PDA

Pogledaj cijelu verziju : Civ 4 mod: Fall from Heaven



TheJopa
13-05-2008, 18:57
S obzirom da je Civilization 4 prilično popularna igra čak i među našom gamerskom populacijom, koliko vas je upoznato s ovim briljantnim, ma savršenim modom?
Radi se o potpunoj konverziji civilizacije u 'Fantasy' setting, u svijet Erebus, civ postaje najbolji fantasy TBS koji sam ikad igrao (da, da, bolji i od heroesa i neznam ni ja čega... ;))
Još da rečem da zadnje 2 godine igram gotovo isključivo ovaj mod, normalni civ je gotovo neigriv poslje nekoliko sati FfH, a u Beyond the Sword ekspanziji je ovaj moderski tim radio na posebnom modu/scenariju FfH:Age of Ice koji je uključen u igru.
Još malo pohvala: Dodane su stotine potpuno novih jedinica, koje redom izgledaju daleko bolje od 'normalnih' iz civ4, background story i lore je odličan i dolazi iz godina D&D kampanje kreatora Dereka 'Kael' Paxtona, patchevi i nove stvari se dodaju svakih nekoliko tjedana, komunikacija između community-ja i kreatora je na viskoj razini...
Evo sad ću stat, ako ko voli bilo civilizaciju, bilo fantasy (ja čak nisam ni nešto volio fantasy setting prije nego šta san zaigra FfH) neka svakako proba mod, ako neko već igra možemo zaigrati multiplayer.

Link: http://forums.civfanatics.com/showthread.php?t=171398