PDA

Pogledaj cijelu verziju : Najsmiješniji postovi i teme na ovom forumu



Stranica : 1 [2]

Markecgrad
25-08-2010, 13:37
Što je smiješno u toj temi, osim tvoga kretenizma?

Nodakim
25-08-2010, 13:37
Markec,on je gotovo retardiran koliko si i ti bio kada si tek došao. :(

Interceptor
25-08-2010, 13:42
Markec,on je gotovo retardiran koliko si i ti bio kada si tek došao. :(

Što,više nije?

Markecgrad
25-08-2010, 13:44
Pokušavam zaboraviti to razdoblje :)

Al opet, stvarno ne shvaćam što bi trebalo biti smiješno u toj temi.


Edit:
Interceptor, ti si me zamijenio.

Interceptor
25-08-2010, 13:51
je,zamijenio sam te sa jednim postom na dan. :(

Kid A
14-03-2011, 18:23
Ja sam praktički jebeni englez ovo ono. :>
Stranci obično ostanu razrapljenih usta kad čuju kako dobro špreham, a nekoliko ih je, uključujući amere i britse, mislilo da mi je to maternji jezik. :>
Generalno imam britanski naglasak, ali trudim se ne pretjerivati s time. Također vrlo lako pokupim naglasak od ljudi s kojima pričam, tako da nakon nekog vremena zvučim kao amer, irac, australac...
Nastavnica engleskog mi je u prvom razredu srednje dala knjigu za četvrti razred gimnazije, i rekla da učim iz nje, jer je to ''prikladnije mom stupnju''. Prije par dana uvalila mi je knjigu Paula Austera, ''Moon Palace'' da pročitam preko vikenda, na engleskom naravno.
Razmišljam i sanjam na engleskom svakodnevno. :>
:pray:
Treba se podsjetiti ovog svako malo

Duke of Earl
14-03-2011, 18:28
Vidim ovo prvi put, i jebeno ne vjerujem :pray:

Kid A
14-03-2011, 18:41
This also
viewtopic.php?p=1123594#p1123594 (http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?p=1123594#p1123594)
/reminiscence mode on

josip_kraš
14-03-2011, 19:03
[quote=PR3DAT0R]Ja sam praktički jebeni englez ovo ono. :>
Stranci obično ostanu razrapljenih usta kad čuju kako dobro špreham, a nekoliko ih je, uključujući amere i britse, mislilo da mi je to maternji jezik. :>
Generalno imam britanski naglasak, ali trudim se ne pretjerivati s time. Također vrlo lako pokupim naglasak od ljudi s kojima pričam, tako da nakon nekog vremena zvučim kao amer, irac, australac...
Nastavnica engleskog mi je u prvom razredu srednje dala knjigu za četvrti razred gimnazije, i rekla da učim iz nje, jer je to ''prikladnije mom stupnju''. Prije par dana uvalila mi je knjigu Paula Austera, ''Moon Palace'' da pročitam preko vikenda, na engleskom naravno.
Razmišljam i sanjam na engleskom svakodnevno. :>
:pray:
Treba se podsjetiti ovog svako malo[/quote:1ppljkyh]

Same hier.
Jednom sam skoro cijeli dan u školi pričao na engleskom s britanskim naglaskom, uz korištenje britanskih fraza.Čak s profesorima (s kojima sam smio, naravno).
Još da znam gramatiku iznad present continousa gdje bi mi bio kraj.
Valjda moram smanjiti britanske serije.
Američki naglasak mi također nije stran.Što ću kada kupim te ruddy naglaske iz čega god što čujem.

Tsaя
14-03-2011, 19:13
Meni je taj britanski naglasak baš smiješan, onako je pederkast, američki mi je puno bolji.

Forengner
14-03-2011, 19:14
Onda nisi cuo pravi engleski naglasak.

Tsaя
14-03-2011, 19:21
Jesam sto puta, al nesviđa mi se previše.

Electromaster
14-03-2011, 19:39
Zabavno je vama vidim.

Nee Joe
14-03-2011, 20:03
Zabavno je vama vidim.

Y U NO SPEAK DAT IN ENGRISH, my fellow acquainted conversationist?

Forengner
14-03-2011, 20:34
Zabavno je vama vidim.
Ne,zapravo mi je poprilicno dosadno.Znas,neki od nas vredno rade pa su im veceri ponekad neispunjene.

