PDA

Pogledaj cijelu verziju : Legija Stranaca



K4ciga
18-05-2008, 00:37
Legija Stranaca ( Foreign Legion ) je elitna jedinica Francuske vojske.Osim što ima "jače" kriterije
od regularne vojske,posebna je i po tome što prima samo i isključivo - strance.Bez obzira na nacionalnost,jezik,boju kože,religiju,porijeklo,svi mogu ući u Legiju Stranaca.Inače,ta jedinica postoji već 2 stoljeća.

U ovu jedinicu ljudi uglavnom ulaze da bi "pobjegli" od starog načina života,ukoliko dožive veliki šok,ili jednostavno žele avanturizam.Iako je legija bila "poznata" po tome što su kriminalci u bijegu
došli u ovu jedinicu,te tu dobili novo ime,danas se provjerava prošlost legionara.Ukratko,ako ste optuženi za nešto,nemožete ući.

Priča svakog legionara počinje u prijavnoj stanici stacionirane diljem Francuske.Tamo vam,naravno,pregledavaju fizičku spremu.Ukoliko niste u stanju pretrčati 10km bez jebemti,nemojte ni pomišljati da se prijavite.Komisija je dosta striktna,dakle ukoliko imate problema sa srcem,spuštenim petama,ili lošim vidom - automatski vas odbijaju.Potom slijedi provjera fizičke kondicije,što uključuje primjerice trčanje sa 40kg cementa na sebi.Kad ste to prošli,slijede vam psiho-testovi.Tada vas pitaju o vama malo - na vašem materinjem jeziku.Ukoliko je potrebno,mogu vam promjeniti ime u neko drugo - staro ime možete vratiti nakon što izađete iz Legije.Posljednje pitanje je "Zašto želite ući u Legiju".

Potom vas smještaju u jednu od pridružnica,gdje počinje pravi trening,koji uključuje penjenje po užetu bez nogu,trčanje sa 12kg teškim ruksakom 8 km u manje od sat vremena,etc,etc.

Naravno,pohađate i tečajeve francuskog jezika,koji je ključan jer se sve zapovjedi izdaju na francuskom.Da napomenem,morate biti stari od 18 do 40 godina i neoženjeni da bi vas uopće primili.Inače,spavate ~4-5-6h maksimum,radite,trčite cijeli dan.Doručak se uglavnom sastoji od
nešto kruha i kave.Jedna vježba uključuje ostanak vani pod najvećim hladnoćama.Daju vam vrlo malo ili ništa hrane i vode općenito.

Zatim slijede treninzi oružjem,u kojemu ovladate svima ili većinama vrsta oružja.

Potpisujete ugovor na 5 godina sa Legijom,i postajete Legionar.Pošalju vas bilo gdje po svijetu u mirovnu misiju,gdje morate biti 100% spremni umrijeti.

Zanimljivost,Ante Gotovina i Tin Ujević su bili pripadnici Legije Stranaca.

Što vi misite o Legiji? Jeste li bili,poznate li ikog tko je bio tamo? Namjeravate li se pridružiti?

Više informacija tu (http://www.foreignlegionlife.com).

streetrace777
18-05-2008, 08:19
Neki dan sam slusao na radiju jednog lika koja se javljao iz francuske. Kaze da je tao i da im je ok. Kaze i da ako potpises 5 godina nema izslaska ali placa je dobra, ali kad ugovor istekne mozes birat ostat tamo na neodredeno ili se povuci :)

Booby
18-05-2008, 08:33
Ma sve je to lijepo, al ja uopće ne kontam koji je cilj te Legije

streetrace777
18-05-2008, 09:21
Hmm cilj je slanje u "mirovne misije" kolko sam ja skuzio. Znaci negdje izbije nesto i oni te tamo salju nije bitno koliko je velik sukob ili dali ces poginut :)

ScorpiuS
18-05-2008, 09:23
Mirovne misije? Zar nisi pročitao.
Dobra je to stvar za one koji mogu pednjet pritisak, ali ja to nebi mogao podnjet, psihički bi uspio to sam siguran, ali fizički...
Osim toga dobna granica je meni nedostižna za sad.

