PDA

Pogledaj cijelu verziju : GREEN DAY



smartass
24-05-2008, 19:21
Jedan je od najpopularnijih punk-rock bendova, vaše mišljenje o njima te koje su vam najdraže pjeme

Jack v2.0
24-05-2008, 19:26
meni su baš dobri i dobra mi je pjesma Jesus of suburbia

Kenyi
24-05-2008, 19:27
inace , green day je pop-punk . Totalno prosjecan bend, nista posebno.Samo sto se dosta djece furaju da je green day punk te sami sebe prozivaju punkerima i tako te stvari.

smartass
24-05-2008, 19:44
AAAAAHHHHHHH,micite ovu temu,kao boga vas molim...ovo je jedan od rjetkih bendova od kojih mi se povrace...
Ako su oni punk ja sam teski turbo-folker i rezem vene na Shabana Sulica...
I Kenan je u pravu,Green Gay vole djeca koja misle da su oni punk pa su oni isto punkeri...vecina te djece nije cula za bendove kao Offspring,Dead Kennedys,Clash,Sex Pistols,Minor Threat...

za tvoju informaciju također slušan offspring koji su čisti punk bend,ak nisi skožija da san napisala punk-rock onda je to tvoj problem stoga mi nemoj blatit green day

Sickmanno1
24-05-2008, 19:47
Cccc, ni offspring nije cisti punk band za vasu informaciju....

smartass
24-05-2008, 19:52
AAAAAHHHHHHH,micite ovu temu,kao boga vas molim...ovo je jedan od rjetkih bendova od kojih mi se povrace...
Ako su oni punk ja sam teski turbo-folker i rezem vene na Shabana Sulica...
I Kenan je u pravu,Green Gay vole djeca koja misle da su oni punk pa su oni isto punkeri...vecina te djece nije cula za bendove kao Offspring,Dead Kennedys,Clash,Sex Pistols,Minor Threat...

za tvoju informaciju također slušan offspring koji su čisti punk bend,ak nisi skožija da san napisala punk-rock onda je to tvoj problem stoga mi nemoj blatit green day

Poznan puno ljudi koji slušaju green day a nisu djeca(HI HI) to su ljudi koji znaju šta valja!!!!

W3DR4N
24-05-2008, 20:01
LL21, baš sam razmišljao koga da zaposlim kao osobnog savjetnika za zaključavanje topica. Doista je kolegijalno zatvarati topice koji ne odgovaraju vlastitom ukusu. :/


Šta se tiče Green Daya, sjećam se da smo ih napikavali po kompilacijskim kasetama tamo sredinom devedesetih. Ne sjećam se sad albuma, al dan danas mi je pjesma 86Sostala u uhu. Od tada, sumnjam da sam slušao nešto od njih, eventualno čuo na radiu.

olio
24-05-2008, 20:29
nemojte ključat nego nek neko objasni smartassu šta je pank a šta je american pop punk

EDIT: evo vidjeh njegovu temu niže o cajkama ... tipičan problem nema pomoći :nonono:

Jack v2.0
24-05-2008, 20:34
ja sam čuo za punk i za Sex pistols ali neznam baš točno kakva je to vrsta glazbe,mislim da je slično rocku?
I mislim da taj punk više ni ne postoji
Meni su inače od onog za šta znam najbolji rock svirači guns n roses a dobar mi je i bon jovi

olio
24-05-2008, 20:35
ja sam čuo za punk i za Sex pistols ali neznam baš točno kakva je to vrsta glazbe,mislim da je slično rocku?
I mislim da taj punk više ni ne postoji
Meni su inače od onog za šta znam najbolji rock svirači guns n roses a dobar mi je i bon jovi
ti se zaje**je* il stvarno ?

flander
24-05-2008, 20:49
dobri su za poslušat

Jack v2.0
24-05-2008, 20:50
ja sam čuo za punk i za Sex pistols ali neznam baš točno kakva je to vrsta glazbe,mislim da je slično rocku?
I mislim da taj punk više ni ne postoji
Meni su inače od onog za šta znam najbolji rock svirači guns n roses a dobar mi je i bon jovi
ti se zaje**je* il stvarno ?

za šta bih se zajebavao

olio
24-05-2008, 20:57
[quote="Jack v2.0":3olox473]ja sam čuo za punk i za Sex pistols ali neznam baš točno kakva je to vrsta glazbe,mislim da je slično rocku?
I mislim da taj punk više ni ne postoji
Meni su inače od onog za šta znam najbolji rock svirači guns n roses a dobar mi je i bon jovi
ti se zaje**je* il stvarno ?

za šta bih se zajebavao[/quote:3olox473]ok
nije slično rocku
pank itekako postoji
uglavnom je pank underground i lokalni bendovi

Fenrir
24-05-2008, 21:02
Poznan puno ljudi koji slušaju green day a nisu djeca(HI HI) to su ljudi koji znaju šta valja!!!!
Ne e, to su gejevi. Onak, bmk kaj ko sluša, al kad dođe neki green day fanboy, moram. Punk-rock ima puno izvođača kojima ovi puloproizvodi nisu ni do koljena, tak da stvarno, malo se glazbeno obrazuj prije nego dođeš na forum pljuvat svakog tko ti kaže istinu. I ne, nisi punker ako imaš njihovu diskografiju na hardu.

smartass
24-05-2008, 21:12
Poznan puno ljudi koji slušaju green day a nisu djeca(HI HI) to su ljudi koji znaju šta valja!!!!
Ne e, to su gejevi. Onak, bmk kaj ko sluša, al kad dođe neki green day fanboy, moram. Punk-rock ima puno izvođača kojima ovi puloproizvodi nisu ni do koljena, tak da stvarno, malo se glazbeno obrazuj prije nego dođeš na forum pljuvat svakog tko ti kaže istinu. I ne, nisi punker ako imaš njihovu diskografiju na hardu.

molila bih da se i fanovi green daya uključe u diskusiju, svakako pogledajte na you tubeu video- green day funny guys , vjerujte mi nasmijat će vas do suza, znan da mene jesu

olio
24-05-2008, 21:14
Poznan puno ljudi koji slušaju green day a nisu djeca(HI HI) to su ljudi koji znaju šta valja!!!!
Ne e, to su gejevi. Onak, bmk kaj ko sluša, al kad dođe neki green day fanboy, moram. Punk-rock ima puno izvođača kojima ovi puloproizvodi nisu ni do koljena, tak da stvarno, malo se glazbeno obrazuj prije nego dođeš na forum pljuvat svakog tko ti kaže istinu. I ne, nisi punker ako imaš njihovu diskografiju na hardu.

molila bih da se i fanovi green daya uključe u diskusiju, svakako pogledajte na you tubeu video- green day funny guys , vjerujte mi nasmijat će vas do suza, znan da mene jesu
khm any fans here ?! :rotfl:
no


zezam
na koju diskusiju misliš_?

smartass
24-05-2008, 21:16
Nije istina da nekoga vrijeđam jer uvažavam svaćije mišjlenje koje ću rado poslušat a to što se ne slažem sa nekim tvrdnjama to je druga stvar svi vi imate pravo na svoje mišjlenje

olio
24-05-2008, 21:20
Nije istina da nekoga vrijeđamSjer uvažavam svaćije mišjlenje koje ću rado poslušat a to što se ne slažem sa nekim tvrdnjama to je druga stvar svi vi imate pravo na svoje mišjlenjenikog ne vrijeđaš :wink:
samo green day i offspring nisu pank ...


http://youtube.com/watch?v=Mj3HBwp3cps&feature=related

smartass
24-05-2008, 21:23
Nije istina da nekoga vrijeđamSjer uvažavam svaćije mišjlenje koje ću rado poslušat a to što se ne slažem sa nekim tvrdnjama to je druga stvar svi vi imate pravo na svoje mišjlenjenikog ne vrijeđaš :wink:
samo green day i offspring nisu pank ...


http://youtube.com/watch?v=Mj3HBwp3cps&feature=related

ok sve je u redu ak je to tvoje mišljenje

Jack v2.0
24-05-2008, 21:24
ja sam skinuo njihov album(gree day) sasvim slučajno i mislim da se zove american idiot,uglavnom su tu pjesme american idiot,jesus of suburbia,st jimmy... i mislim da su oni rock band

A zašto se vi uopće svađate?

Kenyi
24-05-2008, 21:24
nije to njegovo misljenje, to je misljenje cijelog svijeta, informisi se o muzici koju slusas :roll: .

olio
24-05-2008, 21:26
Nije istina da nekoga vrijeđamSjer uvažavam svaćije mišjlenje koje ću rado poslušat a to što se ne slažem sa nekim tvrdnjama to je druga stvar svi vi imate pravo na svoje mišjlenjenikog ne vrijeđaš :wink:
samo green day i offspring nisu pank ...


http://youtube.com/watch?v=Mj3HBwp3cps&feature=related

ok sve je u redu ak je to tvoje mišljenje
"green day i offspring nisu pank"
to nije moje mišljenje to je zakon

edit : nisam vidia da je kenyi već odgovoria :wink:

Plexihack
24-05-2008, 21:27
E ljudi,jel sluša tko onogMile Kitića,čisti power metal,ne?


Green day on Emo-musicians-test:

Became very popular with myspace generation: True
Wear ties: True
Wear make-up: True
Sing pussy songs: True
Cut their wrists: Possible
----PASSED!----
Results: Congratulations,you are a 80% emo band!Keep on trying!

http://www.themadhat.com/images/vader-fail.jpg
http://cache.bordom.net/images/533cec2166a9e3242c899788a13c7cae.jpg


I just had to xD



Punk nije mrtav...nikako...ali ovakvi ga ubijaju sa glasnim headshotom

MTF*
24-05-2008, 21:27
ne uspoređujte offspring i ovo...
offspring nes i valja cak, pogotovo americana album...

Jack v2.0
24-05-2008, 21:28
A zašto je neko faca ako sluša punk?

Maloki
24-05-2008, 21:31
To, počelo je izdrkavanje nad emo pojmom sa tr00 punk i metal spikom!!!11!1!11

Kenyi
24-05-2008, 21:31
Ne,niko nije faca, ali se ne moze nazivat pankerom ako slusa green day.

olio
24-05-2008, 21:32
A zašto je neko faca ako sluša punk?
to je razmišljanje novih generacija koje nisu upoznate sa pravom glazbom
... išarane pokidane starke , pokidane gaće , sluša green day ili slično i kul je :thumbs1:

Plexihack
24-05-2008, 21:34
To, počelo je izdrkavanje nad emo pojmom sa tr00 punk i metal spikom!!!11!1!11

Kad je sramota reći da je green day punk...
Zato pola njih misli da su punkeri i metalci ako slušaju green day,bullet for mai valentine i tokio hotel...

Jack v2.0
24-05-2008, 21:37
A zašto je neko faca ako sluša punk?
to je razmišljanje novih generacija koje nisu upoznate sa pravom glazbom
... išarane pokidane starke , pokidane gaće , sluša green day ili slično i kul je :thumbs1:

to mi je bezveze,meni su pjesme od green daya solidne,rock
A čini mi se da je Green Day i popularan dosta,to nije star band zar ne? Čini mi se da taj band sklada i pjesme za filmove ili je to ipak franz ferdinand!?

olio
24-05-2008, 21:39
[quote="Jack v2.0":3b94klaq]A zašto je neko faca ako sluša punk?
to je razmišljanje novih generacija koje nisu upoznate sa pravom glazbom
... išarane pokidane starke , pokidane gaće , sluša green day ili slično i kul je :thumbs1:

to mi je bezveze,meni su pjesme od green daya solidne,rock
A čini mi se da je Green Day i popularan dosta,to nije star band zar ne? Čini mi se da taj band sklada i pjesme za filmove ili je to ipak franz ferdinand!?[/quote:3b94klaq]
ja nisam reka da je loš bend meni je ok stariji albumi noviji su shit al oni i jesu stariji bend...
ne bi reka da green day sklada za filmove :D

Jack v2.0
24-05-2008, 21:44
Neznam za starije ali već sam naveo koji ja album imam i nije mi loš

A u šta spada onda coldplay i franz ferdinand? I koje su značajke punka?

Kenyi
24-05-2008, 21:46
coldplay ti je alternativni rock.Franz Ferdinand je indie rock, jedan u moru tih bendova.

Jack v2.0
24-05-2008, 21:48
coldplay ti je alternativni rock.Franz Ferdinand je indie rock, jedan u moru tih bendova.

šta je alternativni a šta je indi rock? A da li cijenite RHCP?

Kenyi
24-05-2008, 21:53
alternativni rock, ti je sve sto je rock, ali ima neki drugi instrument u svirci( u coldplayevom slucaju to je klavir).
Indie rock,ti je u prevodu independent rock.Uglavnom to su bendovi koji su dobili ugovor sa nezavisnim producentima.To je valjda sad neki trend u Velkoj Britaniji jer ima 1000000000 takvih bendova.Uglavnom su to neke obicne rock svirke,nist posebno.
RHCP, ne volim ih ali cijenim ih.

Jack v2.0
24-05-2008, 21:56
A koliko vi imate godina kad sve to znate?

