PDA

Pogledaj cijelu verziju : Iron Man



Vukas15
01-05-2008, 21:16
Ev upravo stigo u kina.
Koji su ga pogledali neka kažu mišljenje o njemu i vrjedi li ga pogledat?

Kron
01-05-2008, 21:26
jel svira pjesma od blek sabbatha? jel ima onaj dio dok on jos nije uber kul good guy? i onaj dio kad je u zatvoru pa pravi odijelo?

King tiger
01-05-2008, 21:39
ako ima pesma od black sabbatha onda je gg.
ako ne .
nije :D

Maloki
04-05-2008, 00:42
Gledah ga u petak i film mi je bio odličan, glazba u filmu je predobra ^^

Kron
04-05-2008, 00:51
sabbathi??

Maloki
04-05-2008, 00:55
Tek na kraju, al svejedno, Sabbathi ^^
Ima i AC/DC back in black :P

Kron
04-05-2008, 01:06
mozes malo spojlati? jel prikazuju kako radi odijelo?

Maloki
04-05-2008, 01:14
pa pogledaj si trailere :)

The Boz
04-05-2008, 01:23
Film je... Ono. Mislim. Ne? Kuiš.
Pre jak film. Ima jedna scena koja je vrlo bliska svima koji su vidjeli Starcraft 2 trailer :P
Preporuka za pogledat svakako, 9/10, jedan od 5 najboljih superhero filmova koje sam ikad gledao.

Windwalker
04-05-2008, 10:35
Meni traileri zakon izgledaju.
Jedva čekam da nabavim film i pogledam.

Lord Jambrek
04-05-2008, 11:03
danas gledam, samo da se malo strijeznim da mogu sve vidit ispravno

Hamti Damti
04-05-2008, 11:45
odličan je svakako, najbolji nije.

Predugo frajer radi na oklopu, i posebne akcije su samo na početku i na kraju filma kad se bori s onim kretenom, a i to mi je glupo jer ga ne bi pobjedio da mu ženska nije pomogla.

Ipak back in black na početku, i iron man na kraju su bili šećer filma :bravo:

Lord Jambrek
04-05-2008, 17:35
odličan je svakako, najbolji nije.

Predugo frajer radi na oklopu, i posebne akcije su samo na početku i na kraju filma kad se bori s onim kretenom, a i to mi je glupo jer ga ne bi pobjedio da mu ženska nije pomogla.

Ipak back in black na početku, i iron man na kraju su bili šećer filma :bravo:


Meni je to baš bilo odlično jer film nije toliko nabijen akcijom, išli su dosta na priču što me iznenadilo, akcije ima dosta, iako se ne bi žalio na koju žešću fighting scenu.

9/10

@Boz

Znam na koju scenu misliš, ja isto dok sam ju vidio rekao "ovo liči na onaj SC2 trailer"

unknown
04-05-2008, 17:46
film je smeće..... nas će sve amerikanac spasiti ono lol, a priča viđena već 200 puta. Jedino što je valjalo su spec. efekti no to nije dovoljno da film bude dobar

Sickmanno1
04-05-2008, 17:59
film je smeće..... nas će sve amerikanac spasiti ono lol, a priča viđena već 200 puta. Jedino što je valjalo su spec. efekti no to nije dovoljno da film bude dobar

Dude...ovo ti je SF...a ne dokumentarac :?

unknown
04-05-2008, 18:19
film je smeće..... nas će sve amerikanac spasiti ono lol, a priča viđena već 200 puta. Jedino što je valjalo su spec. efekti no to nije dovoljno da film bude dobar

Dude...ovo ti je SF...a ne dokumentarac :?


ako te zanima kako bi inteligentni SF trebao izgledati pogledaj ovo

The Lost Room
http://www.imdb.com/title/tt0830361/

Sickmanno1
04-05-2008, 18:47
Slazem se...pogledao sam film i jako je dobar...

