PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pržilica problem [RIJESENO]



Vedro
25-04-2008, 19:53
Problem je ovakav:upalim komp,pričekam da se sistem podigne,sve ok,sada stavim bilo koji cd ili dvd,kliknem na dvd drive u my computeru otvara se prazan prozor,e sad,restartam komp,nakon toga prža čita sve cd-e i dvd-e normalno.I to je jedini lijek da bi prža očitavala normalno,svaki put moram čekat da se sistem podigne i nakon toga ga moram jednom restartat.Može pomoć?unaprijed hvala.

athlon3000 sck939,gigabyte ga k8 nmf,2gb kingmax,ati 3850 256 mb,maxtor 80gb IDE,Prža LG

flander
25-04-2008, 20:10
probaj sa novim drajverima za cd/dvd rom

Ubizec Corporation
01-05-2008, 16:58
Problem ti je u tom da ti se sjebo neki registry u windowsima .Zato probaj system restor napravit ili repair windows druge ti nema osim one tvoje finte s restartanjem ,al ja bi ti preporučio da ponovo stavis nove windowse i onda ce ti radit ko beba to se meni desili na jednom kompu slicno da se nisam mogo ulogirat sve dok ponovo nisam zgasio pa upalio komp pozzz!

Vedro
07-05-2008, 18:07
Problem ti je u tom da ti se sjebo neki registry u windowsima .Zato probaj system restor napravit ili repair windows druge ti nema osim one tvoje finte s restartanjem ,al ja bi ti preporučio da ponovo stavis nove windowse i onda ce ti radit ko beba to se meni desili na jednom kompu slicno da se nisam mogo ulogirat sve dok ponovo nisam zgasio pa upalio komp pozzz!


Riješeno,Hvala :)