PDA

Pogledaj cijelu verziju : pomoc!!!



SiNO22
28-05-2008, 19:46
ljudi...nebute vjerovali al na visti sam izgubil sa desktopa kantu za smece i nebrem ju nigdje pronac!!! zna li tko gdje se ona skriva????

Constantine
28-05-2008, 22:30
To se i meni dogodilo,skini si neki program za podešavanje vizualnih postavka viste i odaberi da se recycle bin prikaže na desktopu;takvih programa ima posvuda,ili možeš napravit shortcut ali ti se onda status koša za smeće nebude ispravno prikazivao.

bornathepicek
29-05-2008, 09:38
Samo da kazem imas tam jedan topic gdje se lijepo kaze da imenujes temu pravilno a ne sa POMOC il upomoc il bilo kaj drugo...(za ubuduce...)

KI KI
29-05-2008, 09:41
Samo da kazem imas tam jedan topic gdje se lijepo kaze da imenujes temu pravilno a ne sa POMOC il upomoc il bilo kaj drugo...(za ubuduce...)
hahaha :rotfl: novi mod ovoga podforuma! ali istina je to kaj si rekao...

bornathepicek
29-05-2008, 14:47
Skruseno se ispricavam kaj sam se krivo izrazio :D

C
29-05-2008, 20:23
Instaliraš najnoviji RegToy koji ima podrške za Vistu, točnije za podešavanje Viste, i to s smećem je najjednostavnije, kao i na XP-u u Tweaku, staviš kvačicu na smeće i na desku je, i problem riješen.

RegToy nije jedini takav alat za te stvari, ali ima on puno toga, tipa podešavanja bootanja (nemoj učitati ništa, nemoj stvarati Last Know Good Configuration, itd.), ima on svašta nešta, pogotovo nova verzija.