PDA

Pogledaj cijelu verziju : Koliko je opasno modat mobitel?



flander
02-05-2008, 20:27
a čuj rizik uvijek postoji

jel znaš kako na taj V3 neku temu stavit, jel ove custom su mi živce popile ?

flander
02-05-2008, 20:48
ja sam se sa tim p2k pizdhariama zekal u nedogled i niš ne razmem kak to funkcionira

RIDER32
02-05-2008, 21:40
Mislim da to nije ilegalno al mislim da onda gubis garanciju (ako je opce i imas).
Moj bratic je to radio i nije mogo upalit mob. Poslje je proradio.

Kao sto si sam rekao: "Googlay"

DragonSoul
04-05-2008, 16:24
Mislim da to nije ilegalno al mislim da onda gubis garanciju (ako je opce i imas).
Moj bratic je to radio i nije mogo upalit mob. Poslje je proradio.

Kao sto si sam rekao: "Googlay"

Modding nije ilegelan, a garancija se gubi ako nemaš backup orginalnog LPa, flasha i flexa.



Imaš siteove za v3i hackove i modove unedogled, googlaj!

EDIT: Evo modao sam mob i sve super rade mi skinovi ali ne rade mi light's. :(
Sad imam problem. Kada spojim mob na usb na komp ovaj mi ga više ne želi naći! WTF?

Jesi siguran da si točan seem stavio gore, ili da si točni bit manipulirao? To zna zezati, a ako ne, onda pripazi di ti je funlights.pat (mislim da je .pat). Stavi ga u /a/mobile/pictures/, /a/mobile/audio (ili music), /a/mobile/video i tako isto za /c/. Sad, ako ti komp ne prepoznaje mob, moguće je da ti mob ne ide u p2k mode ili driveri zezaju. Ugasi mob, restartiraj komp, izvadi bateriju iz mobitela. Sve vrati, upali i trebalo bi raditi. I ako nisi, napravi si backup flasha i flexa, ako nisi do sada ili si priredi neki lijepi MonsteraPack. E sad, pazi što radiš, jer ako pogrešno manipuliraš bitove, moguće da ćeš morati flashati mob, a ako nemaš sreće, može nestati struje ili dogoditi nešto, pa stane flashanje i onda valja raditi Test Point što je, blago rečeno, pakao. Nisam dugo moddao motorole, ovo je sve što me sječanje služi.
Eto, sretno :D

DragonSoul
04-05-2008, 17:36
Šta se dogodilo? Što ti se događa kada pališ mob? Dali mob radi kad je spojen? Kako ga prepoznaje? Možeš li u BootLoader? Koji ti je BootLoader? I da znaš, nikada nećeš naći taj MP na netu, jer to je orginal, a naravno svi ljude prave backupove, kao što neki stalno govore....... U biti ako ne uspiješ bez flasha riješiti, onda si skini neki Modded MP, jer si garanciju već zapalio.