PDA

Pogledaj cijelu verziju : Vijetnam



Sterpo
18-04-2006, 19:14
Treba li više igara na temu vijetnamskog rata?
Jedino je vietcong koji valja.

MindReader
18-04-2006, 19:19
meni je, osobno, vijetnam skroz bezveze. najbolja vijetnamska igra je battlefield vietnam :D mjuza je looda

Sterpo
18-04-2006, 19:21
To da ali igra nema neki singleplayer.To je više mrežna igra!

MindReader
18-04-2006, 19:23
daaa... nema kampanju!!! :cry:

Prince-Artas
18-04-2006, 20:42
meni je, osobno, vijetnam skroz bezveze. najbolja vijetnamska igra je battlefield vietnam :D mjuza je looda

mjuza je zakon. meni osobno naj vietnam igra je men of valor

toncha
18-04-2006, 22:01
Definitivno treba vise igra o Vijetnamu! :killyou: :killyou:

ROCCO_GRANDE
18-04-2006, 22:06
Treba li više igara na temu vijetnamskog rata?
Jedino je vietcong koji valja.

Prvi ili drugi?

toncha
18-04-2006, 22:09
Ja drugi nisam igrao, a prvi mi ODLIČAN!!

Sterpo
19-04-2006, 10:37
Treba li više igara na temu vijetnamskog rata?
Jedino je vietcong koji valja.

Prvi ili drugi?

Prvi je ok drugi još nisam igrao ali ću ga nabaviti.

Herr Schnitzel
19-04-2006, 19:56
Trebalo bi vise dobrih strategija na temu Vijetnama.
Mislim zbog prasume i svega toga bi se tu moglo napravit bezbroj mogucnosti.

ROCCO_GRANDE
19-04-2006, 20:54
Trebalo bi vise dobrih strategija na temu Vijetnama.
Mislim zbog prasume i svega toga bi se tu moglo napravit bezbroj mogucnosti.

Mislim da Vietnam nije osobito pogodan setting za strategije poglavito zbog skoro potpunog odsudstva balansa zaraćenih snaga.

Herr Schnitzel
20-04-2006, 09:07
Koje odsustvo balansa? Ameri su dofurali gro ljudi, tenkova i helikoptera, a vijetnam ima svoju vojsku i vijetkong. Da su ameri koristili glave
mogli su pobijedit zbog tehnoloske nadmoci, ali vijetnamci
su iskoristili prasumu u svoju korist i postavljali bezbroj zasjeda.

ROCCO_GRANDE
20-04-2006, 09:18
Koje odsustvo balansa? Ameri su dofurali gro ljudi, tenkova i helikoptera, a vijetnam ima svoju vojsku i vijetkong. Da su ameri koristili glave
mogli su pobijedit zbog tehnoloske nadmoci, ali vijetnamci
su iskoristili prasumu u svoju korist i postavljali bezbroj zasjeda.

To je sve točno ako vodimo neku povijesnu raspravu, međutim ne zaboravi da ovdje govorimo o Vietnamskom ratu kao podlozi za stratešku PC igru. Ameri su popušili jer se nisu mogli nositi s vještim gerilskim raovanjem protivnika, međutim, kako to pretočiti u strategiju? Po meni po tom predlošku možeš napraviti samo nekakav taktički RTS kao što su Commandosi i Desperadosi.

Sgt. Bull
20-04-2006, 09:33
[quote="Herr Schnitzel":1h8sriq2]Koje odsustvo balansa? Ameri su dofurali gro ljudi, tenkova i helikoptera, a vijetnam ima svoju vojsku i vijetkong. Da su ameri koristili glave
mogli su pobijedit zbog tehnoloske nadmoci, ali vijetnamci
su iskoristili prasumu u svoju korist i postavljali bezbroj zasjeda.

To je sve točno ako vodimo neku povijesnu raspravu, međutim ne zaboravi da ovdje govorimo o Vietnamskom ratu kao podlozi za stratešku PC igru. Ameri su popušili jer se nisu mogli nositi s vještim gerilskim raovanjem protivnika, međutim, kako to pretočiti u strategiju? Po meni po tom predlošku možeš napraviti samo nekakav taktički RTS kao što su Commandosi i Desperadosi.[/quote:1h8sriq2]
da to bi definitivno valjalo,ali mislim da je bolja kao FPS nego kao RTS,ili mozda TPS mada je to slicno FPS.ma ne znam valjda bi valjalo da naprave bilo kakvu osim vietconga,al im se to ne isplati jer su zijanili rat pa niko od njih nece da igra igru u kojoj gube...eto u tome je stvar,zbog toga je samo jedan proizvođać imao yaya da se za njih uhvati i otpočne ovaj projekt.sve u svemu samo nam se da nadat da ce ga ostali pratiti...

LeftY
20-04-2006, 12:16
Trebalo bi vise dobrih strategija na temu Vijetnama.
Mislim zbog prasume i svega toga bi se tu moglo napravit bezbroj mogucnosti.

potpisujem

dabl eM
20-04-2006, 13:11
vietcong je super igra,sve one zamke i to....

teme vietnama nema puno iz razloga sto VECINOM ameri rade igre,a oni su popušili taj rat.....isto kak niko nece radit ww2 na strani njemca,japanca,....

Sonic_Moronic
20-04-2006, 14:49
[quote="Herr Schnitzel":1hkvsms4]Koje odsustvo balansa? Ameri su dofurali gro ljudi, tenkova i helikoptera, a vijetnam ima svoju vojsku i vijetkong. Da su ameri koristili glave
mogli su pobijedit zbog tehnoloske nadmoci, ali vijetnamci
su iskoristili prasumu u svoju korist i postavljali bezbroj zasjeda.

To je sve točno ako vodimo neku povijesnu raspravu, međutim ne zaboravi da ovdje govorimo o Vietnamskom ratu kao podlozi za stratešku PC igru. Ameri su popušili jer se nisu mogli nositi s vještim gerilskim raovanjem protivnika, međutim, kako to pretočiti u strategiju? Po meni po tom predlošku možeš napraviti samo nekakav taktički RTS kao što su Commandosi i Desperadosi.[/quote:1hkvsms4]

U pravu je. Kako ćeš u RTS-u napraviti gerilsu taktiku, skrivanje jedinica i iznenadni napad? To meni malo glupi izgleda.

toncha
20-04-2006, 15:27
Koje odsustvo balansa? Ameri su dofurali gro ljudi, tenkova i helikoptera, a vijetnam ima svoju vojsku i vijetkong. Da su ameri koristili glave
mogli su pobijedit zbog tehnoloske nadmoci, ali vijetnamci
su iskoristili prasumu u svoju korist i postavljali bezbroj zasjeda.
Nemoj zaboravit Kalašnjikov koji radi u svim uvjetima! :)

Prince-Artas
20-04-2006, 18:22
Koje odsustvo balansa? Ameri su dofurali gro ljudi, tenkova i helikoptera, a vijetnam ima svoju vojsku i vijetkong. Da su ameri koristili glave
mogli su pobijedit zbog tehnoloske nadmoci, ali vijetnamci
su iskoristili prasumu u svoju korist i postavljali bezbroj zasjeda.
Nemoj zaboravit Kalašnjikov koji radi u svim uvjetima! :)

istina, tupavim amerima zbog prašine nisu baš nešto pomogle m-16 ice

Sterpo
20-04-2006, 19:05
Da čuo sam da su ih mjenjali na tržnicama za kalašnjikove.
Ali su ih ameri derali s napalmom.