PDA

Pogledaj cijelu verziju : ps2 memory card pitanje



ber0
22-05-2008, 11:49
danas mi došlo nešto da zaigram mortal kombat,i upalim je konzolu(ps2),i sad otvori se igra i kaze da se memory kartica treba formatirat!
ja poludio,neznam sta je,posto je prije par dana normalno radila.
i sad ja pokrenem konzolu bez igre,otvorim browser i idem formatirat i kaze da se nemoze formatira!?!
jel zna netko šta je?

snowblind
22-05-2008, 17:44
ja sam imao taj problem s mc za ps1, samo što meni kada sam je formatirao nije bila formatirana nego sam je mogao opet i tako u beskonačno, najvjerovatnije riknila ti je

Lord Jambrek
27-05-2008, 02:58
Ček je ti kartica normalno prije radila sa dotičnom igrom? Koji mortal kombat? Ak je za PSX onda ćeš najvjerojatnije morat koristit karticu iz PSX-a jer PSX igre nekaj zajebavaju sa PS2 memorijem.

Bara
27-05-2008, 12:13
Puhni u nju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Ne stvarno :rambo:

Lord Jambrek
28-05-2008, 10:25
Puhni u nju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Ne stvarno :rambo:

Posjeća na dane kad stari Nintendo Catrigei nisu htjeli radit pa se puhalo ko blesavo u njih :D

Inače da, to pomaže.

ber0
29-05-2008, 18:30
Ček je ti kartica normalno prije radila sa dotičnom igrom? Koji mortal kombat? Ak je za PSX onda ćeš najvjerojatnije morat koristit karticu iz PSX-a jer PSX igre nekaj zajebavaju sa PS2 memorijem.

Normalno je radila;
igra je Mortal Kombat Deception;
nije za PSX nego PS2.


Puhni u nju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Ne stvarno :rambo:

Ma probao sam,ne radi. :thumbs2:

W1k1n6
31-05-2008, 08:42
Ako je puna možeš probati izbrisati par sejvova pojedinačno da bi je mogao koristiti dalje, no bojim se da ti je memorica prdnula.

Jerry
31-05-2008, 11:19
Puhni u nju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Ne stvarno :rambo:

Posjeća na dane kad stari Nintendo Catrigei nisu htjeli radit pa se puhalo ko blesavo u njih :D

Inače da, to pomaže.
ja sam te ketridže polizao i proradili su :D

ber0
31-05-2008, 15:14
Ako je puna možeš probati izbrisati par sejvova pojedinačno da bi je mogao koristiti dalje, no bojim se da ti je memorica prdnula.

I ja isto mislim da je ošla,ne mogu uopće ući u nju (preko browsera).

thonchek
21-06-2008, 14:51
tako je i meni bilo otišla ti je memorica, jedino rješenje je da kupiš novu :cry: