PDA

Pogledaj cijelu verziju : INFORMATIKA



Stranica : 1 [2]

djubrex
20-07-2007, 21:19
mi u osnovnjaku imamo loodog profača iz inf.
lik mi pogubio 3 jAAAdna rada U WORDU
i optužio mene da ih nisam niti predao
muhuahahah
i na kraju sam bio neocjenjen 1. pol.
i na kraju godine odgovaral
i naravno
dobil 5
Lik je totalka razje**n
iz teh. kulture nam je isto on
i cijeli sat priča o eu i o jebenim srbima
i
dakako
o japanu
*EDIT:što se tiče kompova
nisu loši
al nema nit internet niz igrica
a umreženi su
(tj. warcraft na 3 kompa i moha na 4 kompa
ko da ih i nema)

cropir
21-07-2007, 10:35
e da, vi sta imate lose kompove, mozete runescape igrat :rotfl:

QKrunix
21-07-2007, 13:02
i to Ardamaxovim! :D

Bolje s perfect keyloggerom....

Black Hawk Down
21-07-2007, 13:03
mi u osnovnjaku imamo loodog profača iz inf.
lik mi pogubio 3 jAAAdna rada U WORDU
i optužio mene da ih nisam niti predao
muhuahahah
i na kraju sam bio neocjenjen 1. pol.
i na kraju godine odgovaral
i naravno
dobil 5
Lik je totalka razje**n
iz teh. kulture nam je isto on
i cijeli sat priča o eu i o jebenim srbima
i
dakako
o japanu
*EDIT:što se tiče kompova
nisu loši
al nema nit internet niz igra
a umreženi su
(tj. warcraft na 3 kompa i moha na 4 kompa
ko da ih i nema)


u koju školu ideš?

SharafCiger
29-07-2007, 10:12
Mi smo imal izakon profesora iz inf. Sve nam je pušta da radimo-stalno smo visili na internetu a onda se pojavila ONA ružna, glupa, i umišljena. :killyou: :killyou: :killyou:

Xenon Demon
29-07-2007, 14:19
Slično je i kod nas, ali naš profa sve na brzinu obavi s nama i onda nam da da igramo cijelo vrijeme (imamo dva sata-znači u prosjeku igramo
1h i 30 min), kod nas su malo stariji kompovi ali svejedno brz internet i CS rules.
Ponekad zna i zaigrat s nama. Profa SVAKA ČAST!! :pray:
ALi vam kompjuteri na informatici mogu pokrenit CS?

netko0007
04-09-2007, 09:36
Moja iz inf. je menni bila razrednica,i bila je odlična :pray: :pray:
Nije ništa znala o informatici jer je zapravo učiteljica iz matematike ali su testovi bili ultralaganini i u 4 sata smo samo jedan sat (ne cijei) nešto učili...

THUNDER_DINIX
04-09-2007, 10:39
ja vise nemam informatiku, koji bed... moram cekat do faksa

Jopax
04-09-2007, 10:43
Hehe danas zadnji sat računalstvo(informatika)
baš me zanima šta ćemo moći raditi sa onim kompovima
(WC3 igrat nakon kontrolnog 8) )

Duh
05-09-2007, 09:09
Naš je profa super. Sve obavi za 10 min a daljje možemo igrati UT(jedina dobra igra na računalima)a ponekad se i on pridruži igri

r0pe
05-09-2007, 09:55
ma na nasim kompovima nema nista...tako da tamo samo igramo minesweepera i icy tower :pray:

netko0007
05-09-2007, 10:13
Danas informatika,prvi put u novoj školi,neznam šta me točno očekuje,nadam se da nešta bude,ali inače vam kod mene nije bilo nikada nikakvih grica...bilo je nekih planova za cod2 i carbon ali mislim da to nije oživjelo,pogotovo dok su pogledali na control panel...

Kroxy
14-09-2007, 10:28
Nasa profa je odlicna...Sve zna,pomaze-na testu kazes ja ovo neznam i rijesi ti CIJELI TEST :) Imamo 2 sata informatike pa prvi (pola prvog sata ucimo),a dalje igramo igrice,a nekad nas pusti kuci... :wink:

Samael
14-09-2007, 10:40
Mi imamo blok-sat informatike pa tako jedan sat radimo gradivo, drugi nas pusti da se motamo po netu, igramo Warcraft, Unreal...
Uglavnom, kompovi su pristojni, veza je odlična.
Ja nemam primjedbu :)

T.E.O.
20-09-2007, 18:20
2 bisera:
1.Rekla nam je da napravimo shortcut u Windows Explorer(dobro ste culi) sta sam ja jedva skuzio jer sam normalno uso sa Win+E.
Onda je rekla:"Vjerojatno se necete svi odmah snac u njemu"(ja sam poceo crkavat od smijeha) :rotfl:
2.Danas mi je dala 4 :( jer u objašnjavanju pretrazivanja nisam napisao gdje treba kliknut i kojom tipkom misa(ka mi je to rekla ja sam mislio da me zafrkava).
P.S.Ovo kojom tipkom misa kliknut ona zove "Metode pretrazivanja". :rotfl:

