PDA

Pogledaj cijelu verziju : Final Destiny - SF djelo u izradi



Empe Tri
06-05-2008, 00:50
ovo je tek uvod u pricu koju pisem vec neko vrijeme, imam jos dosta doijelova nisam sve povezao i zavrsio, al sam ovako uspio slozit uvodni dio... ocekujte opsirnije uvoda i jos nekih novih poboljsanih stvari....

evo i link od foruma na kojem radim updejt ;)
http://finaldestiny.informe.com/index.php


Ja sam Nome Kenai Baozue ime sam dobio po pradjedu i njegovom ocu, djed mi je podrijetlom iz Kine a Mama iz Egipta... ali to je sad nebitno...
Ajde da vam polako polako ispricam sta se tocno desilo sa nasim planetom prije nekih 300 god. to mi je sve djed pricao dok sam bio mali posljepodne dok smo vecerali na balkonu... nisam mu nista vjerovao al sad bi i mogao, jos uvjek mi je zao sto ga nikad nisam do kraja poslusao uvjek sam pobjegao iz kuce cim bi zaspao na staroj zahrdjaloj stolici...
Jedine price koje se sjecam....
Dok je Kenai otac od mog pradjeda Nome-a bio ziv...


Bila je to godina 2015. a Zemlja je bila napuceno mjesto zivjelo oko 8 milijardi ljudi zemljom su sarale razne nove tehnologije koje nisu mogle biti ni opisane rijecima, ali zalihe pitke vode na zemlji su sve manje, vise se zemlje nisu borile oko goriva jer ga skoro vise nije ni bilo, a pretpostavlja se da ovim tempom pitke vode ce nestati do 2125 godine, novo svjetski rat za vodu je ocito neizbjezan... A tko bi rekao da ce se jedan dan i za vodu borit... Taj sudbonosni dan se dogodio 13. Sjecnja 2027. godine SAD nije htjeo samo borbu za gorivom i vodom nego je zelio teritorijalnu nadmoc nad sjevernom i juznom amerikom, zelili su sravnat sve sa zemljom koji bi im se suprostavili u njihovim ciljevima govori se da je Kuba 1. nastradala i da su bacene neke nove bombe s razornim ucinkom od 10 atomskih.... poslje tog rata Kuba je bila ravna kao list papira... EU se umjesala bas prije nego sto je SAD htio napast Meksiko EU vojska je poslla nekoliko aviona da pomognu meksiku i uniste nekoliko baza blizu granice i proglasila rat svima koji su podrzavali SAD...tada se umjesala i kanada i prikljucila SAD-u.... to je bio pocetak kraja.... Na ulicama je prevladavao kos i masovno iseljivanje ljudi iz gradova sirom Europe, neki su se pridruzili vojsci a ostali odputovali prema aziji i africi.... Velike sile morima masovni ratni brodovi, podmornice i avioni americkih i kanadskih vojnih snaga marsirale su prema Europi i obratno samo je neka visa sila mogla sprijecit taj rat koji sljedi....
Uskoro su se u rat ukljucili i Kina i Rusija na stranu EU-a, do 2. Veljace 2027. godine.
Poginulo je preko 400mil. ljudi s jedne i druge strane kontinenta, i kad su svi mislili da se blizi konacna pobjeda Euroazijskog saveza 20. sijecnja 2030. SAD unistava do temelja Moskvu, Manchester i Madrid, tri najveca proizvodjaca europskog naoruzanja. Pad 3M se oznacuje kao pocetak kraja, ili pocetak nuklearnog rata, u tim napadima je poginulo preko 900mil. Ljudi. Nakon 3 godine nuklearnog rata vise nije bio vazan uzrok pocetka rata kojeg se nitko nije sjecao a niti se nije zelio sjecat, vec samo posljedice koje su svi osjecali i krivili jedne druge. U nuklearnom ratu je poginulo oko 4.5 milijardi ljudi, tako da je nakon rata ljudsko stanovnisto jedva pralazilo 3 milijarde, a od toga je vise od 80% zivjelo u radioaktivnim podrucijima. Od nekada najvecih svijetskih gradova ostala su samo velika prazna groblja, pitka vodaje kao sto se predvidjalo skoro potpuno nestala, tek je 12% stanovnistva jos pilo cistu vodu, posljedice rata su bile neizmjerive, kao pobjednik je izasao Euroazijski Savez, ali zar je to bilo ikome vazno. U sljedecih 10 godina gladovanja i patnje svijetska se populacija smanjila na nevjerovatnih 600 mil.

Poslje svih tih katastrofa sve na zemlji je bilo drukcije...

Ljudi koji su vecinom prezivjeli u jugu Afrike koje su doseljencko stanovnistvo istjerali skoro sve tada stalne stanovnike i podigli novi grad pod imenom Southrock, u dalekom Sibiru na sjeveru su se isto doselili najvise radi tamosnjeg leda iz kojeg bi mogli vadit vodu i preradjivat ju u cistu pitku vodu iznad grada Jakutsk pratili su rijeku dok nisu dosli do sjeverne obale Nazvali su grad Kongor... A preostali stanovnici sjeverne amerike odselili su putem aljaske veliko okupljanje je bilo u blizini Anchorage-a i preimenovali grad u Anchister. Dok su u Juznoj Americi ljudi doselili u Blizini grada Rio Gallegos, taj grad je bio totalno unisten i na obali su doseljenici podigli novi grad Rio Fonte... i bilo je jos nekoliko gradova diljem europe, sjeverne amerike i kine, ali vecinom su to bili mali gradovi koji su e tokom godina spojili s obliznjim gradovima i stanovnistvom i osnovali nove gradove...

Ti preostali novi gradovi na zemlji nisu bili u kontaktu jer nitko nije znao sta se desava u ostalim kontinentima... sve setalite i komunikacijske uredjaje unistila je vojska...
Godina 2173. preostalo stanovnistvo je palo na svega 80 miliuna...
Godina 2182. prvi uspostava komunikacije 2 grada je bila izmedju Kongor-a i Anchister-a sve dok nisu uspostavili ponovo vezi i popravili u svemiru nekoliko satelita koji su bili u funkciji, godinu dana poslje 2183. uspostavili su veze i s ostalim gradovima na planeti...
Godina 2201. sve je islo na bolje i uz pomoc strih i novh tehnologija preostali stanovnici su pomalo isli na bolje, ali su zemljom vladale nevremena i cudne klime. Znalo se desit da cijeli 7. mjesec bude hladan kao u sibiru temperatura je znala padat ispod 25-30 C* a da od 12.-og do 1.-og mjeseca temperatura predje preko 45 C* iz mjeseca u mjecec vladale su drukcije i sve gore i gore vremenske nepogode...
godina 2211. znanstvenici procucavaju tadasnje erupcije vulkana, potrese i lomove na planeti da ce do 2240. zavladat novo ledeno doba...
Godina 2215. masovno sakupljanje prezivjelih u velike gradove i zajednice, sredinom 2215. nova katastrofa veliki uzastopni potresi na jugu afrike kod grada Southrock, zemlja se odvaja od azijskog kontinenta i postaje otok, prezivjeli stanovnici prisiljeni sele se na sjever afrike u mali gradic nazvan po istoimenom gradu Newrock... Otok na kojem je nekad lezao grad Southrock tone ispod mora i nestaje s lica zemlje...
Godina 2217. znanstvenici s cijele planete dolaze i proucavaju kako je doslo do toga da je cijeli komad zemlje na kojem je nekad bio jedan od najvecih gradova u to veijeme nestao pod vodom... i nakon dolaska dolaze na sokantno otkrice, pukotina od juznog pola dosla je tocno ispod nekadasnjeg grada, nakon nepunih 6 mjeseci klima se na juznom polu i na dijelu juzne afrike potpuno promjenila zavladale su velike oluje a nekoliko mjeseci poslje i ledene oluje, more na obali juga afrike pocelo se naglo ledit temperatura je pala ispod 15 C* znanstvenici se vracaju u gradove s rezultatom da ce ledeno doba zavladat i prije nego planirano 2240. sad su rekli da ce doci cak 10. god prije.
Dok su na sjeveru kod sibira u gradu kongor ljudi se povlacili jer nisu vise mogli izdrzat toliko niske temperature sele se na sjever Azije u grad Newrock. Dok je taj grad krajem 2217. godine bio najnapuceniji u to vrijeme, brojao je stanovnistvo od 18 miliuna ljudi... na kraju se odluka o preseljenju stanovnistva u Newrok pokazao kao pametan potez jer su izbila 2 ogromna vulkana kod grada Kongor-a... Ljudi diljem Planete masovno se spremaju na ovo ledeno doba uz pomoc novih tehnologija odrzavaju i skupljaju potrebne zalihe (resurse) za nova nevremena...
Godina 2224. oluje diljem planete nikako da prestanu temperatura tokom prosle godine jedva je dosegla +4 C* na cijeloj planeti
Godina 2225. oluje i dalje traju temperatura naglo pada na -15 C* koja je tijekom te godine bila najvisa izmjerena temperatura, krajem godine temperature jos vise padaju, mora se diljem planete neocekivanom brzinom lede, stize krajnja granica da zahvati sve novo ledeno doba...
Godine 2228. javno je proglaseno novo ledeno doba....

Na planeti zemlji godine 2317.
Planeta Zemlja populacija je bila govori se oko par miliuna po preostalim gradovima, al jos uvjek netocan broj.
Vrijeme nepovoljno za zivot !
Nestali svi potrebni resursi za odrzavanje i za ovo malo ljudi na zivotu.

Tu pocinje moja Prica :

Ja i jos ne bas puno ljudi ostalo je na zemlji bez iceg, poslje svih velikih ratova,
oluja i novog ledenog doba sto je zavladalo zemljom prije nepunih 89 godina naglo se pocelo topit.
Nasi preostali znanstvenici su ocitali nekoliko velikih erupcija na mjestu nedaleko od bivse Italije,
govore ukoliko ne uspijemo otici procjenjuju za nekih 10-15 godine da ce nas zateci velike poplave,
erupcije vulkana na svim mjestima zemlje, velike oluje i nevrijemena, ocitali su velike potrese u blizini sjevernog i juznog pola.
Otkrili su veliki broj pukotina iz kojih izlazi vruca para tocno na sredini sjevernog pola i govore da se svakim danom sve vise i vise siri, da ce za nekoliko godina poceti i erupcije vulkana a to bi bila velika katastrofa za nasu atmosferu i drasticno bi utjecalo na vremenske nepogode, potrese i erupcije vulkana sirom planete...


(_______Ovdje ide neka mala prica iz njegovog djetinstva, bit ce uskoro gotova______)


....aaaaaaaa!!!! (zijevanje).... nije ni 04:00 a ja vec budan, tmurno jutro... kha!!! kha!!! kha!!! zaboravio sam prokleti prozor opet zatvorit, ulazi mi dim u sobu... Idem ga zatvorit prozor prije nego se ugusim... (pogled kroz prozor) Opet oni sugavi plavci zatvaraju ulice.... na sta je pala nasa policija da im moraju pomagat zastitne sluzbe od pljacki....
da mi je napustit ovaj grad, valjda negdje vani ima jos prezivjelih, rekli su da nas ima u ovom gradu nesto manje od jedan i pol miliun... i jedini grad s kojim smo jos povezani je predaleko od ovog i da u njemu ima oko 2 miliuna i da ljudi bolje zive nego ovdje, valjda cu tamo nac neki bolji posao za prezivjet, samo je problem napustiti ovaj grad jer ne pustaju nikog osim vojnika, zastitarske sluzbe i kamiona koji prevoze neke cudne stvari....
Pitate se zasto je tako sad u ovom gradu ??? e pa sad cu vam reci stvari koje sam cuo od svog djeda Seward-a :
Nasa jedina nada za spas je izgradnja 3 svemirska broda pod imenom "Destiny" II & III koja traje od moje 4. godine. govorio mi je djed da je radio za lokalnu policiju dok nije poginuo u pljaci robijasa dok su cuvali ceste da prodju oni teretni sugavi kamioni...
dalje sto sam cuo je bilo :
Za dva broda govore ljudi koji su bili u blizini nekih cudnih beodogradilista da su skoro gotovi, a sa 3.-im je doslo do nekih komplikacija za njega ce predpostavljaju izgradnja trajat nesto duze od ova ostala 2... Ti brodovi bi nas trebali odvesti na planetu 186:1.2.17 ili pod imenu Meptus....Do koje bi putavali otprilike 2 godine, ukoliko nebudu imali dosta goriva ostali bi bez impulsnoog pogona nedavno istrazenog....
(...sustav impulsnog pogona se temelji na principu odbijanja cestica. Odbojna tvar je ustvari otpad fuzijskih reaktora koji se koriste za generiranje potrebne energije za ovu vrstu pokretnog pogona. Impulsni pogoni su daljnji korak u razvoju jednostavnog pogona na izgaranje, povecavaju efikasnost te smanjuju potrosnju goriva...)
bez kojeg bi sa starom tehnologijom putovanje trajalo 5 do 6 puta duze..............
Ali to su samo tracevi lokalnih pijanaca iz nocnih barova kojima nitko vise ni nevjeruje koji su nekad radili u zastitnoj sluzbi BS (BlueSecurity) i slicnim organizacijama u nasem gradu...
Ja sam primjetio neke kamione da svak jutro napustaju nas grad s nekim cudnim spremnicima ili ti ga oklopima, cim idu ulicama ti kamioni prati ih vojna straza, a BS-ovi ljudi zatvaraju glavne ulica tako da bi ih zastitili od pljacke ionako vec siromasnih razbojnika kojima ni lokalna policija vise nista nemoze... a kamioni odlaze iz grada rano ujutro oko 04:30 i vracaju se tj. ulaze ponovo u grad 22:00 to sam primjetio sa svog mlog prozorcica iz sobe u Boiley`s Hotelu....
jedino u sto sam 100% siguran da su napravili novu tehnologiju oko nekih malih robota koji pomazu pri izgradnji u tvornicama i ostalim stvarima koji na kraju postaju dio zgrade ili ovbjekta koji naprave, a zovu se ako se ne varam Naniti ili nesto slicno tome...
(...naniti su zapravo sicusni roboti velicine par nanometara. Ovi mehanicki mikrobi su medjusobno umrezeni i programirani za vrlo brzu izgradnju. Kako su izradjeni na razini molekule vrlo su korisni kod izgradnje brodova jer nakon izgradnje postaju dio broda te popravljaju brod ako su opskrbljeni energijom i resursima)





Nastavak price tj. sredinu dok je glavni lik bio klinac, sam tek poceo pisat postam ga naknadno kad bude gotov.... ajde da cujem vase misljenje ovo je samo nastavak rada na kojem sam radio jos prije, al sad sam nastavio i nadam se do kraja godine napisat knjigu barem sa 50-ak stranica ako ne i vise :P
jos ce bit nadopune na ovo jer nije 100% gotovo ;)

svi prijedlozi ispravke su dobrodosli ;)
bilo koja pomoc ce mi dobro doc :Dđ

da i da se zahvalim hacker-u i Wizard-u na nekim idejama koje ce doc za dijelo ili su vec dio djela... ako sam koga zaboravoio nek se javi :P

idem sad na spavanje cujemo se sutra :wink: :D

Dreadlock
06-05-2008, 18:44
priznaj...jel bilo malo ogame-a u ovom? :D

Empe Tri
06-05-2008, 21:34
da samo sam uzeo one 2 tehnologije jer nisam ni sam znao koju da stavim za takve stvari a ta mi je stranica prva pala na pmet :D
za par dana ce bit gotovo od g. lika prica o proslosti i dio druge price sa drugim likom ;)

a sta mislis jeli dobro ovo gore sto sam pisao ili ?
bit ce jos ispravki i nadopuna al me zanima dali idem dobrim putem :D trebaju mi misljenja drugih i sta da popravim ili da dodam neke stvari.... :wink: :D

olio
06-05-2008, 21:56
pročita sam polovicu i ne da mi se dalje XD

samo neke ispravke koje si vjeroatno ispravia već
dosadno mi je ionako :(


djed mi je podrijetlom iz Kine a Mama iz Egipta.

djed mi je podrijetlom iz Kine a MajkaSiz Egipta.
koliko sam skužia dovoljno je star da je zove majka a ne mama


Ajde da vam polako polako ispricam sta se tocno desilo
malo preformuliraj ne znam kako al bi trebalo i zašto koristiš desilo??


Jedine priceSkoje se sjecam....

Jedina prica koje se sjecam....


Bila je to godina 2015. a Zemlja je bila napuceno mjesto zivjelo oko 8 milijardi
2015 mi izgleda još rano malo "udalji" radnju


novoSsvjetski rat za vodu je ocito neizbjezan

novi svjetski rat za vodu je neizbjezan


A tko bi rekao da ce se jedan dan i za vodu borit
nikad ne bih pomislio da ce jednog dana nastati ovakva kriza i ratovi zbog vode nešto tako fancy


govori se da je Kuba 1. nastradala i
1.
govori se da je Kuba prva stradala i
2.
govori se da je Kuba prva napadnuta i
3.
govori se da je Kuba prva razorena i


bacene neke nove bombe s razornim ucinkom od 10 atomskih....

bacene su nove bombe s razornom i strahovitom snagom kao deset atomskih bombi....


je prevladavao kos i masovno iseljivanje

je prevladao kaos i masovno iseljavanje


. to je bio pocetak kraja...--------Pad 3M se oznacuje kao pocetak kraja,ili pocetak nuklearnog rata
dva puta spominješ da je pocetak kraja na razlicita dva dogadaja izbaci jedno ja bi prvo


, tek je 12% stanovnistva jos pilo cistu vodu,
ma bolje da je sva voda onečišćena jer bi bilo još ratova , npr borbe više nema jer sva voda je bila nečista i koristili su se razni uređaji za pročišćavanje


sve setalite i komunikacijske uredjaje unistila je vojska...

svi setaliti i komunikacijski uredjaji unisteni su tijekom velikog svijetskog rata...