Tsaя
14-03-2011, 20:40
Sta si radio?

Forengner
14-03-2011, 20:42
Sekao drva u obliznjem sumarku.+Slagao ih.A kasnije sam davao dzigericu oko neke papirologije.
Mighty hard labour.

Nee Joe
14-03-2011, 20:46
CEPAJ, GARI, CEPAJ!

Tsaя
14-03-2011, 20:57
Sekao drva u obliznjem sumarku.+Slagao ih.A kasnije sam davao dzigericu oko neke papirologije.
Mighty hard labour.

Mene cepanje ceka sad za vikend.
Kaze deda da se tako čeličim. :)

josip_kraš
14-03-2011, 21:07
Sekao drva u obliznjem sumarku.+Slagao ih.A kasnije sam davao dzigericu oko neke papirologije.
Mighty hard labour.

Nema ničeg boljeg od slaganja drva. :pray:

Electromaster
14-03-2011, 21:36
Sekao drva u obliznjem sumarku.+Slagao ih.A kasnije sam davao dzigericu oko neke papirologije.
Mighty hard labour.

Nema ničeg boljeg od slaganja drva. :pray:
Speak for yourself...

Delirium
14-03-2011, 21:38
Predo očito pokušava maknuti oči sa sebe, al evo, samo još jednom



[quote=PR3DAT0R]Ja sam praktički jebeni englez ovo ono. :>
Stranci obično ostanu razrapljenih usta kad čuju kako dobro špreham, a nekoliko ih je, uključujući amere i britse, mislilo da mi je to maternji jezik. :>
Generalno imam britanski naglasak, ali trudim se ne pretjerivati s time. Također vrlo lako pokupim naglasak od ljudi s kojima pričam, tako da nakon nekog vremena zvučim kao amer, irac, australac...
Nastavnica engleskog mi je u prvom razredu srednje dala knjigu za četvrti razred gimnazije, i rekla da učim iz nje, jer je to ''prikladnije mom stupnju''. Prije par dana uvalila mi je knjigu Paula Austera, ''Moon Palace'' da pročitam preko vikenda, na engleskom naravno.
Razmišljam i sanjam na engleskom svakodnevno. :>
:pray:
Treba se podsjetiti ovog svako malo[/quote:2nm5qnh9]

majstoro
15-03-2011, 09:34
E al stvarno ste dosadni sa tim

Death By Sexy
15-03-2011, 09:37
Haha, prvi put ovo vidim. :')

Systematic Reverse
17-03-2011, 16:04
Sekao drva u obliznjem sumarku.+Slagao ih.A kasnije sam davao dzigericu oko neke papirologije.
Mighty hard labour.

Nema ničeg boljeg od slaganja drva. :pray:

:pray:

Forengner
17-03-2011, 16:05
?
Znam da je slaganje drva sucky job.

Aral
17-03-2011, 16:13
[quote=PR3DAT0R]Ja sam praktički jebeni englez ovo ono. :>
Stranci obično ostanu razrapljenih usta kad čuju kako dobro špreham, a nekoliko ih je, uključujući amere i britse, mislilo da mi je to maternji jezik. :>
Generalno imam britanski naglasak, ali trudim se ne pretjerivati s time. Također vrlo lako pokupim naglasak od ljudi s kojima pričam, tako da nakon nekog vremena zvučim kao amer, irac, australac...
Nastavnica engleskog mi je u prvom razredu srednje dala knjigu za četvrti razred gimnazije, i rekla da učim iz nje, jer je to ''prikladnije mom stupnju''. Prije par dana uvalila mi je knjigu Paula Austera, ''Moon Palace'' da pročitam preko vikenda, na engleskom naravno.
Razmišljam i sanjam na engleskom svakodnevno. :>
:pray:
Treba se podsjetiti ovog svako malo[/quote:qo4f4jwm]
A klanjam ti sve :pray: :rotfl:

Kenyi
17-03-2011, 16:17
Mjeseceva palaca je gg stvar.

Systematic Reverse
18-03-2011, 11:13
?
Znam da je slaganje drva sucky job.

:nonono:

josipu nije.

Mirko L
18-03-2011, 19:31
Meni je taj britanski naglasak baš smiješan, onako je pederkast, američki mi je puno bolji.
Zato je škotski čisti sex.

cham3leon
18-03-2011, 19:45
Aye!

josip_kraš
18-03-2011, 23:17
?
Znam da je slaganje drva sucky job.

Koliko se god vama to činilo dosadno meni je to najdraži dan u jeseni.Stari istrese drva a ja ih slažem.
Nema ničeg boljeg nego dva sata slagati drva uz zid, drvo na drvo, pa gledaš gdje koje staviti a da se sve ne sruši.Pa onda nakon dva-tri sata posla sjedneš na panj uz kavicu i puno prašine i nečistoće po rukama pomalo znojan s osmjehom na licu zuriš u to tvojih ruku djelo, i ne možeš a ne osjetiti se ponosnim.

cham3leon
18-03-2011, 23:30
Hmmm... ne. Zabavnije ih je sjekirom komadat i ubit boga u njima. Meni je slaganje jako dosadno. Cijepanje drva bar ima nekog adrenalina, ali zanimljivo iskustvo.

Kvothe
19-03-2011, 00:26
Haha, prvi put ovo vidim. :')

Niko Bellic
19-03-2011, 08:15
Imam dvije bake i samo jednog djeda od 86 godina. Drva su mi middle name jos od rane mladosti i rad s njima pricinjava mi neopisive radosti...

Also, lijepo je PR3DATORe da rasturas EJ. To je megakorisno na Jadranu. Mozes zaraditi masne pare kao TG preko ferija. Probaj, nista te ne kosta.

hrčak
19-03-2011, 10:19
Pa kad bolje pogledaš i jesam, nije dugo trajalo, do prvog stupa. sljedilo je ispunpavanje želuca, oduzimanje vozačke i dosje u policiji. To ti se ne može desit na pcp forumu
I zbog takvih idiota poput tebe se ja sledim kad ulazim u auto.

Tako i treba. Kad te je strah onda si najoprezniji. Kad uđeš u auto sljedeći put sjeti se pomahnitalog mronkija kako mrtav pijan juri 300 na sat i zaljeće se u stupove. Onda ćeš sigurno još koji put pogledati preko ceste što ti može spasiti život.

Sonic_Moronic
19-03-2011, 10:26
Demo u Hendrix temi :)


nije li on... crnac? :o

Kid A
07-04-2011, 02:38
Ne bojim se ja tih pizdarija. Ako vjeruješ u to onda djeluje na tebe, trust me što se tiče magije na meni i mojoj mami je rađena crna magija na smrt više od tri puta u razdoblju od 10 godina, ja sam ti mogao umrijeti od straha, recimo kao klinac sam bio plašljiv od crne magije, iako nisam ni znao za nju, ali mama je skužila, jer recimo ne smijem na WC oprati zube od straha, ići stepeništem, svi psi su me mrzili i htjeli me razderati po bilo koju cijenu, nisam smio u stanu od 50 kvadrata iz jedne sobe otići u drugu, a sobe su povezane samo vratima, totalni strah od kojeg se doslovno može umrijeti, tako što se tiče toga imam osobna iskustva, na kraju su neki ljudi nestali, a neki umrli, od toga jedna osoba je umrla za mene, i zbog toga danas nemam strahova, u pola noći mogu otići u podrum gdje nema svjetla i uzeti krumpir i odnijeti doma, prije da tako nešto napravim, vjerojatno bi umro od lupanja srca i ne disanja. Danas imam isto susrete s crnim magijama, čupe dlaka, kosti, veliki komadi mesa, od životinja odrezane noge, jaja u jajetu, gledati kukuruz kako se sam iskopava iz zemlje i sl., tako da vjerujem da postoje sve te sile, međutim ne bojim ih se uzimati u ruke i zapaliti, i šta mi je bilo? Ništa. Brijem da sam zaštićen.

Jedna stara vračara je napravila tri konca koja mogu nositi i koja ne smijem izgubiti, nosio sam jedan i jednom prilikom me udarila struja iz tog konca koji mi je bio zamotan oko ruke, bio sam na stolici nešto čeprkao oko viseće, nisam ništa dirao, samo me spizdila struja, kada se nisam polimio sa stolice. Mislim, čudno da me lupi tako jaka struja iz konca. Drugi konac sam dao malom bratiću, a treći u sekundi kada je mama shvatila da ga je izgubila, vračara je umrla. Čudne okolnosti.