Fenrir
24-05-2008, 21:57
Daj jebote, imaš wikipediju ko svi ostali, a ne da tu ko petogodišnjak postavljaš sto pitanja :(

Kenyi
24-05-2008, 21:59
A koliko vi imate godina kad sve to znate?

15, ove godine punim 16.

Jack v2.0
24-05-2008, 22:01
Zašto ne bih postavljao? A da li sve te albume vi kupujete ili kako?

Kenyi
24-05-2008, 22:05
da, i still buy cd's.

olio
24-05-2008, 22:20
Zašto ne bih postavljao? A da li sve te albume vi kupujete ili kako?
ne ali bend koji slušam i poštujem imat ću njegove cdove


16 godina

Frky
25-05-2008, 01:13
Za mene je Green Day teenage-punk jer to slušaju ljudi koji nemaju preko 25 godina i koji još nisu čuli pravu glazbu! Ali polako! Prebacit će se ljudi na nešto drugo i bolje (nadam se)!
Inače, teenage-punk su vam svi "punk" bendovi iz Californie i općenito iz tog dijela svijeta (SAD)!

smartass
25-05-2008, 08:22
Jedan je od najpopularnijih punk-rock bendova, vaše mišljenje o njima te koje su vam najdraže pjeme
ak ne znate Green day je new school of punk a old school of punk su Ramones, Sex Pistols , The Clash.....

Dreadlock
25-05-2008, 08:59
po meni green day nije pravi punk bend...reci ti sto hoces...al nije :roll:

olio
25-05-2008, 09:09
Jedan je od najpopularnijih punk-rock bendova, vaše mišljenje o njima te koje su vam najdraže pjeme
ak ne znate Green day je new school of punk a old school of punk su Ramones, Sex Pistols , The Clash.....prije new school of rock punk jer green day nemaju nikakve veze sa "old school of punk"


po meni green day nije pravi punk bend...reci ti sto hoces...al nije :roll:
pa i nije

W3DR4N
25-05-2008, 09:15
alternativni rock, ti je sve sto je rock, ali ima neki drugi instrument u svirci( u coldplayevom slucaju to je klavir).
Indie rock,ti je u prevodu independent rock.Uglavnom to su bendovi koji su dobili ugovor sa nezavisnim producentima.To je valjda sad neki trend u Velkoj Britaniji jer ima 1000000000 takvih bendova.Uglavnom su to neke obicne rock svirke,nist posebno.
RHCP, ne volim ih ali cijenim ih.

Britanski indie ne postoji jer je tamo trenutno najjača scena. Toliko je komercijaliziran i zavisan da je davno izašao iz domene nezavisnog. Nezavisno ne znači da je kod manjeg izdavača. To je marketingški trik. Čak i da je manji izdavač nezavisan od većeg, bend je svejedno zavasan od izdavača, barem što se tiče ugovora za taj određeni nosač zvuka. A kad jedan Arctic Monkeys, koji slovi za najboljeg indie rock izvođača ima potpisan ugovor kod američkog WB-a, o kakvom mi indiju pričamo? Bili su indie dok su bili na MySpaceu, al tu etiketu su davno odbacili. Inače su odlični, da se razumijemo.

olio
25-05-2008, 09:44
John Lydon has hit out at Green Day, saying they are "plonk" that have jumped on the punk bandwagon.

The ex-Sex Pistols front-man doubts the younger band's integrity. "Don't try and tell me Green Day are punk," he said. "They're not, they're plonk and they're bandwagoning on something they didn't come up with themselves. I think they are phony."

He explained his frustration that, after putting effort into the punk world, others take advantage of the image. "The government's against you, the police are on you," said the star. "So there we are fending off all that and it p*sses me off that years later a w**k outfit like Green Day hop in and nick all that and attach it to themselves.

"They didn't earn their wings to do that and if they were true punk they wouldn't look anything like they do."

smartass
25-05-2008, 15:19
Javlja vam se autorica teme: Idon't care what you will write, i'm not going to argue with you anymore,write whatever you like!!!
ak se itko pita koliko iman godina, iman 17 god.ĆAO LJUDI MOJI,POZDRAVI IZ POMALO DOSADNIH PLOČA!!!!!!!!!!
i want to be the minority i don't need your authority(i prey for all f*** them all , you and your side)- MINORIY

olio
25-05-2008, 15:32
o čemu ti _?!

Matilda Mother
25-05-2008, 17:30
ah, još jedna renkularna deložacija ili dekapitacija, kako se već zvala :(

smartass
25-05-2008, 17:54
ah, još jedna renkularna deložacija ili dekapitacija, kako se već zvala :(


what do you mean by that(wtf)?

Plexihack
25-05-2008, 18:11
Javlja vam se autorica teme: Idon't care what you will write, i'm not going to argue with you anymore,write whatever you like!!!
ak se itko pita koliko iman godina, iman 17 god.ĆAO LJUDI MOJI,POZDRAVI IZ POMALO DOSADNIH PLOČA!!!!!!!!!!
i want to be the minority i don't need your authority(i prey for all f*** them all , you and your side)- MINORIY


Intelligence...a beautiful thing if you have it

This player has very small intelligence rolls.

smartass
25-05-2008, 19:35
Javlja vam se autorica teme: Idon't care what you will write, i'm not going to argue with you anymore,write whatever you like!!!
ak se itko pita koliko iman godina, iman 17 god.ĆAO LJUDI MOJI,POZDRAVI IZ POMALO DOSADNIH PLOČA!!!!!!!!!!
i want to be the minority i don't need your authority(i prey for all f*** them all , you and your side)- MINORIY


Intelligence...a beautiful thing if you have it

This player has very small intelligence rolls.
oh yeah, i don't need your oppinion, who care what what you think about me , i am smart to my self!! taj si odgovor zabij u guzicu!!