NoNCoNFoRMiST
20-09-2007, 22:15
ma na nasim kompovima nema nista...tako da tamo samo igramo minesweepera i icy tower :pray:
nama je prf obriso i mineswepper... :twisted:

Jopax
21-09-2007, 07:26
:rotfl:
Još kompove nismo vidjeli ali svakako nemamo blok sat pa vjerovatno nema igranja :(
Dobra vjest je da ćemo od Hrvatske dobiti donaciju od 30k kuna i od toga dobivamo 4 nova kompa :D

NoNCoNFoRMiST
21-09-2007, 10:45
:rotfl:
Još kompove nismo vidjeli ali svakako nemamo blok sat pa vjerovatno nema igranja :(
Dobra vjest je da ćemo od Hrvatske dobiti donaciju od 30kSkuna i od toga dobivamoS4 nova kompa :Dlol

r0pe
21-09-2007, 11:36
:rotfl:
Još kompove nismo vidjeli ali svakako nemamo blok sat pa vjerovatno nema igranja :(
Dobra vjest je da ćemo od Hrvatske dobiti donaciju od 30kSkuna i od toga dobivamoS4 nova kompa :Dlol

šta lol...pa dobro je to

McPingvin_v2.0
21-09-2007, 11:37
da, 1k€ po kompu.

Jopax
21-09-2007, 18:31
Kladim se da kad bi bartuc slago konfu bolje bi prošli ili kad bi iz hrvatske naručivali jer je u nas giga rama skoro 400kn

RayDX
21-09-2007, 23:15
:rotfl:
Još kompove nismo vidjeli ali svakako nemamo blok sat pa vjerovatno nema igranja :(
Dobra vjest je da ćemo od Hrvatske dobiti donaciju od 30kSkuna i od toga dobivamoS4 nova kompa :Dlol

šta lol...pa dobro je to

gle gle računicu... 30k, 5k za celerona sa smeća, 25k ravnatelju i ostalima :)

Jopax
22-09-2007, 18:38
:rotfl:
Još kompove nismo vidjeli ali svakako nemamo blok sat pa vjerovatno nema igranja :(
Dobra vjest je da ćemo od Hrvatske dobiti donaciju od 30kSkuna i od toga dobivamoS4 nova kompa :Dlol

šta lol...pa dobro je to

gle gle računicu... 30k, 5k za celerona sa smeća, 25k ravnatelju i ostalima :)

Nije ravnatelj takav gad dobar je on :)

ChR0NoS
05-10-2007, 14:13
Mislim da ja od svih vas na ovom forumu imam najgoreg profu iz informatike!!!!!!!!!
Evo par razloga zasto:
1.Mslim da je tolko star da je dozivio otkrice automobila
2.Neda nam da igramo NITI JEDNU JEB**U IGRU!!!!!!!
3.Neda nam da igramo NITI JEDNU igru!!!! (dobro ste culi,igru)
4.Internet mu je spor ko ku**c,tako da kada nam dopusti da idemo na internet,pola vremena potrosimo cekajuci da nas se upali stranica!!!!
5.Ucimo jednu te istu stvar (PC LOGO)vec cetiri godine
6.Zasada smo naucili kako gurnuti disketu u disketni pogon :rotfl: :rotfl:
7.Kompovi su mu stari deset godina :rotfl:

To su samo neki razlozi zbog kojeg ZNAM da imam nagoreg profu!!!!
Ako imate slicnog profu,slobodno pisite :D :D
Ja mislim da je moj gori...
1. ostao je na istoj razini na kojoj je bila informatika kad je on završio fakultet (prije 30 god.)
2. pedofil je
3. nema pojma o objašnjavanju
4. sa svakom čistačicom ima dijete
5. jednom sam crtao njega na kompu i dao mi je 1 iz zalaganja...

Ripaz
09-10-2007, 18:49
Ajme meni tek sam sada ovo primijetio. U P*Č*K kaj sam se valjao od smijeha. Boga mi da brat nije bio tu ugušio bi se.

Ali moj profač je bolji od vaših. Naprimjer nekoliko njegovih provala:

1. Sada kada ti se startaju windowsi pokušaj ući u BIOS.
2. Nemojte dirati ove kolutiće (znate oni kolutići na čitaču Cd-ova za smanjenje ili povećanje glasnoće) možete pokvariti čitače.
3. Šta ja ono trebam ućiniti da povećam slova.
ima ih još ali ne mogu ih se sve sjetit.

