PDA

Pogledaj cijelu verziju : Thievs guild help!!!!!!!!



kelvix
19-05-2008, 10:54
Ima jedan quest u thievs guildu:Steal the Llathas indarys Cheydinhal...a ja ne znam sa treba napravit...heeeeeeeeelp!!!!!!!!!!! :o

Void
19-05-2008, 11:39
Moraš otići u kriptu koja je u cheydinhalu,pazi da te niko ne vidi.moraš podmjestiti je onoj krtici koja je u imperial city waterfrontu,tamo morašn lexa navesti da uđe u tu kuću i nađe statuu i uhiti krticu.ja mislim da je to to..

DragonSoul
24-05-2008, 19:54
http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Thieves_Guild#Quests
Nađi svoj quest.

Fireblade
03-07-2008, 11:56
najbolje kad rjesis kvest kad trea drpit onaj elder scroll i onda ti da onu njegovu tutu i kad je metnes na glavu svi misle da si gray fox muahahahahhahaha

eddie2142
03-07-2008, 12:11
:rotfl: , a kad te cuvari gonjaju, samo skines masku, parry i space na cuvara, i ovaj te samo ljubazno upita:
"What is it, Sir?"
odma mi se zgadila igra

SkunK
03-07-2008, 18:03
Da, to je dosta prozirno.

Akul
07-07-2008, 20:27
Da, to je dosta prozirno.

Jeste li vi uopće pratili TG priču? Bilo bi prozirno da se to NE dogodi.
Također, Count Anvila je to skinuo pred svojom ženom i ona ga nije prepoznala a njegove povike i skakutanja nije primjećivala. Svi bivši nosioci te maske su bili u nemogućnosti povratiti stari identitet (zbog kletve) a PC može samo zato jer je bivši Gray Fox iskoristio Elder Scroll da promjeni povijest i izbriše tu kletvu te time pretvori ovu masku u moćno oružje šefa Thieves Guilda.

I prije nego netko kaže da je to samo isprika jer Bethesda nije bila u stanju obaviti posao s time kako treba, znajte da maska u Sheogorathovom svijetu nema nikakvog utjecaja osim da vam da enchantmente. Golden Saintovi, Dark Seduceri i populacija neće vas prepoznati kao Gray Foxa jer Nocturnal tamo nema nikakve moći.

eddie2142
07-07-2008, 21:54
ali opet, imati dva identiteta i mjenjati ih ko tv kanale pred ljudima...to ni prica nemoze zakrpati