PDA

Pogledaj cijelu verziju : Heroes of Might and Magic V



netko-xx
25-05-2008, 21:14
Prijatelj mi ima problema s pokretanjem igre "Heroes of Might and Magic V". Pokušao sam mu pomoći ali uopće ne znam gdje je srž problema. Instalira je bez problema, uđe u samu igru bez problema i odabere potrebne stvari (za one koji su igrali "Heroes of Might and Magic V" znaju da je riječ o dvorcu, heroju, resursima i mapi). E sad nastupa problem. Prilikom ulaska u odabranu mapu započinje loading funkcija, mapa se lodira. Trajanje te loading funkcije izvrši se do polovice ili samog kraja te dolazi do izbacivanja iz cijele igre. Nakon toga pojavi mu se prozorčić da grešku pošalje Microsoft-u, zante o kakvom prozorčiću govorim, sigurno se i vama ponekad pojavi. Stvarno ne razumjem ovu grešku. U konfiguraciji problem ne bih trebao biti kao ni u "Direct X". Jednostano ne može pokrenuti odabranu mapu. Ako nije problem dati mi par uputa gdje bi greška mogla biti ili slučajno netko tko je imao istu grešku a uspjeo ju je otkloniti.

Hvala.

zoky
25-05-2008, 21:16
Jeli igra orginalna, jel ima najnovije drivere, direct X i patcheve?

netko-xx
26-05-2008, 20:03
Pa igru smo naručili, ja je bez problema pokrenem i ostali kojima smo ju je dali. Jednostavno ne može učitati mapu tj. započeti igru, a sve je ok i Direct X i konfiguracija, stvarno ne vidim razloga zašto ga izbacuje iz igre i šalje mu da grešku prijavi Microsoftu. Ostale nastavke Heroes-a bez problema bi pokrenuo. Možda je problem baš 3D, jer za razliku od ostalih nastavaka ovaj je baš 3D-imenzialan.