PDA

Pogledaj cijelu verziju : BioShock (The Movie)



Peyo
12-05-2008, 15:30
Gore Verbinski, redatelj hit - trilogije "Pir@ti s Kariba" priprema snimiti film prema uspješnoj videoigri "BioShock". Iza projekta stoji Universal koji je u pripremu uložio višemilijunski iznos i trenutno "vrbuje" scenarista "Avijatičara" Johna Logana. Radnja se zbiva u podvodnom gradu bezakonje, a glavni lik je pilot koji slučajno dospijeva u njega. Prije izlaska spomenutog filma, započet će snimanje njegovog nastavka.

Sickmanno1
12-05-2008, 15:33
:D

Jel moze link odakle si to izvukao?

Peyo
12-05-2008, 16:01
:D

Jel moze link odakle si to izvukao?

Neznam jel ima link, jer sam to prepisao sa RTL teletext-a. Zaboravio sam citirat. :D

Ugodno sam se iznenadio kada sam to pročitao. :pray:

Maja
12-05-2008, 21:05
biošok s muvi. hm. pa moglo bi to bit zanimljivo... ako budu bile scene ubijanja ljudi sa ključem :D

Outmind
12-05-2008, 21:07
Već si zamišljam početak filma - glavnog protagonista netko opali papagajkama po glavi, i jedino kaj dotični uspije čut prije neg kaj se onesvijesti je: " i'm ready for dream time mr. B."

Maja
12-05-2008, 21:09
Već si zamišljam početak filma - glavnog protagonista netko opali papagajkama po glavi, i jedino kaj dotični uspije čut prije neg kaj se onesvijesti je: " i'm ready for dream time mr. B."

:rotfl:
e to je film! :rotfl:

flander
12-05-2008, 22:17
to bu neš kao 28 dana kasnije, zombie movie

i laj kit ^^

DrunkyDuck
12-05-2008, 22:35
Glavno da se zna i za nastavak.

Aerial
13-05-2008, 11:40
Sumnjam da će moći napraviti atmosferu na razini igre. Poanta u igri je da sve proživljavaš iz prvog lica pa je i lakše uroniti u taj setting i popuštiti koju strašljivu scenu.
Ovako, kad gledaš na ekranu iz trećeg lica, sav feeling je 10 puta slabiji...

Izgubljeni
13-05-2008, 14:14
joj uljepšao si mi dan ljubim te u čelo xd :D :D :D igra mi je bila predobra, jedva cekam samo da ne zas*** kao vecinu igra-film filmova... i sto me raduje dobri su redatelji... i zaboravio si napomenut da i redatelji od the ringa također sudjeluje ou jea :D ma odma san bia hepi kad uwe nije bia u spisku redatelja :D

Cthulhu
14-05-2008, 14:23
bioshock igra je predobra,po meni najbolja igra svih vremena uz jos nekoliko naslova.ne podrzavam snimanje bioshock filma.

unknown
14-05-2008, 19:39
još samo da direktor filma bude Uwe Boll i imati ćemo dragulj poput BloodRayne XD

Aerial
14-05-2008, 20:03
UweShock :)

Maja
14-05-2008, 20:04
bioshock igra je predobra,po meni najbolja igra svih vremena uz jos nekoliko naslova.ne podrzavam snimanje bioshock filma.

pojasni. zašto ne? ako ti je igra predobra i sve... :?

Aerial
14-05-2008, 20:51
Film mora biti ili savršen ili će biti sranje. Nema između.
Igre su u takvoj situaciji da većina "zrelog" svijeta po njima sere kao nešto infantilno i bilo bi stvarno katastrofa da jedna od najboljih igara na filmu ispadne šrot pa samo svijetu potvrdi da je to (prividna) istina.

Riskantan je to pothvat... Većina filmova po igrama ispali su ispodprosječni (khm, da ne kažem smeće), što zbog pogrešnog odabira igara za ekranizaciju, što zbog loše realizacije.

Ja bi bio presretan da se pojavi Fallout, Baldur's Gate ili Planescape Torment film, ali isto tako bi vrlo vjerojatno počinio samoubojstvo ako bi ti filmovi ispali loši.

W3DR4N
14-05-2008, 22:52
Fallout svijet je nastao na Mad Maxu 2.

Da vjerno prenesu potonje, izgledali bi poput ovoga http://www.imdb.com/title/tt0406728/. Taj DnD film (za razliku do prvog) ima debeli feeling CRPG-a, a ispao je tako... čudan. Svejedno preporučam pogledati čisto radi primjera doslovnog prenošenja party based rpg-a na film. U hrvatskim videotekama stoji pod imenom Bijes Boga Zmaja.

Sickmanno1
14-05-2008, 22:55
Fallout svijet je nastao na Mad Maxu 2.

Da vjerno prenesu potonje, izgledali bi poput ovoga http://www.imdb.com/title/tt0406728/. Taj DnD film (za razliku do prvog) ima debeli feeling CRPG-a, a ispao je tako... čudan. Svejedno preporučam pogledati čisto radi primjera doslovnog prenošenja party based rpg-a na film. U hrvatskim videotekama stoji pod imenom Bijes Boga Zmaja.

Isuse boze sta taj film meni suxxa, jaooo....a volim inace D&D...

Dok mi je na drugu stranu prvi puno bolji...cak i dobar...

Lord Jambrek
15-05-2008, 11:13
Isuse boze sta taj film meni suxxa, jaooo....a volim inace D&D...

Dok mi je na drugu stranu prvi puno bolji...cak i dobar...

1. Je napravljen da ga bagra može shvatit, dok 2. je napravljen tako da ga sve detalje u filmu mogu shvatit ljudi koji igraju D&D i poznavaju dobro Forgotten Realmse.

Aerial
15-05-2008, 11:21
Prvi DnD film, jel to onaj di glumi lik iz Mrak Filma? The black guy, glumi nekog zbunjenog kretena koji na kraju filma uspije nalikovati na thief/roguea?... Taj film mi je bio šrot :)

Ja se kladim da bi Baldur bio jebeno dobar film da ga se napravi kako valja. Po mogućnosti trilogija (prvi dio GB, drugi dio BG 2, a treći BG2: ToB). Taj izraz "kako valja" znači da:
1) ne bi trebalo biti stereotipnih ženskih ratnica koje imaju kameno ozbiljno lice i stilizirano mlate muškarce... merzim kad stereotipiziraju fantasy likove (tko je igrao znati će da je Imoen idealno utjelovljenje ženskog lika, a ne Viconia)
2) u prvom planu su karakteri likova i međusobna interakcija, a ne čarolije koje ispucavaju prema neprijateljima
3) su bitna moralna i sudbinska sranja koja prolazi glavi lik kroz cijelu priču
4) inteligentan humor (BioWare ftw), a ne besmisleno "teen-komedija" trokeljanje i kreveljenje
...
etc

Ok, idem u off-topic dovoljno da prekinem :)

Dakle, BioShock. Živi bili pa vidjeli :)

Izgubljeni
17-05-2008, 12:49
evo jedna slika ako koga zanima:
http://img380.imageshack.us/img380/2044/12106817091bioshockm02tx3.th.jpg (http://img380.imageshack.us/my.php?image=12106817091bioshockm02tx3.jpg)
:wink:

smartass
02-06-2008, 20:30
čula za igricu..odlično je koncepcirana al za film nisam čula

Cthulhu
19-06-2008, 16:38
bioshock igra je predobra,po meni najbolja igra svih vremena uz jos nekoliko naslova.ne podrzavam snimanje bioshock filma.

pojasni. zašto ne? ako ti je igra predobra i sve... :?

zato sto je to obescascinvanje imena,svaki film prema igri je bio sranje,ne vjerujem da ce s bioshockom biti drukcije.

Maja
19-06-2008, 23:16
hm. nadam se da nećeš na kraju bit u pravu i da će film bit dobar :D

THUNDER_DINIX
24-10-2008, 16:40
redatelj i ekipa su na nivou, trebao bi biti dobar film

Abadon
26-10-2008, 16:09
Film ce ispast odlican samo dok ne diraju pricu i ne puste Uwe-a da se umjesa :D

Bob Dylan
26-10-2008, 16:19
ne vjerujem ispast će sranje.ko doom