PDA

Pogledaj cijelu verziju : Warcaft 3 dota



Al Bundy
28-05-2008, 18:56
evo imam pitanje di je bolja ekipa na pvpgnu ili gareni
primijetio sam da na pvpgnu ima jako puno levavera

dal je tako i na gareni ili?

Jerry
28-05-2008, 19:29
ne,na GGCu (Garena) su ti vise skilled playeri,naravno ima i njubova,ali tolko leavera da ima - nije istina
pvpgn je pun citera,leavera i nubova,
eto,to su cinjenice :D

Al Bundy
28-05-2008, 20:00
ok hvala odsad igram na gareni

mozete mi preporucit neke roomove na gareni
jer sma se tek registirrao

Jerry
28-05-2008, 22:54
pa imas one pocetnicke dota sobe dok ne dodjes veci level pa mozes u high lvl room tamo su ti sve dobri igraci poprilicno,a i imas balcan & cro sobe

Systematic Reverse
30-05-2008, 09:55
Eurobattle net je uvijek bio pun njubara i leavera, GGC je prije ownao na kvadrat, ali poshto su se svi sa eurobattlea prebacili tamo vishe ni on nije shto je bio x(

Uglavnom, ako nemash neku ekipu cesto budesh susretao leavere.

Ako imash nekog skilla predlozio bi ti da odes na http://www.cro-dota.comSi prijavish se za private cro dota room, tamo su dobri domaci gejmovi i nema leavera, a napovi su rijetki...

A vidio sam da se pochelo haxat i na GGC-u, ja sam igrao na njemu od kad je nastao, i u skoro 2 godine igranja sam vidio mozda jednog haxora da je igrao samnom, neki dan sam doshao u cro room i vidim ebn ekipa se svadja ko je imao maphack ko nije, mislim uzas ono... gl

Lord Myrkul
30-05-2008, 10:42
koliko znan ne moras se ni prijavljivat, dovoljno ti je imat prijatelja koji ima prisutp tamo i onda samo odaberes opciju track player ili tako nesto. to je radilo dok san ja igra sad ne znan vise..
inace high lvl room 1, 2, 3 su vrhunske. samo tribas imat high lvl jel:P

Systematic Reverse
30-05-2008, 23:44
Room ima password koji dobivaju samo safelistani igraci lol, kakav track, koji che ti kurac uopce track ako je room tamo XD

hlr 1 je dobar, 2 i 3 su low koliko sam chuo...

Lord Myrkul
31-05-2008, 12:03
ne znan sys, kad san ja igra nije bilo passa, nije se soba vidila. ocito su minjali stvari

BeHolder
09-06-2008, 20:23
evo imam pitanje di je bolja ekipa na pvpgnu ili gareni
primijetio sam da na pvpgnu ima jako puno levavera

dal je tako i na gareni ili?

ma ima dosta livera i na gareni ja bilo bi ti najbolje da nabavis originalne cdkeyeve te odes
igrat dota league-u preko europe battleneta tamo na pocetku imas 1000 bodova ak leavas game dobijes -10 ako padnes ispod 900 ti banaju acc tako da :twisted:

Al Bundy
09-06-2008, 20:34
e a treba nabavit pravi cd key
ja bi rado al neznam di da nabavim

thonchek
15-06-2008, 17:16
ma napravis igru dota for pro i ta ti udju samo dobri i ne izlaze igram dotu na bnetu pvpgn već 2 god i malo se desilo da neko izadje

Karlo_from_Bjelovar
16-06-2008, 08:32
ma napravis igru dota for pro i ta ti udju samo dobri i ne izlaze igram dotu na bnetu pvpgn već 2 god i malo se desilo da neko izadje

nasmijao si mi jutro..