Kenyi
25-05-2008, 19:51
smartass, nauci engleski, hvala.

smartass
25-05-2008, 19:59
smartass, nauci engleski, hvala.

za tvoju informaciju moj engleski je perfect samo što san ovaj post napisala u žurbi,na englekom sam razgovarala o ozbiljnim temama

Kenyi
25-05-2008, 20:07
smartass, nauci engleski, hvala.

za tvoju informaciju moj engleski je perfect samo što san ovaj post napisala u žurbi,na englekom sam razgovarala o ozbiljnim temama

imas diplomu ili potvrdu da znas engleski?

smartass
25-05-2008, 20:11
smartass, nauci engleski, hvala.

za tvoju informaciju moj engleski je perfect samo što san ovaj post napisala u žurbi,na englekom sam razgovarala o ozbiljnim temama

imas diplomu ili potvrdu da znas engleski?

just keep playing around i get you some day(relax i'm just kidding)

olio
25-05-2008, 20:16
čestitam tema je zatrpana spamom :boohoo:

wiseguy
25-05-2008, 20:51
Oni su ok.Dobre pjesme su American idiot Bulevar of broken dreams.Istina je da su veoma dobri i popularni sto potvrđuje 7 gremmya

Baldrick
25-05-2008, 21:05
LL21, baš sam razmišljao koga da zaposlim kao osobnog savjetnika za zaključavanje topica. Doista je kolegijalno zatvarati topice koji ne odgovaraju vlastitom ukusu. :/


Šta se tiče Green Daya, sjećam se da smo ih napikavali po kompilacijskim kasetama tamo sredinom devedesetih. Ne sjećam se sad albuma, al dan danas mi je pjesma 86Sostala u uhu. Od tada, sumnjam da sam slušao nešto od njih, eventualno čuo na radiu.
da li se kaže ''radiu'' ili ''radiju''? ozbiljno pitam, ne kažem da si ti pogrešio/la.

Neven <R>
25-05-2008, 21:28
Warning mi je bio simpatičan album, onako lagane melodijice, čist ok za poslušat. Ovo kasnije american idiot i ostale gluposti su mi ful loše, previše se furaju na neku pobunu protiv sustava, a u isto vrijeme imaju ogroman komercijalni uspjeh i tekstovi su loši, plitki i jednostavni, što je dovoljno da nabriju nekog klinca da nosi majicu od čegevare ili tako nešto.

Opet mi je s druge strane smiješno što navodite sex pistols kao čru pank, pošto su oni patili od istog sindroma od kojeg green day pati danas.

Jack v2.0
26-05-2008, 08:57
kako ste glupi i sve je spam,glupo je pljuvat po nekome ako mu se nešto sviđa,osim cajki ajde

Jack v2.0
26-05-2008, 09:04
kako ste glupi

:rotfl: E potrgam se na ovakve postove...kako si to zakljucio,pametnice?
EDIT:Nisi kewl,editirao si...i nije glupo,jer covjek je poceo da tvrdi da je Green Gay punk,da je Green Gay ovo,da je ono...ja samo mislim da je to glupa grupa koja igra na kartu da ce ih kupovati wannabe punkeri i tako zgrtati pare...pa sam i rekao svoje misljenje...

šta ti znaš,i neka kupuju šta onda?

Bara
26-05-2008, 10:22
Green Day je punk-pop. Ispočetka su bili punk kao i svi drugi moderniji bendovi. Ja sam ih slušao do albuma american idiot poslje su mi postali sranje. Iako sad kada sam veći nije mi ni jedna pjesma dobra.

Jerry
26-05-2008, 11:15
kakav grin gej punk ccc...

smartass
26-05-2008, 11:16
kako ste glupi i sve je spam,glupo je pljuvat po nekome ako mu se nešto sviđa,osim cajki ajde

i ti mrziš cajke jel? tako treba stari, ti bar nii pljuvao po ovoj temi kao drugi

EDIT1:


A zašto je neko faca ako sluša punk?
to je razmišljanje novih generacija koje nisu upoznate sa pravom glazbom
... išarane pokidane starke , pokidane gaće , sluša green day ili slično i kul je :thumbs1:

nisam nimalo nalik takvim osobama , ne nazivam sebe punkerom, amo kažem da mi se oni sviđaju , zato sam i postavila ovu temu da vidim mišljenja drugih, a zasad sam naišla samo na nekoliko dobrih mišljenja

Edit2:
ne slušan ja samo punk, slušan rock, soul, pomalo jazz. izvođači koje slušan:papa roach, offspring , bob dylan, pink, anastacia, green day, pink,pomalo rchp, coldplay,lostprophets, linkin park , my chemical romance :gitara:

olio
26-05-2008, 12:02
A zašto je neko faca ako sluša punk?
to je razmišljanje novih generacija koje nisu upoznate sa pravom glazbom
... išarane pokidane starke , pokidane gaće , sluša green day ili slično i kul je :thumbs1:

nisam nimalo nalik takvim osobama , ne nazivam sebe punkerom, amo kažem da mi se oni sviđaju , zato sam i postavila ovu temu da vidim mišljenja drugih, a zasad sam naišla samo na nekoliko dobrih mišljenjato nije bila tebi upućena poruka niti sam pljuvao samo sam reka istinu i nisam reka da su green day loši nego samo da nisu punk jer to nema veze sa punkom to je sve to je jedino šta mi smeta i šta nije istina

idemo dalje

Dookie je ok album ima dobrih pjesama

smartass koristi edit nemoj radit više postova za redom :wink:

W1k1n6
26-05-2008, 16:22
Ovako. Užasno mi je digla živac ova rasprava. Prvo me zanima koji ku uopće idete u temu koju je netko otvorio u vezi nečega što voli i onda se svim silama trudite da ga ispljujete zajedno s njom, a pogotovo je ružno kad se tome priključi mod. Za takvu vrstu komunikacije imate Pljuvačnicu pa tamo otvarajte teme s negativnom kritikom, no ostali dio foruma poštedite svoje žuči. Green Day je band čiji fanovi su potpuno isti ljudi kao i vi, punk ili ne punk, koga briga. Oni sami za sebe kažu da su punk, zbog toga ih se stavlja u punk i točka. Tko kaže da bi punk trebao biti samo teatralni oblik iritantnog falšanja i friziranja uz pomoć pola tube Tigar ljepila i škara za žicu?

_ZlayA_
28-05-2008, 12:57
Green day su, kao što je kenan rekao, prosječan bend. Imaju par extra pjesmi kao sto je Boulevard of Broken Dreams ili Wake me up when September ends, njih je teško svrstati u bilo koji žanr pogotovo u pank ili rok jer uzimaju recimo neke dobre fore iz oba i nekako ih improvizuju zajedno. Možda baš zbog toga se nekim osoba ne sviđa ili im nekako zvuči istrošeno pa pljuju po njima.

Kenyi
28-05-2008, 16:00
Ono nisam te popljuvao, samo sam rekao da green day nije punk i to je to.

Sickmanno1
28-05-2008, 17:16
SOni sami za sebe kažu da su punk, zbog toga ih se stavlja u punk i točka. Tko kaže da bi punk trebao biti samo teatralni oblik iritantnog falšanja i friziranja uz pomoć pola tube Tigar ljepila i škara za žicu?


Ma nemoj :P

Mogu oni izjavit sta hoce al tako stvari nestoje...

To ti ko da Judasi provale da su neki Soft Rock (da toliko je Green daleko od punka)...

