PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problemi sa zvukom



Da_killah
13-05-2008, 13:55
Dakle, 3 mjeseca nakon što sam formatirao komp jučer sam konačno pronašao malo vremena da napravim repair windowsa xp jer se prvi put nešto pobrkalo pri instalaciji, svaki usb sam morao instalirati, a niti fotoaparat mi nije prepoznavalo. i jučer sam konačno to sredio uz neke peripetije(komp se pregrijava i gasi, pa se to dogodilo par puta pri instalaciji, ali se dobro završilo) i sada je problem da mi nema onih tipičnih windows zvukova, dakle pri paljenju/gašenju/recycle binu i tim stvarima. nema mi također ni zvuka s youtubea, ali za vraga u media playeru je sve normalno, čak normalno reproducira i one startup/shutdown zvukove koje windowsi ne "odvrte", i u msn-u također rade zvukovi...

ako netko zna rješenje ovog problema, molio bih pomoć i također je odvojeni (ili ne?) problem blue screen koji se pojavljuje i spominje "ati2dvag.dll", to sam sredio tako što sam isključio "automatic shutdown at system failure" i vidio na netu da postoji neki "ati2dvag.dll infinite loop", ali opet nisam imao vremena za zajebavanje s tim...
ako imate rješenje za ova 2 problema, bio bih stvarno zahvalan :)

mronki
13-05-2008, 14:22
Možda neki virus. Ja sam jedanput pokupio jedan zbog kojeg mi se često pokazivao plavi ekran smrti. Rješio sam ga AVG-om free versiom

Da_killah
13-05-2008, 15:05
nije virus, to je jučer bilo nakon repaira, izgleda da ga je malo previše popravilo :)

Kenyi
13-05-2008, 15:07
konfiguracija, dal ti se to desava u igrama?

Da_killah
13-05-2008, 15:46
u igrama isto ima zvuka, samo u windowsima ih nema
konfa je ahtlon xp 2600+, radeon 9600xt, matična abit nf7 sl v2.0, 512 mb neke šrot memorije i maxtor od 120gb

tin
13-05-2008, 16:24
Pođi u start>control panel>sounds and audio devices>sounds. Tamo mozes namjestiti neke zvukove za Windows, i nadam se da ce pomoci! ;)

Da_killah
13-05-2008, 17:04
namješteni su oni, probao sam ih u media playeru i tamo rade, ali ovdje gdje ih se namješta recimo ne mogu stisnuti onaj trokutić, tipku play
da li se to može još negdje isključiti, možda se slučajno dogodilo?

tin
13-05-2008, 20:16
jesi probo tamo namjestit windows defalut shemu? mozda je to...

Da_killah
13-05-2008, 23:35
jesam i to, ali problem je sada riješen, izgubio sam pol dana na netu i skužio da mi u regustryu jedan drajver to pokreće i uključen je, ali ga nema u system32 tako da sam ga morao prekopirati sa drugog kompa i sada sve radi :)
hvala svima na pomoći...

tin
14-05-2008, 15:06
np

Görtosing
17-05-2008, 13:46
jesi li s time riješio problem slabog (ili nikakvog) zvuka na youtubeu?

ajde molim te u tom slučaju opiši postupak jer mi cura ima takav problem