Marcellius09
18-05-2008, 09:24
http://www.legijastranaca.tk/

na ovom forumu mozete sve saznat i na hrvatskom je :wink:

unknown
18-05-2008, 09:25
plaćenička vojska

Herr Schnitzel
18-05-2008, 10:21
Tipicna fora za Francuze. Elitne jedinice sastave od stranaca koji nemaju sto izgubiti. Bitno je jedino da frenchiesi ne umiru za svoje interese. Al' dobro, ko hoce nek izvoli.

Inace, vjerojatno bih pretrpio tamosnji "tretman", ali kad cujem sto je (odnosno sto nije) u jelovniku... Ne hvala. Zivot bez snicli i cevapa nije zivot nego tortura.

unknown
18-05-2008, 10:24
Tipicna fora za Francuze. Elitne jedinice sastave od stranaca koji nemaju sto izgubiti. Bitno je jedino da frenchiesi ne umiru za svoje interese. Al' dobro, ko hoce nek izvoli.

Inace, vjerojatno bih pretrpio tamosnji "tretman", ali kad cujem sto je (odnosno sto nije) u jelovniku... Ne hvala. Zivot bez snicli i cevapa nije zivot nego tortura.

ja ne bi mogao podnjeti da mogu spavati samo 6 sati na dan... još nešto( koliko ti treba obuka)

PdJGcrUk2eES(prvih 20 sekundi)

Dreamer Deceiver
18-05-2008, 10:41
Tipicna fora za Francuze. Elitne jedinice sastave od stranaca koji nemaju sto izgubiti. Bitno je jedino da frenchiesi ne umiru za svoje interese. Al' dobro, ko hoce nek izvoli.

Inace, vjerojatno bih pretrpio tamosnji "tretman", ali kad cujem sto je (odnosno sto nije) u jelovniku... Ne hvala. Zivot bez snicli i cevapa nije zivot nego tortura.

to je valjda zbog toga šta francuzi nisu pobijedili u nitijednom ratu :D

Sterpo
18-05-2008, 10:59
Tipicna fora za Francuze. Elitne jedinice sastave od stranaca koji nemaju sto izgubiti. Bitno je jedino da frenchiesi ne umiru za svoje interese. Al' dobro, ko hoce nek izvoli.

Inace, vjerojatno bih pretrpio tamosnji "tretman", ali kad cujem sto je (odnosno sto nije) u jelovniku... Ne hvala. Zivot bez snicli i cevapa nije zivot nego tortura.

to je valjda zbog toga šta francuzi nisu pobijedili u nitijednom ratu :D

pobijedili su u prvom svjetskom, iako uz pomoć saveznika, dobro su se držali, zaustavili njemce blizu pariza, bitka za verdun - puno ih je izginulo ali se nisu predali...

unknown
18-05-2008, 11:07
Tipicna fora za Francuze. Elitne jedinice sastave od stranaca koji nemaju sto izgubiti. Bitno je jedino da frenchiesi ne umiru za svoje interese. Al' dobro, ko hoce nek izvoli.

Inace, vjerojatno bih pretrpio tamosnji "tretman", ali kad cujem sto je (odnosno sto nije) u jelovniku... Ne hvala. Zivot bez snicli i cevapa nije zivot nego tortura.

to je valjda zbog toga šta francuzi nisu pobijedili u nitijednom ratu :D

pobijedili su u prvom svjetskom, iako uz pomoć saveznika, dobro su se držali, zaustavili njemce blizu pariza, bitka za verdun - puno ih je izginulo ali se nisu predali...


a napoleon...

Sterpo
18-05-2008, 11:10
tako je...

lizard
18-05-2008, 11:11
e tamo mozes pogodit zabu na udaljenosti od 20 m nozem...

K4ciga
18-05-2008, 11:24
Ma sve je to lijepo, al ja uopće ne kontam koji je cilj te Legije
U prošlosti su ratovali za kolonije,danas su uglavnomSmirovne misije diljem svijeta.

Kada se postane Legionar,nema izlaska...osim dezerterstva,s čim imaju jako velik problem jer većina njih nezna u što se upušta.

EDIT: Nema izlaska 5 godina,poslije se može produžiti ugovor,ili dobiti Francusko državljanstvo,ili
jednostavno otići doma ^^

Sterpo
18-05-2008, 12:46
ma daj, sa napoleonom su osvojili pola europe...