Jerry
28-05-2008, 21:13
za mene je jedan jedini punk - đubrivo

Jerry
28-05-2008, 21:15
ej,ne diraj mi đubrivo :gitara:
očito da ne znaš za taj bend :((

Maloki
28-05-2008, 21:19
Sry Jerry, al Đubrivo je čisti čušpajz od žanrova - od punka, preko thrasha pa do grindcorea :)

Baldrick
28-05-2008, 21:20
motorhead jeste rokenrol. ja gi vidim kao ubrzanu, malo prljaviju verziju zz topa. doduše, imaju i možda neke metal pesme (overkill, ace of spades...), ali su, ipak, prvenstveno rock.

Baldrick
28-05-2008, 21:24
bomber, no class (maznut riff iz tush, od zz), over the top, love me like a reptile... rokenrol riffovi, bre.

Sickmanno1
28-05-2008, 21:28
Ovaj,negdje 99% ljudi tvrdi da je Motorhead metal,a ti sad tvrdis da nije...ko je u pravu?

zao mi je dude, al stvarno ima pjesama gdje je u pitanju cisti Hard Rock...tak da bi ja nadodao jos na tvoje heavy/speed metal i hard rock ^^

Baldrick
28-05-2008, 21:28
99% ljudi su retardi.

Baldrick
28-05-2008, 21:31
ne izvlači se sad...

olio
28-05-2008, 22:10
green day anybody ?!

smartass
29-05-2008, 18:54
http://www.people.comSuuuups krivo san selektala link ..tražila san slike od green daya.... molin vas pogledajte ovaj video za pjemu walking contradition....pa komentirajte
OPYKZCVRBBk

smartass
29-05-2008, 20:23
ovaj yQZkVBv1R2YS video je so deam funny to watch!!! molimo vas za komentare
fakat su ludi... :thumbs2:

Dreadlock
29-05-2008, 20:31
gle oprosti,vidim da ih stvarno volis i sve to....

al zapitaj se...dali je punker onaj koji na svoju dnevnu odjecu nosi kravatu? po cemu je to iskaz buntovnistva?

olio
29-05-2008, 20:33
gle oprosti,vidim da ih stvarno volis i sve to....

al zapitaj se...dali je punker onaj koji na svoju dnevnu odjecu nosi kravatu? po cemu je to iskaz buntovnistva?
nitko nije rekao da su punk?!?! o čemu ti
nemoj opet započinjat

Dreadlock
29-05-2008, 20:37
pitam smartass jbt

Baldrick
29-05-2008, 23:04
kakve ima jebene veze dal' su punkeri, il' nisu?! što se mene tiče, muzika mi je milion puta važnija od imidža/tekstova...

smartass
30-05-2008, 06:48
pitam smartass jbt


for your information i've just asked what's people oppinion when they see that two videos, samo me zanimaju rekcije ljudi...napiši komentar na video...nemoj bit brutalan

smartass
30-05-2008, 07:01
http://images.wikia.com/uncyclopedia/images/6/6e/Earlygd.png
Evo vam slike Green Day...ne,nisu izgubljeni u vremenu i prostoru...

ej ne želim zvučat glupo al ne znan ubacit sliku...uprla san img , zatim stranicu, pa opet img ..i neće da se slika prikaže... reci kako???

Dreadlock
30-05-2008, 07:03
pitam smartass jbt


for your information i've just asked what's people oppinion when they see that two videos, samo me zanimaju rekcije ljudi...napiši komentar na video...nemoj bit brutalan

haha ma nisam brutalan

ovo nije ni blizu :gitara: :rotfl:

olio
30-05-2008, 11:05
ej ne želim zvučat glupo al ne znan ubacit sliku...uprla san img , zatim stranicu, pa opet img ..i neće da se slika prikaže... reci kako???
evo ovak treba zgledat

http://images.wikia.com/uncyclopedia/images/6/6e/Earlygd.png

smartass
30-05-2008, 19:56
vauuuuuuuuu, koja energija,, go , billy joe,go,go :bravo:

ldas-jZtyNc

W1k1n6
31-05-2008, 09:07
kakve ima jebene veze dal' su punkeri, il' nisu?! što se mene tiče, muzika mi je milion puta važnija od imidža/tekstova...
Ne možeš to njima dokazati, oni sve moraju imat katalogizirano. Ja imam par stvari na svom MP3 playeru, nikada nisam ni razmišljao da li ih strpat u punk ili u trubače iz Dragačeva :)

smartass
01-06-2008, 11:11
ej ne želim zvučat glupo al ne znan ubacit sliku...uprla san img , zatim stranicu, pa opet img ..i neće da se slika prikaže... reci kako???
evo ovak treba zgledat

http://images.wikia.com/uncyclopedia/images/6/6e/Earlygd.png
nije uspilo al nema veze... ej jel možda znaš ijednog jazz izvođača, ak znaš -reci
i'm in mood for some jazz music

Jack v2.0
01-06-2008, 15:38
pjevač green daya ima specifičan glas

smartass
01-06-2008, 17:12
pjevač green daya ima specifičan glas

i agree with you, his voice is so soft... fakat ugodan za slušat

smartass
02-06-2008, 15:04
kakve ima jebene veze dal' su punkeri, il' nisu?! što se mene tiče, muzika mi je milion puta važnija od imidža/tekstova...
Ne možeš to njima dokazati, oni sve moraju imat katalogizirano. Ja imam par stvari na svom MP3 playeru, nikada nisam ni razmišljao da li ih strpat u punk ili u trubače iz Dragačeva :)

hm..a koje stvari imaš?? jel možda ova među njima

XKOwGffqlbM

olio
02-06-2008, 19:09
kakve ima jebene veze dal' su punkeri, il' nisu?! što se mene tiče, muzika mi je milion puta važnija od imidža/tekstova...
Ne možeš to njima dokazati, oni sve moraju imat katalogizirano. Ja imam par stvari na svom MP3 playeru, nikada nisam ni razmišljao da li ih strpat u punk ili u trubače iz Dragačeva :)

hm..a koje stvari imaš?? jel možda ova među njima

XKOwGffqlbM
nisam siguran al ja mislim da on nije mislia na stvari od green daya nego općenito

smartass
10-06-2008, 19:13
evo jedne od billia joea
http://www.omguide.com/images2/Concert_GreenDay/GreenDay_21_jb.jpg
evo i jedne skupahttp://www.greenday.net/grammy05.jpg

Baldrick
10-06-2008, 20:22
treba imat muda da izađeš takav..

Korpse
10-06-2008, 20:32
treba imat muda da izađeš takav..
kurac treba imati... I ja ću takav izaći, imaju love poznati su, boli ih kita.

Baldrick
10-06-2008, 23:50
ma jok, od kad je ova slika manowara, iz osamdesetih? drugačija vremena...

Dreamer Deceiver
11-06-2008, 06:04
koliko god neki manowar nazivali pederima i ismijavali ih, oni jebu više nego svi skupa na ovom forumu

smartass
11-06-2008, 07:35
na dodjeli grammya

http://img306.imageshack.us/img306/3763/gdayol3.jpg

ma pogledaj ih ovdje

http://deco-01.slide.com/r/1/118/dl/KO18-AjwvT9NVGy4mCJ97CDU_m_Teb5H/watermark

green day u simpsonima

http://2clicks.files.wordpress.com/2007/07/greenday-simpsons.jpg

Maloki
11-06-2008, 08:47
kakve ima jebene veze dal' su punkeri, il' nisu?! što se mene tiče, muzika mi je milion puta važnija od imidža/tekstova...
Imidž uopće nije bitan u glazbi, ali tekstovi jesu.

treba imat muda da izađeš takav..
Zašto bi trebalo imat muda izać onakav?

koliko god neki manowar nazivali pederima i ismijavali ih, oni jebu više nego svi skupa na ovom forumu
To radi i Žak :)

Sickmanno1
11-06-2008, 14:28
koliko god neki manowar nazivali pederima i ismijavali ih, oni jebu više nego svi skupa na ovom forumu

tako je...

I imaju novaca i imaju fancy car ako ga zele...

Other Bands Play :gitara: Manowar Kills!!! :killyou:

(da nisam cuo ono Nanowar gay :P)

Baldrick
11-06-2008, 15:41
Zašto bi trebalo imat muda izać onakav?

zato što treba da imaš muda, da te boli dupe šta ljudi misle o tebi, jer ako izađeš onakav svi će da misle da si pederski retard. a ti imaš muda, pa te baš briga...

smartass
11-06-2008, 18:57
http://www.testriffic.com/resultfiles/14690driving.jpgSha,ha

u jebote šta čovik skače
http://i2.tinypic.com/swwx81.jpg

e za ovo obuć treba hrabrosti
http://www.rollingstone.com/artists/gre ... n/photo/82 (http://www.rollingstone.com/artists/greenday/photos/collection/photo/82)

face
http://fannypunk.unblog.fr/files/2006/0 ... idiot1.jpg (http://fannypunk.unblog.fr/files/2006/07/green%20day%20american%20idiot1.jpg)

smartass
11-06-2008, 18:59
Ova se tema izgleda svela na smartassino pokazivanje slika ovih "punkera"...i da,na svakoj slici im je zastava Amerike...toliko o punku i pobuni :rotfl:

ha ,ha good one... 8)

Kenyi
11-06-2008, 18:59
Moze bez random gej slika o bendu?

smartass
11-06-2008, 19:03
Ova se tema izgleda svela na smartassino pokazivanje slika ovih "punkera"...i da,na svakoj slici im je zastava Amerike...toliko o punku i pobuni :rotfl:

ha ,ha good one... 8)

pa oni se sprdaju na svoj originalan način.. svaki put kad billie joe nastupi na stage počne srat o bushu.. toliko im se gadi bush da razmišljaju o promjeni državljanstva... da postaju kanađani..

Kenyi
11-06-2008, 19:06
Kada bi postali Kanađani, onda bi im ponasanje i izgled bio opravdan :((((

Maloki
11-06-2008, 19:15
zato što treba da imaš muda, da te boli dupe šta ljudi misle o tebi, jer ako izađeš onakav svi će da misle da si pederski retard. a ti imaš muda, pa te baš briga...
Erm, jedan dio će mislit da su retaji, dok će im se drugi dio divit zbog toga i kak su jako kul i fensi i furat će se na njih, a cure će reć kak su uber slatki.

e za ovo obuć treba hrabrosti
http://www.rollingstone.com/artists/greS... n/photo/82
Ne, za to obuć treba samo ta obleka, nikakva hrabrost :(

Dreamer Deceiver
11-06-2008, 19:36
Kada bi postali Kanađani, onda bi im ponasanje i izgled bio opravdan :((((

zašto svi mrze kanađanje -.-
barem nisu retardirani ko amerikanci...

Maloki
11-06-2008, 20:48
Meni je Kanada kul, ja bi rado posjetio Montreal ^^

Dreamer Deceiver
11-06-2008, 21:04
i sigurna ko niš drugo, ja mislim čak ic tamo živjet...

smartass
12-06-2008, 06:37
Kada bi postali Kanađani, onda bi im ponasanje i izgled bio opravdan :((((

zašto svi mrze kanađanje -.-
barem nisu retardirani ko amerikanci...

ma nisu svi amerikanci debili, vjerovao ili ne i tamo ima ljubaznih i normalnih ljudi.. kada smo već kod green daya najviše mi se dojmilo što pokreću razne dobrtvorne akcije, ma nije zbog para.. 2001 pokrenuli su peticiju protiv busha... u vezi rata u iraku... a billie joe je spasio jednoj djevojčici život .. naime je držala granatu u ruci .... ne pokreću akcije da bi dobili publicitet nego mislim da im je stali do ljudi.. a i uvijek se potrude dati publici najbolji nastup na stageu..

Baldrick
12-06-2008, 14:03
zato što treba da imaš muda, da te boli dupe šta ljudi misle o tebi, jer ako izađeš onakav svi će da misle da si pederski retard. a ti imaš muda, pa te baš briga...
Erm, jedan dio će mislit da su retaji, dok će im se drugi dio divit zbog toga i kak su jako kul i fensi i furat će se na njih, a cure će reć kak su uber slatki.

možda cure od 15 godina maksimum, ako imaju više od 15, a lože se na green day (ne na muziku), onda su zaostale u razvoju...

Maloki
13-06-2008, 11:00
Nisu zaostale u razvoju neg su samo suvremene :)

smartass
25-06-2008, 11:44
za vas koji niste znali dečki iz green daya imaju još jedan bend foxboro hot tubs, naime digli su prašinu kad su oni nastupali pod dva različita imena... :)

###DK###
25-06-2008, 13:08
Imaju dobrih pjesama. "Boulevard of broken dreams" i "Basket case" su dobre. Ove ostale onako.

Baxon
04-07-2008, 23:07
S... a billie joe je spasio jednoj djevojčici život .. naime je držala granatu u ruci ....

Ček, imala je granatu u ruci, and then what ?

Baldrick
13-07-2008, 21:53
evo, pustih american idiot, i ladno mi se sviđa... mnogo me podsećaju na ramonse, odličan zvuk gitare, vesela muzika... super. a meni tekstovi i imidž nisu bitni, znači, uživancija. zbavite i the business - hardcore huligan, the who - who sings my generation kad ste ubiveni... mene povratilo skroz.

