PDA

Pogledaj cijelu verziju : Wireles pojacavac



Sex-machine
25-04-2008, 12:02
kako da pojacam signal na wirelesu, obicna mala antenica .. jel moguce podesit nekako da salje jaci signal

Filip_k
25-04-2008, 12:16
kako da pojacam signal na wirelesu, obicna mala antenica .. jel moguce podesit nekako da salje jaci signal
Ne možež ga pojačati. Možeš samo antenu preusmjeriti drugačije tako da ti ne smetaju drveča ili nešto slično. Jedino ti prostaje kupnja nove jače antene, ali ti dođe oko 5 puta više od te tvoje ''male''

Sex-machine
25-04-2008, 12:40
ok.. ma ovako . ja i sused prekoputa smo umrezeni tako.. al je signal dosta slab. a kad dodojem do prozora onda je ok..jedino da uzmem wireles usb i napravim kantenu neku?

LD
25-04-2008, 13:32
Ako znas baratat osnovnim alatima, progooglaj malo naci ces super stvari, a materijali kostaju manje od 150 kuna (ovisi o kabelu)

Ogg The Dogg
25-04-2008, 21:49
ma kuis krajnje je jednostavno napravit tu antenicu. ja sam je frendu pravio. samo ti je problem nac taj kabl, d amalo produzis. ja sam uzo obični za tv antenu. u biti tu kantenu moš i od CD-a napravit,ali bolje bi bilo da nešt oveće staviš za odašiljač. najbolje satelitski tanjur i na njega samo spoiš tu antenicu i već će bolje hvatat. ja sam kod kuće probo samo stavit stranicu od kučišta i prijem je bio bolji 10 %