Kenyi
07-04-2011, 08:16
Jebem ti, koji ep :D

Da_killah
07-04-2011, 09:55
:pray: :pray: :pray:

nego, di je on?

Lord Ragnarok
07-04-2011, 09:57
negdje se bori protiv crne magije vatrom!

Kenyi
07-04-2011, 10:20
Covjek bi mogao napajati svoj vlastiti kompjuter i vjerovatno pola Rijeke sa jednim svojim koncem.

Totoro
07-04-2011, 10:20
Ja nosim pijesak u staklenci kad se vozim trajektom.

još me nikad nije Kraken napao 8)

Mirko L
07-04-2011, 13:37
Pa valjda se lik zajebaje, ljudi :)

Systematic Reverse
08-04-2011, 20:29
C se nikada nezajebava.

epic. :pray:

Delirium
09-04-2011, 10:27
Anedali, tip je isus sto se tiče kompjutera i sranja o njima al je i lud sto gradi :pray:

McPingvin_v2.0
11-04-2011, 12:32
Prije sam uvijek volio te misteriozne susrete sa vanzemaljcima i špekulacije da nas posjećuju svemirci, sad mi se to sve čini ko jedan veliki bulšit. Priznat ću postojanje života u svemiru tek kad ga dokažu.

cham3leon
11-04-2011, 12:53
Šta je tu smiješno, može mi neko više objasnit?

Raz
11-04-2011, 13:16
Nije stvar u samoj rečenici, već od koga ona dolazi. :)

Mislim, dosta se zauzimaš za religiju i za to da se ona ne temelji na dokazima već vjerovanju... i onda napišeš da ćeš priznati postojanje nečega tek kada se dokaže da to postoji. ^^

cham3leon
11-04-2011, 13:27
Da, bar ne postoji razlika između (pseudo)znanosti i duhovnosti.

McPingvin_v2.0
11-04-2011, 13:42
Vjeruješ u nešto apsolutno i beskonačno, ali ne vjeruješ u nešto što je jednako nama :)

cham3leon
11-04-2011, 13:47
Ovdje pričamo o znanosti, biologiji čak, i mogućnosti da se život razvije na drugim planetima. Baš zato što bi to trebalo biti jednako nama mi djeluje jako sumnjivo. Kako biće koje potječe sa nekog desetog planeta može imati istu fizionomiju kao ljudi?

Stvar je da je jako teško reći da postoji život na drugim planetima, čisto zato jer ne znamo zašto je nastao kod nas i koji su procesi za to potrebni. Hell, niti znamo uopće precizno definirati život.

blood4me
11-04-2011, 18:45
Priznat ću postojanje života u svemiru tek kad ga dokažu.
:D

Tsaя
11-04-2011, 20:29
Ovdje pričamo o znanosti, biologiji čak, i mogućnosti da se život razvije na drugim planetima. Baš zato što bi to trebalo biti jednako nama mi djeluje jako sumnjivo. Kako biće koje potječe sa nekog desetog planeta može imati istu fizionomiju kao ljudi?

Stvar je da je jako teško reći da postoji život na drugim planetima, čisto zato jer ne znamo zašto je nastao kod nas i koji su procesi za to potrebni. Hell, niti znamo uopće precizno definirati život.

+1


Milim da ima života u svemiru, ali to nemožemo dokazati jer nemamo čime to saznati.
Ta "bića“ su sigurno nešto što mi nemožemo ni zamislit.
Tko zna kako to sve funkcionira...

Bas bi htio da otkriju nest takvo, nevjerujem da, smo jedini. :)

Dreadlock
11-04-2011, 21:16
joj pa mislim,nemora zivot u svemiru sastojati se od vanzemaljaca koji idu od galaksije do galaksije i traze nove planete za koloniziranje. po meni zivot na drugom planetu mogu bit i neke biljke ili kukci jer je i to zivo...tak da mi je glupo reci da toga nema.definitivno negdje ima

josip_kraš
11-04-2011, 22:08
Da, bar ne postoji razlika između (pseudo)znanosti i duhovnosti.

Vjerovati da vanzemaljski život postoji nije nikakva pseudoznanost.Ali ono što radi Daniken i ekipa jest.

Takvo vjerovanje da smo mi jedina živa bića u Svemiru je vrlo ograničeno, da ne kažem neozbiljno i glupo mišljenje.
(ovo se ne odnosi na tebe jer ti nisi rekao da drugdje ne postoji život)

Sonic_Moronic
13-04-2011, 19:53
Pa valjda se i radi o biljkama, mikro-organizmima itd. Očekivati "život" kao sitne elijene sa velikim očima je vrlo naivno i nema ništa znanstveno u tome, lol.

majstoro
14-04-2011, 08:47
joj pa mislim,nemora zivot u svemiru sastojati se od vanzemaljaca koji idu od galaksije do galaksije i traze nove planete za koloniziranje. po meni zivot na drugom planetu mogu bit i neke biljke ili kukci jer je i to zivo...tak da mi je glupo reci da toga nema.definitivno negdje ima
Bolje vanzemaljci nego kukci
Razlog:Starship Troopers

McPingvin_v2.0
01-05-2011, 00:50
Moram malo egotripat:


[quote="Kid A":19fifxjd]http://sourcefed.com/2011/04/29/pedobear-is-crying-were-rejoicing/
http://i.imgur.com/s6HGG.jpg[/quote:19fifxjd]

Kenyi
01-05-2011, 11:12
Bolje da nisi.
Angie je ogavna.

Paran0a
01-05-2011, 11:14
:A

blood4me
01-05-2011, 18:01
Meni je DBZ rulao zbog fightova koji su bolesno smješni.
Goku - "OH NE, UBIO SI GA, SA'Š VIDIT MAJKU LI TIS
*transformacija u novi stupanj SS-a koja traje pola epizode"
Negativac - "OMG WTF ON RADI, OVO NIJE NORMALNO, PA RAZVALIT ĆE MESAK NEKAJ NE NAPRAVIM BRZO"
*fight od 2 epizode u kojoj Goku vodi*
Negativac - "HEHEHE GOKU, JA SAM SE PRAVIO DEBILAN ALI JA SAM JAČI NEG KAJ TI SE ČINIM, SAD ĆU I JA NABIT MIŠIĆE I BIT ĆU FUL JAK"
*Negativac nabija mišiće*
*Borba od 20 epizoda u kojoj Goku na kraju pobjedi*
Nakon toga Goku napravi nešto od ovoga:
a) smije se
b) bježi sa planeta koji će eksplodirati za minutu (borio se 5 minuta koje su u stvarnosti trajale 400 minuta)
c) umire

No svejedno mi je bio dobar. Čak sam ga cijelog reprizirao prošle godine.
:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:
Ovo boldano, koji brutalan izbor riječi :rotfl: :rotfl:

Maja
01-05-2011, 21:23
A Malokiii <3

Chupacabra
10-05-2011, 15:21
imam jedan velik problem, a ne znam kako bi ga riješio
stari mi pije svaku večer i mlati mene i mamicu ali sve to radi bez razloga, kaže da samo igram igrice na kompjuteru i da to zaglupljuje i da samo debili igraju igre
a mamu mlati zato što je počeo mlatiti zato što ga vara, ali nije sada to važno
isto me zanima kako bi ispravio ocjene iz prirode
imam 5,5,5,1,6,5
a imam problem sa jednom strategijom ne znam jeste je čuli, zove se cryziz, neče da mi radi, imam dobar kompjuter, mama mi ga je kupila za šesti rođendan prije neke dvije do tri godine, ima dobru memoriju ja mislim 2 giga hz, al neče da mi radi samo mi se ugasi i sve tako isponove
i možete li mi reči neku dobru igricu gdje ima krvi i toga
i nemojte ključat ovaj forum dok mi netko ne pomogne, nub sam :D

cham3leon
10-05-2011, 15:29
Obvious troll is obvious.

GDra
10-05-2011, 15:31
isto me zanima kako bi ispravio ocjene iz prirode
imam 5,5,5,1,6,5
:rotfl:

blood4me
10-05-2011, 16:03
Obvious troll is obvious.
Al toliko obvious da je smjesno :rotfl:

Chupacabra
10-05-2011, 16:24
losost HEHE

Kenyi
10-05-2011, 16:24
To je ta replika koju smo zeljno iscekivali kako bi se nasmijali.