Baldrick
13-07-2008, 23:49
hehe, znao sam da ćeš to da kažeš... nego, ll, odakle si ti?

Kenyi
19-07-2008, 21:09
http://www.explosm.net/comics/479/Smorao sam.

Cthulhu
06-09-2008, 19:26
Cccc, ni offspring nije cisti punk band za vasu informaciju....
baš sam htio da kažem...
inače,gd su sasvim ok bend,prosječan i lagan za slušanje.ne slušam ih aktivno ali american idiot je sasvim solidan album...

amirix
06-09-2008, 22:02
obožavam album Dookie__a od pjesama Longview i When I Come Around

###DK###
06-09-2008, 22:05
Basket Case je najbolja. :pray: :D

wiseguy
12-09-2008, 09:28
Basket Case je najbolja. :pray: :D
signed

smartass
25-12-2008, 20:50
evo malo snimki iz studia gdje snimaju novi album, čini se da su momci veoma zaposleni :D

7l6HBYih4sQ
efCa9NYQuVs

LPFireDog
26-12-2008, 13:55
nemogu docekat novi album
bas su prejebeni
najdraze pjesme su mi Minority,Basket Case,Boulevard of Broken Dreams..

smartass
26-12-2008, 16:04
nemoj mi sad ovo nabadat na nos :(

Baldrick
26-12-2008, 17:00
she nije loša pesma, imaju ok, ako ne i dobre tekstove, ali je offspring ipak mnogo bolji bend, imaju mnogo više catchy riffove (kažem catchy pošto mi srbi nemamo reč za to).

smartass
26-12-2008, 17:15
to je istina imaju lako pamtljive riffove, moj su 2 najdraži bend ..ali ipak mi je green day daleko draži :D

pimp
26-12-2008, 17:21
green day , solidan bend u vrijeme kad sam ga sluaš , a to je bilo u vreme izlaska american idiota.... sad neznam kaki su jer ih nisam stvarno dugo slusao

Baldrick
26-12-2008, 17:37
to je istina imaju lako pamtljive riffove
pa ne bih rekao lako pamtljivi, nego jednostavno bolji, melodičniji, ritmičniji, uđu ti u glavu.. mojih 2 dinara.

Samael
26-12-2008, 20:47
poslušao diskografiju jer me interesiralo oko čega se dignuo toliki hype i na kraju se ispovraćao... i shvatio da ću rađe slušati Inepsy (http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewProfile&friendID=31104269)Si Blüdwülf (http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewProfile&friendID=1776236)Skad se radi o punku... PRAVOM punku

jao si ga svijetu ako ovo nazivate punkom... pop rock ffs

discharge faking owna :rambo:

wiseguy
26-12-2008, 21:04
volim ih ponekad poslušati,savršen bend za odmorit se od "glasnijih"bendova,jednostavno su zabavni :D

Baldrick
26-12-2008, 21:24
poslušao diskografiju jer me interesiralo oko čega se dignuo toliki hype i na kraju se ispovraćao...

šta znači to ''preslušao diskografiju''? preslušao si jednu-dve pesme sa svakog albuma, ili baš sve pesme? pitam čisto iz radoznalosti.

_ZlayA_
26-12-2008, 22:16
mislim glupo je sad da se preseravate šta je čru a šta ne, mislim ono, glupo je blatiti jedan bend jer nisu čru punk, a to nisu ni sami htjeli biti, pogotovo se to odnosi na green day, oni dođu nešto kao zabranjeno pušenje i čitav pokret New Primitivism iz ex yuge, tako da...
inače, @samael, ko je rekao da se uopste radi ovdje o pravom punku?? i ono, jest da ne slušam punk (iako sviram u punk bendu), ali vjerovatno nisam daleko od istine kad kazem da ionako vise nema pravihSpunk bendova :(

Electromaster
27-12-2008, 03:00
vjerovatno nisam daleko od istine kad kazem da ionako vise nema pravihSpunk bendova :(

Signed... Danas je punk iz buntovništva, i izražavanja mišljenja mlade generacije kroz glazbu postao mainstream MTV smeće.....Punkeri pjevaju o čem bilo, izvode gluposti i ubergayish kerefeke, sluša ih svak po redu, čak i osobe koje ne razumiju 2 riječi o čemu pjevaju... Čak i starke više ne predstavljaju nikakav simbol, jer ih nose svi po redu, pa i cajkašice... :(

Punk, ako želi ostat punk, nikada ne smije biti mainstream glazba, o kojoj se priča na sve strane u OK-u i Teen-u... Gubi smisao... :(

wiseguy
27-12-2008, 09:28
mislim,tema ne glasi dali mislite jeli green day punk bend ili slično,za to otvorite temu punk ako već nepostoji

smartass
27-12-2008, 10:43
poslušao diskografiju jer me interesiralo oko čega se dignuo toliki hype i na kraju se ispovraćao... i shvatio da ću rađe slušati Inepsy (http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewProfile&friendID=31104269)Si Blüdwülf (http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewProfile&friendID=1776236)Skad se radi o punku... PRAVOM punku

jao si ga svijetu ako ovo nazivate punkom... pop rock ffs

discharge faking owna :rambo:

pa dobro, po ovome kako ti razmišljaš onda ni ramonesi i the clash ne bi trebali spadati u punk, jer meni se čini da ti žanr nekog benda prosuđivaš po žestini zvuka...a postoje ''pravila'' prema kojima bi odredio žanr..nikad nisam rekla da je green day čisti punk bend, ali zato je punk -rock

pa evo gdje bi svrstao generation x?.... onda po tvome ni coldplay ne bi spadao u rock..

Samael
27-12-2008, 11:14
poslušao diskografiju jer me interesiralo oko čega se dignuo toliki hype i na kraju se ispovraćao... i shvatio da ću rađe slušati Inepsy (http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewProfile&friendID=31104269)Si Blüdwülf (http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewProfile&friendID=1776236)Skad se radi o punku... PRAVOM punku

jao si ga svijetu ako ovo nazivate punkom... pop rock ffs

discharge faking owna :rambo:

pa dobro, po ovome kako ti razmišljaš onda ni ramonesi i the clash ne bi trebali spadati u punk, jer meni se čini da ti žanr nekog benda prosuđivaš po žestini zvuka...

po faking jebenoj poruci koju bend prenosi... ramonesi i the clash su jebeni punk bendovi, complete control :thumbs2:
the clash je eksperimentirao s mnogo vrsta glazbe, white man (reggae) itd... no oduvijek su ostali vjerni prvotnoj ideji...

green day je otišao iz nekog punka s prvih radova na popularni rock koji stoji na ipodu neke wannabe buntovnice pank curice zajedno s high school musicalom... i kladim se da nebi kurca napravili nešto pank kritično da promjene nešto u svijetu jer bi im to naštetilo imiđžu

i dokle god je sistem zajebam, postojati će punk (potpisujem predatora)
zlaya, danas postoje pravi punk bendovi, samo što treba zagrebati ispod površine:

Uncurbed (http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewProfile&friendID=43939410)

Durin
27-12-2008, 12:44
Vratite se na temu, ovdje se govori samo o Green dayu, što se tiče pravog i "krivog" punka, imate za to temu.

_ZlayA_
28-12-2008, 14:05
@samael: to grebanje ispod povrsine je ono sto je svijetu poznti kao ne-mainstream... i svaka cast tim bendovima

smartass
14-01-2009, 19:50
evo ako nekoga slučajno zanima, pročitah to sa green day authority, novi album izlazi u kasno proljeće ili na ljeto na albumu će se vjerovatno nalaziti 45 pjesama

Duke of Earl
15-01-2009, 00:14
evo ako nekoga slučajno zanima, pročitah to sa green day authority, novi album izlazi u kasno proljeće ili na ljeto na albumu će se vjerovatno nalaziti 45 pjesama
Kaj su počeli Grindcore prašit ?

baldrick_
16-01-2009, 14:12
evo ako nekoga slučajno zanima, pročitah to sa green day authority, novi album izlazi u kasno proljeće ili na ljeto na albumu će se vjerovatno nalaziti 45 pjesama
verovatno imaju 45 pesama, ali neće sve na album.

smartass
17-01-2009, 10:52
spominjali su da će se tih 45 pjesama nalazit na 2 cd-a

Saint Jimmy
24-01-2009, 15:57
Evo i ja sam fan Zelenog Dana, a fav pjesme su mi Jesus of Suburbia, Blood, sex and booze, Warning, Minority, Jackass, Basket Case, ali najbolja od sviju mi je:


SAINT JIMMY! :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo:

Korpse
24-01-2009, 16:04
Evo i ja sam fan Zelenog Dana, a fav pjesme su mi Jesus of Suburbia, Blood, sex and booze, Warning, Minority, Jackass, Basket Case, ali najbolja od sviju mi je:


SAINT JIMMY! :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo:

Ne moj lagati? Baš Saint Jimmy? Ne bih rekao...

Smani smajliće, nisi zanimljiv.

Ryd3R
24-01-2009, 16:15
Evo baš sam sad gledao Simpsons movie na DVD-u (bolestan sam pa malo gledam filmove) i na filmu je green day na početku, sviraju simpsons theme, pa sam se sjetio smartass :rotfl:

Green Day - The Simpsons Theme (Fqi1gYbAtBE)

Korpse
24-01-2009, 18:54
Kako se fino utope :rotfl:

smartass
24-01-2009, 20:33
u stilu titanica, legendarno

Korpse
24-01-2009, 23:47
Bitno da su mrtvi :)

Ryd3R
24-01-2009, 23:48
Bitno da su mrtvi :)

Građani springfielda znaju što rade jel :D :D

smartass
25-01-2009, 12:50
Bitno da su mrtvi :)

ajde seljačino jedna, nitko te nije niš pitao

smartass
26-01-2009, 10:50
evo upravo sam saznala žanr novog albuma, ..rock n' roll.. svima je već jasno , a imeni da su sa warningom prestali svirati punk ,al nema veze...sigurno će biti dobar...naime green day je na novom albumu surađivao sa bendom the subways

Korpse
26-01-2009, 14:19
Bitno da su mrtvi :)

ajde seljačino jedna, nitko te nije niš pitao
Ja sam sebe pitam :thumbs2:

LD
28-01-2009, 14:51
[quote="Mr. Ante":2h0wirwn]Bitno da su mrtvi :)

ajde seljačino jedna, nitko te nije niš pitao
Ja sam sebe pitam :thumbs2:[/quote:2h0wirwn]
:thumbs2:

Saint Jimmy
30-01-2009, 10:51
Išao sam jučer kupit album Dookie, al nije bilo ničega od Green Daya pa sam morao skinit Dookie preko interneta. Nekako mi se čini da je to najbolji album, al najbolje pjesme na njemu su mi Basket Case i Welcome to paradise.

_ZlayA_
30-01-2009, 11:55
mi u bendu sviramo sarajevsku adaptaciju american idiota :D

Saint Jimmy
30-01-2009, 12:03
:rotfl:

I kako ide?

smartass
30-01-2009, 18:40
poslat ću mi snimku :D

neg skini taj avat, mama mia , plaši me :cry:

Saint Jimmy
31-01-2009, 10:45
Fear is for the weak!

Išo sam danas skinut pjesme GD-a na mobitel a nemam USB. Jel zna ko gdje to mogu nać?

smartass
09-02-2009, 10:01
billijeva žena je apsolutno prekrasna :P

http://www.punkwave.it/images/news/green_day-bj_adrienne.jpg

Saint Jimmy
10-02-2009, 14:01
Pa, onako... nije loša...

Norther
11-02-2009, 23:12
vidi njega nasminko se :pray:

Saint Jimmy
12-02-2009, 19:52
Crko mi mobitel zbog prekomjernog slušanja Green Daya. Aaaaaaaargh...

Frky
12-02-2009, 20:08
vidi njega nasminko se :pray:

Paaaaa.... Većina poznatih male celebrity-ja se šminka! Pogledaj samo Nevena Ciganovića!

smartass
13-02-2009, 09:40
billijeva žena je apsolutno prekrasna :P

http://www.punkwave.it/images/news/green_day-bj_adrienne.jpg

ovdje je sigurno bio mrtav pijan

smartass
13-02-2009, 10:21
sry na double postu no evo i covera novog albuma, i like it :D

http://www.greenday.com/site/uploadedextras/COVER_SMALL.jpg

smartass
13-05-2009, 13:47
evo vrtim malo po nekim stranicama....i novi green day album ocjenili su bolje od american idiota....ocjena novog album je čak 4.5/5 :D

Duke of Earl
13-05-2009, 13:51
evo vrtim malo po nekim stranicama....i novi green day album ocjenili su bolje od american idiota....ocjena novog album je čak 4.5/5 :D
E onak, pročitaj ovu recenziju (http://www.sputnikmusic.com/album.php?reviewid=30509), slažem se sa svime makar nisam slušao album, niti neću.

Korpse
13-05-2009, 13:53
Ispričavaš se na double postu, i napravila si triple post :D

A žena mu je ružna i veća od njega, on kao celebrity i još ima para, nije mogao naći bolju.