EDIT BY MOD:Snema o hakiranju na forumu

SkunK
09-10-2007, 19:49
Ma najace mi je kad sam pitao profu ako mozemo nabacit Starcraft u lanu a on meni kaze da mreza neradi a svi na netu :rotfl:

HalF-DeaD
09-10-2007, 20:03
Ma najace mi je kad sam pitao profuSako mozemo nabacit Starcraft u lanu a onSmeni kaze da mreza neradi a svi na netu :rotfl:
profa je muški rod... gg

r0pe
09-10-2007, 20:06
naš u emši se prijeti da čemo ići kući bez glava i da će nam ruke polomit ak nebudemo znali i take gluposti :rotfl:

a da mu vidite facu dok je na kompu

RayDX
10-10-2007, 00:06
Mi imamo neku feministicu ludu... Glupa ko točak... Ma smuči mi se od onoga što učimo, ja spavam pod satom :hangin:

B4j4
10-10-2007, 08:53
Ma najace mi je kad sam pitao profuSako mozemo nabacit Starcraft u lanu a onSmeni kaze da mreza neradi a svi na netu :rotfl:
profa je muški rod... gg

profac....

ChR0NoS
10-10-2007, 19:20
Slušajte priču sa mog današnjeg sata informatike:
Danas nam je bio prvi put na informatici da smo radili praktični dio u Visual Basicu, i nitko od nas nije dosad radio u njemu. I tako naš pametni profa nama napiše program za zbrajanje dva broja, objasni sve kako se to radi i mi prepišemo program te ga iskušamo. ali gledaj ovo:

3+5=35

- program jednostavno nije ispravno radio... Pa nek sad neko kaže da ima goreg profu iz informatike od mene

Ripaz
10-10-2007, 19:29
Slušajte priču sa mog današnjeg sata informatike:
Danas nam je bio prvi put na informatici da smo radili praktični dio u Visual Basicu, i nitko od nas nije dosad radio u njemu. I tako naš pametni profa nama napiše program za zbrajanje dva broja, objasni sve kako se to radi i mi prepišemo program te ga iskušamo. ali gledaj ovo:

3+5=35

- program jednostavno nije ispravno radio... Pa nek sad neko kaže da ima goreg profu iz informatike od mene

Uvijek se nađe gori.

Evo ti mog kada smo radili u Power Point-u: "Sada stavite zvuk u prezentaciju to se radi ovako... ...i sada kada pokrenete prezentaciju trebalo bi pustiti zvuk... koji k*rac sada ne radi. Daj Dario kako staviti da mi svira?"

SuperiorEEE
10-10-2007, 19:49
Slušajte priču sa mog današnjeg sata informatike:
Danas nam je bio prvi put na informatici da smo radili praktični dio u Visual Basicu, i nitko od nas nije dosad radio u njemu. I tako naš pametni profa nama napiše program za zbrajanje dva broja, objasni sve kako se to radi i mi prepišemo program te ga iskušamo. ali gledaj ovo:

3+5=35

- program jednostavno nije ispravno radio... Pa nek sad neko kaže da ima goreg profu iz informatike od mene

Uvijek se nađe gori.

Evo ti mog kada smo radili u Power Point-u: "Sada stavite zvuk u prezentaciju to se radi ovako... ...i sada kada pokrenete prezentaciju trebalo bi pustiti zvuk... koji k*rac sada ne radi. Daj Dario kako staviti da mi svira?"
i naravno t isi dario.......i sweeeeeeeeeeezac jse izlegao iz kompica i zamotao cokoladu!

r0pe
10-10-2007, 19:50
i dario nije znao fkorzz

Ripaz
10-10-2007, 19:59
i naravno t isi dario.......i sweeeeeeeeeeezac jse izlegao iz kompica i zamotao cokoladu!

Ne ja sam Roko. Nije mogao mene izvuć zato jer sam ga prestao šljvit 5% pa me prestao zvati.

I sada sam sa sjetio još jedne priče. Naime zvao me u jutro u 6:30 sata (a bio sam popodnevna smjena) da mu sastavim projektor da mu treba za važnu prezentaciju. Zamislite u 6:30 ujutro se probudit a jučer ste bili na pariju do 2 sata.

Maloki
10-10-2007, 20:20
@Ripaz i streetrace777

pobrisani svi postovi koji su se ticali hakiranja i bloga

DesertEagle
10-10-2007, 23:27
Mislim da ja od svih vas na ovom forumu imam najgoreg profu iz informatike!!!!!!!!!
Evo par razloga zasto:
1.Mslim da je tolko star da je dozivio otkrice automobila
2.Neda nam da igramo NITI JEDNU JEB**U IGRU!!!!!!!
3.Neda nam da igramo NITI JEDNU igru!!!! (dobro ste culi,igru)
4.Internet mu je spor ko ku**c,tako da kada nam dopusti da idemo na internet,pola vremena potrosimo cekajuci da nas se upali stranica!!!!
5.Ucimo jednu te istu stvar (PC LOGO)vec cetiri godine
6.Zasada smo naucili kako gurnuti disketu u disketni pogon :rotfl: :rotfl:
7.Kompovi su mu stari deset godina :rotfl:

