im je i forum napušten je nema skoro nikok za helpdesk moraš čekat jedno dan i pol.

Babitz
31-05-2008, 00:45
GP je fenbojevski časopis.

W1k1n6
31-05-2008, 08:51
Ja bih molio da se suzdržite ovakvih tema. Nije fer na forumu jednog časopisa pljuvati po drugima. OK?