Ali ono nisi skuzio poantu Irona....mislim ne poantu, vec valjda njegovu proslost...a to je da je tako napisan...znaci, eventualno sta mozes jest pljuvat po stripu, a ne po firmu, koji je odlicno ekraniziran...a to nije samo moje misljenje vec misljenje vecine, sto ti pak moze potvrditi boxoffice...

Dok na drugu stranu imas Knjige/stripove...koji bi pozelio da nisi nikada gledao ekranzirane...kao stari Hulk (valjda ce novi biti nesto bolji), kao Kronike Narnije, Zlatni kompas i slicne uzasne ekranizacije ^^...

A i gooddam koja je poanta heroja ako ne spasit svijet...uvijek funkcionirala i uvijek ce funkcijonirati...

The Boz
04-05-2008, 18:59
I gdje je u filmu Amerika spasila svijet? Jedino je jedna scena(komentari u pozadini kad Gvoždolika love Raptori) nešto malo pro-amerikanizirana, ali to je normalno, jer američanska vojska/mornarica/zrakoplovstvo odbija suradnju s filmašima koji ih prikazuju u nepozitivnom smislu. Ostatak filma je prilično realan u depikciji kapitalizma i... svega toga.

unknown
04-05-2008, 19:26
I gdje je u filmu Amerika spasila svijet? Jedino je jedna scena(komentari u pozadini kad Gvoždolika love Raptori) nešto malo pro-amerikanizirana, ali to je normalno, jer američanska vojska/mornarica/zrakoplovstvo odbija suradnju s filmašima koji ih prikazuju u nepozitivnom smislu. Ostatak filma je prilično realan u depikciji kapitalizma i... svega toga.

tko govori američka vojska. Ja sam rekao amerikanac

The Boz
04-05-2008, 19:37
...
e sad ga fakat natežeš... najbolje je da Anthony Stark bude Rus, komunist, sa srpom i čekićem tetoviranim na prsima...

unknown
04-05-2008, 20:21
...
e sad ga fakat natežeš... najbolje je da Anthony Stark bude Rus, komunist, sa srpom i čekićem tetoviranim na prsima...

ako ti tako kažeš.....

Maja
04-05-2008, 20:32
film će sutra bit na redu za gledanje. ako bude gotovo sve. pa ćemo onda vidjet...

olio
04-05-2008, 20:34
film je smeće..... nas će sve amerikanac spasiti ono lol, a priča viđena već 200 puta. Jedino što je valjalo su spec. efekti no to nije dovoljno da film bude dobar

Dude...ovo ti je SF...a ne dokumentarac :?priča viđena hmm čovjeka koji je sa 16 završio MIT otmu afganistanci on napravi oklop pomoću kojeg pobije sve i pobjegne da ta priča se vrlo često pojavljuje u filmovima (npr titanic


...
e sad ga fakat natežeš... najbolje je da Anthony Stark bude Rus, komunist, sa srpom i čekićem tetoviranim na prsima...
iron man bi se u originialu trebao boriti protiv komunista :D pa nemože tako
najbolje da bude balkanac

The Boz
04-05-2008, 20:54
Niko Belic? :P

Baxon
05-05-2008, 10:57
Gledao film i makar mjenja dosta radnje i karakterizacije likova iz oridjidji stripa super je, zashto ?
Zato sto su ga stavili u 21. stoljece pa je morao takav i biti. Film se koncentrira na bit Tonya Starka i probleme koji su ga pratili, a ne na koljachine i fajtove protiv uber bad gaysa, i nishta im se nemozhe zamjeriti.
Uostalom IMDB mu je dao 8.4, sto je chinjenica sama za sebe, must see za sve filmofile :)

The Boz
05-05-2008, 11:13
To sve stoji, ali i Spiderman 3 je imao 8.3 prvih tjedan dana pa je smeće od filma.
Ali ipak, film je zakon. Top 5 superhero flicks sigurno.

flander
05-05-2008, 11:14
to gledam bez obzira na sve

samo zato kaj sam vidio jedno par scena di mu se odjelo kao ono transformira, mjenja oblik što me odma podsjetilo na transformere ^^

Peyo
05-05-2008, 11:48
Gledao jučer. Odličan film. :thumbs2:

Plexihack
05-05-2008, 12:04
Hez hi lost hiz majnd,ken hi si or iz hi blajnd!

Moram nabavit film,odgledao sam sve trailere,čekam ga odkad je najavljen...

Lord Jambrek
05-05-2008, 12:56
To sve stoji, ali i Spiderman 3 je imao 8.3 prvih tjedan dana pa je smeće od filma.
Ali ipak, film je zakon. Top 5 superhero flicks sigurno.


da smeće, Venomov izmet bokte. Onak frajer nabaci emo frizuru i odma se butre pale na njega :pray: veću glupost nisam vidio.

Jopax
05-05-2008, 20:26
Možda pogledam, ali vjerovatno iz istog razloga koi je fland naveo, odjelo mu izgleda friggin kool i to je to, do nastavka transformera mislim da ću više manje vegetirati u gledanju filmova :D

Durin
05-05-2008, 21:09
Dva posta maknuta.Bez daljnjih aluzija na ilegalu.
Pogledao film, sviđa mi se zbog specijalnih efekata, glazbe itd.Uh da imam onu Jericho missile u CoH-u. :)

Avalon
05-05-2008, 22:21
film je super...još mi je draže što će u nastavku ubaciti glavnog protagonista svih Iron Manova...Mandarina

Fenrir
05-05-2008, 22:50
Antagonista.

bezimeni
06-05-2008, 15:31
Pogledao u Cinestaru.Prva polovica filma je odlična.Druga polovica osrednja.Završna borba je dosta razočarala.Sve u svemu zabavan i dobar film i sigurno stižu nastavci.

Babitz
06-05-2008, 16:43
gledo jučer u cinestaru
oke film.

Constantine
07-05-2008, 14:26
2010 dolazi iron man 2 (http://www.javno.com/hr/film-i-glazba/clanak.php?id=146209)

Izgubljeni
08-05-2008, 08:46
pogleda jučer, odličan film.. iako kao sto je neko vec rekao zadnja borba razocarala :( , i nekako mi je premalo akcije bilo (posjetilo me na vendettu :D ), no isto odličan film :bravo: svakako pogledat, moguci spoiler! i dobro je sto ce doc war-machine (ako se ne varam oni crnac ce uzet ono njegovo drugo odijelo, jer koliko znam tako je bilo u crticu :D ) u 2 dijelu

Edited by Durin
Bijela boja ne pomaže kod nekih skinova foruma, koristi font size za spoilere.
:wink:

Toxic
09-07-2008, 12:11
Upravo ga pogledao...film me prilicno pozitivno iznenadio. Neke scene su me odusevile (mada...u zadnje vrijeme me nesto nije tesko oduseviti :P).
Najjace scene su mi (eventualni spoileri):
-Kada u avionu prebace sa posla na "party", stjuardese pocnu plesati i spusti se ona sipka...kidao sam se :).
-Nakon sto je napravio prvo odjelo i izasao iz one pecine, teroristi obasuli paljbu na njega. Kada su prestali rece "My turn" i poce ih paliti flamethrowerom :)
-One kada je napravio drugo odjelo pa otisao da unisti zalihe oruzja koje su dospjele kod terorista. Tu su mi 2 posebno kewl: Ona kada poleti i u stilu Dragon Ball-a ispali onu zraku iz ruke...te ona kada dodju oni sa taocima...lik iskljuci ona sranja na rukama...nanisani ih lezerno pobi sve u jednom potezu :).

Ali posebno mi se svidio...Audi R8 shmrc...nesto ga posebno gotivi...ko ne bi :)