Babitz
18-05-2008, 12:49
ultimativno, napoleon je popušio debelo.

unknown
18-05-2008, 13:35
ultimativno, napoleon je popušio debelo.

Da...a on nije bio Francuz...bio je Korzikanac...i tad je polovina vojske bila sastavljena od Poljaka,Italijana...

"Napoleon I (born Napoleone di Buonaparte, later Napoléon Bonaparte)[1]S(15 August 1769 – 5 May 1821) was a French military and political leader who had significant impact on modern European history."

Sterpo
18-05-2008, 15:53
ultimativno, napoleon je popušio debelo.

Da...a on nije bio Francuz...bio je Korzikanac...i tad je polovina vojske bila sastavljena od Poljaka,Italijana...

od talijana?
onda stvarno čudno kako nije odmah na početku spušio :)

K4ciga
18-05-2008, 17:07
Eda,odakle insiracija za ovu temu?
A?

Nodakim
18-05-2008, 21:27
Tipicna fora za Francuze. Elitne jedinice sastave od stranaca koji nemaju sto izgubiti. Bitno je jedino da frenchiesi ne umiru za svoje interese. Al' dobro, ko hoce nek izvoli.

Inace, vjerojatno bih pretrpio tamosnji "tretman", ali kad cujem sto je (odnosno sto nije) u jelovniku... Ne hvala. Zivot bez snicli i cevapa nije zivot nego tortura.

ja ne bi mogao podnjeti da mogu spavati samo 6 sati na dan... još nešto( koliko ti treba obuka)

PdJGcrUk2eES(prvih 20 sekundi)



ja tako tako spavam 6 sati i manje na dan
ps.francuzi su dobili vise rata od njemaca :)

Marcellius09
18-05-2008, 23:44
i cak dobijete francusko drzavljanstvo ako ostanete u legiji 5 godina :wink:

Ps1ho
19-05-2008, 00:29
Ultimativno, napoleon je bio kepec, pa se ne računa

inače reko je da je imo još 2. legije Hrvata nebi spušio tam kod Rusije neku bitku
nda...

Babitz
19-05-2008, 01:35
da, to i da u rusiji nisu bili na -40 u gaćama

Jack v2.0
19-05-2008, 09:13
talijani nisu nikad dobili rat a francuzi jesu valjda napoleon

Kron
19-05-2008, 09:45
Inače, najelitnije postrojbe za Ruse i Francuze su uzimane iz Dalmacije.

Jack v2.0
19-05-2008, 09:46
da sigurno

K4ciga
19-05-2008, 10:38
Ok,dosta o Francuskim ratovima.

Što vi mislite o Legiji? Privlači li vas da se pridružite?

Nodakim
19-05-2008, 12:30
ultimativno, napoleon je popušio debelo.

Da...a on nije bio Francuz...bio je Korzikanac...i tad je polovina vojske bila sastavljena od Poljaka,Italijana...

"Napoleon I (born Napoleone di Buonaparte, later Napoléon Bonaparte)[1]S(15 August 1769 – 5 May 1821) was a French military and political leader who had significant impact on modern European history."



napoleon nije bio francuz porijeklom nego talijan,istina rođen je na korzici.....
i skidati info sa wikija je lame :D

Herr Schnitzel
19-05-2008, 15:31
Ok,dosta o Francuskim ratovima.

Što vi mislite o Legiji? Privlači li vas da se pridružite?


Kaciga sta si nabrijan, mislis se pridruziti "Legion etrangere"?
Inace, ne, ne privlaci me ni sluzba u nasoj vojsci, a kamo ne onda u Francuskoj...

streetrace777
19-05-2008, 15:48
Ok,dosta o Francuskim ratovima.

Što vi mislite o Legiji? Privlači li vas da se pridružite?

