PDA

Pogledaj cijelu verziju : Iron Man



Izgubljeni
11-05-2008, 20:01
nedaj bože da neko ovo zaigra... tako mučenje niko ne zaslužuje! tako je najprikladnije početi rečenicu s ovom igrom... dakle pogledao ja iron man film i kako mi je film bia zakon pomislih ja hajde da i igru nabavim pa da probam.. koa greška! :nonono: kako je to igra-film i nisan očekiva dobru igru vec neki prosjek (spider-man 3, tu sam se cak i posteno zabavio :D ) ili lošu igru (ima ih tu na bacanje), no ovo sto sam ja igrao i iskusao je uzas.. pa to je za povracanje :yuck: prvo sta upadne u oci je ofkors grafika koa je neka psp/ps one grafika.. cak mislim da je ovo psp port :o , zasigurno nie x360Sili ps3 , ugl nakon uzasno losih teksutra modela koe bi i ja moga modelirat u opar min. a vjerujte mi ja neznam modelirat xD, i ocajno losih efekata, ja si kazem ajde dobro idem ja igrat pa cemo vidjet.. ono pa jos gore od animacija koe su na nivou ps one-a do ai-a samo palite, unistite i idete (jos da je ovako kako zvuci bilo bi i dobro) mislim uzas bljak :yuck: , mislim da bio je na hard mogla prijeći i djeca iz vrtića.. a bome i igra je na toj razini.. ako imate djecu.. dajte im ovu igru, da je mogu bacati kao frizbi jer ce i njima dosaditi nakon 5 min.
evo u kratko plusevi i minusi

PLUS: alt-f4 radi besprijekorno, jako brzo se deinstalira, služi odlično kao frizbi
MINUS: što vam god padne napamet..

ajme pa ova igra nie ni vrijedna otvaranja teme.. 10 min. mog živta zaku*** potrošenih :hangin:

mronki
12-05-2008, 21:21
Što uopče trošiš pare na takve igrice?

flander
12-05-2008, 22:46
Što uopče trošiš pare na takve igrice?


svetogrđe

banajte ga :P

The Boz
12-05-2008, 22:50
Za ovo dozvoljavam naziv igrica.

mronki
13-05-2008, 14:08
Što uopče trošiš pare na takve igrice?


svetogrđe

banajte ga :P



Ne kužim. Pa to i je igrica. bilo bi svetogrđe to nazvat igrom!

kikl0p
14-05-2008, 19:46
bas sam maloprije igro igru
uglavnom bilo je dobro dok sam posluso pjesmu od sabbatha na prvom lvl kad je prosla pjesma,gledam texture i mislim si kak igra izgleda losije neg ona hellboyeva iz fps creatora
kasnije igram tutorial 5min i stisnem altf4 i bok

Izgubljeni
17-05-2008, 12:37
da jedina svijetla tocka ove igre su sabbathi na pocetku

Fenrir
17-05-2008, 21:12
Trošiš bandwidth na igru koja služi kao promocijski materijal za film.
fail :(

_ZlayA_
19-05-2008, 21:39
ja sam u kino isao samo da cujem pjesmu od blek sabata, koja je tek dosla na kraju i tada su ugasili film!Sal dobar je muvi..
a sto se tice igre, probao sam je kod jarana i nije mi se svidila :( inace igre po filmu koji je po stripu ne mogu ispasti najbolje....

bigdanger
22-05-2008, 09:47
ja sam u kino isao samo da cujem pjesmu od blek sabata, koja je tek dosla na kraju i tada su ugasili film!Sal dobar je muvi..
a sto se tice igre, probao sam je kod jarana i nije mi se svidila :( inace igre po filmu koji je po stripu ne mogu ispasti najbolje....

da,ja jos nisam ni isprobo al ni necu :D

mronki
22-05-2008, 10:33
ja sam u kino isao samo da cujem pjesmu od blek sabata, koja je tek dosla na kraju i tada su ugasili film!Sal dobar je muvi..
a sto se tice igre, probao sam je kod jarana i nije mi se svidila :( inace igre po filmu koji je po stripu ne mogu ispasti najbolje....

da,ja jos nisam ni isprobo al ni necu :D

Ti to niti ne možeš pokrenut na svom kompu.

Cthulhu
09-06-2008, 11:49
jooj,svaka igra prema filmu je sranje,sta se toliko cudite?

Snake
09-06-2008, 12:54
isto tako je svaki film po igri sranje.
sjećam se spider-man igara, x-men i sličnih... koliko tu potencijala ima a nitko da poštenu igru napravi nego sve ovakvi poluproizvodi kao i iron-man po kojem se ovdje pljuje

ScorpiuS
09-06-2008, 16:40
isto tako je svaki film po igri sranje.
sjećam se spider-man igara, x-men i sličnih... koliko tu potencijala ima a nitko da poštenu igru napravi nego sve ovakvi poluproizvodi kao i iron-man po kojem se ovdje pljuje
To je zbog toga što se developeri oslanjaju na popularnost filma.

W3DR4N
09-06-2008, 23:08
jooj,svaka igra prema filmu je sranje,sta se toliko cudite?


Pregrizao jezik.

Vukas15
10-06-2008, 18:50
nisam ni probo, a mislim da ni neću

mronki
10-06-2008, 19:42
I nemoj

Sickmanno1
10-06-2008, 22:10
jooj,svaka igra prema filmu je sranje,sta se toliko cudite?


Pregrizao jezik.

prestigo me :D

Nabrojim ti u 4 ujutro 5 super igri po filmu/stripu....

Cthulhu
11-06-2008, 17:03
jooj,svaka igra prema filmu je sranje,sta se toliko cudite?


Pregrizao jezik.

prestigo me :D

Nabrojim ti u 4 ujutro 5 super igri po filmu/stripu....

ajde da vas vidim.

mronki
11-06-2008, 19:05
Ja znam samo za Ridikove Kronike

Lord Jambrek
12-06-2008, 11:42
Riddickove kronike je pre odlična igra.


Inače dosta dobri naslovi koji su nastali prema filmovima su izmrli još otkak su dobre stare 2D konzole nestale, sjetimo se Star Wars, Demolition Man i sličnih naslova na SNES-u