PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pcplay-hate-Guild wars ?



PwNzEr
04-05-2008, 19:50
Zakaj je u pcplayu izasla samo recenzija za Guild wars prophecies i zasto se njemu opcenito ne daje pažnja,ima i previše cro igrača,svaka kampanjaje donijela inovitete ,a ako vec nisu recenzirali factions i NF onda su barem EOTN mogli on je ekspanzija i donio je mnoge inovitete.
Očekujem barem recenziju eotn-a

ZA wowaše usvakom broju ima baremnekki clanak josh malo ce i pathceve poceti recenzirati
nadam se da nebum bann dobio zbog ovog,al fakat ljudovi lame ste


P.S -to kaj igrati wow puno i naj vam je igra new znaci da druge mmoe pogotovo GW ne trebate fućkat,pogotovo ak ste recenzirali onu avanturu iz italije gdje morash gledat hebene dedeke i babe

Windwalker
05-05-2008, 08:23
Potpis!
Ako netko treba dobiti ban, sad smo dvojica. :)

Mafioz0r
05-05-2008, 11:27
Zašto svi na ovom forumu misle da će dobit opomenu/ban ili da će im topic biti lockan ako kažu što misle?

Nodakim
05-05-2008, 13:18
zato sto se to par puta dogodilo....zato sto su prijetili time......jer su neki modovi bili kreteni....

Thrall
05-05-2008, 13:53
Zakaj je u pcplayu izasla samo recenzija za Guild wars prophecies i zasto se njemu opcenito ne daje pažnja,ima i previše cro igrača,svaka kampanjaje donijela inovitete ,a ako vec nisu recenzirali factions i NF onda su barem EOTN mogli on je ekspanzija i donio je mnoge inovitete.
Očekujem barem recenziju eotn-a

ZA wowaše usvakom broju ima baremnekki clanak josh malo ce i pathceve poceti recenzirati
nadam se da nebum bann dobio zbog ovog,al fakat ljudovi lame ste


P.S -to kaj igrati wow puno i naj vam je igra new znaci da druge mmoe pogotovo GW ne trebate fućkat,pogotovo ak ste recenzirali onu avanturu iz italije gdje morash gledat hebene dedeke i babe

RESPECT man :pray:

PwNzEr
05-05-2008, 18:27
Eh,da zaboravio sam reći da su i recenziju malo krivo napravili,te da joj nisu posvetili dovoljno paznje sto se ocituje u tome da su dosli do kojeg,4-5 levela!???

A pogreske su:vrsta igre:RPG???valjda MMORPG!!!
da te igra prebaci na server???GW nema servere,ima districte ali nema severe
GW:PVE orijentiran??? ak je orijentiran onda je pvp orijentiran al po mom misljenju nakon dosta patcheva i nastavka postao je balansiran

Nadam se da nisam povrijedio nicije osijecaje ili pretjerao no kad je mafioso rekao da mogu reci kaj mislim ,a na pocetku sam ove stvari presutio, nisam mogao izdrzati

Love ya all

PwNzEr

Nodakim
06-05-2008, 14:21
da je gw pve orijentiran su baljezgarije,vecina update je iskljucivo za balans klasa za pvp(sto naravno "dragi" wow nema,ni balans ni neki pvp)

Tricerotaps
07-05-2008, 23:00
GW je prije imao servere, Europski, americki.... nedavno su to ukinuli i sad svatko moze putovati u ciji god district zeli sto cini GW jednim ogromnim svijetom.
Da li mrze GW, sumnjam , ali mu ne posvecuju dovoljno paznje. Srecom ima bAg recenzije, pa mozda su prek njega dosli novi igraci. :D

Ogg The Dogg
18-05-2008, 11:33
a ne znam... jednostavno mislim da u redakciji postoji neko tko je tolko zaluen wowom da ni ne razmišlja da na ovom svijetu osim WoWa ima još mmorpg-ova

axe
30-05-2008, 23:24
hehe nije mi bas jasno sto se zeli ovim topicom ustvrditi...
to da je pcplay od gamerskog casopisa postao casopis za "klince" (manine i tatine sincice koji neznaju kuda s parama) i da je vec dosta dugo wow orjentiran ...(main razlog zasto ga ne citam vise)..

ko zna ..mozda se to promjeni jednoga dana ali sumnjam .....ima u algoritmu fala Bogu stranih casopisa o igrama i game svjetu (daju puno vishe informacija ) a i tu je ipak internet pa se i na njemu mlao prosurfa ako treba ..

vidim u novom broju nesto o AoC ...ali to ne znaci da planiram kupit novi broj (zbog starog loseg iskustva s doticnim casopisom )...

prosjek igtaca gw-a je 15 - 40

dok je wow vishe za djecu ...(sve jasno)

blacktag
02-06-2008, 15:11
Svaka cast, pcplay bi mogo malo nesto i napisati o GW-u, pa ima nas koji 3 godine igramo neumorno. :bravo:

Thrall
02-06-2008, 15:43
Ako su napisali da je GW PvE orijentiran,možda bolje i da ne pišu ništa.

tantak
02-06-2008, 17:53
ma pustite ljude :D

mozda cekaju da gw 2 izadje i da napisu takvu recenziju da vam se glava okrene :D

axe
02-06-2008, 22:47
lol kada se to desi sumnjam da cu citat recenziju ili bilo sto u doticnom magazinu ....

znas onu kada padnes na los glas ....tesko je povratit staru slavu ....ali magazinu jedino mozemo predlozit promjenu likova koji im rade recenzije..(nije da osobno imam nesto protiv ekipe al ..ako ocu krive informacije pitat cu malnara ili jarana subotom na otv-u :rotfl: )

tantak
03-06-2008, 22:19
hehe, bez uvrede ikome ali ako hoces nesto provjereno onda do it your self tako npr nadjes 4-5 razlicitih izvora kao novine, forumi i ostale stranice i na kraju ne slusas ni jedno od toga nego zakljucis nesto izmedju sam :D bar ako budes u krivu nes krivit nikog drugog :p

K4ciga
06-06-2008, 07:16
Pa normalno kada je WoW 10x puta popularniji od GW-a - i ovdje i u cijelom svijetu.Naučite živit s tim.

06-06-2008, 09:07
Pa normalno kada je WoW 10x puta popularniji od GW-a - i ovdje i u cijelom svijetu.Naučite živit s tim.

Gle da nije bilo Warcrafta i tih njegovih fanova wow nebi bio ništa.

Osobono poznajem barem 5 ljudi koji su sa wow-a prešli na gw i kažu da je gw ipak bolji.

tantak
06-06-2008, 11:48
ma cujte mozete vi govorit sta je vama bolje kolko god hocete ali... o ukusima se ne raspravlja i ja se toga drzim.. ko voli nek izvoli:D

06-06-2008, 13:03
ma cujte mozete vi govorit sta je vama bolje kolko god hocete ali... o ukusima se ne raspravlja i ja se toga drzim.. ko voli nek izvoli:D

Ono kaj je žalosno je da velika većina wow-aša niti neproba gw,ali glavno da pljuje...ahhh.

Thrall
06-06-2008, 14:15
Pa normalno kada je WoW 10x puta popularniji od GW-a - i ovdje i u cijelom svijetu.Naučite živit s tim.

Da,9 milijuna djeca je stvarno velik broj.

Nodakim
06-06-2008, 14:27
Pa normalno kada je WoW 10x puta popularniji od GW-a - i ovdje i u cijelom svijetu.Naučite živit s tim.



po toj logici trebala bi se kometirati samo 1 igra u žanru -_-´
gb dude

ZorgTheBorg
07-06-2008, 23:23
Igrao sam wow nakon GW-a... i wow me razočarao... jako... ipak sam zaključio da je GW mnogo kvalitetniji naslov, daleko ispoliraniji, balansiraniji, mnogo čišći i ljepši od wowa... u GW-u sam doživio saleko više čiste zabave nego u wowu, gdje je osnova gameplaya robovanje za iteme, kojekakve raidove, pitaj boga...

Teon
08-06-2008, 09:50
Znam lika koj je totalno MMO freak, igrao je skoro sve popularnije naslove i sad igra Age of Conan za koj kaze da je shitan MMORPG jer je igra skroz nestabilna i melee orijentirna, balansa gotovo i nema. Archeri deru FPS stilom po glavama i rade criticalke ... Mageovi jadni, ili u slucaju Healera preimba ... Igra mu se rusi ... No kaze da kad sve to poprave mogao bi bit odlican, no igrao je katodjer I WoW pa i dalje kaze da mu je GW najbolji MMORPG koji je igrao, najbalansiraniji i da jedva ceka GW2.

A ja, ja sam samo igrao GW, sad cekam GW 2 :D

tmarosi
10-06-2008, 11:06
A ja, ja sam samo igrao GW, sad cekam GW 2 :D

nacekat cesh se josh godinu-godinu i pol do toga

Teon
10-06-2008, 18:09
Svi mi to kazu ... no zar nije bolje cekat pa ustedit lovu za to neg igrat druge stvari i bacat nofce ;)

tantak
15-06-2008, 17:37
Igrao sam wow nakon GW-a... i wow me razočarao... jako... ipak sam zaključio da je GW mnogo kvalitetniji naslov, daleko ispoliraniji, balansiraniji, mnogo čišći i ljepši od wowa... u GW-u sam doživio saleko više čiste zabave nego u wowu, gdje je osnova gameplaya robovanje za iteme, kojekakve raidove, pitaj boga...



SIGNED

FaTaL_mRkvA
19-06-2008, 14:09
to vam je valjda zato jer ovi u redakciji igraj wow, pa imaju napretek informacija o tome...


moje mišljenje: WoW je ko crtić, GW je puno ozbiljniji

PumA
23-06-2008, 13:39
Pa normalno kada je WoW 10x puta popularniji od GW-a - i ovdje i u cijelom svijetu.Naučite živit s tim.
To sto je popularniji ne znaci da se GW moze zapostavljati :?

Thrall
23-06-2008, 13:49
Ballack je popularniji od Modrića,ne znači da je bolji.

Yebanez
14-12-2008, 02:51
evo,bash sam neki dan cital najavu star wars:the old republic...i pise da ce to biti prvi MMO koji ce uvesti pricu....eto to je josh jedan primjer da zapravo pojma nemaju o GW-u,zbilja bi se mogli malo vishe potruditi i malo pripaziti na ovakve stvari,mene osobno je ovo zasmetalo jer ipak ste vi gaming casopis i trebali bi znati da GW ima pricu,tako da je ono sto ste napisali potpuno netocno...

Nodakim
14-12-2008, 13:44
Pa gledaj,djelomično i imaju pravo jer je GW zamišiljen kao CORPG ilitig cooperational roleplaying game,makar je u praksi očito više MMO(makar se updatevima to pokušava promijeniti)

Berax0r
22-12-2008, 13:23
Igrao GW, Warhammer Online i završio na wow-u. Mi smo različiti ljudi i različite stvari volim. Npr mene više oduševljuje PvE nego PvP. Warhammer je 75% PVP, a 25% PvE. GW je 50%, 50%, tamo mi se nesvida i to sastajanje samo u gradovima... Dok u wowu možeš se prikloniti jednom ili drugom 100%, otvoren svijet možeš raditi šta god oćeš. Što god vi govorili WoW je majka svim MMORPG-a. 8)

Nodakim
22-12-2008, 14:23
Got new for ya,GW je CORPG.

ssalG
22-12-2008, 22:40
Igrao GW, Warhammer Online i završio na wow-u. Mi smo različiti ljudi i različite stvari volim. Npr mene više oduševljuje PvE nego PvP. Warhammer je 75% PVP, a 25% PvE. GW je 50%, 50%, tamo mi se nesvida i to sastajanje samo u gradovima... Dok u wowu možeš se prikloniti jednom ili drugom 100%, otvoren svijet možeš raditi šta god oćeš. Što god vi govorili WoW je majka svim MMORPG-a. 8)

WoW je najpopularniji MMORPG, ne najbolji.

Nodakim
23-12-2008, 00:38
Nije ni GW tako ne popularan,evo u ovome podforumu jako malo postova ,ali to je zato što je većina igrača u istoj guildi/alijanci,a oni koji nisu trenutno, su bili i aktivni su na našem forumu.

Norther
14-02-2009, 18:50
Nije ni GW tako ne popularan,evo u ovome podforumu jako malo postova ,ali to je zato što je većina igrača u istoj guildi/alijanci,a oni koji nisu trenutno, su bili i aktivni su na našem forumu.
istina, za vrijeme dok sam ja igrao, igralo je strahovito puno hrvata // balkanaca.
inace, GW brojka igraca nije toliko mala, ako se ne varam 5 milja po nekim zadnjim statistikama.
ako se varam ispravite me :D

probao sam dosta toga,ukljucujuci wow, ali gw ce za mene uvijek biti #1.