To su samo neki razlozi zbog kojeg ZNAM da imam nagoreg profu!!!!
Ako imate slicnog profu,slobodno pisite :D :D

dobro je to kod tebe da vidis kod mene ajoj...

streetrace777
11-10-2007, 11:54
@Ripaz i streetrace777

pobrisani svi postovi koji su se ticali hakiranja i bloga

Ok samo sto ja nisma napisao nista o hackingu nego sam to napravio sebi kad sam zaboravio pass.Nema nikakvih prica o "hackingu" al ok je.dosta OT-a

Ogg The Dogg
11-10-2007, 21:17
naš profesor je zver. ima on mozgqa u glavi, zna programirat, zna puno o kompovima i sve to, ali je gluuuuuuuuuuuup ko kurac! ono, totalno je flegmatičan, trebamo pisat test on zaboravi, testove ispravlja jednom u polugodištu i to još pred nama na satu,ne da da igramo igre, pola učionice ima one šugave klijente što je teški shit koji malo radi malo ne i tak
kad dodjemo na sat on objasni svoje podjeli zadatke i zabije glavu u svoju komparu koja košta nekih 6k kn(kupljena prije 2 tj.) i boli ga ljevo uvo za nas. i mi naravno lapimo 90 min...

hacker
11-10-2007, 21:51
Mislim da ja od svih vas na ovom forumu imam najgoreg profu iz informatike!!!!!!!!!
Evo par razloga zasto:
1.Mslim da je tolko star da je dozivio otkrice automobila
2.Neda nam da igramo NITI JEDNU JEB**U IGRU!!!!!!!
3.Neda nam da igramo NITI JEDNU igru!!!! (dobro ste culi,igru)
4.Internet mu je spor ko ku**c,tako da kada nam dopusti da idemo na internet,pola vremena potrosimo cekajuci da nas se upali stranica!!!!
5.Ucimo jednu te istu stvar (PC LOGO)vec cetiri godine
6.Zasada smo naucili kako gurnuti disketu u disketni pogon :rotfl: :rotfl:
7.Kompovi su mu stari deset godina :rotfl:

To su samo neki razlozi zbog kojeg ZNAM da imam nagoreg profu!!!!
Ako imate slicnog profu,slobodno pisite :D :D

dobro je to kod tebe da vidis kod mene ajoj...

To sam ja napisao prije gotovo dvije godine, sad imamo boljeg profu, stari je otisao u mirovinu :pray:

RayDX
12-10-2007, 09:50
Ja bi deset puta bolje mogao predavati informatiku kod mene u školi, i šta je najbolje, radio bi free :D Ova moja je koza nad kozama... Jednostavno, većina ženskih nije za tehnologiju, ova si je nešto krivo umislila.... Bolje da je bila kozmetičarka jer pojma nema...

Arbiter of Change
12-10-2007, 09:53
Meh, to je više stvar koliko si inače dobar za taj posao. Imao sam profesora koji su bili ili izgubljeni kad bi izašli pred učenike, ili toliko stručni da ih nitko nije mogao razumjeti.
Trebali bi probati neke prezentacije raditi pa bi vidjeli koliko je to teško. :)

Lord Jambrek
12-10-2007, 09:59
Meh, to je više stvar koliko si inače dobar za taj posao. Imao sam profesora koji su bili ili izgubljeni kad bi izašli pred učenike, ili toliko stručni da ih nitko nije mogao razumjeti.
Trebali bi probati neke prezentacije raditi pa bi vidjeli koliko je to teško. :)

Imaš pravo, ja sam jednom pod satom Digitalne Fotografije držao predavanje o HDR-u i to blok sat. Mnogi od vas nemaju pojma koliko je teško biti profesor, držati razred u miru...

ChR0NoS
12-10-2007, 09:59
mi svoga profesora učimo programirati. on samo pročita i prepiše zadatak iz knjige, pa mu onda mi pojašnjavamo postupak

RayDX
13-10-2007, 09:38
[quote="Arbiter of Change":52yscplo]Meh, to je više stvar koliko si inače dobar za taj posao. Imao sam profesora koji su bili ili izgubljeni kad bi izašli pred učenike, ili toliko stručni da ih nitko nije mogao razumjeti.
Trebali bi probati neke prezentacije raditi pa bi vidjeli koliko je to teško. :)

Imaš pravo, ja sam jednom pod satom Digitalne Fotografije držao predavanje o HDR-u i to blok sat. Mnogi od vas nemaju pojma koliko je teško biti profesor, držati razred u miru...[/quote:52yscplo]

Kako kome, meni je prilično kul izlagati sranja pred razredom... Hehe :D Doduše, njima je smiješno ali ko ga jebe dokle god ona meni 3 petice u dnevnik piše :D

B4j4
13-10-2007, 10:07
mi na satu informatike spavamo... samo kaj se ja moram suzdrzavati jer su profa i moja stara dobre. jedno vrijeme je svaki vikend bila na kavi kod nas

Karlo_from_Bjelovar
13-10-2007, 11:57
mi na satu informatike spavamo... samo kaj se ja moram suzdrzavati jer su profa i moja stara dobre. jedno vrijeme je svaki vikend bila na kavi kod nas

rofl... ne bi ja... :kill:

radeoN
17-10-2007, 20:10
evo skola nabavila malo para pa kupila nove kompe
10 kompa cpu:pentium D
gpu:x1300
ram:512 mb ddr2

Ixy
17-10-2007, 21:36
[quote="Arbiter of Change":3ht45wg5]Meh, to je više stvar koliko si inače dobar za taj posao. Imao sam profesora koji su bili ili izgubljeni kad bi izašli pred učenike, ili toliko stručni da ih nitko nije mogao razumjeti.
Trebali bi probati neke prezentacije raditi pa bi vidjeli koliko je to teško. :)

Imaš pravo, ja sam jednom pod satom Digitalne Fotografije držao predavanje o HDR-u i to blok sat. Mnogi od vas nemaju pojma koliko je teško biti profesor, držati razred u miru...[/quote:3ht45wg5]

Da, no ipak je to teže napraviti tebi nego profesoru.
Ti ne možeš istjerati nikoga van, niti ikome možeš dati lošu ocjenu. Sve i da možeš, ne bi to učinio.


A naš profesor iz informatike zna o tome kako rade printeri, monitori i slično, ali u praksi mu i ne ide baš. Programirati nema pojma, a često nas pita za neke probleme koje susretne...
Al' ne propušta priliku za pričanje lovačkih priča.
Jednom je pričao da je, kad je bio mlad kao mi, programirao program koji blokira upad u komp preko Remote Desktopa i da ga je htio prodati T-Comu i ostalim tvrtkama, no nitko nije htio kupiti. :pray:

Burek_fr0m_SPACE
17-10-2007, 21:55
Imaš pravo, ja sam jednom pod satom Digitalne Fotografije držao predavanje o HDR-u i to blok sat. Mnogi od vas nemaju pojma koliko je teško biti profesor, držati razred u miru...
Jesi koristio moj famozni HDRer za demonstraciju? =)

Babitz
17-10-2007, 21:55
da, onda je bilo tcoma u rh :(

RayDX
18-10-2007, 08:36
[quote="Lord Jambrek":3g4evzun]Imaš pravo, ja sam jednom pod satom Digitalne Fotografije držao predavanje o HDR-u i to blok sat. Mnogi od vas nemaju pojma koliko je teško biti profesor, držati razred u miru...
Jesi koristio moj famozni HDRer za demonstraciju? =)[/quote:3g4evzun]

Heheh, burekovih 5 minuta slave... :rotfl:

Plexihack
18-10-2007, 12:46
Ja sam držao nekih 5 sati predavanja o programiranju i basic-u...
Sad imamo izrada web stranica poglavlje u knjizi i rekao prof da ćemo to radit...šta če mi reći kad mu pokažem 500 linija PHP site generatora kojeg sam napravio :D

Upravo sad sam na informatici.Sam sam u inf. kabinetu ,dok drugi slušaju predavanja.

"Najvažniji dio kompjutera je tzv.Black Box,to vam je ona siva kutija."

Norther
20-10-2007, 12:05
moj prof je car, mozemo igrat i dsl imamo, tak da i na net mozemo.

_ZlayA_
23-10-2007, 09:43
nas profa je beton lik.... na kompovima nemamo bas nekih igara al zato internet ftw!!! zna nekad odrzat tournament u skoli preko vikenda u recimo csu ili wc3.... lik nam rekao da ako uspijemo promjeniti sliku na desktopu da ce nam dati 5 za kraj godine..... mamu li mu.... onemogucio sve zivo, control panel, desktop properties, CMD! i sve zivo ne mozes mu nista, al sam makar uspio promjeniti rezoluciju buhuhahhaha....

B4j4
23-10-2007, 10:01
nas profa je beton lik.... na kompovima nemamo bas nekih igara al zato internet ftw!!! zna nekad odrzat tournament u skoli preko vikenda u recimo csu ili wc3.... lik nam rekao da ako uspijemo promjeniti sliku na desktopu da ce nam dati 5 za kraj godine..... mamu li mu.... onemogucio sve zivo, control panel, desktop properties, CMD! i sve zivo ne mozes mu nista, al sam makar uspio promjeniti rezoluciju buhuhahhaha....

pa to nie tesko... imas 2 solucije

1. prijavis se ko administrator ( znas ono palis komp, f8, safe mode itd )
2. uzmes cekis, bacis ga u monitor i voila, slika promjenjena :wink:

Korpse
23-10-2007, 13:52
bi li se upiso na informatiku?
malo ste mi promijenili mišljenje sa tim "horor" nastavnicima.