Hmm svida mi se ta legija ali ko zna kako ce biti za godinu, dvije. Dosta sam i jak ali opet nisam bas u dobroj formi tak da neznam

K4ciga
19-05-2008, 16:22
Kaciga sta si nabrijan, mislis se pridruziti "Legion etrangere"?
Inace, ne, ne privlaci me ni sluzba u nasoj vojsci, a kamo ne onda u Francuskoj...
Ma ne mislim se pridružiti,niti sam u kondiciji da trčim 8km sa 12kg cementa na leđima,niti imam nekog posebnog razloga da se pridružim.

pimp
19-05-2008, 18:39
prije ce izaci duke nukem novi nego cu ja proci obuku za legiju stranaca :)
ali je fora

m777
19-05-2008, 20:05
Da...a on nije bio Francuz...bio je Korzikanac...i tad je polovina vojske bila sastavljena od Poljaka,Italijana...
"Napoleon I (born Napoleone di Buonaparte, later Napoléon Bonaparte)[1]S(15 August 1769 – 5 May 1821) was a French military and political leader who had significant impact on modern European history."
napoleon nije bio francuz porijeklom nego talijan,istina rođen je na korzici.....
i skidati info sa wikija je lame :D
Korzika je francuska pokrajina.

cropir
19-05-2008, 20:06
dobro je sta postoji takvo nesto. al kriminalci svejedno mogu neznam, pwnat lika/banku i sakrit leš/pare i vratit se nakon tih 5 godina kad se stiša sve.

K4ciga
19-05-2008, 20:35
dobro je sta postoji takvo nesto. al kriminalci svejedno mogu neznam, pwnat lika/banku i sakrit leš/pare i vratit se nakon tih 5 godina kad se stiša sve.
Yep,tako je prije bilo,sada te komisija koja se zove Gestapo ispituje o tvojoj kriminalnoj prošlosti.
EDIT: Mislim da se zove Gestapo,bilo kako bilo ispituju te o kriminalnoj prošlosti.

Plexihack
19-05-2008, 20:51
Frend od starog je želio ući u legiju,ali nije uspio proći...

Mene privlači da se pridružim,ali prvo moram upoznat život ^^

Sterpo
19-05-2008, 20:54
Inače, najelitnije postrojbe za Ruse i Francuze su uzimane iz Dalmacije.

za ruse? kad su to rusi uzimali postrojbe iz dalmacije?

_ZlayA_
19-05-2008, 21:46
meni je totalno besmisleno to? oni su napravili citavu vojsku stranaca? zasto? da im daju naredbe na francuskom? sta je tu nato? un? mislim ono... jesu oni neka mercenary vojska ili neka posebna garda necega kao sto su svajcarci u vatikanu? sad cemo i mi u bosni rec, e pa evo mi osnujemo legiju *necega* hajte navalite ko god hoce - ima dobrog graha!

inace sto se tice elitnih postrojbi, da li iko zna koje su jedne od najstrahopostovanijih trupa WWI?

K4ciga
19-05-2008, 22:10
meni je totalno besmisleno to? oni su napravili citavu vojsku stranaca? zasto? da im daju naredbe na francuskom? sta je tu nato? un? mislim ono... jesu oni neka mercenary vojska ili neka posebna garda necega kao sto su svajcarci u vatikanu? sad cemo i mi u bosni rec, e pa evo mi osnujemo legiju *necega* hajte navalite ko god hoce - ima dobrog graha!

inace sto se tice elitnih postrojbi, da li iko zna koje su jedne od najstrahopostovanijih trupa WWI?
Nije besmisleno,čak štoviše veoma pametno...naime,imati legiju vrhunsko treniranih vojnika koji su još stranci i koje se tokom treninga uče moralni kodeksi tipa "Sve za Francusku",i kojima je svejedno (barem u većini) hoće li živjeti ili umrijeti - sam zaključi.Njima,vjeruj mi,nije problem odvajati po 7-8-9-10k franaka po legionaru.Mjesečno.

Mercenary vojska...da,taj atribut su imali u prošlosti,međutim oni to opovrgavaju pa nema smisla da im ne vjerujemo =).

SkunK
19-05-2008, 22:26
Komad kruha i kava za doručak? Ništa ili malo hrane?
Kakve su to nebuloze?
Pa ne idu ljudi tamo da ih se izgladnjava, pa pogledaj sve te legionare jel izgledaju kao da su izašli iz konc logora ili su nabildaniji - onakvi kakvi pravi vojnici moraju izgledat.
Oni imaju svoj red dizanja iz kreveta, kao i spavanja - imaju S6 Sobroka na dan (zajutrak,dorucak,rucak,uzina,vecera) - sta ti mislis kako bi oni izdrzali sve te napore? Kruh i kava ujutro, popodne lavor i topla voda za noge i navečer kikiriki?