Znalo se desitSda cijeli 7. mjesec
opet desit ?!?!


ok priča samo poveži neke stvari i razvij još malo uvod i malo više detalja o borbi itd

Empe Tri
06-05-2008, 22:07
ok priča samo poveži neke stvari i razvij još malo uvod i malo više detalja o borbi itd

hvala za gramatiku al ju nikad nisam ni gledao da ju dobro napisem, uz tvoju pomoc gore cu brze to napravit al to ce ici tek na kraju ili pred kraj kd sve bude gotovo i kad se sve bude spojilo ipak hvala ;)

da za uvod jos neke stvari moram povezt, al mi detalji trenutno ne padaju na pamet... pogledat cu par filmova i kopirat ideju borbi i nekih stvari za bolji uvod :D

i ono za vodu je dobra ideja :D
tnx ;) na pomoci
ako ikad procitas drugu polovicu postaj jos koji koment i reci sta da ispravim ;)

olio
07-05-2008, 14:30
evo procita sam i drugi dio :D sada mi se jos vise sviđa priča
samo jel ti pišeš neki detektivski SF ? tako mi se čini
dobro je šta drugi dio ima atmosferu dok se čita
neke stvari sam izmjenia al ne moraš ih uzet kao primjer

nemam komentara puno jer neznam kako će se priča razvijat (samo pretpostavljam) pa kada bude više komentirat ću

zasad je dobro

EDIT eh da ubacio sam i plaćenike jer stvara više sumnje u vezi kamiona i cijele situacije
plaćenici su nemilosrdni i ne daju da se itko priblizi kamionima i često interveniraju silom i dosta bude "nesretnih slučajeva"


Aaaa!!! (zijevanje) Nije još ni 04:00 a već sam budan, tmurno jutro. Kha! Kha! Kha! zaboravio sam prokleti prozor
opet zatvoriti, ulazi mi dim u sobu...
Moram zatvorit prozor prije nego se ugusim. (pogled kroz prozor) Plavci opet zatvaraju ulice sugavci jedni,
na sto je spala policija da im moraju pomagati placenici i zastitne sluzbe zbog previse pljacki.
Najveca zelja mi je napustit ovaj grad, valjda negdje vani ima jos prezivjelih.
Rekli su da nas ima u ovom gradu nesto manje od jedan i pol miliun, a jedini grad s kojim smo jos povezani je
predaleko. U njemu ima oko 2 miliuna i da ljudi bolje zive nego ovdje, mogao bih tamo naci bolji posao za
prezivjeti, hmm samo je veći problem napustiti ovaj grad. Ne pustaju nikog izvan grada osim čudnih kamiona u
pratnji vojske, zastitarskih sluzbi i placenika. Svi znaju da je to sumnjivo i da nešto spremaju !?
Ah da je barem moj djed Seward ovdje on je uvijek znao što se događa, a i jednom mi je ispričao kako je došlo do
ovakvog stanja u gradu;
Sve je započelo našom novom nadom u izgradnji 3 svemirska broda pod imenom "Destiny" II i III koja traje od moje
četvrte godine. Djed mi je rekao da je radio za lokalnu policiju, jednog dana je poginuo u pljaci robijasa dok je
on bio na zadatku. Čuvali su ceste samo da prođu ti šugavi kamioni. Ah zar su toliko važni ti vražji kamioni da je
moj djed i još nekoliko njegovih prijatelja moralo izgubiti život.. Dalje što sam čuo su samo glasine u kojim nadam
se ima istine. Za dva broda govore ljudi, koji su bili u blizini nekih cudnih gradilista, da su skoro gotovi,
a sa trećim je doslo do komplikacija. Za njega ce, predpostavljaju, izgradnja trajat nesto duze. Ti brodovi bi nas
trebali odvesti na planetu 186:1.2.17 pod imenu Meptus. Do koje bi putovali otprilike dvije godine, ukoliko nebude
dovoljno goriva ostali bi bez impulsnog pogona koji je nedavno istražen.
(sustav impulsnog pogona se temelji na principu odbijanja cestica. Odbojna tvar je ustvari otpad fuzijskih reaktora
koji se koriste za generiranje potrebne energije za ovu vrstu pokretnog pogona. Impulsni pogoni su daljnji korak u
razvoju jednostavnog pogona na izgaranje, povecavaju efikasnost te smanjuju potrosnju goriva.)
bez kojeg bi sa starom tehnologijom putovanje trajalo pet do šest puta duze.
Ali to su samo tracevi lokalnih pijanaca iz nocnih barova kojima nitko vise ni nevjeruje. Oni su nekad radili u
zastitnoj sluzbi BS (BlueSecurity) i slicnim organizacijama u nasem gradu.
Primjetio sam kamione da svako jutro napustaju nas grad s nekim cudnim spremnicima slično oklopima, kad prolaze
ulicama prati ih vojna straza, a BS-ovi ljudi zatvaraju glavne ulica tako da bi ih zastitili od pljacke ionako vec
siromasnih razbojnika kojima ni lokalna policija vise nista nemoze. Kamioni odlaze iz grada rano ujutro oko 04:30
i vracaju se u grad 22:00 , a to sam primjetio sa svog malog prozorcica iz sobe u Boiley`s Hotelu.
Jedino u sto sam 100% siguran je da su napravili novu tehnologiju povezano sa malim robotima koji pomazu pri
izgradnji u tvornicama i slicnim stvarima koji na kraju postaju dio zgrade ili objekta koji naprave, a zovu se ako
se ne varam Naniti ili nesto slicno.
(Naniti su zapravo sicusni roboti velicine par nanometara. Ovi mehanicki mikrobi su medjusobno umrezeni i programirani
za vrlo brzu izgradnju. Kako su izradjeni na razini molekule vrlo su korisni kod izgradnje brodova jer nakon
izgradnje postaju dio broda te popravljaju brod ako su opskrbljeni energijom i resursima)