Azer
10-05-2011, 16:26
Kako si nehumorističan isuse kriste. Chupa mislim

Kid A
10-05-2011, 16:27
place mi se od lososti. jebeno place

Chupacabra
10-05-2011, 16:29
o da. to mi je bila namjera. 8)

Azer
10-05-2011, 16:29
I wtf zašto pišeš malim slovima odjednom?
I opet si loš.

blood4me
10-05-2011, 16:30
I izgleda da nie iso u skolu..
Otkad se ocjene oduzimaju?

Xero
10-05-2011, 16:33
Tryhard.

Kostolomac
15-05-2011, 12:34
I wtf zašto pišeš malim slovima odjednom?
Vjerojatno je promijenio forumskog uzora xD

hansi
15-05-2011, 19:14
kako vas me da pisat velikim slovima :(

Azer
16-05-2011, 09:23
U školi tako pišemo pod posl.kom/daktilografija, pa mi je ostala navika.

cham3leon
16-05-2011, 10:32
Jer nezamislivo je teško malim prstom prignječit šift dok pišeš. Gotovo jednako teško kao stisnut č umjesto c iako ti mali prst sjedi na njemu.

Sonic_Moronic
21-05-2011, 12:06
ZAPEO MI CAPS LOCK, ŠTA DA RADIM

Electromaster
21-05-2011, 12:08
ZAPEO MI CAPS LOCK, ŠTA DA RADIM
Drži shift dok pišeš.

MILF hunter
20-07-2011, 21:36
viewtopic.php?f=20&t=38574&start=240 (http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=20&t=38574&start=240)

Zadnje 2 stranice = epic.

GDra
20-07-2011, 21:50
Ne bojim se ja tih pizdarija. Ako vjeruješ u to onda djeluje na tebe, trust me što se tiče magije na meni i mojoj mami je rađena crna magija na smrt više od tri puta u razdoblju od 10 godina, ja sam ti mogao umrijeti od straha, recimo kao klinac sam bio plašljiv od crne magije, iako nisam ni znao za nju, ali mama je skužila, jer recimo ne smijem na WC oprati zube od straha, ići stepeništem, svi psi su me mrzili i htjeli me razderati po bilo koju cijenu, nisam smio u stanu od 50 kvadrata iz jedne sobe otići u drugu, a sobe su povezane samo vratima, totalni strah od kojeg se doslovno može umrijeti, tako što se tiče toga imam osobna iskustva, na kraju su neki ljudi nestali, a neki umrli, od toga jedna osoba je umrla za mene, i zbog toga danas nemam strahova, u pola noći mogu otići u podrum gdje nema svjetla i uzeti krumpir i odnijeti doma, prije da tako nešto napravim, vjerojatno bi umro od lupanja srca i ne disanja. Danas imam isto susrete s crnim magijama, čupe dlaka, kosti, veliki komadi mesa, od životinja odrezane noge, jaja u jajetu, gledati kukuruz kako se sam iskopava iz zemlje i sl., tako da vjerujem da postoje sve te sile, međutim ne bojim ih se uzimati u ruke i zapaliti, i šta mi je bilo? Ništa. Brijem da sam zaštićen.

Jedna stara vračara je napravila tri konca koja mogu nositi i koja ne smijem izgubiti, nosio sam jedan i jednom prilikom me udarila struja iz tog konca koji mi je bio zamotan oko ruke, bio sam na stolici nešto čeprkao oko viseće, nisam ništa dirao, samo me spizdila struja, kada se nisam polimio sa stolice. Mislim, čudno da me lupi tako jaka struja iz konca. Drugi konac sam dao malom bratiću, a treći u sekundi kada je mama shvatila da ga je izgubila, vračara je umrla. Čudne okolnosti.
:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

Kenyi
20-07-2011, 21:52
Čudne okolnosti...

MILF hunter
20-07-2011, 21:58
Danas imam isto susrete s crnim magijama, čupe dlaka, kosti, veliki komadi mesa, od životinja odrezane noge, jaja u jajetu, gledati kukuruz kako se sam iskopava iz zemlje i sl

Meni je ovo nešto najbolje. Čupe dlaka :rotfl:

Chappi
20-07-2011, 22:07
Cek,se ovo on zajebavao ili?

Lord Ragnarok
21-07-2011, 00:23
jebate otkrivate ameriku sa moroplovilima na toplu vodu...