PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kupnja preko interneta



M1M3
10-05-2008, 11:45
Imam jedno pitanje. Našao sam jednu knigu koja je puno jeftinija ako je naručim preko amazon.com. Uštedit ću skoro 150 kn, ali knjiga ima skoro 2000 stranica i puno je teška. Sad mi je tu dilema. Hoće li zbog težine knjige poštarina biti skupa tako da je se uopće ne isplati kupovati preko int i postoji li nekakvi porez radi koje će cijena knjige biti ista kao i kod nas? Sorry na ovakvom glupastom pitanju ali nemam nikakvih iskustva s kupovinom preko neta pa ako netko ima, volio bi čuti njihova mišljenja i iskustva. hvala

Sickmanno1
12-05-2008, 14:42
Dok kupujes preko amazon.com na kraju ti pise da odaberes nacin dostave, gdje ti takoder pise cijena za svaku dostavu...npr mozes da ti stigne brodom i onda ti treba 3 tjedna, a mozes i avionom i onda ti dode u roku par dana...naravno cijena se razlikuje dosta...

Maloki
23-05-2008, 23:07
Oke, vi koji imate iskustva sa kupovinom preko amazona, dali mi možete objasnit malo više načine plačanja i to? Razmišljam o kupnji iPoda classic od 80GB sa opcijom da mi dođe avionom. Sveukupno bih platio oko 1250kn, a to je minimalno 600kn uštede (i više ako uspoređujem sa HGSpotom i Vemilom). Lijepa ušteda ak se mene pita ^^

Maloki
24-05-2008, 17:08
Niko niš?