PDA

Pogledaj cijelu verziju : Magdalenine sestre (film)



smartass
26-05-2008, 07:15
Ak je itko pogleda film nek komentira, nite dosad ga pogledali ja vam ga od srca preporučujem. Možda nije za svačiji ukus jer je malo potresan. Film mi se veoma vidio, i mislim da je veoma dobro snimljen :wink:

olio
26-05-2008, 12:04
o čemu se radi ? drama ?

Nodakim
26-05-2008, 12:14
http://www.imdb.com/title/tt0318411/

smartass
27-05-2008, 06:34
o čemu se radi ? drama ?


pa ovako radi ti se o tri djevojke koje ni krive ni dužne budu strpan u samostan. očevi ih dovedu časnama, gdje provode dane moleči i čisteći. ne smiju primati nikakve posjete, no međutim jedna od tih zatočenica ima sina kojeg svakodnevno vidi kroz ogradu pošto joj se ne može približi, no ta žena ne odabire baš moralan način da se izvuče iz te mučionice, na kraju završi u ludnici, a ostale djevojke su se uspile izbavit, te tako sada uživaju u životu. priča se temelji na istinitom događaju. Jel si zadovoljan odgovorom?

olio
27-05-2008, 13:23
o čemu se radi ? drama ?


pa ovako radi ti se o tri djevojke koje ni krive ni dužne budu strpan u samostan. očevi ih dovedu časnama, gdje provode dane moleči i čisteći. ne smiju primati nikakve posjete, no međutim jedna od tih zatočenica ima sina kojeg svakodnevno vidi kroz ogradu pošto joj se ne može približi, no ta žena ne odabire baš moralan način da se izvuče iz te mučionice, na kraju završi u ludnici, a ostale djevojke su se uspile izbavit, te tako sada uživaju u životu. priča se temelji na istinitom događaju. Jel si zadovoljan odgovorom?da :thumbs2: pogledat ću