PDA

Pogledaj cijelu verziju : Meni tu nešto smrdi!!!



Outmind
22-04-2006, 21:27
Čitam malo te postove o oblivionu i primjećujeem da dosta ljudi veli da je završilo igru. Meni to malo smrdi. Dobro, ajde završio si main quest, ali to je možda 10% igre!!!!!

Još nisam zaigrao oblivion, ali po nekoj logici bi on trebao biti veći od morrowinda. Igrao sam morrowind godinu i pol i glavni quest prešao x puta, ali odgovorno tvrdim da nisam završio morrowind. Kakva je točno situacija sa oblivionom ne znam, ali ako je iole slično morrowindu onda to kaj je netko prošibao kroz sva vrata pakla baš puno i ne znači...

mravojed
22-04-2006, 22:07
oblivion ima 200 sati igranja a morrowind je imao 400.

ima jako malo guildova za koje možeš radit questove,u morrowindu ih je bilo 9. ovdje 5 max

22-04-2006, 22:33
nda,ljudi kad kažu "prešao sam" misle na main quest...ja sam prešao main quest u gta3,vc i sa,ali cijlu igru nisa jer nemam živaca skupljat paketiće/skulpture/školjke

Kenyi
22-04-2006, 22:49
nda,ljudi kad kažu "prešao sam" misle na main quest...ja sam prešao main quest u gta3,vc i sa,ali cijlu igru nisa jer nemam živaca skupljat paketiće/skulpture/školjke

U pravu ste ja prvo odradim sve guildove i usputne questove sto nadjem i odna main quest :( onda tek mozete reci da ste zavrsili :(

Glass
22-04-2006, 23:56
Ja sam na ovome podforumu dobio dojam kao da je nekakvo veliko natjecanje tko će prije napraviti sve questove, postati glavni u svim guildovima....itd., pa niste pljunuli 350(ili 450 za CE) kuna da bi se hvalili na forumu da ste glavni u svim guildama, dali ste te novce da bi ste uživali u igri.
Gledam sad tip kaže da je prešao main quest i da je glavni u svim guildama pa što meni dok pređem 2-3 questa treba 2-3 dana jer svako malo svratim u neku špilju, navratim do obliviona, opljačkam kuću ili dvije i sve napravim usput dok riješavam quest.
TES nije za ljude koji pređu igru za mjesec dana i nikad joj se nevrate nego za ljude koji znaju igrati igre mjesecima(sjećam se da su ljudi s ovoga foruma igrali Morrowind sve do prije par dana prije samog izlaska obliviona), zajebi ono "živi brzo i umri mlad"(kako li već ide) ako hoćeš to igraj Quake 4 ili UT2k4 a TES prepusti igračima koji ga znaju igrati kako spada.

23-04-2006, 00:08
Misliš "Live fat,die young" :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Prince
23-04-2006, 08:17
nda,ljudi kad kažu "prešao sam" misle na main quest...ja sam prešao main quest u gta3,vc i sa,ali cijlu igru nisa jer nemam živaca skupljat paketiće/skulpture/školjke

e meni su vc falila 2 kipića

Lord of Darkness
23-04-2006, 10:56
Broken mirror je dobro rekao. Evo ja npr. igrao sam Morrowind od otprilike njegovog izlaska pa skroz do izlaska Obliviona i tek sam došao do onog questa kad se dokazuješ kao Nevervarine. Meni je u igri užitak bilo rješavati sporedne questove, istraživati Morrowind (istražio sam ga cijelog), lutati po špiljama, rješavati questove koje su drugi ljudi napravili ili ja, a ne Bethesha.

Snake The Best
23-04-2006, 13:02
ja main quest prelazim svaki drugi tjedan i stalno tražim sporedne questove i gluposti samo me malo zezaju špilje jer se boji da ću uči u neku u kojoj je quest pa ga onda ne ću moći preći :shock:

Prince-Artas
23-04-2006, 15:41
Čitam malo te postove o oblivionu i primjećujeem da dosta ljudi veli da je završilo igru. Meni to malo smrdi. Dobro, ajde završio si main quest, ali to je možda 10% igre!!!!!