Uostalom pričao sam s čovjekom čiji je otac jedno vrijeme bio kurir za Legiju stranaca i nije to bad ass toliko koliko se priča, možda prije ali uglavnom ima stege,nešto se nauči i poštuju te ako ti poštuješ svoje kolege i naređene.

K4ciga
19-05-2008, 23:12
@ReiKo,

Ja sam samo rekao kakav im je doručak,jesam li u jednom postu naveo da im se prehrana tokom cijelog dana svodi na kavu i malo kruha?

SkunK
20-05-2008, 08:51
Daju vam vrlo malo ili ništa hrane i vode općenito.


btw. kaciga dodji nekad na msn moram ti nes smjesno pokazat :D

K4ciga
20-05-2008, 10:16
Daju vam vrlo malo ili ništa hrane i vode općenito.


btw. kaciga dodji nekad na msn moram ti nes smjesno pokazat :D
Budem ja na msnu,nema te :/

Eh,zamisli Amera koji tu dođe u Legiju.Svaki dan je navikao na MCDonalds i slične pizdarije,vjeruj mi to mu je vrlo malo hrane ^^

K4ciga
20-05-2008, 10:18
EDIT:
. Breakfast isn't much more than bread and coffee. Noon and evening meals are comprised of some type of meat and vegetable, cheese and dessert. Beer and wine are available on tap to use at your discretion. In the combat regiments it is mandatory that you eat at noon but you have the option of declining the evening fare.

Herr Schnitzel
21-05-2008, 14:47
meni je totalno besmisleno to? oni su napravili citavu vojsku stranaca? zasto? da im daju naredbe na francuskom? sta je tu nato? un? mislim ono... jesu oni neka mercenary vojska ili neka posebna garda necega kao sto su svajcarci u vatikanu? sad cemo i mi u bosni rec, e pa evo mi osnujemo legiju *necega* hajte navalite ko god hoce - ima dobrog graha!

inace sto se tice elitnih postrojbi, da li iko zna koje su jedne od najstrahopostovanijih trupa WWI?


Tada bas nije bilo UN-a i NATO-a...
To nije mercenary vojska, nego dio francuske vojske u koju moze uci bilo tko (ako odgovara uvjetima :)).

Najstrahopostovanije trupe WWI? Njemacki Stoßtruppen?

Matilda Mother
21-05-2008, 14:52
ne primaju ženske, nda.. :?

K4ciga
21-05-2008, 15:29
There are 16 recruiting centres throughout France where you can enlist:

* 94120 Fontenay-sous-Bois (Paris), Fort de Nogent, Tel. 01 48 77 49 68
* 21000 Dijon, Caserne Junot, 66 avenue du drapeau, Tel. 03 80 73 54 86
* 59000 Lille, La Citadelle, Tel. 03 28 36 08 72
* 67000 Strasbourg, Quartier Lecourbe, rue d'Ostende, Tel. 03 88 61 53 33
* 44000 Nantes, Quartier Degrees-du-Lou, rue Gambetta, Tel. 02 40 74 39 32
* 51000 Reims, Quartier Colbert, 32 bis, avenue de la Paix, Tel. 03 26 88 42 50
* 76038 Rouen cedex, rue du Colonel Trupel, Tel. 02 35 70 68 78
* 13007 Marseille, La Malmousque, Chemin du Genie, Tel. 04 91 31 85 10
* 86000 Poitiers, Quartier Aboville, Tel. 05 49 41 31 16
* 57000 Metz, Quartier de-Lattre-de-Tassigny, Tel. 03 87 66 57 12
* 64100 Bayonne, 18 Quai de Lesseps, Tel. 05 59 50 14 84
* 69007 Lyon, Quartier Générale Frère, Tel. 04 78 58 40 21
* 06300 Nice, Caserne Filley, rue Sincaire, Tel. 04 93 80 59 06
* 66020 Perpignan, Caserne Mangin, 8 rue François-Rabelais, Tel. 04 68 35 05 38
* 31000 Toulouse, Caserne Perignon, avenue Camille-Pujol, Tel. 05 61 54 21 95
* 33000 Bordeaux, 260 rue Pelleport, Tel. 05 56 92 99 64
* 13400 Aubagne, Quartier Vienot, Tel. 04 42 18 82 57

Although Aubagne is listed here it does not conduct the initial processing of recruits. The nearest centre where you can enlist is the Malmousque in Marseille.