_ZlayA_
25-10-2007, 10:50
nas profa je beton lik.... na kompovima nemamo bas nekih igara al zato internet ftw!!! zna nekad odrzat tournament u skoli preko vikenda u recimo csu ili wc3.... lik nam rekao da ako uspijemo promjeniti sliku na desktopu da ce nam dati 5 za kraj godine..... mamu li mu.... onemogucio sve zivo, control panel, desktop properties, CMD! i sve zivo ne mozes mu nista, al sam makar uspio promjeniti rezoluciju buhuhahhaha....

pa to nie tesko... imas 2 solucije

1. prijavis se ko administrator ( znas ono palis komp, f8, safe mode itd )
2. uzmes cekis, bacis ga u monitor i voila, slika promjenjena :wink:

hmmm to prvo mi zvuci primamljivo,poksuacu , a ono drugo otpada jer je monitor skup jbg.......

B4j4
25-10-2007, 11:07
nas profa je beton lik.... na kompovima nemamo bas nekih igara al zato internet ftw!!! zna nekad odrzat tournament u skoli preko vikenda u recimo csu ili wc3.... lik nam rekao da ako uspijemo promjeniti sliku na desktopu da ce nam dati 5 za kraj godine..... mamu li mu.... onemogucio sve zivo, control panel, desktop properties, CMD! i sve zivo ne mozes mu nista, al sam makar uspio promjeniti rezoluciju buhuhahhaha....

pa to nie tesko... imas 2 solucije

1. prijavis se ko administrator ( znas ono palis komp, f8, safe mode itd )
2. uzmes cekis, bacis ga u monitor i voila, slika promjenjena :wink:

hmmm to prvo mi zvuci primamljivo,poksuacu , a ono drugo otpada jer je monitor skup jbg.......

pa ja bi 2. soluciju ovak upotrijebio:

reko je da ko promjeni sliku na monitoru ima 5 za kraj. ja bacim cekicu monitor, iam 5 za kraj. ali moram platit monitor. i onda prijavis ucitelja da prima mito tj da si kupil monitor i imal 5 za kraj :rotfl:

R4Z0R
25-10-2007, 16:01
Log on screen + Ctrl + Alt + del + Administrator + OK = Radi što hočeš

_ZlayA_
25-10-2007, 21:23
Log on screen + Ctrl + Alt + del + Administrator + OK = Radi što hočeš
like..... ctrl-alt-del je za task manager? zar ja ne rekoh da sam probao sve? i cmd je zakljucan.... ma uci cu u safe mode i promjenit sliku, a kad se malo bolje sjetim, sjecam se da mozzila mozre preskakat to osiguranje kada neku sliku sa mozile kliknem pa odaberem ono set as bckgrnd image ono preskoci osiguranje to..... AJ VIL KIP TRAJING!!

B4j4
25-10-2007, 22:03
kao sto rekoh, mozes se prijaviti ko admin i prek safe moda :wink: osim ak nie i to onemogucio... a ak je onda lepo kad ga nema dofuras svoj hard prikopcas ga i pokazes mu. i kad ode spojis natrag ovaj i svoj stavis u torbu :rotfl:

Lord Jambrek
26-10-2007, 00:30
[quote="Lord Jambrek":xkg0mfze]Imaš pravo, ja sam jednom pod satom Digitalne Fotografije držao predavanje o HDR-u i to blok sat. Mnogi od vas nemaju pojma koliko je teško biti profesor, držati razred u miru...
Jesi koristio moj famozni HDRer za demonstraciju? =)[/quote:xkg0mfze]

:rotfl: Ne takav HDR

Burek_fr0m_SPACE
26-10-2007, 02:05
Moj HDRer nije dovoljno dobar?! No, srsly, šta si predavao?

_ZlayA_
26-10-2007, 07:54
kao sto rekoh, mozes se prijaviti ko admin i prek safe moda :wink: osim ak nie i to onemogucio... a ak je onda lepo kad ga nema dofuras svoj hard prikopcas ga i pokazes mu. i kad ode spojis natrag ovaj i svoj stavis u torbu :rotfl:

centralnu jedinicu stavio pod katanac :pray: :pray: :pray: :pray:

B4j4
26-10-2007, 08:50
dofuraj svoju kantu i prikopcaj na monitor. mozda ni ne skuzi :rotfl:

callista
26-10-2007, 21:16
scrennshotaj desktop sa nekom slikom iste reze kao od toga na infornmatici, isprintaj i zalijepi na monitor. neće ni skužit.

B4j4
26-10-2007, 21:55
scrennshotaj desktop sa nekom slikom iste reze kao od toga na infornmatici, isprintaj i zalijepi na monitor. neće ni skužit.
:rotfl: care

ChR0NoS
26-10-2007, 21:57
danas sam dobio 5 iz informatike, ništa lakše...
a ovako je moj pametni profesor jučer zasrao program jednom mom kolegi:
radili smo neki program u visual basicu i on je samo zaboravio na jednu varijablu nadodati ekstenziju .text. kada mu se program nije htio pokrenuti, zovnio je našeg "pametnog" profesora, a ovaj mu je promijenio program 90%, promijenio je imena svih varijabli, tako da se forma i kod nisu uopće podudarali, a moj je kolega morao ponovo pisati cijeli program od 100 redaka

Plexihack
27-10-2007, 10:47
Ništa to...ja sam bio pod inf. nadopisao nekih 200 linija koda na svoj web app i onda dođe profesor i kaže da bi trebao nešto na netu pogledat.ja se maknem,a nisam ono spremio(web based editor).I kažem ja da mi samo ne zatvori taj prozor jer radim nešto.On kaže dobro i umjesto da ide na minimize on zatvori :-x :kill: :kill:

_ZlayA_
29-10-2007, 19:37
izgleda da mi je danas dao keca iz informatike.... nisam napisao jednu lekciju u svesku al sam je naucio, al sam je trebo napisati al nije uradilo pola razreda i mislim da nam je svima upisao keceva.....
šalaka ako te ima igdje...... urghh

Kablam
21-12-2007, 22:37
Ovo je moja jedina šansa da gledam filmove na youtubu jer mi flash ne štima.

la50
08-01-2008, 22:53
e da ti ja kažem nešto o svom profesoru iz računalstva
1.ćelavi idiot
2.sili nas da kupimo njegove knjige(u protivnom dobiješ komadinu)
3.moramo sve zivo znat o accesu i vb u
4.svaki jebeni sat mu moramo doijeti vježbu
5.kad dobiješ 2 te povuče za uho il te klepi
6.nemamo neta
7.neda nam igrat igrice-a to su pinbal i soliter(jednom je uhvatio mog frenda da igra soliter i dao mu komad)
jedino dobro je to što imamo nove kompove(koje je 100% ukro,al nema veze)i što će jedan komp vjerovatno ostati bez par dijelova
:killyou:

Nitro3d
09-01-2008, 00:21
Jedan od razloga zašto više ne idem na informatiku je i taj što smo svaki sat morali radit jeb*** qbasic,ali nam je profesor katkada dao da igramo cs.1.6

la50
09-01-2008, 14:15
e a u osnovnoj je bilo zakon imali smo nove kompove,dobre slušalice,sve,cijelo smo vrijeme igrali kvejk III i source,jedino kad smo morali raditi je bilo u 5 razu a onda smo samo radili u logu,a još smo u 8 dobili net(i to ja nazivam savršenom informatikom)

Freerider_031
09-01-2008, 18:13
1. srednje (el. teh. i prom. šk. osijek) ugl. mi na računalstvu i mi mislimo sad cemo ucit programiranje i take fore.... kad ono..... kaze profa: djeco danas cemo uciti kako uređivat tekst u Wordu :shock:


a u osnovnoj smo s zamjenom igrali CS i W3:TFT i ownao nas je no shebali smo ga kad sam donjeo UT2004 :killyou:


e da .......... komp se "ne zeli" ukljuciti (jedna od cajka generation osoba) dojde profa i gleda ona ......gleda........ i gleda........... i ne zna ..... a ja uzmem produzni i ustekam u struju.........a ona mi zaprijeti komadoj jer je ispalo ko da sam ja (njenim rijecima) "isteko kabl iz zida"

Freerider_031
09-01-2008, 18:26
nasa profa kaze....... dobila je skola 100k eura od EU za opremu.... gledam slike od godine prije na..... Promjene u skoli: novi kompovi u svim labaratorijima(kvaliteta konzum bez konekcije (ima je al bolje da je nema) i 1.3 GHz procovi... sve u svemu nabavim ga za 200kn).... klima u 3 ucionice i plazma u jednoj ucionici........ ostatak para ??????? :? (prolazi ravnatelj u novom merđi) :D

Svinjoguz
09-01-2008, 18:46
ja sam jednom prilikom se malo zagledo u prozor na informatici, i drzo shift slucajno i ukljucih filter keyse i totalno se sjebem, da se ne zajebavam restarto sam komp i onda uleti profa i pocne nekaj srat i onda mi zakljuci 1 iz
informatike
:o

cropir
09-01-2008, 18:49
say wha? pao si inficu?

Svinjoguz
09-01-2008, 18:58
yep al samo polugodiste

THUNDER_DINIX
09-01-2008, 21:57
yep al samo polugodiste
ajoj brate, nemos to past---

Svinjoguz
09-01-2008, 22:07
nisam ja kriv kaj imam idiota za profesora, fala bogu bit ce na bolovanju sljedecih mjesec i pol dana jer ima 115kg i sad ima problema sa ledjima

THUNDER_DINIX
09-01-2008, 22:56
ma profa je i mene ujebala. umisljeni, ufurani seljaci...