Još nisam zaigrao oblivion, ali po nekoj logici bi on trebao biti veći od morrowinda. Igrao sam morrowind godinu i pol i glavni quest prešao x puta, ali odgovorno tvrdim da nisam završio morrowind. Kakva je točno situacija sa oblivionom ne znam, ali ako je iole slično morrowindu onda to kaj je netko prošibao kroz sva vrata pakla baš puno i ne znači...

prešao sam main quest, sve questove od daedra bogova, glavni sam s magesima, thiefsima, fightersima, d. brotherhod i većinu sporednih questova po gradovima. ja sada čekam expanziju

Da_killah
23-04-2006, 15:51
MOŽDA NEGDJE I PIŠE, ALI KAD SI TU, KAKO PRIJEĆI QUEST OD SANGUINEA BEZ DA TE SKUŽE

tek sam skužio je_eni caps lock

Prince-Artas
23-04-2006, 15:52
MOŽDA NEGDJE I PIŠE, ALI KAD SI TU, KAKO PRIJEĆI QUEST OD SANGUINEA BEZ DA TE SKUŽE

tek sam skužio je_eni caps lock

jel to ono kada moraš gradonačelnici skinuti odjeću magijom. ja sam je skinuo i otišao u zatvor. :)

Outmind
23-04-2006, 17:07
Ali ja ne kužim koji ti je onda gušt Artase? Mislim igra je izašla pred 25 dana i ti si već sve prešao. Ako si kupoi originalnu igru meni to izgleda kao uzaludno potrošen novac...

Kenyi
23-04-2006, 17:19
Ja sam Morrowind igrao 2 godine sa 5 reinstalacija i brisanja dok nisam sve upotpunio Staklo je sve ostalo reklo :wink:

Prince-Artas
23-04-2006, 18:52
Ali ja ne kužim koji ti je onda gušt Artase? Mislim igra je izašla pred 25 dana i ti si već sve prešao. Ako si kupoi originalnu igru meni to izgleda kao uzaludno potrošen novac...

jebiga takve igre prelazim kad god uhvatim vremena. no rijetko kad tako puno igram. dosad samo 4 puta: warcraft 2 i 3 oi morrowind i oblivion

Akul
24-04-2006, 19:53
Ja igram igru 2 tjedna i još nisam ušao u Mages Guild jer sve radim
s p o r o :) (kao na primjer, ići iz grada u grad pješke, raditi questove, ulaziti u svaki dungeon koji vidim (U MW-u su bili dosadni pa je ovo izvrsno osvježenje); isključiti kompas kad radim quest (odaberem MQ)).

To je čar u TES-u. Igraj sporo i ne koristi nikakav flaw da bi si olakšao igru.

pimp
25-04-2006, 21:43
ja igram vec 2 tjedn i to intenzivno oblivion a u main quest sam došao tek kad trebam naci Martina na početku 8) :)

Prince-Artas
25-04-2006, 22:18
ja igram vec 2 tjedn i to intenzivno oblivion a u main quest sam došao tek kad trebam naci Martina na početku 8) :)

pa normalno da si došo tek dotle kad nisi ni igrao main quest

Snake The Best
26-04-2006, 16:31
J

To je čar u TES-u. Igraj sporo i ne koristi nikakav flaw da bi si olakšao igru.
dobro si to rekao ja sam iskoristio b-u-g u quest kad tražiš ljek za vampira i pokupio sam hrpu para na kraju questa pa mi je sada stvarno glupo igrati.jel se može kako izbaciti novac iz inventorija?

Barathrum
26-04-2006, 19:15
Ja igram igru 2 tjedna i još nisam ušao u Mages Guild jer sve radim
s p o r o :) (kao na primjer, ići iz grada u grad pješke, raditi questove, ulaziti u svaki dungeon koji vidim (U MW-u su bili dosadni pa je ovo izvrsno osvježenje); isključiti kompas kad radim quest (odaberem MQ)).

To je čar u TES-u. Igraj sporo i ne koristi nikakav flaw da bi si olakšao igru.

sta os ja je igram odprilike isto toliko, pa nisam isto ni u jednom guildu.
al evo veceras se bacam na mage guild. :pray:

samo ja ne radim nist sporo. buildam si slabu reputaciju d abude jos slabija :rotfl:

Glass
26-04-2006, 22:42
J

To je čar u TES-u. Igraj sporo i ne koristi nikakav flaw da bi si olakšao igru.
dobro si to rekao ja sam iskoristio b-u-g u quest kad tražiš ljek za vampira i pokupio sam hrpu para na kraju questa pa mi je sada stvarno glupo igrati.jel se može kako izbaciti novac iz inventorija?

Uzmi kakav skupi item i kupuj i prodavaj ga u nekoga trgovca više puta i viola novca više nema, ili ga ostavi u nekom oblivion svijetu pa zatvori vrata...itd. mogućnosti su beskonačne

Ficho56
26-06-2006, 08:23
[quote="Da_killah":1oecjqul]MOŽDA NEGDJE I PIŠE, ALI KAD SI TU, KAKO PRIJEĆI QUEST OD SANGUINEA BEZ DA TE SKUŽE

tek sam skužio je_eni caps lock

jel to ono kada moraš gradonačelnici skinuti odjeću magijom. ja sam je skinuo i otišao u zatvor. :)[/quote:1oecjqul]


kak si ušo u tu sobu

Ps1ho
26-06-2006, 08:54
kak si ušo u tu sobu

po stoti put, moraš biti u fency (skupoj) odjeći/armoru

Pa ja mogu reći da sam prešo Oblivion, zato što sam ga i prešo, obavio sve misije za sve Guilde, Main quest i sve sporedne...sad igru prelazim po drugi put i idem polako, sad obavljam misije samo za Guilde kojima se diže Fame, meni je potrebon igre poput Morrowinda ili Obliviona preći dvaput, prvi put da sve istražim, drugi put kak treba...

Kenyi
26-06-2006, 09:18
i ja sam sve preso pa mi je malo dojadilo istrazivat mapu to mi je fakat dosadno pa sam prestao sa oblivionom.

Rocchiro
26-06-2006, 11:40
ja sam presel main quest,guild questove i sve side questove.samo kaj nisam napravil sve questove za master trainere i nisam sve kuce kupil :wink:

ZC_Someone
26-06-2006, 20:18
Ja sam na ovome podforumu dobio dojam kao da je nekakvo veliko natjecanje tko će prije napraviti sve questove, postati glavni u svim guildovima....itd., pa niste pljunuli 350(ili 450 za CE) kuna da bi se hvalili na forumu da ste glavni u svim guildama, dali ste te novce da bi ste uživali u igri.
Gledam sad tip kaže da je prešao main quest i da je glavni u svim guildama pa što meni dok pređem 2-3 questa treba 2-3 dana jer svako malo svratim u neku špilju, navratim do obliviona, opljačkam kuću ili dvije i sve napravim usput dok riješavam quest.
TES nije za ljude koji pređu igru za mjesec dana i nikad joj se nevrate nego za ljude koji znaju igrati igre mjesecima(sjećam se da su ljudi s ovoga foruma igrali Morrowind sve do prije par dana prije samog izlaska obliviona), zajebi ono "živi brzo i umri mlad"(kako li već ide) ako hoćeš to igraj Quake 4 ili UT2k4 a TES prepusti igračima koji ga znaju igrati kako spada.

da, da potpisujem ovo
tak to treba ici, ljudi u ovu igru se treba uzivjeti, nema zurbe jer tek tad to postaje uzitak, osobno mrzim kompas jer nema vise onog lutanja koje je davalo morrowindu car pravog svijeta, ja sam za da se napravi remake morrowinda s oblivionovom grafikom i fizikom (bez kompasa), ili samo s fizikom jer to jedina stvar koja mi se puno vise svida u oblivionu nego u morrowindu. Morrowind je jednostavno imao atmosferu i igrivost koju oblivion nije ponovio, naravno to ne znaci da oblivion nije fenomenalna igra koju ne treba igrati,