Empe Tri
07-05-2008, 15:47
evo procita sam i drugi dio :D sada mi se jos vise sviđa priča
samo jel ti pišeš neki detektivski SF ? tako mi se čini
dobro je šta drugi dio ima atmosferu dok se čita
neke stvari sam izmjenia al ne moraš ih uzet kao primjer

pa napravio bi nesto da on zeli u pocetku otic iz ovog grada i nac bolji posao i zivot u drugom gradu, uz to nije siguran da je njegov stari poginuo u prometnoj nego zeli to jos malo istrazit i sta se tocno deslilo tog dana kada mu je djed poginuo i potrazit te razbojnike za vise informacija o cemu se sve radi s tim kamionima, a ne radi osvete jer i sam zna kakav je zivot u ovom gradu nece nikog krivit jer je mogao i bilo tko drugi poginut na njegovom mjestu...

i zamisao bi bio da je grad okruzen nekim plavo-sivim stitom da se otvara samo ako npr 6-8 glavnih faca na celu tog grada i da oni odredjuju tocno vrijeme i dan kad se sve moze to sredit.... al da nedaju ljudima da napustaju te gradove da nebi pala populacija grada i da nebi svi pobjegli i da ih uvjeravaju da je sigurnije u gradu nego vani.. itd...

eee...da i Super ti je ono gore kopirao sam odma ;) :thumbs2:

veceras cu zavrsit onaj dio o njegovom djetinstvu nije velik al nisam imao vremena za pisat :P
za sad sto sam napisao o tome je ovo :

Ali to su samo price koje sam cuo dok sam jos bio klinac, nikad nisam upoznao svoje roditelje, dok sam imao 2 god otac Kaori mi je poginu u prometnoj nesreci, a majka me je napustila i ostavila kod djeda, djed mi ju nikad nije spomenuo pa ni rekao njezino ime uvjek je izbjegavao tu temu. neznam dali je to zato sto me je napustili ili radi nekih drugih razloga, uvjek je bio vjest u izbjegavanju stvari koje su me zanimale a n ikad mi ih nije htjeo ni spomenut. Kad sam imao nekih 6 godina prvi put sam vidio neke cudne robote koji rade vecinu poslova umjesto ljenih i vecinom siromasnih ljudi... Tada su mi bili super i divio sam se toj tehnologiji jer je to bilo nesto novo za mene, ali danas s ovako jadnim poslom bi vise volio da nema tih prokletih robota zbog kojih imam ovako malu placu, ako bi se to mogla i zvati placa. Sa 12 god sam...