Hugh Bliss
10-01-2008, 00:52
Moj profa iz inoformatike samo priča o mobitelima, ništa živo ne radimo, samo surfamo internetom... :pray: :D

THUNDER_DINIX
10-01-2008, 12:15
blago vama. bolje i to nego da imas nekog umisljenog profu koji misli da je prepametan

blood4me
27-07-2008, 16:59
napalio se zato jer sam ga na msn-u izazivo:
(crkni u paklu gade)-zato jer me izaziva odma kad me vidi n00b,n00b
(Nikola ne zna pisat)-zato jer stalno griješi u pisanju i previše brzo piše pa se spetlja
(Nikola muca)-zato jer je napiso kao da muca
Nkola ti bi trebo dobit bann 4ever

ma govno jedno bolje da ne dolaziš na net jer bi mi neki mod rekao tvoju Ipa dressu ako znaš što je to pederu maloumni govo reterdirano pa bi ti se čudom sjebao komp ali ja ne bi bio kriv peder reterdirani tebe bi trebalo ubiti jer si njub kakvog nema

pitam ja njega kak se kaže tj izgovata njub kaže on : nob

ma retard ko zna kolko je njubastih pitanja pitao AL SAM NAŽALOST ZABORAWIO,

čudo što znači 4 evver pa zato što sluša 50 centa

pa pogledajte ima avatar 50 CENTA pa odmah se kuži kolko je reterdiran , malouman i njubast kada se fura na 50 centa

maloumno govno trebalo bi ti dati bann zauvijek
i da me nisi više zvao samo ću prekinuti

i kada te vidim išamarat ću te govno jedno :twisted:

edit pa sada sam widio pa taj njub stawlja naslov na odgovor


koja njubetina

MARIJAN JE N00B
MARIJAN JE N00B
MARIJAN JE N00B
MARIJAN JE N00B
MARIJAN JE N00B
MARIJAN JE N00B
MARIJAN JE N00B
MARIJAN JE N00B
MARIJAN JE N00B
MARIJAN JE N00B
MARIJAN JE N00B
MARIJAN JE N00B
MARIJAN JE N00B
MARIJAN JE N00B
MARIJAN JE N00B
MARIJAN JE N00B
MARIJAN JE N00B
Daj bannajte ovog ako vec niste, isuse....

seahawk37
27-07-2008, 17:01
:rotfl: on je banan odavno

Flippy
27-07-2008, 18:01
OOOOOOOO da.... Jaaaaako davno je banan.

Zwer
27-07-2008, 22:51
moj profa je dobar :D meni da najjachi komp u kabinetu i da pucam csA haha

Luka
05-09-2008, 17:58
Mislim da ja od svih vas na ovom forumu imam najgoreg profu iz informatike!!!!!!!!!
Evo par razloga zasto:
1.Mslim da je tolko star da je dozivio otkrice automobila
2.Neda nam da igramo NITI JEDNU JEB**U IGRU!!!!!!!
3.Neda nam da igramo NITI JEDNU igru!!!! (dobro ste culi,igru)
4.Internet mu je spor ko ku**c,tako da kada nam dopusti da idemo na internet,pola vremena potrosimo cekajuci da nas se upali stranica!!!!
5.Ucimo jednu te istu stvar (PC LOGO)vec cetiri godine
6.Zasada smo naucili kako gurnuti disketu u disketni pogon :rotfl: :rotfl:
7.Kompovi su mu stari deset godina :rotfl:

To su samo neki razlozi zbog kojeg ZNAM da imam nagoreg profu!!!!
Ako imate slicnog profu,slobodno pisite :D :D

1. Kako se usuđuje???

2./3. Ne mora vam dati, to je predmet na kojem bi trebali učiti. Ako da, to je njegova dobra volja.

4. Tvoj profesor ne posjeduje Internet, i vrlo vjerojatno ne određuje način na koji se škola spaja.

5. Da, ako ne možete svladati Logo onda ne bi niti trebali učiti više.

6. Malo prije si spomenuo da učite logo.

7. Ponovno nema nikakve veze s njim, nisu njegova računala.

I da, znam da je tema stara i da autor više nije na forumu :D

Constantine
05-09-2008, 19:33
Sad ovaj novi moj neznam kakav je,ali izgleda kao neki seljak.Na informatici nam je apsolutno sve ograničeno pa čak nesmijemo ni promijenit wallpaper,igre naravno ne postoje,a količina podataka koju možemo spremit na komp je 10mb( :rotfl: ),nemožemu ni priključiti niti jedan vanjski uređaj preko usb-a,a najgore je to što nesmijemo instalirat Firefox nego sve mora bit od Microsofta( :rotfl: ).Imali smo dva sata za redom i nismo radili apsolutno ništa,užasno se dosađujem na satu.Jel zna netko kako da zaobiđem te restrikcije?

flander
05-09-2008, 20:04
dajte ljudi nek kakite

otvorite si novu temu