PDA

Pogledaj cijelu verziju : FPS CREATOR



Halo2
02-05-2008, 22:31
Trebam neku pomoc oko fps creatora...Htio bi napravit igricu slicnu call of duty (1 naravno), pa me zanima kako napravit ljude koji me nece napadat nego ce mi pomoc da ubijem neprijatelje i kako napravit da pucaju iz daljine a ne ono moras doc do neprijatelja pa tek onda pocne pucat.Hvala na pomoci!!! :wink:

Luka
02-05-2008, 22:40
Trebam neku pomoc oko fps creatora...Htio bi napravit igru slicnu call of duty (1 naravno), pa me zanima kako napravit ljude koji me nece napadat nego ce mi pomoc da ubijem neprijatelje i kako napravit da pucaju iz daljine a ne ono moras doc do neprijatelja pa tek onda pocne pucat.Hvala na pomoci!!! :wink:

Ako si pod slično CoD-u mislio na sličnost u kvaliteti grafike, fizike i sl., tako nešto ne možeš postići s alatom poput fps creatora.

Halo2
02-05-2008, 22:44
Ma nije bas tolko bitna grafika za sad al otprilike da vidim kako bi to izgledalo

EDIT:BTW cuo sam da sad ima neki novi fps creator x10

Halo2
03-05-2008, 09:27
Sorry zbog double posta al imam jos samo jedno pitanje kako ubacit scripte naso sam ih na netu al nisu pdf nego moras negdje iskopirat pa onda valjda promijenit u pdf file... :?

Plexihack
05-05-2008, 11:45
http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=45&t=22413

Ostavi se FPS creatora,nećeš napravit ni Call of Sila u njemu...