Upitni
18-08-2006, 16:46
u morrowindu se bethesda potrudila i imala je genijalne ideje,a u oblivionu su se istrosili i sve pojednostavnili
sjecam se kako sam u morrowindu u nekim ruinovima mogao provesti nekoliko dana dok ne nadjes quest item,a u oblivionu pratis kompas i nadjes u pola sata.jedingo je animacija bolja,u morrowindu je grozno vidjet neke klase kako trce :twisted:

Glass
18-08-2006, 17:27
u morrowindu se bethesda potrudila i imala je genijalne ideje,a u oblivionu su se istrosili i sve pojednostavnili
sjecam se kako sam u morrowindu u nekim ruinovima mogao provesti nekoliko dana dok ne nadjes quest item,a u oblivionu pratis kompas i nadjes u pola sata.jedingo je animacija bolja,u morrowindu je grozno vidjet neke klase kako trce :twisted:

Oblivion su velikim djelom zajebale konzole jer su zbog njih sve pojednostavili.
Mene je Oblivion pomalo razočarao, daleko od toga da je on loša igra ili da Bethesda nije ispunila svoja obećanja ali stvari su mogle biti bolje.
Oblivion bi bio puno bolji da je rađen exluzivno za PC a da su kasnije konzole dobile konverziju ali ne zbog onoga na što se većina žali tipa premalo questova ili sustav borbe nego jednostavno u svakom djelu Obliviona se vidi da je mogao biti kompleksniji nego što je zapravo je da je rađen primarno za PC, a ne za konzole.
Ah valjda će se s vremenom pronaći netko s dovoljno znanja i volje da napravi mod koji će stvari staviti na svoje mjesto.

*Fila*
18-08-2006, 20:15
Ja imam 80 sati igre i imam 174 questa rjršena zajedno sa glavnim!Ja kad sam počeo tu igru igrat nisam mogao prestat,i sad je igram ali ne tako kao prije!Igram na mediumu i 23.level sam!Neznam jednostavno tako me zarazila da sam samo igrao i igrao dok nisam došao do ovog sad!btw koliko ima questova uopće? :)

Lachance
21-08-2006, 15:17
Ja imam 300 sati, level 36...i nisam ni blizu da počnem main quest...Jer ne želim....Užitak je stajati na Waterfrontu i gledati kako zalazi sunce (ma, bilo gdje) , šetati satima šumama, zaviriti u svaki kutak, svaki grm i svaku spilju, provaliti u svaku kuću, razgovarati sa svima, pobiti sve šta ti se nađe na putu....ova igra je čisti užitak.....

Doggy
21-08-2006, 17:59
300 sati i 36 level??? ja imam tek 100 i 30 level... main quest mi se isto neda sad igrati... od spija vise ni neznam u kojoj sam bil a u kojoj nisam...

Lachance
22-08-2006, 07:24
Imam "tek 36" baš zato što jako puno vremena provodim u čistom šetanju po šumama i livadama, što mi je ultimativni gušt....a nijedan main skill mi nije vezan uz "šetanje" :D

DJ Ass Kicker
22-08-2006, 09:30
U pravu ste ja prvo odradim sve guildove i usputne questove sto nadjem i odna main quest :( onda tek mozete reci da ste zavrsili :(

Isto i ja radim s iznimkom da kad sve prodjem radim kravale i provedem puno dana u zatvoru i onda kad mi atributi padnu pumpam levele do negdje 100-tog levela i onda sve posaljem u *****

Tko igra npr. u Heroesima, Age of Empires, GTA, Warcraftu i sl. samo kampanju taj ni ne treba RPG-ove igrat... (it's just a money waste...)

Lord Coldwolf
05-10-2006, 00:13
Ja imam 300 sati, level 36...i nisam ni blizu da počnem main quest...Jer ne želim....Užitak je stajati na Waterfrontu i gledati kako zalazi sunce (ma, bilo gdje) , šetati satima šumama, zaviriti u svaki kutak, svaki grm i svaku spilju, provaliti u svaku kuću, razgovarati sa svima, pobiti sve šta ti se nađe na putu....ova igra je čisti užitak.....

ako je to full istina,.

onda si fakat perfekcionist, i divim se takvim igracima,.

ja na isti nacin pokusavam uzivati u igrama,.samo sto ih malo previse volim (rpg uglavnom) pa stvarno nemam vremena za tak detaljan prolazak kroz igru

Autori su se namucili napraviti svaki taj grm,.sumu,.cijeli kontinent,. i dobro je znat da ima ljudi koji sve to cijene i znaju u tome uzivati.

Btw,. bas bi htel vidjet tog tvog lika.

zlatko
05-10-2006, 19:38
[quote="Outmind"]Čitam malo te postove o oblivionu i primjećujeem da dosta ljudi veli da je završilo igru. Meni to malo smrdi. Dobro, ajde završio si main quest, ali to je možda 10% igre!!!!!

-ja se zahebo prvi put pa zavrsio za 3 dana glavne questove... al ne i drugi..igro ga vise od mjesec i vid izgubio.. e tad ga stvarno presao. :pray:

Asai
29-10-2006, 21:44
Ja sam na ovome podforumu dobio dojam kao da je nekakvo veliko natjecanje tko će prije napraviti sve questove, postati glavni u svim guildovima....itd., pa niste pljunuli 350(ili 450 za CE) kuna da bi se hvalili na forumu da ste glavni u svim guildama, dali ste te novce da bi ste uživali u igri.
Gledam sad tip kaže da je prešao main quest i da je glavni u svim guildama pa što meni dok pređem 2-3 questa treba 2-3 dana jer svako malo svratim u neku špilju, navratim do obliviona, opljačkam kuću ili dvije i sve napravim usput dok riješavam quest.
TES nije za ljude koji pređu igru za mjesec dana i nikad joj se nevrate nego za ljude koji znaju igrati igre mjesecima(sjećam se da su ljudi s ovoga foruma igrali Morrowind sve do prije par dana prije samog izlaska obliviona), zajebi ono "živi brzo i umri mlad"(kako li već ide) ako hoćeš to igraj Quake 4 ili UT2k4 a TES prepusti igračima koji ga znaju igrati kako spada.

Živa istina...TES je poput mlade dame,u njoj treba uživati što duže jer je sve slađa... :D

ran6er
04-11-2006, 23:54
Ja sam na ovome podforumu dobio dojam kao da je nekakvo veliko natjecanje tko će prije napraviti sve questove, postati glavni u svim guildovima....itd., pa niste pljunuli 350(ili 450 za CE) kuna da bi se hvalili na forumu da ste glavni u svim guildama, dali ste te novce da bi ste uživali u igri.
Gledam sad tip kaže da je prešao main quest i da je glavni u svim guildama pa što meni dok pređem 2-3 questa treba 2-3 dana jer svako malo svratim u neku špilju, navratim do obliviona, opljačkam kuću ili dvije i sve napravim usput dok riješavam quest.
TES nije za ljude koji pređu igru za mjesec dana i nikad joj se nevrate nego za ljude koji znaju igrati igre mjesecima(sjećam se da su ljudi s ovoga foruma igrali Morrowind sve do prije par dana prije samog izlaska obliviona), zajebi ono "živi brzo i umri mlad"(kako li već ide) ako hoćeš to igraj Quake 4 ili UT2k4 a TES prepusti igračima koji ga znaju igrati kako spada.


Tako je care!!!
Malo istražuj prirodu,uzmi bow i lovi divljač,u grad svrati samo da prodaš kože i meso od divljači,skini mod za glad,imaj stari oklop i staru odrpanu odjeću,spavaj po krčmama, u divljini i ostavi questove na miru i par puta veći užitak od questa je tu.Imaš osjećaj da stvarno živiš.Nemaš puno novaca,tek toliko da kupiš malo hrane,vina ili medovine i da platiš krevet za noć ali je to MRAK!!!!

Burek_fr0m_SPACE
05-11-2006, 02:37
Nažalost, nisam se toliko udubio u Oblivion... ali me uvijek nostalgija uhvati kada se prisjetim kako sam počinjao igrati Morrowind. Ono, svijet mi je još uvijek nepoznat, idem lagano uokolo, putujem, istražujem i pokušavam stići u neki grad prije mraka da bih prespavao u krčmi i usput se ispričao s ljudima unutra, a onda ujutro, zbogom svima i u nove pohode... ne znam, ima nešto magično u tome.