PDA

Pogledaj cijelu verziju : KONZOLE



Sonic_Moronic
20-04-2006, 11:35
Evo, šta vi mislite o igranju na konzolama? Meni su konzole basš glupe, mrzim one kontrole na joysticku i, ak igraš na nekim starijim konzolama (ko moji bratići na PS ONE) onda pola igara ti ne radi. Fuj! :yuck: Ali zanima me vaše mišljenje :D

Tonach
20-04-2006, 11:37
Evo, šta vi mislite o igranju na konzolama? Meni su konzole basš glupe, mrzim one kontrole na joysticku i, ak igraš na nekim starijim konzolama (ko moji bratići na PS ONE) onda pola igara ti ne radi. Fuj! :yuck: Ali zanima me vaše mišljenje :D


:fof:

Prince
20-04-2006, 11:42
i ja osto ne volim igrati na konzolama :yuck: iako sam igarao PS one(kad je izašao,nisam imao komp) evo sad mi brat igra San Andreas i kaže da su mu lakše kontrole :o ,e pa meni nisu 8)

Sonic_Moronic
20-04-2006, 11:46
:o :o Lakše kontrole na PS ONE??? Taj je malo čudan... Ionako grafika suxa ostalo. AL šta moš: puno ljudi, puno ćudi...

Al treba sve te konzole :twisted:

Prince
20-04-2006, 11:51
:o :o Lakše kontrole na PS ONE??? Taj je malo čudan... Ionako grafika suxa ostalo. AL šta moš: puno ljudi, puno ćudi...

Al treba sve te konzole :twisted:

e nemoj mi sad vrijeđat brata :-x :| ,da i ja sam se malo začudio ali ako on tako misli ajde dobro :|

PS:PS 2,ne one.

dex
20-04-2006, 11:52
hmm... nisu konzole loshe... neke igre je puno jednostavnije igrat na joysticku.... pa et ja sam svoje konzole prodo al sam si opet kupio gamepad za pc...

Sonic_Moronic
20-04-2006, 12:01
:o :o Lakše kontrole na PS ONE??? Taj je malo čudan... Ionako grafika suxa ostalo. AL šta moš: puno ljudi, puno ćudi...

Al treba sve te konzole :twisted:

e nemoj mi sad vrijeđat brata :-x :| ,da i ja sam se malo začudio ali ako on tako misli ajde dobro :|

PS:PS 2,ne one.


UM..Oprosti ak te to uvrijedilo. Ja nemam ni brata ni sestre, a moji bratići se međusobno mrze, pa sam mislio da je tak kod svih :) Mislim oni se stalno vrijeđaju, treba to vidit :rotfl:

Sonic_Moronic
20-04-2006, 12:10
Što je??!! Štedi se papir? :fof: Neću čekat pol sata za novi post 8)

dex
20-04-2006, 12:11
istina... slabo di cesh vidit da se burazi poshtuju.... svugdje lupanje psovanje itd... ja i moj buraz smo neutralni...

Kibo
20-04-2006, 12:14
Pa nisu konzole ni toliko lose. Ako ti komp ne sluzi za nista drugo nego igranje onda bolje da nabavis konzolu
Ali mi je definitivno zabavnije igrat nogomet na konzolama

goGAMERo
20-04-2006, 12:16
Ja volim koznole ali samo PlayStation, nikada nisam volio razna nitenda, xboxove . . .! PS2 JE UREZAN U MOM SRCU :rotfl: ! A normalno obožavam PC, to da se ne govori! A konzolU volim iz jednostavnog razloga, zbog neki super igara koje bi pravi GAMER trebao odigrati, a koje nepostoje za PC PLATFORM-u, od novijih ću izdvojiti npr. Burnout Serijal

Sonic_Moronic
20-04-2006, 12:24
Ja ne volim konzolu zbog jednostavnog razloga: RPG-ovi i FPS-ovi na konzolama su jaaako glupi, a ja baš te žanrove volim. Ne mogu to bez miša igrat! A ionako nije baš neka ponuda RPF-ova :wink:

mrs.croft
20-04-2006, 16:43
pc owna.....

ali za PS1 i N64 ima legendarnih igara....

Wizard
20-04-2006, 17:06
Ja igram na konzole tj. na PS2 kadkad PES-a ili Takkena ili nesto slicno, puno je bolje na konzoli to igrat nego na PC-u.

Prince-Artas
20-04-2006, 18:20
Evo, šta vi mislite o igranju na konzolama? Meni su konzole basš glupe, mrzim one kontrole na joysticku i, ak igraš na nekim starijim konzolama (ko moji bratići na PS ONE) onda pola igara ti ne radi. Fuj! :yuck: Ali zanima me vaše mišljenje :D

da nema konzola bilo bi puno više igara za kompove

Tonach
20-04-2006, 20:11
[quote="Sonic_Moronic":1l2mdypn]Evo, šta vi mislite o igranju na konzolama? Meni su konzole basš glupe, mrzim one kontrole na joysticku i, ak igraš na nekim starijim konzolama (ko moji bratići na PS ONE) onda pola igara ti ne radi. Fuj! :yuck: Ali zanima me vaše mišljenje :D

da nema konzola bilo bi puno više igara za kompove[/quote:1l2mdypn]


komp. je jedno razmaženo derište

Prince
20-04-2006, 20:50
ma nisu one ni tako loše,eto ja imam PS 2 i znam zaigrati Gran Turismo 4 ili koju fucu. :wink:

goGAMERo
20-04-2006, 20:54
Zašto bi bile loše??? Koznole su nekda odlična zamjena za PC, kada idete na ljetovanje . . .pravi GAMERI ne gjedaju na platformu!

Prince
20-04-2006, 21:01
e pa da kažem dobre su :wink:

Ogg The Dogg
20-04-2006, 21:11
konzole ne volim iz par razloga: moraš sjedit pred TV-om, a ako (Kao ja)
nemaš telkać u sobi svako malo ti neko doleti sa idejom da bi nešt gledo, a i zbog toga što neke žanrove nema smisla igrat na konzolama.
... no sve bolje tabačine izlaze samo za kozole :(

Ogg The Dogg
20-04-2006, 21:11
konzole ne volim iz par razloga: moraš sjedit pred TV-om, a ako (Kao ja)
nemaš telkać u sobi svako malo ti neko doleti sa idejom da bi nešt gledo, a i zbog toga što neke žanrove nema smisla igrat na konzolama.
... no sve bolje tabačine izlaze samo za kozole :(

Prince
20-04-2006, 21:15
konzole ne volim iz par razloga: moraš sjedit pred TV-om, a ako (Kao ja)
nemaš telkać u sobi svako malo ti neko doleti sa idejom da bi nešt gledo, a i zbog toga što neke žanrove nema smisla igrat na konzolama.
... no sve bolje tabačine izlaze samo za kozole :(

ja imam telkać u sobi,ikoja je razlika sjedit pred TV-om ili Kompom,ali neki žanrovi stvarno nevaljaju

20-04-2006, 21:17
Konzole rulaju za neke zanrove a pc za rts i fps :killyou: