PDA

Pogledaj cijelu verziju : Savage 2



overklokan
02-05-2008, 23:54
Upravo sam naletio na stranicu od ove igre i ostao paf na screenshotove ... posto imam slab
notebook nema sanse da ju pokrenem pa ako ima tko zainteresiran neka provjeri i napise svoje
dojmove ... onako na prvu bi rekao da je igra "mrak"!

http://savage2.s2games.com

Empe Tri
03-05-2008, 00:26
eo ja sam stavio da se skida pa javim kakva ce bit ;)
za sad mi se cini ok po slikama :P

Empe Tri
03-05-2008, 16:23
neznam kojim cudom nemam edit na ovom gore postu... a na drugim temama mogu editirat postove bez problema.... neka visa sila djeluje na ovu temu :D

uglavnom imate 5 sati besplatnog igranja i isplati se skinut za tih 5 sati... inace igra se jednom kupi i mozete ju igrat koliko ocete ja mislim da je cijena negdje oko 29.99 $ ali nisam siguran... nema pretplate...

meni se igra svidjela i sad razmisljam o kupnji ove igre al jos neznam kakav ce bit age of conan pa cu do tad igrat demo... :P

Konj42
10-09-2008, 12:30
O jesi naso usporedjivat igre svaka ti cast. AoC je mmorpg u svakom pogledu dok ovo definitivno nije. Ovo je vise nesto u stilu tf2 ali sa medieval setingom. I igra uopce nije losa, borba je malo prebrza u pocetku no naviknes se.

Empe Tri
10-09-2008, 13:03
meni se igra svidjela i sad razmisljam o kupnji ove igre al jos neznam kakav ce bit age of conan pa cu do tad igrat demo... :P

tu uopce nema nikakve usporedbe... nego sam razmislao o kupnji ili jedne ili druge igre
jer nisam s lovom bas najbolji... nesto se u zadnje vrijeme sve vise svadjamo :D