PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pompa



Outmind
12-05-2008, 21:04
Pišem ovo na rubu živaca jedva se savladavajući u nastojanju da daljinski svom snagom tresnem u telku. Naime o čemu je riječ? Kratko i jasno - pompa, iliti pridavanje do u beskonačnost velike važnosti nečemu što tu važnost možda ne i zaslužuje. Konkretnije, neopisivo me iritiraju legije reklama povezane sa sljedećim ep u nogometu. Da se odmah razumijemo, nemam apsoluutno ništa protiv europskog nogomoenog prvenstva ili njegovog reklamiranja na tv-u, u sklopu sportskog programa ili tak neš, ali diže mi živac to kaj svakih 30 sekundi na nekom domaćem programu vidim neku reklamu gdje ti za određenii proizvod nude karte za dotično, ili jeftinim aluzijama na ep pokušavaju prodat svoju robu. Jednostavno mi ide na živce to pranje mozga kako bi se ljude uvjerilo da će upravo (u ovom slučaju) ep biti najvažniji događaj u njihovom životu. Da nebi sad ispalo da ja imam neš protiv nogometa (ok, nemrem smislit te lige i to, i nogomet mi je mnogo draži kao zanimacija sa društvom iz kvarta), ista se stvar može primijeniti recimo i za Božić, ili kojekakve reklame ljetnih odredišta koje će sad uslijediti itd. Ukratko, pljujem po mentalnom silovanju svakke vrste na tv-u, dijelio netko moje mišljenje ili ne...

Eto, već se bolje osjećam.

DrunkyDuck
12-05-2008, 22:10
Nije stvar samo u EPu, sve reklame su takve.

Ucini si uslugu, ugasi TV.

Neven <R>
12-05-2008, 22:22
Je i onda pogleda kroz prozor i vidi jumbo plakate. :/

Babitz
15-05-2008, 11:51
je tko vidio onu reklamu za EP... onu nekaj sa najslabijom karikom?
kako je to preloše :pray:

Edi Sm187
15-05-2008, 19:23
Pompa- neizbježna stvar. Nema pompe, nema profita.

ScorpiuS
15-05-2008, 19:35
Koliko je CocaCola uložila u marketinga kad se danas u afričkim selima obilježavaju krugovima koje prave grlićem boce CocaCole, za nj. zna cjeli svjet.
Danas je kvaliteta manje važna od marketinga jer ,to sigurno i vama dogodila, mi mislimo da je nešto odlično zato što je od dobre marke a u podsvjesti znamo da neva za ništa.

bornathepicek
25-05-2008, 18:03
Al ne najgore su mi one reklame koje nemaju veze sa proizvodom ni nicim, one su tu samo da nas nanerviraju, ajde recimo reklame za Karlovačko one su zakon, al ona reklama za Coca-Colu ona kao obitelj za stolom pa snifaju kaj imaju za veceru i kao jos smjeh na bilo kaj kazu...ISUS MATER DODE MI DA DALJINSKI ZAFITILJIM U TELKAČ! :twisted:
Moram priznat da u zadnje vrijeme jako slabo gledam televiziju zbog (kako bi autor ove teme reko) legija reklama...

Sonic_Moronic
30-05-2008, 18:33
Reklame su jedino dobre kada su informativne, i pokažu neki proizvod za koji dotada nisam znao... Ali takve su rijetke, i većinom je to brainwash silovanje.

ScorpiuS
30-05-2008, 21:27
Meni je najbolja reklama bila bila ona za torticu ta je rasturala. Haha

bornathepicek
31-05-2008, 13:08
Karlovačko ima najzesce reklame :D

flander
31-05-2008, 13:26
Karlovačko ima najzesce reklame :D


uvijek i zauvijek :D

Vedro
31-05-2008, 15:47
dobra je i ona nova reklama od Nikea

Systematic Reverse
31-05-2008, 16:39
dobra je i ona nova reklama od Nikea

To mi jedna od najboljih reklama ikad, vgg je

Vedro
31-05-2008, 16:42
Najsmješnije mi je kad lik povrati :)

Thrall
31-05-2008, 16:46
Koliko je CocaCola uložila u marketinga kad se danas u afričkim selima obilježavaju krugovima koje prave grlićem boce CocaCole, za nj. zna cjeli svjet.
Danas je kvaliteta manje važna od marketinga jer ,to sigurno i vama dogodila, mi mislimo da je nešto odlično zato što je od dobre marke a u podsvjesti znamo da neva za ništa.

Coca-Cola je ja mislim druga najpoznatija riječ na svijetu...Tj. riječi...

Babitz
31-05-2008, 17:17
Da, a prva je "ok". Čuo sam to negdje.

ScorpiuS
31-05-2008, 17:39
Koliko je CocaCola uložila u marketinga kad se danas u afričkim selima obilježavaju krugovima koje prave grlićem boce CocaCole, za nj. zna cjeli svjet.
Danas je kvaliteta manje važna od marketinga jer ,to sigurno i vama dogodila, mi mislimo da je nešto odlično zato što je od dobre marke a u podsvjesti znamo da neva za ništa.

Coca-Cola je ja mislim druga najpoznatija riječ na svijetu...Tj. riječi...

A koja je prva? PC?

Thrall
31-05-2008, 18:17
"OK"...ili Severina :D

Cthulhu
11-06-2008, 17:30
je tko vidio onu reklamu za EP... onu nekaj sa najslabijom karikom?
kako je to preloše :pray:
joj lose mi je kad ju vidim.

Electromaster
11-06-2008, 18:40
Reklame u hrvatskoj su općenito retardirane, pogotovo one za praške za rublje... Na stranim programima ima puno boljih reklama(nije da su sve takve, ali ipak...)

ScorpiuS
12-06-2008, 20:54
Na stranim programima ima nekih što su i smiješne a u nas nema nijedne takve.