PDA

Pogledaj cijelu verziju : Svijetsko Prvenstvo



Wizard
20-04-2006, 16:55
Sto mislite tko ce osvojiti nadolazece SP u Njemackoj?
Sto se tice Brazila, ja mislim da je to glavni razlog zasto nece uspjeti obraniti naslov jer svi misle da su najmocniji itd., ali njima na put moze stati dobra uigrana reprezentacija poput Hrvatske, Ceske ili neke druge moze njima stati na put, mozda se Argentina nece pokazati na ovom SP u svojoj najvecoj snazi, ali zato ce u buducnosti ono biti mozda cak i najaca sila na svijetu, evo primjeri: Tevez (po mom misljenju i po misljenju mnogih drugih jedan od najboljih napadaca danjasnice, kad dojde u Europu svjet ce napokon dobit pravog nasljednika Ronalda, Adriano je dobar, ali nikad nece biti kao Ronaldo ali zato Tevez hoce, ako ne i bolji), Messi (jeli treba ista govorit), Aguero (17god, najbolji igrac Argentinske lige, ponuda Villareala 22mil €, jel dovoljno), Mascherano (neznam jeste li culi za njega ali on je jedna od najvecih zvijezda juznoamerickog nogometa, uz Teveza, velike argentinske zvijezde u Chorintiasu, igreac svijetske klase), treba napomenit da se ova 4. samo najvise isticu, nisu jedini. Ceska ja meni jedna od najdrazih reprezentacija, uigrani su i imaju prejaku sredinu terena, i ovo je posljednja sansa Pavela Nedveda da osvoji svijetsku krunu, on je ipak uz Zidanea najveci igrac danjasnice, Francuska, oprostajno SP velikih zvjezda i sigurno zele za kraj svoje karijere uzet najvecu nagradu od svih, ovo je najvjerovatnije zadnje SP Zidanea, Makelelea i Thurama. Italija ima praemocan naad, Toni, jedan od najboljih golgetera, nocna mora svakoj obrani, Del Piere, jedna od najboljih sezona u karijeri, srednji red dosta dobar i jedna, uz Englensku i Hrvatsku najaca obrana. Englenska, predobra u svakom djelu samo da nikako sve to skupa sastave u jednu cjelinu, Spanjolska, odlicna reprezentacija uz dosta mladih potencijalnih igraca, ali nekako djeluje nedovoljno iskusna, iako mislim da bi Torres moga biti jedan od najboljih golgetera uz Tonia i Ronalda na SP, Njemacka dosta dobrih igraca, bez nekih prejakih zvijezda, dobro funkcionira kao ekipa, ipak je vecina igraca iz Bayerna, mislim da ih se treba uzeti u obzir, domacini su uvijek jaki, imaju vise zelje da se iskazu pred svojom publikom, momcad im je dasta pomladena i to je dobro, mozda ne izgledaju mocno, mozda ne igraju lijep nogomet, ali zato mogu daleko dogurat sa 1:0 a sto se tice Obale Bjelokosti i Gane mogli bi biti veliko iznenadjenje, igraju brz i uboljit nogomet, sigurno ce se boriti do zadnje sekunde, to su reprezentacije sa trenutnom slavom, njihovi igraci imaju jednu sansu za uspjeh i nece jelako prokockat, meni je osobno zao sto nema Nigerije, jer bi bilo zanimljivo vidit kako ce unistavat te cvrste obrane sa svojom brzinom, skeptican sam u vezi sa azijskim zemljama, te Australijom, ali zato mislim da bi SAD mogao stvarati probleme, Ameri neshvacaju nogomet i neznaju ga igrat, ali poceo se i tamo nogomet razvijat stoga ih treba uzeti u obzir, zaboravih spomeniti Nizozemsku koja ima mladu i ubojitu momcad zeljnu slave i iskustva, te imaju Maakaya, po meni jednog od najboljih napadaca u proslom desetljecu, sad da cujemo vase misljenje. :D