You can join the Legion at any time. Its recruiting offices are open 365 days a year.

Napomena Psetu,pročitaj ovaj dio...
Before You Go

There are several things to consider before making the leap from simply thinking of joining the Legion, to actually travelling to France and enlisting at a recruiting centre:

* Appraise your physical condition. Activities in the Legion tax your physical endurance and abilities to the maximum. The most important physical requirement is running. You are advised to be able to run at least 10 kilometres with ease. Medical problems of any nature will almost surely disqualify you. Even seemingly minor issues such as poor eyesight can prevent you from being accepted. Recommended minimum physical prerequisites are:

- 30 pushups.
- 50 situps.
- Climb a 20 foot rope without using your feet.
- Run 8 kilometres with a 12 kilogram rucksack in less than one hour.
- 8 chinups with your palms away from you as you grip the bar.

* The age range for joining is 18 to 40.
* You can't join if you're married.
* Women aren't allowed to join. UPDATE: On October 12, 2000 the Legion was ordered to accept women into its ranks. Follow this link to CNN for more on this news item. FURTHER UPDATE: According to a statement by Legion spokesman Lt. Col. Yann Peron, the announcement that women would be allowed to join was due to a "miscommunication." Changes that will allow women to serve in almost every function in the French Army would not apply to the Legion, although female officers may be able to transfer from military schools. An article concerning this development appeared in the November 5, 2000 edition of the New York Times.
* You don't need to be able to speak French when you enlist but it is a good idea to learn as much as you can beforehand. It will be necessary to speak it in order to do your job.
* You will need a valid passport and possibly a visa to enter France. You must enter France at your own expense. You are not reimbursed if they don't accept you.
* Think about preparing a last will and testament.
* You can't have a bank account in France. The Legion maintains an account for you and you can arrange to transfer money anywhere in the world.
* A criminal history may be overlooked if the offenses are minor but there are no guarantees.

Ne smiješ biti oženjen.

K4ciga
21-05-2008, 15:56
Ooooh,jebali bi tebe i sklekovi,i trčanje... ;)

Babitz
21-05-2008, 16:20
kao, imaš neki oveći dosje?

K4ciga
21-05-2008, 16:23
Ma j€be se njima za prošlost,imaju tzv. Gestapo tek toliko da više nemaju etiketu "bande odbjeglih zločinaca".Čak i da ima poveći dosje,ukoliko ima fizičke predispozicije ne dali bi ga pustili.

Fenrir
21-05-2008, 19:02
E pseto, nisi ti za vojsku.

Fenrir
21-05-2008, 19:15
Psiholiški i fizički prođem bez po frke!
Ak pod psihološki spada test inteligencije, sumnjam. Ozbiljno ti velim, glup si. Ne mislim kao uvredu, nego je tak. Nisi sad retardiran, al nisi ni najbistriji, a kolko sam shvatio, legija stranaca ne uzima svaku šušu koja može dić malo teži uteg. Doduše, ne znam kakve su ti ambicije, jer nemreš biti časnik definitivno, prvo, završio si neku retajnu školu, ako jesi, neam blage, i stvarno. Odi u neku zaštitarsku tvrtku, tam uzimaju i zadnje debile trome i svakakve, ak si u malo boljoj formi, bit će ti dobro. I ne zahtijeva se puno od tebe.

Babitz
21-05-2008, 23:00
Pa psihološki je više snalažljenje pod pritiskom i to. Ne?

A i ako imaju test inteligencije, ne vjerujem da za to trebaš bit as.

Fenrir
21-05-2008, 23:22
Pa psihološki je više snalažljenje pod pritiskom i to. Ne?

