PDA

Pogledaj cijelu verziju : Galactic Civilization II



hacker
20-04-2006, 21:12
Vasi komentari na ovu odlicnu igru.

POSA
21-04-2006, 08:43
zakon igra, kao civilizacija u svemiru

MMarko
21-04-2006, 09:30
khm...ja sam vec otvorio temu GalCiv2...!!S :killyou: :-x :killyou:
viewtopic.php?t=2254 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=2254)

..inače mislim da je igra presavršena....AI za sad mi se čini odličan...za sad same pohvale...iako se moram složit sa večinom recenzenata...nedostatak pravog turtorijala predstavlja popriličan problem novim igračima...i da...ta grozna zaraznost...!! Nadam se da če u exp biti i MP...!!

laufer
27-04-2006, 15:57
Moze pomoc? Ne znam uopce sta da istrazim ili napravim da mi poraste military, inace sve mi drugo napreduje i ekonomy i diplomacy i ostalo, al military svaki put 0, ne znam u cemu je problem! Svaki put krenem ispocetka kampanju ne bi li skontao al nista. svaki put me napadne i crushe me. ja imam npr 10000 ljudi na planeti a on posalje 1000 i unisti me, sve mi unisti. MOlim vas pomozite. A igra je inace odlicna jos samo da ovo skontam. Sad(((

hacker
27-04-2006, 16:13
Moze pomoc? Ne znam uopce sta da istrazim ili napravim da mi poraste military, inace sve mi drugo napreduje i ekonomy i diplomacy i ostalo, al military svaki put 0, ne znam u cemu je problem! Svaki put krenem ispocetka kampanju ne bi li skontao al nista. svaki put me napadne i crushe me. ja imam npr 10000 ljudi na planeti a on posalje 1000 i unisti me, sve mi unisti. MOlim vas pomozite. A igra je inace odlicna jos samo da ovo skontam. Sad(((

Imas military nula zato sto previse radis na istrazivanju i social
Odes u domestic stats u tamo sve reguliras

hacker
27-04-2006, 16:16
Unisti te svaki put zbog toga sto nemas razvijen military.
U pocetku ti preporucam da ne napadas druge rase nego da se sprijateljis s njima :D :D
Oko istrazivanja pogledaj sve mogucnosti i onda odluci koja ti pase :D

laufer
27-04-2006, 19:46
Al ne napadam ja nikog i onaj lik sto me uvijek napadne ponudim mu uvijek onih resursa ili para ili sta je vec ono BC... da me ne napada i on prihvati kao sklopimo neki peace ali nakon nekog vremena posalje dva broda i napadne. Znas sta me zanima jel ima nes da se napravi na planetama nesto kao baracks da mogu vojnike praviti? Sad cu probati to u domestic stats da regulisem sta. I HVALA TI. ;)

tomifish2002
27-04-2006, 21:31
igra je ok ali nikako se nemože mjeriti sa civ4

hacker
28-04-2006, 14:38
Al ne napadam ja nikog i onaj lik sto me uvijek napadne ponudim mu uvijek onih resursa ili para ili sta je vec ono BC... da me ne napada i on prihvati kao sklopimo neki peace ali nakon nekog vremena posalje dva broda i napadne. Znas sta me zanima jel ima nes da se napravi na planetama nesto kao baracks da mogu vojnike praviti? Sad cu probati to u domestic stats da regulisem sta. I HVALA TI. ;)

Mislim da imas barack ali ti to dolazi tek kasnije kada istrazis novu
tehnologiju.
Mozda te napadaju zato sto imas svoje brodove na njihovom teritoriju.
Nesmijes imati brodove preko njihove granice osim ak ne imas sklopljen nekakav savez sa njima.

dexter
29-04-2006, 17:57
chudo igra nisam odavno ludje igrao :D