PDA

Pogledaj cijelu verziju : MS OFFICE problem



madman_on_loose
16-05-2008, 22:45
molim vas pomoziteee!.....imam original MS Office 2003 i Office 2008 koji sam posudio od frenda al mi ni jedan ne funkcionira....kad uđem u word ili excel 2003 izbaci mi poruku neš tipa "MS Word hasn't been installed for the current user.Please run the setup again and install application",a 2008 mi uopće ne reagira kad pokrenem aplikaciju....šta da radim???

C
21-05-2008, 00:43
Možeš pokušati nakon instalacije pretražiti cijeli HDD (sve particije), i naći, ako me pamćenje dobro služi *.WBK-ove, i u folderima gdje će ti biti oni, i ako se nalazi u folderu Documents and Settings, obriši sve, i nakon toga pokreni Word ili nešto iz njihovog paketa, i ići će ti "Config Process" ("Loading...") i to pričekaj da prođe, trajati će kojih 1-2 minute (ponekad duže), konfigurirati će se cijeli od A do Ž, i pokrenuti će se Word. Nakon toga će ti cijeli paket raditi kako treba.

I da napomenem, ne vole se Office 2008 i oni stariji, tj. ako si imao stariji, prije negoli instaliraš novi Office 2008, moraš naći sve što u sebi ima u folderu ime od Office-a i obrisati, kako bi Office 2008 mogao nesmetano doći na vlast.
Primjer su ti dokumenti iz starijih officea koje neće pokrenuti 2008, a iz 2008 neće pokrenuti niti jedan stariji office, i sl. I, da ne zaboravim, zanemari kod instalacije 2008 one opcije tipa "ostavi 2003 office" i sl.

matowin59
21-05-2008, 10:59
Ako može pomoći skini s neta Compatibility pack za skladno funkcioniranje oba Offica,paket je velik ,mislim oko ili do 30MB i tad sve možeš nesmetano otvarati u 2003 Word-u i obrnuto.Samo upiši u tražilicu i to je to.Naravno ako imaš sve legalno.