A i ako imaju test inteligencije, ne vjerujem da za to trebaš bit as.

Nemre neko tupav bit dobar pod pritiskom kad se nemre snać ni pod normalnim uvjetima. IMa neki standard inteligencije vjerojatno, ne primaju svakog baš jebote.

@ LL21
Da tako svi misle, ne bi bilo časnika :(
Onak, gledam po sebi, ja znam da nikad ne bi htio ni mogao bit samo vojnik ovak, ja bi uvijek pucao na neke više, časničke pozicije, a naravno da ima dosta ljudi koji misle ko ja u tom pogledu.

Marcellius09
21-05-2008, 23:25
pseto ja cu ti samo rec da od 20 kandidata prime jednog

Demon Hunter
22-05-2008, 14:07
Nije to lose uza onog ko ima muda i koji je spreman na sve kao sto sam ja!

Dajte obuku poslje nje Snajper u ruke i ni netreba mi placa!

Kazem ja vama prijavit cu se ja jedan dan tamo!
:D :D

Lord Jambrek
22-05-2008, 19:05
Da pogibam za francuze? Ne hvala, dovoljno mi ovak njihov jezik ide na jetra, još da moram ga svakodnevno slušat? I think not

SkunK
22-05-2008, 21:39
kao, imaš neki oveći dosje?

Posjedovanje Opojnih Sredstava, Fizički Napad Sa Težim Fizičim Posljedicama, Uznemiravanje Javnog Reda I Mira, Prebrza Vožnja, Pucanje Iz Vatrenog Oružja Bez Dozvole, Posjedovanje Vatrenog Oružja Bez Dozvole i shi* like that. Nebi me prihvatili zicer s ovim sranj/ma.

dobra. :)

Sickmanno1
23-05-2008, 22:53
Ja sam dosta upoznat s legijom stranaca posto je u doticnoj bio moj profesor iz tjelesnog u srednjoj skoli tak da nije bilo uobicajeno trcanje u krug sa klupom na ledima i slicnim sranjima...

Matilda Mother
25-05-2008, 17:46
Da pogibam za francuze? Ne hvala, dovoljno mi ovak njihov jezik ide na jetra, još da moram ga svakodnevno slušat? I think not

ça va, Darko?

:(

Elle est atteinte d'une maladie nerveuse.


^^

Herr Schnitzel
25-05-2008, 17:52
Francuski zahrdao, ali...

Dobiveno je zivcanom bolescu?

Matilda Mother
25-05-2008, 17:55
pati od živčane bolesti^^

vezano uz mržnju prema francuskom:(

Babitz
25-05-2008, 19:00
Ja ne kužim baš, al oke.

Matilda Mother
25-05-2008, 19:26
Kontakt Matilda kaže:
jel te jako živcira jezik?
Kontakt Lord Jambrek kaže:
oooooo da
Kontakt Matilda kaže:
smatraš da bi mogao dobit napad živaca da ga slušaš dulje vrijeme?
Kontakt Lord Jambrek kaže:
ti radiš za neku trvtku sa anketama ili?

da bi, sigurno


:gitara:

Babitz
25-05-2008, 19:32
*ona slika pikarda koju mi se ne da tražit radi 56k interneta*

http://forum.ariakon.com/uploads/VeritechSquad/3BE_picard.jpg

El to ta? ^^

Matilda Mother
25-05-2008, 19:37
kad ne kontaš:(

Babitz
25-05-2008, 19:40
Možda mi samo nije über. =(

Matilda Mother
25-05-2008, 19:41
nije bi bilo napisano da bude uber..mogla sam bilo šta napisat, glavno da je na francuskom jer ga čovjek ne podnosi:(

Babitz
25-05-2008, 19:45
Onda mu na msn spemaj na francuskom non-stop. Makar jednu riječ ili neke zajebancije tipa "telerepommaše". Ja znam da ja bi. =(

Matilda Mother
25-05-2008, 19:48
Stop with the spam!

Moram se citirati?
DAJ dosta više! Imate pp!

aj se odi vanka tuć :roll:

Babitz
25-05-2008, 19:55
Nemoj ga provocirat, razbičete. :cry

Matilda Mother
25-05-2008, 20:01
dje mi je bokser :(